تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۱۱۷
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه

شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط و ضوابط دقیق کنکور مجدد برای دانشجویان دانشگاه های روزانه و شرایط تحصیل مجدد در دانشگاه روزانه پس یک دوره تحصیل با مشاوران مرکز تماس بگیرید

9099072952 (تماس از سراسر کشور) 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

شرایط شرکت در کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه چیست؟

ادامه تحصیل در رشته و دانشگاه، حق تمامی داوطلبانی است که مایل به ادامه تحصیل دانشگاه روزانه می باشند. اما قطعا برای برخی از آنان شرایطی تعیین می شود. به عنوان مثال شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه این امکان را به آنان می دهد تا بتوانند به راحتی نسبت به قبولی در کنکور آمادگی لازم را داشته باشند. تحصیل مجدد در دوره روزانه و شرایط و نحوه ثبت نام آن یکی از موضوعاتی است که دارای ابهام برای داوطلبان می باشد و به همین دلیل ما این مطلب را برای شما عزیزان تهیه و تدارک دیده ایم.

 

با توجه به قرار دادن شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه این امکان فراهم گردید که دانشجویان عزیز بتوانند به راحتی برای ادامه تحصیل اقدام نمایند و بدون دغدغه و ترس نسبت به ادامه تحصیل اقدام نمایند. تحصیل مجدد در دوره روزانه تنها ضمن دار بودن شرایطی و تنها برای برخی از داوطلبان امکان پذیر خواهد بود و برای سایرین این امکان وجود نخواهد داشت . لازم به ذکر است اطلاعات موجود در این مقاله از سایت ایران تحصیل به صورت کاملا مستند و با استفاده از دفترچه راهنمای ثبت نام تهیه شده است.

 

آیا شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه نسبت به سال های گذشته دچار تغییر شده است؟

چگونه می توانم نسبت به ثبت نام کنکور اقدام نمایم؟

شرایط اختصاصی برای شرکت در کنکور چیست ؟

تحصیل در دوره روزانه برای چه رشته های امکان پذیر می باشد؟

 

 

شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه 

برای هر ثبت نامی در تمامی مقاطع و همچنین در تمامی مدارس ، دانشگاه ها ، ارگان ها و… کلیه متقاضیان لازم است واجد شرایط تعیین شده  باشند . همانطور که می دانید متقاضیان ثبت نام کنکور در گروه های مختلفی می باشند. برخی از آنان در گذشته در دانشگاه های روزانه فارغ التحصیل شده اند و هم اکنون نیز مایل به تحصیل مجدد در دوره روزانه می باشد. عده دیگر نیز اولین باری است که در کنکور شرکت می نمایند.

مطابق با اطلاعیه ای که سازمان سنجش و آموزش کشور در رابطه با شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه انتشار داده است. آن دسته از داوطلبانی که مایل به کنکور مجدد بعد از لیسانس می باشند و در رشته های غیر پزشکی اقدام به ثبت نام می نمایند، اجازه ثبت نام تنها در رشته های نبت دوم (شبانه) را خواهند داشت. این موضوع برای دانشجویانی که در حال تحصیل در رشته های روزانه می باشند متفاوت خواهد بود.

آن دسته از متقاضیانی که مایل به شرکت دوباره در کنکور سراسری می باشند، چنانچه واجد شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه باشند، می توانند بدون نیاز به پرداخت شهریه دانشگاه های شبانه ، در رشته پزشکی  پیراپزشکی ادامه تحصیل دهند. خوشبختانه با موافقتی که در سال های اخیر در رابطه با امکان ادامه تحصیل مجدد داوطلبان در دانشگاه های روزانه ایجادشده است، ادامه تحصیل را به صورت رایگان محقق نموده است.

چنانچه مایل به کسب اطلاعات دقیق در رابطه با شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه می باشید، می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

 

 

 

 

 

 

یکی از شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه مربوط به فارغ التحصیلانی می باشد که تعهد خدمت پس از فارغ التحصیلی دارند و به همین دلیل اجازه ثبت نام به این دسته از داوطلبان داده نخواهد شد.

 

 

 

 

 

 

جهت اطلاع از تاثیر معدل در کنکور کلیک کنید

 

نحوه ثبت نام در کنکور سراسری

 

نحوه ثبت نام در کنکور سراسری

نحوه ثبت نام در کنکور سراسری

ثبت نام در کنکور سراسی در مقایسه با چندین سال گذشته دچار تغییراتی شده است یکی از این تغییرات نیازمند بودن ثبت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی برای تمامی داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید می باشد. در فرم ثبت نام شما نیازمند وارد نمودن کد سوابق تحصیلی خود می باشید تا با استفاده از این کد معدل شما را در رتبه کنکورتان تاثیر دهند. و در این مورد تفاوتی ندارد دانش آموز هستید، یا مایل به تحصیل مجدد در دوره روزانه شرایط برای همه یکسان می باشد.

از دیگر اقداماتی که واجدین شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه برای ثبت نام در کنکور لازم است داشته باشند، پرداخت هزینه ثبت نام می باشد. این هزینه به صورت الکتروینک و با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب و با رمز دوم اینترنتی امکان پذیر خواهد بود. شماره سریالی که در اخیتار داوطلبان عزیز پس از پرداخت قرار داده می شود، امکان ثبت نام را برای آنان ایجاد خواهد نمود.

از جمله مدارک مورد نیاز برای ثبت نام، تصویر داوطلبان برای ثبت نام می باشد. که در این رابطه با افرادی که مایل به کسب اطلاع در رابطه با شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه می باشند به خوبی می دانند این تصویر باید با پس زمینه سفید و با حجم مشخص بارگذاری شود. همچنین این تصویر علاوه بر کارت ورود به جلسه آزمون، بر روی کارت دانشجویی شما نیز قرار داده خواهد شد.

 

 

برای اطلاع از شرایط کنکور مجدد بعد از لیسانس کلیک کنید.

 

شرایط اختصاصی شرکت در کنکور سراسری 

برای شرکت در کنکور سراسری داوطلبان لازم است واجد شرایط عمومی و اختصاصی یاشد. از جمله شرایط شرکت در کنکور سراسریدر نظر گرفته شده برای داوطلبان آقا، عدم ممنوعیت تحصیلی و منبع نظام وظیفه برای آنان می باشد. بنابراین داوطلبان یا دارای کارت معافیت نظام وظیفه باشند و یا اینکه کد نظام وظیفه را از پلیس +10 اخذ نموده باشند.

همچنین آن دسته از دانشجویان دانشگاه روزانه که مایل به تحصیل مجدد در دوره روزانه می باشند، در صورتی که ترم سوم به بالاتر می باشند، در صورتی که فرم انصراف خود را به دانشگاه تحویل داده باشند، واجد شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه خواهند بود و به همین دلیل می توانند در کنکور سراسری شرکت نمایند. همچنین لازم به در است که در صورت قبولی حتما موافقت قطعی با درخواست متقاضی الزامی می باشد.

داوطلبانی که مایل به ثبت نام در کنکور سراسری هستند اما دارای تعهد خدمت می باشند، در صورتی که هنوز سال های تعهد خدمت آنان به پایان نرسیده باشد، امکان ادامه شرکت مجدد در کنکور را نخواهند داشت. همچنین آن دسته از داوطلبانی که نسبت به ثبت نام ترمیم معدل کنکور  شرکت نموده اند، در صورت معدل جدید لازم است همان معدل را وارد نمایند.

 

 

برای ورود به سامانه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور  کلیک کنید.

 

تحصیل مجدد در دوره روزانه

 

تحصیل مجدد در دوره روزانه

تحصیل مجدد در دوره روزانه

 

خوشبختانه امکان تحصیل مجدد در دوره روزانه وجود دارد و متقاضیانی که به دنبال این سوال می باشند، می توانند نسبت به ادامه تحصیل اقدام نمایند به همین دلیل برای این موضوع جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت. لازم به ذکر است که تاثیر معدل بر کنکور سراسری برای داوطلبان نظام قدیم  نظام جدید متفاوت می باشد. این میزان تاثیر همچنین برای داوطلبان به نسبت سال فارغ التحصیلی تعیین خواهد شد.

برای تحصیل مجدد در دوره روزانه قبل از ثبت نام ابتدا از تمامی مفاد و همچنین تبصره های موجود در رابطه با شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه اطلاعات لازم را کسب نمایید. زیرا در صورت کسب رتبه مناسب و همچنین پذیرش ممکن است پس از آن دچار مشکل شوید و همین مسئله موجب دور شدن شما از هدفتان و بعضا متضرر شدنتان به لحاظ هزینه و همچنین زمان شود.

برای دریافت اطلاعات دقیق در رابطه با تمامی جزئیات شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه و همچنین نحوه تحصیل مجدد در دوره روزانه  اطلاعات لازم را به دست آورید. مشاوران ایران تحصیل همه روزه ،حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده باشند.

 

پاسخ به سوالات پر تکرار در مورد کنکور مجدد دانشجویان دانشگاه های روزانه

بنده دارای لیسانس رشته حقوق می باشم و مایلم با شرکت مجدد در کنکور برای رشته روانشناسی پذیرفته شوم آیا در صورت پذیرش لازم است هزینه ای را پرداخت نمایم؟

همانطور که می دانید امکان استفاده رایگان (دوره های روزانه) برای تمامی داوطلبان کنکور تنها یکبار در هر مقطع  وجود خواهد داشت. لذا برای پذیرش در رشته های غیر پزشکی مطابق با قوانین خواهید توانست شرکت نمایید. اما در صورت پذیرش شما نوبت دوم شبانه محسوب خواهید شد و نیازمند پرداخت شهریه خواهید بود.

آیا دارندگان مدارک لیسانس و بالاتر می توانند در رشته های بدون کنکور ثبت نام و پذیرفته شوند؟

امکان ثبت نام و پذیرش در کنکور برای تمامی داوطلبان در هر یک از رشته ها وجود خواهد داشت. و خوشبختانه در این زمینه محدودیتی وجود نخواهد داشت و تنها نکته مهمی که باید بدان توجه نمایید، شریط دانشگاه های مختلف در این زمینه می باشد.

آیا می توان دو رشته دانشگاه آزاد و روزانه را به صورت همزمان تحصیل نمود؟

حداقل رتبه مورد نیاز برای قبولی در رشته های روزانه علوم انسانی چقدر است؟

 

 برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه و همچنین دریافت پاسخ سوالات مطرح شده با مشاوران ایران تحصیل به شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط

رشته های جدید بدون کنکور نظام جدید ترم مهر و بهمن 

تحصیل پزشکی بدون کنکور در ترکیه

شهریه پرستاری بدون کنکور

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور