تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی 1400-1401

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی 99 - 98

رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی 

 

دانشگاه علمی کاربردی از تنوع رشته بسیار بالایی برخوردار است. داوطلبانی که مایل و علاقه مند به رشته های هنر این دانشگاه می باشند می توانند مطابق با علاقه خود در رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی ادامه تحصیل دهند. دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر تهران یکی از بهترین دانشگاه هایی است که می توان به علاقه مندان رشته هنر معرفی نمود. لیست رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی 1400 در ادامه برای شما ارائه خواهد گردید.

 

 

برای اطلاع دقیق از رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی ، شرایط پذیرش در رشته های هنر علمی کاربردی و مشاوره انتخاب رشته این دانشگاه با مشاوران ما به شماره های

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

زمان ثبت نام رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی

با توجه به اینکه پذیرش در رشته هنر دانشگاه های سراسری نیازمند کسب رتبه بسیار پایین در کنکور سراسری می باشد؛ بنابراین، علاقه‌مندان می توانند در رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی انتخاب رشته نمایند.

 

داوطلبان متقاضی دانشگاه جامع علمی کاربردی، که به دنبال یافتن لیست رشته‌های هنر علمی کاربردی می‌باشند، می توانند در ادامه لیست مورد نظر را مشاهده نمایند. داوطلبان پس از اینکه از شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی اطمینان لازم را کسب نمودند و پس از اینکه با نحوه ثبت‌نام دانشگاه علمی کاربردی آشنا شدند، به دنبال رشته‌های هنر دانشگاه علمی کاربردی می‌باشند.

 

دانشگاه علمی کاربردی که بیشتر با نام بدون کنکور برای داوطلبان آشنا می‌باشد، این فرصت را هم در مهر و هم بهمن در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد تا از بین رشته‌های موجود در لیست رشته‌های هنر علمی کاربری، دست به انتخاب بزنند. یکی از محاسن این دانشگاه، پذیرش دانشجو در نیمسال اول تحصیلی یا همان ترم مهر و همچنین نیمسال دوم تحصیلی یا همان ترم بهمن است. این مقاله از سایت ایران تحصیل را به رشته‌های هنر دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته‌های هنر علمی کاربردی اختصاص داده‌ایم.

 

 

نحوه انتخاب رشته در دانشگاه علمی کاربردی

برخی از داوطلبان ممکن است به دلیل بدون کنکور بودن دانشگاه علمی کاربردی، انتخاب رشته را خیلی جدی تصور نکنند و یا اینکه بدون مشورت و مشاوره آن را انجام دهند، اما این طرز فکر نمی‌تواند درست و اصولی باشد. همه ما می دانیم که دانشگاه علمی کاربردی هم در نیمسال اول و هم در نیمسال دوم امکان ثبت را برای داوطلبان متقاضی قرار می‌دهد اما این نکته باعث نمی‌شود که در رابطه با انتخاب رشته کاهلی و یا سهل‌انگاری نمایید.

 

حتی اگر در نوبت اول مهرماه ثبت نام نموده باشید و در رشته های هنر پذیرفته شوید، اما علاقه‌ای به رشته پذیرفته شده خود نداشته باشید، این موضوع موجب دلسردی و حتی انصراف شما از دانشگاه می‌شود. این مسئله می‌تواند موجب فشار روانی شما گردد و همچنین باعث می‌شود که هزینه و زمان شما به هدر برود.

 

متأسفانه برخی از داوطلبان بی توجه به عواقب آن دست به انتخاب‌های سرسری در بین رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی می‌زنند. اما اگر با این تصور پیش می‌روید که در ترم بهمن ثبت نام مجدد خواهم نمود، این نکته را به خاطر داشته باشید، نه‌تنها در دانشگاه علمی کاربردی و نه‌تنها در رشته های بدون کنکور بلکه در هر دانشگاهی و هر رشته‌ای، این نکته یک اصل ثابت است که همیشه در ترم بهمن یا نیمسال دوم لیست رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی ، کمتر از ترم مهر و نیمسال اول است.

 

و صرف‌نظر از این موضوع بازگشت از دانشگاه یک نوع ناکامی برای هر دانشجو محسوب می‌شود و به این موارد، هزینه‌های مالی را نیز اضافه نمایید. بنابراین بهتر است قبل از انتخاب در بین رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی ، با مشاورین ایران تحصیل برای یک انتخاب رشته درست و اصولی مشورت نمایید.

 

 

برای دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه اینجا کلیک کنید .

 

لیست رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی 1400

کاردانی حرفه ای سینما – تدوین فیلم

کاردانی حرفه ای سینما – تصویر برداری

کاردانی حرفه ای سینما – جلوه های ویژه

کاردانی حرفه ای سینما – فیلم سازی

کاردانی حرفه ای سینما – فیلم نامه نویسی

کاردانی حرفه ای عکاسی خبری، کاردانی حرفه ای کمک کارگردانی

کاردانی حرفه ای موسیقی – آواز ایرانی

کاردانی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز ایرانی

کاردانی حرفه ای نوازندگی ساز کلاسیک

کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – نقاشی

کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسی

کاردانی حرفه ای خوشنویسی

کارشناسی حرفه ای سینما – تدوین فیلم

کارشناسی حرفه ای سینما – فیلم سازی

کارشناسی حرفه ای عکاسی – تبلیغات

کارشناسی حرفه ای گریم – چهره پردازی

کانال اطلاع رسانی رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی

کانال اطلاع رسان یرشته های علمی کاربردی

 

نحوه پذیرش رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته‌های هنر علمی کاربردی که در بالا برای شما ارائه نمودیم، به صورت کامل و جامع نمی‌باشد. زیرا به دلیل تنوعی که در رشته‌های هنر دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد، ارائه تمامی آن‌ها امکان‌پذیر نمی‌باشد. بنابراین ما برای آشنایی شما داوطلبان گرامی با  رشته های جدید علمی کاربردی تعدادی از آن‌ها را فراهم نمودیم و خدمت شما ارائه نمودیم.

 

اما جهت آگاهی کامل رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. با توجه به آزمون عملی که در رشته‌های هنر وجود دارد، این سؤال ممکن است برای داوطلبان عزیز مطرح شود که آیا رشته‌های هنر دانشگاه علمی کاربردی نیز، این آزمون‌های عملی را برگزار می‌کنند و یا اعتبار مدارک دانشگاه علمی کاربردی و به لحاظ کیفیت این دانشگاه‌ها نسبت به دانشگاه‌های سراسری دیگر، چه وضعیتی دارند و سؤالات فراوان دیگری در رابطه با رشته‌های هنر دانشگاه علمی کاربردی ممکن است برای داوطلبان مطرح شود.

 

با توجه به اینکه رشته‌های هنر دارای واحدهای عملی می باشند، همین مسئله موجب متغیر بودن شهریه این رشته می‌گردد. میزان این شهریه هر ساله متغیر است و با درصدی افزایش همراه است. همان‌طور که می‌دانید دانشگاه‌هایی که برای پذیرش دانشجویان خود اقدام به اخذ شهریه می‌نمایند، چنانچه این شهریه در زمان مقرر پرداخت نشود، دانشجویان از ادامه تحصیل منع می‌گردند و حتی ممکن است کارنامه برای آن‌ها صادر نشود.

 

برای اطلاع دقیق از لیست رشته های هنر ، شرایط پذیرش در رشته های هنر علمی کاربردی و مشاوره انتخاب رشته این دانشگاه با مشاوران ما به شماره های

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

مطالب مرتبط : 

رشته های دانشگاه پیام نور کارشناسی

در این مقاله در رابطه با رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی مطالبی را به شما عزیزان ارائه نمودیم.  چنانچه مایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر تهران می باشید، می توانید با مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل در ارتباط باشید.

 

3/5 - (1 امتیاز)

آیا می توان در رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی ثبت نام نمود؟

خیر. دانشگاه جامع علمی کاربردی ابتدا در مقطع کاردانی و سپس در مقطع کارشناسی داوطلبان را پذیرش می نماید.

زمان دقیق ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر تهران جه روزی است؟

زمان ثبت نام برای ترم مهر و بهمن متفاوت می باشد. داوطلبان ترم بهمن می توانند از 1 آدر ماه برای ثبت نام اقدام نمایند.

آیا شهریه دانشگاه علمی کاربردی را در همان زمان ثبت نام باید پرداخت نماییم؟

خیر. تنها وجه قابل پرداخت ، هزینه ثبت نام می باشد. در صورت قبولی در رشته های انتخابی و ثبت نام در دانشگاه ، لازم است شهریه نیمسال تحصیلی را پرداخت نمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. هاله
  ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۱

  سلام
  در بارگذاری مدارک هم آوا (کاربرگ تعهد پذیرفته شدگان دارای مغایرت) رو اشتباهی پر کردم در حالی که مغایرتی نبود ولی بعد پاک کردم
  اگر ثبت شده باشه مشکلی برام پیش میاد؟
  باید به مرکز پیام بدم که مغایرتی نداشتم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۴

   سلام
   در صورتی که ثبت نام دانشگاه شما ثبت شده باشد میتوانید به واحد آموزشی دانشگاه خود به صورت حضوری مراجعه کنید و مشکل مغایرت رو حل کنید

 2. moshaverarshad
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶

  بارگذاری مدارک چگونه است

ایران تحصیل
تماس با مشاور