پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی – uast.ac.ir سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کاردانی و کارشناسی 97-98

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 

برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی – اطلاع از نحوه پذیرش – زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96-97 و انجام پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با شماره زیر تماس بگیرید: تماس فقط از طریق تلفن ثابت با شماره 02170707028 و در صورت شلوغی خطوط 02170707024  پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت برای دریافت کد تخفیف کلیک کنید .

 

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی از طریق راه های متعددی برای همه داوطلبین امکان پذیر می باشد، تیم مشاوره دانشگاه علمی کاربردی ایران تحصیل به شما کمک می کند که ساده ترین و مطمئن ترین راه را برای پیگیری و ثبت نام در دانشگاه جامع علمی کاربردی انتخاب نمایید، برای این کار همین حالا تلفن خود را بردارید و با شماره 02170707028  تماس بگیرید و از وضعیت خود با خبر شوید. و یا اگر زمان کافی برای این کار ندارید، می توانید از طریق کانال اطلاع رسانی تلگرام ایران تحصیل که در انتهای این مطلب لینک آن قرار داده شده از جزئیات دقیق پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مطلع شوید.

 

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی – زمان دقیق ثبت نام

زمان دقیق ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی ناپیوسته  و کاردانی برای داوطلبین ورودی مهر اواخر خردادماه تا اوایل مهر ماه می باشد. زمان دقیق ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته  و کاردانی برای داوطلبین ورودی بهمن اواخر آذر ماه تا اوایل دی ماه می باشد. برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و آگاهی یافتن دقیق از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی می توانید از راه تماس تلفنی و یا عضویت در کانال اطلاع رسانی تلگرام ایران تحصیل  از زمان دقیق و پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و کلیه اطلاعیه ها باخبر شوید.

 

 

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی – شرایط ثبت نام

کلیه داوطلبین ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر، در مقطع کاردانی باید تا تاریخ 31 شهریور ماه مدرک دیپلم خود را اخذ کرده باشند. و همچنین کلیه داوطلبین پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن، برای ثبت نام در مقطع کاردانی حداکثر تا تاریخ 30 دی ماه مدرک دیپلم خود را اخذ کرده باشند.( البته نیازی به صادر شدن مدرک دیپلم نیست و معین شدن نمرات نیز کافی می باشد) بر همین اساس کلیه داوطلبین ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر، برای ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته باید تا تاریخ 31 شهریور ماه مدرک کاردانی خود را اخذ کرده باشند. و همچنین کلیه داوطلبین پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن، برای ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته حداکثر تا تاریخ 30 دی ماه مدرک کاردانی خود را اخذ کرده باشند، این زمان برای داوطلبینی که از فارغ التحصیلی خود اطمینان دارند تا 30 بهمن ماه تمدید می شود. ( البته نیازی به صادر شدن مدرک کاردانی نیست و معین شدن نمرات نیز کافی می باشد)

 

برای قبولی در آزمون علمی کاربردی این مقالات را هم مطالعه نمایید:

آیا مدارک دانشگاه علمی کاربردی معتبر است

دفترچه دانشگاه علمی کاربردی ۹۷

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی

رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی

تمامی رشته های مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

نحوه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

برای دیدن لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی کلیک کنید

اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

اطلاع از میزان دقیق هزینه های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های کاردانی علمی کاربردی

شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

مامایی بدون کنکور ۹۷ – ثبت نام و شرایط

 

کانال اطلاع رسانی پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

کانال اطلاع رسانی پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 

 

برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۷ ، لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی، پیش ثبت نام، شرایط پذیرش، رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی و دریافت دفترچه دانشگاه علمی کاربردی ۹۷

با مشاوران مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی –  ایران تحصیل تماس بگیرید.

 تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت با شماره : 02170707028  زمان پاسخگویی همه روزه  ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

رفتن به نوارابزار