ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

درآمد پزشک عمومی در ایران ۱۴۰۲ + عمومی و متخصص

درآمد پزشک عمومی در ایران ۱۴۰۲ + عمومی و متخصص
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

درآمد پزشک عمومی در ایران ۱۴۰۲، طبق آمار میانگین درآمد پزشکان متخصص و خصوصا جراح، پردرآمد ترین رشته پزشکی در ایران و جهان می باشد. در این میان به ترتیب جراح های مغز و اعصاب، ارتوپد و قلب دارای بالاترین درآمد میان پزشکان جراح هستند. برخی از آن ها بیش تر از ماهی 100 میلیون درآمد دارند. گرچه که رسیدن به چنین موقعیتی تلاش، دقت و صبر فراوان می خواهد و اگر به طور جدی تصمیم دارید که وارد این رشته ها شوید باید حسابی درس بخوانید. با ایران تحصیل همراه باشید.

 

جهت اطلاع از درآمد پزشک عمومی در ایران ۱۴۰۲ + عمومی و متخصص با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 درآمد رشته پزشکی

درآمد رشته های مختلف پزشکی، بستگی به عوامل مختلفی از جمله:
● نوع تخصص
● ساعت کاری
● شهر و استان محل فعالیت
● میزان مهارت و … دارد.

جراحان و فوق تخصصان پزشکی، اغلب تخصص های پزشکی همچون چشم پزشکی، متخصص قلب و …، متخصصان دندانپزشکی، دارو ساز عمومی در صورت تاسیس داروخانه، درآمدی بالای 30 میلیون تومان در ماه دارند. متخصصان داروسازی به شرط هیئت علمی بودن و بدون داروخانه، دندانپزشکان عمومی، درآمدی حدود 20 تا 30 میلیون تومان در ماه دارند.
رشته فیزیوتراپی به شرط تاسیس کلینیک، دکتری علوم آزمایشگاهی و دکتری پرستاری، درآمدی در حدود 15 تا 20 میلیون تومان در ماه دارند.
رشته هایی از قبیل: گفتار درمانی، کاردرمانی، هوشبری، اتاق عمل و شنوایی سنجی درآمدی حدود 3 الی 5 میلیون تومان در ماه دارند. پزشکان بیماری را تشخیص داده و دارو تجویز کرده و بیماری را درمان می کنند. پزشکان متخصص و جراحان نیز به صورت تخصصی و استفاده از روش های تهاجمی در صورت نیاز و بر حسب شرایط بیمار، در درمان یک بیماری نقش مهمی دارند.

 

جهت مشاهده  رتبه قبولی پزشکی بین الملل پردیس خودگردان کلیک نمایید.

 

درآمد رشته های علوم پزشکی

درآمد یک پزشک یا جراح، بسته به عواملی همچون:
■ میزان تحصیلات
■ نوع تخصص
■ مهارت
■ محل کار (مطب شخصی، بیمارستان، درمانگاه، کلینیک)، به طور میانگین از از 5 میلیون تا 120 میلیون متغییر است. خدمت یک پزشک در مناطق محروم و یا تدریس در دانشگاه ها و هیئت علمی شدن نیز درآمد خوبی دارد.

رشته دندانپزشکی

دندانپزشکان به درمان بیماری های دندان و لثه و ناهنجاری های دهان می پردازند و درمان هایی جهت حفظ سلامتی دهان و دندان، ارائه می دهند. اگر یک دندانپزشک پس از سپری نمودن دوره تحصیلات عمومی خود، مایل به کسب تخصص در زمینه دندانپزشکی زیبایی مانند:
▪︎لمینت ها
▪︎ ایمپلنت های دندانی
▪︎ ارتودنسی
▪︎ سایر درمان های زیبایی دندانپزشکی باشد، قطعا درآمد خوبی خواهد داشت.
گرچه بخشی از درآمد دندانپزشکان صرف هزینه مواد و ابزار مورد استفاده آن ها برای درمان بیماران می شود ولی درآمد خالص آن ها بسته به نوع تخصص، میزان مهارت، محل فعالیت، از 5 تا 100 میلیون متفاوت است که جزو پردرآمد ترین رشته های پزشکی می باشد.

 

برای مشاهده رتبه قبولی بینایی سنجی بین الملل پردیس خودگردان کلیک نمایید.

 

تنها ۱۰ درصد پزشکان درآمد خوبی دارند!

طبق نظر دکتر ایرج خسرونیا، رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران، تنها ۱۰ درصد پزشکان درآمد خوبی دارند و ۴۰ درصد می­ توانند عهده تأمین مخارج خود برآیند،
اما ۵۰ درصد بقیه که اکثر آن ها پزشکان عمومی­ اند دچار مشکل هستند.
به گفته ایرج خسرونیا اغلب پزشکان در مناطق دور از پایتخت وضعیت معیشتی خوبی ندارند به طوری که برخی از آن ها در روز دو نفر مریض هم برای ویزیت ندارند. بیشترین آمار بیکاری هم دامن گیر پزشکان عمومی است که سه چهارم اعضای جامعه پزشکی کشور را شامل می­‌شوند.

پزشکان عمومی و عمل‌های زیبایی

بنا بر آمارهای اعلام شده، چیزی در حدود ١٣٠‌ هزار پزشک برای جمعیت ٨٠ میلیونی ایران وجود دارد که در مقایسه با کشورهای همسایه رقم بالایی است. براساس اعلام انجمن متخصصان داخلی ایران حدود ٦٠‌هزار نفر از آن ها پزشک عمومی هستند.
دهقان پزشک عمومی یکی از بیمارستان‌های دولتی در این‌باره می‌گوید: «بازار پزشک‌های عمومی در کشور اشباع شده است و به همین دلیل خیلی از پزشک‌های عمومی به همان درآمدی که بابت یک شیفت کاری از بیمارستان‌ها دریافت می‌کنند، بسنده می‌کنند.» و «درحال حاضر پزشک‌های عمومی در تهران به دلیل کمبود درآمد بیشتر سراغ کارهای زیبایی همچون تزریق ژل و بوتاکس می‌روند.»

 

جهت مشاهده رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد کلیک نمایید.

 

پردرآمدترین رشته های پزشکی

فارغ التحصیلان رشته داروسازی پس از اتمام تحصیلات خود در کارخانه داروسازی، داروخانه شخصی خود، مسئول فنی داروخانه، آزمایشگاه های تولید دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی و یا در پست های اداری و اجرایی وزارت بهداشت قادر به فعالیت می باشند.
درآمد متوسط یک فارغ التحصیل داروسازی بسته محل فعالیت و دانش و تجربه او، از 3 میلیون تا 95 میلیون تومان متغییر است که در صورت اخذ مجوز تاسیس داروخانه این مبلغ افزایش خواهد یافت.

رشته‌های پرطرفدار پزشکی

پزشک‌های متخصص برخلاف پزشک‌های عمومی، از شرایط بهتری برخوردار می باشند. بررسی‌ها نشان می‌دهد که پزشک‌های رشته‌های:
● رادیولوژی
● چشم
● قلب
● پوست
● ارتوپدی
جزو رشته‌های پردرآمد و البته پولساز پزشکی هستند که درآمدهای میلیونی دارند. جالب توجه است که در برخی تخصص‌ها تا ۴۰درصد پزشکان در تهران مستقر هستند.

 

برای اطلاع از تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج از کشور کلیک نمایید.

 

رشته دامپزشکی

دامپزشکان وظیفه مراقب سلامت و درمان حیوانات خانگی و سایر حیوانات را بر عهده دارند. فارغ اتحصیلان رشته دامپزشکی، می توانند در کلینیک شخصی خود یا داروخانه های دامپزشکی و کلینیک ها مشغول به کار شوند.
امروزه با افزایش حیوانات خانگی، نیاز به دامپزشکان جهت انجام واکسیناسیون و درمان آن ها، نسبت به قبل بیشتر شده است و دامپزشکان به طور میانگین درآمدی حدود 3 تا 5 میلیون در ماه دارند که بسته به شرایط مختلف، از جمله محل کار و مهارت او، متغییر است.

درآمد پزشک عمومی در ایران

درآمد پزشک عمومی در ایران

درآمد پزشک عمومی در ایران ۱۴۰۲

پزشکان ایرانی با بالاترین قدرت خرید در جهان قدرت خرید بیانگر توان خرید مردم از کالا یا خدمات متفاوت در جامعه هستند، با احتساب نرخ برابری قدرت خرید، می‌توان گفت درآمد پزشکان ایرانی در رتبه نخست و بالاتر از درآمد پزشکان کشورهای توسعه یافته از قبیل: آمریکا، هلند، استرالیا، بلژیک، آلمان، کانادا، سوئد، نروژ و … قرار می‎گیرد.

سایر رشته های پردرآمد پزشکی

■ درآمد دندانپزشکی
این رشته هم مثل پزشکی درآمد بسیار بالایی دارد. در حال حاضر یک دندان پزشک به راحتی می تواند حتی حدود ماهی 100 میلیون درآمد داشته باشد.  
■ درآمد داروسازی
خیلی از دانش آموزان رشته ی تجربی تصور می کنند پزشک متخصصا لزوما درآمدش از یک داروساز بیش تر است اما واقعیت این است که داروسازانی که صاحب یک یا حتی بیش تر از یک داروخانه هستند می توانند به اندازه ی پزشکان متخصص درآمد داشته باشند. 
■ درآمد دامپزشکی
دامپزشکی رشته ای است که نسبت به پزشکی درآمد کم تری دارد اما همین حالا هم بعضی از دامپزشکان ماهانه بیش از 20 میلیون درآمد دارند و البته با افزایش روزافزون حیوانات خانگی و گسترش فرنگ حمایت از حیوانات درآمد این رشته هرروز رو به افزایش است. 
■درآمد فیزیوتراپی
فیزیوتراپی هم رشته ای است که می تواند به اندازه ی دامپزشکی و حتی  بیش تر درآمد داشته باشد. بعضی از فیزیوتراپ ها مراکز خصوصی خودشان را دارند و درآمد خودشان را کسب می کنند و بعضی ها در کلینیک ها یا بیمارستان های عمومی کار می کنند.
■ درآمد پرستاری
این حرفه در کنار سختی های بسیاری که دارد درآمدش هم بالاست. پرستاران خوب می توانند تا ماهی 18 میلیون تومان و یا حتی بیش تر هم درآمد داشته باشند. به ویژه اگر تحصیلات خود را بعد از کارشناسی هم ادامه دهند. 

 

جهت مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی کلیک نمایید.

 

رشته هایی با درآمد 30 میلیون به بالا در ماه:

▪︎ جراحان و فوق تخصص های پزشکی
▪︎ اغلب تخصص های پزشکی
▪︎ متخصصین دندانپزشک
▪︎ داروساز عمومی به شرط تاسیس داروخانه
▪︎ دکتری علوم آزمایشگاهی به شرط تاسیس آزمایشگاه

رشته هایی با درآمد 20-30 میلیون در ماه:

▪︎ دندانپزشک عموم
▪︎ متخصصین داروسازی به شرط هیئت علمی بودن و بدون داروخانه.

رشته هایی با درآمد 15-20 میلیون در ماه:

▪︎ فیزیوتراپی به شرط تاسیس کلینیک
▪︎ دکتری پرستاری به شرط سوپروایزری و هیئت علمی بودن
▪︎ دکتری علوم آزمایشگاهی به شرط مسئول فنی و هیئت علمی بودن.

رشته هایی با درآمد 10-15 میلیون در ماه:

▪︎ پزشک عمومی
▪︎ متخصصین دامپزشکی به شرط هیئت علمی بودن
▪︎ کارشناسان بینایی سنجی به شرط تاسیس کلینیک شخصی و مرکز فروش عینک های طبی
▪︎ دکتری و متخصصین تغذیه به شرط هیئت علمی بودن

رشته هایی با درآمد 5-10 میلیون در ماه :

▪︎ داروساز عمومی به عنوان مسئول فنی
▪︎ کارشناس یا ارشد یا دکتری فیزیوتراپ به عنوان مسئول فنی
▪︎ بینایی سنج فقط با کلینیک شخصی
▪︎ گفتار درمانی و کاردرمانی به شرط تاسیس مراکز مربوطه
▪︎ متخصص دامپزشکی
▪︎ شنوایی شناسی به شرط تاسیس کلینیک شخصی
▪︎ پرستار سوپروایزر یا مترون

رشته های با درآمد 1.5 الی5 میلیون :

▪︎ دامپزشک عمومی
▪︎ کارشناسی و ارشد تغذیه
▪︎ پرستاری با ساعات کار متوسط و کم
▪︎ علوم آزمایشگاهی
▪︎ مامایی
▪︎ گفتار درمانی
▪︎ کاردرمانی
▪︎ اتاق عمل
▪︎ هوشبری
▪︎ کاردانی پروتز دندانی
▪︎ فوریت های پزشکی
▪︎ بهداشت و پزشکی هسته ای
▪︎ شنوایی شناسی

 

برای اطلاع از شرایط شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی کلیک نمایید.

 

نکته مهم
در این مطلب ما به حداکثر میانگین درآمد این رشته ها اشاره کردیم، در حالی که بعضی از پزشکان ممکن است ماهانه کم تر از 5 میلیون درآمد داشته باشند یا پرستارانی  کم تر از 2 میلیون حقوق دارند.
به همین خاطر به یاد داشته باشید که پردرآمد ترین رشته های پزشکی هم فقط برای افرادی پر درآمد است که با علاقه و تلاش وارد این رشته شده اند و زحمت فراوانی کشیده اند.
در این مقاله سعی بر آن شده است تا درآمد پزشک عمومی در ایران ۱۴۰۲ + عمومی و متخصص برای شما عزیزان به صورت کامل شرح دهیم. چنانچه پس از خواندن این مقاله، مجددا سوال یا ابهامی در خصوص درآمد پزشک عمومی در ایران ۱۴۰۲ + عمومی و متخصص برای شما عزیزان پیش آمد، می توانید پاسخ سوالات خود را از طریق مشاوره با کارشناسان مجرب ایران تحصیل دریافت نمایید.

 

جهت اطلاع از درآمد پزشک عمومی در ایران ۱۴۰۲ + عمومی و متخصص با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

مطالب مرتبط:

مراحل و جزئیات معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله ۱۴۰۲

دفترچه آزمون دستیاری ۱۴۰۲

نحوه معاینه پزشکی سربازی

درآمد پزشک عمومی در ایران ۱۴۰۲ + عمومی و متخصص

3.7/5 - (19 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نظرات

 1. Eslam
  ۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۵۷

  سلام وقت بخیر
  رتبه لازم برای دندانپزشکی چند است؟
  اهواز هستم.
  باتشکر.

  • مشاور ملکی
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۴

   سلام دوست گرامی
   رتبه دقیقی برای ورود به رشته دندانپزشکی مشخص نکرده اند باید با توجه به شرکت کننده های ان سال در نظر بگیرید.
   حدودا تراز بالای 9هزار باید برای ورود به رشته های دندانپزشکی یا پزشکی داشته باشید.

 2. صادق
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۵

  سلام رتبه لازم برای دندانپزشکی چند است؟

  • tahmasebi
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام دوست عزیز بستگی به شهر و نوع دانشگاه انتخابی شما دارد.

 3. Roza
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۸

  حداقل رتبه برای رشته پزشکی و دندان پزشکی چند باید باشه ؟

  • مشاور حمامی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۹

   سلام وقتتون بخیر برای دریافت اطلاعات از نحوه ی قبولی در رشتهدهای پزشکی و دندان پزشکی با ما تماس بفرمایید

 4. Kkk
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۰

  ولی متاسفانه اینایی ک پیر شدن برا جوونا راه رو باز نمیکنن ۳۰ سال خدمت کردن مطب و کلینیکم دارن ولی هنوز ب فکر پولن بابا بیا برو کنار بزار دو تا جوون ک گیره دو قرون پولن بیان کار کنن

 5. Kkk
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۶

  داداش من میشناسم دیپلم زمان شاه داره مطب زده روزی ۱۰۰ نفرو هم ویزیت میکنه ویزیتیم ۸۰ میگیره میشه روزی ۸ میلیون و ماهی ۲۴۰ میلیون ناقابل ۴۰ تومن بده ب منشی و کرایه مطب و.. ماهی ۲۰۰ تومن براش باقی میمونه اینم حداقل پول ممکنه ک براتون میگم يارو دیپلمم داره ن تخصصی ن جراحی دانشگاه خوب بیارید و تخصص بگیرید نونتون تو روغنه بابای ۴۰۰ میلم میزنید

 6. یاسر
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۶

  تو را خدا یکی که میدونه بگه حقوق تکنولوژی ست های اتاق عمل چنده
  ؟
  ممنونم

  • مشاور رضایی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷

   سلام وقت بخیر حقوق تکنولوژیست در ایران حداقل 7 میلیون تومان اعلام شده

 7. الهه
  ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۷

  سلام وقتتون بخیر
  درآمد دانشجویان پزشکی چقدر هست؟

  • مشاور عیسائی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

   سلام وقت بخیر
   درآمد دانشجویان رشته های پزشکی و پیرا پزشکی بسته به شرایط متغییر میباشد.جهت اطلاع از شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • محمد
   ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۳

   ندارد
   ۱.۵ سال اخر تحصیل به عنوان اینترن ماهی ۱.۵ تومن ان هم با منت و …

   • مشاور جوادی
    ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

    سلام وقت بخیر
    دوست گرامی بستگی چه دانشگاهی باشین.

 8. امیر
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۶

  یعنی الان یه هوشبر داخل کشور ما ماهانه 1.5میلیون میگیره؟الان سر جمع کل قسط و وام ها رو جمع کنی….اصن بیخیال،گیرم 12ماه کار کنه و هیچی نخوره و پولش هدر نره،یعنی1.5×12=18میلیون میگیره؟!!!!!!!اصن گیرم 5میلیون بگیره،بعد از یک سال میشه 60میلیون؟!حتی یه ماشین هم نمیتونه بگیره!

  • مشاور عیسائی
   ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

   سلام وقت بخیر
   درآمد هوشبر با توجه به تخصص متغییر میباشد ولی از مبلغی که شما فرمودید بیشتر خواهد بود .

  • نریمان
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

   هوشبر درامدش حدودا ۹ میلیون در ماه است

 9. مهدی بدیعی
  ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۹

  سلام وقتتون بخیر
  ای کاش رتبه های مورد نیاز برای هر رشته رو هم مینوشتین.

  • مشاور جوادی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۶

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی برای چه رشته ای رو میخوایین؟

 10. فرشاد
  ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹

  با عرض سلام
  پزشکی شغل شریف و پر درآمدی هست و این خیلی خوبه
  دولت میتونه با بستن مالیات به درآمد‌ای نجومی این قشر یه جورایی پول رو از دهک‌های بالای جامعه( استفاده کننده از خدمات گرون) به سمت دهک‌های پایین جامعه هدایت بکنه
  مثلا هزینه درآمد براشون تقریبا رایگان بشه

 11. عدالت
  ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

  👈 لزوم ورود جدی دادستانی و مجلس به این موضوع و خارج کردن حوزه درمان از مافیای پزشکی احساس می شود تا شاهد پایان یافتن شرایط بحرانی اختلاف طبقاتی باشیم .

   

 12. نارس
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۸

  من متخصص طرحی هستم … میشه منبع این خبر کاملا دروغ رو بمنم بگین!!! در دوران طرح حقوق ماهیانه تو سال ۱۴۰۱ ۹۲۰۰تومان هست! و کارانه بعد از ۹-۱۰ماه تاخیر به زووووور بعد از هزار بار کسر از طریق شاپرک و قاصدک و مالیات و پلکان به ۱۰-۱۵میلیون میرسه! کاش اینقد دروغ نمیگفتین… اونایی ک توی تهران مطب دارن و سنشون هم سن پدر منه اونا شاید ۱تا ۲ درصد پزشکان هم نباشن ک اتفاقا همونا نمیزارن جوونا پیشرفت کنن و مطب بزنن! فعلا که ویزیت کلینیک ۱۰هزار تومان هست کمتر از یه چیپس برید حال کنید

  • maleki
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

   سلام وقت بخیر
   جت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید

 13. موحدی
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

  اعداد بالا درست نیست. من پزشک عمومی در یکی از شهرستانها هستم. در مجموع کار در مطب و درمانگاه براحتی ماهی 70 میلیون تومن درآمد دارم.

  این اعداد و ارقام رو از کجا آوردید؟!!
  حتی در روستاها هم درآمد پزشک عمومی بالای 40 تومن هست.

  • mansuri
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۱

   سلام وقت بخیر سوال خود را کاملا مطرح بفرمایید

  • Amir
   ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۴

   ممنون میشم پاسخ خود را ثابت کنید
   من حتی از دانشجو های سال اخری هم پرسیدم گفتن تا ۱۵ ميليون درآمد دارن

   • مشاور فتح اللهی
    ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۸

    سلام درامد در رشته های پزشکی ثابت نمیباشد و متغیر هست

 14. Gisoo
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۸

  سلام .می خواستم بدونم می ارزه کسی تو سن 24 سالگی وارد رشته پزشکی بشه ؟ یعنی از اون سن شروع کنه !
  ممنون می شم پاسخ بدید !

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۸

   با سلام وقت بخیر در صورت داشتن علاقه موردی نداره

  • احمد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   سلام. ۲۴ سال که خیلی کمه من یکی از اقواممون ۴۱ سالشه تازه کنکور داده داره عمومی میخونه

   • مشاور فتح اللهی
    ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸

    سلام برای شرکت در کنکور سراسری و رشته پزشکی محدودیت سنی وجود ندارد

 15. بهار
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۹

  دست کم در مورد بهداشت میتونم بگم اطلاعات درست نیست.کارشناس بهداشت هستم و بین ۱۱ تا ۱۴ تومن دریافتی دارم.در مورد پزشک عمومی هم سال ۹۵ در مرکز روستایی ۱۵ تومن دریافتی داشتن.الان اطلاع ندارم.

 16. حسین پزشکیان
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

  من اگه برگردم به عقب هیچوقت رشته ی پزشکی رو انتخاب نمیکنم چون به هیچوقت درآمد خوبی نداره و بسیار دیر بازده هست بعد از ۱۱ سال آدم ماهی ۱۰۰ میلیون هم که بگیره دیگه بدرد نمیخوره چون جوانی آدم رفته و باید خرج درمان بیماری های روانی در طول تحصیلش کنه

  • بیماری معده داشتم
   ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۹

   درامد خیلی از پزشکهای ایران بالای ماهی چهارصد میلیون هست من یک دکتر گوارش در تهران میشناسم مطبش هم خیابان نصرت تهران هست بالای پانصد میلیون ماهیانه در میاورد! سه روز در هفته در کلینیک خصوصی مدائن اندوسکپی و کلنوسکپی دارد و به شدت میلیاردر است این متن اتفاقا کمتر گفته است.

 17. احمد پزشکی
  ۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

  منبع خبری و کشوری که داره این همه پول به پزشکش میده رو میشه به منم نشون بدید . من پزشک متخصص هیات علمی الان یک ساله ۱۲ تومان حقوق میگیرم و اندر خم یک کوچه ام … ایکاش کابینت ساز میشدم و افسوس و هزار افسوس

  • محمد
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۲

   دوست عزیز دروغ تا این حد؟ اعضای هیات علمی بسته به استان حداقل ۱۰ میلیون دریافتی دارن و طبق نرخنامه ۱۴۰۱ شما روزی ۱۰ تا دونه ویزیت هم داشته باشی میشه ماهی حداقل دریافتی ۳۰ میلیون ولی من میگم حداقل ۵۰ میلیون سند و مدرکی میدم درک نمیکنم دلیل دروغ رو

 18. ناشناس
  ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۱۵

  متن بشدت با اغراق نوشته و دروغ محضه مثل درامد پرستاری و داروسازی که چرت محضه و دقیقن درامدشون ۱/۳هس دوستان الان دیگ خوشبختانه جوری هس ک راحت بشه با کلی فارغ التحصیل صحبت کرد و یا هزارتا سایت دیگ فمید چی ب چیه .لطفا تو چاه نیوفتید و درست و با چشم باز تصمیم بگیرید.فانتزی فکر نکنید.به این سایت هایی ک همش با غرض نوشتا شده توجه نکنید

 19. ا
  ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۰

  عموجون از این به بعد وقتی خواستی از چند تا سایت کپی کنی نگاه کن باهم تناقض نداشته باشن یه جا دآمد دندان رو بگه 30 یه جای دیگه متنت 100

 20. چ
  ۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۳

  ممنون

  • هیوا
   ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

   من نرس هستم کارشناس پرستاری ماهی ۱۵ درآمد دارم ولی هر ماه نیاز دارم ۳ ماه مرخصی بگیرم و استراحت کنم تا جبران کمبود خواب شبم بشه. آری حقوق پرستار بالاس حتی تا ۴۵ هم میرسه ولی آدم از خانوادش هم دور باشه گاهی نیاز داره گپ تایمی داشته باشه و از موقعت استرس آور دور باشه. واقعا اگر بخوای هم زندگی کنی و هم کار در رشته پرستاری و پزشکی با حقوق ۱۰ تومن باید بسنده کنی. وگرنه تو هر شغلی میشه خودکشی کرد و خوب پول در آوورد.

   • Amir
    ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

    میشه بدونم چجوری درامد پرستاران تا ۴۵ میرسه؟ اگه میشه ایدی تلگرامتون بزارید
    ایدی بنده minezlow در تلگرام اگه پیام دادید بگید که تو سایت بودید

    • مشاور فتح اللهی
     ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۹

     سلام درامد در رشته های پزشک پایه ثابتی ندارد

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)