تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای

ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای 1400

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۳۸
ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای 1400 آغاز شد. کلیه افراد پذیرفته شده در این دانشگاه می توانند در زمان تعیین شده ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور و با کنکور خود را نهایی کنند. البته دقت داشته باشید که برای ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور به تهیه مدارکی هم نیاز دارید. مدارکی بسیار مهم که باید در زمان قبولی در دانشگاه جهت انجام ثبت نام آن ها را با خود همراه ببرید.

 

با توجه به اهمیت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای و همین طور لیست مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور و با کنکور یاری خواستن از مشاوری خبره و کاردان در این زمینه می تواند کمک بسیار مؤثر و خوبی برای شما دوست عزیز دانشجو باشد. از این رو پیشنهاد ما این است که برای کسب اطلاعاتی بهتر و دقیق تر در این رابطه با مرکز مشاوره تحصیلی ثبت نام در این دانشگاه جامع تماس حاصل فرمایید.

 

 

جهت اطلاع از زمان ثبت نام نهایی دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

برای انجام ثبت نام قطعی دانشجو در دانشگاه های فنی حرفه ای کشور به تهیه و آماده کردن مدارکی هم نیاز است

 

ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور

 

چه زمانی باید برای ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای اقدام کرد؟

از جمله موارد بسیار مهمی که باید در رابطه با ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای به آن توجه لازم را مبذول دارید در رابطه با زمان ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای است.

در صورت عدم اطلاع از این موضوع و توجه نکردن به آن زمان ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای به اتمام می رسد و دیگر مهلت آن برای شما دوست عزیز تمدید نمی شود.

در سال گذشته ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور و با کنکور در دوره نهایی و در زمان ثبت نام قطعی در دوره های کارشناسی ناپیوسته در روزهای بیست و پنجم و بیست و ششم شهریور ماه صورت گرفت.

اما عزیزانی که در دوره های کاردانی دانشگاه فنی حرفه ای قبول شده بودند امکان ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور و با کنکور در دوره ثبت نام قطعی را در روزهای سی ام و سی و یکم شهریور داشتند.

دقت داشته باشید که شروع کلاس های درسی برای هر کدام از این دوره ها نیز متفاوت بود.

 به عبارت دیگر، شروع کلاس ها درسی برای افراد پذیرفته شده در دوره کارشناسی ناپیوسته از سی ام شهریور آغاز شد.

اما دوستانی که در مقطع کاردانی پذیرفته شده بودند امکان شروع کلاس ها را از اول مهر ماه داشتند.

اما این زمان برای دانشجویانی که در سال جاری در دانشگاه فنی حرفه ای در مقاطع مختلف پذیرفته می شوند هنوز مشخص نیست.

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای در سال جاری هستید می توانید با مشاوران ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند اطلاعات خوب و موثقی را در رابطه با زمان ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای در اختیار شما دوستان عزیز پذیرفته شده در سال جاری در این دانشگاه قرار دهند. 

 

 

برای اطلاع از شرایط گرفتن انتقالی در دانشگاه های فنی حرفه ای بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

نحوه ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای چگونه است؟

از جمله اطلاعاتی که هر یک از دانشجویان و افراد پذیرفته شده در این دانشگاه در زمان ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور و با کنکور در مرحله نهایی باید به آن توجه داشته باشند در رابطه با نحوه انجام ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای است.

در واقع، آن ها باید از این موضوع مطلع باشند که آیا ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور در دوره نهایی به صورت الکترونیکی انجام می شود یا این که نه افراد باید برای انجام ثبت نام به صورت حضوری به دانشگاه محل قبولی مراجعه کنند و مراحل ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای را پیش ببرند.

یا این که نه ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور هم به صورت الکترونیکی و هم به شکل حضوری برای افراد پذیرفته شده انجام می شود؟

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای در سال جاری هستید می توانید با مشاوران حاضر در تیم مشاوره ایران تحصیل در این رابطه تماس بگیرید.

مشاوران ما می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با نحوه ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور و با کنکور در اختیار شما دوستان و عزیزان همیشه همراه قرار دهند.

 

 

جهت اطلاع از نحوه و زمان ثبت نام در میز خدمت دانشگاه فنی حرفه ای بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

چه مدارکی برای ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور و با کنکور نیاز دارید؟

دقت داشته باشید که برای ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای با آزمون و بدون آزمون به تهیه مدارکی مهم هم نیاز دارید.

مدارکی که بدون آماده کردن آن ها امکان ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای در دانشگاه ها وجود ندارد.

در ادامه با ذکر مدارک لازم برای ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه هستیم.

در صورت داشتن هر سؤالی در رابطه با مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون آزمون و با کنکور در دوره کاردانی و کارشناسی می توانید با مشاوران حاضر در تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران ما می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با مدارک لازم برای ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهند.

 

 

برای ورود بهسامانه سمیاد دانشگاه فنی حرفه ایجهت شرکت در کلاس های الکترونیکی این دانشگاه وارد لینک مربوطه شوید

 

 

ثبت نام فنی حرفه ای

 

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دوره کاردانی فنی حرفه ای

. ارائه اصل مدرک تحصیلی دیپلم دوران متوسطه و یا گواهی پایان تحصیلات دوره متوسطه نظام جدید در یکی از رشته های کاردانش و یا فنی حرفه ای که نشان دهنده گذراندن تمامی دوره های کارورزی، کارآموزی در طول سه سال تحصیل در دبیرستان است.

. ارائه اصل مدرک تحصیلی دیپلم و یا گواهی نامه موقت اتمام دوران تحصیل در دوران نظام قدیم

. تحویل اصل شناسنامه فرد قبول شده در دانشگاه فنی حرفه ای همراه با دو برگه کپی از آن

. ارائه اصل کارت ملی و همین طور دو فتوکپی از پشت و روی این کارت معتبر

. تحویل دوازده قطعه عکس در اندازه 4×3 که در سال جاری گرفته شده باشد.

. تحویل رسید پستی مربوط به تأییدیه تحصیلی دیپلم به مرکز دانشگاهی فنی حرفه ای

 

 

برای اطلاع از بهترین رشته فنی حرفه ای از جهت بازار کار بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دوره کارشناسی فنی حرفه ای

. تحویل مدرک فوق دیپلم یا همان کاردانی

. ارائه اصل شناسنامه عکس دار همراه با دو برگه کپی از صفحه های آن

. تحویل عکس 4×3 از فرد متقاضی به تعداد دوازده قطعه که به تازگی و در سال جاری گرفته شده باشد.

. ارائه مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه برای آقایانی که در دانشگاه فنی حرفه ای در مقطع کاردانی پذیرفته شده اند.

 

 

آیا امکان اعتراض به نتایج دانشگاه فنی حرفه ای برای افراد پذیرفته شده وجود دارد؟

ممکن است برخی از شما دوستان عزیز پذیرفته شده در دانشگاه فنی حرفه ای چه در دوره با کنکور و چه در دوره بدون آزمون چندان رضایتی از نتیجه قبولی خود در این دانشگاه جامع نداشته باشند.

اینجاست که این سؤال برای آن ها مطرح می شود که آیا می توان برای اعتراض به نتیجه قبولی دانشگاه فنی حرفه ای اقدام کرد؟

در پاسخ باید عرض کنیم که خوشبختانه سازمان سنجش آموزش کشور این امکان را برای دوستان پذیرفته در این دانشگاه که از نتیجه قبولی خود رضایتی ندارند فراهم کرده است.

در واقع، هر فرد می تواند برای اعتراض به نتیجه قبولی و پذیرش خود از طریق این سایت اقدامات لازم را انجام دهد و اعتراض خود را به ثبت برساند.

اما آیا از نحوه ثبت درخواست اعتراض به نتایج قبولی دوره های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه فنی حرفه ای اطلاعی دارید؟

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت درخواست اعتراض به نتایج قبولی در دوره های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه های فنی حرفه ای هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

تیم مشاوره ما می توانند اطلاعات خوب و دقیقی را در رابطه با نحوه ثبت اعتراض به نتایج قبولی و پذیرش در دوره های بدون کنکور و با کنکور دانشگاه های فنی حرفه ای در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهند.

 

 

برای اطلاع از نحوه دریافت شماره دانشجویی دانشگاه فنی حرفه ای بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

آیا دوره تکمیل ظرفیت برای دوره های کاردانی و کارشناسی فنی حرفه ای برگزار می شود؟

شاید این سؤال برای شما دوست عزیز و دانشجوی پذیرفته شده در دانشگاه فنی حرفه ای نیز مطرح شود که آیا دوره تکمیل ظرفیت نیز برای دوره های کاردانی و کارشناسی برگزار می شود یا خیر؟

در رابطه با برگزاری دوره تکمیل ظرفیت برای دوره های کاردانی و همین طور کارشناسی باید عرض کنیم که در حال حاضر شاهد برگزاری این دوره برای داوطلبان هستیم.

اما قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در دوره تکمیل ظرفیت دانشگاه فنی حرفه ای در دوره بدون کنکور و با کنکور الزاماً باید از موارد مهمی همچون زمان، نحوه و البته شرایط ثبت نام در این دوره از پذیرش دانشگاه فنی حرفه ای اطلاعاتی را بدست آورید.

اما این که چطور می توانید به اطلاعاتی موثق و درست در رابطه با این مسائل دست پیدا کنید موضوعی است که می توانید از طریق مشاوری خبره در رابطه با آن اطلاعاتی را کسب کنید.

مشاوری که بتواند اطلاعات خوبی را در رابطه با نحوه و زمان و البته شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام در دوره تکمیل ظرفیت دانشگاه های فنی حرفه ای در دوره بهمن ماه در اختیار شما دوستان عزیز همیشه همراه قرار دهند.

مشاوران ایران تحصیل می توانند در این رابطه همراه و همقدم شما دوستان و عزیزان همیشه همراه باشند و با دادن اطلاعاتی در این رابطه شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی و هدایت کنند.

فقط کافیست با آن ها تماس حاصل فرمایید تا با دادن اطلاعاتی در رابطه با دوره تکمیل ظرفیت برای دوره های کاردانی و همین طور کارشناسی در دانشگاه فنی حرفه ای در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز باشند.

 

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام قطعی دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاه فنی حرفه ای از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط 

سامانه آموزش مجازی دانشگاه فنی حرفه ای 

ثبت نام سامانه شمیم دانشگاه فرهنگیان

ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای

مشکل ورود به سیستم ناد را چگونه رفع کنیم؟

زمان و نحوه انتخاب واحد دانشگاه فنی حرفه ای

کارت ورود به جلسه آزمون ادواری فنی حرفه ای 

اعلام نتایج آزمون ادواری فنی حرفه ای

رشته های آزمون ادواری فنی حرفه ای

شرایط ثبت نام آزمون ادواری فنی حرفه ای

آزمون عملی فنی حرفه ای

3.3/5 - (6 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای در سال جاری در چه زمانی انجام می شود؟ 

برای اطلاع از زمان ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای در سال جاری با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور  و با کنکور به چه مدارکی نیاز دارد؟ 

برای ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور به تهیه مدارکی از جمله کپی شناسنامه و کارت ملی و غیره نیاز دارید.

آیا زمان ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور و با کنکور در دوره کارشناسی و کاردانی با یکدیگر متفاوت است؟ 

بله. زمان ثبت نام برای هر یک از مقاطع تحصیلی با یکدیگر متفاوت است.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. علی پ
  ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

  سلام اگه تو امتحانات رد بشیم به شهریور بمونیم گرفتن دیپلم طول میکشه و اگه تا زمان ثبت نام دانشگاه دیپلم اخذ نشد چیکار کنیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام
   با واحد آموزشی دانشگاه قبولی صحبت کنید که بعد از امتخانات دی ماه دیپلم شما آمادست و بت نام دانشگاه رو انجام بدین

 2. مصطفی
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۷

  با سلام خسته نباشید ببخشید من دانشگاه بوشهر روزانه قبول شدم. برای ورودی مهر. ولی ثبت نام. نکردم بنظر شما میشه برای ورودی بهمن ثبت نام کرد یا ن ممنون میشم جواب بدید

  • مصطفی
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۰

   برای کارشناسی قبول شدم

   • کارشناس ارشد
    ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴

    سلام وقت بخیر.برای اطلاع از شرایط ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای 1400 با مشاورین ما تماس بگیرید.

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام وقت بخیر.با توجه به دانشگاه و رشته ممکنه ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای1400 برای بهمن هم انجام بشه.

 3. ...
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۷

  سلام من درخواست تغییر اولویت داده بودم به سایت سنجش از سنجش به من زنگ زدن گفتن که با درخواستت موافقت کردن دارم معرفی نامتو میزنم به دانشگاه برات پیامک میاد دوروز گذشته هنوز پیامک نیومده باید چیکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام بایدمنتظرباشید

 4. سارین
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۸

  سلام خسته نباشید ببخشید من سال ۱۲ طراحی دوخت هستم فنی حرفه ای پی خواستم بدونم اگه بخوام بدون کنکور دانشگاه فنی حرفه ای تهران ثبت نام کنم مشکلی نداره ینی میتونم ثبت نام کنم یا ن باید کنکور بدم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۸

   سلام بله باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

   • مصطفی
    ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۵

    سلام من دانشکده فنی حرفه ای پسرانه بوشهر قبول شدم کارشناسی. برای ورودی مهر ولی ثبت نام نتونستم انجام بدم. میتونم ترم بهمن ثبت نام کنم یا خیر

    • کارشناس ارشد
     ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

     سلام وقت بخیر.با توجه به دانشگاه و رشته ممکنه ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای1400 برای بهمن هم انجام بشه.

 5. محدثه
  ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۵

  سلام من دانشکده روزانه فنی و حرفه ای دختران زاهدان قبول شدم ورودی بهمن ماه هستم پیش ثبت نام و بصورت الترونیکی انجام دادم میخوام بدونم برای تحویل مدارک چه روزی حضوری بیام
  لطفا جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   با سلام
   با واحد اموزش دانشگاه تماس بگیرید

 6. مریم
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

  سلام من کارشناسی روزانه قبول شدم و دانشگاه رو ثبت نام کردم اما شماره نامه برام نیومد ک پیگیر درخواستم باشم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۱

   سلام وقتتون بخیر با توجه به اینک زمانش طولانی شده حضوری به دانشگاه مراجعه کنید

 7. زهرااا
  ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۸

  سلام من دانشگاه کاردانی روزانه قبول شدم ثبت نام غیر حضوری هم کردم و مدارکم رو هم بردم دانشگاه حضوری من دیگه دوست ندارم برم میخوام دوباره کنکور بدم برای فرهنگان آیا میشه کنکور داد برلی فرهنگیان و چطوری میشع لغو کرد ثبت نام رو بی زحمت میشع راهنمای کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۴

   سلام تماس بگیرید تا کامل راهنماییتون کنیم.مراحلش طولانیه و امکان پاسخ در باکس وجودندارد

 8. Mehdi A
  ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

  سلام
  من قبولی مهر هستم و امروز مدارکم رو حضوری تحویل دانشکده دادم فقط معافیت تحصیلی نگرفته بودم گفتن باید ببرم تا چه زمانی برای تحویل مدرک معافیت تحصیلی و اتمام کامل ثبت نام فرصت دارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۲

   سلام بستگی به دانشگاه شما داره

 9. زهرا
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۶

  سلام خسته نباشید من دیروز پیش ثبت نام انجام دادم بعد بعد نوشت ک پیامکی به شما ارسال خواهد شد حالا چند روز طول میکشه بیاد؟؟؟؟
  از طرفی هم تو سایت دانشگاه زده ک بعد پیش ثبت نام به دانشگاه مراجعه کنید و مدارک رو بیارین
  حالا من صبر کنم پیامک بیاد!!!!
  دانشگاه هم راه دوره زنگم میزنم جواب نمیدن

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام
   بستگی به خود واحد دانشگاهیتون داره.باید از واحد دانشگاه پیگیری کنید

 10. Mohammad
  ۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۰

  سلام من کارشناسی ناپیوسته فنی قبول شدم ولی ریز نمرات رو ندارم و طول میکشه تا تهیه کنم حتی ریز نمرات دیپلم هم میخواد. حالا به نظرتون بعداً تحویل بدم مشکلی پیش نمیاد؟ ممنون.

  • مشاور ارشد
   ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۱

   سلام مدارک مورد نیاز برای ثبت نام کارشناسی نا پیوسته رو‌باید هر چه سریع تر فراهم نمایید و‌به دانشگاه ارائه کنید.

 11. ابوالفضل
  ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶

  میبخشید من دانشگاه علمی کاربردی رو تو سایت سنجش ثبت نام کردم هنوز جوابش نیومده میخواستم بدونم تا بیاد برای سربازی غیبت رد نمیکنند

  • کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقتتون بخیر.خیر غیبت نمی خورید

  • کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقتتون بخیر تا زمان اعلام نتایج شما نباید وارد غیبت شده باشید اگر از اخرین مدرک تحصیلی شما یک سال گذشته باشد شما وارد غیبت شده و از سوی نظام وظیفه اجازه ی ادامه تحصیل ندارید.

 12. Tin
  ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

  سلام .
  برای ثبت نام دانشکده باید حتما کارت ملی داشته باشیم ؟
  چون شماره کارت ملی و شناسنامه یکی هست

  • کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام
   بله .به کارت ملی نیاز دارید

 13. دانیال
  ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۸

  سلام ؛ من دانشگاه قبول شدم ؛ برا ثبت نام هنوز کارت ملی ندارم …
  مشکلی برای ثبت نامم میش نمیاد؟؟

 14. Meli
  ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۵۷

  سلام من دانشکده شیراز قبول شدم آیا نیاز هست قبل از ثبت نام به صورت حضوری به دانشگاه برم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت بخیر
   شرایط ثبتنام هر دانشکده متفاوت است
   اطلاعیه های منتشر شده در سایت سنجش و دانشکده محل پذیرشتان را چک کنید

 15. yalda
  ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۲

  سلام
  من اصل دیپلم رو گم کردم الان دانشگاه قبول شدم چیکار باید بکنم..؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۸

   با سلام
   باید به مدرسه مراجعه کنید

   • yalda
    ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۵

    بنظرتون میشع کاریش‌ کرد چون مدرسه اصلشو بهم داده من گمش کردم

    • کارشناس ارشد
     ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

     سلام
     باید از خود مدرسه پیگیری کنید

 16. زهرا
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۰

  سلام من دانشگاه فنی و حرفه ای قزوین کارشناسی ناپیوسته دراومدم برای ثبت نام باید حضوری برم یا سایتی چیزی داره و زمانش کی هست

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۶

   سلام
   توسط خود دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

ایران تحصیل
تماس با مشاور