ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ورود به سامانه ثبت نام مدارس سما

  • دسته بندی:
  • دیدگاه ها: ۰
  • تاریخ بروزرسانی: ۲۴ تیر ۱۴۰۰
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
ثبت نام مدارس سما

ثبت نام مدارس سما

مدارس سما تنها مدارسی هستند که در کل کشور به صورت زنجیره ای می باشند و در سراسری کشور امکان ثبت نام مدارس سما وجود خواهد داشت. به همین دلیل برای ورود به سامانه ثبت نام لازم است به آدرس samaschools.ir مراجعه نمایید. خوشبختانه از مقطع پیش دبستانی تا پیش دانشگاهی امکان ثبت نام مدارس سما قرار داده شده است. به همین دلیل با مراجعه به سامانه مذکور می توانید به راحتی به انجام ثبت نام بپردازید.

مدارس غیر انتفاعی در طی دوره های مختلف دچار تغییراتی شده اند که به همین دلیل ادامه تحصیل در این مدارس را با مشکلاتی مواجه نموده است. به همین دلیل یکی از محاسنی که برای ثبت نام مدارس سما وجود دارد، عدم تغییر کیفیت آموزشی این مدارس می باشد. به همین دلیل بسیاری از دانش آموزان و همچنین اولیای عزیز در سامانه samaschools.ir اقدام به ثبت نام می نمایند.

 

 

هزینه ثبت نام در مدارس سما چقدر است؟

میزان شهریه مدارس سما چه تفاوتی با سایر مدارس خواهد داشت؟

چگونه می توانم نسبت به انجام ثبت نام مدارس تیزهوشان اقدام نمایم؟

پرتال جامع مدارس سما شامل چه موضوعاتی می باشد؟

 

جهت اطلاع دقیق از نحوه ثبت نام مدارس سما و ورود به سامانه samaschools.ir با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه ثبت نام مدارس سما 98-99

 

ثبت نام مدارس سما 98-99 برای کلیه پایه های تحصیلی به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه samaschools.ir صورت خواهد پذیرفت. پس از ورود به سامانه مذکور شما می توانید بر روی مدرسه مورد نظر خود کلیک نموده و نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایید. برای ثبت نام مدارس سما محدودیت هایی وجود دارد که به همین دلیل اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام یکی از امور مورد نیاز داوطلبان می باشد.

نحوه ثبت نام مدارس سما 98-99 و همچنین پذیرش داوطلبان در هر یک از مقاطع تحصیلی مختلف متفاوت می باشد. به عنوان مثال برای پایه های تحصیلی پنجم و ششم ارائه کارنامه سال گذشته برای متقاضیان به هنگام ثبت نام ، یکی از شرایط در نظر گرفته شده می باشد. همچنین قبولی در آزمون ووردی این مدارس نیز ، از اهمیت ویژه ای در این زمینه برخوردار می باشد. دانش آموزان برای اطلاع از سامانه سجا می توانند کلیک کننند .

با توجه به ظرفیت محدودی که برای ثبت نام مدارس سما 98-99 در مقطع پیش دبستانی وجود دارد، اولویت پذیرش در وهله اول با دانش آموزان و متقاضیانی خواهد بود که برای ثبت نام زودتر اقدام نموده باشند. همچنین در آزمون های مربوط به هوش و استعداد بتوانند نمره لازم را دریافت نمایند . این آزمون هوش در فرم پیش ثبت نام وجود خواهد داشت و لازم است آن را تکمیل نمایند.

 

 

 

 

ثبت نام مدارس سما برای کلیه پایه ها از مقطع پیش دبستان تا دبیرستان برای واجدین شرایط امکان پذیر می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

امکانات آموزشی مدارس سما

 

امکانات آموزشی مدارس سما

امکانات آموزشی مدارس سما

 

یکی از سوالاتی که دانش آموزان قبل از ورود به مدارس سما دارند، معمولا به این موضوع مربوط می شود که امکانات قرار داده شده در این مدارس چیست؟ که در ادامه قصد داریم تا در این رابطه به ارائه اطلاعات بیشتری بپردازیم. سوابق آموزشی و پرورشی مدارس سما به علت درخشان بودن آن یکی از مواردی است که به موجب آن بسیاری از متقاضیان برای ثبت نام در این مدارس اقدام می نمایند.

دانش آموزانی که در مقاطع ابتدایی نسبت به ثبت نام مدارس سما اقدام می نمایند پس از ورود به سامانه مذکور و همچنین ادامه تحصیل در این مدارس ، معمولا به راحتی می توانند در آزمون مدارس استعداد درخشان پذیرفته شوند. زیرا سطح آموزشی و کیفیت آموزش در این مدارس بسیار بالا می باشد و همین مسئله موجب شده است تا دانش آموزان در کنکور نیز بتوانند بهترین رتبه ها را کسب نمایند.

 

 

برای اطلاع دقیق از ثبت نام مدارس سراج تهران کلیک کنید.

 

 

روش آموزش در مدارس سما بر اساس دانش آموز محور می باشد. بدین معنا که دانش آموزان و معلمین با هم و به صورت هماهنگ و مشارکتی در فعالیت ها شرکت می نمایند و همچنین بسیاری از وظایف برای پرورش دانش آموزان به آنان محول می نمایند. همچنین لازم است بدانید که مدارس سما مجری طرح قدس می باشند که آموزش قرآن به صورت رایگان در این مدارس ارائه می شود.

دانش آموزان و اولیای عزیز که مایلند فرزندان خود را علاقه مند به کارهای پژوهشی گردانند و یا اینکه انجام کارهای پژوهشی را یاد بگیرند، ثبت نام مدارس سما می تواند بهترین گزینه بری آنان باشد. زیرا این مدارس در پایه های چهارم تا ششم ابتدایی به دانش آموزان پژوهش و نحوه انجام آن را آموزش می دهند . البته امکانات و مزایای این مدارس به همین موارد محدود نمی باشد و خوشبختانه این مدارس از امکانات بسیار بالاتری برخوردار می باشند.

 

 

برای اطلاع دقیق از شرایط قبولی در دبیرستان انرژی اتمی 98 کلیک کنید.

 

 

پرتال جامع ثبت نام مدارس سما

 

پرتال جامع مدارس سما

پرتال جامع مدارس سما

 

پرتال جامع مدارس سما وب سایتی است که به صورت جامع تمامی امکانات را در اختیار داوطلبان و متقاضیان وود به این مدارس قرار می دهد. به عنوان مثال با استفاده از این پرتال شما می توانید به تمامی نقاط تحت پوشش این مدارس که در حال فعالیت می باشند دست یابد و در رابطه با اینکه در کدام شهرستان های استان محل سکونت شما این مدارس وجود دارند، اطلاعات لازم و کافی را کسب نمایید.

همانطور که در پرتال جامع مدارس سما ملاحظه می نمایید، نقاط تعیین شده به معنای دارا بودن این مدارس می باشد. بنابراین پس از کلیک بر روی هر یک از این مقاطع شما خواهد توانست نسبت به انجام ثبت نام مدارس سما اقدام نمایید. خوشبختانه با کلیک بر روی هر یک از این مقاطع شما به صفحه و وب سایت مدارس مورد نظر وارد خواهید شد.

آنچه ذکر آن در رابطه با انجام ثبت نام مدارس سما و همچنین ورود به سامانه samaschools.ir لازم و ضروری به نظر می رسد این است که این مدارس به ازای امکان ادامه تحصیل در آنان شهریه را دریافت می نمایند. به همین دلیل قبل از انجام ثبت نام حتما در رابطه با میزان شهریه در پایه مورد نظر خود اطمینان لازم را به دست آورید تا پس از پذیرش دچار مشکل نشوید.

 

 

جهت اطلاع دقیق از ثبت نام مدارس سلام کلیک کنید.

 

برنامه های فوق برنامه مدارس سما

 

برنامه های فوق برنامه مدارس سما

برنامه های فوق برنامه مدارس سما

زبان: با تمرکز بر مکالمه، ارائه مدرک از اموزشگاه زبان سما

آموزش اینترنت و ،Excel و word آموزش ،windows کامپیوتر: آشنایی با کامپیوتر، آموزش وبلاگ نویسی

نقاشی: آموزش مھارتھای مختلف نقاشی ھمچون نقاشی با مداد رنگی، ترام، آبرنگ و طراحی

قرآن: روخوانی، روانخوانی، آشنایی با داستان ھای قرانی با استفاده از تصویرسازی

p4c: آموزش تفکر به کودکان، ایجاد سازگاری رفتاری در بین دانش آموزان ، چگونگی تعامل با گروه ھمسالان

آموزش تربیت بدنی شامل : والیبال، بسکتبال، طناب زنی، ژیمناستیک، تنیس روی میز، شنا،

متناسب با دستور العمل واحد تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش و سازمان سما

برگزاری جشن ھای متعدد در مدرسه شامل : شب یلدا، ھفت سین، جشن بدون کیف، فارغ ،P4C ، شکوفه ھا، الفبا، تکلیف، خلاقیتالتحصیلی

وجود کتابخانه غنی و فعال دارای ٨٠٠٠ جلد کتاب

برگزاری مسابقات مختلف کتابخوانی، مقاله نویسی

برگزاری نمایشگاه ھای مختلف کتاب

اھداء جایزه به فعالان کتابخوانی بصورت ماھانه

 

جهت اطلاع از ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ کلیک کنید.

 

راهنمای سامانه ثبت نام سما – samaschools.ir

همانطور که ذکر گردید، سامانه samaschools.ir به صورت جامع می باشد و امکان ثبت نام را برای تمامی مقاطع امکان پذیر می نماید. در واقع شما پس از اینکه به سامانه ثبت نام مدارس سما شهر یا شهرستان مورد نظر خود مراجعه می نمایید، متوجه این مسئله خواهید شد که آدرس اولیه برای تمامی این مدارس یکسان می باشد و تنها در برخی از موارد متفاوت خواهند بود.

همانطور که در سامانه samaschools.ir مشاهده می نمایید، این سامانه علاوه بر انجام ثبت نام می توانند کلیه اطلاعاتی همچون کلاس های آموزشی ، برنامه های آزمایشی و همچنین سایر برنامه ها و افتخاراتی که در این مدارس دانش آموزان کسب نموده اند را شامل می شود. به همین دلیل با مراجعه به سامانه مذکور شما تنها به انجام ثبت نام نخواهید پرداخت و الاعات جامعی را به دست خواهی آورد.

برای کسب اطلباعات بیشتر در رابطه با نحوه و انجام ثبت نام مدارس سما و همچنین ورود به سامانه samaschools.ir می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید مشاورین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل ،آماده ارئه خدمات به شما عزیزا می باشند. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

 

پاسخ به سوالات متداول در مورد ثبت نام مدارس سما

سطح تحصیلات و همچنین کیفیت آموزشی مدارس سما نسبت به سایر مدارس چگونه است؟

خوشبختانه با توجه به اینکه مدارس سما برای دانش آموزان برنامه هایی را تدارک دیده اند که از قبل مشخص می باشد، ینابراین هر یک از داوطلبان می توانند به راحتی در این مدارس به ادامه تحصیل بپردازند. در واقع ما در این مدارس سطح متوسط نداریم و خشبختانه تمامی مدارس در سطح عالی می باشند و حتی در برخی از مدارس نوع آموزش به گونه ای است که می توان این مدارس را از سطح عالی نیز بالاتر دانشت.

تفاوت و ویژگی های مدارس سما نسبت به سایر مدارس چیست؟

یکی از تفاوت های عمده ای که این مدارس با سایر مدارس دیگر دارد، نوع ابتکاری است که در این مدارس وجود دارد. همچنین به دلیلی اینکه معلمین این مدارس بدون محدودیت می توانند به انجام فعالیت های خود بپردازند، به همین دلیل برخلاف بسیاری از مدارس که تنها تحت ضوابط می توانند تدریس نمایند، این مشکلات وجود نخواهد داشت. همچنین نوع و روش های آموزشی که مطابق با آخرین و بهترین تدریس ها می باشند، از دیگر ویژگی های این مدارس می باشد.

 

بنظر شما فرزند خود را در این مدارس ثبت نام نمایم بهتر است یا در مدارس وابسته به دانشگاه های دولتی یا غیر انتفاعی؟

آیا برای دانش آموزان ساکن در شهرستان خوابگاه دانش آموزی این مدارس وجود خواهد داشت؟

تعداد ساعت های تشکیل کلاس های این مدارس چه تفاوتی با سایر مدارس دیگر دارد؟

چگونه می توانم از کلیه امکانات آموزشی این مدارس اطلاع یابم؟

تعداد ظرفیت ر نظر گرفته شده برای پذیرش دانش آموزان چند نفر است؟

 

برای کسب اطلاعات دقیق در رابطه با نحوه ثبت نام مدارس سما و همچنین دریافت پاسخ سوالات مطرح شده می توانید با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل به شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام مدارس رشد

مدارس انرژی اتمی

ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی

ثبت نام مدارس بعثت

hoosh.medu.ir

ثبت نام مدارس فرهنگیان

samaschools.ir

ثبت نام مدارس سما

راهنمای سامانه امین آموزش پرورش

nezarat.medu.ir – سامانه نظارت آموزش و پرورش

2.3/5 - (6 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور