رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی 98 - 97
رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی 98 – 97

جهت اطلاع از رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی 98 – 97 و  لیست رشته های هنر علمی کاربردی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی به دلیل اینکه این رشته در دانشگاه‌های سراسری با ظرفیت پذیرش کمی مواجه است و همچنین رتبه‌ای که داوطلبان باید در رشته‌های و کنکور هنر کسب نمایند بسیار پایین باید باشد، بنابراین، علاقه‌مندان به شرکت در رشته‌های هنر، استقبال فراوانی از رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی می کنند. داوطلبان متقاضی دانشگاه جامع علمی کاربردی، به دنبال یافتن لیست رشته‌های هنر علمی کاربردی می‌باشند. داوطلبان پس از اینکه از شرایط شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی اطمینان لازم را کسب نمودند و پس از اینکه با نحوه ثبت‌نام دانشگاه علمی کاربردی آشنا شدند، به دنبال رشته‌های هنر دانشگاه علمی کاربردی می‌باشند. دانشگاه علمی کاربردی که بیشتر با نام بدون کنکور برای داوطلبان آشنا می‌باشد، این فرصت را هم در مهر و هم بهمن در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد تا از بین رشته‌های هنر دانشگاه علمی کاربردی در لیست رشته‌های هنر علمی کاربری، دست به انتخاب بزنند. یکی از محاسن این دانشگاه، پذیرش دانشجو در نیمسال اول تحصیلی یا همان ترم مهر و همچنین نیمسال دوم تحصیلی یا همان ترم بهمن است. این مقاله از سایت ایران تحصیل را به رشته‌های هنر دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته‌های هنر علمی کاربردی اختصاص داده‌ایم.

انتخاب رشته در دانشگاه علمی کاربردی

برخی از داوطلبان ممکن است به دلیل بدون کنکور بدون دانشگاه علمی کاربردی، انتخاب رشته آن را خیلی جدی تصور نکنند و یا اینکه بدون مشورت و مشاوره آن را انجام دهند، اما این طرز فکر نمی‌تواند درست و اصولی باشد. درست است که دانشگاه علمی کاربردی هم در نیمسال اول و هم در نیمسال دوم امکان ثبت را برای داوطلبان متقاضی قرار می‌دهد اما این نکته باعث نمی‌شود که در رابطه با انتخاب رشته کاهلی و یا سهل‌انگاری نمایید. حتی اگر در نوبت اول مهرماه ثبت نام نموده باشید و در رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی پذیرفته شوید، اما علاقه‌ای به رشته پذیرفته شده خود نداشته باشید، این موضوع موجب دلسردی و حتی انصراف شما از دانشگاه می‌شود. این مسئله می‌تواند موجب فشار روانی شما گردد و همچنین باعث می‌شود که هزینه و زمان شما به هدر برود. متأسفانه برخی از داوطلبان بی توجه به عواقب آن دست به انتخاب‌های سرسری در بین رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی می‌زنند. اما اگر با این تصور پیش می‌روید که در ترم بهمن ثبت نام مجدد خواهم نمود، این نکته را به خاطر داشته باشید، نه‌تنها در دانشگاه علمی کاربردی و نه‌تنها در رشته های بدون کنکور بلکه در هر دانشگاهی و هر رشته‌ای، این نکته یک اصل ثابت است که همیشه در ترم بهمن یا نیمسال دوم لیست رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی ، کمتر از ترم مهر و نیمسال اول است. و صرف‌نظر از این موضوع بازگشت از دانشگاه یک نوع ناکامی برای هر دانشجو محسوب می‌شود و به این موارد، هزینه‌های مالی را نیز اضافه نمایید. بنابراین بهتر است قبل از انتخاب در بین رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی ، با مشاورین ایران تحصیل برای یک انتخاب رشته درست و اصولی مشورت نمایید.

 

 

برای دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه اینجا کلیک کنید .

 

لیست رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی 98 – 97

کاردانی حرفه ای سینما – تدوین فیلم

کاردانی حرفه ای سینما – تصویر برداری

کاردانی حرفه ای سینما – جلوه های ویژه

کاردانی حرفه ای سینما – فیلم سازی

کاردانی حرفه ای سینما – فیلم نامه نویسی

کاردانی حرفه ای عکاسی خبری، کاردانی حرفه ای کمک کارگردانی

کاردانی حرفه ای موسیقی – آواز ایرانی

کاردانی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز ایرانی

کاردانی حرفه ای نوازندگی ساز کلاسیک

کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – نقاشی

کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسی

کاردانی حرفه ای خوشنویسی

کارشناسی حرفه ای سینما – تدوین فیلم

کارشناسی حرفه ای سینما – فیلم سازی

کارشناسی حرفه ای عکاسی – تبلیغات

کارشناسی حرفه ای گریم – چهره پردازی

کانال اطلاع رسانی رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی
کانال اطلاع رسانی رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته‌های هنر علمی کاربردی که در بالا برای شما ارائه نمودیم، به صورت کامل و جامع نمی‌باشد. زیرا به دلیل تنوعی که در رشته‌های هنر دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد، ارائه تمامی آن‌ها امکان‌پذیر نمی‌باشد. بنابراین ما برای آشنایی شما داوطلبان گرامی با  رشته های علمی کاربردی 97-98ا تعدادی از آن‌ها را فراهم نمودیم و خدمت شما ارائه دادیم. اما جهت آگاهی کامل رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی می‌توانید این موضوع را از مشاوران ما بخواهید. مشاورین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که شما مایل باشید، حتی اگر این روز ایام تعطیل باشد نیز، در خدمت رسانی به شما آماده می‌باشند. با توجه به آزمون عملی که در رشته‌های هنر وجود دارد، این سؤال ممکن است برای داوطلبان عزیز مطرح شود که آیا رشته‌های هنر دانشگاه علمی کاربردی نیز، این آزمون‌های عملی را برگزار می‌کنند و یا اعتبار مدارک دانشگاه علمی کاربردی و به لحاظ کیفیت این دانشگاه‌ها نسبت به دانشگاه‌های سراسری دیگر، چه وضعیتی دارند و سؤالات فراوان دیگری در رابطه با رشته‌های هنر دانشگاه علمی کاربردی ممکن است برای داوطلبان مطرح شود. همچنین به دلیل اینکه رشته‌های هنر دانشگاه علمی کاربردی بعضاً واحدهای عملی را نیز دارند،  و این موجب متغیر بودن شهریه می‌گردد. شهریه نیز یکی از مسائلی است که برای دانشجویان پذیرفته شده اهمیت فراوان دارد. اما میزان این شهریه هر ساله متغیر است و با درصدی افزایش همراه است. همان‌طور که می‌دانید دانشگاه‌هایی که برای پذیرش دانشجویان خود اقدام به اخذ شهریه می‌نمایند، چنانچه این شهریه در زمان مقرر صورت نپذیرد، دانشجویان از ادامه تحصیل منع می‌گردند و حتی ممکن است کارنامه برای آن‌ها صادر نشود. بنابراین، برای اطلاع از میزان شهریه جامع علمی کاربردی و همچنین بدون کنکور این دانشگاه، با مشاورین ایران در ارتباط باشید.

جهت اطلاع از رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی 98 – 97 و  لیست رشته های هنر علمی کاربردی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

مطالب مرتبط : 

رشته های دانشگاه پیام نور کارشناسی

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام ارشد علمی کاربردی 97-98

لیست رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی 97 – 98

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.