سامانه گلستان دانشگاه پیام نور

سامانه گلستان دانشگاه پیام نور برای استفاده دانشجویان این مرکز دانشگاهی فعال شد. اما هر فرد قبل از اقدام به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور الزاماً‌ باید با نحوه ورود به این سایت آشنایی لازم را پیدا کند. البته به جز کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ورود به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور با سیستم کامپیوتر باید با نحوه ورود به سیستم گلستان با گوشی نیز برای هر فردی الزامی و مهم به نظر می رسد.

 

از آن جایی که کسب اطلاعاتی در رابطه با سامانه گلستان دانشگاه پیام نور و بخش های مختلف آن برای هر فردی الزامی است از این رو یاری خواستن از مشاوری خبره و کاردان در این رابطه می توانید بسیار مفید و کارساز باشد. برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ورود به سیستم گلستان با گوشی و همین طور با استفاده از سیستم کامپیوتر و همین طور بخش های مختلف گنجانده شده در این سایت می توانید با تیم مشاوره تحصیلی در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

 

 

جهت اطلاع از نحوه ورود به سیستم گلستان دانشگاه پیام نور با استفاده از کامپیوتر و آشنایی با بخش های مختلف آن از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

سامانه گلستان پیام نوربه عنوان یکی از پرکاربردترین سامانه مخصوص این دانشگاه مطرح شده است

سامانه گلستان دانشگاه پیام نور چیست؟

سامانه گلستان پیام نور سایتی است که برای استفاده دانشجویان این دانشگاه طراحی و راه اندازی شده است.

تمامی دانشجویان این دانشگاه می توانند برای انجام کارهای دانشجویی خود یعنی انتخاب واحد، اطلاع از مبلغ شهریه و همین طور واریز هزینه هر ترم تحصیلی از سامانه گلستان پیام نور استفاده کنند.

 

 

در مورد تاریخچه سامانه گلستان دانشگاه پیام نور چه می دانید؟

از زمان تأسیس و راه اندازی دانشگاه پیام نور و پذیرش دانشجو در این دانشگاه کارهای دانشگاهی دانشجویان مشغول به ادامه تحصیل در این مرکز دانشگاهی با حضور فرد در دانشگاه و مراجعه به مدیر گروه رشته تحصیلی دانشگاهی صورت می گرفت.

اما سرانجام بعد از چند سال تصمیم به انجام اینترنتی کارها با تأسیس سامانه ای گرفته شد.

سایت گلستان دانشگاه پیام نور سال ها قبل یعنی در سال 83 هجری شمسی برای استفاده تمامی دانشجویان مشغول به ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور راه اندازی گردید.

البته دقت داشته باشید که در ابتدای کار و تا حدود دو سال بعد نیز از این سامانه به صورت آزمایشی استفاده می شد تا از صحت کار آن اطمینان حاصل شود.

در حال حاضر، سامانه گلستان پیام نور بدون هیچ مشکلی و به خوبی کار می کند و به راحتی می تواند با استفاده از سیستم کامپیوتر و یا گوشی تلفن همراه وارد آن شد.

 

 

اگر می خواهید بدانید کهدانشگاه پیام نور بهتره یا غیرانتفاعی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

آدرس سامانه گلستان دانشگاه پیام نور چیست؟

سامانه گلستان پیام نور که الزاماً باید از نحوه ورود به سیستم گلستان با گوشی و همین طور سیستم کامپیوتر آشنا شوید به آدرس اینترنتی reg.pnu.ac.ir در دسترس دانشجویان است.

 

 

چگونه می توان به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور وارد شد؟

ورود به سامانه گلستان پیام نور با طی مراحلی برای هر یک از افراد و دانشجویان میسر است. در این بخش با ذکر راهنمای تصویری ورود به سایت گلستان دانشگاه پیام نور در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

 

 

 

نحوه ورود به سیستم گلستان با گوشی

 

 

. در اولین قدم برای ورود به سامانه گلستان پیام نور باید آدرس این سایت یعنی reg.pnu.ac.ir را در مرورگر گوگل خود وارد کنید.

 

 

سایت گلستان

 

 

. در دومین قدم برای ورود به سامانه گلستان پیام نور بعد از باز شدن صفحه بعدی باید اولین گزینه یعنی سیستم جامع دانشگاهی گلستان دانشگاه پیام نور را کلیک بفرمایید.

 

 

گلستان پیام نور

 

 

. پس از کلیک بر روی گزینه سیستم جامع دانشگاهی گلستان دانشگاه پیام نور نوبت به کلیک بر روی گزینه ورود به سیستم در صفحه جدید باز شده می رسد.

 

 

سایت گلستان پیام نور

 

. در مرحله بعدی باید نام کاربری و رمز عبور خود را در فیلدها تعبیه شده در سامانه درج کرده و در ادامه با وارد کردن کد امنیتی خواسته شده باید بر روی گزینه ورود کلیک بفرمایید.

 

 

نحوه ورود به سیستم گلستان با گوشی

شاید برخی از شما دوستان عزیز مایل به ورود به سامانه گلستان پیام نور از طریق تلفن همراه خود باشید.

در رابطه با نحوه ورود به سیستم گلستان با گوشی نیز دقیقا همانند ورود به این سامانه از طریق کامپیوتر است و تفاوتی بین نحوه ورود به سیستم گلستان با گوشی یا به وسیله سیستم کامپیوتر وجود ندارد.

 

 

برای اطلاع اززمان و نحوه ثبت نام غیرحضوری دانشگاه پیام نوروارد لینک مربوطه شوید

 

 

در مورد امکانات سامانه گلستان دانشگاه پیام نور چه می دانید؟

یکی دیگر از مواردی که باید در رابطه با سامانه گلستان پیام نور به آن توجه کرد در رابطه با امکانات موجود در این سامانه است.

از میان مهم ترین امکانات گنجانده شده در سامانه گلستان دانشگاه پیام نور می توان به امکان مشاهده نمره های پایان ترم و یا میان ترم و همین طور اعتراض به نمره های دروس مختلف در هر ترم تحصیلی است.

البته برای ارائه درخواست مهمانی در دانشگاه های دیگر نیز می توانید به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور مشاهده کنید.

یکی از مهم ترین امکانات گنجانده شده در سایت گلستان دانشگاه پیام نور بخش انتخاب واحد است که در آغاز هر ترم تحصیلی باید به آن مراجعه کنید.

 

 

برای اطلاع ازشهریه پایان نامه دانشگاه پیام نوروارد لینک مربوطه شوید

 

 

چگونه می توان برای مشاهده نمرات در سامانه گلستان دانشگاه پیام نور اقدام کرد؟

با توجه به اهمیت اطلاع دانشجویان از نحوه مشاهده نمرات درسی در هر یک از ترم های تحصیلی در این بخش از نوشته حاضر با ذکر نحوه مشاهده نمرات در سامانه گلستان دانشگاه پیام نور در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل هستیم.

. در اولین قدم برای مشاهده نمرات در سامانه گلستان باید آدرس این سایت یعنی reg.pnu.ac.ir را در مرورگر گوگل خود درج بفرمایید تا سایت گلستان برای شما به نمایش دربیاید.

. در قدم دوم بعد از باز شدن صفحه جدید نوبت به کلیک بر روی گزینه ورود به سیستم جهت مشاهده نمرات می رسد.

. با کلیک بر روی گزینه ورود به سیستم باید گذر واژه و نام کاربری خود را در فیلدهای مربوطه وارد کنید و در ادامه گزینه ورود را کلیک بفرمایید.

. با درج این موارد در فیلدهای تعبیه شده سایت گلستان برایتان باز می شود که در ادامه باید بر روی گزینه مشاهده نتایج آزمون دانشجو کلیک کنید.

. با باز شدن صفحه مشاهده نتایج آزمون دانشجو می توانید فیلدهایی همچون شماره دانشجویی و ترم تحصیلی خود را مشاهده کنید.

. برای مشاهده نمرات خود در سامانه گلستان پیام نور باید بر روی علامت سؤال کنار فیلد شماره و گروه درس کلیک کنید تا در ادامه لیست دروستان نمایش داده شود.

. بعد از مشاهده لیست دروس برای مشاهده نمرات هر یک از درس ها باید بر روی نام درس مورد نظر کلی کنید و در ادامه بر روی گزینه جست و جو بزنید.

. با کلیک بر روی گزینه جست و جو می توانید نمره تشریحی و تستی و همین طور میان ترم خود را مشاهده بفرمایید.

البته تعداد پاسخ های غلط و درست را می توانید در این بخش ملاحظه کنید.

 

 

در مورد نحوه انتخاب واحد پیام نور در سامانه گلستان دانشگاه پیام نور چه می دانید؟

از آن جایی که اطلاع از نحوه انتخاب واحد واحدهای مختلف پیام نور برای هر یک از دانشجویان الزامی و مهم به نظر می رسد در نتیجه در این بخش با ذکر نحوه انتخاب واحد در سامانه گلستان در خدمت شما هستیم.

دقت داشته باشید که تمامی دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه پیام نور در تمامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و همین طور دکتری می توانند وارد این سامانه شوند و برای انتخاب واحد خود در هر ترم تحصیلی اقدام کنند.

. در اولین قدم برای انتخاب واحد در سامانه گلستان دانشگاه پیام نور باید آدرس این سامانه را در مرورگر خود وارد کنید.

. قدم بعدی درج نام کاربری و رمز عبور در فیلدهای مربوطه است که باید با دقت این کار را انجام دهید. در صورت اشتباه در وارد کردن این دو مورد در سامانه با خطای سیستم مواجه می شوید.

. با درج رمز عبور و نام کاربری می توانید به صفحه شخصی خود که اطلاعاتتان در آن درج شده وارد شوید.

. با ورود به صفحه اطلاعات شخصی باید بر روی گزینه آموزش بزنید و در ادامه عملیات ثبت نام و ثبت نام اصلی را بزنید.

. بعد از گزینه بر روی گزینه های مذکور و طی مسیر ذکر شده در بالا می توانید به صفحه ثبت نام اصلی دانشجو وارد شوید که در آن لیست تمامی دروسی را که می توانید در ترم تحصیلی انتخاب کنید را مشاهده بفرمایید.

. در ادامه تمامی دروس مورد نیاز خود را انتخاب می کنید و بر روی گزینه ثبت و اعمال تغییرات می زنید.

دقت داشته باشید که در صورت نیاز به حذف واحد مورد نظر می توانید از کشوی موجود در کنار هر یک از دروس در بالای صفحه گزینه حذف را انتخاب کنید.

 

 

برای دانلودجروات ارشد فراگیر پیام نوروارد لینک مربوطه شوید

 

 

آیا می توان برای بازیابی رمز عبور سامانه گلستان دانشگاه پیام نور اقدام کرد؟

گاهی ممکن است در زمان ورود به سامانه گلستان پیام نور رمز عبور خود را فراموش کرده باشید و مؤفق به ورود به آن نشوید.

اینجاست که باید برای بازیابی رمز عبور سامانه گلستان دانشگاه پیام نور اقدام کنید. اما این که نحوه انجام این کار به چه صورت است باید عرض کنیم که برای این امر باید به مدیر گروه خود در دانشگاه مراجعه کنید تا این کار را برایتان انجام دهد.

پس از این که مدیر گروهتان رمز شما را تغییر داد می توانید با این رمز وارد سامانه شوید.

 

 

در مورد سامانه آموزش مجازی دانشگاه پیام نور چیزی می دانید؟

به جز سامانه گلستان دانشگاه پیام نور کسب اطلاعاتی در رابطه با سامانه آموزش مجازی دانشگاه پیام نور نیز می تواند خالی از لطف نباشد.

همان طور که می دانید این روزها دیگر خبری از حضور در کلاس های درسی مدارس نیست و تمامی دانشجویان باید برای یادگیری دروس خود به صورت مجازی اقدام کنند.

سامانه آموزش مجازی دانشگاه پیام نور LMS نام برد که هر کدام از دانشجویان برای ورود به آن می توانند طی چند مرحله اقدام کنند.

اما قبل از هر چیز باید با بخش های مختلف سامانه LMS و همین طور نحوه ورود به آن آشنایی لازم را پیدا کنید تا در زمان ورود به سامانه جهت شرکت در کلاس های درسی مشکلی در این رابطه نداشته باشید.

 

 

برای آشنایی با دانشگاه های پیام نور استان تهرانبر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

در مورد اپلیکیشن پیام من چه می دانید؟

اپلیکیشن پیام من نرم افزاری که برای استفاده دانشجویان پیام نور و نه دیگر دانشگاه ها طراحی شده است.

در واقع، هدف اصلی از ایجاد و راه اندازی این اپلیکیشن استفاده از آن در ایام امتحانات بود که کار برگزاری امتحانات هر یک از دروس را برای دانشجویان راحت تر می کند.

در واقع، اساتید محترم می توانند برای برگزاری امتحانات پایان ترم و همین طور میان ترم دانشگاه پیام نور از این سامانه جامع و شناخته شده استفاده کنند.

 

 

چگونه می توان از اپلیکیشن پیام من استفاده کرد؟

سؤالی که حتماً به ذهن شما دوستان عزیز هم رسیده است در رابطه با نحوه استفاده از اپلیکیشن پیام من دانشگاه پیام نور است.

در رابطه با نحوه استفاده از این نرم افزار باید عرض کنیم که شما دوستان عزیز می توانید بر روی تلفن همراه خود از این سامانه استفاده کنید.

فقط توجه داشته باشید که اهمیتی ندارد که سیستم عامل گوشی شما اندروید و یا ios است. در هر حالت می توانید این نرم افزار را بر روی گوشی خود به راحتی نصب کنید.

 

 

برای آشنایی با نحوه ورود به سیستم گلستان دانشگاه پیام نور با استفاده از تلفن همراه و شیوه مشاهده نمرات و انتخاب واحد در این سامانه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

سامانه سهبا دانشگاه پیام نور

رشته های جدید پیام نور بدون کنکور

راهنمای نوشتن پروپروزال

سامانه گلستان دانشگاه پیام نور

سامانه گلستان دانشگاه پیام نور چیست؟

سامانه گلستان دانشگاه پیام نور سامانه ای است که دانشجویان این دانشگاه برای انجام کارهای دانشگاهی خود از جمله انتخاب واحد و پرداخت شهریه از آن استفاده می کنند.

نحوه ورود به سیستم گلستان با گوشی چگونه است؟

برای اطلاع از نحوه ورود به سیستم گلستان با گوشی با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

امکانات سامانه گلستان دانشگاه پیام نور چیست؟

از میان امکانات سامانه گلستان دانشگاه پیام نور می توان به امکان انتخاب واحد، پرداخت شهریه و همین طور مشاهده نمرات در آن اشاره کرد.

سامانه گلستان دانشگاه پیام نور در چه سالی راه اندازی شد؟

سامانه گلستان دانشگاه پیام نور در سال 1383 راه اندازی شد.