تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ثبت نام نمونه دولتی هفتم

ثبت نام نمونه دولتی هفتم 1400-1401

ثبت نام نمونه دولتی هفتم
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام نمونه دولتی هفتم 1400-1401 چه زمانی آغاز می گردد؟ به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیا محترم می رسانیم آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم که تا سال گذشته از طریق سامانه azmoon.medu.ir سمپاد به صورت هماهنگ با آزمون سمپاد ثبت نام می گردید به احتمال 90% امسال برگزار نگردد لذا به تمامی دانش آموزان محترم که قصد ورود مدارس نمونه را دارند توصیه می کنیم :

1- حتما جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم شرکت کنند و شانس خود را در این مدارس نیز امتحان کنند.

2- با شماره های مرکز مشاوره و ثبت نام مدارس نمونه ایران تحصیل که در جدول ذیل موجود است تماس بگیرند و جهت ثبت نام دیگر مدارس نمونه اقدام نمایند.

3- تا آخر تیر ماه منتظر اطلاعیه ثبت نام مدارس نمونه دولتی بمانید.

 

 

برای ثبت نام نمونه دولتی هفتم 1400-1401 – ثبت نام دیگر مدارس نمونه شهرتان و پذیرش در مدارس سمپاد از سراسر کشور با مرکز مشاوره و ثبت نام ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب

 

 

ثبت نام نمونه دولتی هفتم

ثبت نام نمونه دولتی برای پایه ششم به هفتم ، در سال های گذشته به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه ثبت نام صورت می پذیرفت. اما امروزه  با توجه به تغییرات ایجاد شده در رابطه با ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی برای پایه های مختلف ، این ثبت نام تغییر شکل داده و به صورت اینترنتی نخواهد بود. لذا مطابق با آخرین اخباری که از آموزش و پرورش در دست می باشد، احتمال برگزاری آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هتم بسیار پایین خواهد بود.

آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم در سال های گذشته حذف گردیده است و به احتمال زیاد امسال نیز همانند سال های گذشته با عدم برگزای آزمون برای این مقطع روبه رو خواهیم بود. بنابراین به احتمال بسیار زیاد، برای دانش آموزان متقاضی ورود به پایه های ششم به هفتم در سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی هفتم و دهم نتایجی را دریافت نخواهیم نمود.

ثبت نام نمونه دولتی هفتم در سامانه ثبت نام نمونه دولتی ششم صورت نخواهد پذیرفت. با توجه به تغییر شکل این مدارس ، تبدیل آنان به مدارس هیئت امنایی ، دانش آموزان عزیز و اولیای آنان لازم است برای ثبت نام دانش آموزان خود ، به این مدارس مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. شایان ذکر است که دانش آموزانی در این مدارس پذیرفته خواهند شد که واجد شرایط مدارس هیئت امنایی باشند.

 

 

 

 

با توجه به تغییرات ایجاد شده در رابطه با ثبت نام نمونه دولتی هفتم ثبت نام جهت اطلاع از آخرین تغییرات با مرکز تماس بگیرید

 

 

 

 

ثبت نام آزمون نمونه دولتی هفتم

 

ثبت نام آزمون نمونه دولتی هفتم

ثبت نام آزمون نمونه دولتی هفتم

 

همانطور که ذکر گردید، برگزاری این آزمون در سال جاری حذف خواهد گردید و بنابراین ثبت نام آزمون نمونه دولتی هفتم را نخواهیم داشت. اما باز هم ممکن است این سوال برای دانش آموزان عزیز مطرح شود که چنانچه این قانون برای سال جاری تغییر نماید در چه زمانی میتوانم برای ثبت نام اقدام نمایم؟ و یا زمان برگزاری آزمون تیزهوشان چه زمانی خواهد بود؟

قبل از ثبت نام نمونه دولتی هفتم لازم است به سامانه ثبت نام نمونه دولتی ششم مراجعه نمایید. ثبت نام برای کلیه دانش آموزان به صورت اینترنتی خواهد بود و لازم است قبل از ثبت نام ، نسبت به دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان که برای تیزهوشان و نمونه دولتی یکسان می باشد اقدام نمایید. رمز عبور همگام را در مرحله اولیه باید از مدرسه خود دریافت نمایید.

پس از مراجعه به سامانه مذکور و انجام ثبت نام نمونه دولتی هفتم سامانه مورد نظر کد پیگیری در اخیتار شما قرار خواهد داد که دارا بودن و ارائه این کد به منزله اتمام ثبت نام شما می باشد. بنابراین این کد را نزد خود نگاه دارید تا در دریافت کارنامه نمونه دولتی دچار مشکل نگردید. همچنین دانش آموزانی که رمز عبور همگام خود را فراموش نموده اند ، لازم است مجددا نسبت به دریافت رمز عبور اقدام نمایند.

توجه : برای اطلاع از آخرین اخبار در رابطه با برگزاری آزمون و یا عدم برگزاری آن ، می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید. تا کلیه اطلاعات را در اخیتار شما عزیران قرار گیرد .

 

 

چنانچه همانند سال های گذشته ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم را داشته باشیم، دانش آموزان لازم است از شرایط لازم برای ثبت نام در این آزمون برخوردار باشند. از جمله این شرایط می توان به داشتن تابعیت ایرانی برای کلیه دانش آموزان اشاره نمود. برای آن دسته از دانش آموزانی که تابعیت ایرانی نداشته باشند ، ثبت نام با توجه به شرایط خاص صورت خواهد پذیرفت.

آن دسته از دانش آموزانی می توانند نسبت به ثبت نام نمونه دولتی هفتم اقدام نمایند که در سال جاری مشغول به تحصیل باشند و حتما از نمرات لازم برای ثبت نام برخوردار باشند. از جمله شرایطی که برای ثبت نام در مدارس نمونه دولتی در نظر گرفته شده است می توان به دارا بودن حداقل نمره برای ثبت نام برخوردار باشید.

سامانه ثبت نام نمونه دولتی ششم

 

سامانه ثبت نام نمونه دولتی ششم

سامانه ثبت نام نمونه دولتی ششم

 

سامانه ثبت نام نمونه دولتی ششم به آدرس azmoon.medu.ir می باشد. لذا چنانچه ثبت نام همانند سال های گذشته باشد و آزمونی برای ورود به دانش آموزان ترتیب داده شود، دانش آموزان لازم است ابتدا در این سامانه اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهند و پس از آن در زمان مقرر برای آزمون آماده شوند.

زمان برگزاری آزمون در سامانه ثبت نام نمونه دولتی ششم با توجه به دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام قابل مشاهده می باشد. همچنین زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نیز ، پس از انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام ششم به هفتم قابل مشاهده خواهد بود. دانش آموزان و داوطلبان عزیز توجه داشته باشند تمامی موارد ذکر شده در رابطه با ثبت نام نمونه دولتی هفتم منوط به برگزاری آزمون ورودی برای پذیرش در این مقطع می باشد.

جهت اطلاع از تمامی اخبار و اطلاعات جدید در رابطه با ثبت نام نمونه دولتی هفتم  و همچنین انجام ثبت نام در سامانه ثبت نام نمونه دولتی ششم می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل برای برقراری تماس در اختیار شما دانش اموزان عزیز و اولیای گرامی خواهد بود.

 

 

آیا پذیرش در مدارس هئیت امنایی منوط به قبولی در آزمون ورودی خواهد بود ؟

قبولی در آزمون هئیت امنایی منوط به شرایط معدلی و شرایط موجود و در نظر گرفته شده برای قبولی در این مدارس وابسته خواهد بود. لذا داوطلبان برای قبولی در این مدارس نیازمند قبولی در آزمون ورودی نخواهند بود. اما این بدان معنا نیست که قبولی در این مدارس به آسانی و راحتی صورت پذیرد . همچنین ظرفیت قبولی این مدارس متفاوت می باشد.

 

برای اطلاع از راه قبولی در آزمون نمونه دولتی کلیک کنید.

چگونه می توانم از تعداد مدارس هیئت امنایی در شهر خود اطلاع یابم ؟

در هر استان و شهرستان ، تعداد این مدارس متفاوت می باشد. بنابراین برای اطلاع دقیق در رابطه با تعداد مدارس هیئت امنایی می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

آیا برای پذیرش در مدارس هیئت امنایی سهمیه خانواده شهدا و ایثارگران در نظر گرفته شده است؟

با توجه به تغییر یافتن مدارس نمونه دولتی به مدارس هیئت امنایی آیا تعداد این مدارس افزایش خواهد یافت؟

شرایط ثبت نام در مدارس هئیت امنایی چیست؟

ظرفیت پذیرش مدارس هئیت امنایی چقدر است؟

 

برای اطلاع دقیق ازپاسخ سوالات مطرح شده و همچنین کسب اطلاعات بیشتر ر این رابطه ، با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط : 

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان

ظرفیت مدارس تیزهوشان

نتایج نمونه دولتی نهم

منابع آزمون نمونه دولتی نهم 

ثبت نام نمونه دولتی هفتم

سامانه ثبت نام نمونه دولتی ششم

3/5 - (11 امتیاز)

ثبت نام نمونه دولتی هفتم 1400-1401 به چه صورت است؟

ثبت نام نمونه دولتی هفتم 1400 بصورت الکترونیکی است.

ثبت نام نمونه دولتی هفتم 1400-1401 در چه سامانه ای صورت میگیرد؟

ثبت نام نمونه دولتی در سامانه azmoon.medu.ir صورت میپذیرد.

ثبت نام نمونه دولتی هفتم 1400-1401 چه زمانی است؟

ثبت نام نمونه دولتی 1400 در فروردین ماه صورت میگیرد.

دفترچه ثبت نام ازمون نمونه دولتی در چه زمانی منتشر میشود؟

دفترچه ثبت نام ازمون نمونه دولتی در همان فروردین ماه منتشر میشود.

 

 

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور