ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم 1402 + شرایط آزمون و نکات مهم

ثبت نام نمونه دولتی هفتم
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ارتباط با مشاوران نمونه دولتی ششم به هفتم

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیا محترم می‌رسانیم ثبت نام نمونه دولتی هفتم که تا سال گذشته از طریق سامانه azmoon.medu.ir سمپاد به صورت هماهنگ برگزار می‌گردید و داوطلبان می‌توانستند در آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم شرکت کنند، اما در حال حاضر براساس اعلامیه رسمی آموزش و پرورش  آزمون مدارس نمونه دولتی پایه تحصیلی ششم به هفتم و در مجموع برای مقطع متوسطه اول حذف شده است.

بسیاری در ارتباط با ثبت نام نمونه دولتی ششم 1402-1403 و شرایط آزمون نمونه دولتی هفتم سؤال دارند. باید بگوییم که این مدارس به مدارس هیئت امنایی تبدیل شده‌اند. دانش آموزان دارای شرایط می‌توانند در زمان اعلام شده می‌توانند به صورت حضوری برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم اقدام کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با ثبت نام نمونه دولتی هفتم، می‌توانید با مشاوران آکادمی ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 در تماس باشید.

نحوه ثبت نام نمونه دولتی پایه ششم به هفتم 1402-1403

👈 ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه ششم به هفتم، در سال‌های گذشته به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه اینترنتی صورت می‌گرفت. اما با توجه به تغییرات ایجاد شده و فعالیت مدارس مقطع ششم به هفتم به صورت هیئت امنایی، ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم به صورت حضوری و از طریق مدارس این پایه صورت می‌گیرد. لذا مطابق با آخرین اخباری که از آموزش و پرورش منتشر شده، احتمال برگزاری آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم بسیار کم خواهد بود.

👈 در سال‌های گذشته آزمون نمونه دولتی هفتم برگزار می‌شد و دانش آموزان می‌توانستند در زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی هفتم و دهم عملکرد خود را مشاهده کنند. اما در سال جاری دانش آموزان زیادی در مورد شرایط آزمون نمونه دولتی هفتم سؤال دارند و نمی‌دانند این آزمون برگزار می‌شود یا خیر.

👈 باید بگوییم که این آزمون در سال‌های اخیر حذف شده و به احتمال زیاد امسال نیز همانند سال‌های گذشته با عدم برگزاری آزمون برای این مقطع روبه رو خواهیم بود.

👈 از سوی دیگر ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم در سامانه ثبت نام نمونه دولتی ششم انجام نخواهد شد و با توجه به تغییر شکل این مدارس، تبدیل آنان به مدارس هیئت امنایی، دانش آموزان عزیز و اولیای آنان لازم است برای ثبت نام دانش آموزان خود، به این مدارس مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. شایان ذکر است که دانش آموزانی در این مدارس پذیرفته خواهند شد که واجد شرایط مدارس هیئت امنایی باشند.

نحوه ثبت نام نمونه دولتی پایه ششم به هفتم

حذف آزمون نمونه دولتی هفتم 1402

👈 همان طور که ذکر گردید، برگزاری آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم در سال جاری حذف خواهد شد. بنابراین ثبت نام مدارس نمونه دولتی هفتم را نخواهیم داشت. اما، باز هم ممکن است این سؤال برای دانش آموزان عزیز مطرح شود که چنانچه این قانون برای سال جاری تغییر کند، در چه زمانی می‌توانم برای ثبت نام اقدام نمایم؟ و یا زمان برگزاری آزمون تیزهوشان چه زمانی خواهد بود؟

👈 قبل از ثبت نام لازم است دانش آموزان به سامانه ثبت نام نمونه دولتی ششم به آدرس my.medu.ir مراجعه نمایند. ثبت نام برای کلیه دانش آموزان به صورت اینترنتی خواهد بود و لازم است قبل از ثبت نام، نسبت به دریافت رمز عبور که برای تیزهوشان و نمونه دولتی یکسان می‌باشد اقدام نمایید. رمز عبور را در مرحله اولیه باید از مدرسه خود دریافت نمایید.

👈 چنانچه ثبت نام از طریق سایت my.medu.ir انجام شود، پس از انجام فرایند ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم سامانه مورد نظر کد پیگیری در اختیار شما قرار خواهد داد که ارائه این کد به منزله اتمام ثبت نام شما است.

مشاوره 24 ساعته

مشاوره 24 ساعته

شرایط ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم 1402

👈 براساس اعلام مدیر کل دفتر آموزش متوسطه اول وزارت آموزش و پرورش، مدارس نمونه دولتی مناطق محروم دایر شده در سال 1390، به دلیل آموزش بیشتر، می‌توانند به صورت بدون آزمون و داشتن شرایط پذیرش، از میان داوطلبان دارای رتبه‌های برتر از مسابقات فرهنگی و هنری ثبت نام به عمل آورند.

👈 مدارس نمونه دولتی مناطق شهری نیز به مدارس هیأت امنایی تغییر نام پیدا کرده و دانش اموزان می‌توانند مطابق با محل سکونت خود برای ثبت نام اقدام کنند. برخی از دانش آموزان در مورد برگزاری و شرایط آزمون نمونه دولتی هفتم سؤال دارند. باید اشاره کنیم که آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم برگزار نمی‌شود و مهمترین شرط پذیرش متقاضیان داشتن نمرات و معدل بالا است.

👈 ثبت نام مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم در سال ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ برای دانش آموزان مانند مدارس دولتی است. دانش آموزان و اولیا باید در زمان مقرر و با داشتن مدارک و کارنامه دانش آموزان برای ثبت نام در مدارس هیئت امنایی اقدام کنند.

👈 اما چنانچه همانند سال‌های گذشته ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم را داشته باشیم، دانش آموزان لازم است از شرایط لازم برای ثبت نام در این آزمون برخوردار باشند. از جمله این شرایط می‌توان به داشتن تابعیت ایرانی برای کلیه دانش آموزان اشاره نمود. برای آن دسته از دانش آموزانی که تابعیت ایرانی نداشته باشند، ثبت نام با توجه به شرایط خاص صورت خواهد پذیرفت.

👈 آن دسته از دانش آموزانی می‌توانند نسبت به ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم اقدام نمایند که در سال جاری مشغول به تحصیل باشند و حتماً از نمرات لازم برای ثبت نام برخوردار باشند. از دیگر شرایطی که برای ثبت نام در مدارس نمونه دولتی در نظر گرفته شده است، می‌توان به داشتن حداقل نمره برای ثبت نام اشاره کرد.

شرایط ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم

سامانه ثبت نام نمونه دولتی ششم

✔ با توجه به هیئت امنایی شدن مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم، دیگر آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم برگزار نمی‌شود. اما اگر روال ثبت نام تغییر کند و چنانچه ثبت نام همانند سال‌های گذشته باشد و آزمونی برای ورود به دانش آموزان ترتیب داده شود، دانش آموزان لازم است ابتدا در سامانه my.medu.ir اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهند و پس از آن در زمان مقرر برای آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم آماده شوند.

✔ زمان برگزاری آزمون در سامانه ثبت نام نمونه دولتی ششم با توجه به دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام قابل مشاهده می‌باشد. همچنین زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نیز، پس از انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام ششم به هفتم قابل مشاهده خواهد بود. دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند تمامی موارد ذکر شده در رابطه با ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم منوط به داشتن شرایط آزمون نمونه دولتی هفتم و برگزاری آزمون ورودی برای پذیرش در این مقطع می‌باشد.

سامانه ثبت نام نمونه دولتی ششم

آیا پذیرش در مدارس هئیت امنایی منوط به قبولی در آزمون ورودی خواهد بود؟

✔ قبولی در آزمون هئیت امنایی منوط به شرایط معدلی و شرایط موجود و در نظر گرفته شده برای قبولی در این مدارس وابسته خواهد بود. لذا داوطلبان برای قبولی در این مدارس نیازمند قبولی در آزمون ورودی نخواهند بود.

✔ اما این بدان معنا نیست که قبولی در این مدارس به آسانی و راحتی صورت پذیرد. همچنین ظرفیت قبولی این مدارس متفاوت است. بنابراین دانش آموزان برای کسب اطلاع از نحوه ثبت نام نمونه دولتی ششم می‌توانند با کارشناسان مجموعه ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 در ارتباط باشند تا به شکل مناسبی راهنمایی‌های لازم را دریافت کنند.

خلاصه مطالب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل با ثبت نام نمونه دولتی هفتم آشنا کنیم. همانطور که بیان شد، با توجه به امنایی شدن مدارس نمونه دولتی پایه ششم به هفتم، ممکن است که امسال آزمونی برای ورود به این مدارس برگزار نشود و افراد باید به صورت حضوری برای ثبت نام نمونه دولتی ششم اقدام کنند.

اما اگر قرار شود در سال 1403 آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم برگزار شود، حتماً به شما عزیزان اطلاع رسانی خواهیم کرد. شما دانش آموزان عزیز می‌توانید برای آگاهی از شرایط آزمون نمونه دولتی هفتم با مشاوران ما در ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 ارتباط برقرار کنید. در صورت داشتن هرگونه سؤال و ابهام با ما تماس بگیرید و یا برای ما کامنت بگذارید. همکاران ما در هر ساعت از شبانه روز و در تمامی ایام سال، در سریع‌ترین زمان ممکن به شما عزیزان پاسخ خواهند داد.

برای دانلود pdf کلیک کنید.

3.7/5 - (25 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ارتباط با مشاوران نمونه دولتی ششم به هفتم

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام نمونه دولتی هفتم 1403-1404 به چه صورت است؟

ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم 1403-1404 بصورت حضوری خواهد بود. 

آزمون آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم 1403-1404 کی برگزار می شود؟

با توجه به هیئت امنایی شدن مدارس این مقطع دیگر آزمونی برگزار نمی شود.

شرط پذیرش دانش آموزان پایه ششم به هفتم چیست؟

مدارس هیئت امنایی نمرات و معدل بالا را یکی از مهمترین شروط پذیرش قرار داده اند.

 

نظرات

19 دیدگاه دربارهٔ «ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم 1402 + شرایط آزمون و نکات مهم»

 1. Avatar photo سمیرا گفت:

  برای مشاوره نمونه دولتی هفتم چجوری میشه زنک زد؟

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   از طریق تلفن ثابت با شماره های مرکز تماس حاصل فرمایید

 2. Avatar photo هاشمی گفت:

  سلام ثبت نام نمونه دولتی ششم برای کسی که یه سال جهشی خونده چجوریه؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر مثل بقیه دانش اموزان

 3. Avatar photo سمیرا گفت:

  سلام.سایت نمونه دولتی mazazmoon.medu.irهستش؟همش قطعه؟

  1. Avatar photo bagheri گفت:

   با سلام سایت فعلا در این زمان از دسترس خارج شده است

 4. Avatar photo آناهید گفت:

  سلام من نمره کارنامه نوبت اولم همش خیلی خوب بود اگه کارنامه ی نوبت دومم یک خوب داشته باشم توی یکی از درسام باز ثبت نام میشم؟

  1. Avatar photo mohammadi گفت:

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام نمونه دولتی پایه هفتم مشابه مدارس عادی انجام میشود و آزمون و شرط ورودی ندارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 5. Avatar photo سارا گفت:

  سلام این آزمونی ک الان ثبت نامش شروع شده تا ۲۵ مهلت ثبت نام داره برا آزمون تیزهوشان یا نمونه ششم به هفتم؟
  ازمون نمونه ثبت نامش جداس یا همینو ثبت نام کنیم

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام . آزمون نمونه دولتی در سایت دیگری ثبتنام میشود و با سمپاد یکی نیست

 6. Avatar photo محمد گفت:

  سلام سایت ثبت نام مدارس نمونه ی دولتی چیست؟؟

  1. Avatar photo moshaverarshad گفت:

   سلام امسال ثبت نام تمامی مدارس و مقاطع ار طریق سایت پادا انجام میشه و ثبت نام نمونه دولتی برای پای هفتم نیز بدون ازمون و بصورت هیات امنایی گزینش میشه

  2. Avatar photo moshaverarshad گفت:

   سلام امسال ثبت نام تمامی مدارس از طریق سامانه پادا انجام میشه و ثبت نام مدارس نمونه دولتی برای پایه هفتم نیز بصورت هیات امنایی میباشد

 7. Avatar photo سینا گفت:

  سلام من تمام نمراتم درپایه پنجم وششم خیلی خوب شده و حتی دریک جشنواره هم شرکت کردم وبرنده شدم ایا من رادرمدارس نمونه دولتی قبول می کنند؟

  1. Avatar photo moshaverarshad گفت:

   سلام اره ولی مدارس نمونه دولتی هفتم1400 بصورت هیات امنایی انجام میشود

 8. Avatar photo اشکان گفت:

  سلام من کلاس ششم هستم وبرای نمونه دولتی میخام ثبت نام کنم ولی در سالهای قبل نمره خوب هم داشتم آیا قبول میکنند یا نع

 9. Avatar photo آرزو گفت:

  آخرش ما نفهمیدیم ثبت نام نمونه دولتی هفتم چگونه است یک بار میگن هیئت امنایی هست و باید بروی مدرسه و انجا گزینش شوید می ریم مدرسه میگه نخیر باید ثبت نام کنید و ادرس سایت رو می دن مری سایت باز نمی شه

  1. Avatar photo dr-naqizade گفت:

   سلام در صورتی موفق به ثبت نام نشدین
   جهت ثبت نام نمونه دولتی هتم 99 -1400 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • اعلام نتایج بدون کنکور پیام نور مهر

  اعلام نتایج بدون کنکور پیام نور مهر ۱۴۰۲

  زمان اعلام نتایج بدون کنکور پیام نور 1402 اعلام شد. کلیه افراد می توانند در زمان اعلام نتایج بدون آزمون پیام نور اقدامات لازم را برای مشاهده نتایج دانشگاه پیام نور بدون آزمون انجام دهند. البته در این میان اطلاع...
 • آمادگی تیزهوشان علامه حلی

  آمادگی تیزهوشان علامه حلی

  آمادگی تیزهوشان علامه حلی از دغدغه‌های اصلی دانش آموزانی است که جز استعدادهای درخشان هستند، آن‌ها برای اینکه بتوانند به این مدارس راه پیدا کنند باید آمادگی لازم را داشته باشند. داوطلبان آزمون تیزهوشان برای ورود به مدارس حلی، باید...
 • کلاس‌ های آمادگی تیزهوشان واله

  کلاس‌ های آمادگی تیزهوشان واله + شرایط ثبت نام 1403

  شرکت در کلاس‌ های آمادگی تیزهوشان واله دارای مزیت‌های زیادی است. موسسه واله سابقه کاری درخشانی در زمینه تحصیلی و استعدادهای درخشان دارد و از همین رو ممکن است با نام آن به عنوان مرکز آموزشی که در حال حاضر...
 • آمادگی تیزهوشان ششم

  آمادگی تیزهوشان ششم + مشاوره قبولی 1403

  شرکت در کلاس‌ های آمادگی تیزهوشان ششم و دریافت مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان بسیار اهمیت دارد و آن دسته از افرادی که در این کلاس‌ها شرکت می‌کنند، در آزمون سمپاد شانس موفقیت بیشتری دارند. از سوی دیگر دانش آموزان...
تماس با مشاور