تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
راه قبولی در آزمون نمونه دولتی

راه قبولی در آزمون نمونه دولتی

راه قبولی در آزمون نمونه دولتی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

پس از ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98 مهم ترین مساله قبولی در آزمون نمونه دولتی است که برای بسیاری از دانش آموزان کار راحت و آسانی نمی باشد. به همین دلیل در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا در رابطه با راه قبولی در آزمون نمونه دولتی مطالب مفیدی را به شما دانش آموزان عزیز ارائه نماییم. راز موفقیت در آزمون نمونه دولتی چیست؟ علاوه بر ارائه توضیح در رابطه با راه قبولی در آزمون نمونه دولتی در رابطه با اینکه چگونه برای نمونه دولتی برنامه ریزی نماییم و به ارائه توضیح در رابطه با اینکه درصد لازم برای قبولی در نمونه دولتی چه درصدی می تواند باشد نیز، مطالب مفید و جامعی را به شما داوطلبان عزیز ارائه خواهیم نمود.

راه های قبولی در آزمون نمونه دولتی چیست؟

چگونه برای نمونه دولتی درس بخوانیم؟

راز موفقیت در آزمون نمونه دولتی از نظر دانش آموزانی که قبول شده اند چیست؟

مشاوران سامانه سمپاد تمامی سوالات شما دانش آموزان و اولیا گرامی را پاسخ خواهند داد و با ارائه برنامه ریزی تحصیلی و تغذیه ای مناسب شما را تا رسیدن به هدق قبولی در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی راهنمایی خواهند کرد با ما همراه باشید…

 

[button color=”orange” link=”https://irantahsil.org/downloads/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%86%d9%85%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%af%db%8c-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%b3/” size=”bigger” align=”center”]جهت دانلود نمونه سوالات آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی کلیک کنید[/button]

 

جهت مشاوره و راهنمایی در مورد راه قبولی در آزمون نمونه دولتی – راز موفقیت در آزمون نمونه دولتی با مشاورین و دریافت نمونه سوالات آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی با متخصصین سمپاد ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

راه قبولی در آزمون نمونه دولتی چیست؟

بسیاری از دانش آموزانی که مایل به ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی می باشند ، اضطراب و استرس هایی دارند که همین احساس اضطراب موجب می شود تا نتوانند به نحوه صیحح به مطالعه بپردازند و به نتیجه مطلوب دست یابند. بخشی از این نگرانی ها به انتقال نگرانی هایی مربوط می شود که والدین به فرزندان خود منتقل می نمایند و بخش دیگر در خود دانش آموزان پنهان شده و به ترس از شکست ، انتظارات دیگران از آنان و باورها در رابطه با توانایی های خود مربوط می شود.

اگر بخواهیم در رابطه با راه قبولی در آزمون نمونه دولتی توضیحی ارائه دهیم ، باید در یک کلمه آن را خلاصه نماییم و آن هم هوشمندانه عمل کردن است. هوشمندانه عمل کردن شامل تمامی مراحل این آزمون خواهد بود. در ابتدا لازم است باورهای خود را تغییر دهید. متقاضی که توانسته است درصدهای لازم برای قبولی در آزمون نمونه دولتی را به دست آورد نیز، همانند شما یک دانش آموز بوده است ولی راه درست و اصولی را برای قبولی در این آزمون در پیش گرفته است.

اگر به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سری بزنید و از پذیرفته شدگان آنان در رابطه با راه قبولی در آزمون نمونه دولتی سوال کنید ، آن ها به شما پاسخ خواهند داد که قبولی در این آزمون اصلا سخت نیست و فقط باید برنامه ریزی دقیق داشته باشید و همچنین یک مشاور در کنار خود برای دریافت راهنمایی های لازم داشته باشید. اطلاع از بهترین منابع ، نحوه تست زنی ، نحوه برنامه ریزی ، حداقل تراز لازم برای قبولی، از جمله خدماتی است که یک مشاور در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

 

 

 

راه قبولی در آزمون نمونه دولتی اطلاع از کلیه نکاتی است که لازم است برای قبولی رعایت نمایید.

 

 

 

 

 

راز موفقیت در آزمون نمونه دولتی چیست؟

 

راز موفقیت در آزمون نمونه دولتی چیست؟

راز موفقیت در آزمون نمونه دولتی چیست؟

 

راز موفقیت در آزمون نمونه دولتی چیست؟ راز موفقیت در این آزمون در ابتدا هدف گذاری است. آیا می دانید مدارس نمونه دولتی چه مدارسی هستند ؟ آیا این مدارس همان مدارسی است که شما مایل به ادامه تحصیل در آن می باشید؟ در گام دوم ، باید به برنامه ریزی دقیق بپردازید. برنامه ریزی باید به نحو درست و اصولی صورت پذیرد.

راز موفقیت در آزمون نمونه دولتی چیست؟ از دیگر مواردی که لازم است حتما بدان توجه ویژه ای نمایید. تست زنی می باشد. زدن تست بسیار مهم و ضروری است و به شما کمک خواهد نمود تا به بهترین نتیجه دست یابید . در واقع یکی از گزینه های راه قبولی در آزمون نمونه دولتی که می توان آن را راه میانبر محسوب نمود ، تست زنی اصولی و صحیح است.

 

برای اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی کلیک کنید.

 

راز موفقیت در آزمون نمونه دولتی چیست؟ اطلاع از بهترین منابع مطالعه . بسیار مهم است که شما از بهترین منابع اطلاع یابید تا تلاش شما جهت یابی درستی داشته باشد. عادت های مطالعه غلط شما نیازمند اصلاح می باشند. عادت های مطالعه ای همانند مطالعه مکرر چند روز پشت سر هم و بدون استراحت و خستگی های ناشی از آن که در مرحله بعدی بروز خواهد داد منجر به عدم پذیرش شما خواهد شد.

 

 

چگونه برای نمونه دولتی برنامه ریزی نماییم ؟

 

پس از مطالعه مطالب ذکر شده ممکن است سوال بعدی شما عزیزان این باشد که چگونه برای نمونه دولتی برنامه ریزی نماییم ؟ برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان را باید متناسب با شرایط موجود خود طرح نمایید. یکی از تفاوت هایی که دانش آموزان در سراسر نقاط کشور دارند ، چرخشی و یا عدم چرخشی بودن مدارس آنان می باشد و همین تفاوت موجب برنامه ریزی های جداگانه ای برای این دو دسته می گردد.

برنامه ریزی قبولی در مدارس نمونه دولتی نهم با توجه به تفاوت رشته های دبیرستان و ضرایب آنان ، متفاوت خواهد بود. بدین معنا که شما باید بیشترین انرژی خود را برای درس هایی بگذارید که از ضریب بالاتری برخوردار می باشند. قطعا یکی از راه های قبولی در آزمون نمونه دولتی را می توان برنامه ریزی درست و اصولی دانست. اما مهم تر از آن ، عمل به این برنامه خواهد بود که از اهمیت بالاتری برخوردار می باشد.

یادگیری و بهره هوشی افراد مختلف متفاوت می باشد. بنابراین به هنگام برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان باید برنامه خود را کاملا منطبق و هماهنگ با خود طرح نمایید. حتما و حتما در برنامه خود روزها و کارهای غیر قابل پیش بینی همانند آمدن مهمان ، مریضی ، مهمانی رفتن و سایر کارهای ضروری قرار دهید. اگر مایل به اطلاع از راه قبولی در آزمون نمونه دولتی می باشید، باید برنامه ریزی حساب شده ای داشته باشید.

 

برای دریافت نتایج اعتراض به آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 98-99

 

درصد لازم برای قبولی در نمونه دولتی

 

درصد لازم برای قبولی در نمونه دولتی

درصد لازم برای قبولی در نمونه دولتی

 

به عنوان مثال برای مدرسه ای که تعداد ظرفیت آن 20 نفر می باشد ممکن است شما با درصدهای بالای 50 بتوانید پذیرفته شوید اما برای مدارسی که با ظرفیت 15 نفر خواهد بود. قطعا این درصدها متفاوت می باشد. بنابراین آنچه توجه بدان ضروری به نظر می رسد ، در رابطه با تلاش شما در جهت حرکت برای راه قبولی در آزمون نمونه دولتی می باشد.
آن دسته از داوطلبانی که مایل به اطلاع از درصدهای لازم برای قبولی در آزمون نمونه دولتی می باشند ، می توانند با برقراری تماس با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل ، از کلیه درصدهای لازم برای قبولی در مدرسه مورد نظر خود اطلاع یابند. همچنین برای کسب اطلاع در رابطه با راه قبولی در آزمون نمونه دولتی می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. انجام برنامه ریزی منطبق با شرایط هر یک از دانش آموزان از جمله خدمات مشارورین ما خواهد بود.
جهت اطلاع از تراز قبولی در مدارس نمونه دولتی 98-99 روی متن کلیک کنید
چگونه می توانم تمرکز خود را به هنگام درس خواندن افزایش دهم ؟
بسته به اینکه چه چیزی ذهن شما را درگیر خود می نماید و تا چه اندازه می توانید از این موضوع دور شوید این راهکار می تواند متفاوت باشد. اما روش کلی که می توانیم به شما پیشنهاد دهیم ، تکنیک به تعویق انداختن می باشد. بدین معنا که به محض اینکه ذهن شما به موارد مختلفی مشغول می شود که تمرکز اولیه خود را از دست می دهید ، به ذهنتان بگویید که به تو فکر خواهم کرد اما فلان ساعت. همین تعویق موجب می شود که ذهن شما از این مسئله دور شود.
چگونه می توانم بر روی باورهای غلط خود در رابطه با قبولی کار کنم؟
باور و حقیقت دو مسئله کاملا مجزا می باشند. گاهی اوقات تلاش شما برای مطالعه و قبولی بسیار کم است و قطعا در این شرایط حقیقت این است که شما پذیرفته نخواهید شد این باور منفی نخواهد بود. اما اینکه با وجود تلاش یا در همان مراحل ابتدایی این تصور را دارید ، باور منفی می تواند باشد. یکی از روش های پیشنهادی ما برای این موضوع این است که بر روی کاغذ هر روز بنویسید که من اگر تلاش کنم قبول می شوم تا ذهنتان با امید و ایجادگی آمادگی بیشتری برای مطالعه دروس وقت بگذارد. البته راهکارهای مختلفی وجود دارد و این مورد را ما تنها به عنوان نمونه خدمت شما عرض نمودیم که کاربردی نیز خواهد بود.
برای تست زنی بهتر است از منابع و کتب تست زنی استفاده نماییم یا در کلاس های تست زنی استفاده شرکت نماییم؟
حداقل معدل لازم برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان چند است؟
در برنامه ریزی بیشترین وقت خود را به چه درسی اختصاص دهیم ؟
چگونه می توانم به ضرایب دروس مختلف دست یابم؟
ظرفیت مدارس نمونه دولتی همانند ظرفیت مدارس تیزهوشان است ؟ 
برای آموزش روش های تست زنی نمونه دولتی چه اقداماتی باید انجام داد ؟
آیا سوالات آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ادغام شده شده است؟
آیا راه قبولی در آزمون نمونه دولتی برای مدارس مختلف متفات می باشد؟
برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر می توانید با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید
مطالب مرتبط :
راز موفقیت در آزمون نمونه دولتی چیست؟
راه قبولی در آزمون نمونه دولتی
5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

 1. رسا
  ۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۴

  سلام من در استان آذربایجان شرقی هستم . ظرفیت شهرستان کلیبر برای سال ۱۴۰۰.۴۰۱ چقدر هس؟؟

  • مشاور ارشد
   ۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام ظرفیت مدارس نمونه دولتی فعلا مشخص نیست .

 2. امیرعلی قلی‌زاده
  ۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۶

  معذرت میخوام من پایه نهم هستم میخواستم بدونم ازمون نمونه دولتی حذف میشه یا نه و اینکه شهر من یعنی اردبیل چقدر درصد لازم دارع برای برداشتن دانش اموز

  • مشاور ارشد
   ۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۶

   سلام امسال با توجه به شرایط کرونا و غیر حضوری بودن آزمون ها فعلا از سازمان های مرجع اطلاعیه ای صادر نشده .

 3. امیرعلی قلی‌زاده
  ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۴

  ببخشید در سال ۹۹_ ۱۴۰۰
  نمونه دولتی در اردبیل حذف میشه ؟؟

 4. dr-naqizade
  ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۵

  سلام دوست عزیز
  جهت قبولی در ازمون نمونه دولتی چه پایه ای؟

 5. Hana
  ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۴

  سلام ببخشید ازمون تیزهوشان و نمونه دولتی سال98-99 ادغام شدس یا جداست ازمونهاش؟

  • dr-naqizade
   ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۰

   سلام و وقت بخیر اسال که فعلا برا تیزهوشان اومده
   نمونه دولتی معلوم نیست که بیاد یا نیاد

ایران تحصیل
تماس با مشاور