تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور

شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۳۰۹
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952
شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه

شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط و ضوابط دقیق کنکور مجدد برای دانشجویان دانشگاه های روزانه و شرایط تحصیل مجدد در دانشگاه روزانه پس یک دوره تحصیل با مشاوران مرکز تماس بگیرید

9099072952 (تماس از سراسر کشور) 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

شرایط شرکت در کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه چیست؟

ادامه تحصیل در رشته و دانشگاه، حق تمامی داوطلبانی است که مایل به ادامه تحصیل دانشگاه روزانه می باشند. اما قطعا برای برخی از آنان شرایطی تعیین می شود. به عنوان مثال شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه این امکان را به آنان می دهد تا بتوانند به راحتی نسبت به قبولی در کنکور آمادگی لازم را داشته باشند. تحصیل مجدد در دوره روزانه و شرایط و نحوه ثبت نام آن یکی از موضوعاتی است که دارای ابهام برای داوطلبان می باشد و به همین دلیل ما این مطلب را برای شما عزیزان تهیه و تدارک دیده ایم.

 

با توجه به قرار دادن شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه این امکان فراهم گردید که دانشجویان عزیز بتوانند به راحتی برای ادامه تحصیل اقدام نمایند و بدون دغدغه و ترس نسبت به ادامه تحصیل اقدام نمایند. تحصیل مجدد در دوره روزانه تنها ضمن دار بودن شرایطی و تنها برای برخی از داوطلبان امکان پذیر خواهد بود و برای سایرین این امکان وجود نخواهد داشت . لازم به ذکر است اطلاعات موجود در این مقاله از سایت ایران تحصیل به صورت کاملا مستند و با استفاده از دفترچه راهنمای ثبت نام تهیه شده است.

 

آیا شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه نسبت به سال های گذشته دچار تغییر شده است؟

چگونه می توانم نسبت به ثبت نام کنکور اقدام نمایم؟

شرایط اختصاصی برای شرکت در کنکور چیست ؟

تحصیل در دوره روزانه برای چه رشته های امکان پذیر می باشد؟

 

 

شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه 

برای هر ثبت نامی در تمامی مقاطع و همچنین در تمامی مدارس ، دانشگاه ها ، ارگان ها و… کلیه متقاضیان لازم است واجد شرایط تعیین شده  باشند . همانطور که می دانید متقاضیان ثبت نام کنکور در گروه های مختلفی می باشند. برخی از آنان در گذشته در دانشگاه های روزانه فارغ التحصیل شده اند و هم اکنون نیز مایل به تحصیل مجدد در دوره روزانه می باشد. عده دیگر نیز اولین باری است که در کنکور شرکت می نمایند.

مطابق با اطلاعیه ای که سازمان سنجش و آموزش کشور در رابطه با شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه انتشار داده است. آن دسته از داوطلبانی که مایل به کنکور مجدد بعد از لیسانس می باشند و در رشته های غیر پزشکی اقدام به ثبت نام می نمایند، اجازه ثبت نام تنها در رشته های نبت دوم (شبانه) را خواهند داشت. این موضوع برای دانشجویانی که در حال تحصیل در رشته های روزانه می باشند متفاوت خواهد بود.

آن دسته از متقاضیانی که مایل به شرکت دوباره در کنکور سراسری می باشند، چنانچه واجد شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه باشند، می توانند بدون نیاز به پرداخت شهریه دانشگاه های شبانه ، در رشته پزشکی  پیراپزشکی ادامه تحصیل دهند. خوشبختانه با موافقتی که در سال های اخیر در رابطه با امکان ادامه تحصیل مجدد داوطلبان در دانشگاه های روزانه ایجادشده است، ادامه تحصیل را به صورت رایگان محقق نموده است.

چنانچه مایل به کسب اطلاعات دقیق در رابطه با شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه می باشید، می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

 

 

 

 

 

 

یکی از شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه مربوط به فارغ التحصیلانی می باشد که تعهد خدمت پس از فارغ التحصیلی دارند و به همین دلیل اجازه ثبت نام به این دسته از داوطلبان داده نخواهد شد.

 

 

 

 

 

 

جهت اطلاع از تاثیر معدل در کنکور کلیک کنید

 

نحوه ثبت نام در کنکور سراسری

 

نحوه ثبت نام در کنکور سراسری

نحوه ثبت نام در کنکور سراسری

ثبت نام در کنکور سراسی در مقایسه با چندین سال گذشته دچار تغییراتی شده است یکی از این تغییرات نیازمند بودن ثبت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی برای تمامی داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید می باشد. در فرم ثبت نام شما نیازمند وارد نمودن کد سوابق تحصیلی خود می باشید تا با استفاده از این کد معدل شما را در رتبه کنکورتان تاثیر دهند. و در این مورد تفاوتی ندارد دانش آموز هستید، یا مایل به تحصیل مجدد در دوره روزانه شرایط برای همه یکسان می باشد.

از دیگر اقداماتی که واجدین شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه برای ثبت نام در کنکور لازم است داشته باشند، پرداخت هزینه ثبت نام می باشد. این هزینه به صورت الکتروینک و با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب و با رمز دوم اینترنتی امکان پذیر خواهد بود. شماره سریالی که در اخیتار داوطلبان عزیز پس از پرداخت قرار داده می شود، امکان ثبت نام را برای آنان ایجاد خواهد نمود.

از جمله مدارک مورد نیاز برای ثبت نام، تصویر داوطلبان برای ثبت نام می باشد. که در این رابطه با افرادی که مایل به کسب اطلاع در رابطه با شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه می باشند به خوبی می دانند این تصویر باید با پس زمینه سفید و با حجم مشخص بارگذاری شود. همچنین این تصویر علاوه بر کارت ورود به جلسه آزمون، بر روی کارت دانشجویی شما نیز قرار داده خواهد شد.

 

 

برای اطلاع از شرایط کنکور مجدد بعد از لیسانس کلیک کنید.

 

شرایط اختصاصی شرکت در کنکور سراسری 

برای شرکت در کنکور سراسری داوطلبان لازم است واجد شرایط عمومی و اختصاصی یاشد. از جمله شرایط شرکت در کنکور سراسریدر نظر گرفته شده برای داوطلبان آقا، عدم ممنوعیت تحصیلی و منبع نظام وظیفه برای آنان می باشد. بنابراین داوطلبان یا دارای کارت معافیت نظام وظیفه باشند و یا اینکه کد نظام وظیفه را از پلیس +10 اخذ نموده باشند.

همچنین آن دسته از دانشجویان دانشگاه روزانه که مایل به تحصیل مجدد در دوره روزانه می باشند، در صورتی که ترم سوم به بالاتر می باشند، در صورتی که فرم انصراف خود را به دانشگاه تحویل داده باشند، واجد شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه خواهند بود و به همین دلیل می توانند در کنکور سراسری شرکت نمایند. همچنین لازم به در است که در صورت قبولی حتما موافقت قطعی با درخواست متقاضی الزامی می باشد.

داوطلبانی که مایل به ثبت نام در کنکور سراسری هستند اما دارای تعهد خدمت می باشند، در صورتی که هنوز سال های تعهد خدمت آنان به پایان نرسیده باشد، امکان ادامه شرکت مجدد در کنکور را نخواهند داشت. همچنین آن دسته از داوطلبانی که نسبت به ثبت نام ترمیم معدل کنکور  شرکت نموده اند، در صورت معدل جدید لازم است همان معدل را وارد نمایند.

 

 

برای ورود به سامانه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور  کلیک کنید.

 

تحصیل مجدد در دوره روزانه

 

تحصیل مجدد در دوره روزانه

تحصیل مجدد در دوره روزانه

 

خوشبختانه امکان تحصیل مجدد در دوره روزانه وجود دارد و متقاضیانی که به دنبال این سوال می باشند، می توانند نسبت به ادامه تحصیل اقدام نمایند به همین دلیل برای این موضوع جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت. لازم به ذکر است که تاثیر معدل بر کنکور سراسری برای داوطلبان نظام قدیم  نظام جدید متفاوت می باشد. این میزان تاثیر همچنین برای داوطلبان به نسبت سال فارغ التحصیلی تعیین خواهد شد.

برای تحصیل مجدد در دوره روزانه قبل از ثبت نام ابتدا از تمامی مفاد و همچنین تبصره های موجود در رابطه با شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه اطلاعات لازم را کسب نمایید. زیرا در صورت کسب رتبه مناسب و همچنین پذیرش ممکن است پس از آن دچار مشکل شوید و همین مسئله موجب دور شدن شما از هدفتان و بعضا متضرر شدنتان به لحاظ هزینه و همچنین زمان شود.

برای دریافت اطلاعات دقیق در رابطه با تمامی جزئیات شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه و همچنین نحوه تحصیل مجدد در دوره روزانه  اطلاعات لازم را به دست آورید. مشاوران ایران تحصیل همه روزه ،حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده باشند.

 

پاسخ به سوالات پر تکرار در مورد کنکور مجدد دانشجویان دانشگاه های روزانه

بنده دارای لیسانس رشته حقوق می باشم و مایلم با شرکت مجدد در کنکور برای رشته روانشناسی پذیرفته شوم آیا در صورت پذیرش لازم است هزینه ای را پرداخت نمایم؟

همانطور که می دانید امکان استفاده رایگان (دوره های روزانه) برای تمامی داوطلبان کنکور تنها یکبار در هر مقطع  وجود خواهد داشت. لذا برای پذیرش در رشته های غیر پزشکی مطابق با قوانین خواهید توانست شرکت نمایید. اما در صورت پذیرش شما نوبت دوم شبانه محسوب خواهید شد و نیازمند پرداخت شهریه خواهید بود.

آیا دارندگان مدارک لیسانس و بالاتر می توانند در رشته های بدون کنکور ثبت نام و پذیرفته شوند؟

امکان ثبت نام و پذیرش در کنکور برای تمامی داوطلبان در هر یک از رشته ها وجود خواهد داشت. و خوشبختانه در این زمینه محدودیتی وجود نخواهد داشت و تنها نکته مهمی که باید بدان توجه نمایید، شریط دانشگاه های مختلف در این زمینه می باشد.

آیا می توان دو رشته دانشگاه آزاد و روزانه را به صورت همزمان تحصیل نمود؟

حداقل رتبه مورد نیاز برای قبولی در رشته های روزانه علوم انسانی چقدر است؟

 

 برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه و همچنین دریافت پاسخ سوالات مطرح شده با مشاوران ایران تحصیل به شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط

رشته های جدید بدون کنکور نظام جدید ترم مهر و بهمن 

تحصیل پزشکی بدون کنکور در ترکیه

شهریه پرستاری بدون کنکور

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

مطالب مرتبط

نظرات

 1. افشین
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۰

  سلام من دانشجوی روزانه رشته ی حقوق هستم یه ترم گذروندم میخوام ترم بهمن رو مرخصی بگیرم کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنم هدفم قبولی در دانشگاه روزانه فرهنگیانه ایا امکان مرخصی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام وقت بخیراگر در حال حاضر دانشجوی رشته روزانه هستید باید تا پایان مهلت ثبت نام کنکور انصراف بدید برای امکان شرکت مجدد در دانشگاه و کنکور برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 2. هادی
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۳

  با سلام خیلی ممنون میشم اگه پاسخ منو بدین
  من قبلا دانشگاه ازاد رشته حسابداری خوندم بدون ازمون بعد چند ترم انصراف دادم و الان دانشجوی رشته پایه ای دانشگاه پیام نور هستم
  آیا من امسال میتونم کنکور بدم و برای قبولی از دانشگاه دولتی تلاش کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۰

   سلام . اگر کارت پایان خدمت داشته باشید میتوانید

 3. ابوالفضل
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۰

  سلام وقت بخیر،من دانشجوی روزانه سال اخر پیراپزشکی هستم.برای ثبت نام در کنکور 1401 و فقط برای قبولی پزشکی باید انصراف از دانشگاه بدم تا قبل از شروع ثبت نام کنکور یا میشه انصراف نداد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۷

   سلام . تاریخ انصرافتون تا پایان شهریور ماه باشد

 4. abolfazl
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۸

  سلام من دانشجوی سال اخر رشته پیراپزشکی هستم امکان اینکه در کنکور1401 ثبت نام کنم و فقط بخوام پزشکی قبول بشوم،هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۹

   سلام . انصراف باید تا پایان شهریور باشد

 5. bahar
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۲

  سلام خوبین من ورودی بهمن1400دولتی ام…سال دیگه بخوام کنکور بدم بدون اینکه دانشگاه فعلی ک قبول شدمو ثبت نام کنم ایا میتونم رشته های پزشکی و پیراپزشکی روزانه رو بخونم؟؟اگر باز قبول نشدم خواستم 1402ازمون بدم چی؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۴

   سلام اگه روزانه باشین تا25اسفندبایدانصراف بدین

 6. Mm
  ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۰

  سلام من دانشجو روزانه ورودی 1400 هستم رشته دبیرستانم تجربی بوده و دانشگاه رشته های علوم پایه قبول شدم میخاستم بدونم میتونم بدون انصراف دادن در کنکور شرکت کنم برای دانشگاه آزاد رشته پرستاری؟ و وقتی قبول شدم از دولتی انصرافبدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۷

   سلام
   بله در صورت قبولی شما باید قبل از ثبت نام دانشگاه مد نظر خود انصراف داده باشید

 7. Ali
  ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۰

  سلام وقتتون بخیر، ببخشید من متولد 77 و دانشجوی پیراپزشکی ترم ۵ هستم سربازیم‌ معاف نیستم و باید برم خواستم بدونم من میتونم سال آخر تحصیلم کنکور تجربی برای دانشگاه روزانه بدم یا خیر؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقت بخیر
   امکان اینکه مجدد در مقطع گارشناسی ثبت نام کنید وجود ندارد .

 8. Ermi
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۰

  با سلام من محصل درپیراپزشکی هستم بعد از فارغ تحصیلی و گذراندن طرح ، اگر دوباره کنکور بدم میتونم رشته پزشکی روزانه قبول بشم و ایا هزینه تحصیلم ازاد حساب میشه و واحد های تخصصی و عمومی مشترک با پزشکی رو باید دوباره بخونم یا نه
  با تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۴

   سلام
   اگر طرح بگذرونید میتونید در کنکور شرکت کنید
   و تطبیق واحد هم یکسری از واحد ها براتون تطبیق میخوره
   هزینه دانشگاه هم بستگی به نوع دانشگاتون داره

   • Ermi
    ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۰۶

    پس اگه روزانه قبول شم هزینه مازاد بر بقیه (چون قبلا هم در روزانه تحصیل کردم) نباید بدم؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۷

     سلام .خیر

 9. شایان
  ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۱

  سلام.
  من آزمون جامع دکتری رو دادم و در مرحله پیش دفاع هستم (دانشگاه آزاد). آیا میتونم در آزمون ارشد سراسری شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۰

   سلام. خیر . باید کارت پایان خدمت داشته باشید

 10. Reza
  ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

  با سلام من دانشجوی روزانه علوم پزشکی تبریز هستم و ترم 8 و میخام در کنکور 1401 شرکت کنم ایا میتوانم بعد قبولی از ایست خدمت سربازی استفاده کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷

   سلام
   اگر سرباز باشین و در کنکور شرکت کنید بعد از قبولیتون میتونید ایست خدمت بزنید

 11. محمد رضا
  ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳

  سلام من سال 98 کنکور دادم و چون در لیست انتخاب رشته اشتباهاً توی 10 انتخاب اولم یک رشته شبانه نوشته بودم همون رو قبول شدم و اعتراض زدم و نتیجه اعتراضم این شد که الان دارم روزانه رشته عمران میخونم.
  من این رشته رو دوست دارم ولی به پزشکی هم علاقه دارم. میخواستم بدونم میشه بدون اینکه از عمران انصراف بدم میشه برم کنکور تجربی بدم؟ یا نه چون رشتم ریاضی بوده دوباره باید برم کنکور ریاضی بدم؟
  میخوام خودمو محک بزنم تا ببینم اگر رشته خوبی قبول شدم انصراف بدم و برم اون رشته.

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۹

   سلام وقت به خیر
   طبق آخرین شرایط اعلام شده در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور 1400 از سوی سازمان سنجش دانشجویان دوره های روزانه برای شرکت مجدد در کنکور سراسری باید تا تاریخ تعیین شده از رشته و دانشگاه خود انصراف داده.

   • یاسمین
    ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۸

    سلام من دانشجوی روزانه ترم ۶ هستم با سوابق تحصیلی اومدم دانشگاه برای کنکور مجدد باید حتما انصراف بدم؟ نمیشه مرخصی بگیرم کنکور بدم

    • کارشناس ارشد
     ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۰

     سلام. شما باید انصراف دهید طبق ایین نامه خاص

 12. حسین
  ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۲

  سلام وقت بخیر. ببخشید من الان ترم اول دانشگاه روزانه نفت هستم میخام تو کنکور1401 شرکت کنم. ایا راهی هست تا بدون محرومیت بشه انصراف زد یا باید 1402 کنکور بدم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۹

   سلام وقت بخیر بایدتا قبل از ثبت نام کنکور انصراف بدین برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 13. یونس
  ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸

  سلام من کنکور ریاضی فیزیک ۱۴۰۰ رو دادم و روزانه اوردم اما از رشته ام راضی نیستم. اگه انصراف بدم میتونم روزانه ۱۴۰۱ قبول شم؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

   سلام وقت بخیر باید تا قبل از ثبت نام ازمون انصراف بدین

 14. رها ز
  ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۴

  سلام وقتتون بخیر
  من ورودی ۹۵ دانشگاه علوم پزشکی بهشتی بودم و لیسانسمو گرفتم
  خواستم ببینم میتونم کنکور بدم و مجددا در رشته های علوم پزشکی روزانه درس بخونم یا فقط میتونم شبانه قبول بشم؟

  • رها ز
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۶

   یادم رفت بگم
   طرح اجباری هم نداره رشتمون و درحال گذروندن طرح هم نیستم

   • کارشناس ارشد
    ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۶

    سلام وقت بخیر اگر طرح اجباری ندارید منعی نداره برای کنکور مجدد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

  • کارشناس ارشد
   ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام وقت بخیر برای کنکور مجدد دانشجویان روزانه بعد فارغ التحصیلی منعی نداره میتونید مجدا شرکت کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 15. هانیه
  ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۰

  سلام خسته نباشین من ورودی دانشگاه روزانه ۱۴۰۰ هستم و متولد مرداد۷۶ام.میخواستم بپرسم من میتونم انصراف بدم برای دانشگاه فرهنگیان بخونم؟و چون ۲۴ تموم کردم میتونم با تبصره و رتبه خوب قبول شم برای دانشگاه؟مبشه لطفاااا راهنمایی کنین

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام وقت بخیر
   امکان ورود وجود ندارد . برای دریافت مشاوره درخصوص تبصره فرهنگیان با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

   • حدیث
    ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۴

    سلام وقت بخیر،من دانشجوی ترم ۸ هستم و و برح ۳ فارغ التحصیل میشم ،آیا امکان ثبت نام من برای کنکور مجدد هستش یانه؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

     سلام وقت بخیر خیر امکان ثبت نام نیست براتون مگر اینکه تا پایان مهلت ثبت نام کنکور انصراف بدید از دانشگاه برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 16. نیکو
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۰

  سلام. من الان تو دانشگاه آزاد پرستاری میخونم. امکانش هست تو کنکور 1401 شرکت کنم و سراسری قبول بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

   سلام وقت به خیر
   دانشجویان دوره های غیر از روزانه برای شرکت مجدد در کنکور سراسری نیازی به انصراف از دانشگاه و رشته خود نداشته و بعد از شرکت در کنکور و قبولی باید از رشته و دانشگاه قبلی خود انصراف دهند.
   برای مشاوره بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 17. مهناز
  ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

  سلام دانشجوی روزانه هستم و1401فارغ التحصیل میشوم میخام کنکور ثبت نام کنم واسه دانشگاه فرهنگیان، ایا میتونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام وقت بخیر
   در صورت دانشجو بودن امکان ثبت نام وجود ندارد

 18. نیکو
  ۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام من امسال دانشگاه آزاد قبول شدم رشته پرستاری. آیا میتونم تو کنکور 1401 شرکت کنم برای دانگاه های بهتر؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام وقت بخیر بله میتونین شرکت کنین

 19. امید
  ۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۵

  سلام و درود
  من دانشجوی برق، ورودی 99 دانشگاه روزانه هستم . میخواستم تغییر رشته به مهندسی موادو متالورژی بدم ولی دانشگاه روزانه مذکور این رشته رو ندارد ، الان به نظر شما چه کار کنم ؟
  کنکور مجدد یا تغییر رشته و انتقالی ؟
  کدوم عاقلانه تر و شدنی هست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام وقت بخیرچون از رشته بالاتر به رشته با طراز پایینتر خواستار انتقالی هستید امکانش هست ولی بستگی به موافقت دانشگاه مبدا و مقصد دارد و چون دانشگاه سراسری هست یه مقدار سختگیری وجوددارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 20. مهدی
  ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲

  سلام. ببخشید فارغ‌التحصیل رشته داروسازی ازاد میتونه در صورت قبولی دندان یا پزشکی بخونه؟ روزانه میتونه یا فقط پردیس؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقت بخیر اگر مشکل نظام وظیفه ندارید می توانید شرکت کنید

 21. رضا
  ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۷

  سلام من سال 1399 دیپلم تجربی گرفتم و سال اول قبول نشدم یه سالی که وقت داشتم کنکور ریاضی دادم و الان مهندسی عمران شریف هستم میخواستم بدونم میتونم باز کنکور تجربی شرکت کنم برای امسال؟ امسال تازه پذیرفته شدم اونجا

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام وقت بخیر باید تا قبل از ثبت نام کنکور از دانشگاه انصراف بدین برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 22. سنا
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۹

  سلام وقتتون بخیر. من شهریور ۱۴۰۲ فارغ التحصیل میشم و مشکل نظام وظیفه ندارم. آیا من میتونم بدون انصراف دادن توی کنکور ۱۴۰۲ شرکت کنم و از رشته های روزانه قبول بشم و مهر ۱۴۰۲ وارد دانشگاه جدید شم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام وقت بخیر بله می توانید به شرطی که دانشجو دانشگاه روزانه نباشیید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 23. حسین
  ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

  سلام وقتتون بخیر خیلی ممنونم که وقت می گذارید
  من اطلاعاتم رو کامل می دم لطفاً راهنماییم کنید
  دانشجو ترم ۱ دکتری دامپزشکی تهران روزانه هستم و قصد کنکور مجدد دارم ولی نمی خوام انصراف بدم و می دونم برای کنکور ۱۴۰۱ باید انصراف داد برای کنکور مجدد
  سال بعدش یعنی کنکور ۱۴۰۲ هم نمی توانم بدون انصراف از دانشگاه کنکور مجدد بدم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۲

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت مجدد در کنکور سراسری طبق شرایط و ضوابط قید شده در دفترچه دانشجویان دوره های روزانه تا تاریخ قید شده باید از رشته و دانشگاه خود انصراف داده.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 9099072952 تماس بگیرید.

 24. هومان
  ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۳

  با سلام من رشته علوم سیاسی دانشگاه روزانه قبول شدم الان هم ترم یک هستم خواستم ببینم می تونم تو کنکور۱۴۰۱ثبت نام کنم به طوری که دانشگاه انصراف ندم چون دوست دارم فرهنگیان قبول شم .مرسی

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام وقت بخیر باید تا قبل از ثبت نام کنکور انصراف بدین

 25. حسینی
  ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من دانشجوی ترم ۲ روزانه هستم
  یبار هم از پیامنور انصراف زدم قبل این
  الان میتونم کنکور ۱۴۰۱ رو ثبت نام کنم و قبل از ۲۵ اسفند انصرافم رو ثبت کنم؟
  و اگر بخوام آزاد برم میتونم انصراف نزنم و بعد از دیدن نتیجه انصراف بزنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام وقت بخیر خیر نمی توانید البته نظام وظیفه شما باید بررسی شود

 26. مهدی
  ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۵

  سلام خسته نباشین. ببخشید دانشجو روزانه پزشکی میتونا کنکور 1401 بده؟ تا کی باید انصراف بده؟ و دوباره میتونه روزانه دندان و یا پزشکی بخونه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۱

   سلام
   در صورتی ک کمتر از نصف ترم های خود را گذرانده باشید باید درخواست لغو محرومیت بدهید
   در صورتی ک بیشتر از نصف ترم خود را گذرانده باشید باید برای معافیت تحصیلی مجدد نامه بگیرید از دانشگاه و به سازمان نظام وظیفه شهر خود ببرید در صورت تایید این نامه و درخواست لغو محرومیت میتوانید مجددا کنکور شرکت کنید

 27. سمیه
  ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۳

  سلام. دانشجو آزاد پزشکی میتونه کنکور ۱۴۰۱ بده و در صورت قبولی روزانه پزشکی بخونه؟ تا کی باید انصراف بده؟
  و اینکه واحدهای علوم پایه ای که خونده تو دانشگاه روزانه تطبیق میزنن ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۳

   سلام وقت بخیر موردی نداره اگر قبول بشه تا قبل از 31شهریور باید انصراف بده برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 28. بیتا
  ۱۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۳

  سلام ببخشید من دانشجو ترم اول دانشگاه فرهنگیان هستم میخواستم بدونم امکانش هست که برای کنکور محدد سال ۱۴۰۱ یا ۱۴۰۲ ثبت نام کنم و اگر امکانش هست حتما باید پیش از اعلام نتایج اولیه انصراف بدم از دانشگاه؟(مشکلی هم با پرداخت جریمه دانشگاه ندارم)

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۸

   سلام وقت بخیر در شرایط کنکور مجددباید قبل از اتمام زمان ثبت نام کنکور انصراف بدیدبرای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 29. ساحل
  ۱۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۳

  سلام وقت بخیر ببخشید من دانشجوی وزارت علوم ورودی ۹۷ هستم وخرداد ۱۴۰۱ درسم تموم میتونم برای کنکور بدون انصراف ثبت نام کنم؟؟اگه روزانه نشه ازاد میشه منظورم بتونم کنکور بدم بعد قبول شدن ازاد انتخاب رشته کنم رشته های داروسازی؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام وقت بخیر در صورتی که قبول بشید باید انصراف بدید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 30. کوثر
  ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۹

  سلام خسته نباشید،من دانشجو روزانه رادیولوژی ورودی ۹۷هستم و تیر ماه ۱۴۰۱فارغ التحصیل میشم،
  طرح اجباری هم دارم،میخواستم بدونم میتونم کنکور ۱۴۰۱شرکت کنم و پزشکی آزاد یا پردیس قبول بشم بدون انصراف از دانشگاه؟
  قبل از ثبت نام کنکور حتما باید انصراف بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

   سلام وقت بخیر بابد قبل از ثبت نام کنکور انصراف بدین

 31. آرمین
  ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۲

  سلام. بنده ورودی ۹۸ و ترم ۵ رشته مدیریت مالی دوره روزانه هستم.ولی میخام کنکور ۱۴۰۲ رو شرکت کنم. خاستم بدونم من که ترم پاییز سال تحصیلی ۱۴۰۱ درسم تموم میشه ایا میتونم در کنکور ۱۴۰۲ ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقتتون بخیر تا وقتی مشکل نظام وظیفه دارید نمی توانید تحصیل مجدد در لیسانس داشته باشید جهت مشاوره بیشتر با شماره مرکز تماس حاصل فرمایید

 32. مهدی
  ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۶

  سلام ببخشید اگه کسی دانشجوی پزشکی دانشگاه آزاد و یا پردیس باشه، کنکور بده روزانه پزشکی قبول شه ،واحد های علوم پایه رو میتونه تطبیق بزنه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۲

   سلام وقتتون بخیر در صورتی واحد مورد تایید دانشگاه باشد براتون تطابق واحد صورت می گیرد

 33. سمیه
  ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۸

  سلام خسته نباشین. ببخشید اگر کسی خارج از کشور دوره علوم پایه رو خونده باشه و بیاد ایران کنکور بده و روزانه پزشکی قبول شه، واحد های علوم پایه رو تطبیق میزنن؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷

   سلام وقتتون بخیر بستگی مورد تایید بودن دانشگاه دارد

 34. ممد دیونه
  ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۷

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی ترم 3 پزشکی روزانه هستم و میخوام تو کنکور 1401 شرکت کنم نمیخوام از پزشکی انصراف بدم شاید قبول نشدم. میشه بعد کنکور انصراف داد ب مشکلی مواجه نمیشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام وقت بخیر در شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان بله منعی ندارد

 35. آرشام
  ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۲

  سلام وقتتون بخیر .. من دانشجوی ترم ۵ پرستاری هستم و میخوام در کنکور ۱۴۰۱ پزشکی آزاد قبول بشم..خواستم ببینم حتما باید انصراف قطعی بدون بازگشت بدم؟ تو کامنتا دیدم جواب دادین امکانش هست ولی توی دفترچه ثبت نام کنکور ۱۴۰۰ نوشته بود قابل بازگشت نیست و انصراف حتما باید قطعی باشه..ممنون میشم راهنماییم کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۴

   سلام وقتتون بخیر
   باید انصراف بدین

 36. hadis
  ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

  سلام وقت بخیر
  کسی که استخدام هست میتونه کنکور مجدد شرکت کنه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۰

   سلام . بله

 37. آیدا
  ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۵

  سلام روزتون بخیر.من دانشجو ترم سوم مشاوره ام ورودی ۹۹.میخواستم بدونم تحت هیچ شرایطی امکان شرکت در کنکور ۱۴۰۱رو ندارم؟برای دانشگاه فرهنگیان میخوام قبولم و از طرفی نمیخوام انصراف بدم از رشته م.پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون🙏🏻

  • کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقتتون بخیر چون مدنظرتان دانشگاه فرهنگیان است حتما باید تا قبل از ثبتنام کنکور سراسری انصراف خود را ثبت کرده باشید که در هنگام قبولی مجاز به انتخاب رشته ی دانشگاه فرهنگیان باشید

 38. عرفان
  ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۷

  سلام وقت بخیر من امسال کنکور فوق لیسانس دادم ودر دوره روزانه قبول شدم اما مدارک خودم رو به اون دانشگاهی که قبول شدم نفرستادم ارسالشون نکردم‌. امسال امکان شرکت کنکور در رشته تجربی ب ام هست؟ باید شهریه هم بدم؟

  • عرفان
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۰

   البته این هم بگم دوره لیسانس رشته علوم ومهندسی خاک دوره روزانه رو گذروندم معافیت هم دارم

   • کارشناس ارشد
    ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

    سلام وقتتون بخیر لطفا سوالتان را کامل مطرح کنید ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام وقتتون بخیر با توجه به دانشتن مدرک لیسانس در صورتی می توانید تحصیل مجدد در مقطع لیسانس داشته باشید که مشکل نظام وظیفه نداشته باشید

 39. علیرضا
  ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۵

  سلام
  من دانشجوی روزانه ترم سوم حسابداری ام .
  کارت معافیت پزشکی دارم .
  آیا میتوانم بدون انصراف از دانشگاه
  در کنکور 1401شرکت کنم
  و دانشگاه فرهنگیان بروم ????
  متشکرم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۹

   سلام . امکان رد شدن شما در مصاحبه هست بخاظر کارت معافیت پزشکی

  • رامین حسینی
   ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۹

   سلام وقت بخیر
   من ترم ۱ فوریت پزشکی دانشگاه روزانه هستم و سربازی هم نرفتم هنوز و میخواستم بدونم که من بعد از فارغ التحصیلی و گرفتن مدرک کاردانی میتونم کنکور مجدد بدم و دانشگاه دندان روزانه قبول بشم و یا اینکه باید سربازیمو یا طرحمو برم بعد کنکور مجدد بدم؟

   • کارشناس ارشد
    ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۷

    سلام . خدمت باید بروید

 40. شیوا کرامتی
  ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۵

  سلام وقتتون بخیر
  من در سال ۹۹ کنکور دادم و الان ترم ۳ مشاوره ی دانشگاه غیر انتفاعی هستم میخواستم بدونم میتونم بدون انصراف از دانشگاه مجدد در کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۶

   در صورت نداشتن مشکل نظام وظیفه باید تا زمان کنکور دانشجو نباشید
   در صورت داشتن مشکل نظام وظیفه تا قبل از ترم چهارم باید انصراف خود را اعلام کنید و تا پایان زمان معافیت تحصیلی میتوانید مجددا کنکور بدین و فقط یکبار امکان پذیر است

 41. کریمی
  ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۰۷

  سلام من دانشجو روانشناسی روزانه هستم اگه بخوام سال بعد کنکور بدم و فقط دانشگاه آزاد رو بخوام قبول شم یا پردیس باز هم باید تا 25 اسفند انصراف بدم یا میتوتم بعد اینکه دانشگاه ازاد قبول شدم در رشته مورد نظر برم انصراف بدم از روزانه؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وقتتون بخیر برای رشته های به جز روزانه می توانید در صورت دیدن قبولیتان در کنکور انصرافتان را ثبت و در د انشگاه قبول شده ثبتنام کنید

 42. پدرام
  ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۹

  سلام و وقت بخیر من دانشجوی هوشبری ترم ۷ ام و خرداد ۱۴۰۱ تموم میکنم آیا میتونم تو کنکور ۱۴۰۱شرکت‌کنم؟؟ میگن که باید انصراف بدم تا بهمن ماه نیاز به انصراف هست ؟ چون تیر ماه کنکور ۱۴۰۱ شرو میشه و من خرداد ماه تموم میکنم رشته ام رو

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۹

   سلام وقت به خیر
   کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه در صورت نداشتن مشکل نظام وظیفه منعی ندارد.معافیت تحصیلی برای هر مقطع یکبار صادر می شود.
   برای مشاوره بیشتر در این زمینه با شماره 9099072952 تماس بگیرید.

 43. Farid
  ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۰

  سلام ،وقتتون بخیر بنده فارغ التحصیل پرستاری هستم و طرح اجباری رو نرفتم، میخواستم ببینم اگر امسال فیزیوتراپی قبول بشم راهی هست که بتونم بدون گذروندن طرح،فیزیوتراپی رو برم؟ سربازب هم معافم، ممنون از پاسخگوییتون

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام وقت بخیر در شرایط کنکور مجدد برای رشته دارای طرح اجباری باید طرح رو بگذرونید

 44. مبینا
  ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۶

  سلام وقت بخیر من فارق التحصیل رشته پرستاری هستم در دانشگاه روزانه و میخواستم دوباره کنکور شرکت کنم و دندانپزشکی بخونم ،میخواستم بدونم درصورت قبول شدن در رشته روزانه باید هزینه پرداخت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۵

   سلام وقتتون بخیر درصورت قبولی در دوره ی روزانه به صورت رایگان تحصیل می کنید

 45. شیرین
  ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۱

  سلام
  وقتتون بخیر
  من ورودی ارشد ۹۹روزانه هستم که ترم بعد درسم تموم میشه واحتمالا بتونم بدون کنکور دکترا قبول بشم. اما تصمیم گرفتم واسه کنکور سراسری بخونم دندون می تونم کنکور شرکت کنم امسال؟ و اگه قبول بشم بعد دکترای رشته خودمم قبول بشم، اجازه تحصیل همزمان دارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۷

   سلام وقت بخیر امکان کنکور مجدد دارید ولی امکام تحصیل همزمان در رشته دندان و دکتری رشته خود را ندارید

 46. مهندس
  ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۰

  سلام و وقت بخیر
  من دانشحوی مهندسی هستم دوره روزانه و ورودی ۹۹
  می تونم تو کنکور ۱۴۰۱ برای فرهنگیان ثبت نام کنم(بدون انصراف از رشته تحصیلی فعلیم)
  اگر جواب منفیه ایا می تونم فقط به خاطر اینگه رتبه ام و شرایط ام رو محک بزنم در کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنم منظور دیگه انتخاب رشته نکنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۹

   سلام وقتتون بخیر مشکلی در ثبت نام کنکور سراسری 1401 ندارید اما باید برای انتخاب رشته های دانشگاه فرهنگیان یا روزانه حتما باید انصرافی خود را تا قبل از ثبت نام کنکور سراسری ثبت کنید

 47. الشن
  ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۶

  سلام.
  من کامنت گذاشتم نمی‌دونم ثبت شد یا ن برای همین دوباره کامنت میزارم.
  من ترم ۵ معماری دانشگاه غیر انتفاعی هستم
  آیا میتونم کنکور تجربی بدم و پرستاری یا پزشکی بخونم یا مشمول خدمت میشم و آیا باید انصراف بدم یا چون بدون کنکور خوندم مشکلی نیس

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۹

   سلام وقتتون بخیر تا وقتی که کارت پایان خدمت نگرفتید حق انصراف یک بار را دارید مانعی برای شرکت در کنکور سراسری تجربی برای شما وجود ندارد ولی اگر تعداد واحد های پاس شده ی شما بیشتر از 72 واحد باشد در صورت انصراف مدرکی معادل کاردانی به شما تعلق گرفته و نمی توانید حرکتی رو به عقب داشته باشید

 48. پریا
  ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۶

  با سلام
  من دانشجوی ارشد روزانه هستم و می خواستم واسه کنکور سراسری شرکت کنم اما متوجه شدم نمی شه. خیلی ناراحتم. یعنی احتمال نداره شرایط تغییر کنه؟ افراد دیگه ای نیستن که مثل من مشکل داشته باشن؟ چیکار میشه کرد؟ من دوست ندارم انصراف بدم از ارشدم.

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام
   در صورتی که انصراف دهید میتوانید برای کنکور سراسری اقدام کنید

   • پریا
    ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

    ممنونم از پاسختون
    اگر بدون انصراف، شرکت کنیم، بعد قبولیمون لغو می شه؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۴

     سلام
     بله.قبولیتون لغو خواهد شد

 49. Kimiya
  ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۵

  سلام وقت بخیر من فارغ التحصیل کارشناسی زیست شناسی هستم و میخوام سال 1401 کنکور کارشناسی زبان بدم. امکانش هست دانشگاه روزانه بدون شهریه پذیرفته بشم یا خیر؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام وقتتون بخیر بله با شرکت در کنکور سراسری و کسب قبولی شرایط لازم را دارید

 50. فاطمه
  ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۳۵

  سلام … من ورودیه 99 …روزانه هستم
  میخواستم ببینم میتونم کنکور تجربی 1401 شرکت کنم ؟ منظورم برای رشته های آزاد ..
  نیاز به انصرافم از دانشگاه نیست؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۱

   بلام وقت بخیر رای کنکور مجدد چون 1 سال میگذره مشکلی ندارید ولی اگر مدرک اصل دیپلمتون رو تحویل دانشگاه دادید باید انصراف بدید تا مدارک برای ثبت نام دانشگاه جدید تحویلتون بدن

 51. مهدی
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۲

  سلام خسته نباشید. من دانشجوی ترم سه پرستاری روزانه ام و یه بارم از دانشگاه پیام نور انصراف دادم. آیا میتونم برای کنکور سال آینده شرکت کنم یا مشکل خدمت سربازی دارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۸

   سلام وقت به خیر
   در طول سنوات تحصیلی یکبار حق انصراف از دانشگاه را دارید و در صورت انصراف دوم مشمول خدمت سربازی می شوید و دیگر معافیت تحصیلی برای شما صادر نمی شود.
   دانشجویان دوره های روزانه طبق ضوابط دفترچه تا موعد موقرر موظف به انصراف از دانشگاه هستند.

 52. زهرا
  ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

  سلام.وقت به خیر.من لیسانس زیست سلولی و مولکولی از دانشگاه دولتی روزانه دارم و تعهد خدمت هم دارم.ارشد بیوتکنولوژی هم از دانشگاه آزاد دارم.آیا میتوانم مجددا در کنکور شرکت کرده و در رشته ی لیسانس پرستاری و یا پزشکی ادامه تحصیل بدهم؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام رشته مرتبط راشرکت کنید

   • زهرا
    ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

    یعنی در رشته ی پرستاری یا پزشکی نمیتوانم وارد شوم؟

    • کارشناس ارشد
     ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۷

     سلام وقت بخیر با کنکور میتونید این رشته هارو وارد بشید

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام وقتتون بخیر جهت مشاوره با مرکز تماس بگیرید

 53. علی حسینی
  ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۷

  سلام . من ورودی ۱۴۰۰ رشته علوم و مهندسی آب روزانه فردوسی هستم . چیکار باید بکنم ک‌بتونم در کنکور ۱۴۰۱ کنکور بدم دوباره ؟ چون از اولش هم از رتبم راضی نبودم و میخاستم اموزش ریاضی قبول بشم . اما به زور خانواده انتخاب رشته کردم

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۴

   سلام اگر شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه رو داشته باشید میتونید شرکت کنید.

 54. زهرا
  ۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۰

  سلام وقت به خیر.من دوره ی کارشناسی ام را در دانشگاه دولتی و روزانه خوانده ام و تعهد خدمت دارم.ارشد هم در دانشگاه آزاد خوانده ام و به تازگی درسم تموم شده.اگر در کنکور ۱۴۰۱شرکت کنم و پزشکی یا پرستاری قبول بشم میتونم بخونم یا اجازه ندارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۳

   سلام خیر

 55. Fateme
  ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۰

  سلام ، ببخشید من در حال حاضر دانشجوی ترم سه میکروبیولوژی ام ، میخوام دوباره کنکور بدم ، ایا بدون انصراف دادن از دانشگاه امکان پذیره؟؟نمیخوام که از دانشگاه انصراف بدم دقیقا چیکار باید بکنم؟؟ممنون میشم راهنماییم کنین

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام
   شما میتوانید بعد از اتمام تحصیل در کنکور شرکت کنید
   و یا اینکه قبل از ثبت نام کنکور.از دانشگاه انصراف دهید

 56. منیره
  ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۷

  من ورودی 97دانشگاه روزانه هستم اگه تا قبل از 31شهریور1401مدرک کاردانی یا کارشناسی بگیرم میتونم کنکور1401شرکت کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

   سلام وقت به خیر
   با توجه به شرایط و ضوابط قید شده در دفترچه برای شرکت در کنکور سراسری موظف هستید تا موعد مقرر از دانشگاه خود انصراف دهید.

 57. مريم
  ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۳

  سلام خسته نباشيد.
  ببخشيد من امسال ارشد روزانه از طريق استعداد درخشان قبول شدم.
  يعني دانشجوى روزانه ارشد ١٤٠٠ هستم
  ميتونم بدون انصراف از ارشد، كنكور سراسرى ١٤٠١ شركت كنم و اگر پزشكى يا دندون در هر دانشگاهى قبول شدم برم؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۳

   سلام
   خیر باید از ارشد انصراف دهید

 58. دریا
  ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۵

  سلام .من دانشجوی ورودی 97 روزانه وزرات علوم هستم . تیر 1401 درسم تموم میشه .میخواستم بدونم میتونم بدون انصراف از دانشگاه کنکور 1401 شرکت کنم ؟ دانشگاه روزانه و یا دانشگاه فرهنگیان انتخاب کنم ؟ ممنون میشم اگه یه پاسخ قطعی بدید

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۸

   سلام وقت بخیر بله برای شرکت مجدد در کنکور اگر تا تیر ماه تموم میشه بله مشکلی نداره

 59. Fatemeh
  ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

  سلام ‌.اگر قبلا دردانشگاه آزاد دوترم راپاس کرده باشیم و ازترم سوم فقط شهریه پرداخت کرده باشیم و ادامه نداده باشیم و حتی انصراف هم نداده باشیم، میشه درکنکور ثبت نام کنیم و دررشته جدیدتحصیل کنیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام بله امکان دارد

 60. مریم
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۵

  سلام من دانشجوی روزانه هستم و درخواست انتقال دادم ب شهرخودمون و دوره شبانه و هنوز نتیجش نیومده من الان میتونم کنکور سال بعد شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام بله امکانش هست

 61. شکیبا
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۹

  سلام . ببخشید من دانشجوی ورودی 97 روزانه هستم .تیر 1401 درسم تموم میشه . میتونم کنکور 1401 شرکت کنم ؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری دیگه فارغ التحصیل میشم

  • moshaverarshad
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام شکیبا
   شما شرایط کنکور مجدد برای دوره روزانه رو ندارین بدلیل اینک کارت پایان خدمت میخواد و نمیتونین مجدد کارشناسی بخونین

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۲

   سلام بله حتمااین کاروبکنید

 62. مجید
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۴

  سلام من دانشجوی ترم اخر مکانیک روزانه هستم می خواستم بدونم بعد فارغ التحصیلی میشه کنکور برای رشته های پزشکی بدم ؟فقط روزانه ها …و اینکه هنوز خدمت سربازی هم انجام ندادم …ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام وقت به خیر
   معافیت تحصیلی برای هر مقطع یکبار صادر می شود.

   • علی حسینی
    ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۰

    سلام . یعنی الان منم ک ورودی ۱۴۰۰ هستم و گعافیت‌تحصیلی هم برای مهندسی آب گرفتم نمیتونم توی ۱۴۰۱ شرکت کنم ؟

    • کارشناس ارشد
     ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

     سلام اگر شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه رو داشته باشید میتونید شرکت کنید.

     • سجاد
      ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۲

      سلام وقت بخیر من دانشگاه روزانه 1400 قبول شدم الان میخوام کنکور 1401 شرکت کنم باید چیکار کنم؟

     • کارشناس ارشد
      ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۳

      سلام وقت به خیر
      برای شرکت مجدد در کنکور در صورت انصراف قطعی تا زمان تعیین شده یا عدم ثبت نام منعی وجود ندارد و میتوانید برای کنکور اقدام نمایید.

 63. رها
  ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۴

  سلام. من دانشجوی ورودی۹۹ سراسری روزانه هستم. اگه الان انصراف بدم آیا میتونم سراسری رورانه۱۴۰۱ شرکت کنم؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام وقت به خیر در صورت انصراف مشکلی از جهت شرکت در کنکور سراسری و انتخاب رشته دانشگاه های روزانه ندارید.

 64. مهدی
  ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۲

  سلام وقتتون بخیر ، من دیپلم کاردانی دارم ، سال ۱۳۹۹ کنکور ریاضی دادم روزانه قبول شدم ولی نرفتم ، و دانشگاه ازاد ثبت نام کردم، ایا امکانش هست امسال بتونم دوباره کنکور بدم؟ممنون میشم پاسخمو بدین لطفا

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام وقت به خیر مشکلی از جهت شرکت در کنکور سراسری را ندارید.شرایط نظام وظیفه شما باید بررسی شود.

 65. سعید
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۵

  سلام اگر دانشجوی فرهنگیان بعد از فارغ التحصیلی کنکور مجدد بدهد و رشته پزشکی قبول شود. در صورتی که به نحوی تحصیل در دانشگاه مانع از تدریس او نباشد و در مدرسه حاضر شود آیا مشکلی برای تحصیل در رشته پزشکی دارد؟(با موافقت اداره آموزش و پرورش)

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۶

   سلام خیر چون تعهد خدمت دارید مجدد نمیتونید برای کنکور اقدام کنید

 66. سعید
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام . من دانشجو ارشد روزانه هستم .و یک سال دیگه دارم تا اتمام ارشد.میتونم کنکور سراسری شرکت کنم و در صورت قبولی در رشته پزشکی رشته همزمان با تحصیل پزشکی، رشته ارشدم رو هم تموم کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام وقتتون بخیر برای شرکت در کنکور سراسری و انتخاب رشته سراسری تا قبلا از ثبتنام کنکور باید از دانشگاه انصراف داده باشید و امکان تحصیل در دو مقطع و یا دو رشته به طور همزمان وجود ندارد.

 67. فاطمه
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۳

  سلام وقت بخیر دانشجوسال آخرمهندسی کشاورزی دوره روزانه هستم تابستون درسم تموم میشه قصدشرکت درکنکور 1401 دارم میتونم زمان ثبت نام برای کنکور به سیستم سازمان سنجش درخواست لغومحرومیت ازدوره روزانه بعدازقبولی درکنکور بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام وقت بخیر.نیازی به ارسال درخواست نیست.

 68. طاهره
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۹

  سلام من در حال حاضر دانشجوی ترم ۳ پرستاری دانشگاه روزانه هستم سوال اول::بدون انصراف از دانشگاه روزانه می توانم امسال در کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنم و در صورت قبولی در رشته دندان پزشکی و پزشکی روزانه آنوقت انصراف بدهم ؟ سوال ۲: من می توانم سال ۱۴۰۱ بدون انصراف در کنکور شرکت کنم و در صورت قبولی فقط در پردیس خودگردان انتخاب رشته کنم ؟ سوال آخر من می توانم در کنکور ۱۴۰۱ بدون انصراف شرکت کرده ودر صورت قبولی در رشته دل خواهم فقط در دانشگاه آزاد آن رشته را انتخاب کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۳

   سلام وقتتون بخیر برای سوال اولتون در صورتی فقط مدنظرتان دانشگاه روزانه باشد باید تا قبل از شرکت در کنکور سراسری انصراف خود را ثبت کنید اگر مدنظرتان دانشگاه ازاد یا پردیس های خود گردان باشد می توانید بعد از قبولی در کنکور سراسری نیز می توانید انصراف خود را ثبتنام کنید.

 69. مهسا
  ۱۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱

  سلام من دانشجوی ترم سه مدیریت مالی روزانه دانشگاه بهشتی هستم
  میخواستم بدونم اگر با سازمان سنجش یا وزارت علوم مکاتبه کنم ایا امکان داره قبول کنن بدون اینکه یکسال از کنکور محروم بشم توی کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنم؟برای روزانه

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۷

   سلام وقتتون بخیر اگر ورودی 99 باشید محرومیت یه سال شما مختص به کنکور و انتخاب رشته 1400 است مشکلی برای شرکت در کنکور 1401 ندارید اما اگر می خواهید دانشگاه سراسری انتخاب رشته کنید باید انصرافی خود را تا قبل ازثبتنام کنکور سراسری بدهید.

 70. فاطمه
  ۱۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۷

  وقتتون بخیر.ببخشید یه سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنی
  من امسال دانشجوی سال آخرم
  دوره روزانه رشته ژنتیک.
  تیر 1401 درسم تموم میشه . میتونم بدون انصراف کنکور سال 1401 شرکت کنم ؟
  سوالم اینه حتما باید تا اسفند 1400انصراف بدم یا چون فارغ التحصیل میشم میتونم بدون انصراف ؟؟؟؟؟؟ و اینکه میتونم دانشگاه فرهنگیان انتخاب کنم ؟
  ممنون میشم اگه کمکم کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام وقت بخیر.باید انصراف بدید تا بتونید تو کنکور شرکت کنید و دانشگاه دولتی رو انتخاب کنید.برای انتخاب فرهنگیان هم همین شرایط هست.

 71. Mammad
  ۱۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۳

  سلام وقت شما بخیر
  من دانشجوی ترم 5 مهندسی نرم افزار هستم میخواستم ببینم راهی هست که بعد از اتمام لیسانس و بعد از اون خدمت سربازی،
  دوباره کنکور بدم برای روزانه پزشکی؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام وقت بخیر.بعد از اتمام دوره کارشناسی و بعد از اتمام خدمت سربازیتون میتونید مجدد در کنکور سراسری شرکت کنید.

 72. فاطمه
  ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۶

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید یه سال داشتم ممنون میشم کمکم کنی
  من امسال دانشجوی سال آخرم
  دوره روزانه میتونم بدون انصراف کنکور سال دیگه شرکت کنم ؟
  تا تیر 1401درسم تموم میشه
  و برای انتخاب رشته دیگه فارغ التحصیل شدم

  الان حتما باید تا اسفند 1400انصراف بدم یا چون فارغ التحصیل میشم میتونم بدون انصراف ؟؟؟؟؟؟
  ممنون میشم اگه کمکم کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۲

   سلام
   در صورتی که در حال تحصیل باشین امکان شرکت در کنکور 1401 را ندارید.

 73. ابوالفضل
  ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۱

  سلام من ترم سه دانشگاه تهران رشته علوم ورزشی هستم (روزانه) میتونم بدون انصراف دادن
  از دانشگاهم دوباره کنکور بدم؟تحت هیچ شرایطی؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۲

   سلام
   در صورتی که در حال تحصیل باشین امکان شرکت در کنکور 1401 را ندارید.

 74. نرگس
  ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۳

  سلام وقتتون بخیر ، من امسال پرستاری روزانه قبول شدم میخواستم بدونم بدون انصراف دادن از دانشگاه ، دقیقا چه سالی میتونم دوباره کنکور بدم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

 75. Mammad
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲

  سلام وقت شما بخیر
  من دانشجوی ترم 5نرم افزارم میخام بدونم امکانش هست بعد از لیسانس و خدمت سربازی ،کنکور پزشکی روزانه قبول شم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۵

   سلام مشکلی نداره

 76. امیر
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۵

  سلام
  من دوره روزانه دانشگاه مراغه قبول شدم
  میتونم هم ادامه تحصیل بدم و هم در کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنم؟
  یا باید انصراف بدم؟؟؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۸

   سلام
   خیر این امکان وجود نداره

 77. دریا
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۵

  سلام.وقت‌بخیر. من دانشجوی‌ورودی۹۸ سراسری روزانه هستم..اگ بخوام قبل اسفند انصراف بدم ایا میتونم کنکورسراسری روزانه شرکت و انتخاب کنم؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۵

   سلام
   در صورت انصراف از دانشگاه از کنکور سراسری بعدی محرم میشین و قبل از انصراف حتما درخواست لغو محرومیت را از سنجش ارسال کنید.
   شرایط دیگه هم داره که برای اطلاع بیشتر میتونید تماس بگیرین تا مشاوران ما راهنمایی تون کنن.

 78. ملکی
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۵۴

  سلام وقت بخیر
  من در کنکور امسال برای رشته روزانه حقوق پذیرفته شدم. امکان شرکت در کنکور سال چهارصدویک در رشته تجربی و قبولی در رشته های پزشکی یا پیراپزشکی روزانه برای بنده وجود داره
  از پاسخگویی شما سپاسگذارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۱

   سلام وقت شما هم بخیر
   دوره ی روزانه خیر

 79. مهدی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

  سلام
  من دانشجوی کارشناسی ارشد د اسیب شناسی دانشگاه ازادم.
  میخواستم دوباره کنکور سراسری تجربی شرکت کنم.
  اگه رشته ی مورد نظرم قبول بشم میتونم دوباره از اول اون رشته رو بخونم.
  یا باید برم سربازی؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام روز بخیر چون شما مشم.ل سرباز میشید امکان برگشت به عقب ندارید یعنی نمیتونید مجداا کارشناسی بخ.نبد

 80. بهار
  ۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۳

  من دانشجوترم3روزانم. میخوام برا1401کنکوربدم. فرهنگیان میخوام. ولی تارتبه خوب نیارم دوست ندارم ازرشته فعلیم انصراف بدم. آخه ممکنه هردوروازدست بدم. چیکارکنم کی بایدانصراف بدم؟ میتونم مردادآینده قبل ازاومدن رتبه هاانصراف بدم. یااینکه ازپرستاری فعلیم انصراف بدم میتونم انصرافوپس بگیرم درصورت قبول نشدن کنکورم.؟؟ 🙏🏻

 81. نورا
  ۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۴

  سلام وقتتون بخیر باشه. من ورودی بهمن 98 سراسری ام، میتونم کنکور بدم و اگر نتیجه دلخواه بود بعدش انصراف بدم؟

 82. مبینا
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۴۱

  سلام
  من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته شیمی پلیمر هستم
  قصد انصراف و شرکت در کنکور سراسری برای رشته دندان پزشکی را دارم
  آیا در صورت قبولی نیاز به پرداخت هزینه انصراف هستم؟
  و آیا در صورت قبولی دوره روزانه لازم به پرداخت شهریه هستم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

   با سلام با توجه به اینکه می خواهید انصراف بدهید بله هزینه انصراف با توجه به دانشگاه و رشته مورد نظر باید پرداخت کنید و اگر قبولی در دوره روزانه دانشگاه سراسری بیارید تحصیل رایگان خواهد بود و اگر نوبت دوم یا شبانه دانشگاه سراسری را بیارید باید 80 درصد شهریه را پرداخت کنید.

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام وقت بخیر اگر قصد انصراف از دانشگاه دولتی را دارید و بعد از انصراف مجددا قصد بازگشت به تحصیل در یک دانشگاه دولتی روزانه دیگر را دارید از پرداخت جریمه انصراف از دانشگاه دولتی معاف هستید.

 83. نگین
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۲

  سلام وقتتون بخیر.من دانشجوی پزشکی پردیس هستم الان دو ساله که دانشجوم ولی هزینه های دانشگاه یکم برام سنگینه .میخواستم بدونم اگر که من امسال مجدد کنکور بدم وپزشکی روزانه قبول شم آیا میتونم این واحد هایی که پاس کردم رو تطبیق بدم و ادامه ی دانشگام رو داشته باشم یا خیر باید از اول بخونم؟؟
  خیلی ممنون از شما:)

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۰

   سلام روز بخیر
   بله اگر سرفصل دروس و تعداد واحد محاسباتی اون در و اسم دروس تطبیق داشته باشه بله تطبیق واحد میدن

 84. شاهین
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸

  سلام. وقتتون بخیر.
  بنده دانشجو ترم ۵ رشته مهندسی نفت در دانشگاه امیرکبیر هستم. به دلیل نبود شغل و بازارکار مناسب تصمیم گرفته ام که در کنکور ۱۴۰۱ شرکت و وارد دانشگاه فرهنگیان روزانه بشم. سوالی که دارم این است که آیا این ریسک وجود دارد که در مصاحبه های آن رد شوم و احتمال آن چقدر است؟
  و سوال دوم اینکه آیا به بنده هم حقوق ماهانه سابقه کاری در دوران تحصیل تعلق می گیرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام وقت به خیر برای ورود به دانشگاه فرهنگیان شما باید حداکثر 24 سال سن داشته باشید.
   بله ریسک عدم پذیرش در مصاحبه و دعوت به مصاحبه وجود دارد چون متقاضی این دانشگاه ها بسیار زیاد است.
   دانشجویان دانشگاه فرهنگیان مطابق وزارت کار حقوق دریافت میکنند.

 85. عزال
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۳

  سلام من دانشجوری روزانه ورودی بهمن ۹۹ هستم میتونم کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنم یا باید ی سال دیگ صبر کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۰

   سلام وقت به خیر اگر از دانشگاه های روزانه انصراف دهید تا یک سال از انتخاب رشته دانشگاه های روزانه محروم هستید ولی میتوانید برای دوره هایی غیر از روزانه اقدام نمایید.

   • امیر
    ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۹

    سلام من معافیت تحصیلی ام تمام شده آیا میتونم کنکور شرکت کنم باید چه کار کنم واقعا ممنون میشم کمک کنید

    • کارشناس ارشد
     ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲

     با سلام
     با توجه به قوانین نظام وظیفه رایتان مقدور نیست.

 86. Mahsa
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۷

  سلام. من ورودی ۹۷ دانشگاه سراسری هستم و تیرماه سال ۱۴۰۱ فارغ التحصیل میشم. امکانش هست که من در کنکور سراسری سال ۱۴۰۱ شرکت کنم بدون انصراف از دانشگاه؟ اگه بخوام در دانشگاه فرهنگیان تحصیل کنم باید شهریه پرداخت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام وقتتون بخیر در صورت فارغ التحصیلی در تیر ماه خیر مانعی وجود ندارد.خیر شهریه ندارد

 87. فاطمه
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۸

  سلام وقتتون بخیر
  من فارغ التحصیل آی تی روزانه هستم
  میخوام مجددا برای کنکور پزشکی شرکت کنم
  و تعهد خدمت دارم که گفتید درصورتیکه قبول شم باید شهریه پرداخت کنم
  آیا با پرداخت مبلغ و آزاد کردن مدرکم میتونم بدون پرداخت شهریه برم دانشگاه؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام وقت به خیر برای تحصیل مجدد در دوره روزانه مشکلی ندارید.

 88. S. Aa
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴

  سلام خسته نباشید
  من فارغ التحصیل علوم پزشکی هستم ولی میخوام مجددا کنکور شرکت کنم
  دوتا سوال داشتم
  اول اینکه اگه در حین گذراندن طرح اختیاری باشم میتونم کنکور شرکت کنم؟
  و مشکلی پیش نمیاد؟
  و دوم اینکه اگه استخدام رسمی بشم چی چون استخدام تعهد کار داریم و خواستم بدونم میشه حین استخدام کنکور داد یا باید از کار انصراف داد
  ممنونم

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام
   شما در حین گذراندن دوره نمیتونین کنکور سراسری شرکت کنید ولی در صورتی که استخدام بشین مجاز به ثبت نام هستین

 89. فاطمه
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۹

  سلام من ترم ۴ جغرافیا دانشگاه روزانه هستم
  متولد ۷۹
  ایا مبتونم امسال کنکور بدم و دانشگاه فرهنگیان شرکت کنم؟

 90. سیده زهرا
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۱

  سلام خسته نباشید . من دانشجوب روزانه علوم تربیتی ورودی ۹۹ هستم . میخاستم بدونم آیا اجازه شرکت در کنکور ۱۴۰۱ رو دارم ؟؟
  و اگر رشته ای دولتی قبول بشم ، میتونم از علوم تربیتی انصراف بدم و به اون رشته برم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای شرکت در دوره روزانه و کنکور مجدد برای سال 1401 در صورتی که قبل از زمان ثبت نام کنکور سراسری انصراف دهید امکان ثبت نام شما وجود دارد در غیر این صورت نمیتوانید شرکت کنید موفق باشید

 91. Sara
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۷

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی ترم۳سراسریم میخواستم کنکور۱۴۰۱ شرکت کنم
  ورشته‌پرستاری‌سراسری میخوام..اگ تااسفند ازدانشگاهم انصراف بدم میتونم برم پرستاری سراسری؟ چه محرومیتی وجودداره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای شرکت در کنکور سراسری سال1401 میتونید که انصراف دهید و سپس اقدام به کنکور کنید مشکلی برای ثبت نام شما وجود ندارد موفق باشید

   • Sara
    ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۶

    اخه میگن از سراسری پرستاری محروم میشم🤦🏻‍♀️

 92. حنانه
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۲

  سلام من الان ترم سه رشته پرستاری دانشگاه آزادم اگر بخوام کنکور تجربی شرکت کنم 1401 باید از دانشگاه انصراف بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام وقتتون بخیر.
   در صورت پذیرش در دانشگاه و برای ثبت نام در دانشگاه جدید حتما باید تا قبل از مهلت ثبت نام، انصراف قطعی خودتون را اعلام کنید.

 93. بانو
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵

  سلام وقت بخیر.من دانشجوی دانشگاه فرهنگیان هستم و تیر1401فارغ التحصیل میشم. میتونم همزمان با فارغ‌التحصیلی در کنکور شرکت کنم؟ آیا بین فارغ التحصیلی با کنکور مجدد باید چند ماه فاصله باشه؟؟
  البته با کسب اجازه از محل تهعد خدمت.

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۷

   سلام میتونی برای ارشد ادامهبدی ولی برای کارشناسی باید تعهد خدمتت تموم شده باشه

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۰

   سلام اگر از طرف دانشگاه مشکلی نداشته باشید امکانش هست ولی احتمالش خیلی کمه که دانشگاه اجازه بده دوباره کنکور بدید

 94. Mana
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۱

  سلام من دانشجوى ترم اخر كارشناسي هنر هستم از دانشگاه دولتي و روزانه و فقط پايان نامم مونده كه تا دي ماه ١٤٠٠ دفاع ميكنم…ميخواستم بدونم كه برا كنكور ١٤٠١ تجربي در صورت كسب رتبه خوب ميتونم دانشگاه دولتي و روزانه قبول بشم؟؟
  اگه مدرك فارغ التحصيليم از طرف دانشگاه يكم دير اماده بشه مشكلي برا قبوليم پيش مياد؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۸

   سلام وقت به خیر مشکلی از جهت ثبت نام در کنکور سراسری نیست.کسب رتبه و تراز خوب بستگی به تلاش و شرایط مطالعه داوطلب دارد.

 95. Sadaf
  ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۱

  سلام وقت بخیر من درحال حاضر ترم۳ فیزیک سراسری روزانه هستم میخواستم براکنکور۱۴۰۱ پزشکی شرکت کنم..ایا محدودیتی وجود داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۶

   سلام وقت به خیر طبق ضوابط سال گذشته برای شرکت مجدد در کنکور سراسری باید تا تاریخ 25 اسفند ماه از دانشگاه روزانه انصراف داده باشید.و بعد از انصراف هم شما تا یک دوره از انتخاب رشته دانشگاه های روزانه محروم هستید.

 96. reza
  ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۴

  سلام
  من تمامی رشته های تربیت معلم و شهید رجایی در استان خودم انتخاب رشته نموده ام ولی دعوت به مصاحبه نشده ام در پایان انتخاب رشته ام رشته های فنی مهندسی دانشگاه روزانه بابل و بابل سر (در استان خودمان) را نیز انتخاب نموده ام اگر من این دانشگاه های روزانه قبول شوم آیا در کنکور 1401 میتوانم برای دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۸

   سلام وقت به خیر اگر در دوره های روزانه قبول شوید و قصد شرکت مجدد در کنکور سراسری را داشته باشید از انتخاب رشته دوره های روزانه محروم می شوید.

 97. رضا
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۴

  سلام جناب شرمنده من میخاستم دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم ک از معافیت تحصیلی استفاده کنم تا سال اینده کنکور بدم
  برای کنکور سال اینده حتما باید انصراف بدم؟یا اینکه بدون انصراف هم میتونم در کنکور شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۷

   سلام وقت به خیر شرط انصراف از دانشگاه مختصا برای دوره های روزانه است و برای دوره های غیر روزانه نیازی به انصراف از دانشگاه قبلی نیست.اما در صورت قبولی باید از رشته قبلی انصراف دهید.

 98. امیر
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵

  سلام وقت بخیر من دانشجو دانشگاه علمی کاربردی هستم میتونم بدون اینکه انصراف بدم کنکور رشته تربیت بدنی رو بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام وقت بخیر بله مشکلی ندارد موفق باشید

 99. هانیه
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۴

  سلام وقت بخیر من دانشجوی ترم دوم شبانه نرم افزار هستم میتونم بدون انصراف دادن در دانشگاه کنکور تجربی شرکت کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله میتوانید بدون انصراف از دانشگاه اقدام کنید برای کنکور سراسری سال 1401 و برای داوطلبان دوره شبانه یا نوبت دوم نیازی به انصراف نیست موفق باشید

 100. حسن
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۱

  با سلام و عرض ادب ببخشید من دانشجوی کارشناسی هستم که بهمن ماه فارغ التخصیل میشم با توجه به فرجه یکساله نظام وظیفه من تو این یکسال اگه پزشکی خارج کشور بخام برم معافیت تحصیلی بهم تعلق میگیره یا خیر ؟؟ مچکرم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۷

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به شرایط نظام وظیفه و رشته مورد تقاضا در صورت قبولی در این رشته پزشکی امکان تحصیل وجود دارد ولی برای کسب اطلاعات بیشتر قبل از اقدام برای تحصیل در خارج از طریق پلیس +10 اقدام و پیگیری کنید موفق باشیذ

 101. حسن
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۸

  سلام و عرض ادب ببخشید من دانشجوی کارشناسی هستم و بهمن ماه فارغ‌التحصیل میشم سوالم این هست که با توجه به فرجه یکساله نظام وظیفه جهت معرفی، اگه من در خارج از کشور پزشکی بخام تحصیل کنم نظام وظیفه بهم معافیت تحصیلی میده یا نه ممنون میشم پاسخ بدین مچکرم

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای تحصیل در رشته پزشکی در خارج از کشور با توجه به اینکه برگشت به عقب برای اقایون امکان پذیر نیست نمیتوانید اقدام کنید ولی برای مقاطع بالاتر مثل ارشد و دکتری مشکلی ندارد معافیت برای مقاطع رو به جلو نظام وظیفه در نظر میگیرد ولی برای برگشت به عقب برای اقیون مجدد معافیت صادر نمیکند موفق باشید

   • نرگس
    ۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۷

    سلام وقتتون بخیر
    من دانشجوی روزانه رشته بهداشت عمومی ورودی 97هستم و سال دیگ فارغ‌التحصیل میشم.میخوام سال دیگ کنکور انسانی شرکت کنم.میخوام بدونم برای ثبت نام کنکور بعدی باید انصراف بدم؟یا میتونم لیسانس این رشته رو بگیرم…بعد اگه قبول بشم میتونم روزانه و بدون شهریه برم؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۹

     سلام اگر رشته های پزشکی و دندادن پزشکی و داروسازی باشد، مانعی ندارد ولی اگر غیر از این باشد باید حتما از دانشگاه انصراف بدید.

 102. عاطفه
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۹

  سلام
  وقتتون بخیر
  من دانشجوی پرستاری هستم و در تیر ۱۴۰۱ فارغ التحصیل میشم. میتونم در کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۰

   سلام بله میتونید

 103. عاطفه
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۳

  سلام
  وقتتون بخیر
  من دانشجوی پرستاری هستم و تیر ۱۴۰۱ فارغ التحصیل میشم . میتونم بدون انصراف دادن در کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام وقت بخیر دوست عزیز شما دانشجو چه دانشگاهی هستید ؟

 104. علیرضا
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۱

  من سال۹۹ انتخاب رشته کردم و هوشبری قبول شدم اما میخوام برای کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنم.آیا برای اینکه کنکور بدم باید قبل کنکور انصراف بدم؟چون من محرومیت یکساله ک هست رو رد کردم
  و اگه قراره ک انصراف بدم نمیتونم بازم سراسری انتخاب کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ایا شما در حال حاضر رشته هوشبری را تحصیل میکنید و یا فقط قبولی داشته اید ؟

 105. H
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

  سلام وقت بخیر دانشجوی پیراپزشکی روزانه دولتی هستم و تیر ۱۴۰۱ فارغ التحصیل میشم امکان ثبت نام در کنکور ۱۴۰۱ بدون انصراف دادن هست ؟ اگر این امکان باشه درصورت قبولی داروسازی روزانه امکان تحصیل رایگان هست یا باید شهریه پرداخت کنیم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۷

   بله همچین امکانی تو مقاطع غیر مشابه با مقطع تحصیلی قبلی شما برای ادامه تحصیل هست و اگر شما رشته های روزانه قبول بشین هیچ شهریه ای پرداخت نمیکنید.

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۲

   سلام خیر اگر انصراف بدید دوسال محرومیت داره دیگه نمیتونید کنکور بدید

 106. علی
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۷

  سلام وقت به خیر میخواستم شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان پسر که در رشته روزانه مقطع لیسانس را به پایان رسوندن با توجه به معافیت ۱ ساله تحصیلی که برای آنها باقی میماند اطلاعات کسب کنم. از برخی از مشاوران هم سوالاتی پرسیدم در این زمینه و اونها گفتند چون یه مقطع رو گذروندید سازمان نظام وظیفه معافیت تحصیلی مجدد در آن مقطع رو نمیده.
  با تشکر از تیم مشاوره ای ایران تحصیل

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۸

   سلام وقتتون بخیر.
   دوست عزیز سازمان نظام وظیفه معافیت تحصیلی برای تحصیل محدد در یک مقطع را صادر نخواهد کرد.
   در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر دررابطه با شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه شماره 9099072952 تماس حاصل فرمائید.

 107. Fati
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۱

  سلام وقت بخیر من دانشجوی ترم ۶ حسابداری
  روزانه هستم و میخوام مجدد کنکور بدم برای پزشکی و در تیر ماه سال ۱۴۰۱ فارغ التحصیل میشم میتونم سال ۴۰۱ کنکور بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۴

   سلام وقتتون بخیر.
   برای کنکور مجدد مانعی وجود ندارد فقط اگر مذکر هستید شرایط نظام وظیفه را در نظر بگیرید.

 108. فاطمه
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۴

  سلام من فوق لیسانس فیزیولوژی دارم، میخوام بعد از فارغ التحصیلی پرستاری بخونم، امکانش هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۵

   سلام وقت بخیر دوست عزیز شما دوره کارشناسی خود را در چه دوره ای تحصیل کرده اید ایا روزانه بوده یا غیر روزانه ؟

 109. بهار
  ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۷

  سلام من ترم دو رشته بهداشت عمومی هستم میخوام برای کنکور سراری امتحان بدم واسه رشته پزشکی باید حتما انصراف داد؟نمیشه مرخصی گرفت ۱ ترم؟؟

 110. Sima
  ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۸

  سلام خسته نباشید
  امکانش هست کسی در کنکور هم دانشگاه روزانه و هم دانشگاه نوبت دوم قبول شه و اینکه در صورت قبولی میتونه همزمان هر دو رشته رو بخونه چون یکی دولتی و یکی آزاد حساب میشه

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۳

   سلام خیر امکان تحصیل همزمان در دانشگاه ها چه روزانه چه آزاد وجود ندارد

 111. زهرا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰

  سلام وقت بخیر
  بنده ورودی 97 دانشگاه فرهنگیان هستم و ترم 6 رو تموم کردم میخاستم بدونم میتونم بدون انصراف سال 1401 برای رشته پزشکی کنکور بدم؟ تا کنکور سال دیگه درس من تموم میشه

  • moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۴

   سلام خیر چون یکبار روزانه خوندید مجدد نمیتونید دانشجوی روزانه بشید

  • مدیا
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

   سلام وقت بخیر من یه دانشجو از سنندج هستم الان ترم سوم برای فوق دیپلم تربیت بدنی از دانشکده فنی سنندج هستم شش واحد و کار ورزیم مونده که تموم بشه و فوق دیپلم رو بگیرم
   ولی بنا به دلایلی میخام سال بعد کنکور انسانی شرکت کنم و دانشگاه فرهنگیان قبول بشم
   الان سوال من اینه که آیا من می تونم دانشگاه فرهنگیان قبول بشم چون ‌شنیدم هرکس یه بار اجازه داره دانشگاه دولتی قبول بشه و این دانشکده فنی که الان دارم درس میخونم فنیه
   اگرم نمیشه خواستم بپرسم ببینم اگه الان از اینجا انصراف بدم چی باز نمی تونم شرکت کنم برای فرهنگیان ممنون میشم پاسخ بدین

   • moshaverarshad
    ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

    سلام بله درسته هر داوطلب برای هر مقطع فقط یکبار حق شرکت در دانشگاه های روزانه رو داره و در صورت انصراف یکسال از روزانه محروم خواهد شد

 112. عرفان
  ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۸

  سلام. ورودي 97 مهندسي هستم كه يك سال هم پشت كنكور بودم الان ميخوام كنكور سال بعد يني تير ماه1401 شركت كنم ميخواستم بدونم ميتونم بدون انصراف دادن كنكور تجربي شركت كنم؟نيازه انصراق بدم؟ اگر انصراف دادم سربازي مشكل ساز نميشه و ميشه كنكورور بدم؟

  • moshaverarshad
   ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۸

   سلام اره حتما برای شرکت در کنکور سال بعد باید اسفند امسال انصراف بدی تا مجدد کنکور بدی بعد از انصراف یکسال زمان داری تا مشمول نشی

 113. فاطمه_۷۷
  ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۹

  سلام ببخشید من دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه روزانه هستم و بهمن فارغ‌التحصیل میشم با توجه به اینکه دانشگاه ما گواهی موقت وکمی دیر به ما میده حدودا توی اردیبهشت ،من میتونم کنکور سراسری شرکت کنم؟

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام اگر بخوای مجدد همین مقطع رو بخونی دیگه روزانه نمیتونی انتخاب کنی و فقط برای ارشد میتونی روزانه بخونی

 114. رویا
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۴

  سلام من سال 99 کنکور رشته پیراپزشکی تو دانشگاه سراسری قبول شدم و الان انصراف دادم و برای کنکور 1400میخوام کنکور بدم دوباره و میخوام پزشکی قبول بشم.انصراف هم دادم.ولی بعضیا میگن نمیتونی دوباره سراسری بری و باید آزاد بری.میشه راهنمایی کنید؟آیا میتونم پزشکی سراسری قبول بشم و برم یا باید برم آزاد؟

  • moshaverarshad
   ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام کسانیکه یکبار روزانه قبول شدند و ثبت نام کردند سال بعد نمیتونن مجدد روزانه بخونن و فقط غیر روزانه. ولی دو سال بعد میتونید.

 115. مهدیه
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۰۷

  سلام من ترم دو رشته بهداشت عمومی هستم میخوام برای کنکور سراری امتحان بدم واسه رشته پزشکی باید حتما انصراف داد؟اگه انصراف بدم ایا هزینه ای هم باید بدهم؟و اگر رشته مورد نظر قبول شدم واحد های مشترک که در رشته قبلیم گذروندم انتقال داده میشه به رشته جدید؟؟
  ممنون میشم جواب این سوالم رو بدید

  • moshaverarshad
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۴

   سلام بله قبل از کنکور باید انصراف داده باشی و هزینه داره و روزانه هم دیگه نمیتونی انتخاب کنی

 116. شایان
  ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۸

  سلام خسته نباشید ، ببخشید من دانشجوی ترم ۸ کارشناسی هستم ، میخواستم ببینم امکانش هست که انصراف بدم و مجددا در کنکور شرکت کنم یا باید برم سربازی

  • moshaverarshad
   ۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام اگر روزانه میخونی نمیتونی دوباره کارشناس رو روزانه بخونی ولی کلا اقایون یکبار حق انصراف دارن و کنکور مجدد برات ایرادی نداره

 117. فاطمه بانو
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۲

  سلام من دانشجوی روزانه هستم ایا میتونم بدون انصراف سال بعد کنکور بدم؟

  • moshaverarshad
   ۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام میتونی ولی دیگ روزانه نمیتونی انتخاب رشته کنی و تاریه انصراف از دانشگاه فعلی هم باید قبل از تاریخ کنکور باشه کلا اگر روزانه میخونی نمیتونی مجددا همون مقطع رو روزانه بخونی

 118. اعظم
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۰

  سلام
  من دانشجو روزانه حسابداری هستم و کنکور سراسری ثبت نام کردم از دوستانم شنیدم اگر کنکور شرکت کنم بباید از دانشگاه دولتی درحال تحصیلم انصراف بدم واگر شرکت نکنم در کنکور بازهم باید انصراف بدم یانه؟

 119. لیلا
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۹

  سلام وقتتون بخیر، من کنکور هنر شرکت کردم و به اشتباه به جای کد شبانه، کد روزانه رو وارد کردم و رشته ای که مورد علاقم نبود رو قبول شدم
  رشته مورد نظرم موسیقی بود؛در تهران این رشته به صورت شبانه وجود نداره ، بعدا میتونم دوباره این رشته رو شرکت کنم؟

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام خانم لیلا
   شما شرایط کنکور مجدد برای روزانه هارو برای یکسال ندارید در صورتی که انصراف بدید یکسال محروم میشین و نمیتونین روزانه ثبت نام کنید

 120. عیسی
  ۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۲

  سلام خسته نباشید
  یکی از دوستام میگفت میتونیم وقتی ترم سه کاردانی رو میخونیم واسه کنکور کارشناسی ثبتنام کنیم
  میخواستم ببینم میشه یا نه

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۹

   سلام ممنون
   طبق شرایط جدید کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه میسر هست میتوانید کنکور بدین و رشته مورد علاقتونو انتخاب رشته کنید

 121. مرضيه جلالي
  ۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۰

  من دانشجوی ترم 4 رشته اموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان هستم
  میخواستم در کنکور 1400 شرکت کنم اما فقط‌جهت سنجیدن خودم نه برای ثبت نام در دانشگاه دیگه
  من میتونم‌ کنکور بدم بدون انصراف از دانشگاه فرهنگیان؟
  📍تاکید میکنم صرفا جهت سنجیدن خودم میخوام شرکت کنم نه برای تحصیل در دانشگاه و رشته دیگر📍

 122. محمد افضلی
  ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰

  سلام من امسال کنکور کارشناسی عمران روزانه قبول شدم مهر ولی با دانشگاه صحبت کردم که بهمن بدم دانشگاه الان میخوام کنکور سراسری دانشگاه فرهنگیان امتحان بدم میتونم شرکت کنم یا نه یا اگه به دلیل اینکه روزانه ام دیگه نمیتونم در روزانه ها امتحان بدم ایا میتونم در دانشگاه شبانه ثبت نام کنم تا دیگه مشکلی برای دانشگاه فرهنگیان نداشته باشم با تشکر ممنون میشم جواب بدین

 123. علی
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۷

  سلام من امسال روزانه قبول شدم
  و اصلا علاقه ای ب رشتم ندارم
  میخواستم کنکور بدم ولی خانوادم مخالفت کردن با انصرافم
  میخواستم بدونم میشه روزانه رو به شبانه تغیر بدم تا بتونم بدون انصراف کنکور بدم؟

  • مشاور ارشد
   ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۹

   سلام شرایط تغییر مقطع فراهم نیست و همچین دیتور العملی صادر نشده .

 124. amir
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۸

  سلام خسته نباشید من دانشجوی دانشگاه آزاد کاردانی ناپیوسته ورودی 99 هستم و قصد شرکت در کنکور 1401 را دارم نمیتوانم در 1400 شرکت کنم چون کنکور 99 روزانه قبول شدم ولی نرفتم با توجه به اینکه تا سال 1401 فارغ تحصیل مقطع کاردانی میشم امکان شرکت بنده در آزمون 1401 موجوده

 125. Negin
  ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۱

  سلام،خسته نباشید من دانشجوی دانشگاه روزانه ورودی 99 هستم وقصد شرکت در کنکور 1400 را دارم،برای لغو محرومیت از طریق سایت سنجش اقدام کردم و موافقت شده،اما برای انصراف اقدامی نکردم،میخواستم بدونم تا چ زمانی فرصت دارم برای درخواست انصراف

  • مشاور ارشد
   ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام وقت بخیر برای شرکت در کنکور مجدد هرچه سری تر برای انصراف اقدام‌نمایید.

  • رویا
   ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰

   سلام منم همین شرایطو دارم و میخوام امسال کنکور بدم. رشته پیراپزشکی بودم و میخوام پزشکی قبول بشم.انصراف هم دادم. ولی بعضیا میگن نمیتونی دوباره سراسری بری و باید آزاد بری.میشه راهنمایی کنید؟

   • moshaverarshad
    ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸

    سلام کسانیکه یکبار روزانه قبول شدند و ثبت نام کردند سال بعد نمیتونن مجدد روزانه بخونن و فقط غیر روزانه. ولی دو سال بعد میتونید.

 126. مریم
  ۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۸

  سلام وقتتون بخیر من دانشجوی ترم یک فیزیک مهندسی روزانه هستم میخواستم ببینم میتونم کنکور فنی حرفه ای سال آینده شرکت کنم یا نه؟ اگه میشه چه شرایطی داره؟

 127. زانکو ملایی
  ۲۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۵

  با سلام بنده فارغ التحصیل کارشناسی ناپیوسته دانشگاه دولتی دوره روزانه هستم همچنین سربازی نرفته ام آیا اگر تغییر رشته بدهم به ریاضی و در صورت کسب رتبه لازم در کنکور سراسری و سن کمتر از ۲۴ میتونم وارد دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی بشوم

 128. MAJID
  ۲۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۸

  سلام من در دوران دبیرستان مدرسه فنی و حرفه ای درس خوانده ام و فارغ التحصیل ارشد از دانشگاه روزانه می باشم
  ایا می توانم در کنکور سراسری و رشته پزشکی شرکت کنم
  ممنونم اگه بتونید راهنماییم کنید

  • مشاور ارشد
   ۲۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

   سلام وقت بخیر شما باید ابتدا برای باید برای اخذ مدرک پیش دانشگاهی تجربی اقدام نماید.

 129. Kosar
  ۱۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۳

  سلام
  من دانشجوی ترم هشت مقطع کارشناسی روزانه هستم اگه انصراف بدم میتونم در کنکور ۱۴۰۰ شرکت کنم و در صورت قبولی مجدد روزانه بخونم

 130. ahad
  ۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۴

  سلام
  بنده دانشجوی دوره روزانه هستم سال خرداد 1402 ترم 8 تموم می کینم آیا می توانم کنکور 1402 مجدد شرکت کنم برای رشته پزشکی؟؟؟

 131. میلاد
  ۱۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۶

  درود
  من تابستون ۱۴۰۰در مقطع کارشناسی دانش آموخته میشوم آیا میتوانم پس از گرفتن مدرک کارشناسی و بدون رفتن به سربازی دوباره کنکور بدهم؟

  • مشاور ارشد
   ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۸

   سلام اگه صنولت سربازیتون تکمیل شده باشه خیر امکان تحصیل مجدد نیست .

 132. محمد
  ۱۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۳

  سلام لطفا جواب سوال منو بدید.من ورودی ۹۹دانشگاه روزانه هستم خواستم ببینم میشه تو کنکور۱۴۰۰شرکت کنم بدون انصراف و بعد از نتایج اولیه انصراف بدم؟

  • مهدیه
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۰۸

   سوال منم هست خداکنه جواب بدن

 133. علیرضا
  ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۳

  سلام،خسته نباشید
  تلفن هاتون اصلا پاسخگو نیستن حداقل پاسخ کامنتها رو بدید
  ممنون از وقتی که میذارید

 134. علی
  ۲۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۲

  سلام.من دانشجوی اتاق عمل تعهدی هستم.میخواستم بدونم بعد از گذروندن6سال از تعهد میتونم دوباره کنکور بدم؟چون شرایط ادامه تحصیلش گذروندن نصف دوره تعهد است.ممنون

 135. الف. الف
  ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۸

  سلام من کارشناسی روزانه خونده بودم و پارسال فارغ التحصیل شدم. امسال لیسانس شیمی روزانه قبول شدم میتونم ثبت نام کنم؟ و اینکه چطور میشه انصراف داد ؟ چون سال آینده قصد دارم کنکور تجربی شرکت کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید

 136. علیرضا
  ۱۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۷

  سلام وقتتون بخیر
  من فارغ التحصیل رشته پرستاری تعهدی هستم قصد داشتم مجددا کنکور تجربی شرکت کنم
  شما گفتید که رشته های دارای تعهد خدمت نمیتونن ثبت نام کنن
  سوالم اینه کسیو میشناسم که فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان هست و دارای تعهد خدمت به اموزش و پرورشه اون چطور کنکور داد و پزشکی هم اتفاقا قبول شد و الان هم داره تحصیل میکنه؟

 137. m.r
  ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۸

  سلام
  آیا امکان گرفتن دو مدرک دکتری در ایران وجود دارد؟بنده فارغ التحصیل پزشکی هستم ، آیا می توانم با کنکور مجدد مدرک دارو یا دندان بگیرم؟؟

  • مشاور ارشد
   ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۹

   سلام بله قطعا شما میتونید دو تا مدرک دکتری داشته باشید شرایط مجدد کنکور رو دقیق برسی نمایید

 138. فاطمه
  ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۸

  سلام من دانشجوی رشته زیست شناسی روزانه ترم ۵ ام. میخاستم بدونم اگه بدون انصراف از دانشگاه من برای ۱۴۰۰ کنکور سراسری شرکت کنم میتونم بین الملل یا دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنم؟

 139. سحر
  ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۴۴

  سلام من یک دور روزانه درس خوندم رشته علوم اجتماعی و فارغ التحصیل شدم و با سهمیه استعداد درخشان روزانه ارشد گرفتم ترم آخر ارشد کارشناسی مجدد شرکت کردم و مجدد روزانه قبول شدم رشته اقتصاد آیا قبولی من تخلفه؟و آیا باید شهریه پرداخت کنم؟پس حکم دیوان عدالت اداری چیه؟؟؟

 140. مریم
  ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۳

  سلام من امسال انتخاب رشته کردم ولی پشیمونم و نمیخوام برم روزانه هم تو انتخاب رشته زدم راهی هست ک سال بعد هم روزانه شرکت کنم؟

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۳

   سلام مطلب شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه رو با دقت مطالعه نمایید .

 141. ماهی
  ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۰۶

  سلام..من دانشجوی ترم آخر ارشد علوم پزشکی روزانه هستم و تا شهریور ۱۴۰۰ دفاع میکنم و فارغ التحصیل میشم. مانعی برای شرکت در کنکور سراسری ۱۴۰۰ هست؟ برای رشته پزشکی؟ حتما باید انصراف بدم؟

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۸

   سلام
   یکی از شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه انصراف از دانشگاه است

 142. فائزه
  ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۳

  سلام من دانشجوی روزانه پرستاری مشهدم …مبخوام دوباره کنکور بدم …میشه بدون انصراف تو کنکور شرکت کنم یا برای کنکور دادن هم باید انصراف داد؟ایا هیچ شرایطی وجود نداره که بدون انصراف بشه دوباره شرکت کرد و رشته روزانه رفت؟

  • مشاور ارشد
   ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۱

   سلام وقت بخیر در صورتی که دانشجویان دوره روزانه بدون انصراف از دانشگاه محل تحصیل، در کنکور شرکت کرده و مورد پذیرش قرار گیرند، قبولی آن ها باطل خواهد شد.

 143. Zahra
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۹

  سلام وقتتون بخیر
  من دانشجوی ترم ۷ عمرانم و تابستان ۱۴۰۰ فارغ‌التحصیل میشم
  میتونم کنکور ۱۴۰۰ شرکت کنم؟

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۵

   سلام بله از جمله موارد ذکر شده در شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه شرکت در کنکور سراسری بعد از فارغ التحصیلی است .

 144. علی
  ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۲۰

  سلام من دانشجوی ترم هفت دانشگاه روزانه هستم میخوام بدونم میتونم برا کنکور انسانی ۱۴۰۰ شرکت کنم؟

 145. پریچهر
  ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۰

  سلام من قبلا دانشجوی کارشناسی رشته رشته شیمی روزانه بودم و ترم سوم اخراج شدم ب دلیل مشروط شدن کنکور شرکت کردم و الان رشته ی اتاق عمل روزانه میخونم ایا میتونم دوباره کنکور بدم و پزشکی روزانه بخونم؟خیلی رو دلم هس

  • dr-naqizade
   ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۷

   سلام یکی از شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه این هست که یکسال پس از انصراف میتونین تو کنکور ثبت نام کنید

 146. مهدیه
  ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۵

  سلام من امسال کنکور تجربی دارم ولی آمادگی شرکت ندارم. میتونم یه رشته ی دیگه دانشگاه برم و برای سال بعد درباره کنکور شرکت کنم؟

 147. زهرا
  ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۹

  سلام، من الان دانشجوی روزانه رشته حسابداری هستم و بعد از فارغ التحصیلی قصد شرکت در کنکور برای رشته پزشکی رو دارم، میتونم اینکارو بکنم؟

  • dr-naqizade
   ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۰

   سلام
   شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه در صورتی که انصرافی نداشته باشین میتوانید مجدد کنکور بدین

   • مهسا
    ۱۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

    سلام من دانشجوی ترم ۳ مدیریت مالی بهشتی هستم ورودی ۹۹
    آیا امکان شرکت در کنکور ۱۴۰۱ را دارم برای دوره روزانه ؟و اینکه اگر از طریق مکاتبه با سازمان سنجش اقدام کنم امکانش هست قبول کنن که یکسال محروم نشم از کنکور؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۹

     سلام وقتتون بخیر اگر ورودی 99 باشید محرومیت یه سال شما مختص به کنکور و انتخاب رشته 1400 است مشکلی برای شرکت در کنکور 1401 ندارید اما اگر می خواهید دانشگاه سراسری انتخاب رشته کنید باید انصرافی خود را تا قبل ازثبتنام کنکور سراسری بدهید.

ایران تحصیل
تماس با مشاور