ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1403 {هفتم و دهم} | ایران تحصیل

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

اطلاع از زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1403 – 1403 برای دانش‌آموزانی که قصد ادامه تحصیل در این مدارس را دارند، حائز اهمیت است. براساس اعلامیه آموزش و پرورش، تاریخ و زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم در تاریخ یکم تیر ماه 1403 خواهد بود و دانش‌آموزان باید حتماً چند روز پیش از برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

طبق روال سال‌های گذشته آزمون نمونه دولتی برای دوره متوسطه اول هم برگزار می‌شد، اما هم اکنون با توجه به هیئت امنایی شدن این مدارس در پایه هفتم متوسطه اول، برگزاری آزمون و پذیرش دانش‌آموز تنها در پایه دهم متوسطه دوم خواهد بود.

آزمون مدارس نمونه دولتی 1403 _ 1403 مستقل از آزمون مدارس سمپاد می‌باشد و در زمان جداگانه از هم برگزار خواهند شد.  با توجه به اهمیت اطلاع از زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1403 – 1403 در ادامه توضیحاتی در این خصوص ارائه خواهیم کرد.

 اطلاعیه

آزمون مدارس نمونه دولتی در تاریخ جمعه  1 تیرماه 1403  به صورت همزمان برگزار خواهد شد.

 

تاریخ برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1403 – 1403

همانگونه که اشاره شد افرادی که واجد شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 1403 – 1403 هستند، تنها برای پایه دهم می‌توانند اسم‌نویسی خود را انجام دهند. ثبت‌نام آزمون در یک زمان مشخص از طریق مراجعه به سایت آموزش و پرورش استان متقاضی امکان‌پذیر می‌باشد.

در سال جاری، آزمون ورودی پایه دهم مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در روز ۱ تیر ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

دانش آموزان باید توجه داشته باشند که یکی از موارد ضروری و حیاتی برای شرکت در امتحان ورودی مدارس نمونه دولتی، حضور داشتن کارت ورود به جلسه است.

در این کارت اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره داوطلبی، آدرس حوزه، زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی و سایر جزئیات ذکر‌شده‌است که داوطلبان باید برای شرکت در آزمون همراه خود داشته باشند.

چنانچه شما متقاضیان گرامی نیازمند دریافت آخرین اخبار آزمون نمونه دولتی نهم به دهم می‌باشید، کافی است با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 

تاریخ برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی

برای اطلاع از ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم کلیک نمایید.

ساعت برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی 1403 – 1403

پس از اینکه شما با تاریخ برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم آشنا شدید، باید ساعت آزمون نمونه دولتی را به دقت مطالعه کنید زمان برگزاری امتحان ورودی مدارس نمونه دولتی، بر روی کارت ورود به جلسه داوطلبان درج شده و قابل مشاهده می‌باشد.

در سال‌های گذشته زمان آزمون مدارس نمونه دولتی به شکل استانی مشخص شد و هر استان، ساعت آزمون را به صورت جداگانه اعلام می‌نمود.

اما در سال جاری تاریخ برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به صورت هماهنگ است. داوطلبان برای شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی باید در تاریخ  1 تیر ماه اقدام کنند.

همه داوطلبان باید حداقل نیم ساعت قبل از زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی سر جلسه حاضر شوند.

 

بنر کال تو اکشن

برای اطلاع از اسامی قبول شدگان نمونه دولتی کلیک کنید.

مکان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1403 – 1403

یکی از مهمترین مواردی که افراد پس از مطالعه و بررسی تاریخ برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی باید به آن بپردازند، مکان برگزاری آزمون این مدارس است. داوطلبان پس از بررسی ساعت برگزاری، باید در مورد مکان برگزاری آزمون نیز اطلاعات کافی داشته باشند.

مکان برگزاری معمولاً استان محل تحصیل و محل سکونت داوطلبان خواهد بود و آزمون نمونه دولتی هر استان در همان شهر محل سکونت داوطلبان برگزار خواهد شد.

داوطلبان برای کسب اطلاعات لازم در مورد زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم و محل برگزاری آن، باید ابتدا کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند و بر روی کارت مکان آزمون را مشاهده نمایند.

مکان برگزاری آزمون ورودی مدارس دولتی برای همه داوطلبان قابل مشاهده می‌باشد کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی معمولاً سه روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می‌شود.

دانش‌آموزان می‌توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir مراجعه و کارت خود را دریافت نمایند.

جهت اطلاع از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی بر روی لینک کلیک نمایید.

 

مدت زمان آزمون مدارس نمونه دولتی

مدت زمان آزمون مدارس نمونه دولتی 1403 _ 1403

در ارتباط با مدت زمان آزمون مدارس نمونه دولتی سؤالات زیادی وجود دارد و دانش‌آموزان داوطلب می‌خواهند بدانند که آزمون چند ساعت طول می‌کشد؟

باید بگوییم که تعداد سؤالات و مدت زمان پاسخگویی به سؤالات آزمون در سراسر کشور یکسان بوده و داوطلبان باید در مدت زمان معینی به سؤالات آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پاسخ دهند.

تعداد سؤالات 125 سؤال که حاوی یک دفترچه 75 سوالی استعداد تحصیلی و یک دفترچه با 50 سوال استعداد تحلیلی خواهد بود.

دانش‌آموزان در سراسر کشور به مدت دو ساعت برای پاسخگویی به سؤالات زمان خواهند داشت. با مطالعه دفترچه آزمون نمونه دولتی 1403 – 1403 می‌توانید اطلاعات دقیقتری در این خصوص داشته باشید.

داوطلبان باید پس از کسب اطلاعات لازم در مورد آزمون مدارس نمونه دولتی و مدت زمان آن، برنامه دقیقی را برای جلسه آزمون داشته باشند تا بتوانند به تمام سؤالات درسی پاسخ دهند.

از آنجایی که زمان آزمون مدارس نمونه دولتی محدود است، دانش آموزانی که برنامه‌ریزی درستی نداشته باشند، نمی‌توانند نمی‌توانند برای کسب نمره حد نصاب شانس زیادی داشته باشند.

جهت اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان کلیک نمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون یکی از اقدامات ضروری پیش از شرکت در جلسه آزمون نمونه‌دولتی پایه نهم به دهم است.

حدود یک هفته تا پنج روز پیش از آغاز امتحان نمونه دولتی پایه نهم به دهم سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳، برای کلیه داوطلبانی که فرآیند ثبت‌نام خود را به اتمام رسانده و هزینه مرتبط با آزمون را پرداخته‌اند، کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد.

کلیه متقاضیان مکلف‌اند در زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم به وب‌سایت ثبت‌نام مراجعه نموده و کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی خود را دریافت و در زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی به همراه داشته باشند.

کارت ورود به جلسه هر داوطلب حاوی اطلاعات شناسنامه‌ای و ثبت‌نامی ایشان در آزمون نمونه دولتی است. همراه داشتن این کارت ورود به جلسه یکی از الزامات شرکت در جلسه آزمون به شمار می‌رود.

داوطلبانی که فاقد کارت ورود به جلسه باشند، اجازه ورود به جلسه آزمون را نخواهند داشت.

جهت اطلاع از امکانات مدارس تیزهوشان کلیک نمایید.

کال تو اکشن راهنمای تلفنی

اعلام نتایج آزمون نمونه‌ دولتی

نتایج آزمون نمونه‌ دولتی در بازه زمانی یک تا دو هفته پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ به صورت رسمی اعلام می‌شود.

علاقه‌مندان برای مشاهده نتایج آزمون در آرمون مدارس باید به وب‌سایت نمونه‌ دولتی مراجعه نمایند. همان‌طور که اطلاع دارید برگزاری آزمون نمونه دولتی به صورت هماهنگ در سراسر کشور انجام می‌شود.

نتایج آزمون پس از گذشت یک ماه از طریق سایت آموزش و پرورش my.medu.ir به صورت رسمی منتشر و برای دسترسی داوطلبان قرار خواهد گرفت.

جهت دریافت دفترچه آزمون نمونه دولتی کلیک نمایید.

مشاوره زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1403 _ 1403

دانش‌آموزانی که مایل به شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی هستند، باید توجه داشته باشند که قبل از هر چیز در ارتباط با تاریخ آزمون اطلاعات دقیق را کسب کنند تا بتوانند خود را برای جلسه آماده سازند.

شرکت در آزمون‌های ورودی مدارس نیاز به تلاش زیادی دارد. بنابراین خود را تا زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی کاملاً آماده نمایید.

از آنجا که مدارس نمونه دولتی نسبت به مدارس سمپاد رتبه پایین‌تری دارند، از نظر امکانات آموزشی و روش‌های تدریس هم تقاضای زیادی دارند.

داوطلبان آزمون مدارس نمونه دولتی باید نسبت به مدت زمان آزمون اطلاعات لازم را کسب کنند، چرا که مدت محدودی برای پاسخ سؤالات وجود دارد. اگر آمادگی شما تا حدودی ضعیف باشد، امکان قبولی در آزمون کم خواهد بود.

برای آمادگی در آزمون باید علاوه بر تسلط بر کتاب‌های درسی، از نمونه سؤالات آزمون نیز اطلاعات لازم را پیدا کنید. بهتر است برای یادگیری بهتر و کشف نقاط ضعف خود را از نمونه سؤالات آزمون‌های نهم به دهم سال گذشته بهره ببرید.

چنانچه در ارتباط با روش مطالعه منابع آزمون مداس نمونه دولتی و برنامه ریزی مناسب، نیازمند دریافت مشاوره قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی می‌باشید، می‌توانید از طریق تماس با مشاوران خبره و کارآزموده مجموعه ایران تحصیل، راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

 

مشاوره زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی

اطلاعیه

برای کسب آمادگی بیشتر جهت شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی، توصیه می‌کنیم به مهمترین و پرتکرارترین منابع آزمون دسترسی داشته باشید.

 

 

اخبار پیرامون آزمون مدارس نمونه دولتی

📢 اطلاعیه ثبت نام و زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1403

سوالات امتحان ورودی پایه دهم مدارس پرورش استعدادهای برجسته و مدارس نمونه دولتی به شکل چهار گزینه‌ای و در قالب دو دفترچه تنظیم می‌شود که شامل: دفترچه سوالات استعداد تحلیلی با پنجاه سوال و دفترچه سوالات استعداد تحصیلی با هفتاد و پنج سوال است.

ثبت‌نام داوطلبان ورود به مدارس سمپاد و نمونه دولتی برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۴، در نیمه دوم فروردین ماه ۱۴۰۳ از طریق پورتال ثبت‌نام به آدرس الکترونیکی my.medu.ir انجام خواهد پذیرفت و همچنین زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی در تاریخ یکم تیرماه می باشد.

جدیدترین اخبار پیرامون آزمون مدارس نمونه دولتی

جهت اطلاع از درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 خلاصه مطالب زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی

در این مقاله به بررسی زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1403 – 1403 پرداختیم. داوطلبانی که واجد شرایط ثبت‌نام در آزمون مدارس نمونه دولتی هستند، می‌توانند در تاریخ مقرر مراحل اسم‌نویسی خود را انجام دهند.

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی تاریخ یکم تیر ماه 1403 می‌باشد و داوطلبان باید قبل از آن کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

در حال حاضر زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم به صورت سراسری  روز جمعه برگزار می‌شود و داوطلبان باید رأس این ساعت سر جلسه حضور داشته باشند.

چنانچه در ارتباط با مطالعه این مقاله نیازمند کسب اطلاعات تکمیلی هستید، کافیست با کارشناسان آکادمی ایران تحصیل تماس بگیرید تا شما را در ارتباط با برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی در سال جاری راهنمایی کنند.

جهت دانلود فایل pdf مقاله زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی کلیک کنید.

4.7/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی چه تاریخی است؟

 این آزمون در روز جمعه یکم تیرماه 1403 برگزار می‌شود.

تعداد سوالات آزمون نمونه دولتی چقدر است؟

تعداد سؤالات 125 سؤال که حاوی یک دفترچه 75 سوالی استعداد تحصیلی و یک دفترچه با 50 سوال استعداد تحلیلی خواهد بود.

چگونه می‌توان در آزمون نمونه دولتی قبول شد؟

با برنامه‌ریزی درست و دقیق می‌توانید در این آزمون موفق به کسب نمره حد نصاب شوید. چنانچه مایل به دریافت مشاوره تحصیلی در ارتباط با آزمون مدارس نمونه دولتی می‌باشید، می‌توانید با مشاوران باسابقه ایران تحصیل تماس بگیرید.

نظرات

3 دیدگاه دربارهٔ «زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1403 {هفتم و دهم} | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo سیمسن گفت:

  سلام خسته نباشید. آزمون مدرسه های نمونه دولتی یه دونس؟ یعنی هر مدرسه سوا نیست؟ بعد زمان برگزاری رو تمدید نمیکنن مثلا دو نوبت شه. ما ممکنه نرسیم

  1. Avatar photo مشاور اقازاده گفت:

   وقت بخیر
   آزمون نمونه دولتی سراسری برگزار میشود و برای هر مقطع یعنی ورود ششم به هفتم و نهم به دهم در زمان خودش که از طریق سایت اطلاع رسانی میشود باید اقدام کنید

 2. Avatar photo ثریا گفت:

  کاش زمان آزمون نمونه دولتی رو بزارن بعد امتحانای مدارس اینجوری بهتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور