رشته های دانشگاه آزاد استهبان 98

رشته های دانشگاه آزاد استهبان 98 مشخص گردید. رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال‌های اخیر مورد استقبال فراوان داوطلبان در گروه‌های آزمایشی مختلف قرار گرفته است. لذا داوطلبان می‌توانند با توجه به زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، نسبت به ثبت نام ترم مهرترم بهمن اقدام نمایند. ثبت نام در هر ترم منحصراً در یک زمان خاص صورت خواهد پذیرفت و پس‌ از آن سامانه مورد نظر قابل دسترسی نخواهد بود.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد، گزینه های متعدد و متفاوتی را برای داوطلبان قرار داده است. لذا هر یک از داوطلبان بسته به واحد دانشگاهی مورد نظر خود، می‌توانند از رشته های موجود دست به انتخاب بزنند. به عنوان مثال رشته های دانشگاه آزاد استهبان 98 ممکن است لیست متفاوتی را نسبت به سایر واحدهای دانشگاه آزاد داشته باشند.

شرایط پذیرش در رشته های دانشگاه آزاد استهبان 98 با سایر دانشگاه‌های دیگر بر مبنای قوانین و ضوابط خود دانشگاه صورت خواهد پذیرفت. به همین دلیل ممکن است شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور، شامل لیست رشته های بدون کنکور آزاد استهبان نگردد. شایان‌ذکر است که دانشگاه استهبان در رشته های با آزمون نیز، از بین داوطلبان مجاز به انتخاب رشته ، پذیرش می‌نماید.

در ادامه به رشته های دانشگاه آزاد استهبان 98 اشاره خواهیم نمود. همچنین به شرایط پذیرش در لیست رشته‌ای بدون کنکور آزاد استهبان خواهیم پرداخت. با متخصصین ایران تحصیل شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید تا به اطلاعات جامعی در این زمینه دست یابید.

 

جهت اطلاع دقیق از رشته های دانشگاه آزاد استهبان 98 ، لیست رشته های بدون کنکور آزاد استهبان ، شرایط ثبت نام و نحوه گزیش داوطلبان با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 سراسر کشور   9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

معرفی رشته های دانشگاه آزاد استهبان 98

 

اگر بخواهیم به معرفی رشته های دانشگاه آزاد استهبان 98 بپردازیم‌ باید به این نکته اشاره‌ کنیم که این دانشگاه رشته های مختلفی را دارا می‌باشد که می‌توان گفت شامل تمامی گروه‌های آزمایشی می‌گردد. خوشبختانه در این دانشگاه ، پذیرش بر اساس لیست رشته های بدون کنکور آزاد استهبان در  مقطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته صورت می پذیرد.

با توجه به اینکه در دانشگاه‌های مختلف برخی از دانشجویان بنا به دلایل مختلف ممکن است تصمیم به نقل و انتقال و درخواست انتقالی بگیرند. شایان ذکر است که با توجه به شرایط انتقالی دانشگاه آزاد در سایت  azmoon.org ، امکان مهمانی و  یا انتقالی برای پذیرفته‌ شدگان رشته های دانشگاه آزاد استهبان 98 امکان‌پذیر نخواهد بود. لذا داوطلبان عزیز با توجه و دقت بهتر است در سامانه iauest.ac.ir  انتخاب رشته این دانشگاه بپردازند.

در معرفی رشته های دانشگاه آزاد استهبان 98 باید بگوییم امکان انتخاب در هر یک از گروه‌های آزمایشی برای داوطلبان وجود خواهد داشت. همچنین تمامی مقطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی می‌توانند در این دانشگاه ثبت نام و انتخاب رشته نمایند. کلیه داوطلبان محترم می‌توانند بسته به مقطع انتخابی خود، دست به انتخاب رشته در بین لیست مورد نظر بزنند.

 

 

رشته های دانشگاه آزاد استهبان 98 به صورت پذیرش بدون کنکور می باشد. تنها در برخی از رشته های این دانشگاه ، پذیرش با آزمون را خواهیم داشت.

 

 

لیست رشته های بدون کنکور آزاد استهبان

 

 لیست رشته های بدون کنکور آزاد استهبان
لیست رشته های بدون کنکور آزاد استهبان

 

در ادامه به ارائه لیست رشته های بدون کنکور آزاد استهبان خواهیم پرداخت اما برای آشنایی داوطلبان باید به این نکته مهم اشاره نماییم که لیست ارائه شده در ادامه مربوط به برخی از مقاطع تحصیلی این دانشگاه می باشد. همچنین این رشته ها را می توان در سال 98 متفاوت دانست. زیرا هر ساله دانشگاه های آزاد اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های جدید می نمایند.

 

لیست رشته های بدون کنکور آزاد استهبان کاردانی ناپیوسته

 

کاردان فنی پل سازی ابنیه فنی کاردانی نرم افزار کامپیوتر
کاردانی فنی عمران کاردان فنی زیرسازی راه
کاردانی آموزش ریاضی کاردان فنی کارهای عمومی ساختمان
کاردانی نقشه برداری کاردانی عمران – روسازی راه
کاردانی آموزش دینی و عربی  کاردانی آموزش زبان انگلیسی

 

لیست رشته های بدون کنکور آزاد استهبان کارشناسی پیوسته

 

مهندسی نقشه برداری مهندسی اپتیک و لیزر
ریاضیات کاربردها زمین شناسی
مهندسی نقشه برداری مهندسی مکانیک
علوم و مهندسی باغبانی آموزش الهیات و معارف اسلامی
حقوق مهندسی برق
مهندسی عمران مهندسی کامپیوتر
مهندسی فضای سبز مهندسی فضای سبز

 

یکی از سوالاتی که داوطلبان در رابطه با انتخاب لیست رشته های بدون کنکور آزاد استهبان وجود دارد، به موضوع انتخاب در لیست رشته های غیر مرتبط باز می گردد. همچنین از دیگر سوالاتی که مربوط به رشته های دانشگاه آزاد استهبان مربوط می گردد، به موضوع نحوه گزینش در هر یک از رشته ها مربوط می شود. همین مسائل موجب می شود داوطلبان سوالات متعددی را از مشاورین و متخصصین ایران تحصیل داشته باشند.

آن دسته از داوطلبانی که مایل و علاقه مند به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد استهبان  می باشند لازم نمی باشد در کنکور سراسری شرکت نموده و اگر در کنکور سراسری شرکت نماییند چنانچه مجاز به انتخاب رشته شده باشند، خواهند توانست در رشته های مختلف دست به انتخاب بزنند. پذیرش در برخی از رشته های این دانشگاه تنها از طریق آزمون امکان پذیر می باشد. اما می توان گفت عمده این رشته ها به صورت بدون آزمون می باشد.

 

مشاوره انتخاب رشته های دانشگاه آزاد استهبان 98

 

انتخاب رشته کنکور سراسری استهبان در تمامی دانشگاه ها، از حساسیت بالایی برخوردار می باشد . با توجه به عدم امکان نقل و انقال در این دانشگاه ، برخی از داوطلبان ممکن است اینگونه تصور نمایند که با توجه به بدون کنکور بودن رشته های دانشگاه آزاد استهبان 98 در سامانه iauest.ac.ir به راحتی می توانند دست به انتخاب بزنند و پذیرفته شودند. حتی اگر این فرض درست باشد، باز هم این رشته آینده شما را مشخص می نماید.

متاسفانه در برخی از موارد شاهد می باشیم که داوطلبان به هنگام رو به رو شدن با لیست رشته های بدون کنکور آزاد استهبان به انتخاب شانسی و تصادفی می پردازند. بدین معنا که صرف پذیرش و همچنین ورود به دانشگاه ، تنها چیزی است که به آن فکر می کنند. غافل از اینکه  شما ملزم به پرداخت هزینه های متفاوتی در رشته های دانشگاه آزاد استهبان 98 خواهید بود.

آینده داوطلبان این دانشگاه در گروه همین انتخاب های رشته های دانشگاه آزاد استهبان 98 می باشد و بنابراین بی اهمیتی و سرسری گرفتن این موضوع ، می تواند منجر به عدم بازگشت از این مسیر و همچنین انتخاب یک مسیر اشتباه برای شما گردد. به همین دلیل متخصصین انتخاب رشته برای تمامی داوطلبان آزمون های روانشناسی برای تطبیق رشته و شخصیت اخذ می نمایند.

چنانچه در رابطه با انتخاب رشته های دانشگاه آزاد استهبان 98 دچار تردید می باشید و یا اینکه مایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با لیست رشته های بدون کنکور آزاد استهبان می باشید، می توانید با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشارین ما همه روزه و در هر ساعت از ایام شبانه روز حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیران می باشند.

 

جهت اطلاع دقیق از رشته های دانشگاه آزاد استهبان 98 ، لیست رشته های بدون کنکور آزاد استهبان ، شرایط ثبت نام و نحوه گزیش داوطلبان با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 9099072952 سراسر کشور   9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

کانال اطلاع رسانی رشته های دانشگاه آزاد استهبان
کانال اطلاع رسانی رشته های دانشگاه آزاد استهبان

بیشتر بدانید

رشته های دانشگاه علمی کاربردی استهبان

ثبت نام تیزهوشان استهبان

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد

دانشگاه های آزاد دارای رشته پزشکی

سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد  

رشته های دانشگاه آزاد استهبان 98

لیست رشته های بدون کنکور آزاد استهبان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.