ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

فنون تست زنی بدون معلومات

آموزش فنون تست زنی بدون معلومات
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307
تست زنی بدون معلومات

تست زنی بدون معلومات

 

جهت آموزش و مشاوره تست زنی بدون معلومات با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 و در صورت شلوغی خطوط 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب      حتی ایام تعطیل

تست زنی بدون معلومات امکان پذیر است؟

تست زنی بدون معلومات عنوان جذابی می‌تواند باشد و مخاطب را به خود جذب کند. برای دواطلبانی که حوصله زحمت دادن به خود را ندارند و یا اینکه فرصت درس خواندن را نداشته‌اند و به موفقیت در کنکور در کمترین زمان فکر می کنند این تیتر می‌تواند بسیار جذاب باشد. متأسفانه مؤسساتی اقدام به انجام این تبلیغات در سطح گسترده نموده‌اند و با تبلیغات گسترده بدون پایه علمی آنچه به نام  “مهندسی معکوس ” امروزه شاید شما نیز شنیده باشید در بازارهای تبلیغاتی وجود دارد و اداعای این موسسات تست زنی بدون معلومات با قبولی تضمینی می باشد.

 

آیا می‌توان بدون اینکه هیچ‌گونه مطلبی را خواند با یک سری فن‌ها به 90 درصد آمار قبولی رسید ؟

 

پاسخ این سؤال را با ذکر یک مثال توضیح می دهیم . شما فرد بینایی هستید و اگر کسی بخواهید مثلاً به شما نشان دهد که این‌یک میز است آن را به شما نشان می‌دهد و شما بعد از دیدن آن متوجه خواهید شد که یک میز است. حالا اگر این میز را در بین سه گزینه دیگر قرار دهند و باز هم از شما بخواهند که میز را تشخیص دهید برایتان قابل‌تشخیص خواهد بود. روشی که در مهندسی معکوس یا همان تست زنی بدون معلومات به‌کاربرده می‌شود شبیه این است که چشمان شما بسته باشد و به شما بگویند که آنچه چهارپایه داشته باشد میز محسوب می‌شود. و حالا چهار وسیله چهارپایه جلوی شما قرار داده‌اند بدون اینکه قبلاً میز را اصلاً دیده باشید و از شما می‌خواهند میز را تشخیص دهید. آیا تشخیص آن امکان‌پذیر است؟ چقدر می‌تواند قابل استناد باشد؟

 

در کنکور همیشه شما هرچقدر هم که مطالعه کرده باشید و اطلاعاتتان زیاد باشد بازهم در برخورد با تست هایی ممکن است نتوانید هیچ پاسخی را بدهید. و به این فکر می افتید که چگونه تست بزنیم تا موفق شویم ما به شما فنونی را آموزش خواهیم داد که یاد بگیرید چگونه تست زنی بدون معلومات را داشته باشید تا به صورت همزمان آموزش فنون تست زنی سریع و  همچنین افزایش سرعت تست زنی کنکور را یاد بگیری تا بتوانید درصد این‌گونه آزمودن‌ها را به خود اختصاص دهید.

 

 آموزش فنون تست زنی بدون معلومات

آموزش فنون تست زنی بدون معلومات

 

جهت آموزش و مشاوره تست زنی بدون معلومات – آموزش فنون تست زنی سریع و مشاوره و برنامه ریزی کنکور 98 با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 و در صورت شلوغی خطوط 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

آموزش فنون تست زنی سریع

 بنا به تجربه و برسی های صورت گرفته طی سال های اخیر معمولا سازمان سنجش ترتیب پاسخ ها را به سه الی چهار با پشت سر هم بارگزاری نمی کند اگر بیش از سه یا نهایتاً چهار بار فقط یک گزینه را انتخاب کرده‌اید به‌عنوان گزینه درست شما به سؤال‌ها پاسخ اشتباه داده‌اید. مثلاً در پنج سؤال پشت سر هم گزینه 3 را انتخاب کرده‌اید 99 درصد احتمال اشتباه پاسخ دادن شما وجود دارد. برگردید و به تست هایی که پاسخ داده اید نگاهی بیندازید تست هایی که در مورد درستی آن‌ها اطمینان دارید را پاک نکنید اما اشتباه شما احتمالاً در تست هایی است که دوبه‌شک بوده‌اید و گزینه مناسب را انتخاب نمایید.

 

سؤالات دوبه‌شک در تست زنی بدون معلومات

اگر در مورد پاسخ‌هایی که داده‌اید مطمئن هستید و اغلب تست هایی را انتخاب کرده‌اید که به درستی آن اطمینان داشته اید و حالا بین چند گزینه مثلاً گزینه 2 و گزینه 3 به شک افتاده‌اید یک نگاهی به پاسخ‌نامه خود بیندازید اگر تعداد گزینه 2 در آزمودن‌های قبلی و یا بعدی کم است احتمال دارد پاسخ درست گزینه 2 باشد.

 

سوالات دشوار در تست زنی بدون معلومات

اگر به یک سؤال بسیار سخت برخورد کرده‌اید و پاسخ آن را نمی‌دانید و بین مثلاً گزینه یک  و سه دوبه‌شک هستید احتمال اینکه گزینه سه پاسخ صحیح باشد بسیار بیشتر است. زیرا سازمان سنجش معمولاً پاسخ صحیح سؤال سخت را گزینه سه یا چهار قرار می‌دهد.

 

سوالات ساده در تست زنی بدون معلومات

سؤالات ساده معمولاً گزینه 1 را به آن‌ها اختصاص می‌دهند و البته این امر نمی‌تواند قطعی و حتمی باشد اما معمولاً به این صورت هست.

 

سوالات بسیار دشوار در تست زنی بدون معلومات

این سوالات جزو سوالاتی است که شما به تمام گزینه شک دارید در این صورت نگاهی به سوال بیندازید و سر فصل کتاب را به خاطر بیاورید تا بتوانید گزینه غلط را حذف نمایید.اگر قادر به این کار نبودید بدون درنگ از این سوال عبور کنید چون رتبه های کنکور سراسری هم بعضی از سوال های کنکور نمی توانند پاسخ دهند و از آن عبور می کنند .

نکته مهم : اگر شما از قبل این فن‌ها را تمرین نکرده‌اید جلسه کنکور نمی‌تواند مکان و زمان مناسبی برای این کار باشد. پس تا زمان کنکور این فنون  را امتحان کنید و به نحوه استفاده از آن مسلط شوید تا در کنکور بتوانید نتیجه بهتری را کسب نمایید.برای فراگیری هر چه بهتر فنون تست زنی بدون معلومات می توانید با مشاوران مرکز ایران تحصیل در ارتباط باشید .

کانال اطلاع رسانی تست زنی بدون معلومات

کانال اطلاع رسانی تست زنی بدون معلومات

 

مطالب مفید را در لینک های زیر بخوانید

موفقیت در کنکور

قبولی در رشته پزشکی در سنین بالا

برنامه ریزی برای کنکور تجربی 98

اعتراض به نتیجه کنکور سراسری 98

مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد 98

بهترین ساعات مطالعه کنکور

منابع کنکور سراسری 98

ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی

شرایط انتخاب رشته تجربی نهم

مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد

روش های تست زنی بدون معلومات

2.2/5 - (5 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)