ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

شرایط قبولی در دبیرستان انرژی اتمی

شرایط قبولی در دبیرستان انرژی اتمی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

قبولی در هر یک از مدارس ، با توجه به شرایط در نظر گرفته شده برای آن صورت خواهد پذیرفت. به همین دلیل این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع شرایط قبولی در دبیرستان انرژی اتمی 98 و شرایط ثبت نام مدارس انرژی اتمی اختصاص داده ایم. در ادامه قصد داریم علاوه بر توضیحات در رابطه با  شرایط قبولی در دبیرستان انرژی اتمی به ارائه اطلاعات در رابطه با نحوه ثبت نام برای دبیرستان های انرژی اتمی و اقدامات لازم پس از ثبت نام مدارس انرژی اتمی اشاره نماییم.

 

شرایط قبولی در دبیرستان انرژی اتمی چیست؟

نحوه ثبت نام برای دبیرستان های انرژی اتمی چگونه است؟

اقدامات لازم پس از ثبت نام مدارس انرژی اتمی چیست؟

شرایط ثبت نام مدارس انرژی اتمی چیست؟

برای دانلود نمونه سوالات آزمون ورودی انرژی اتمیبه کدام سامانه باید مراجعه نمود ؟

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط قبولی در دبیرستان انرژی اتمی 98 و شرایط ثبت نام مدارس انرژی اتمی با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

برسی شرایط قبولی در دبیرستان انرژی اتمی

 

در سال های اخیر با آگاهی دانش آموزان و والدین عزیز آنها ، تلاش برای ورود به دبیرستان های انرژی اتمی افزوده شده است. با توجه به تعداد بسیار کم این مدارس و همچنین امکانات و سخت گیری که نسبت به قبولی برای دانش آموزان و متقاضیان آن وجود دارد، شرایط ثبت نام مدارس انرژی اتمی در نظر گرفته شده را سخت تر از گذشته نموده است.

یکی از شرایط مهم  قبولی در دبیرستان انرژی اتمی 98 در نظر گرفته شده برای کلیه دانش آموزان ، قبولی در آزمون ورودی می باشد. کسب تراز و رتبه لازم برای قبولی در این آزمون از جمله شرایط بسیار مهمی است که متقاضیان برای ورود به این دبیرستان لازم است از آن عبور نمایند.کسب تراز لازم با توجه به رقبای هر مدرسه و همچنین ظرفیت پذیرش می باشد.

برای داوطلبان و متقاضیان رشته علوم انسانی ، از جمله شرایط قبولی در دبیرستان انرژی اتمی 98 قبولی در مصاحبه علمی خواهد بود که در صورت کسب نمره لازم ، دانش آموزان عزیز خواهند توانست به این مدارس راه یابند. در واقع پذیرش برای این دسته از داوطلبان در دو مرحله صورت می پذیرد. در مرحله اولیه با استفاده از کارنامه داوطلبان خواهد بود و در مرحله دوم چنانچه در مصاحبه علمی موفق شوند، خواهند توانست به این مدارس راه یابند.

 

 

 

 

دارا بودن شرایط قبولی در دبیرستان انرژی اتمی مربوط به قبل از ثبت نام و پس از آزمون می باشد.

 

 

 

 

نحوه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی

 

نحوه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی

نحوه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی

 

ثبت نام مدارس انرژی اتمی پایه دوم و دوره اول به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه ثبت نام مدارس انرژی اتمی امکان پذیر خواهد بود. لذا پس از اعلام این مدارس مبنی بر آغاز زمان ثبت نام ، کلیه داوطلبان می توانند با استفاده از مراجعه به سامانه مورد نظر ، نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند. این ثبت نام برای کلیه شهرها در هر مدرسه تنها از طریق سامانه مورد نظر امکان پذیر خواهد بود.

کلیه متقاضیان واجد شرایط ثبت نام مدارس انرژی اتمی حتما لازم است هزینه ثبت نام را پرداخت نمایند. این هزینه تنها در سامانه ثبت نام قابل واریز به حساب دبیرستان انرژی اتمی می باشد. به همین دلیل پرداخت وجه ثبت نام به مبلغ 25 هزار تومن در هر سامانه دیگری و یا در دستگاه های خود پرداز به حساب آموزش و پرورش واریز نخواهید گردید. همچنین هزینه ثبت نام به هیچ عنوان پس از پرداخت قابل دریافت مجدد نخواهد بود.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشند ، پس از ورود به سامانه ثبت نام آزمون دبیرستان انرژی اتمی دوره اول و دوم و پرداخت وجه ثبت نام ، سامانه مورد نظر گذرواژه و همچنین رمز عبوری را در اختیار شما قرار خواهد داد که به منزله امکان ورود به سامانه برای شخص می باشد. همچنین مدارک مورد نیاز برای ثبت نام کلیه واجدین شرایط ثبت نام مدارس انرژی اتمی با استفاده از همین سامانه قابل بارگزاری خواهد بود.

 

 

برای اطلاع از روش های تست زنی نمونه دولتی کلیک کنید.

 

 

اقدامات لازم پس از ثبت نام مدارس انرژی اتمی

 

کلیه داوطلبانی که اقدام به ثبت نام در دبیرستان های انرزی اتمی شده اند ، ده روز قبل از ثبت نام ، با مراجعه به سامانه مورد نظر ، با توجه رمزعبور و همچنین و نام کاربری که در هنگام ثبت نام دریافت نموده اید، می توانید نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایید. دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند که دارا بودن کارت ورود به جلسه برای تمامی داوطلبان الزامی می باشد.

آن دسته از داوطلبانی که کارت ورود به جلسه آزمون را به همراه نداشته باشند امکان شرکت در جلسه آزمون را نخواهند داشت. چنانچه به اطلاعات خود دسترسی ندارید و یا اینکه در رابطه با دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و آدرس دبیرستان های انرژی اتمی 98-99 دچار مشکل شده اید ، می توانید با برقراری ارتباط با مشاورین و متخصصین ما ، نسبت به دریافت کارت مورد نظر خود اقدام نمایید.

کارت ورود به جلسه ای که دریافت نموده اید ،حتما لازم است دارای عکس باشد. عکسی که در کارت ورود به جلسه هر داوطلب وجود دارد ، به منزله کارت شناسایی برای آنان خواهد بود. به همین دلیل عدم دار بودن این عکس موجب می شود که در شناسایی شما دچار مشکل شوند. زمان اعلام نتایج برای واجدین شرایط قبولی در دبیرستان انرژی اتمی 98 از طریق وب سایت رسمی دبیرستان انرژی اتمی خواهد بود.

 

 

شرایط ثبت نام مدارس انرژی اتمی

 

شرایط ثبت نام مدارس انرژی اتمی

شرایط ثبت نام مدارس انرژی اتمی

از جمله شرایط ثبت نام مدارس انرژی اتمی که برای کلیه داوطلبان مدارس انرژی اتمی در نظر گرفته شده است ، اشتغال به تحصیل هر یک از دانش آموزان در همان پایه می باشد. بدین معنا که هر یک از داوطلبانی که مایل به ثبت نام در دبرستان متوسطه اول می باشند حتما باید در پایه ششم ابتدایی مشغول به تحصیل باشند.

از دیگر شرایط ثبت نام مدارس انرژی اتمی برای داوطلبان دارا بودن شرایط معدلی می باشد. که شرایط معدلی برای هر یک از داوطلبان در پایه های مختلف تحصیلی در نظر گرفته شده ، معدل 19 می باشد. بدین معنا که این معدل برای حداقل معدل خواهد بود و داوطلبان با این میزان معدل امکان ثبت نام را خواهند داشت. وگرنه نمی توانند با این معدل قبولی خود را تضمین نمایند.

برای کسب اطلاع در رابطه با شرایط قبولی در دبیرستان انرژی اتمی می توانید با مشاوربن و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. همچنین در رابطه با شرایط ثبت نام مدارس انرژی اتمی نیز ، هر گونه سوالی را می توانبد با متخصصین ما در تماس باشید.

 

 

جهت دریافت نمونه سوالات نمونه دولتی 98- 99 کلیک کنید.

 

حداقل تراز لازم برای شرایط قبولی در دبیرستان انرژی اتمی چیست؟

برای قبولی در دبیرستان های انرژی اتمی لازم است که شما در ابتدا بتوانید آزمون مورد نظر را به خوبی پشت سر بگذرانید. اما با توجه به اینکه تقاضا برای ورود به این مدارس بسیار بالا می باشد، به همین دلیل آنچه بسیار با اهمیت می باشد در این رابطه ، تراز سایر رقبای شما خواهد داشت. همچنین عامل تاثیر گذار بعدی را نیز می توان ظرفیت هر یک از مدارس دانست.

آیا شرایط قبولی در دبیرستان انرژی اتمی ممکن است در سال های اخیر دچار تغییر شود؟

بله این امکان وجود خواهد داشت. زیرا شرایط بسیاری از مدارس در سال های اخیر برای جذب دانش آموزان مستعد ممکن است به تناسب درس امتحانی و … متغیر باشد. قطعا هر ساله با توجه به افزایش آگاهی هر یک از دانش آموزان رقابت بسیار سخت تر از سال های گذشته می شود و همین مسئله موجب می شود که سخت گیری و همچنین حداقل تراز و نمره قبولی را بالاتر ببرد.

 

هزینه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی چه میزانی است؟

آیا  دبیرستان انرژی اتمی تکمیل ظرفیت دارد؟

کارنامه دبیرستان های انرژی اتمی سال تحصیلی 98-99 چه زمانی منتشر می شود؟

آیا می توان پس از قبولی در این دبیرستان نسبت به انتقالی اقدام نمود؟

شرایط ثبت نام مدارس انرژی اتمی برای دبیرستان دخترانه چیست؟

 

 برای دریافت پاسخ سوالات مطرح شده و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاورن و متخصصین ایران تحصیل با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام دبیرستان البرز پایه دهم 98

اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان 98 – 99

ثبت نام مدارس نمونه دولتی

ثبت نام مدارس تیزهوشان

شهریه مدارس شاهد 98-99

شهریه مدارس انرژی اتمی

ثبت نام مدارس سما

شرایط قبولی در دبیرستان انرژی اتمی

شرایط ثبت نام مدارس انرژی اتمی

4/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام آزمون دبیرستان انرژی اتمی

  ثبت نام آزمون دبیرستان انرژی اتمی 1403 + زمان و شرایط پذیرش

  ثبت نام آزمون دبیرستان انرژی اتمی از اسفند ماه سال جاری شروع خواهد شد.  لذا دانش آموزان محترم می توانند جهت ثبت نام مدارس انرژی اتمی در پایه های مختلف ثبت نام و انتخاب رشته کنند ثبت نام دبیرستان های انرژی...
 • جدول جدید شهریه مدارس انرژی اتمی

  شهریه مدارس انرژی اتمی 1403 + جدول مقاطع مختلف

  ادامه تحصیل در مدارس انرژی اتمی نیازمند پرداخت شهریه مدارس انرژی اتمی دوره اول متوسطه و شهریه مدارس انرژی اتمی دوره دوم متوسطه است. اما یکی از بهترین و درخشان‌ترین مدارس در تهران را می‌توان همین مدرسه دانست. البته اگر...
 • آدرس دبیرستان های انرژی اتمی

  آدرس دبیرستان های انرژی اتمی

  دبیرستان انرژی اتمی ، یکی از مدارس مورد علاقه و با امکانات فراوان برای دانش آموزان دبیرستان متوسطه اول و متوسطه دوم می باشند. با توجه به تعداد بسیار کم این مدارس ، آدرس دبیرستان های انرژی اتمی 98 –...
 • سوالات آزمون ورودی انرژی اتمی

  سوالات آزمون ورودی انرژی اتمی ۱۴۰۳

  دبیرستان های انرژی اتمی ، همانند سایر دبیرستان هایی که دارای امکانات بسیار مناسبی می باشند، برای ورود داوطلبان به این دبیرستان ، آزمون ورودی را به عمل خواهد آورد. مطابق با این آزمون امکان ورود یا عدم ورود داوطلبان...
تماس با مشاور