ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

آدرس سایت مدارس شاهد

آدرس سایت مدارس شاهد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام در مدارس شاهد با توجه به امتیازات و همچنین امکانات این مدارس، مخاطبان و علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب نموده است. به همین دلیل برای هر یک از دانش‌آموزانی که مایل و علاقه مند به شرکت در سامانه ثبت نام مدارس شاهد می‌باشند می‌توانند در سایت مدارس شاهد اقدام به ثبت نام نمایند.

شرکت و قبولی در مدارس شاهد، با توجه به شرایط مدارس شاهد امکان پذیر می‌باشد. همچنین قبولی در این آزمون مستلزم پشت سر گذراندن آزمون ورودی این مدرسه می‌باشد. به همین دلیل آن دسته از دانش‌آموزانی می‌توانند در مدارس شاهد حضور یابند که به هنگام اعلام نتایج مدارس شاهد در سایت مدارس شاهد به نشانی  saja.medu.ir پذیرش آنان قطعی شده باشد.

ثبت نام در کلیه مقاطع مدارس شاهد به صورت الکترونیک و با استفاده از سایت مدارس شاهد saja.medu.ir   صورت خواهد پذیرفت. لذا برای انجام این ثبت نام نیازی به مراجعه حضوری به هیچ یک از مدارس نخواهید داشت. کافی است مدارک خود را به صورت الکترونیکی به سامانه مذکور ارائه نمایید. متقاضیانی که واجد شرایط محسوب شوند، خواهند توانست در این ثبت نام شرکت کرده و پذیرفته شوند.

 

سایت مدارس شاهد 98 – 99

 

سایت مدارس شاهد در سه قسمت مختلف ، اقدام به ارائه خدمات می‌نماید. سه قسمت سامانه  saja.medu.ir شامل : پنل مسئولان ، ثبت نام دانش آموزان و پنل کاربری مدارس ، قابل استفاده می‌باشد. لذا با استفاده از هر یک از پنل های مذکور ، افراد مورد نظر می‌توانند نسبت به انجام کارهای مد نظر خود، اقدام نمایند.

آنچه لازم است بدان اشاره شود، در رابطه با پنل مخصوص ثبت نام دانش آموزان می‌باشد. با توجه به رغبت و امتیازات مدارس شاهد و علاقه‌مندی دانش آموزان و اولیای گرامی آنان جهت ورود به این مدارس ، در سال‌های اخیر چنانچه ظرفیت خالی در هر یک از مقاطع تحصیلی و همچنین پایه‌های مدرسه به وجود  آمده است، دانش آموزان می‌توانستند در این مدارس ثبت نام نمایند. که  ثبت نام میان پایه شاهد تنها در سایت مدارس شاهد و در زمان مقرر لازم و ضروری می‌باشد.

اختصاصی بودن این مدارس برای دانش آموزان خانواده‌های محترم شهدا ، جانبازان ، ایثارگران و همچنین آزادگان موجب می‌گردد که این خانواده‌ها بدون نیاز به آزمون ، می توانند در صورت دارا بودن شرایط پیش بینی شده به این مدارس راه یابند. این آزمون منحصر به دانش آموزانی است که جزو خانواده‌های شاهد نیستند و مایل به استفاده از سهمیه خانواده‌های غیر شاهد می‌باشند.

 

جهت اطلاع دقیق از سایت مدارس شاهد ، saja.medu.ir ، مشاوره قبولی در آزمون مدارس شاهد با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 سراسر کشور   9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

saja.medu.ir

 

saja.medu.ir

saja.medu.ir

 

ثبت نام برای کلیه مقاطع ابتدایی در سامانه saja.medu.ir  صورت می‌پذیرد. لذا هر یک از دانش آموزان می‌توانند با استفاده از سایت مدارس شاهد ، نسبت به ثبت نام در این مدارس اقدام نمایند. پس از مراجعه به سایت مدارس شاهد ، جدولی به صورت زرد رنگ در آن قرار داده شده است که راهنمای خوبی برای دریافت زمان ثبت نام هر یک از پایه‌های تحصیلی می‌باشد.

با توجه به جدول سامانه saja.medu.ir ، دانش آموزان و اولیای گرامی جهت ثبت نام در پاه های ابتدایی لازم است از اوایل خردادماه لغایت نیمه اول خرداد ، جهت ثبت نام فرزند خود اقدام نمایند. ثبت نام در دوره متوسطه اول ، از اوایل تیرماه ، لغایت اواسط تیرماه امکان پذیر می‌باشد. همچنین کلیه دانش آموزان متقاضی ثبت نام در دوره متوسطه دوم نیز، لازم است از دهه اول تیر ماه تا دهه دوم ، نست به ارسال مدارک لازم جهت ثبت نام اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که خانواده های شاهد به فرزندان خانواده های شهدا ، آزادگان ، جانبازان 50 درصدی می گویند که می توانند در صورت دارا بودن شرایط معدلی در این مدارس ثبت نام و یا ادامه تحصیل دهند. ثبت نام در هر یک از این مدارس با توجه به نزدیک ترین مدرسه محل سکونت امکان پذیر خواهد بود.

برای کسب اطلاع در رابطه با جزئیات سایت مدارس شاهد و همچنین استفاده از سامانه saja.medu.ir ایران تحصیل با شماره تلفن‌های 9099075307 (تماس از سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید. ارسال مدارک و ثبت نام در کلیه مقاطع تحصیلی با استفاده از این سامانه قابل انجام می‌باشد.

 

 

 سایت مدارس شاهد به صورت اختصاصی چندین پنل را برای کلیه اولیا و همچنین مسئولان و مدیران مدارس فراهم نموده است.

 

 

سامانه saja.medu.ir

 

سوالات دانش آموزان و اولیای محترم آنان در رابطه با آزمون ، ثبت نام تیزهوشان ، ثبت نام آزمون نمونه دولتی و همچنین ثبت نام در آزمون های مدارس شاهد بسیار زیاد می باشد. همانطور که ذکر گردید ، سطح بالای این مدارس موجب می شود که دانش آموزان با رغبت و علاقه به سمت این مدارس راه یابند . دانش آموزانی که در سایت مدارس شاهد ثبت نام نموده و پذیرفته می شوند، امتیاز و شانس بالاتری را برای ادامه تحصیل نسبت به رقبای خود خواهد داشت.

برای کسب اطلاع دقیق از آدرس سایت مدارس شاهد و همچنین سامانه saja.medu.ir می توانید از سامانه ایران تحصیل استفاده نمایید. کلیه اموری که شما مایل به اطلاع از آن می باشد، با استفاده از این سامانه قابل دریافت خواهد بود. لذا کلیه دانش آموزان و همچنین والدین محترم آنان می توانند در صورت واجد شرایط بودن ، در این مدارس پذیرفته شوند.

برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص سایت مدارس شاهد ، شهریه مدارس شاهد  و همچنین استفاده از سامانه saja.medu.ir ایران تحصیل ، می توانید با شماره های مندرج در جدول زیر تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید خواهند توانست به شما جهت موفقیت در این آزمون کمک نمایند. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل ، متخصصین ما آماده ارائه پاسخ به شما عزیزان می باشند.

 

جهت اطلاع دقیق از سایت مدارس شاهد ، saja.medu.ir ، مشاوره قبولی در آزمون مدارس شاهد با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 9099075307 سراسر کشور   9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

کانال اطلاع رسانی سایت مدارس شاهد

کانال اطلاع رسانی سایت مدارس شاهد

بیشتر بدانید

ثبت نام مدارس شاهد مقطع اول ابتدایی

امتیاز بندی مدارس شاهد

هزینه تحصیل در مدارس شاهد

azmoon.medu.ir

sampad.medu.ir

hoosh.medu.ir

مشاوره قبولی در آزمون نمونه دولتی 98-99

سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان

سامانه ثبت نام مدارس انرژی اتمی

سایت مدارس شاهد

1/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  ماهور
  ۱۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۶

  واقعا خسته نباشید و خدا قوت

 2. Avatar photo
  مرجان یوسفی
  ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۳

  سلام امیرعلی خدری کیارسی کلاس اولی هست ومیخواهد به دوم برود و والدین می خواهنداو به مدرسه شاهد برود.کدملی 1960989545
  خوزستان مسجدسلیمان مالجانکی مدرسه امام سجاد (ع)

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۱۷

   سلام برای ثبت نام مدارس شاهد و اطلاع از شرایط ثبت نام با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

تماس با مشاور