ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97-98
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 98-99

سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98-99

 

 

متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد  می توانند در دو ترم مهر و بهمن اقدام به ثبت نام نمایند. تاثیر سوابق تحصیلی برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برخی از رشته ها صفر می باشد. داوطلبان متقاضی ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد لازم است به هنگام ثبت نام نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام نمایند. شایان ذکر است که هزینه پرداخت شده در سایت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور قابل استرداد نخواهد بود. در ادامه شما را با نحوه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد آشنا خواهیم نمود.

 

 

جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم بهمن 98 در مقاطع کاردانی و کارشناسی – اطلاع از رشته های جدید بدون کنکور دانشگاه آزاد و ویرایش ثبت نام بدون آزمون آزاد از تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور

9092305587 ( استان تهران)

پاسخگویی از ساعات 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی ترم بهمن 98 شروع شد!

اگر قصد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رو دارید الان بهترین زمان هست که می توانید برای ثبت نام اقدام کنید با توجه به این که زمان دقیق ثبت نام دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی برای ترم مهر و بهمن متغیر است می توانید جهت ثبت نام زودتر از موعد با مراجعه به سامانه یا همان سایت به صورت پیش ثبت نام مدارک خود را ارسال نمایید.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ترم بهمن 98 در مقطع کاردانی و کارشناسی در تمامی رشته محل های سراسر کشور صورت می گیرد و ظرفیت پذیرش دانشجو برای تمامی رشته ها فراهم است کلیه متقاضیان محترم می توانند جهت تکمیل ثبت نام وارد سایت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور  azmoon.org قدیم یا سامانه جدید azmoon.iau.ac.ir شوند و ثبت نام کنند.

مدارک ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور – ترم مهر و بهمن 99

مدارک ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور برای هر یک از مقطع های کارشناسی و کاردانی با یکدیگر متفاوت خواهد بود لذا دانشجویان گرامی بخش ذیل را با دقت مطالعه نمایند تا مدارک مد نظر دانشگاه به منظور ثبت نام تهیه نموده سپس وارد سایت ثبت نام دانشگاه آزاد شوند.

مدارک ثبت نام کاردانی بدون کنکور دانشگاه آزاد

 1. اصل و کپی کارت ملی
 2. اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات
 3. اصل دیپلم فنی حرفه ای – کاردانش یا هنرستان
 4.  مدرک گواهی معافیت تحصیلی از نظام وظیفه و یا معافیت دائم
 5. تکمیل فرم های دفترچه ثبت نام
 6. تاییدیه تحصیلی
 7. شش قطعه عکس سه در چهار
 8. با توجه به تغییر مکرر مدارک ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور حتما قبل از مراجعه به مراکز ثبت نام یکبار مدارک را با مشاوران سازمان از طریق تلفن 9099072952 چک کنید.

 

مدارک ثبت نام کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

متقاضیانی که قصد ثبت نام در مقطع کارشناسی پیوسته و یا ناپیوسته دانشگاه آزاد را دارند می بایست تمامی مدارک بالا را همراه داشته باشند فقط دوستانی که قصد ثبت نام کارشناسی پیوسته را دارند مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم و یا پیش دانشگاهی جدید جهت ثبت نام الزامی است.

ضمنا کلیه متقاضیانی که قصد ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد را دارند نیز می بایست مدرک کاردانی خود را به صورت کامل اخذ کرده باشند.

متقاضیان مذکر نیز توجه داشته باشند مدرک نظام وظیفه وی می بایست از پلیس +10 استعلام گردد.

 

جزئیات ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 99

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی ترم بهمن 99 امسال بر خلاف سال های گذشته بسیار زودتر از موعد در حال انجام گیری می باشد لذا متقاضیان محترم توجه داشته باشند با توجه به محدودیت در ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در اولین فرصت با مرکز ثبت نام دانشگاه آزاد به شماره 9099072952 تماس بگیرند و امور ثبت نام خود را پیگیری نمایند.

ضمنا به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رسانیم سامانه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد برای سایت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور azmoon.org به نشانی azmoon.iau.ac.ir تغییر نشانی داده ضمنا در راستای رفاه حال متقاضیان محترم در صورتی که وارد نشانی قبلی نیز شوید به صورت خودکار به سیستم سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتقل خواهید شد.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم مهر و بهمن

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی حدودا چند سالی است که ورود داوطلبان برای تحصیل در دانشگاه ها را با سهولت رو به رو کرده،با توجه به اینکه ورود به دانشگاه های کشور تا پیش از این فقط از طریق ثبت نام کنکور ممکن بود امروزه هر کدام از متقاضیانی که قصد تحصیل بدون کنکور در دانشگاه آزاد اسلامی را داشته باشند می توانند صرفا با داشتن یک مدرک پایه به صورت بدون کنکور یا بر اساس سوابق تحصیلی وارد عرصه علم و پیشرفت شوند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تقریبا از سال 93 تا به امروز ادامه دارد،کلیه متقاضیانی که قصد ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد را دارند می توانند با ارائه مدرک پایه و تکمیل روند ثبت نام بدون کنکور وارد دانشگاه شوند.کلیه متقاضیان توجه داشته باشند ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون فقط از طریق سیستم ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد اسلامی انجام می شود.

لازم به ذکر است سامانه ثبت نام بدون آزمون مهر و بهمن 98-99 دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org به صورت شبانه روزی فعال بوده و داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام یا تماس با مرکز ثبت نام (9099072952 – 9092305587 ) استان تهران)) مراحل ثبت نام را تکمیل نمایند.

 

 

 

جهت اطلاع از جزییات بیشتر ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97-98 عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل باشید

 

 

 

 

مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور همواره از مهم ترین رویداد های تحصیلی در تقویم آموزشی کشور است که در هر سال تحصیلی در دو نیمسال یا همان ترم مهر و بهمن دانشجو می پذیرد ، اکثر متقاضیان پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد از داوطلبان کنکوری هستند که نتایج قابل قبولی در کنکور بدست نیاورده اند یا انتخاب رشته صحیحی نداشته اند که در رشته محل مورد نظر خود پذیرفته نشده اند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی نیز همانند کنکور سراسری دارای مرحله انتخاب رشته خواهد بود شایان ذکر است داوطلبان محترم می توانند در بیست انتخاب مختلف به ترتیب اولویت جهت انتخاب رشته اقدام نمایند.انتخاب رشته صحیح جهت ثبت نام بدون کنکور نیز مانند انتخاب رشته کنکور سراسری دارای اهمیت فراوانی است .

 سوابق تحصیلی متقاضی تاثیر فراوانی در پذیرش خواهد داشت بنابراین سوابق تحصیلی متقاضی تاثیر مستقیم و بسزایی در ثبت نام در اولویت های ابتدایی متقاضی خواهد داشت لذا در این راستا مرکز مشاوره و ثبت نام دانشگاه آزاد امکان مشاوره انتخاب رشته و معرفی بازار کار و چارت درسی رشته های مختلف را برای متقاضیان ثبت نام از سراسر کشور فراهم نموده است شایان ذکر است متقاضیان محترم می توانند از سراسر کشور جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و مشاوره و راهنمایی انتخاب رشته با شماره های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) 9092305587 (تماس از استان تهران) تماس بگیرند.

 

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 98-99

زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد هم از مهم ترین موضوعاتی است که می تواند در ثبت نام شما موثر باشد ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی معمولا دوبار در سال انجام می گیرد ، یک بار برای ورودی های نیمسال اول سال تحصیلی 97-98 یا همان ورودی های ترم مهر 97-98 و بار دیگر برای ورودی های نیمسال دوم سال تحصیلی 97-98 یا همان ورودی های ترم بهمن 97-98 از طریق سامانه ثبت نام بدون آزمون مهر و بهمن 97-98 به نشانی azmoon.org انجام می شود ضمنا زمان ثبت نام بدون کنکور مهر ماه از مرداد ماه آغاز شده و تا زمان شروع کلاس های نیمسال اول 97-98 یا همان اواخر مهر ماه ادامه خواهد داشت و زمان ثبت نام بدون آزمون آزاد برای ترم بهمن از اواخر آبان ماه آغاز شده و تا اواخر بهمن ادامه می یابد اما با توجه به اینکه زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال های مختلف تغییراتی داشته بهتر است که داوطلبان گرامی جهت اطلاع از زمان ثبت نام با مرکز مشاوره دانشگاه آزاد ایران تحصیل تماس بگیرند تا از زمان ثبت نام به صورت دقیق مطلع گردند ضمنا لازم به ذکر است در صوزتی که داوطلبان گرامی در مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد اقدام به ثبت نام ننمایند ثبت نام وی در دانشگاه آزاد در این ترم عملا ناممکن خواهد بود لذا متقاضیان محترم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانند جهت ثبت نام در زمان پیش ثبت نام دانشگاه آزاد که معمولا دو ماه قبل از زمان ثبت نام خواهد بود نسبت به تکمیل فرم و ارسال مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه آزاد نمایند تا در روند ثبت نام وی مشکلی بوجود نیاید.

 

 

 

داوطلبان گرامی جهت اطلاع از زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97-98 با مرکز ثبت نام ایران تحصیل تماس بگیرید

 

 

 

 

جدیدترین شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 98-99

پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه آزاد برای سال 98-99 مطابق جدیدترین تصمیمات شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی دانشگاه آزاد اسلامی دستخوش تغییراتی قرار گرفت که لازم دانستیم اطلاعات و شرایط جدید ثبت نام را مطابق جدیدترین تغییرات در اختیار داوطلبان قرار دهیم.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی مطابق تصمیمات جدید به صورت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی خواهد بود یعنی عامل مهم و حیاتی که تاثیر به سزایی در قبولی متقاضیان در دانشگاه آزاد خواهد داشت معدل کتبی و کل داوطلبان خواهد بود البته مشاوره انتخاب رشته آزاد داوطلبان گرامی نیز در پذیرش آن ها دخیل خواهد بود به عنوان مثال ضریب تاثیر معدل داوطلبانی که در رشته های متجانس با مدرک پایه خود ثبت نام نمایند بیشتر از داوطلبانی خواهد بود که در رشته های نامتجانس با مدرک پایه خود باشد.

پیرو قوانین جدید ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی متقاضیان موظف به انتخاب بیست کد رشته به ترتیب اولویت خواهند بود که با توجه به ظرفیت رشته و دانشگاه و سطح علمی داوطلب (معدل کتبی و کل مدرک پایه) در یکی از رشته های انتخابی خود قبول خواهد شد، با توجه به این داوطلبان گرامی می بایست در نحوه انتخاب رشته و شناخت رشته های موجود شناخت کافی را داشته باشند ضمنا متقاضیان محترم می توانند جهت بررسی بازار کار رشته های موجود و تجزیه و تحلیل رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد با مرکز مشاوره دانشگاه آزاد ایران تحصیل تماس بگیرند تا انتخاب درست از بین رشته های موجود داشته باشند ضمنا ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در برخی رشته های جدید نیز ارائه می گردد که متقاضیان محترم می توانند با تماس با مرکز از جزییات و شرایط مطلع گردند.

 

جهت اطلاع از شرایط جدید رشته مامایی بدون کنکورداروسازی بدون آزمون و ثبت نام بدون کنکور پرستاری اینجا کلیک کنید

جزییات و مقاطع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 98-99

ثبت نام بدون آزمون در چندساله گذشته متقاضیان بسیاری را داشته عده ای از این متقاضیان به علت کار و مشغله زندگی مدتی از تحصیل و دانشگاه دور بوده اند و از شرایط جدید پذیرش دانشگاه ها – تفاوت مدرک پاره وقت و تمام وقتتفاوت دوره های روزانه و شبانهشهریه رشته های بدون کنکور – شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه و… آشنایی کافی را ندارند لذا مرکز مشاوره ایران تحصیل شرایطی را فراهم آورده که تمامی متقاضیان بتوانند از هر نقطه کشور با مرکز ثبت نام دانشگاه آزاد با شماره های 9099072952 و 9092305587 ( استان تهران) تماس بگیرند و از تمامی قوانین و شرایط پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد مطلع گردند.

به اطلاع می رسانیم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در تمامی زیر گروه های تجربی – ریاضی – انسانی – هنر و زبان در تمامی رشته ها انجام می گیرد متقاضیان محترم می توانند جهت ثبت نام بدون آزمون در واحد های دانشگاه آزاد پس از مطالعه دفترچه و اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به سامان ثبت نام بدون آزمون مهر و بهمن 98-99 به آدرس اینترنتی azmoon.org وارد شوند و یا با شماره های9099072952 تماس حاصل نمایند ضمنا لازم به ذکر است با توجه به تصمیمات جدید شورای عالی دانشگاه آزاد ثبت نام بدون کنکور رشته شیمی دارویی که تا سال گذشته جزو رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد به حساب می آمد انجام نخواهد گرفت و این رشته از دفترچه حذف شده است.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی پیوسته مهر و بهمن 98-99

متقاضیان محترم به اطلاع شما می رسانیم انجام ثبت نام در سایت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور در مقطع کاردانی بدون کنکور نیز انجام خواهد گرفت لذا متقاضیان محترم می توانند جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی نیز اقدام نمایند.

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد اکثرا از رشته های فنی حرفه ای و هنرستان می باشد اگر بخواهیم به چند مورد از رشته های بدون کنکور کادانی دانشگاه آزاد اشاره کنیم می توانیم به رشته های زیر اشاره کنیم :

 • رشته حسابداری
 • رشته گرافیک
 • رشته تربیت بدنی
 • رشته الکترونیک برق صنعتی
 • رشته الکترونیک تاسیسات الکترونیکی
 • رشته الکترونیک عمومی
 • رشته نقشه کشی معماری
 • رشته نقشه کشی صنعتی
 • رشته نقشه کشی نقشه برداری
 • طراحی دوخت
 • گرافیک
 • و….

سامانه ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته مهر و بهمن 98-99

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی ناپیوسته مهر و بهمن 98-99

پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی ناپیوسته نیز انجام می گیرد منظور از مقطع کاردانی ناپیوسته همان مقطع کاردانی است اما داوطلبانی که دارای مدرک پیش دانشگاهی هستند و علاقه مند به رشته های خاص هستند بیشترین متقاضیان این مقطع دانشگاهی را تشکیل می دهند ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در این مقطع در رشته های مختلفی انجام می گیرد که به چند نمونه از این رشته ها اشاره می کنیم :

 • رشته دامپزشکی
 • رشته آموزش و پرورش ابتدایی
 • رشته کاردانی علوم ورزشی
 • رشته کاردانی مدیریت بازرگانی
 • کاردانی فنی برق
 • کاردانی فنی مخابرات
 • کاردانی امور بانکی
 • کاردانی مدیریت گمرکی
 • و….

سامانه ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته مهر و بهمن 98-99

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ناپیوسته مهر و بهمن 98-99

از دیگر مقاطعی که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در این مقطع انجام می گیرد مقطع کارشناسی ناپیوسته است ، مقطع کارشناسی ناپیوسته مختص داوطلبانی است که مدرک  کاردانی دارند و می خواهند ادامه تحصیل دهند این دسته از داوطلبان می توانند ابتدا مدرک کارشناسی ناپیوسته خود را اخذ کنند و سپس اگر قصد ادامه تحصیل داشته باشند در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون یا با آزمون مشغول به تحصیل شوند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ناپیوسته در رشته های زیر ارائه می گردد :

سامانه ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته مهر و بهمن 98-99

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ناپیوسته مهر و بهمن 98-99

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی بیشترین متقاضی را در رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دارد،چون تمامی داوطلبانی که در کنکور سراسری نتیجه مطلوب خود را نمیگیرند و یا به عبارتی در رشته مورد علاقه خود قبول نمی شوند برای ورود به دانشگاه و تحصیل در رشته مورد نظرشان از طریق ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته وارد می شوند،از جهتی می توان گفت تقریبا تمامی رشته هایی داوطلبان در کنکور تلاش می کنند که در این رشته ها قبول شوند به صورت بدون آزمون در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد موجود است.

ضمنا لازم به ذکر است متقاضیان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد می توانند علاوه بر رشته های متجانس با مدرک پیش دانشگاهی خود در رشته های زیر گروه های دیگر نیز انتخاب رشته کنند و این موضوع نیز کمک به سزایی به داوطلبانی دارد که در انتخاب رشته دبیرستان به درستی انتخاب رشته ننموده اند،از جمله رشته های پرمتقاضی این زیر گروه رشته های زیر می باشند:

 • رشته مهندسی عمران
 • رشته مهندسی برق
 • رشته مهندسی مکانیک
 • رشته مهندسی صنایع
 • رشته مهندسی معماری
 • رشته مهندسی IT
 • مدیریت بازرگانی
 • مدیریت امور بانکی
 • مدیریت دولتی
 • حسابداری
 • حقوق
 • فقه و حقوق اسلامی
 • مترجمی زبان
 • و…..

سامانه ثبت نام بدون آزمون کارشناسی پیوسته مهر و بهمن 98-99

مطالب مرتبط :

رشته ساخت پروتز های دندانی

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی

پیش ثبت نام علمی کاربردی

پیراپزشکی بدون آزمون

azmoon.net

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با زمان ثبت نام دانشگاه آزاد به شما اطلاعات لازم را ارائه نماییم. انجام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای دو ترم مهر و بهمن امکان پذیر می باشد. برای دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته می توانید به سایت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور  مراحعه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جزئیات سامانه ثبت نام بدون کنکور آزاد و انجام ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دانشگاه آزاد  چیست؟

جهت انجام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، ارائه مدارکی دیپلم و گواهی پیش دانشگاهی برای داوطلبان واجد شرایط ضروری می باشد.

 

آیا برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مهلت تمدید در نظر گرفته شده است؟

در این رابطه دانشگاه آزاد تصمیم گیری خواهد نمود. اما توصیه می نماییم که انجام ثبت نام را به روزهای پایانی سال موکل ننمایید.

 

پس از ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد باز هم نیازی به ثبت نام حضوری خواهیم داشت؟

در مرحله اولیه انجام ثبت نام در سامانه ثبت نام بدون کنکور آزاد خواهد بود. اما پس از پذیرش باید به دانشگاه مربوطه به صورت حضوری مراجعه نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.