ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای ۱۴۰۲

ثبت نام دانشجویان فنی و حرفه ای
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای آغاز شد. کلیه افراد پذیرفته شده در این دانشگاه می توانند در زمان تعیین شده ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور و با کنکور خود را نهایی کنند. البته دقت داشته باشید که برای ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور به تهیه مدارکی هم نیاز دارید. مدارکی بسیار مهم که باید در زمان قبولی در دانشگاه جهت انجام ثبت نام آن ها را با خود همراه ببرید. به علاوه ما زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه های فنی حرفه ای را نیز در این مطلب بررسی خواهیم کرد.

با توجه به اهمیت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای و همین طور لیست مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور و با کنکور یاری خواستن از مشاوری خبره و کاردان در این زمینه می تواند کمک بسیار مؤثر و خوبی برای شما دوست عزیز دانشجو باشد. از این رو پیشنهاد ما این است که برای کسب اطلاعاتی بهتر و دقیق تر در این رابطه با مرکز مشاوره تحصیلی ثبت نام در این دانشگاه جامع تماس حاصل فرمایید.

 

 

چه زمانی باید برای ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای اقدام کرد؟

از جمله موارد بسیار مهمی که باید در رابطه با ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای به آن توجه لازم را مبذول دارید در رابطه با زمان ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای است.

در صورت عدم اطلاع از این موضوع و توجه نکردن به آن زمان ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای به اتمام می رسد و دیگر مهلت آن برای شما دوست عزیز تمدید نمی شود.

در سال گذشته ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور و با کنکور در دوره نهایی و در زمان ثبت نام قطعی در دوره های کارشناسی ناپیوسته در روزهای بیست و پنجم و بیست و ششم شهریور ماه صورت گرفت.

اما عزیزانی که در دوره های کاردانی دانشگاه فنی حرفه ای قبول شده بودند امکان ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور و با کنکور در دوره ثبت نام قطعی را در روزهای سی ام و سی و یکم شهریور داشتند.

دقت داشته باشید که شروع کلاس های درسی برای هر کدام از این دوره ها نیز متفاوت بود.

 به عبارت دیگر، شروع کلاس ها درسی برای افراد پذیرفته شده در دوره کارشناسی ناپیوسته از سی ام شهریور آغاز شد.

اما دوستانی که در مقطع کاردانی پذیرفته شده بودند امکان شروع کلاس ها را از اول مهر ماه داشتند.

اما این زمان برای دانشجویانی که در سال جاری در دانشگاه فنی حرفه ای در مقاطع مختلف پذیرفته می شوند هنوز مشخص نیست.

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای در سال جاری هستید می توانید با مشاوران ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند اطلاعات خوب و موثقی را در رابطه با زمان ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای در اختیار شما دوستان عزیز پذیرفته شده در سال جاری در این دانشگاه قرار دهند. 

 

 

ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه های فنی حرفه ای

 

 

برای اطلاع از شرایط گرفتن انتقالی در دانشگاه های فنی حرفه ای بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

 

نحوه ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای چگونه است؟

از جمله اطلاعاتی که هر یک از دانشجویان و افراد پذیرفته شده در این دانشگاه در زمان ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور و با کنکور در مرحله نهایی باید به آن توجه داشته باشند در رابطه با نحوه انجام ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای است.

در واقع، آن ها باید از این موضوع مطلع باشند که آیا ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور در دوره نهایی به صورت الکترونیکی انجام می شود یا این که نه افراد باید برای انجام ثبت نام به صورت حضوری به دانشگاه محل قبولی مراجعه کنند و مراحل ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای را پیش ببرند.

یا این که نه ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور هم به صورت الکترونیکی و هم به شکل حضوری برای افراد پذیرفته شده انجام می شود؟

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای در سال جاری هستید می توانید با مشاوران حاضر در تیم مشاوره ایران تحصیل در این رابطه تماس بگیرید.

مشاوران ما می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با نحوه ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور و با کنکور در اختیار شما دوستان و عزیزان همیشه همراه قرار دهند.

 

 

جهت اطلاع از نحوه و زمان ثبت نام در میز خدمت دانشگاه فنی حرفه ای بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

چه مدارکی برای ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور و با کنکور نیاز دارید؟

دقت داشته باشید که برای ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای با آزمون و بدون آزمون به تهیه مدارکی مهم هم نیاز دارید.

مدارکی که بدون آماده کردن آن ها امکان ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای در دانشگاه ها وجود ندارد.

در ادامه با ذکر مدارک لازم برای ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه هستیم.

در صورت داشتن هر سؤالی در رابطه با مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون آزمون و با کنکور در دوره کاردانی و کارشناسی می توانید با مشاوران حاضر در تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران ما می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با مدارک لازم برای ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهند.

 

 

برای ورود به سامانه سمیاد دانشگاه فنی حرفه ای جهت شرکت در کلاس های الکترونیکی این دانشگاه وارد لینک مربوطه شوید.

 

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دوره کاردانی فنی حرفه ای

. ارائه اصل مدرک تحصیلی دیپلم دوران متوسطه و یا گواهی پایان تحصیلات دوره متوسطه نظام جدید در یکی از رشته های کاردانش و یا فنی حرفه ای که نشان دهنده گذراندن تمامی دوره های کارورزی، کارآموزی در طول سه سال تحصیل در دبیرستان است.

. ارائه اصل مدرک تحصیلی دیپلم و یا گواهی نامه موقت اتمام دوران تحصیل در دوران نظام قدیم

. تحویل اصل شناسنامه فرد قبول شده در دانشگاه فنی حرفه ای همراه با دو برگه کپی از آن

. ارائه اصل کارت ملی و همین طور دو فتوکپی از پشت و روی این کارت معتبر

. تحویل دوازده قطعه عکس در اندازه 4×3 که در سال جاری گرفته شده باشد.

. تحویل رسید پستی مربوط به تأییدیه تحصیلی دیپلم به مرکز دانشگاهی فنی حرفه ای

 

 

برای اطلاع از بهترین رشته فنی حرفه ای از جهت بازار کار بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دوره کارشناسی فنی حرفه ای

تمامی دانشگاه ها برای ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه های فنی حرفه ای مدارک زیر  را درخواست می کنند.

. تحویل مدرک فوق دیپلم یا همان کاردانی

. ارائه اصل شناسنامه عکس دار همراه با دو برگه کپی از صفحه های آن

. تحویل عکس 4×3 از فرد متقاضی به تعداد دوازده قطعه که به تازگی و در سال جاری گرفته شده باشد.

. ارائه مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه برای آقایانی که در دانشگاه فنی حرفه ای در مقطع کاردانی پذیرفته شده اند.

 

 

ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور

 

 

آیا امکان اعتراض به نتایج دانشگاه فنی حرفه ای برای افراد پذیرفته شده وجود دارد؟

ممکن است برخی از شما دوستان عزیز پذیرفته شده در دانشگاه فنی حرفه ای چه در دوره با کنکور و چه در دوره بدون آزمون چندان رضایتی از نتیجه قبولی خود در این دانشگاه جامع نداشته باشند.

اینجاست که این سؤال برای آن ها مطرح می شود که آیا می توان برای اعتراض به نتیجه قبولی دانشگاه فنی حرفه ای اقدام کرد؟

در پاسخ باید عرض کنیم که خوشبختانه سازمان سنجش آموزش کشور این امکان را برای دوستان پذیرفته در این دانشگاه که از نتیجه قبولی خود رضایتی ندارند فراهم کرده است.

در واقع، هر فرد می تواند برای اعتراض به نتیجه قبولی و پذیرش خود از طریق این سایت اقدامات لازم را انجام دهد و اعتراض خود را به ثبت برساند.

اما آیا از نحوه ثبت درخواست اعتراض به نتایج قبولی دوره های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه فنی حرفه ای اطلاعی دارید؟

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت درخواست اعتراض به نتایج قبولی در دوره های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه های فنی حرفه ای هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

تیم مشاوره ما می توانند اطلاعات خوب و دقیقی را در رابطه با نحوه ثبت اعتراض به نتایج قبولی و پذیرش در دوره های بدون کنکور و با کنکور دانشگاه های فنی حرفه ای در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهند.

 

 

برای اطلاع از نحوه دریافت شماره دانشجویی دانشگاه فنی حرفه ای بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

آیا دوره تکمیل ظرفیت برای دوره های کاردانی و کارشناسی فنی حرفه ای برگزار می شود؟

شاید این سؤال برای شما دوست عزیز و دانشجوی پذیرفته شده در دانشگاه فنی حرفه ای نیز مطرح شود که آیا دوره تکمیل ظرفیت نیز برای دوره های کاردانی و کارشناسی  برگزار می شود یا خیر؟

در رابطه با برگزاری دوره تکمیل ظرفیت برای دوره های کاردانی و همین طور کارشناسی باید عرض کنیم که در حال حاضر شاهد برگزاری این دوره برای داوطلبان هستیم.

اما قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در دوره تکمیل ظرفیت دانشگاه فنی حرفه ای در دوره بدون کنکور و با کنکور الزاماً باید از موارد مهمی همچون زمان، نحوه و البته شرایط ثبت نام در این دوره از پذیرش دانشگاه فنی حرفه ای اطلاعاتی را بدست آورید.

اما این که چطور می توانید به اطلاعاتی موثق و درست در رابطه با این مسائل دست پیدا کنید موضوعی است که می توانید از طریق مشاوری خبره در رابطه با آن اطلاعاتی را کسب کنید.

مشاوری که بتواند اطلاعات خوبی را در رابطه با نحوه و زمان و البته شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام در دوره تکمیل ظرفیت دانشگاه های فنی حرفه ای در دوره بهمن ماه در اختیار شما دوستان عزیز همیشه همراه قرار دهند.

مشاوران ایران تحصیل می توانند در این رابطه همراه و همقدم شما دوستان و عزیزان همیشه همراه باشند و با دادن اطلاعاتی در این رابطه شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی و هدایت کنند.

فقط کافیست با آن ها تماس حاصل فرمایید تا با دادن اطلاعاتی در رابطه با دوره تکمیل ظرفیت برای دوره های کاردانی و همین طور کارشناسی در دانشگاه فنی حرفه ای در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز باشند.

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به بررسی نحوه ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای بپردازیم. زمان ثبت نام و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام نیز معرفی شد. دانشجویان فنی و حرفه ای به صورت بدون کنکور و با کنکور می توانند در دانشگاه پذیرفته شوند که مدارک مورد نیاز هر کدام به صورت جداگانه بررسی گردید. در صورتی که از ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه های فنی حرفه ای هستید و نیاز به اطلاعات بیشتری در این رابطه دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

 

3.9/5 - (9 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای در سال جاری در چه زمانی انجام می شود؟ 

برای اطلاع از زمان ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای در سال جاری با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور  و با کنکور به چه مدارکی نیاز دارد؟ 

برای ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور به تهیه مدارکی از جمله کپی شناسنامه و کارت ملی و غیره نیاز دارید.

آیا زمان ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور و با کنکور در دوره کارشناسی و کاردانی با یکدیگر متفاوت است؟ 

بله. زمان ثبت نام برای هر یک از مقاطع تحصیلی با یکدیگر متفاوت است.

نظرات

 1. Avatar photo
  سبا
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۹

  سلام و وقت بخیر ☘️
  زمان ثبت نام دانشجویان مقطع کارشناسی ناپیوسته از چه زمانی هست !؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام
   تقریبا در بازه مرداد تا شهریور

 2. Avatar photo
  علی
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵

  سلام ممنون از اطلاعات سایتتون
  من سال 1402 کنکور فنی دارم ، و سعیمو دارم میکنم در دانشکده انقلاب اسلامی قبول شم
  سوال اینه که حداقل معدل تقریبی و رتبه کنکور فنی که نیاز هست برای پذیرفته شدن در انقلاب اسلامی ، چند هست ؟
  ممنون میشم پاسخ بدین .

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 3. Avatar photo
  محمد رضا
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۵

  سلام من دانشگاه شهید باهنر شیراز روزانه نیمه دوم قبول شدم تاریخ دقیق ثبت نام همین روز هاست؟! لطفا تاریخ دقیق و کامل رو بهم بگید با تشکر

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۲

   سلام دوست عزیز، شما برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام باید با واحد ثبت نام دانشگاهتون در ارتباط باشید.

 4. Avatar photo
  taher
  ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۶

  این همه سخنرانی کردین ولی مهلت ثبتنام غیری حضوری رو ذکر نکردین

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی این مورد در سایت خود دانشگاه اعلام میشه.
   سایت دانشگاه قبولی رو چک کنید.

   • Avatar photo
    زینب
    ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۷

    سلام وقتتون بخیر. دانشجوی ورودی بهمن هستم توسامانه بوستان ثبت نام کردم ولی‌درمورد صحت سنجی اطلاعات چیزی ازم نخواستن این اشکال داره؟ درضمن درمورد پایش فرهنگی علایق واستعداد دانشجو هرچی فرمارو پر میکنم ثبت نمیشه واسه این کارچیکارباید بکنم؟واین که سامانه سماد نام کاربری وکلمه عبورمو قبول نمیکنه چیکارکنم؟ لطفا سوالاتمو جواب بدین 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

    • Avatar photo
     karimi
     ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۱

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 5. Avatar photo
  mohsen
  ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

  سلام مهلت ثبت نام دانشگاه های فنی و حرفه ای تا کی هست اطلاعی دارید ؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام وقت به خیر
   مهلت ثبت نام هر دانشگاه متفاوت است.از طریق سایت دانشگاه پیگیری نمایید.

 6. Avatar photo
  elahe
  ۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

  سلام ببخشید نحوه ثبت نام دانشجویان کارشناسی پیوسته که از طریق کنکور ریاضی قبول شدن به چه صورت هست؟

  • Avatar photo
   bahraii
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام وقت بخیر هر دانشگاه متفاوت است برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 7. Avatar photo
  زهرا
  ۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

  سلام من تو دانشگاه مورد نظرم قبول شدم تو رشته کامپیوتر همین امسال دیروز اومد جوابا
  کی باید ثبت نام کنم برای دانشگاه؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام وقت به خیر
   از طریق سایت دانشگاه پذیرفته شده پیگیری نمایید.

 8. Avatar photo
  ماهان میلان
  ۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲

  آیا ثبت نام دوره کاردانی فنی و حرفه ای حضوری هست یا غیر حضوری ؟!!

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام وقت به خیر
   سایت دانشگاه پذیرنده را بررسی نمایید.

 9. Avatar photo
  مهدی21
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۱

  سلام من داشنگاه فنی حرفه ای پسران 2 کرمانشاه قبول شدم سایت دانشگاه گزینه ای برای ثبت نام نداره کجا باید ثبت نام کنم.

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 10. Avatar photo
  Mohamad.a
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۳

  با سلام، بنده سال آخر دبیرستان رشته ساخت و تولید هستم، برای قبولی در دانشگاه انقلاب تهران و یا دانشگاه تبریز معدل چند مورد نیازه؟؟ و معدل سه سال دبیرستان حساب میشه یا فقط معدل سال آخر؟؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایرات تحصیل تماس حاصل فرمایید

 11. Avatar photo
  زهرا
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۶

  ببخشید نتایج ثبت نام دانشگاه فنی کی هست؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۵

   سلام وقت بخیر نیمه دوم شهریور ماه اعلام میشود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماسحاصل فرمایید

 12. Avatar photo
  shaghayegh
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۶

  سلام
  ببخشید معدل قبولی برای کاردانی به کارشناسی کامپیوتر داخل این دانشگاه چند هست؟

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام شما لطفا رتبه های قبولی سالهای گذشته را در رشته مورد نظر چک کنید

  • Avatar photo
   bagheri
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام برای اطلاعات بیشتر به مرکز مشاوره ایران تحصیلان تماس حاصل بفرمایید.

 13. Avatar photo
  سحر
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

  سلام میخواستم بدونم دانشگاه های فنی یه سری هاش زده بدون خوابگاه یعنی هیچ خوابگاهی نمیدن و باید جایی رو اجاره کنیم؟

  • Avatar photo
   aghazade
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۹

   سلام
   بعله در صورتی که زده شده بدون خوابگاه شما باید خودتون اقدام کنید ولی باز با دانشگاه صحبت کنید

 14. Avatar photo
  الهه
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

  سلام خسته نباشید ببخشید با دیپلم تجربی میشه برا دانشگاه فنی رشته گرافیک یا طراحی دوخت بدون کنکور ثبت نام کرد؟!

  • Avatar photo
   bagheri
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۰

   با سلام امکان ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای 1401 در بدون ازمون های هنر با 100 درصد معدل امکان پذیر است

 15. Avatar photo
  علی پ
  ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

  سلام اگه تو امتحانات رد بشیم به شهریور بمونیم گرفتن دیپلم طول میکشه و اگه تا زمان ثبت نام دانشگاه دیپلم اخذ نشد چیکار کنیم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام
   با واحد آموزشی دانشگاه قبولی صحبت کنید که بعد از امتخانات دی ماه دیپلم شما آمادست و بت نام دانشگاه رو انجام بدین

 16. Avatar photo
  مصطفی
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۷

  با سلام خسته نباشید ببخشید من دانشگاه بوشهر روزانه قبول شدم. برای ورودی مهر. ولی ثبت نام. نکردم بنظر شما میشه برای ورودی بهمن ثبت نام کرد یا ن ممنون میشم جواب بدید

  • Avatar photo
   مصطفی
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۰

   برای کارشناسی قبول شدم

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴

    سلام وقت بخیر.برای اطلاع از شرایط ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای 1400 با مشاورین ما تماس بگیرید.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام وقت بخیر.با توجه به دانشگاه و رشته ممکنه ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای1400 برای بهمن هم انجام بشه.

 17. Avatar photo
  ...
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۷

  سلام من درخواست تغییر اولویت داده بودم به سایت سنجش از سنجش به من زنگ زدن گفتن که با درخواستت موافقت کردن دارم معرفی نامتو میزنم به دانشگاه برات پیامک میاد دوروز گذشته هنوز پیامک نیومده باید چیکار کنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام بایدمنتظرباشید

 18. Avatar photo
  سارین
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۸

  سلام خسته نباشید ببخشید من سال ۱۲ طراحی دوخت هستم فنی حرفه ای پی خواستم بدونم اگه بخوام بدون کنکور دانشگاه فنی حرفه ای تهران ثبت نام کنم مشکلی نداره ینی میتونم ثبت نام کنم یا ن باید کنکور بدم ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۸

   سلام بله باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

   • Avatar photo
    مصطفی
    ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۵

    سلام من دانشکده فنی حرفه ای پسرانه بوشهر قبول شدم کارشناسی. برای ورودی مهر ولی ثبت نام نتونستم انجام بدم. میتونم ترم بهمن ثبت نام کنم یا خیر

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

     سلام وقت بخیر.با توجه به دانشگاه و رشته ممکنه ثبت نام دانشجویان فنی حرفه ای1400 برای بهمن هم انجام بشه.

 19. Avatar photo
  محدثه
  ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۵

  سلام من دانشکده روزانه فنی و حرفه ای دختران زاهدان قبول شدم ورودی بهمن ماه هستم پیش ثبت نام و بصورت الترونیکی انجام دادم میخوام بدونم برای تحویل مدارک چه روزی حضوری بیام
  لطفا جواب بدین

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   با سلام
   با واحد اموزش دانشگاه تماس بگیرید

 20. Avatar photo
  مریم
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

  سلام من کارشناسی روزانه قبول شدم و دانشگاه رو ثبت نام کردم اما شماره نامه برام نیومد ک پیگیر درخواستم باشم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۱

   سلام وقتتون بخیر با توجه به اینک زمانش طولانی شده حضوری به دانشگاه مراجعه کنید

 21. Avatar photo
  زهرااا
  ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۸

  سلام من دانشگاه کاردانی روزانه قبول شدم ثبت نام غیر حضوری هم کردم و مدارکم رو هم بردم دانشگاه حضوری من دیگه دوست ندارم برم میخوام دوباره کنکور بدم برای فرهنگان آیا میشه کنکور داد برلی فرهنگیان و چطوری میشع لغو کرد ثبت نام رو بی زحمت میشع راهنمای کنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۴

   سلام تماس بگیرید تا کامل راهنماییتون کنیم.مراحلش طولانیه و امکان پاسخ در باکس وجودندارد

 22. Avatar photo
  Mehdi A
  ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

  سلام
  من قبولی مهر هستم و امروز مدارکم رو حضوری تحویل دانشکده دادم فقط معافیت تحصیلی نگرفته بودم گفتن باید ببرم تا چه زمانی برای تحویل مدرک معافیت تحصیلی و اتمام کامل ثبت نام فرصت دارم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۲

   سلام بستگی به دانشگاه شما داره

 23. Avatar photo
  زهرا
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۶

  سلام خسته نباشید من دیروز پیش ثبت نام انجام دادم بعد بعد نوشت ک پیامکی به شما ارسال خواهد شد حالا چند روز طول میکشه بیاد؟؟؟؟
  از طرفی هم تو سایت دانشگاه زده ک بعد پیش ثبت نام به دانشگاه مراجعه کنید و مدارک رو بیارین
  حالا من صبر کنم پیامک بیاد!!!!
  دانشگاه هم راه دوره زنگم میزنم جواب نمیدن

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام
   بستگی به خود واحد دانشگاهیتون داره.باید از واحد دانشگاه پیگیری کنید

 24. Avatar photo
  Mohammad
  ۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۰

  سلام من کارشناسی ناپیوسته فنی قبول شدم ولی ریز نمرات رو ندارم و طول میکشه تا تهیه کنم حتی ریز نمرات دیپلم هم میخواد. حالا به نظرتون بعداً تحویل بدم مشکلی پیش نمیاد؟ ممنون.

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۱

   سلام مدارک مورد نیاز برای ثبت نام کارشناسی نا پیوسته رو‌باید هر چه سریع تر فراهم نمایید و‌به دانشگاه ارائه کنید.

 25. Avatar photo
  ابوالفضل
  ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶

  میبخشید من دانشگاه علمی کاربردی رو تو سایت سنجش ثبت نام کردم هنوز جوابش نیومده میخواستم بدونم تا بیاد برای سربازی غیبت رد نمیکنند

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقتتون بخیر.خیر غیبت نمی خورید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقتتون بخیر تا زمان اعلام نتایج شما نباید وارد غیبت شده باشید اگر از اخرین مدرک تحصیلی شما یک سال گذشته باشد شما وارد غیبت شده و از سوی نظام وظیفه اجازه ی ادامه تحصیل ندارید.

 26. Avatar photo
  Tin
  ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

  سلام .
  برای ثبت نام دانشکده باید حتما کارت ملی داشته باشیم ؟
  چون شماره کارت ملی و شناسنامه یکی هست

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام
   بله .به کارت ملی نیاز دارید

 27. Avatar photo
  دانیال
  ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۸

  سلام ؛ من دانشگاه قبول شدم ؛ برا ثبت نام هنوز کارت ملی ندارم …
  مشکلی برای ثبت نامم میش نمیاد؟؟

 28. Avatar photo
  Meli
  ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۵۷

  سلام من دانشکده شیراز قبول شدم آیا نیاز هست قبل از ثبت نام به صورت حضوری به دانشگاه برم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت بخیر
   شرایط ثبتنام هر دانشکده متفاوت است
   اطلاعیه های منتشر شده در سایت سنجش و دانشکده محل پذیرشتان را چک کنید

 29. Avatar photo
  yalda
  ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۲

  سلام
  من اصل دیپلم رو گم کردم الان دانشگاه قبول شدم چیکار باید بکنم..؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۸

   با سلام
   باید به مدرسه مراجعه کنید

   • Avatar photo
    yalda
    ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۵

    بنظرتون میشع کاریش‌ کرد چون مدرسه اصلشو بهم داده من گمش کردم

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

     سلام
     باید از خود مدرسه پیگیری کنید

 30. Avatar photo
  زهرا
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۰

  سلام من دانشگاه فنی و حرفه ای قزوین کارشناسی ناپیوسته دراومدم برای ثبت نام باید حضوری برم یا سایتی چیزی داره و زمانش کی هست

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۶

   سلام
   توسط خود دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور