تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
قبولی در رشته پزشکی در سن بالا

قبولی در رشته پزشکی در سن بالا

قبولی در رشته پزشکی در سن بالا
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

این مقاله در سایت ایران تحصیل به موضوع قبولی در رشته پزشکی در سن بالا و راه‌های قبولی دندانپزشکی در سن بالا اختصاص یافته است. بنابراین کلیه داوطلبان در صورتی که بتوانند از فنون تحصیل در رشته پزشکی در سن بالا آگاه شوند، شانس قبولی خود را افزایش خواهند داد. بنابراین با مطالعه این مقاله می‌توانید از حداکثر سن برای رشته پزشکی می‌توانند آگاه شوید. در ادامه قصد داریم در رابطه با مطالب زیر اطلاعات مفیدی را به شما متقاضیان کسب علم ارائه نماییم.

 

بالاترین سن دانشجوی پزشکی چه سنینی بوده؟

حداکثر سن برای رشته پزشکی چه مقداری در نظر گرفته شده؟

آیا تحصیل در رشته پزشکی در سن بالا ممکن خواهد بود؟

افرادی که در سن بالا پزشک شدند چگونه برنامه ریزی کرده اند؟

بهترین سن برای تحصیل رشته پزشکی از نظر کارشناسان و مشاوران تحصیلی چه سنی است؟

 

جهت مشاوره و راهنمایی در زمبنه قبولی در رشته پزشکی در سن بالا – برنامه ریزی جهت قبولی در رشته دندانپزشکی در سنین بالا و اطلاع از شرایط دندانپزشکی بدون کنکور پردیس از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 از سراسر کشور و 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

فنون قبولی در رشته پزشکی در سن بالا 

یکی از فنونی که در رابطه با قبولی در رشته پزشکی در سن بالا وجود دارد، در رابطه با باورهای فرد به قبولی یا عدم قبولی جهت ادامه تحصیل باز می‌گردد. به چه میزان در رابطه با اینکه ممکن است در این رشته پذیرفته شوید اعتماد و اطمینان دارید؟ باور شما یکی از مهم‌ترین فنونی است که شما را می‌تواند به جلو حرکت دهد و نقش برجسته‌ای را در قبولی و یا عدم قبولی شما ایجاد می‌کند.

قبولی در رشته پزشکی در سن بالا نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و اصولی منطبق با کارها و امور خود است و در این زمینه می‌توانید از برنامه‌ریزی رایگان کنکور تجربی استفاده نمایید. برنامه‌ریزی، یکی از مهم‌ترین اصول می‌باشد و تفاوتی ندارد شما مایل به قبولی دندانپزشکی در سن بالا می‌باشید و یا به قبولی در رشته پزشکی فکر می‌کنید.

با توجه به اینکه کتب داوطلبان در سنین بالاتغییر یافته است؛ بنابراین اطلاع دقیق از منابع نظام جدید کنکور تجربی می‌تواند کمک کند تا تلاش و انرژی شما به هدر نرود. ممکن است این‌گونه تصور نمایید که شاید مطالعه این منابع در حال حاضر و با مشغله‌هایی که دارید بسیار سخت باشد. اما این‌گونه نخواهد بود و شما اطلاعات قبلی که در دوران دبیرستان داشته‌اید را هنوز هم می توانید به عنوان سرمایه مهمی برای خود داشته باشید.

 

برای اطلاع از اینکه چگونه رشته پزشکی قبول شویم؟ کلیک کنید.

 

برای قبولی در رشته پزشکی در سن بالا در ابتدا باور خود را نسبت به قبولی تقویت کنید و پس از آن برنامه ریزی دقیق و اصولی داشته باشید.

 

 

بالاترین سن دانشجوی پزشکی

 

بالاترین سن دانشجوی پزشکی

بالاترین سن دانشجوی پزشکی

 

یکی از سوالاتی که برخی از داوطلبان و متقاضیان ورود به رشته پزشکی در سنین بالا از متخصصین مشاوره و برنامه ریزی ایران تحصیل دارند، این است که بالاترین سن دانشجوی پزشکی چه سنی می باشد؟ زیرا یکی از نگرانی های این دسته از افراد، مربوط به سال های بعد از قبولی می باشد و اینکه به طور معمول افراد همکلاسی و پذیرفته شده آنان در سنین کمتری قرار دارند و این موضوع درگیری ذهنی ایجاد می نماید.

اگر دچار اینگونه مشغله ها می باشید که احساس خجالت دارید و گمان می کنید که حضور در کلاس با سن شما کمی سخت می باشد، نه تنها نباید احساس شرمندگی و خجالت کنید، بلکه بسیار باید به خود افتخار کنید که توانسته اید در این سن در رشته پزشکی پذیرفته شوید. بنابراین اینکه در بالاترین سن، دانشجوی پزشکی شده اید؛ نشانه اراده  عزم قوی شماست که می تواند الگویی برای سایر همکلاسی ها و هم دانشکده هایتان باشد.

 

حداکثر سن برای رشته پزشکی

حداکثر سن برای رشته پزشکی را درواقع تا حدود زیادی می‌توان بسته به شرایط جسمانی داوطلب شرکت کننده متفاوت دانست. در مرحله قبولی در رشته پزشکی در سن بالا ، شما تنها به مسئله برنامه ریزی کنکور و روش درس خواندن برای کنکور ممکن است فکر کنید و ذهنتان را مشغول نموده باشد. اما پس از پذیرش با توجه به حساسیت این شغل، داوطلب پذیرفته‌شده حتماً لازم است از شرایط جسمانی مطلوب تری برخوردار باشد.

بنابراین حداکثر سن برای رشته پزشکی تا حدود بسیار زیادی به شرایط جسمانی شما باز می‌گردد. به این نکته توجه داشته باشید که برخوردار بودن از شرایط جسمانی و همچنین سلامت روانی و ذهنی از شروط بسیار مهم برای قبولی در رشته پزشکی در سن بالا می‌باشد. زیرا در صورت پذیرش شما با جان انسان‌ها سرو کار خواهید داشت و این مسئله بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

 

تحصیل در رشته پزشکی در سن بالا

 

تحصیل در رشته پزشکی در سن بالا

تحصیل در رشته پزشکی در سن بالا

تحصیل در رشته پزشکی در سن بالا شرایط سخت خود را خواهد داشت. باید پذیرفت که شرایط زندگی و کاری شما با فردی که مجرد و یا در سن کم تری می باشد متفاوت است. بنابراین خودتان را برای تمام سختی های پیش رو آماده نمایید و به این نکته توجه داشته باشید که قبولی در رشته پزشکی در سن بالا با توجه به تجربه ها و حتی قدرت تحلیل بالایی که یک فرد با سن بالاتر نسبت به فردی که از سن کم از آن برخوردار می باشد، یک امتیاز فوق العاده خواهد بود.

برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی در سن بالا می توانید از مشاوره رایگان کنکور تجربی  استفاده نمایید. تا بتوانید به موفقیت لازم در این زمینه دست یابید. افرادی که در سن بالا پزشک شده اند افرادی هستند که با مشورت های لازم از مشاورین و متخصصین توانسته اند در این رقابت بسیار سخت به موفقیت های لازم دست یابند.

 

برای استفاده از امکان مشاوره تضمینی در کنکور کلیک کنید.

 

قبولی دندانپزشکی در سن بالا

رشته دندانپزشکی نیز از جمله رشته های پر طرفدار کنکور تجربی می باشد. بنابراین قبولی در این رشته بسیار سخت و رقابت بسیار شدیدی را به همراه خواهد داشت. یکی از مزیت های رشته دندانپزشکی خصوصا برای افرادی که در سنین بالاتری نسبت به سایرین برخوردار می باشند، در رابطه با پزشک شدن سریع تر آنان و همچنین از جمله سایر مزایای آن را می توان درآمد بالای این رشته و شغل دانست.

قبولی در رشته پزشکی در سن بالا برای بسیاری از افرادی که شاید احساس می کنند خیلی سریع تر لازم است فارغ التحصیل شوند و یا اینکه مایلند زودتر وارد بازار کار شوند، شاید گزینه مناسبی نباشد. زیرا علاوه بر دوره عمومی ، لازم است دوره تخصصی را نیز بگذراند. ولی قبولی دندانپزشکی در سن بالا تمامی این مزایا را برای داوطلبان به همراه خواهد داشت.

برای مشاوره قبولی در رشته پزشکی در سن بالا می توانید با مشاورین  متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. همچنین با استفاده از کمک مشاورین ما خواهید توانست به قبولی دندانپزشکی در سن بالا به راحتی دست یابید. کافی است با مشاورین و متخصصین ما تماس حاصل نمایید. همه روزه حتی در ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

منابع کمک درسی برای قبولی در رشته پزشکی چیست؟

آیا می توان در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت نمود؟

آیا برای افراد با سن بالا معاینه های جسمانی گرفته می شود؟

رشته های بدون کنکور پزشکی 98در کدام دانشگاه ها ارائه می شود ؟

مطالب مرتبط : 

فنون تست زنی بدون معلومات

جدول درآمد رشته های تجربی و پیراپزشکی

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری 98

نکات طلایی موفقیت در کنکور در کمترین زمان

برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟

1/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط

نظرات

 1. شیوا
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸

  سلام
  آیا امکان تحصیل همزمان در دکتری و کارشناسی ارشد روزانه دولتی وجود دارد؟(هر دو روزانه دولتی)
  سپاس

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام نه امکان ندارد

 2. Kiana
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴

  سلام خسته نباشید ببخشید من شنیدم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان اولویت با افراد بومی اون منطقه هست. اگر شخصی رتبه اش دو یا سه رقمی باشه و دانشگاهی رو که در شهر دیگه ای هست اولویت خودش در کنکور انتخاب بکنه، ممکنه به واسطه ی رتبه اش در اون دانشگاه قبول بشه با وجود اینکه فرد بومی اون منطقه نیست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقتتون بخیر خیر این امکان برای دانشگاه فرهنگیان در استان دیگه بع جز محل سکونت امکان پذیر نمی باشد

 3. معصومه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام خوب هستید؟
  من یازدهم تجربیم ، و پارسال معدلم خوب نبود
  ولی امسال می‌خوام بخونم ولی هرکس از راه میرسه میگه تو نمیتونی و از این حرفا به کل همه امیدمو از دست دادم و خودمم به این باور رسیدم که دیگه قبول نمیشم

  میشه یه کمکی بهم بکنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   با سلام
   برای موفق شدن نیاز به برنامه درسی دارید
   برای دریافت برنامه ریزی با ما تماس بگیرید

 4. ماهان
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام من سال 99 کنکور شرکت کردم هم سوابق که رشته پذیرش شده در سوابق رو انتخاب کردم بعد از یک ترم به خاطر مغایرت معدل سازمان سنجش اون رشته رو برای من لغو کرد و الویت های بعدی منو بررسی کرد و رشته دیگه قبول شدم که اصلا مدنظرم نبود برای بهمن ماه همون سال با سوابق تحصیلی مججد انتخاب رشته کردم که هیچ کدوم از الویت هام پذیرش نشدو مرودو اعلام شد مجدد برای کنکور 1400 خوندم هم سوابق شرکت کردم که دوتا رشته پذیرش شدم رشته پذیزش شده در سوابق لصلا جز تحصیلات تخصصی من نیست و اون رشته دیگه که با رتبه کنکور پذیرش شدم هم مورد علاقه من نیست الان سوالی که دارم اینه من 2 بار انتخاب رشته کنکور داشتم 3 بار سوابق تحصیلی اگر بخوام برای بهمن ماه مجدد انتخاب رشته کنم آیا مجاز هستم و دوم اینکه چطور برای نتایج سوابق تحصیلم درخواست بررسی مجدد بزنم یا اصلا درخواست مجدد شدنی هست ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر برای دانشگاه بدون کنکور با سوابق محدودیتی در تعداد شرکت در ثبت نام انها وجود ندارد ولی در صورتی که روزانه قبول شده باشید چه با ازمون چه بدون ازمون از روزانه محرومیت را دارید ولی اگر غیر روزانه شرکت کرده باشید و در صورت قوبلی اقدام به ثبت نام نکرده باشید مشکلی برای ثبت نام مجدد بهمن وجود ندارد موفق باشید

 5. کمالی
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام من برای انتخاب رشته مردودشدم میخواستم ببینم میتونم توتکمیل ظرفیت ازادشرکت کنم کددسترسی هم دارم اما توسامانه واردنمیشم میزنه اطلاعات صحیح نمیباشد

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت بخیر براب تکمیل ظرفیت ازاد در حال حاضر برای رشته پیراپزشکی ها و پزشکی مشخص شده است ولی برای سایر رشته ها ممکن است که اعلام شود و باید منتظر بمانید در غسر این صورت برای بدون کنکور سراسری یا ازاد در بازه زمانی بهمن ماه اقدام کنید موفق باشید

 6. عرب
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام خسته نباشید
  من سال ۱۴۰۲ کنکور دارم
  و دانش اموز رشته ریاضی هستم
  میخواستم بدونم که من میتونم سال ۱۴۰۲ کنکور تجربی بدم؟!
  این امر سال های پیش ممکن بوده
  برای کنکور ۱۴۰۲ ب چ صورته؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام
   بله اما در بین رشته های نظری فقط یک کنکور را میتوانید شرکت کنید

 7. یوسف
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۷

  سلام و خسته نباشد
  من رشته ام فنی کامپیوتر هس
  الان هم میرم پایه ۱۲
  میخوام بدونم میتونم به جای کنکور فنی کنکور انسانی بدم ؟
  یعنی تو سال ۱۴۰۱ می تونم کنکور بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله شما میتونید به جای کنکور فنی و حرفه ای کنکور سراسری انسانی شرکت کنید و منعی وجود ندارد موفق باشید

 8. رضا
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

  با عرض سلام
  بنده در کنکور سراسری تجربی موفق به کسب رتبه ۴۰۰۲ در زیر گروه ۱ منطقه۳ شدم.تراز کنکور بنده ۸۸۵۸ شده.
  در فرم انتخاب رشته ۱۴ مورد پزشکی تعهدی استان اصفهان را انتخاب کردم.خودم هم ساکن استان اصفهان هستم و سه مورد هم پزشکی تعهدی شهرستان خودم را انتخاب کردم.با توجه به شرایط شانس قبولی من در این رشته ها (تعهدی ها)چقدر است؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام
   با توجه به رتبه و ترازتون .شانس قبولی شما در رشته پزشکی دارای تعهد 60 درصد است.

 9. ارجمندی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام
  من برای ثبت نام کنکور باید معدل کل و معدل کتبی سال سوم و پیش رو داشته باشم ولی نمیتونم پیداشون کنم.
  راهی هست بصورت مجازی بتونم این اطلاعاتو بدست بیارم؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر تنها راه دستیابی به این اطلاعات مدارک تحصیلی شما و یا از طریق مراجعه به آموزش و پرورش است.

 10. رستمی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام دانشجوی شبانه هستم کنکور دادم امسال ایا با قبولی رشته روزانه یا مردودی از تحصیل در رشته حال حاظر مجروم میشم؟ باید انصراف بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت به خیر در صورتی قبولی قبل از ثبت نام در رشته جدید موظف به انصراف از رشته و دانشگاهی قبلی هستید.

 11. mahdi
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام وقت بخیر.من دیپلم ریاضی و فیزیک دارم.میخواستم داخل گروه رشته انسانی کنکور شرکت کنم، آیا میتونم دانشگاه فرهنگیان این رشته رو بیارم(مجاز بشم)؟؟؟
  آیا تاثیر مثبت معدل دیپلمم روی کارنامه کنکور لحاظ میشه؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام وقت به خیر نظام آموزشی 6-3-3 محدودیتی از نظر شرکت در کنکور سراسری را ندارند و همچنین در صورت مجاز شدن امکان انتخاب رشته فرهنگیان برای شما وجود دارد.

 12. نیلا
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۴

  سلام
  من دانش آموز پایه ی دوازدهم گرافیک رایانه ای هستم میگن که میشه با معدل سال آخر بدون کنکور دانشگاه رفت درسته ؟
  اگه میشه با چه معدل و با چه نمراتی میشه بدون کنکور قبول شد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقتتون بخیر ابتدا باید عرض کنم که کعدل کتبی سال اخر مهم سات و نکته بعدی اینکه هر سال باتوجه به مقاطع مختلف مثل کاردانی یا کارشناسی همه داشنگاه این رشته هارو بدون کنکور ارائه نمیدن و فقط بعضی از رشته ها بدون کنکور ارائه میشه

 13. سحر
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  اگر در رشته های شبانه دانشگاه تحصیل کنیم و درس های دانشگاه را نخوانیم و فقط برای کنکور مجدد بخوانیم مشکل پیش می‌آید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به قوانین کنکور سراسری منعی برای کنکور سال اینده شما وجود ندارد موفق باشید

 14. امیر
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام من امسال دیپلم رشته معماری داخلی رو گرفتم و میخوام اول برم سربازی بعد برم دانشگاه و در کنار سربازی برای کنکور دانشگاه دولتی عمران بخونم
  ولی شنیدم میگن رشته عمران رو میشه با نمرات سال آخر دانشگاه‌ دولتی قبول شد بدون کنکور ایا همچنین چیزی ممکنه؟
  و اینکه من خواستم مشاوره بگیرم ولی مثل اینکه باید تماس بگیرم
  آیا میشه به صورت چت مشاوره گرفت؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام مهندسی عمران در دانشگاه های ازاد . پیام نور و غیرانتفاعی بدون ازمون هست.دولتی ها بدون ازمون پذیرش ندارند

 15. زینا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۰

  من دیپلم کاردانی و فوق دیپلم کامپیوتر دارم. میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام بله میتونید

 16. آیسا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام . میخوام بدونم توی دانشگاه ازاد تهران یا پردیس تهران میشه بدون کنکور حقوق خوند؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام اره دانشگاه های ازاد اطراف تهران

 17. نورا
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام خسته نباشید میخواسم بدونم کسی که فارق التحصیل رشته مامایی دانشگاه تهرانه در مقطع کارشناسی هستش میتونه مجدد در کنکور ریاضی شرکت کنه؟

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام نورا
   دانشگاه سراسری نمیتونین پذیریش بگیرین

 18. فاطمه
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام من میخواستم بپرسم رشته های بدون کنکور و بر‌اساس معدل مثل رشته عکاسی و گرافیک چه دانشگاه هایی را شامل میشن دانشگاه دولتی عضو اونا نیست؟ فقط ازاد؟ رشته های بدون کنکور چه دانشگاه هایی دارن؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

   سلاام فاطمه
   جهت اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد و دولتی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 19. نرگس کسرایی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۶

  سلام من کنکور ثبت نام کردم اما بعد فهمیدم سهمیه ایثار گری داریم الان چیکار کنم که بتونم ازش استفاده کنم؟ ایا بعد از اومدن رتبه ها واسه انتخاب رشته میتونم استفاده کنم؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام شما بامرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید براتون درخواست ثبت کنند که بتونید ویرایش کنید

 20. حدیث
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۲

  خسته نباشید …. یه سوال در مورد شرکت مجدد در کنکور سراسری داشتم ….
  کارشناسی زیست شناسی دارم …. چهار ساله درسم تموم شده ….میخوام مجددا برای کنکور برای رشته پرستاری شرکت کنم …. محدودیتی برای من وجود نداره که در کنکور سراسری و آزاد برای رشته پرستاری شرکت کنم ؟
  ۳۰ ساله هم هستم

 21. عرفان
  ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام من میانگین دروس عمومیم 70 درصو و دروس اختصاصیم 50 درصداه ..با این درصدا داروسازی قبول میشم ؟

 22. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام برای قبولی در دانشگاه های تهران فرقی نمیکنه چ آزاد چ ملی رتبه کل در سهمیه میخاستم بدونم رشته فیزیک

  • مشاور ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۲

   سلام برای قبولی در دانشگاه تهران سراسری رشته با رشته فرق میکنه‌ ولی برای قبولی اکثر رشته‌ها‌‌‌رتبه‌باید زیر ۱۰۰۰ باشه تا شانس قبولی داشته باشین

 23. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام سحرجان درصدای کنکورت چند.زدی که فیزیک قبول شدی کدوم دانشگاه؟

 24. سحر صادقیان
  ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

  سلام وقت بخیر من الان ۲۸ سالمه و میخوام کنکور تجربی برای پزشکی شرکت کنم و رشته دیپلمم ریاضی فیزیک بوده الان میخوام مجدد شروع کنم برای درس خوندن و لیسانس حسابداری و فوق دیپلم فیزیک هسته ای دارم …اما دوست دارم پزشکی بخونم میشه بهم راهنمایی کنید باتشکر

  • مشاور ارشد
   ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام برای قبولی در رشته های پزشکی حتما باید دیپلم تجربی داشته باشید تا بتونید در کنکور سراسری شرکت نماید .

 25. مهدیس
  ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام خواهش میکنم یکی جواب منو بده من رشتم تجربیه سال1400 برای بار دوم کنکور میدم پشتیبان نگرفتم فقط کتاب تست خریدم از روی کتاب نمیخونم فقط درسنامه های کتاب کار رو میخونم و بعدش تست میزنم همون لحظه همه رو بلدم یکم که میگذره همه رو یادم میره
  بعدش میشه لطف کنین یه سایت معتبر که بودجه بندی دقیق و تضمینی کنکور1400تجربی رو داره معرفی کنید؟
  ممنون

  • مشاور ارشد
   ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۹

   سلام مهدیس جان شما نیاز به یک مشاوره تحصیلی دقیق دارید تا براتون برنامه ریزی کنه و نحوه ی مطالعه شما اشتباه است و باید تغییرش بدی مشاوران ایران تحصیل می تونن شمارو کاملا راهنمایی کنن.

 26. مهدیه
  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام برای مشاور تحصیلی آنلاین نیاز ب یک مشاور متخصص دارم برای کنکور سال۱۴۰۰ میخواهم شروع ب خواندن کنم به کمکتون نیاز دارم ک برای مترجمی زبان انگلیسی چه درس هایی رو بخوانم ک درصد بیشتر بتونم بگیرم تو کنکور و بتونم دولتی بیارم و این ک چ کتاب های تستی خوب هستند لطفاً راهنمایی کنید.با سپاس

 27. Z
  ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷

  سلام من پشت کنکور ریاضی هستم وکنکوری۱۴۰۰یه سری افکاره غیره درسی خیلی رو درس خوندنم تاثیره منفی گذاشته چیکارکنم ک این افکارمزاحم درس خوندنم نشه واقعا هرکارمیکنم نمیتونم ازشرشون خلاص شم

 28. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۶

  پس چگونه میتونم در ازمون سراسری بعد بدون محرومیت شرکت کنم لطفآ راهنمایی کنید

 29. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام من به دانشگاه روزانه قبول شدم ولی نمیخوام برم به دانشگاه ایا میتونم برای کنکور سال بعد یعنی 1400 شرکت کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام برای دریافت بهترین مشاوره کنکور آنلاین بهترین گزینه تماس با مرز مشاوره ایران تحصیل است.
   شما در دانشگاه روزانه قبول شدید و جایگاه یک نفر رو گرفتید متاسفانه سال بعد نمی تونید در کنکور سراسری شرکت کنید .

 30. فاطمه حكيم پور
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۸

  با عرض سلام من نظام جدید هستم در کنکور ۹۸ شرکت کردم و دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم و الان در حال گذراندن ترم سوم هستم تصمیم گرفتم انصراف و دوباره کنکور بدم میخواستم بدونم که محدودیتی برای کنکور دادن من وجود داره یا نه ؟من میتونم باز دانشگاه های روزانه را انتخاب کنم و قبول شوم ازجمله فرهنگیان؟

 31. رامین
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴

  عرض سلام و خسته نباشید.واقعیتش من یه مدته سربازیم تموم شده و الان میخوام برای کنکور 99 بخونم و فقط 5 ماه فرصت دارم و فقط زیست دوم را خوب خوندم.خواستم اگه امکان داره راهنماییم کنید که چه مبحث هایی حذف کنم من خودم زمین شناسی و فیزیک پیش1 و سوم را حذف کردم. ایا میتونم از زیست هم مباحثی حذف کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • dr-naqizade
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام و وقت بخیر بله میتونید ولی اینک بدونید کدوم بخش هارو بخونید با مشاوران تخصصی مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی کنند

ایران تحصیل
تماس با مشاور