ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ + رشته محل‌ها

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۲۱۸
 • تاریخ بروزرسانی: ۶ خرداد ۱۴۰۲
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ برای داوطلبان عزیز آغاز شد. سایت ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی به منظور پذیرش بدون آزمون در نیمسال دوم بهمن ۱۴۰۲-۱۴۰۳ در مقاطع کاردانی و کارشناسی از داوطلبان واجد شرایط دانشجو می‌پذیرد. زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد برای ترم بهمن سال ۱۴۰۲، از تاریخ 30 آذر ماه شروع شده است و تا 10 دی ماه ادامه دارد. لذا کلیه داوطلبان می‌توانند با ورود به سایت دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org فرایند ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

متقاضیانی که قصد ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور و انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی را دارند می‌توانند از امروز وارد سامانه ثبت نام شده و پس از خرید کارت اعتباری نسبت به تکمیل روند ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. متقاضیان دقت داشته باشند که در صورت اشتباه در درج اطلاعات هنگام ثبت نام، امکان ویرایش اطلاعات وجود نداشته و در صورت خطا ثبت نام ایشان لغو خواهد شد. چنانچه شما داوطلبان گرامی در هر کدام از مراحل اسم نویسی برای رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد ابهامی داشته باشید، کافی است با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا مشاورین ایران تحصیل ضمن ارائه راهنمایی به شما عزیزان در صورت تمایل ثبت نام شما را به صورت تلفنی انجام دهند.

مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

👈 ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در دو نیمسال مهر و بهمن صورت می‌گیرد. داوطلبان باید در زمان مقرر شده ثبت نام خود را انجام دهند. متقاضیان گرامی ملاحظه بفرمایید که تکمیل روند ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد صرفا به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام azmoon.org است. لذا از هر گونه مراجعه حضوری جهت ثبت نام اولیه خودداری کنید. شایان ذکر است پذیرش نیمسال تحصیلی بهمن نیز مانند نیمسال مهر، بر اساس تاثیر سوابق تحصیلی یا معدل خواهد بود. لذا به هنگام وارد کردن اطلاعات به صحت آن ها توجه کنید.

برای دریافت و مشاهده لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد روی لینک کلیک کنید.

👈شایان ذکر است متقاضیان محترم حتما قبل از خرید کارت اعتباری دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد را به صورت کامل مطالعه نمایند و فقط در صورت دارا بودن شرایط عمومی، اختصاصی و وجود رشته محل مورد نظر در ظرفیت‌ها نسبت به خرید کارت و ورود به سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام نمایند.

📣 اطلاعیه 📣

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه‌های آزاد معمولا در دو دوره مهر و بهمن ماه و ثبت نام از طریق سایت سازمان مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد صورت می پذیرد.

👈داوطلبانی که بنا به هر دلیلی از طریق کنکور سراسری وارد دانشگاه نشده و یا بعد از شرکت در آزمون و انتخاب رشته، در هیچ یک از کدرشته‌های مورد نظر خود پذیرفته نشده‌اند، می‌توانند در دو نیمسال مهر و بهمن وارد سایت ثبت نام دانشگاه آزاد شوند و جهت ادامه تحصیل در آن ثبت نام کنند. خبر خوب اینکه زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی به صورت پیوسته و ناپیوسته و در کدرشته‌های موجود در واحدهای سراسر کشور برای ترم بهمن ۱۴۰۲ اعلام شده است.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۱۴۰۲

👈دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و همچنین کارشناسی پیوسته و ناپیوسته به صورت بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد، بنابراین تمامی متقاضیان تحصیل بدون آزمون در این دانشگاه‌ها باید در زمان تعیین شده به واحد مورد نظر مراجعه کرده و کلیه فرایند ثبت نام خود را انجام دهند. توجه داشته باشید که حتماً از زمان دقیق آغاز و پایان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مطلع شوید و در همین بازه زمانی برای ثبت نام اقدام کنید؛ زیرا در غیر این صورت ممکن است فرصت ثبت نام را از دست بدهید و یا با مشکلات بعدی مواجه شوید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم ثبت نام خود را در روزهای نخست این بازه زمانی انجام دهید و نام نویسی خود را به روزهای پایانی یا زمان تمدید مهلت ثبت نام موکول نکنید.

👈زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ در نوبت بهمن ماه از 30 آذر ماه آغاز شده است و به مدت ۱۰ روز ادامه دارد. کلیه داوطلبان جهت ثبت نام باید به سایت azmoon.org مراجعه کنند. احتمال می‌رود مهلت مجددی به عنوان تمدید مهلت ثبت نام برای افرادی که نتوانند فرایند اسم نویسی را تکمیل نمایند، در نظر گرفته شود که هنوز تاریخ دقیق آن مشخص نشده است، اما توصیه می‌کنیم در زمان تعیین شده، حتما ثبت نام خود را تکمیل نمایید و شانس پذیرش خود را از دست ندهید. 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

🔗 اگر می خواهید بدانید چگونه در سایت دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنیم؟ بر روی لینک نمایید.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 1402

👈زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال اول تحصیلی (مهر ۱۴۰۲) در مرداد ماه بوده است. البته با توجه به اینکه زمان ثبت نام نیمسال اول ۱۴۰۲ پایان یافته است، جزییات مربوط به این ثبت نام را در جدول زیر برای شما عزیزان قرار داده‌ایم، زیرا معمولا زمان ثبت نام با سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد سال 1402 مشابه سال‌های گذشته است.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر
مقطع زمان آغاز ثبت نام مهر نیمسال اول تحصیلی
کاردانی پیوسته 5 تا 27 مرداد (تمدید تا 8 شهریور)
کاردانی ناپیوسته 18 تا 28 مرداد (تمدید تا 8 شهریور)
کارشناسی پیوسته 18 تا 28 مرداد (تمدید تا 8 شهریور)
کارشناسی ناپیوسته 25 تیر تا 5 مرداد (تمدید تا 8 شهریور)

 

🔗 برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد روی لینک کلیک نمایید.

 

نحوه نام نویسی با سوابق تحصیلی

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

👈ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد دارای شرایط عمومی و اختصاصی است که دانشجویان هر مقطع و دوره باید از آنها اطلاع دقیق داشته باشند و پس از بررسی این شرایط ثبت نام خود را انجام دهند. البته باید اشاره کرد بر خلاف شرایط اختصاصی که برای هر مقطع متفاوت است، شرایط عمومی بین تمام مقاطع و رشته‌های تحصیلی یکسان در نظر گرفته شده است.

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه با سوابق تحصیلی روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 

دانشگاه آزاد برای کلیه داوطلبان خود در مقاطع تحصیلی مختلف شرایطی را در نظر گرفته است که همه داوطلبان باید این شرایط را داشته باشند، در غیر این صورت نمی‌توانند در آن ثبت نام کنند. این شرایط به شکل زیر هستند.

☑️ اعتقاد و التزام به دین اسلام یا یکی از ادیان موجود در قانون اساسی

☑️ پیروی از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

☑️ نداشتن اعتیاد و انحرافات اخلاقی

☑️ داشتن توانایی جسمی متناسب با رشته انتخابی

☑️ موافقت با همه شرایط و ضوابط وضع شده در دانشگاه آزاد اسلامی

☑️ قبول عدم تعهد دانشگاه به تامین خوابگاه برای دانشجویان

☑️ عدم داشتن مشکلات و موانع برای ادامه تحصیل

☑️ نداشتن مشکل نظام وظیفه برای آقایان

☑️  اخذ تعداد حداکثر ۲۰ واحد انتخاب برای هر رشته ورودی مهر و بهمن

 

📣 اطلاعیه 📣 

برای کسب اطلاع تکمیلی در ارتباط با شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد می‌توانید از طریق تماس با شماره 9099075307 با کارشناسان ایران تحصیل ارتباط بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را به شما عزیزان ارائه دهند. 

 

شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته

☑️ دانشجویان داوطلب نظام جدید 6-3-3 به شرط داشتن مدرک دیپلم قادر به ثبت نام خواهند بود. همچنین آن افرادی که در حال حاضر شاغل به تحصیل هستند، اگر تا قبل از پذیرش در دانشگاه مدرک خود را دریافت کنند، مجاز به ثبت نام می‌باشند.

☑️ داوطلبانی که دیپلم کار و دانش دارند، اگر در یکی از رشته‌های متناسب دیپلم قبول شوند باید حداکثر ۱۴ واحد جبرانی بگذرانند. کسانی که دیپلم کار و دانش، فنی حرفه‌ای و هنرستان قدیم را دارند، نیز می‌توانند انتخاب رشته‌ای مرتبط با دیپلم خود انجام دهند.

☑️ علاوه بر این اگر دانشجویی دیپلم تطبیقی داشته باشد، می تواند برای کاردانی پیوسته ثبت نام کند. هر کدام از دانشجویان در صورتی می‌توانند در یک رشته ثبت نام کنند که شرط تطابق رشته را رعایت کرده باشند، اما در رشته تربیت بدنی این قانون متفاوت است. نکته مهم این است که داوطلبان باید شرط معدل پذیرش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را داشته باشند.

شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی ناپیوسته

☑️ آن دسته از افرادی که دیپلم نظام جدید شاخه‌های نظری، فنی حرفه‌ای و کاردانش دارند، باید مدرک دیپلم و پیش‌دانشگاهی خود را تا شهریور دریافت کنند. اگر مدرک پیش‌دانشگاهی خود را ارائه ندهند نمی‌توانند در پذیرش دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی ناپیوسته شرکت کنند.

☑️ داشتن معدل کتبی و معدل کل برای کل رشته‌ها واجب شرایط است. اگر فردی عمدا و یا سهوا معدل خود را وارد نکرده باشد مجاز به ثبت نام نیست. دانشجویان دارای مدرک کاردانی پیوسته یا ناپیوسته می‌توانند برای کاردانی ناپیوسته بدون کنکور شرکت کنند.

☑️ علاوه بر این اگر متقاضی دارای مدرک کاردانی علوم پزشکی و مشمول سربازی باشد و گواهی پایان دوره طرح پزشکی خود و نظام وظیفه را ارائه دهد می‌تواند در این دوره شرکت کند.

☑️ متقاضیان رشته‌های تربیت بدنی نیز باید از سلامت جسمی بالایی برخوردار باشند، بنابراین کسانی که قصد ورود به رشته‌های تربیت بدنی را دارند مشکلات جسمی و بیماری‌‌های قلبی، تنفسی و غیره نداشته باشند؛ در غیر این صورت مجاز به ثبت نام نخواهند بود.

مشاوره ادامه تحصیل دانشگاه

شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته

☑️ اخذ مدرک دیپلم نظام جدید و پیش‌دانشگاهی نظام قدیم تا قبل از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد الزامی است؛ در غیر این صورت ثبت نام غیر ممکن خواهد بود.

☑️ علاوه بر این داوطلبان باید معدل کتبی و معدل کل را به صورت دقیق در تقاضا نامه درج نمایند. همچنین اگر فردی در حال تحصیل نظام آموزشی 6-3-3 باشد باید پس از دریافت دیپلم، معدل خود را در سایت مرکز سنجش وارد کند.

☑️ کسانی که مدرک کاردانی پیوسته یا ناپیوسته غیر مشمول دارند نیز می‌توانند در مقطع کارشناسی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام کنند. افزون بر این دانشجویانی که مدرک کاردانی علوم پزشکی دارند باید در زمان ثبت نام، گواهی پایان دوره و تعهد نظام وظیفه را به همراه داشته باشند.

☑️ لازم به ذکر است کسی که از دانشگاه اخراج شده باشد و یا انصراف داده و تحصیل او نیمه تمام مانده است نمی‌تواند در این دوره ثبت نام کند، مگر اینکه کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت دائم داشته باشد. 

کال تو اکشن راهنمای تلفنی

شرایط اختصاصی پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته

شرایط اختصاصی پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد در کارشناسی ناپیوسته به شرح زیر می‌باشد:

☑️ داوطلبان باید معدل کتبی و کل موردن یاز برای ثبت نام را داشته باشند و کسانی که معدل آن ها کمتر از ۱۲ باشد نمی‌توانند ثبت نام کنند.

☑️ اگر دانشجویی در مقطع کارشناسی تحصیل کرده است، اما به هر دلیلی نتوانسته این دوره را به پایان برساند و هنوز مدرک کاردانی دارد به شرط داشتن کارت پایان خدمت و معافیت دائم می‌تواند در ثبت نام شرکت کند.

☑️ اگر پس از فارغ التحصیلی معدل کمتر از ۱۲ باشد هیچگونه مدرکی به فرد دانشجو تعلق نمی‌‌گیرد و فقط گواهی پایان دوره دریافت خواهد کرد.

 

🔗 جهت آگاهی از میزان شهریه دانشگاه مجازی روی لینک آبی رنگ کلیک کنید. 

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

داوطلبان باید برای تکمیل فرایند اسم نویسی، قبل از هر چیز در خصوص مدارکی که باید در سایت azmoon.org بارگذاری نمایند، اطلاعات لازم را داشته باشند. مدارک ثبت نام بدون آزمون آزاد شامل موارد زیر می‌باشند:

🔸 اصل و کپی کارت ملی

🔸 اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن

🔸 اصل دیپلم و یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی

🔸 مدارک گواهی معافیت تحصیلی از نظام وظیفه

🔸 تکمیل فرم‌های دفترچه ثبت نام

🔸 تاییدیه تحصیلی

🔸 عکس شش قطعه عکس ۴×۳

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 

🔗 به منظور آشنایی با نرخ شهریه دانشجویان مهمان دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۱۴۰۲

در ابتدا لازم است بدانید که مراحل ثبت نام در کنکور دانشگاه آزاد برای مقاطع کاردانی و کارشناسی تفاوتی با هم ندارند. روال ثبت نام نیز مانند سال‌های پیش به صورت اینترنتی است و از سایت دانشگاه آزاد انجام می‌شود. مراحل کلی ثبت نام به شرح زیر است:

1️⃣ در ابتدا به سایت دانشگاه آزاد در سامانه azmoon.org مراجعه کنید. 

2️⃣ سپس برای دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام مقطع مورد نظر و بررسی رشته‌ها اقدام نمایید.

3️⃣ کار بعدی که لازم است انجام دهید، خرید کارت اعتباری است که باید هزینه آن را بپردازید.

4️⃣ پس از خرید برای شما شناسه و کلمه عبور ثبت نام ارسال می‌شود.

5️⃣ سپس می‌توانید برای ورود به لینک ثبت نام مقطع مورد نظر با استفاده از شناسه و کلمه عبور ثبت نام و کد ملی اقدام کنید.

6️⃣ در نهایت لازم است به تکمیل فرم ثبت نام بپردازید. مدارک را آپلود کرده و سپس کدرهگیری را دریافت کنید.

 

راهنمای تصویری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

در قسمت‌های قبل خاطر نشان کردیم که زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو دوره مرداد ماه و آذر ماه است. برای ثبت نام نیز نیازی به مراجعه حضوری ندارید و می‌توانند تمامی مراحل ثبت نام خود را به صورت غیرحضوری و اینترنتی انجام دهید. در ادامه قصد داریم راهنمای تصویری فرایند ثبت نام را ارائه دهیم.

✔️ ابتدا نیاز است وارد سایت مرکز به نشانی azmoon.org شوید. برای وارد شدن به این سایت کافی است در گوگل آن را جستجو کنید.

✔️ پس از وارد شدن به سایت در صفحه اصلی بر روی لینک فعال “ثبت نام دوره‌های بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی با پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۲ – 1402” در نیمسال تحصیلی مورد نظر کلیک کنید.

ثبت نام دوره‌های بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی با پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی

✔️ حالا در این مرحله نیاز است بر روی گزینه “خرید کارت” کلیک کنید. (بدون خرید سریال و کارت اعتباری ثبت نام، اجازه ورود به سامانه نام نویسی بدون آزمون دانشگاه آزاد را نخواهید داشت.)

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

✔️ سپس برای آغاز مراحل خرید کارت اعتباری ثبت نام، بر روی دکمه “ثبت نام” کلیک کنید.

✔️ در نهایت با انتخاب دوره مورد نظر خود، به مرحله بعدی منتقل خواهید شد. با مشخص کردن دوره مورد نظر خود جهت ثبت نام، لازم است گزینه بله را کلیک کرده و موافقت خود را جهت ثبت نام اعلام کنید.

موافقت برای ثبت نام

✔️ سپس از شما یک سری اطلاعات خواسته می‌شود که در این مرحله باید داوطلب تمامی اطلاعات خواسته شده را در بخش‌های مربوطه وارد نموده و در نهایت بر روی کلید “ثبت اطلاعات و نهایی نمودن خرید” کلیک کند.

✔️ برای واریز هزینه ثبت نام، باید به صورت اینترنتی آن را پرداخت کنید. اگر هزینه را به درستی پرداخت کرده باشید، یک کد به شما داده خواهد شد که برای ثبت نام اصلی به آن نیاز دارید.

✔️ برای انجام ثبت نام نیاز است که باز هم به مرحله دوم بازگشته و روی لینک ثبت نام کلیک کنید و یک سری اطلاعات را وارد نمایید.

✔️ یکی از مراحل مهم در ثبت نام، وارد کردن کدرشته‌ها است که تمامی کدرشته‌ها را از دفترچه استخراج کنید. با وارد کردن این کدرشته‌ها، باید دوباره تایید را بزنید تا ثبت شوند.

✔️در این مرحله باید فایل اسکن عکس پرسنلی خود را در سایت بارگذاری نمایید.

✔️ در نهایت به شما یک کد رهگیری داده می‌شود که نشان دهنده ثبت شدن و صحیح بودن تمامی مراحل ثبت نامی است. برای این که مطمئن شوید، تمامی مراحل را به درستی انجام داده‌اید، باید روی گزینه تایید نهایی کلیک کنید.

تذکر مهم: داوطلبان عزیز دقت داشته باشند که ملاک ورود به دانشگاه در پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد، معدل کتبی یا سوابق تحصیلی داوطلب است. به عنوان مثال، دانشگاه آزاد تهران شمال برای رشته مهندسی عمران 50 نفر ظرفیت پذیرش بدون کنکور دارد، در ثبت نام بدون آزمون 500 نفر برای این رشته‌محل ثبت نام می‌کنند، داوطلبانی از میان آن 500 نفر به 50 نفر قبول شده راه می‌یابند که معدل بالاترین سبت به دیگر450 نفر داشته باشند. بدیهی است که رشته‌محل‌های پرطرفدار با معدل‌های بالا پر می‌شوند.

داوطلبان عزیز دقت داشته باشند که فرصت‌های انتخاب رشته خود را به درستی استفاده کنند، در غیر اینصورت ممکن است با وجود واجد شرایط بودن برای برخی کدرشته‌ها، از ادامه تحصیل بازمانید. با تماس با مرکز مشاوره ایران تحصیل 9099075307 می‌توانید کلیه روند ثبت نام خود را با کمک مشاور انجام دهید. همچنین مشاوران مجرب مرکز ایران تحصیل قادرند ضمن حفظ تماس تلفنی با شما، ثبت نام‌تان را بصورت اینترنتی انجام دهند. 

 

🔗 برای آشنایی با سامانه sajed.iau.ir روی لینک کلیک نمایید.

 

نکات ثبت نام پذیرفته شدگان بدون کنکور دانشگاه آزاد 

👈تحصیل در رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد فقط از طریق کنکور امکان پذیر است. البته در حال حاضر این رشته‌ها در هیچ یک از دانشگاه‌های کشور بدون آزمون دانشجو پذیرش نمی‌کنند.

👈یادآور می‌شویم با توجه به شهریه پرداز بودن دانشگاه آزاد، هزینه پذیرش دانشجویان با کنکور و بدون کنکور یکسان است. داوطلبانی که در هر رشته محل کنکور کاردانی یا کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته دانشگاه آزاد ورودی مهر و یا بهمن ۱۴۰۲ قبول شده‌اند و قصد ثبت نام و ادامه تحصیل در این دانشگاه را دارند، باید در مهلت تعیین شده از سوی این دانشگاه مدارک خود را آماده و به سایت آموزشیار برای ثبت نام و تشکیل پرونده مراجعه کنند.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد

👈این ثبت نام نیز مانند کاردانی و کارشناسی دوبار در سال می‌باشد یکبار برای نیمسال اول ورودی مهر و یکبار هم نیمسال دوم ورودی بهمن ماه در سایت دانشگاه آزاد انجام می‌گیرد.

👈زمان ثبت نام ورودی مهر ماه معمولاً از مرداد شروع شده و تا شروع کلاس‌ها ادامه دارد، اما ثبت نام ورودی بهمن از اواسط آذر ماه شروع شده و متقاضیان می‌توانند بعد از مطالعه و اطلاع از شرایط پذیرش نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

👈اگر قصد ثبت نام در دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور را دارید، نیاز است ابتدا دفترچه ثبت نام را کامل مطالعه کنید. برای مطالعه دفترچه نیز لازم است از لیست رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد اطلاعات لازم را بدست آورده و بعد از آن انتخاب رشته کنید. این رشته‌ها به همراه جزییات دیگر همگی در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه درج می شود.

👈دفترچه بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه‌های آزاد بهمن ۱۴۰۲ منتشر شده است که آن را در زیر برای شما ارائه می‌دهیم.

 

جدول دفترچه‌های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سال های ۱۴۰۲
دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دوره کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد نیمسال تحصیلی دوم 1401 دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد نیمسال تحصیلی دوم 1401
دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دوره کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد نیمسال تحصیلی دوم 1401

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد

🔗 برای ورود به سامانه ساجد دانشگاه آزاد کلیک کنید. 

رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

👈رشته‌های ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون در مقاطع کاردانی و کارشناسی به تفکیک زیر می‌باشد:

رشته‌های بدون کنکور آزاد مقاطع کاردانی پیوسته

برق صنعتی رشته تربیت بدنی رشته گرافیک رشته حسابداری
رشته الکترونیک رشته تاسیسات الکترونیکی رشته الکترونیک عمومی رشته نقشه کشی معماری
زمین شناسی طراحی دوخت رشته نقشه کشی نقشه برداری رشته نقشه کشی صنعتی

 

رشته‌های بدون آزمون کاردانی ناپیوسته

رشته‌های مورد انتخاب اکثر دانشجویان برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون کاردانی ناپیوسته به شرح زیر است:

رشته کاردانی مدیریت بازرگان رشته کاردانی علوم ورزشی رشته آموزش و پرورش ابتدایی رشته دامپزشکی
کاردانی فنی برق کاردانی فنی مخابرات کاردانی امور بانکی کاردانی مدیریت گمرکی

 

رشته‌های بدون آزمون کارشناسی پیوسته

برخی از رشته‌های بدون آزمون کارشناسی پیوسته به شرح زیر است:

آموزش ریاضی مدیریت  بیمه   معماری حسابداری
باستان شناسی کاردانی فنی مخابرات کاردانی امور بانکی کاردانی مدیریت گمرکی
هنرهای تجسمی مهندسی شهرسازی مهندسی تکنولوژی مخابرات مدیریت صنعتی
محیط زیست آموزش زبان انگلیسی مدیریت بازرگانی بهداشت مواد غذایی

 

رشته‌های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته

در زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد،  برخی از رشته‌های بدون آزمون کارشناسی نا پیوسته به شرح زیر است:

رشته مهندسی صنایع رشته مهندسی مکانیک رشته مهندسی برق رشته مهندسی عمران
مدیریت امور بانکی محیط زیست مدیریت دولتی رشته مهندسی معماری
شیمی حقوق علوم سیاسی علوم قضایی
   زبان اسپانیایی آموزش زبان انگلیسی  مدیریت مالی ادبیات داستان

 

📣 اطلاعیه 📣

جهت دریافت کد رشته محل‌های مختلف دانشگاه آزاد به سامانه این دانشگاه مراجعه کنید.

 

مشاوره پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

👈همانطور که بیان کردیم پذیرش داوطلبان در دانشگاه‌های آزاد به صورت بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی انجام می‌شود. در حقیقت باید بگوییم معدل کتبی دیپلم داوطلبان برای ثبت نام آن‌ها بسیار اهمیت دارد. البته درصد اعمال آن‌ها در رشته‌های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی، تربیت بدنی، علوم معارف اسلامی، هنر، فنی حرفه‌ای و غیره متفاوت است. در جدول زیر نیز درصد تاثیر سوابق تحصیلی برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون را جهت مشاهده شما عزیزان قرار دادیم. 

نوع دیپلم  رشته ریاضی رشته تجربی رشته انسانی رشته معارف دیپلم‌های دیگر 
ریاضی فیزیک و فنی 100 100 57/1  57/1  51/4
علوم انسانی  57/1  57/1 100 100 51/4
علوم تجربی 100 100  57/1  57/1 51/4
هنر 100 100 100 100 100
دیپلم‌های دیگر  100 100 100 100 100

 

اخبار مرتبط با ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

پذیرش دانشجو در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه‌های آزاد قزوین

دانشگاه‌های آزاد قزوین که در میان آن‌ها دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین (باراجین) یکی از معتبرترین دانشگاه‌های کشور از لحاظ علمی به حساب می‌آید، در نیمسال دوم تحصیلی یعنی ورودی ترم بهمن بر اساس سوابق تحصیلی (معدل مقطع قبلی داوطلبان) به صورت بدون آزمون در 4 مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجو جذب می‌نماید.

لازم به ذکر است ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد قزوین در تمامی واحدهای آن در بهمن ۱۴۰۲ به صورت همزمان در سایت دانشگاه آزاد اسلامی فعال می‌شود.

اخبار مرتبط پذیرش دانشگاه آزاد با سوابق تحصیلی

اعلام تسهیلات دانشگاه علم و صنعت برای پذیرش دانشجویان مقطع دکتری بدون آزمون

طی اطلاعیه‌ای از دانشگاه علم و صنعت، این دانشگاه تسهیلات جدیدی را برای پذیرش دانشجویان دکتری بدون آزمون استعدادهای درخشان در سال ۱۴۰۲ اعلام کرده است. به این صورت که در سال ۱۴۰۲ استعدادهای درخشان برای دریافت این تسهیلات می‌بایست حداقل ۷ امتیاز پژوهشی داشته باشند تا جزء افراد دعوت شده به مصاحبه قرار گیرند.
از این ۷ امتیاز نیز حداکثر ۳ امتیاز برای مقالات مرتبط با پایان‌نامه است که در مجلات معتبر ISI و مقالات علمی پژوهشی به مرحله داوری رسیده باشد.  البته باید یادآور شویم که این موضوع باید توسط استاد راهنما تایید گردد.
همچنین برای داوطلبانی که در نیمسال چهارم تحصیل خود هستند و هنوز دفاع نکرده‌اند، ۴ امتیاز به کیفیت پایان نامه آن‌ها تعلق می‌‌گیرد.

🔗 برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

مشاوره ثبت نام دانشگاهی

خلاصه مطلب 

همانطور که می‌دانید پذیرش و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد دو بار در سال به صورت بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی دانشجویان انجام می‌پذیرد. در حال حاضر زمان ثبت نام دانشگاه آزاد برای مقاطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته شروع شده است و تا 10 دی ماه ۱۴۰۲ ادامه دارد. لذا داوطلبان با دانلود و مطالعه دفترچه راهنمای آن ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی دانشگاه آزاد با خرید کارت اعتباری می‌توانند ثبت نام خود را شروع کنند. به همین منظور لینک دانلود آن‌ها را در بالا برای شما قرار دادیم.

البته باید متذکر شویم که در حال حاضر هیچ یک از دانشگاه‌های آزاد در رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی بدون آزمون دانشجو پذیرش نمی‌کنند. شما برای تحصیل در این رشته‌ها باید در کنکور سراسری شرکت کنید. ثبت نام در 90درصد از رشته‌های دانشگاه آزاد بصورت بدون کنکور انجام می‌شود و داوطلبان تنها با انتخاب رشته درست می‌توانند وارد دانشگاه و رشته مورد علاقه خود شوند. از آن‌جایی که انتخاب رشته دقیق و درست، تنها چالش پیش روی داوطلبان بنظر می‌رسد، لذا انجام درست و به موقع آن با توجه به محدودیت زمان ثبت نام می‌تواند شانس شما را برای ورود به دانشگاه افزایش دهد. می‌توانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا مشاوران کار آزموده ایران تحصیل در کلیه روند ثبت نام همراهی‌تان کنند، یا براساس اطلاعات تحصیلی و علایق‌تان، بصورت اینترنتی ثبت نام را برای شما انجام دهند.

پادکست صوتی مقاله 🎧

📥 برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.📥 

4.7/5 - (34 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نشانی سایت مربوط به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد چیست؟

از نیمسال گذشته سامانه azmoon.iau.ac.ir جهت ثبت نام دانشجویان بدون آزمون راه اندازی شده است.

معدل لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد چقدر است؟

با توجه به رشته و زیر گروه معدل پذیرش متفاوت می باشد. جهت اطلاع دقیق از معدل قبولی با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

آیا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی امکان پذیر است؟

بله؛ پذیرش با مدرک دیپلم فنی - کاردانش و یا چهارساله نظام قدیم امکان پذیر است.

نظرات

 1. Avatar photo
  ریحانه
  ۵ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۶

  سلام
  ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد کی شروع میشه..

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۴

   سلام وقت به خیر
   به احتمال خیلی زیاد بعد از اعلام نتایج کنکور ارشد دفترچه راهنمای ثبت نام منتشر می شود.

 2. Avatar photo
  F
  ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۵۳

  سلام وقت بخیر.
  ببخشید شهریه رشته ادبیات و زبان فارسی ارشد استعداد های درخشان، ،چقدره؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۵

   سلام
   برای بررسی بیشتر با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

 3. Avatar photo
  نجلا
  ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۹

  سلام خسته نباشید من میخوام رشته ی حقوق دانشگاه آزاد شهر قدس بخونم. بدون کنکور میشه ثبت نام کرد؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۶

   وقت بخیر
   رشته حقوق جزو رشته های بدون آزمون نیز میباشد فقط باید دانشگاه بررسی شود ببنید ارایه میکند یا خیر

 4. Avatar photo
  دانا
  ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۸

  برای اینکه توی دانشگاه ازاد بدون کنکور ثبت نام کنی حتما لازمه کنکور هم ثبت نام کرده باشه یا کلا نیازی نیست؟>

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت به خیر
   پذیرش های بدون آزمون ارتباطی به ثبت نام در کنکور ندارد.

 5. Avatar photo
  فاطی
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۲

  سلام وقت بخیر.
  ثبت نام ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد کی شروع میشه؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۱۰

   سلام وقت بخیر
   متعاقبا اعلام خواهد شد .

 6. Avatar photo
  Mona
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۲۱

  سلام شهریه رشته روانشناسی برای ورودی مهرماه حدودا چقدر میشه؟

  • Avatar photo
   rezai
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۳۴

   سلام وقت بخیر 4 میلیون تومان الی 5 میلیون تومان

 7. Avatar photo
  محسن محمدی.
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۱

  سلام روز بخیر .برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مدارک حاصی بایدداشته باشیم و آیا می تونم با کارت معافیت پایان خدمت ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام دوست عزیز برای ثبت نام نیازی به مدرک خاصی ندارید فقط باید دیپلم رسمی و قطعی داشته باشید.

 8. Avatar photo
  وحید.
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۰

  سلام وقت بخیر لطفا شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال جدید بفرمایید

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام دانشگاه بدون کنکور باید معدل کتبی بالایی داشته باشید.

 9. Avatar photo
  محمد
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۲۸

  سلا من اگه کنکور 1402 رو بدم و قبول نشم دیگه نمیتونم توی رشته های بدون کنکور ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۴

   سلام وقت به خیر
   انتخاب رشته با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد جداگانه است و میتوانید برای هر دو اقدام نمایید.

 10. Avatar photo
  نیما
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۳

  سلام من میتونم با دیپلم تجربی در رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۴

   سلام وقت بخیر.
   میتوانید انتخاب رشته کنید و شانس خود را امتحان کنید برای قبولی.

 11. Avatar photo
  مسعود
  ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

  سلام ، وقت شما بخیر،
  سوالی دارم ، آیا الان امکان ثبت نام دانشگاه برای ترم بهمن ماه امکان پذیر می باشد؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۳

   سلام
   زمان تکمیل ظرفیت کازشناسی بهمن ماه تمام شده است

 12. Avatar photo
  R.m
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۱

  سلام ، من در دانشگاه غیر انتفاعی ثبت نام کردم بعد انصراف دادم. میخواستم بدونم میتونم ترم بهمن دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی شرکت کنم دوباره؟ در ضمن خانم هستم.

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام
   بله مشکلی ندارد

 13. Avatar photo
  امیر
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۵

  سلام وقت بخیر
  من برای بهمن ثبت نام نکردم
  برای رشته های بدون آزمون دانشگاه ازاد میشه هنوزم ثبت کرد؟برای این ترم بهمن

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام وقت به خیر
   با توجه به رشته و دانشگاه مد نظر پیگیری کنید در صورتی که ثبت نام حضوری داشته باشد ثبت نام خود را انجام دهید.

 14. Avatar photo
  AmirMohammad
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۸

  سلام وقت شما بخیر بنده در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران رشته علوم سیاسی پذیرفته شدم ولی ترم اول که مهر ماه بود ثبت نام نکردم بدلیل اینکه نصف ترم رفته بود و من هنوز ثبت نام نکرده بودم ، الانم مردد هستم که در رشته حقوق تحصیل کنم یا علوم سیاسی ، من خیلی علاقه دارم به رشته علوم سیاسی ولی به اصرار خانواده که میگن اینده نداره و از این قبیل حرف ها شاید برم رشته حقوق لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم ، از طرفی از شهر ما تا دانشگاه علوم و تحقیقات تهران حدود یک ساعت با ماشین شخصی راهه و با مترو و BRT دو ساعت راهه نمیدونم چیکار کنم واقعا ، شهر خودمون دانشگاه ازاد رشته حقوق داره و دانشگاه خوبیم هست.

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۶

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 15. Avatar photo
  Raha
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۴

  سلام وقتتون بخیر.من از دانشگاه انصراف دادم،امکانش هست بعد از اینکه دانشگاه آزاد ثبت نام کردم،جریمه انصراف رو پرداخت کنم؟تشکر.

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقت بخیر
   نیازه هم زمان پیگیری کنید درصورت پرداخت هزینه مراحل شما تکمیل میشود

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام وقت بخیر
   خیر جریمه انصراف را باید اول از همه پرداخت کنید و مدارک خود را تحویل بگیرید تا بتوانید در دانشگاه های دیگر تحصیل کنید.

   • Avatar photo
    احتشام
    ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۰

    سلام وقت بخیر
    زمان ثبت نام استعدادهای درخشان مقطع کارشناسی ارشد برای رشته حسابداری کیه؟

    • Avatar photo
     مشاور ملکی
     ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۶

     سلام دوست گرامی
     باید بررسی شود که شما استعداد درخشان برای چه دانشگاهی را درنظر دارید و هم چنین شرایط ورود به استعداد درخشان مقطع کارشناسی ارشد شماهم باید مورد بررسی قرار گیرد.

 16. Avatar photo
  علی سینا
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

  اعلام نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی کی میاد ؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام وقت بخیر
   احتمالا تا آخر هفته اعلام میشه

 17. Avatar photo
  بهادر
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۴

  خسته نباشید
  شهریور پایه دوازدهم میتوانم دیپلم بگیرم مشکلی برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بوجود نمیاد؟ چون میترسم ترم اول اجازه ندن بره برای بهمن ماه

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام وقت بخیر
   بله ثبت نام اولیه خود را براساس سوابق تحصیلی می توانید انجام دهید.
   در مهرماه مدارک خود را به دانشگاه تحویل دهید.

 18. Avatar photo
  شادی
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

  سلام من دی ماه دوتا از درسامو امتحان دادم اگر قبول نشم میتونم از مدرسه گواهی بگیرم بدم دانشگا ثبت ناممو انجام بدن دانشگامو شروع کنم برای مهر امتحان مجدد بدم؟دوتا از درسامم تبصره کردم اگربیوفتم میشه ۴تا با ۴تا درس دانشگا موافقت میکنه ثبت نامو؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

   سلام
   بستگی به تصمیم گیری دانشگاه مورد نظرتون داره

 19. Avatar photo
  اتنا
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۰

  سلام وقت بخير ببخشيد من انتخاب رشته دانشگاه ازاد بر اساس سوابق تحصيلي رو انجام دادم الان متوجه شدم كه كافي نت معدلم رو اشتباه زده هنوز هم نتايج نيومده چيكار كنم؟؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

   سلام وقت بخیر
   متاسفانه چون ویرایش ندارد اگرمعدل را بالاتر زده باشید قبولی شما مردود است میتوانید به واحد دانشگاهی اطلاع دهید

 20. Avatar photo
  parastoo
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۲

  با سلام ببخشید
  من رشته کارشناسی پیوسته رشته مشاوره بهمن ماه دانشگاه آزاد ثبت نام کردم
  از طرفی هم کنکور دی ماه شرکت میکنم
  میخواستم بدونم بعد از اینکه توی دانشگاه آزاد مشغول تحصیل شدم جواب کنکور مثبت باشه میتونم برای یک رشته دیگه انتقالی بگیرم به دانشگاه سراسری؟
  و اگه نمیشه من الان که ثبت نام کردم دانشگاه آزاد اگه نرم
  میتونم توی مهر ماه دوباره ثبت نام کنم دانشگاه آزاد محدودیتی ندارم؟
  لطفا راهنماییم کنید ممنون

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۴

   سلام وقت بخیر
   مشکلی نخواهد بود جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 21. Avatar photo
  ماهان
  ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

  بنده از ثبت نام اولیه دانشگاه ازاد کاردانی پیوسته که داخل سایت بود جاموندم ، الا باید چیکار کنم که بتونم بهمن ماه برم دانشگاه

  • Avatar photo
   rahdar
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰

   سلام وقت بخیر.
   میتوانید مراجعه حضوری کنید به دانشگاه مورد نظر که رشته ی شما را ارائه داده است یا منتظر فرصت مجدد باشید که احتمالش کم است.

 22. Avatar photo
  شایان
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۷

  وقتتون بخیر ببخشید من برای ثبت نام ورودی بدون ازمون کارشناسی پیوسته نتونستم اقدامی کنم بعد به دانشگاه که مراجعه کردم گفتن بعد از اعلام نتایج ثبت نام در محل هم انجام میشه
  میخواستم بپرسم چقدر امکانش هست که بتونم ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام وقت بخیر. ثبتنام بدون کنکور دانشگاه های بدون آزمون برای دانشگاه ازاد بصورت حضوری انجام می شود

 23. Avatar photo
  شایان
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۴

  سلام مهلت ثبت نام مقطع کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته تا کی هستش؟؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام وقت بخیر
   زمان ثبت نام این دو مقطع به اتمام رسیده است

 24. Avatar photo
  مهدی
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۴

  سلام نتیجه پذیرش براساس سوابق تحصیلی
  در دانشگاه آزاد
  چه زمانی میاد

  درسته میگن
  تا پایان ماه دی میاد
  یانه ؟؟؟؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۳

   سلام وقت به خیر
   معمولا چند روز بعد از بسته شدن لینک ثبت نام اعلام نتایج انجام می شود.

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۴

   سلام وقت بخیر .
   دهه سوم دی ماه نتایج اعلام میشود دوست عزیز.

   • Avatar photo
    فاطمه
    ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۲

    سلام ببخشید
    اعلان نتیجه نیومده من باید چی کارکنم؟

    • Avatar photo
     مشاور ابراهیمی
     ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۰

     سلام
     روزتون بخیر
     نیمه اول بهمن ماه نتایج اعلام میشه سایت رو چک بفرمایید

 25. Avatar photo
  مهدی
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

  سلام خسته نباشید ببخشید
  تو پیام ها اومده به این عنوان
  📌 ثبت‌نام ۸۰ هزار داوطلب در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری / اعلام نتایج پذیرش در بهمن‌ماه

  🔺با اشاره به آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون سراسری

  🔺مشاور عالی سازمان سنجش در گفتگو با خبرگزاری دانشجو گفت: مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت بر اساس سوابق تحصیلی کنکور سراسری ۱۴۰۱، ۱۲ دی ماه به پایان رسید و در مجموع ۸۰ هزار نفر ثبت نام کردند.

  🔺علیرضا کریمیان: پذیرش برای ظرفیت‌های خالی مانده رشته محل‌هایی که در مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۱ تکمیل نشده بر اساس سوابق تحصیلی یعنی معدل دیپلم صورت می‌گیرد.

  کسایی که بدون کنکور تو دانشگاه ها ثبت نام کردن هستش
  یا کنکور سراسری میخوان بدن

  بعد مگه قرار نیست نتیجه
  پذیرش اواخر دی ماه بیاد

  اینجا نوشته بهمن ماه

  مربوط به ثبت نام بدون کنکور میشه
  یا چیز دیگه ایی

  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام بدون کنکور ورودی بهمن تکمیل ظرفیت می باشد و نتایج آن تا اواخر دی ماه اعلام می گردد.

 26. Avatar photo
  مهدی
  ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

  سلام خسته نباشید ببخشید دوتا سوال دارم
  بنده تو دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی پیوسته ثبت نام کردم خواستم بدونم دقیق نتیجه قبولی
  پذیرفته تو دانشگاه کی میاد
  دومین سوال

  بنده ۱ بهمن
  موعد سربازیمه
  خواستم بدونم
  من تو دانشگاه که ثبت نام کردم
  وتو ماه بهمن که کلاس ها شروع میشه
  چه کار باید بکنم
  که بتونم زودتر از موعد سربازیم معافیت تحصیلی بگیرم
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

   باسلام و احترام نتایج دانشگاه ازاد دهه سوم دی ماه منتشر میگردد

 27. Avatar photo
  ستاره
  ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶

  سلام من سال 92 دیپلم فنی حرفه ای گرفتم امکان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هستم .

  • Avatar photo
   rahdar
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت بخیر
   اگر مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی دارید میتوانید در بدون کنکور دانشگاه ازاد شرکت کنید.

 28. Avatar photo
  امیر
  ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۰

  سلام . من مردود شده بودم . دی ماه امتحان دارم . میتونم دانشگاه آزاد ثبت نام کنم .اگه اون درسامو پاس کنم . لطفا راهنمایی

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

   سلام وقت بخیر
   طبق قوانین باید در زمان ثبت نام در دانشگاه در مقطع دیپلم فارغ التحصیل شده باشید . در صورت قبولی به موافقت دانشگاه بستگی خواهد داشت .

 29. Avatar photo
  حسن
  ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۶

  سلام من در مقطع کاردانی در رشته مدیریت بازرگانی درس خواندم. آیا الان می توانم در رشته مدیریت صنعتی درس بخونم؟ چه شرایطی برای ثبت نام در رشته های مرتبط و غیر مرتبط وجود داره؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۱

   سلام
   بستگی به دانشگاه مد نظرتون داره
   برای بررسی بهتر وضعیت تحصیلی تون میتونید با مرکز تماس بگیرید داخلی 105

 30. Avatar photo
  آی جمال
  ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

  سلام. دفترجه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را مطالعه کردم. من الان مدرک کاردانی خودم را نگرفتم و در دفترچه هم چیزی در مورد حداقل معدل لازم برای ثبت نام کارشناسی ناپیوسته برای دانشجویان در حین تحصیل ذکر نشده است. میشه در این مورد راهنمایی کنید.

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۱

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز در رابطه با ثبت نام کنکور براساس سوابق تحصیلی ورودی بهمن ماه یکسری شرایط باید بررسی شود از جمله معدل .رشته و دانشگاه انتخابی در قبولی شما تاثیر دارد اما به صورت کلی سقف معدلی برای ثبت نام مشخص نشده است .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلی تون واطلاع از شرایط دقیق ثبت نام با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 31. Avatar photo
  آنا
  ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲

  سلام
  بعد از ثبت نام و انتخاب رشته و پایان مراحل باید چیکار کنیم؟ چجوری بفهمیم دانشگاه از چه زمانی شروع میشه یا انتخاب واحد چه زمانیه ، ممکنه ظرفیت پر بشه و ثبت نام صورت نگیره؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۶

   سلام وقت بخیر
   وقتی مهلت انتخاب رشته به پایان رسید طبق اعلام سازمان سنجش دهه سوم نتایج اعلام میشود و به محض اعلام نتایج در داخل سایت مان لینک های مربوطه قرار میگیرد و سپس مراحل ثبت نام در دانشگاه اغاز میشود.

 32. Avatar photo
  بهزاد
  ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

  سلام. وقت شما بخیر. دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال بهمن کی منتشر میشه؟ و آیا در ارتباط با مدارک تحصیلی آخرین مقطع در این دفترچه چیزی گفته شده؟ با توجه به اینکه آخرین مدرک بنده کاردانی است، می تونم برای کارشناسی ناپیوسته اسم نویسی کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۸

   سلام دوست عزیز دفترچه ها از روز گذشته روی سایت منتشر شده است، بله شما مجاز به ثبت نام میباشد.

 33. Avatar photo
  حسین
  ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۷

  سلام. روز بخیر. ببخشید در مورد زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال بهمن که از امروز شروع میشه؛ یکسری از مدارک من ناقصه، تا کی مهلت داره؟ و آیا مهلت مجددی برای ثبت نام در نظر گرفته شده؟ ممنون

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

   سلام دوست عزیز مهلت ثبت نام تا 10 دی ماه میباشد و امکان تمدید هم وجود دارد.

 34. Avatar photo
  سامان جلیلی
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۸

  سلام وقتتون بخیر، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای رشته حقوق امکان پذیر است؟

  • Avatar photo
   ariya iranikhah
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام وقت بخیر، طبق اعلامیه سال اخیر رشته حقوق جزو مواردی است که علاقه مندان به آن می توانند برای تحصیل اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نمایند.

 35. Avatar photo
  علیرضا هوشمندی
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۹

  سلام وقتتون بخیر آیا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی هم ممکنه، اگر نه ممکنه این مورد در سال های بعد تغییر کنه و بدون کنکور بشه در دانشگاه ّهای آزاد توی این رشته های ثبت نام کرد؟

  • Avatar photo
   ariya iranikhah
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۹

   سلام وقت بخیر، رشته های پزشکی و پیراپزشکی به تصمیم وزارت بهداشت به صورت بدون کنکور ارائه نمی شوند و این یعنی امکان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در این رشته ها وجود ندارد.

 36. Avatar photo
  مقدم
  ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

  سلام وقت بخیر زمان ثبت نام بدون آزمون کارشناسی پیوسته نیمسال دوم 1401 هنوز اعلام نشده؟

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز هنوز دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری براساس سوابق تحصیلی ورودی بهمن ماه منتشر نشده است

   • Avatar photo
    ترابی
    ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۷

    سلام وقتتون بخیر.
    من دانشجوی ترم 3 دولتی لرستان هستم و چون ساکن تهران هستم میخواستم تهران شمال ثبت نام کنم
    میتونم ثبت نام کنم بدون آزمون برای ورودی بهمن 1401 تهران شمال ؟؟؟
    بعد انصراف بدم از دانشگاه مبدا و معادل سازی کنم واحد هامو؟

    • Avatar photo
     مشاور عیسائی
     ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۰

     سلام وقت بخیر
     شرایط شما باید دقیق تر بررسی شود جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 37. Avatar photo
  مهسا
  ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۲

  سلام وقت بخیر من لیسانس فناوری اطلاعات دانشگاه علمی کاربردی دارم.
  الان میخوام آموزش ابتدایی بخونم میتونم دانشگاه آزاد داره آموزش ابتدایی؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام وقت بخیر
   خیر دوست گرامی
   ولی آموزش زبان رو ارائه میده.

 38. Avatar photo
  سارا
  ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۹

  سلام من کاردانی دانشگاه غیر انتفاعی میخونم میخوام انصراف بدم برم کارشناسی آزاد با کنکور چجوری میتونم آزاد ثبت نام کنم ؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۲

   سلام، ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد از طریق سایت سازمان سنجش انجام میشود.

 39. Avatar photo
  سعید
  ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

  سلام
  من مدرک کارشناسیمو از دانشگاه دولتی گرفتم. میخام برای بهمن 1401 مهندسی کامپیوتر آزاد بخونم. این رشته بدون کنکور ارایه میشه یا حتما باید کنکور بدم؟

  • Avatar photo
   sadeghi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۳

   سلام روز بخیر بستگی به رنگ علمی دانشگاه آزاد مد نظر تون داره

 40. Avatar photo
  Meh
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

  سلام ببخشید الانم ثبت نام میشه کرد دانشگاه ازاد کرج؟چون پیام ثبت نام دادن چن روز پیش میخواستم ببینم اگه میشه نمونم واسه بهمن ماه

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 41. Avatar photo
  عرفان
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۰

  سلام
  من دیپلم فنی حرفه ای قدیمی دارم ( ۱۱ ساله ) با این مدرک میتونم دانشگاه ثبت نام کنم ؟
  رشته مدیریت بازرگانی ؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

   سلام خیر باید برای ثبت نام بدون کنکور رشته مدیریت بازرگانی باید دیپلم 12 ساله داشته باشید

 42. Avatar photo
  رها
  ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۷

  سلام بنده 33سال سن دارم.آیا میتونم برای کاردانی ناپیوسته آموزش ابتدایی ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   abbasi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام وقت بخیر بله مجاز هستید

 43. Avatar photo
  رضا
  ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

  سلام. من ارشد دولتی دارم. ابان 1401 اعزام به خدمت میشوم. اسفند 1401 کنکور دکتری دولتی دارم. میشه برای بهمن ماه دانشگاه آزاد ثبت نام کنم و معافیت تحصیلی بگیرم تا مهر سال بعد بتونم دکتری دولتی ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   sadeghi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۲

   سلام وقت بخیر
   میتونید حضوری تشریف ببرید پلیس +10 و از طرح طرح تمدی معافیت تحصیلی استفاده کنید

 44. Avatar photo
  دانیال
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۷

  سلام خسته نباشید ببخشید من الان میخوام برای دانشگاه آزاد ثبت نام کنم ولی نمیتونم میتونم تو بهمن ثبت نام کنم نوبت دوم یعنی میشه ترم دوم دانشگاه میتونم یانه الانم گیر کردم که آیا تو بهمن ماه هم ثبت نام میکنن داشنگاه آزاد یا نه

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۵

   سلام روزبخیر
   بله ثبت نام میکنن مشکلی نداره.

 45. Avatar photo
  رایا
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۲

  سلام بدون ثبت نام در سایت آزمون میشه مستقیم در دانشگاه ثبت نام کرد ؟

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام روزتون بخیر برای اطلاع تماس حاصل فرمایید

 46. Avatar photo
  Dina
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

  سلام من دیپلم تجربی دارم میخوام روانشناسی ازاد ثبت نام کنم ولی تو لیست رشته هایی که میتونم انتخاب کنم نیست چکار باید کنم ؟

  • Avatar photo
   javadi
   ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۹

   سلام روزبخیر
   دوست عزیز باید واحد دانشگاهی مورد نظر روانشناسی رو ارایه بده.

 47. Avatar photo
  Mona
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۳۵

  سلام برای آموزش ابتدایی آزاد میتونم مستقیم کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کنم یا باید اول کاردانی ناپیوسته بخونم بعد دوباره آزمون بدم؟

  • Avatar photo
   hedayati
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۵

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام باید در مقطع کاردانی اقدام بفرمایید.

 48. Avatar photo
  اکبر
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

  باسلام خدمت شما اگر کسی دیپلم رشته انسانی داشته باشد می تواند بدون کنکورمهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد برود

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 49. Avatar photo
  کاربر
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۰

  سلام وقت بخیر. موقع اعلام نتایج انتخاب رشته که از دو گروه تجربی و ریاضی انتخاب رشته کردیم، فقط یک رشته از کلشون قبول میشیم؟ یا اینکه به صورت جدا مثلا در گروه تجربی یه رشته و در گروه ریاضی یه رشته قبول میشیم و خودمون تصمیم‌ میگیریم بریم کدوم رشته رو ثبت نام کنیم؟

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام روزتون بخیر شما میتوانید کنکور هر رشته ای را بدهید و اولویت قبولی بر اساس رتبه ای که اوردید است

 50. Avatar photo
  حسن
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۹

  باسلام خدمت شما پرطرفدار ترین رشته دانشگاه آزاد کدام است

  • Avatar photo
   isaei
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام وقت بخیر
   با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 51. Avatar photo
  hldv
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۳

  سلام در سایت سنجش اعلام نتایج کنکور برداشته شده ایا دیگه نمیشه نتیج کنکور رو دید برای دانشگاه ازاد به کد هفت رقمی زیر کارنامه نیاز دارم

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام روزبخیر
   از طریق لینک کارنامه نهایی اقدام کنید میشه

 52. Avatar photo
  کاربر
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۷

  سلام من دیپلم تجربی دارم. میشه همزمان دو تا کارت بخرم برای انتخاب رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته تجربی و ریاضی؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

   سلام وقت بخیر بله امکان پذیر می باشد

   • Avatar photo
    کاربر
    ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

    سلام وقت بخیر. موقع اعلام نتایج انتخاب رشته که از دو گروه تجربی و ریاضی انتخاب رشته کردیم، فقط یک رشته از کلشون قبول میشیم؟ یا اینکه به صورت جدا مثلا در گروه تجربی یه رشته و در گروه ریاضی یه رشته قبول میشیم و خودمون تصمیم‌ میگیریم بریم کدوم رشته رو ثبت نام کنیم؟

    • Avatar photo
     karimi
     ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 53. Avatar photo
  حسین
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

  سلام
  ببخشید من دیپلم فنی حرفه ای نظام ۳-۳-۶ دارم
  میخواستم ببینم میتونم برای ثبت نام کارشناسی پیوسته آزاد اقدام کنم؟ یا حتما باید کاردانی ارائه بدم؟

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

   سلام نظام جدید منعی ندارد

 54. Avatar photo
  مهسا. رحیمی
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۰

  سلام مدرک کاردانی ناپیوسته علمی کابردی گرافیک دارم میتونم برای کارشناسی دانشگاه ازاد ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۳

   سلام وقت بخیر بله در صورت یک سری شرایط میتوانید ادامه تحصیل دهید.

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۳

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد محدودیتی در دانشگاه مقطع کاردانی وجود ندارد.

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

   سلام روزتون بخیر بله لطفا جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 55. Avatar photo
  مهدی رفیعی
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۴

  سلام.
  دیپلم تربیت بدنی دارم از فنی و حرفه ای
  وقتی میخوام کارشناسی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام کنم، زیر گرروه تربیت بدنی نداره و فقط ریاضی و تجربی و …. داره

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۸

   سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل حاصل فرمایید.

 56. Avatar photo
  حسین محمدی
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

  سلام وقت بخیر. من بدون آزمون وارد دانشگاه شدم. حالا می‌خوام از دانشگاهی که هستم انصراف بدم و یک واحد دیگه ثبت نام کنم. دروسی که گذروندم رو میتونم معادسازی کنم یا نه؟ اگر نه راهی هست که بشه؟ ممنون

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 57. Avatar photo
  مینا
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

  سلام من کارشناسی ناپیوسته گرافیک دارم ایا میتونم دوباره کا شناسی معماری بخونم یا نه کارشناسی پیوسته چون پیش دانشگاهی نخوندم

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام وقت بخیر شما شرایط شرکت در کارشناسی را ندارید.

 58. Avatar photo
  مینا عباسیان
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۰

  من هرچقدر تماس میگیرم مبگه سماره در شبکه موجود نمیباشد

  • Avatar photo
   rahimi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۰

   سلام وقت بخیر
   شما احتمال داره که شماره ی اشتباهی رو شماره گیری میکنید

 59. Avatar photo
  علیرضا
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۵

  سلام . من در کنکور 1401 شرکت کردم میتونم در کنار انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد (انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد ) در انتخاب رشته دون آزمون دانشگاه آزاد هم شرکت کنم ؟؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۶

   سلام وقت به خیر
   داوطلبان کنکور سراسری میتوانند دو انتخاب رشته با آزمون و بدون آزمون داخل سایت دانشگاه آزاد داشته باشند.

 60. Avatar photo
  علیرضا
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

  سلام ببخشید من دانشجوی کاردانی عمران هستم
  میخواستم ببینم اگر انصراف بدم برم آزاد پیوسته عمران ثبت نام کنم
  میتونم تطبیق واحد بدم و درس‌هایی رو که تا الان پاس کردم دوباره برندارم؟

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

   سلام یکی از شرایط انتقالی این است که بدون کنکور وارد دانشگاه نشده باشید اگربدون کنکور وارد نشدید بله

   • Avatar photo
    فاطمه
    ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

    سلام،من ليسانس رياضي كاربردي از دانشگاه دولتي دارم،اگر كه رشته ي علوم كامپيوتر ، بدون ازمون (ليسانس)دانشگاه ازاد ثبت نام كنم، امكان تطبيق واحداي مشترك وجود نداره؟

    • Avatar photo
     karimi
     ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 61. Avatar photo
  عاطی
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۲

  سلام من یکبار دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کردم و انصراف دادم دیگه مجاز به ثبت نام تو مقطع کارشناسی پیوسته نیستم ؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 62. Avatar photo
  غزاله
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

  سلام و خسته نباشید…
  میکروبیولوژی یا زیست شناسی مولکولی بدون کنکور هست؟
  برای مقطع کاردانی

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

   سلام وقت به خیر
   رشته میکروبیولوژی و زیست شناسی سلولی و مولکولی در مقطع کارشناسی پیوسته ارائه می شود.

 63. Avatar photo
  Alireza
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

  سلام.من دانشجوی کاردانی عمران هستم
  ببخشید میخواستم ببینم بعد از گرفتن مدرک کاردانی اگر برای کارشناسی پیوسته آزاد اقدام کنم تمام دروسی که در طول ۲ سال کاردانی پاس کردم رو باید دوباره بردارم؟ یا میتونم فقط واحد های باقی مونده رو برای مدرک کارشناسی پیوسته پاس کنم
  چون اگر نمیشه میخوام انصراف بدم از اول پیوسته آزاد بخونم.

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام روزبخیر
   شما میتونی واحد هایی که قبلا پاس کردین رو مجدد تطبیق بزنید.

 64. Avatar photo
  Raha
  ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۳

  وقتتون بخیر
  با دیپلم تجربی نظام جدید میتونم نرم افزار آزاد بدون کنکور شرکت کنم؟برای کارشناسی پیوسته ، برای دیپلم تجربی حتما این رشته ارائه میشه؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام روزبخیر
   بله امکانش هست.
   خیر اون رشته را ارایه ندادن.

 65. Avatar photo
  نگین
  ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۰

  کاردانی پیوسته با ناپیوستع چ فرقی میکنه

  • Avatar photo
   hedayati
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام پیوسته کاردانی و کارشناسی پشت هم می باشد

 66. Avatar photo
  حسین
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۸

  باسلام خدمت شما اگر کسی دیپلم رشته انسانی داشته باشد می تواند بدون کنکور مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد برود

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۲

   سلام وقت بخیر . بله مجاز میباشید . برای پیگیری مطالب به مقالات سایت رجوع نمایید

  • Avatar photo
   Mohamad
   ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۵

   سلام خسته نباشید و وقت بخیر. من رشتم در هنرستان سال ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ مکانیک خودرو بود و الان برای دانشگاه میخوام برم رشته تربیت بدنی میخواستم بدونم کی باید برای ثبت نام در دانشگاه رشته تربیت بدنی اقدام کنم ممنون میشم راهنمایی کنید تشکر🙏

   • Avatar photo
    karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 67. Avatar photo
  Elia
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

  سلام امسال برای مهر ۱۴۰۱ کاردانی بدون کنکور رشته نرم افزار کامپیوتر ارائه میشه؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

   سلام . ثبتنام بدون کنکور دانشگاه ازاد برای مقطع کاردانی پیوسته از اواسط مردادماه شروع می شود

 68. Avatar photo
  علی
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۹

  با سلام
  من ۳ ماهه که مشمول خدمتم میتونم ثبت نام کنم؟ بعد اگه بخوام معافیت تحصیلی بگیرم چطوریه؟

  • Avatar photo
   aghazade
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

   سلام وقت بخیر
   شما برای معافیت تحصیلی نیاز بود قبل از خدمت سربازی اقدام کنید اما شما میتوانید در صورتی که غیبت ندارید برای ایست خدمتی اقدام کنید

 69. Avatar photo
  ن
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

  سلام ببخشید کسی که سطح یک حوزوی داره اما دیپلم نداره میتونه در رشته های کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد ثبت نام کنه؟

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۱

   سلام بله برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مشکلی ندارید

 70. Avatar photo
  علی
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۳

  سلام
  من کنکور ۱۴۰۱ شرکت کردم ولی موقع ثبتنام کنکور برای ازاد ثبتنام نکردم . هنوزم میشه ازاد ثبت نام کرد !!؟ با کدوم روش ؟ مرسی

  • Avatar photo
   aghazade
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام وقت بخیر
   میتوانید در زمان انتخاب رشته کارت خریداری کنید یا اینکه به سازمان سنجش ثبت درخواست داشته باشید

   • Avatar photo
    متین
    ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۵

    سلام
    دیپلم تجربی نظام قدیم دارم میتونم آزاد برق ثبت نام کنم؟

    • Avatar photo
     eshghabadi
     ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۹

     سلام وقتتون بخیر..باید ببینید این رشته ارائه میشود یا نه

    • Avatar photo
     eshghabadi
     ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

     سلام وقتتون بخیر..بستگی داره این رشته ارائه بشود یا نه

    • Avatar photo
     eshghabadi
     ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۲

     سلام وقتون بخیر…بستگی داره این رشته ارائه بشود یا نه

 71. Avatar photo
  حامد
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

  سلام من میخوام از رشته ای که در حال تحصیل هستم انصراف بدم و در رشته مدیریت مالی ثبت نام کنم به چه صورت اقدام کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • Avatar photo
   ekhlasi
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۸

   سلام وقت بخیر پس از قبولی انصراف خود را قطعی و در دانشگاه مقصد ثبت نام کنید

 72. Avatar photo
  مهشید
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

  سلام،من فوق دیپلم مامایی هستم،الان میخوام در آزمون کارشناسی ناپیوسته ی دانشگاه آزاد برای رشته ی مامایی شرکت کنم. اما نمیدونم زمان ثبت نام رشته های با کنکور دانشگاه آزاد درمقطع کارشناسی ناپیوسته کی هست ،ممنون میشم تاریخش و بهم بگید

 73. Avatar photo
  آرش
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۴

  سلام من دانشجوی کارشناسی پیوسته دانشگاه دولتی بودم که انصراف دادم و کنکور1401 هم نمیتونستم ثبت نام کنم حالا برای ورودی مهر میتونم دانشگاه آزاد عمران بخونم به صورت کارشناسی پیوسته؟

  • Avatar photo
   ekhlasi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹

   سلام وقت بخیر به شرط داشتن معافیت تحصیلی میتوانید ثبت نام بدون کنکور را انجام دهید

 74. Avatar photo
  ارسلان
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

  سلام روزتون بخیر، میخواستم بدونم ایا افرادی که مشمول به خدمت سربازی هستند شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد رو دارند؟

  • Avatar photo
   aria
   ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقت بخیر، اولین شرط برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مشخص بودن وضعیت سربازی متقاضیان اقا هست، اگر وارد دوره غیبت شده باشید در هیچ دانشگاهی نمیتونید ثبت نام کنید.

 75. Avatar photo
  فاطمه
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۱

  سلام من ترم ۴ علوم مهندسی دانشگاه دولتی هستم میشه انصراف بدم برای ترم بعد حسابداری دانشگاه ازاد ثبت نام کنم ینی کلا از اول بخونم؟؟

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۳

   سلام بله میتونید انصراف بدید و جریمه انصراف را پرداخت کنید و برای بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام انجام دهید

 76. Avatar photo
  Mobin
  ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲

  بنده ترم ۲ کاردانی حسابداری هستم دانشگاه دولتی ایا امکان انصراف از دانشگاه دولتی دارم و میتونم از ترم ۳ در دانشگاه ازاد شروع کنم؟
  در رشته ی خودم

  • Avatar photo
   fattahi
   ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۵

   سلام وقت بخیر
   شما میتوانید از دانشگاه دولتی انصراف دهید و بعد پرداختن جریمه انصرافی در دانشگاه ازاد ثبت نام کنید و دروسی که با نمره بالای 12 پاس کردید را تطبیق بزنید و مجدد برندارید.

 77. Avatar photo
  حسین
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

  سلام رشته صنایع شیمیایی فنی حرفه ای نظام قدیم سال آخر هست میخواهم رشته مهندسی مکانیک بخونم میتونم بخونم

  • Avatar photo
   karimi
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۱

   سلام برای کنکورفنی حرفه ای نمیتونین تجانس رشته الزامیه برای سراسری کارشناسی یاپیش دانشگاهی یاکاردانی الزامیه

 78. Avatar photo
  حسین
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۵۴

  باسلام خدمت شما داخل دفترچه میزان سوابق تحصیلی بدون کنکور دانشگاه آزاد دیپلم رشته انسانی برود
  مهندسی کامپیوتر رو57 درصد زده من با معدل16 احتمال قبولی دارم

  • Avatar photo
   aghazade
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام
   به بقیه شرکت کننده ها بستگی دارد

 79. Avatar photo
  علی
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

  باسلام خدمت شما اگر کسی رشته انسانی باشد می تواند بدون کنکور کاردانی کامپیوتر دانشگاه آزاد برود دیپلم نظام جدید هستم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام
   بعله برای مقطع تحصیلی کاردانی ناپیوسته میتوانید اقدام کنید

 80. Avatar photo
  قاسم
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

  باسلام خدمت شما اگر کسی رشته فنی و حرفه ای کامپیوتر باشد می تواند بدون کنکور رشته مدیریت برود

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام وقت بخیر برای رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد سال 1401 میتوانید برای دانشگاه های ازاد در مقطع کارشناسی پیوسته و دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی و .. در صورت داشتن دیپلم نظام جدید اقدام فرمایید موفق باشید

 81. Avatar photo
  AmirhosseiN
  ۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۰

  ثبت نام در رشته های بدون آزمون از طریق سایت سازمان سنجش، چه زمانی آغاز خواهد شد؟
  من دوازدهمم و میخوام بدونم که زمان ثبت نام یا چیزای مورد نیاز دیگه رو که از دست ندادم؟! (فقط اینکه من به کنکور تجربی۱۴۰۱ ثبت نام کردم که قصد شرکت ندارم و امیدوارم که مشکلی رو بوجود نیاره…)
  ممنون میشوم که راهنمایی ام کنین…

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه انجام میشود.ثبت نام ورودی مهرماه از اوسط مرداد ماه انجام می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • Avatar photo
    عادل
    ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۷

    سلام وقت بخیر
    من لیسانس حسابداری دارم میتونم رشته حقوق بدون آزمون شرکت کنم
    ممنون

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۰

     سلام وقت بخیر برای قبولی در رشته حقوق در تحصیل مجدد در صورتی که مشکل نظام وظیفه نداشته باشید میتوانید اقدام به ثبت نام کنید که از طریق سایت های داشنگاه ازاد و یا سنجش اقدام به ثبت نامکنیئ موفق باشید

 82. Avatar photo
  علی
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۱

  باسلام خدمت شما اگر کسی رشته انسانی باشد می تواند بدون کنکور رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد برود

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۶

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد با داشتن مدرک دیپلم نظام جدید و یا دیپلم نظام قدیم به همراه پیش دانشگاهی محدودیتی از جهت انتخاب رشته وجود ندارد.

 83. Avatar photo
  Zahra
  ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۶

  آیا برای رشته آموزگار ابتدایی در مقطع کاردانی ناپیوسته نیاز به مدرک پیش دانشگاهی است؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸

   سلام
   با مدرک کاردانی پیوسته باید برای آزمون استخدامی اقدام کنید

 84. Avatar photo
  ناشناس
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۵

  سلام من دیپلم تربیت بدنی رو گرفتم میخام واسه دانشگاه تغییر رشته بدم رشته حقوق میتونم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام وقت بخیر
   اگر دیپلم شما نظام جدید باشد منعی وجود ندارد.

 85. Avatar photo
  Asal
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۰

  سلام خسته نباشید
  میشه بگید که مهندسی پزشکی بهتره یا میکروبیولوژی از لحاظ بازار کار؟و اینکه من امسال برای بهمن ازاد با سوابق قبول شدم اگه ثبت نام نکنم و انصراف بدم میتونم مهرماه مجدد با سوابقم دانشگاه ازاد ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۷

   سلام
   بستگی داره
   لطفا با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 86. Avatar photo
  وحید
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۷

  سلام من سال 83 دیپلم کاردانش و فنی حرفه ای گرفتم و پیش دانشگاهی نخوندم آیا میتوانم ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت بخیر میتونین برای کاردانی اقدام کنین بدون ازمون

 87. Avatar photo
  aghaei
  ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

  سلام من سال۹۴ دیپلم ریاضی فیزیک گرفتم پیش دانشگاهی هم نخوندم الان میتونم ثبت نام کنم ودررشته حسابداری ادامه تحصیل بدم؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۴

   سلام وقت بخیر بستگی داره چه مقطعی بخواین بخونین

 88. Avatar photo
  مهلا
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴

  سلام ببخشید من کد دانشجویی موقت دارم دیگ خیالم از بابت ثبت نام تا احراز هویت راحت باشه؟؟اخه زمان ثبت نام تقریبا داره تموم میشه ولی من ثبت نام اولیه انجام دادم و مدارکو فرستادم من تقریبا ثبت نام شدم درسته؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام وقتتون بخیر باید منتظر پیام دانشگاه باشید تا مدارک خود را حضوری ببرید دانشگاه یا اینکه شماره دانشجویی تون رو براتون میفرستن

 89. Avatar photo
  مهلا
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۸

  سلام ببخشید من کد دانشجویی موقت دارم دیگ خیالم از بابت ثبت نام تا احراز هویت راحت باشه؟؟اخه زمان ثبت نام تقریبا داره تموم میشه ولی من ثبت نام اولیه انجام دادم و مدارکو فرستادم من تقریبا ثبت نام شدم درسته؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام وقت بخیر.شما مراحل رو طی کردید.از طریق سایت پیگیر باشید و کد دانشجویی دائمتون رو دریافت کنید.

 90. Avatar photo
  مهلا
  ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۲

  سلام من کد دانشجویی موقت دارم الان ثبت نام شدم اخه هنوز هیچ صفحه اطلاعیه لی برای پرداخت شهریه ندادم و من نگرانم ک ثبت نام نشده باشم و نمیدونم چیکار کنم؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام وقت بخیر بعد از ثبت نام اولیه حدودا 2-3 روز زمان میبرد برای احراز هویت و بعد از ان پرداخت شهریه میتونید انجام بدید

 91. Avatar photo
  سارینا
  ۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۶

  پذیرش حضوری از دانشگاه ها ممکنه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۵

   سلام بستگی به دانشگاه داره

 92. Avatar photo
  کیوان
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام، پذیرش دانشجوی ارشد بدون آزمون در دانشگاه آزاد به چه صورتی خواهد بود؟
  با معدل 16.10 پذیرش میکنن یا نه؟
  رشته های علوم پایه دانشگاه آزاد کدوماش خوبه و آینده داره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۷

   سلام
   بر اساس دفترچه پذیرش با سوابق تحصیلی ست که باید از سایت sanjesh.org و azmoon.org اعلام شود.هم اکنون دفترچه در سایت بارگذاری نشده است و باید از این دوسایت پیگیری فرمایید.
   برای بررسی رشته ها و بازار کارها با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 93. Avatar photo
  Ali
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۳

  سلام و عرض ادب ببخشید ثبتنام حضوری دانشگاه آزاد از کی شروع میشه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام وقت به خیر نتایج ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اواخر شهریور اعلام می شود.بعد از اعلام نتایج ثبت نام های حضوری انجام می شود.

 94. Avatar photo
  علیرضا
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۲

  سلام ببخشید من روز آخر ثبت نام بود عکس سه در چهار و اداری نداشتم و یه عکس دیگه فرستادم این اشکال داره آیا؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۱

   سلام وقت بخیر.
   نخیر مشکلی ایجاد نخواهد کرذ.

 95. Avatar photo
  میلاد
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام
  من در پاره وقت دانشگاه ازاد بدون ازمون انتخاب رشته کردم.
  میتونم تمام وقت هم ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقت بخیر.
   میتونید ولی زمان ثبت نام به پایان رسیده است.

 96. Avatar photo
  هلیا
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۹

  سلام خسته نباشید
  ببخشید با تراز ۵۰۰۷ در زیر گروه اول کنکور زبان میشه مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز قبول شد ؟؟
  امسال کنکور دادن و منطقه ۲ هستن
  ممنون میشم پاسخ بدین

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۳

   سلام وقت به خیر احتمال قبولی به انتخاب رشته دیگر داوطلبان هم بستگی دارد اما با توجه به ترازشان احتمال قبولی را دارند.

   • Avatar photo
    هلیا
    ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۰

    ممنون از پاسخگوییتون
    ببخشید با تراز ۶۳۱۲ در زیر گروه اول زبان چطور ؟؟

 97. Avatar photo
  سمیرا
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲

  سلام برای ثبت نام دانشگاه آزاد باید چه اقداماتی انجام داد ممنون از مشاوران ایران تحصیل

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور برای 1400 هنوز دفترچه ای نیومده براش و از طریق سایت سنجش دانشگاه ازاد ارائه میشه

   • Avatar photo
    سروش
    ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۴

    سلام عذر میخوام میدونید آیا دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال برای رشته فلسفه برای دانشجویان شهرستانی امکانات خوابگاهی و تغذیه ارایه می‌کنه یا نه؟ ممنون.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور