ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ارشد بدون کنکور پیام نور ۱۴۰۲ + زمان، شرایط و مراحل پذیرش

ارشد بدون کنکور پیام نور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ارشد بدون کنکور پیام نور یکی از اصلی ترین گزینه ها برای افرادی است که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دارند، می باشد. متقاضیان در صورت دارا بودن شرایط می توانند اقدام به ورود به این دانشگاه ها و تحصیل در مقطع ارشد نمایند. البته در این میان کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط پذیرش ارشد بدون آزمون پیام نور الزامی به نظر می رسد. زیرا در صورت نداشتن شرایط، امکان ثبت نام برای هر فرد متقاضی وجود ندارد. البته در این میان افرادی هم هستند که به دنبال اطلاع از رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور، نحوه و همین طور شرایط ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور نیز هستند که برای کسب این اطلاعات می توانند با مشاورین ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس گرفته و از کارشناسان مجموعه ایران تحصیل راهنمایی های لازم را دریافت نماید. در این نوشته، با ذکر نحوه، زمان و همین طور شرایط ثبت نام در کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور و رشته های پذیرنده این دانشگاه در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه هستیم.

 

🔔 اطلاعیه 🔔

با توجه به اعلام نتایج کارشناسی ارشد در مهرماه، پیش بینی می شود که ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور در اواخر آذر ماه آغاز گردد.

 

 

کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور 

امکان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور و ورود به رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور به دو صورت برای داوطلبان فراهم شده است.

➕ ثبت‌نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

➕ثبت‌نام کارشناسی ارشد بدون کنکور  دانشگاه پیام نور در مراکز بین المللی 

مشاورین ما آماده پاسخگویی هستند

 

📌 برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام کنکور ارشد روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

 

در مورد دوره فراگیر کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور چه می دانید؟

دوره فراگیر از جمله راه های ورود بدون آزمون به مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های پیام نور است.

تا همین چند سال قبل هر فرد می توانست از طریق فراگیر برای ورود و ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون پیام نور هم اقدام کند.

اما در حال حاضر این امر تنها برای دوره کارشناسی ارشد این دانشگاه امکان پذیر است و هرگز نمی توان اقدام به تحصیل در دوره کارشناسی فراگیر دانشگاه پیام نور به صورت بدون آزمون اقدام کرد.

جهت کسب اطلاعاتی دقیق تر و بهتر در رابطه با این موضوع و این که در حال حاضر چگونه می توان برای ادامه تحصیل در دوره بدون کنکور دانشگاه پیام نور اقدامات لازم را انجام داد با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

فراگیر کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور

📌 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور وارد شوید.

 

پذیرش بدون کنکور استعدادهای درخشان دانشگاه پیام نور

در بخش های بالاتر خدمت شما عرض کردیم که پذیرش بدون کنکور استعدادهای درخشان در دانشگاه پیام نور به صورت طرح استعدادهای درخشان هم برای افراد امکان پذیر است.

اما توجه داشته باشید که همه افراد نمی توانند برای تحصیل در رشته های ارشد دانشگاه پیام نور به صورت بدون آزمون اقدامات لازم را انجام دهند.

به این صورت که برخورداری هر فرد از شرایطی خاص نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. به طور مثال، شما برای شناخته شدن به عنوان استعداد درخشان و به دنبال آن ورود بدون کنکور به دانشگاه پیام نور باید معدل بالایی را در دوره کارشناسی کسب کرده باشید.در مجموع باید فرد موفقی در زمینه تحصیلی و علمی باشید در غیر این صورت امکان ورود به دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای شما دوست عزیز وجود ندارد.

افرادی که دارای سهمیه استعداد درخشان هستند، باید خود را برای آزمون ورودی آماده نمایند و برای آمادگی این آزمون باید، دروس ترم یک رشته مورد نظر را به خوبی مطالعه نموده و آزمون بدهند. در صورت پذیرفته شدن داوطلب می توانند در ترم دو همان رشته مشغول به ادامه تحصیل شوند.

دروس و منابع آزمون ورودی بر اساس سازمان سنجش مشخص می گردد، اما بیشتر مواقع و اکثر رشته ها شامل 3 تا 4 درس می باشد که داوطلب برای قبولی در رشته مورد نظر باید به خوبی آن ها را مطالعه نماید.

در پذیرش بدون آزمون ارشد فراگیر پیام نور 80 درصد از نمره کسب شده در آزمون تاثیر دارد و تنها 20 درصد از معدل دوره کارشناسی در نمره نهایی داوطلب تاثیر گذار است.

برای اطلاع از شرایط و مدارک ثبت نام بدون کنکور پیام نور روی لینک کلیک کنید.

زمان ثبت نام و پذیرش در ارشد بدون کنکور پیام نور

زمان ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور به احتمال زیاد بعد از اعلام نتایج کارشناسی ارشد خواهد بود تا همه داوطلبانی که آزمون دادند و نتوانسته اند در این مرحله قبول شوند اقدام به نام نویسی در ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور از طریق آدرس pnu.ac.ir نمایند.

در سال 1399 برای اولین بار ارشد بدون کنکور پیام نور شروع به ثبت نام داوطلبین نمود. داوطلبین پس  از داشتن شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور در آن ثبت نام کرده و وارد دانشگاه می شدند. اما در سال ثبت نام ارشد بدون کنکور پیام نور 1402  هنوز خبری از ثبت نام نبوده و از طریق سازمان سنجش اطلاع رسانی نشده است و پس از اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد مسئولین دانشگاه‌ها موظف هستند تا ظرفیت خالی هر رشته را اعلام کرده و شروع به ثبت نام نمایند.

🔔 اطلاعیه 🔔

 متقاضیان میبایست از تاریخ 10 الی 25 اسفند نسبت به مراحل ثبت نام خود اقدام کنند.

 

 

شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور

کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور

افرادی که هنگام تحصیل در مقطع کارشناسی نمرات بالاتری را نسبت به سایر هم رشته ای های خود اخذ کرده باشند، در اولویت ثبت نام قرار دارند.

البته باید به این نکته مهم توجه داشته باشیم که این دانشگاه فقط در رشته هایی اقدام به پذیرش دانشجو می کند که تعدادی ظرفیت خالی وجود داشته و جر رشته های ارشد بر طبق سوابق تحصیلی باشد.

شرایط عمومی ثبت نام بدون آزمون ارشد پیام نور به شرح زیر است:

🔘 نداشتن فساد اخلاقی

🔘 داشتن توانایی های جسمی متناسب با رشته انتخابی

🔘 پایبند به نظام جمهوری اسلامی ایران

🔘 عدم ارتکاب به اعمال خلاف شئون تحصیلی

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام رشته‌های جدید پیام نور بدون کنکور روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور ارشد پیام نور به شرح زیر است:

از جمله شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور به صورت اختصاصی موارد زیر می باشد:

🔘 داوطلبان آقا باید وضعیت نظام وظیفه خود را مشخص کرده باشند.

🔘 دارا بودن مدرک کارشناسی یا بالاتر که به تائید وزارت علوم رسیده باشد.

🔘 فارغ التحصیل شدن دانشجویانی که در سال آخر کارشناسی تحصیل می کنند.

 

شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور

برای اطلاع از رشته های جدید پیام نور بدون کنکور کلیک کنید.

شهریه ارشد بدون کنکور پیام نور

دانشگاه های پیام نور از دسته دانشگاه های غیر دولتی ایران هستند و سیستم فعالیت آن ها بر اساس پرداخت هزینه از سوی دانشجو برای ادامه تحصیل می باشد، از همین جهت یکی از مواردی که برای داوطلبین مهم است شهریه ارشد بدون کنکور پیام نور می باشد.

🔔 اطلاعیه 🔔

شهریه دانشجویانی که از طریق کنکور وارد دانشگاه پیام نور می شوند با افرادی که از طریق طرح فراگیر پذیرش می شوند یکسان می باشد.

 

سازمان سنجش بر اساس اطلاعیه ، میزان شهریه دانشگاه پیام نور را به صورت جدول زیر اعلام نموده است:

 

شهریه  ارشد  پیام نور  ۱۴۰۲
تمامی  رشته ها شهریه ثابت در هر ترم  شهریه متغیر هر واحد 
دروس نظری  دروس عملی  دروس پایان نامه و پر هزینه 
1,719,250  161,345 476,100 789,532

 

مقطع پایه تحصیلی کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور دارای 32 واحد درسی می باشد که هر دانشجو در هر ترم می تواند 6 الی 12 واحد اخذ نماید. با توجه به تعداد واحد های ترم، هزینه هر ترم به صورت زیر می باشد:

 

میزان شهریه  ارشد  پیام نور 

رشته علوم انسانی مبلغ 3,500,000 الی 4,500,000
رشته  فنی و مهندسی مبلغ 4,000,000 الی 5,280,000
رشته  علوم پایه مبلغ 3,600,000 الی 4,500,000
رشته هنر مبلغ 3,300,000 الی 4,500,000

سایت ثبت نام و اعلام نتایج ارشد بدون کنکور پیام نور

تمامی متقاضیان برای ثبت نام و ارائه مدارک و سوابق تحصیلی خودشان باید به سامانه سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org  مراجعه نماید و تمامی مدارک و اطلاعات خواسته شده را درج نمایند و تمامی مراحل ثبت نام را به درستی و با دقت انجام دهند.

پس از بررسی مدارک ارائه شده توسط متقاضی، نتایج بر روی سامانه سنجش منتشر خواهد شد و داوطلبین باید با وارد نمودن اطلاعات داوطلبی خود وارد ناحیه کاربری خود شده و نتایج خود را مشاهده نمایند.

بعد از مشاهده نتایج قبولی خود باید به دانشگاه قبول شده مراجعه کرده و ادامه ثبت نام خود را به صورت حضوری انجام دهد و ثبت نام خود را تکمیل نماید.

همچنین ایران تحصیل این امکان را به متقاضیان می دهد که اگر به هر دلیلی  نتوانند ثبت نام نمایند و یا نتایج خود را مشاهده کنند این کار را برایشان انجام هد. برای این کار کافی است با شماره 9099075307 تماس گرفته و در خواست خود را ذکر کنید.

برای مطالعه لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور

در رابطه با نحوه ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور باید خدمت شما دوستان و یاران همیشه همراه عرض کنیم که هر فرد می تواند برای ثبت نام در این دوره تحصیلی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کند.

در واقع، شما باید برای ثبت نام در این مقطع از دانشگاه پیام نور آن هم به صورت بدون آزمون به آدرس sanjesh.org وارد شوید و تمامی مراحل و فرآیندهای لازم را برای ثبت نام طی کنید.

برای ثبت نام متقاضیان شرکت در کارشناسی ارشد پیام نور باید مراحل زیر را طی نمایند:

ابتدا وارد سامانه سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org  شده و دفترچه راهنمای ثبت نام را دانلود نمایید.

سپس به مطالعه دقیق دفترچه نموده  تمامی رشته های اعلام شده را با دقت مشاهده نمایید.

در مرحله بعد برای ثبت نام باید تمامی مدارک را آماده کرده و سپس کارت اعتباری ثبت نام آزمون را تهیه نمایید.

در آخر فرم ثبت نام را با دقت پر کرده و تمامی اطلاعات خواسته شده را وارد و در پایان کد رهگیری را دریافت نمایید.

راهنمای لازم داری؟

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی به روز و دقیق در رابطه با نحوه و فرآیندهای لازم برای ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور هستید می توانید از کمک مشاوری خبره در این حوزه استفاده کنید.

مشاوران ما آماده ارائه خدمات مشاوره در رابطه با نحوه ثبت نام در مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشگاه پیام نور هستند.

نحوه ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور

برای اطلاع از زمان، شرایط و قوانین ثبت نام دانشگاه پیام نور کلیک کنید.

رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور

رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور  در زمان ثبت نام در دفترچه راهنمای آزمون قرار می گیرد. به دلیل اینکه مرحله جداگانه ای برای انتخاب رشته ارشد بدون کنکور بر گزار نمی گردد، داوطلبین علاقه مند به انتخاب رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور باید اولویت رشته ای خود را همزمان با ثبت نام انجام بدهند. ما برای شما لینک آخرین دفترچه منتشر شده ارشد بدون کنکور پیام نور را قرار داده ایم:

آخرین دفترچه منتشر شده ارشد بدون کنکور پیام نور 📎 دانلود فایل دفترچه

 

همچنین برخی از رشته های مهم ارشد بدون کنکور پیام نور به شرح زیر است:

 

رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور علوم انسانی
آب و هواشناسی در گرایش های  مختلف علوم اقتصادی در گرایش های مختلف
 آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی گرایش حرکات اصلاحی  علوم سیاسی
 آموزش زبان انگلیسی علوم قرآن و حدیث
 آموزش زبان فارسی فلسفه و حکمت اسلامی
 آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان  فیزیولوژی ورزشی گرایش های مختلف
 آموزش و بهسازی منابع انسانی مدیریت دولتی گرایش مختلف 
 اخلاق در گرایش های مختلف کارآفرینی 
مدیریت فناوری اطلاعات در گرایش های مختلف مدیریت امور شهری
 برنامه ریزی درسی مدیریت آموزشی
  ادیان و عرفان مترجمی زبان انگلیسی
 الهیات و معارف اسلامی گرایش های مختلف  مدیریت بازرگانی 
روان شناسی اسلامی در گرایش های مختلف  برنامه ریزی رفاه اجتماعی
برنامه ریزی آمایش سرزمین مدیریت کسب کار در گرایش های مختلف

 

رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور  علوم پایه
آمار ریاضی ژنتیک
 آموزش رياضی   شيمي گرايش های مختلف
بیوشیمی فیزیک گرایش های مختلف
بیوفیزیک علوم زمین گرایشهای مختلف
ریاضی كاربردی گرایش مختلف و ریاضی محض گرایش مختلف ژئوفیزیک گرایش زلزله شناسی
 زيست شناسي جانوري  زیست شناسی گیاهی گرایش مختلف

 

رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور  فنی و مهندسی
مهندسی برق  مهندسی فناوری اطلاعات  گرایش های مختلف 
مهندسی شیمی گرایش های مختلف  مهندسی کامپیوتر گرایش های مختلف 
مهندسی صنایع گرایش های مختلف مهندسی مکانیک گرایش های مختلف 
مهندسی عمران گرایش های مختلف مهندسی مواد گرایش های مختلف

 

رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور کشاورزی
اقتصاد كشاورزی گرایش های مختلف مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی گرایش انرژی
علوم و مهندسی محیط زیست گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین توسعه روستایی
بیوتكنولوژی كشاورزی علوم دامی گرایش تغذیه دام

 

رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور هنر
 پژوهش هنر
 طراحی شهری
 مهندسی معماری

رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور

مزیت ارشد بدون کنکور پیام نور

این دانشگاه بعد از دانشگاه آزاد از نظر تعداد پذیرش دانشجو رتبه دوم را به خود اختصاص داده است. از بهترین مزیت های دانشگاه پیام نور، مشخص بودن منابع و کتاب های آن است و هر دانشجو در هر شهری یک کتاب را خوانده و همگی یکسان هستند. هم چنین از دیگر ویژگی های بارز دانشگاه پیام نور میتوان به کلاس های حضوری و غیر حضوری آن اشاره کرد که بسیاری از افراد شاغل میتوانند باتوجه به شرایط خود در این دانشگاه تحصیل کنند. وجود اساتید برجسته و مجرب کشور که بعضا اعضای هیئت علمی نیز میباشند این دانشگاه را به گزینه خوبی برای ادامه تحصیلات عالیه تبدیل کرده است.

برخی دیگر از مزیت های این دانشگاه به شرح زیر است:

مزیت ارشد بدون کنکور پیام نور

شهریه مناسب تر نسبت به دانشگاه های آزاد و غیر انتفاعی 
امکان تحصیل برای تمامی افراد که شاغل هستند و امکان حضور در کلاس را ندارند
مدرک این دانشگاه معتبر و زیر نظر وزارت علوم می باشد
حوزه امتحان پایان ترم توسط دانشجو مشخص می گردد
افرادی که تحت پوشش نهاد های حمایتی هستند از تخفیف شهریه می توانند استفاده نمایند.
دانشجو پس از فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد، می تواند بلافاصله برای مقطع دکتری شرکت نماید.
در مدرک تحصیلی فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور عبارت هایی نظیر فراگیر، غیرحضوری، بدون کنکور درج نمی گردد.
امکان تحصیل همزمان در دو رشته فقط در این دانشگاه امکان پذیر است.

اعلام نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور

برای برسی اعلام نتایج مقطع ارشد دانشگاه پیام نور متقضیان میتوانند از طریق سایت sanjesh.org  با وارد کردن اطلاعات داوطلبی نسبت به پذیرش یا عدم پذیرش خود اقدام نمایند.

داوطلبان پس از بررسی اطلاعات با ارائه مدارک خود به دانشگاه پذیرفته شده مراجعه کنند و سپس ادامه مراحل ثبت نام را به صورت حضوری با انجام برسانند.

توجه داشته باشید که تمامی مراحل اعلام نتایج دانشگاه پیام نور از طریق سامانه سنجش انجام میشود.

اخبار پیرامون ارشد بدون کنکور پیام نور

🔊 شرایط ثبت‌نام پذیرفته شدگان دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد

دکتر حسن مروتی معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور روز گذشته از اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی دوره‌های فراگیر تحصیلات تکمیلی دانش‌پذیری کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در نوبت بیست و دوم و دانشگاه آزاد اسلامی در نوبت اول خبر داد.

🔊 لغو ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

سازمان سنجش اعلام کرد: با توجه به نامه وزارت علوم مبنی بر پذیرش دوره های فراگیر برای سایر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، ثبت‌نام این دوره در دانشگاه پیام نور انجام نخواهد شد.

 

خلاصه مطلب

ارشد بدون کنکور پیام نور در حال حاضر یکی از بهترین راه ها برای ادامه تحصیل بدون آزمون سراسری می باشد، همانطور که در طول این مقاله گفته شد افراد از دو طریق می توانند اقدام به تحصیل در این رشته نمایند.

در این دانشگاه های شهریه محور اغلب رشته های دانشگاهی تحصیل می شود و متقاضیان در صورت دارا بودن شرایط می توانند اقدام به ثبت نام کنند. شرایط و هزینه های تحصیل بدون کنکور در ارشد دانشگاه پیام نور هر ساله متفاوت می باشد و از سوی دانشگاه پیام نور به متقاضیان اعلام می گردد. اگر پس از مطالعه این مقاله پرسشی در مورد ارشد بدون کنکور پیام نور داشتید می توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس گرفته و یا از طریق همین مقاله کامنت بگذارید. کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخ گو شما عزیزان خواهند بود.

 

📎 کاربران گرامی، برای دانلود مطالب این صفحه به صورت پی دی اف کلیک کنید. 📎

 

 

🎧 پادکست صوتی مقاله 🎧

 

 

4.5/5 - (8 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ورود به کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور از چه طریق امکان پذیر است؟

ورود به کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور از طریق طرح فراگیر پیام نور و همین طور طرح استعداد درخشان برای داوطلبان میسر است.

مهلت ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور تا چه تاریخی امکان پذیر است؟

متقاضیان میبایست از تاریخ 10 الی 25 اسفند نسبت به مراحل ثبت نام خود اقدام کنند.

شهریه ارشد بدون کنکور پیام نور برای پذیرفته شدگان به چه صورت است؟

شهریه دانشجویانی که از طریق کنکور وارد دانشگاه پیام نور می شوند با افرادی که از طریق طرح فراگیر پذیرش می شوند یکسان می باشد.

نظرات

 1. نسرین
  ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

  سلام وقت بخیر
  من میخوام رشته حقوق خانواده مقطع ارشد ثبت نام کنم معدلمم نزدیک ۱۷ هست. میخوام تبریز پیام نور یا آزاد ثبت نام کنم. نمیدونم کدوم دانشگاه پیام نور تبریز داره یا نه؟ من از خوی فارغ التحصیل کارشناسی حقوق هستم.

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

   سلام وقت بخیر
   دفترچه ی جدید ثبت نامی فراگیر پیام نور منتشر نشده است .

 2. Gholami
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

  سلام وقت بخیر ،من رشته ام روانشناسی هست با معدل 17میخواستم بپرسم میتونم ارشد بدون آزمون روانشناسی بالینی تو دانشگاه پیام نور بخونم ؟ آیا منو پذیرش میکنن؟

  • مشاور صادقی
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

   سلام با معدل بالای 17 برای استعداد درخشان دانشگاه آزاد شانس دارید

 3. Shiva
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

  خسته نباشید..من رشته ام علوم تربیتی هست خواستم ببینم در مقطع ارشد بدون آزمون دانشگاه پیام نور رشته منو پذیرش دارن؟؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام
   فعلا برای ارشد پیام نور فراخوان اعلام نشده است
   باید منتظر فراخوان بمانید

 4. Alireza ebrahimi
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۲

  سلام زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون آزمون مشخص نشده؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۱

   سلام وقت بخیر
   به سایت واحد دانشگاهی خود مراجعه فرمایید .

 5. عطیه
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۲

  سلام زمان ثبت نام بدون کنکور ارشد پیام نور چه زمانی است؟

  • مشاور رضایی
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

   باسلام و احترام بدون کنکور ارشد شرایط و ضوابط دارد .

  • Alireza ebrahimi
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

   سلام زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون آزمون مشخص نشده؟

   • مشاور ذوالنورنیا
    ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۱

    سلام وقت بخیر
    به سایت واحد دانشگاهی خود مراجعه فرمایید .

 6. امین
  ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۳

  سلام بر شما قصد ثبت نام دارم برای ورودی بهمن ارشد پیام نور آیا درگاه ثبت نام باز شده است؟ چون در سایت سنجش در بخش پیام نور چیز خاصی ندیدم

  • مشاور براتی
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۹

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دفترچه انتخاب رشته صرفا براساس سوابق تحصیلی منتشر شده است وشما میتوانید انتخاب رشته انجام بدهید .دلیل اینکه نمبتوانید ثبت نام انجام بدهید احتمالا اینترنت مشکل دارد در غیر اینصورت دفترچه منتشر شده ولیست رشته وکد هر رشته مشخص شده است .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیتتون و راهنمایی درست دررابطه با انتخاب رشته لطفا با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 7. امیرحسین
  ۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۴

  سلام وقت بخیر
  الان داخل سایت فراگیر صفحه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر موجوده ولی سایت سنجش اطلاعیه ای نداره لطفا بگید که دقیقا مراحل به چه هست و از کدوم سایت باید ثبت نام اولیه رو انجام داد
  ممنون

  • مشاور محمدی
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام ازمون فراگیر پیام نور از طریق سایت سنجش انجام میشود.به محض انتشار دفترچه در همین سایت بارگزاری می شود.

 8. حسن
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

  سلام قصد شرکت در
  ارشد بدون کنکور پیام نور دارم اما نمیدونم مدرکش معتبر هست و آیا با این مدرک می تونم برای مهاجرت اقدام کنم ؟

  • rahdar
   ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه پیام نور در مقطع ارشد از طریق روش فراگیر یا دانش پذیری دانشجو جذب میکند و مدرک این دانشگاه هم از وزارت علوم صادر میشود که معتبر است ولی برای مهاجرت مسائل مهم تری هم مثل معدل شما و نمره زبان شما و رشته ی شما برای ارشد و کشوری که در نظر دارید و رزومه کاری و علمی شما که میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل کنید.

 9. مهناز
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام روزتون بخیر
  برای شرکت در رشته نامرتبط با کارشناسی در ارشد بدون کنکور پیام نور ایا باید دروس پیش نیاز بگذرانم؟

  • rahdar
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام وقتتون بخیر
   بله یه سری دروس از طرف دانشگاه داده میشود تحت عنوان پیش نیاز که حتما باید ان ها را پاس کنید

 10. somaye
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۶

  سایت ثبت نام ارشد بدون کنکور پیام نور سنجش هستش یا خود سایت پیام نور؟لطفا توضیح بدهید. ممنون

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۱

   سلام ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور ودانشگاه آزادفقط از طریق سایت سنجش میباشد

 11. میثم
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۲

  سلام لیست رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور اصفهان را می خواستم و اینکه شرایط ارشد بدون کنکور پیام نور اصفهان متفاوت است یا همین موارد اعلام شده در مقاله؟

  • مشاور جوادی
   ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۶

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی لیست رشته ها رو باید خود دانشگاه اعلام کنه
   هر دانشگاه میتونه شرایط مختلفی رو بذاره.

 12. فریبا
  ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۴

  سلام.ایا سایت هایی مثل فراگیر دات او ار جی مورد تایید هستن.میگن مثل مدارس غیرانتفاعی ان ایا درسته

  • مشاور ملکی
   ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقت بخیر
   شما باید برای ثبت نام در مقطع ارشد شرایط اولیه خود را مورد بررسی قرار دهید.
   معدل شما باید بالای 16باشد.

 13. مهدی
  ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۴۳

  سلام . وقت بخیر ، چگونه میتوانیم در مقطع کارشناسی ارشد پیام نور ( بدون کنکور ) ( همین فراگیر ) ثبت نام کنیم ؟

  • مشاور محمدی
   ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور از طریق سایت سنجش انجام می شود.

 14. عطیه سادات یوسف زاده
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۷

  سلام وقت بخیر اگ بخوایم بدون اینک اون آزمون اولیه پیام نور رو بدیم وارد دانشگاا بشیم چیکار باید کرد؟

  • مشاور کریمی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام برای ارشدیاازمون بایدبدین یاکنکوربرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 15. امین رسولی
  ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

  سلام ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد پیام نور 1401 کی برگزار میشه

  • isaei
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام وقتتون بخیر
   تاریخ دقیقش اعلام نشده .

   • سلام وقت بخیر ارشد بدون کنکور پیام نور کی ثبتنام داره؟خیلی مهمه
    ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۸

    سلام وقت بخیر ارشد بدون کنکور پیام نور کی ثبتنام داره؟خیلی مهمه

    • مشاور محمدی
     ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

     سلام وقت به خیر
     تاریخ ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور از طریق سایت سنجش اعلام می شود.

 16. ستاره
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۳

  من امروز کارشناسی ارشد در سایت فراگیر دات نت ثبت نام کردم و شهریه رو هم پرداخت کردم آیا این سایت معتبره، آیا زیر نظز دانشگاه پیام نور هست؟لطفا پاسخ بدید؟

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقت بخیر خیر فقط از طریق سایت سنجش باید ثبت نام کنید این سایت فقط برای منابع است

   • رهگذر
    ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۴

    من هم امروزدر سایت فراگیرنت ثبت نام کردم وفک کردم برای دانشگاه هست وثبت نام اصلیه چگونه میتونم کنسل کنم وشهریه روبگیرم؟

    • isaei
     ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۵

     سلام اطلاعیه ثبت نام ارشد فراگیر از طریق سنجش اعلام خواهد شد

 17. سایه
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵

  سلام من کارشناسی ناپیوسته با معدل 19.30از دانشگاه آزاد هستم میتوانم بدون کنکورارشد پیام نور ثبت نام کنم

  • haghipor
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

   فراگیر رو بله

 18. امین رسولی
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

  سلام ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام کی شروع میشه

  • isaei
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۲

   سلام ثبت نام مجدد ارشد فراگیر پیام نور برای ورودی بهمن ماه هنوز اعلام نشده است

 19. Rosee
  ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۱

  سلام من تلفن ثابت ندارم لطفا فکری به حال این دست از افراد هم بکنید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور