ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام نمونه دولتی هفتم 1402-۱۴۰۲ + زمان و شرایط

ثبت نام نمونه دولتی هفتم
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیا محترم می رسانیم ثبت نام نمونه دولتی هفتم که تا سال گذشته از طریق سامانه azmoon.medu.ir سمپاد به صورت هماهنگ برگزار می گردید، به احتمال 90% امسال برگزار نشود. لذا به تمامی دانش آموزان محترم که قصد ورود مدارس نمونه را دارند توصیه می کنیم :

 

1- حتما جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم شرکت کنند و شانس خود را در این مدارس نیز امتحان کنند.

2- با شماره های مرکز مشاوره و ثبت نام مدارس نمونه ایران تحصیل که در جدول ذیل موجود است تماس بگیرند و جهت ثبت نام دیگر مدارس نمونه اقدام نمایند.

3- تا آخر تیر ماه منتظر اطلاعیه ثبت نام مدارس نمونه دولتی بمانید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با ثبت نام نمونه دولتی هفتم، حتما در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله زمان، شرایط و هر آن چه که باید در رابطه با این موضوع بدانید را برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. 

 

 

اطلاعیه

ثبت نام آزمون نمونه دولتی پایه نهم به دهم از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی اداره کل آموزش و پرورش هر استان صورت می پذیرد.

 

 

 

نحوه ثبت نام نمونه دولتی پایه ششم به هفتم

ثبت نام نمونه دولتی برای پایه ششم به هفتم، در سال های گذشته به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه ثبت نام صورت می پذیرفت. اما، امروزه با توجه به تغییرات ایجاد شده در رابطه با ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی برای پایه های مختلف، این ثبت نام تغییر شکل داده و به صورت اینترنتی نخواهد بود. لذا مطابق با آخرین اخباری که از آموزش و پرورش در دست می باشد، احتمال برگزاری آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم بسیار پایین خواهد بود.

 

ثبت نام نمونه دولتی پایه ششم به هفتم چگونه است؟

 

 

آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم در سال های گذشته حذف گردیده است و به احتمال زیاد امسال نیز همانند سال های گذشته با عدم برگزاری آزمون برای این مقطع روبه رو خواهیم بود. بنابراین، به احتمال بسیار زیاد، برای دانش آموزان متقاضی ورود به پایه های ششم به هفتم در سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی هفتم و دهم نتایجی را دریافت نخواهیم نمود.

 

 

برای مشاهده سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی هفتم و دهم، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم در سامانه ثبت نام نمونه دولتی ششم صورت نخواهد پذیرفت. با توجه به تغییر شکل این مدارس، تبدیل آنان به مدارس هیئت امنایی، دانش آموزان عزیز و اولیای آنان لازم است برای ثبت نام دانش آموزان خود، به این مدارس مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. شایان ذکر است که دانش آموزانی در این مدارس پذیرفته خواهند شد که واجد شرایط مدارس هیئت امنایی باشند.

 

ثبت نام نمونه دولتی پایه ششم به هفتم چگونه است؟

 

 

برای کسب اطلاعات در مورد ثبت نام مدارس نمونه دولتی وارد شوید.

 

 

برگزاری آزمون و ثبت نام نمونه دولتی هفتم چه زمانی است؟

همان طور که ذکر گردید، برگزاری این آزمون در سال جاری حذف خواهد گردید و بنابراین ثبت نام آزمون نمونه دولتی هفتم را نخواهیم داشت. اما، باز هم ممکن است این سوال برای دانش آموزان عزیز مطرح شود که چنانچه این قانون برای سال جاری تغییر نماید در چه زمانی می توانم برای ثبت نام اقدام نمایم؟ و یا زمان برگزاری آزمون تیزهوشان چه زمانی خواهد بود؟

قبل از ثبت نام لازم است به سامانه ثبت نام نمونه دولتی ششم مراجعه نمایید. ثبت نام برای کلیه دانش آموزان به صورت اینترنتی خواهد بود و لازم است قبل از ثبت نام ، نسبت به دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان که برای تیزهوشان و نمونه دولتی یکسان می باشد اقدام نمایید. رمز عبور همگام را در مرحله اولیه باید از مدرسه خود دریافت نمایید.

 

برای آگاهی از نحوه دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان، بر روی لینک کلیک راست کنید. 

 

 

پس از مراجعه به سامانه مذکور و انجام ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم سامانه مورد نظر کد پیگیری در اختیار شما قرار خواهد داد که دارا بودن و ارائه این کد به منزله اتمام ثبت نام شما می باشد. بنابراین این کد را نزد خود نگاه دارید تا در هنگام دریافت کارنامه نمونه دولتی دچار مشکل نگردید. همچنین، دانش آموزانی که رمز عبور همگام خود را فراموش نموده اند، لازم است مجددا نسبت به دریافت رمز عبور اقدام نمایند. 

 

 

برگزاری آزمون و ثبت نام نمونه دولتی هفتم چه زمانی است؟

 

چنانچه همانند سال های گذشته ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم را داشته باشیم، دانش آموزان لازم است از شرایط لازم برای ثبت نام در این آزمون برخوردار باشند. از جمله این شرایط می توان به داشتن تابعیت ایرانی برای کلیه دانش آموزان اشاره نمود. برای آن دسته از دانش آموزانی که تابعیت ایرانی نداشته باشند، ثبت نام با توجه به شرایط خاص صورت خواهد پذیرفت.

آن دسته از دانش آموزانی می توانند نسبت به ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم اقدام نمایند که در سال جاری مشغول به تحصیل باشند و حتما از نمرات لازم برای ثبت نام برخوردار باشند. از جمله شرایطی که برای ثبت نام در مدارس نمونه دولتی در نظر گرفته شده است می توان به دارا بودن حداقل نمره برای ثبت نام برخوردار باشید.

سامانه ثبت نام نمونه دولتی ششم

سامانه ثبت نام نمونه دولتی ششم به آدرس azmoon.medu.ir می باشد. لذا چنانچه ثبت نام همانند سال های گذشته باشد و آزمونی برای ورود به دانش آموزان ترتیب داده شود، دانش آموزان لازم است ابتدا در این سامانه اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهند و پس از آن در زمان مقرر برای آزمون آماده شوند. 

 

 

برای مشاهده و مطالعه مقاله azmoon.medu.ir بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 

زمان برگزاری آزمون در سامانه ثبت نام نمونه دولتی ششم با توجه به دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام قابل مشاهده می باشد. همچنین زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نیز، پس از انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام ششم به هفتم قابل مشاهده خواهد بود. دانش آموزان و داوطلبان عزیز توجه داشته باشند تمامی موارد ذکر شده در رابطه با ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم منوط به برگزاری آزمون ورودی برای پذیرش در این مقطع می باشد. 

 

سامانه ثبت نام نمونه دولتی ششم

 

 

آیا پذیرش در مدارس هئیت امنایی منوط به قبولی در آزمون ورودی خواهد بود؟

قبولی در آزمون هئیت امنایی منوط به شرایط معدلی و شرایط موجود و در نظر گرفته شده برای قبولی در این مدارس وابسته خواهد بود. لذا داوطلبان برای قبولی در این مدارس نیازمند قبولی در آزمون ورودی نخواهند بود. اما این بدان معنا نیست که قبولی در این مدارس به آسانی و راحتی صورت پذیرد. همچنین ظرفیت قبولی این مدارس متفاوت می باشد.

 

 

جدیدترین اخبار مربوط به ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم

 

نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی زنجان اعلام شد

محمد خندان امروز در گفت‌ و‌ گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: در مجموع ۸۷۰ نفر در آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی استان زنجان پذیرفته شدند. رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به اینکه بر این اساس ظرفیت پذیرش ۸۱۰ نفر در ۹ دبیرستان در نظر گرفته شده است، بیان کرد: ۶۰ نفر ظرفیت نیز در یک هنرستان فنی و حرفه‌ای پسرانه در نظر گرفته شده است.

نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی کردستان اعلام شد

او به زمان ثبت نام دانش آموزان پذیرفته شده نیز اشاره کرد و گفت: زمان ثبت نام دانش آموزان از روز دوشنبه اول تا روز پنجشنبه ۸ شهریور ماه جاری می‌باشد که دانش آموزان لازم است با مراجعه به آموزشگاه مورد تقاضای پذیرش شده، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. رییس اداره سنجش آموزش و پرورش کردستان تاکید کرد: به منظور جلوگیری از هرگونه شلوغی و انتظار در مدارس، دانش آموزان و خانواده‌ها با مدارس نمونه دولتی مورد نظر هماهنگ کرده و به صورت تلفنی نوبت دریافت کنند و با همراه داشتن مدارک لازم، فقط در زمان تعیین شده مراجعه و برای ثبت نام اقدام نمایند. 

شهریه مدارس نمونه دولتی در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهر تهران از اعلام نتایج آزمون ورودی دبیرستان‌ها و هنرستان‌های نمونه دولتی تهران خبر داد. به گزارش ایسنا، با توجه به اعلام نتایج، از داوطلبان خواسته شده است که جهت ثبت نام از روز دوشنبه، اول شهریور ماه لغایت هشتم شهریور ماه پس از هماهنگی با دبیرستان محل قبولی و با رعایت دستور العمل های بهداشتی مراجعه کنند.

 

 

اطلاعیه

متقاضیان گرامی دقت فرمایید کلیه امور مربوط به سامانه پادا اعم از ثبت نام، ویرایش اطلاعات و ثبت درخواست ها به صورت اینترنتی از طریق نشانی اینترنتی pada.medu.ir انجام می گیرد.

 

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل با ثبت نام نمونه دولتی هفتم آشنا کنیم. همانطور که بارها در مقاله بیان شد، ممکن است که امسال آزمونی برای ورود به این مدارس برگزار نشود. اما، اگر قرار شد که این آزمون برای دانش آموزان پایه ششم برگزار شود، حتما به شما عزیزان اطلاع رسانی خواهیم کرد. همچنین، شما دانش آموزان عزیز می توانید برای آگاهی از این مسئله با مشاوران ما در ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید. علاوه بر این، اگر سوالی یا ابهامی دارید و یا به کمکی احتیاج دارید، با ما تماس بگیرید و یا برای ما کامنت بگذارید. همکاران ما در هر ساعت از شبانه روز و در تمامی ایام سال، در سریع ترین زمان ممکن به شما عزیزان پاسخ خواهند داد. 

 

 

3.5/5 - (19 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام نمونه دولتی هفتم 1402-۱۴۰۲ به چه صورت است؟

ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم ۱۴۰۲ بصورت الکترونیکی است.

ثبت نام نمونه دولتی پایه هفتم ۱۴۰۲ در چه سامانه ای صورت میگیرد؟

ثبت نام نمونه دولتی در سامانه azmoon.medu.ir صورت میپذیرد.

ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم ۱۴۰۲ چه زمانی است؟

ثبت نام نمونه دولتی ۱۴۰۲ در فروردین ماه صورت میگیرد.

دفترچه ثبت نام ازمون نمونه دولتی در چه زمانی منتشر میشود؟

دفترچه ثبت نام ازمون نمونه دولتی در همان فروردین ماه منتشر میشود.

 

 

 

نظرات

15 دیدگاه دربارهٔ «ثبت نام نمونه دولتی هفتم 1402-۱۴۰۲ + زمان و شرایط»

 1. Avatar photo سمیرا گفت:

  سلام.سایت نمونه دولتی mazazmoon.medu.irهستش؟همش قطعه؟

  1. Avatar photo bagheri گفت:

   با سلام سایت فعلا در این زمان از دسترس خارج شده است

 2. Avatar photo آناهید گفت:

  سلام من نمره کارنامه نوبت اولم همش خیلی خوب بود اگه کارنامه ی نوبت دومم یک خوب داشته باشم توی یکی از درسام باز ثبت نام میشم؟

  1. Avatar photo mohammadi گفت:

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام نمونه دولتی پایه هفتم مشابه مدارس عادی انجام میشود و آزمون و شرط ورودی ندارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 3. Avatar photo سارا گفت:

  سلام این آزمونی ک الان ثبت نامش شروع شده تا ۲۵ مهلت ثبت نام داره برا آزمون تیزهوشان یا نمونه ششم به هفتم؟
  ازمون نمونه ثبت نامش جداس یا همینو ثبت نام کنیم

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام . آزمون نمونه دولتی در سایت دیگری ثبتنام میشود و با سمپاد یکی نیست

 4. Avatar photo محمد گفت:

  سلام سایت ثبت نام مدارس نمونه ی دولتی چیست؟؟

  1. Avatar photo moshaverarshad گفت:

   سلام امسال ثبت نام تمامی مدارس و مقاطع ار طریق سایت پادا انجام میشه و ثبت نام نمونه دولتی برای پای هفتم نیز بدون ازمون و بصورت هیات امنایی گزینش میشه

  2. Avatar photo moshaverarshad گفت:

   سلام امسال ثبت نام تمامی مدارس از طریق سامانه پادا انجام میشه و ثبت نام مدارس نمونه دولتی برای پایه هفتم نیز بصورت هیات امنایی میباشد

 5. Avatar photo سینا گفت:

  سلام من تمام نمراتم درپایه پنجم وششم خیلی خوب شده و حتی دریک جشنواره هم شرکت کردم وبرنده شدم ایا من رادرمدارس نمونه دولتی قبول می کنند؟

  1. Avatar photo moshaverarshad گفت:

   سلام اره ولی مدارس نمونه دولتی هفتم1400 بصورت هیات امنایی انجام میشود

 6. Avatar photo اشکان گفت:

  سلام من کلاس ششم هستم وبرای نمونه دولتی میخام ثبت نام کنم ولی در سالهای قبل نمره خوب هم داشتم آیا قبول میکنند یا نع

 7. Avatar photo آرزو گفت:

  آخرش ما نفهمیدیم ثبت نام نمونه دولتی هفتم چگونه است یک بار میگن هیئت امنایی هست و باید بروی مدرسه و انجا گزینش شوید می ریم مدرسه میگه نخیر باید ثبت نام کنید و ادرس سایت رو می دن مری سایت باز نمی شه

  1. Avatar photo dr-naqizade گفت:

   سلام در صورتی موفق به ثبت نام نشدین
   جهت ثبت نام نمونه دولتی هتم 99 -1400 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور