تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
پزشکی بدون کنکور خارج از کشور

تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج

پزشکی بدون کنکور خارج از کشور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

پزشکی بدون کنکور خارج از کشور یکی از موضوعاتی است که متقاضیان فراوانی دارد. با توجه به بازار کار موجود در کشور متقاضیان زیادی به دنبال راهی برای تحصیل در خارج از کشور هستند.

به خصوص در رشته های پزشکی و پیراپزشکی که بازار کار مناسبی در ایران و دیگر نقاط جهان را دارند، تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور در خارج از کشور راه های متعددی دارد که متقاضیان می توانند از این روش ها استفاده نمایند.

با توجه به علاقه مندی داوطلبان علوم تجربی برای ورود به رشته پزشکی و سختی رقابت برای پذیرش در دانشگاه های مختلف این رشته، این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج و همچنین شرایط تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور اختصاص خواهیم داد.

با ما همراه باشید تا در ادامه مطلب در رابطه با شرایط تحصیل پزشکی بدون کنکور، لیست دانشگاه های بدون کنکور پزشکی خارج از کشور، ارائه لیست دانشگاه های بدون کنکور پزشکی، مزایا و معایب تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج، بپردازیم.

 

پزشکی بدون کنکور خارج از کشور

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج و نحوه ثبت نام تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

شرایط تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج

تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور و همچنین ثبت نام پزشکی بدون کنکور شاید در نگاه نخست بسیار جذاب به نظر برسد و داوطلبان خود را در لباس سفید پزشکی تصور نمایند.

اما بسیاری از همین متقاضیان پس از ورود به دانشگاه ممکن است دچار احساس شکست شوند و گمان کنند که نمی توانند ادامه تحصیل دهند. شرایط برای پذیرفته شدگان خارج از کشور بسیار متفاوت تر از دانشگاه های ایران خواهد بود.

 تحصیل در رشته پزشکی سختی های خاص خود را خواهد داشت اما حساسیت آن پس از پذیرش و فارغ التحصیلی بسیار بالاتر می باشد.

 • تکمیل کردن نامه ای مبنی بر ارائه انگیزه خود برای ورود به رشته پزشکی
 • دارا بودن دیپلم تجربی برای تمامی داوطلبان
 • دارا بودن مدرک زبان های خارجی و یا بین المللی
 • قبولی در تست معمولامات اجتماعی
 • پرداخت مبلغ 150 یورو جهت بررسی درخواست

بنابراین کسب نمره خوب پس از اعلام نتایج آزمون تافل 2021 می تواند از جمله مواردی باشد که موجب موفقیت شما بری قبولی در این آزمون شود. همچنین داوطلبان عزیز چنانچه تجربه کاری و یا داوطلبانه ای در زمینه مراقبت های بهداشتی داشته اند نیز، لازم است این مورد را به ثبت برسانند.

 

پزشکی بدون کنکور خارج از کشور برای دارندگان مدارک زبان های خارجه امکان پذیر می باشد.

 

شرایط سنی برای پزشکی بدون کنکور خارج از کشور

در دانشگاه های خارج از ایران، دانشجوها می توانند با هر سنی جهت تحصیل اقدام کنند اما داوطلبانی که از ایران برای تحصیل در رشته های پزشکی به صورت رایگان اقدام می کنند باید از سن مناسبی برخوردار باشند.

دانشگاه های رایگان اروپا برای تحصیل محدودیت های خاصی را به لحاظ سنی اعمال نمی کنند اما افرادی که بین 24 تا 25 سال سن دارند بیشتر شانس دریافت ویزا جهت تحصیل را دارند.

 

هزینه های زندگی دانشجویان جهت تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور در خارج از ایران

دانشجویانی که جهت تحصیل به خارج از ایران می روند هزینه های زندگی در آن کشور برایشان اهمیت خاصی دارد، البته هزینه های هر فردی به کشور محل اقامت و نوع زندگی او رابطه مستقیمی دارد.

 

 • اتاق 15 متری که دارای دو تخت است به همراه هزینه های برق، آب و گاز سالانه 4000 یورو
 • خوابگاهی که 4 تخت دارد سالانه 950 یورو
 • هزینه حمل و نقل با قطار و مترو 16 یورو
 • هزینه اینترنت 2/5 یورو به ازای هر هفته
 • هزینه غذا ماهانه 200 تا 300 یورو
 • هزینه های سالانه بین 3500 تا 8000 یورو

 

لیست دانشگاه های بدون کنکور پزشکی

 

لیست دانشگاه های بدون کنکور پزشکی

دانشگاه هایی که در خارج از کشور اقدام به پذیرش دانشجویان در رشته پزشکی می نمایند، بسیار متفاوت با یکدیگر می باشند.

به همین دلیل یکی از موارد و خدماتی که ما در مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی به متقاضیان عزیز ارائه می دهیم، در رابطه با جزئیات دانشگاه های مختلف و همچنین شرایط قبولی در هر یک از این دانشگاه ها می باشد. در ادامه به نام برخی از این دانشگاه ها و لیست آن ها اشاره خواهیم نمود.

 • دانشگاه استانبول
 • دانشگاه حاجت تپه
 • دانشگاه آنکارا
 • دانشگاه آناتولی
 • دانشگاه غازی
 • دانشگاه اژه
 • دانشگاه عثمان غازی
 • دانشگاه مرمره
 • دانشگاه چکورووا
 • دانشگاه اولوداغ
 • دانشگاه کارادنیز
 • دانشگاه 9 ایلول (دوقوز ایلول)
 • دانشگاه 19 مایس سامسون
 • دانشگاه تراکیا
 • دانشگاه سلجوق
 • دانشگاه فاتح
 • دانشگاه خاورمیانه آنکارا

توصیه بسیار مهمی که ما به تمامی متقاضیان عزیزی که مایل به ادامه تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج می باشند ارائه می نماییم، این است که با توجه به دروس عملی و لزوم کار در بیمارستان ها در حین تحصیل برای پذیرفته شدگان عزیز، حتما به زبان خارجی و همچنین کار در بیمارستان های مربوطه در کشور مربوطه توجه ویژه ای داشته باشید.

 

برای اطلاع از شهریه پزشکی بدون کنکور کلیک کنید.

مزایا و معایب تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج

مزیت بسیار بزرگ داوطلبانی که در هر یک از دانشگاه های ترکیه پذیرفته شده و مشغول به ادامه تحصیل می شوند، در رابطه با نوع مدرک آنان می باشد.

پس از فارغ التحصیلی دانشجویانی که موفق به تحصیل پزشکی بدون کنکور رایگان در دانشگاه های تراز یک این کشور شده اند، اجازه طبابت بین الملل را خواهند داشت.

یکی از موارد بسیار مهمی که توجه بدان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، در رابطه با شهریه پزشکی بدون کنکور است.

چنانچه در این مورد نگران هستید توصیه می نماییم که دانشگاه های ترکیه را انتخاب نمایید زیرا هزینه و شهریه ای که این دانشگاه ها از دانشجویان خود دریافت می نمایند، بسیار کمتر از تحصیل در سایر دانشگاه های دیگر می باشد.

از دیگر مزایای تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور را می توان هزینه اقامت و خوابگاه های مربوطه دانست. هزینه این خوابگاه ها بسیار کم و مناسب می باشد. به همین دلیل انتخاب هر یک از دانشگاه های ترکیه، می تواند از مناسب ترین انتخاب هایی باشد که می توانید در این رابطه داشته باشید. هزینه ها به صورت سالانه و مشخص اعلام خواهد شد.

 

برای اطلاع از رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز کلیک کنید.

تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور

 

تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور

برخی از کشورها در سراسر دنیا در قبال تحصیل دانشجویان در رشته پزشکی، هیچ گونه هزینه ای را دریافت نمی نمایند. به همین دلیل دانشگاه آلمان را می توان از جمله دانشگاه های دارای تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور دانست.

در واقع هزینه این دانشگاه به اندازه ای کم می باشد که نام رایگان را بر آن گذاشته اند و والدین بسیاری علاقه مند به تحصیل فرزندانشان در این دانشگاه ها می باشند.

تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور آلمان تنها مزیت آن محسوب نمی شود. سطح علمی بالای دانشگاه های این کشور موجب شده است که دانش آموزان آن و همچنین افرادی که در سایر کشورهای جهان مایل به تحصیل می باشند، برای تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج، دانشگاه های آلمان را انتخاب نمایند تا در بهترین سطح و با بهترین شرایط بتوانند ادامه تحصیل دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج و همچنین لیست دانشگاه های دارای تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید در خدمت رسانی به شما آماده می باشند.

 

برای اطلاع از شرایط ویژه تحصیل پزشکی بدون کنکور در آلمان کلیک کنید.

 

مدارک زبان مورد نیاز برای تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج چیست؟

مدارک مورد نیاز برای هر یک از دانشگاه ها متفاوت می باشد. به عنوان مثال برای برخی از دانشگاه ها داشتن مدرک زبان آیلتس بسیار ضروری می باشد. همچنین حداقل نمره مورد نیاز 6 یا 7 می باشد. اما برخی از دانشگاه ها نیز ممکن است صرف دارا بودن مدرک کالج زبان را برای متقاضیان کافی بدانند.

آیا تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور امکان پذیر است؟

بله. هر یک از داوطلبان و متقاضیان در دانشگاه های مختلف می توانند درصورت دارا بودن شرایط و ضوابط، نسبت به پذیرش در رشته های مختلف اقدام نمایند.

متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که قبولی در این دانشگاه ها با ظرفیت محدود امکان پذیر است. به همین دلیل قبل از ثبت نام حتما نسبت به اطلاع از شرایط و ضوابط آن اطلاع کافی کسب نمایید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

جهت اطلاع دقیق از نحوه تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج از کشور با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال مشاوره تحصیلی ایران تحصیل

کانال مشاوره تحصیلی ایران تحصیل

 

مطالب مرتبط

ثبت نام پزشکی بدون کنکور

شاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی

شرایط شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی

دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور

رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد

پذیرش کارشناسی بدون کنکور

کنکور خارج از کشور چیست

پزشکی بدون کنکور خارج از کشور

آیا محدودیت سنی برای ورود به رشته های پزشکی در کشورهای اروپایی وجود دارد؟

بیشتر کشورهای اروپایی برای تحصیل در رشته پزشکی محدودیت هایی را ایجاد میکنند اما به طور کلی تا سن 25 سال می توانند برای تحصیل در رشته پزشکی اقدام کنند.

هزینه ماهیانه دانشجویانی که در کشورهایی اروپایی زندگی می کنند چقدر است؟

هزینه زندگی دانشجویان بیشتر به کشور، محل و نوع اقامت دانشجو متفاوت است. در بعضی از کشورها هزینه زندگی مابین 200 تا 300 یورو و در بعضی کشورهای دیگر، گاها تا 1000 یورو می رسد.

تحصیل برای رشته پزشکی در کدام کشورها، هزینه کمتری دارد؟

بعضی از کشورها امکان تحصیل به صورت رایگان را برای دانشجویان فراهم کرده اند مانند نروژ و فنلاند. بعضی از کشورهای دیگر نیز امکان استفاده از بورسیه را به دانشجویان می دهند مانند ایتالیا

آیا مدرک پزشکی که در کشورهای اروپایی اخذ می شود در سایر کشورها نیز مورد تائید است؟

به غیر از کشورهایی مانند اوکراین، روسیه، بلاروس و رومانی که چند دانشگاه معتبر دارند مدرکی که از مابقی دانشگاه هایی اروپایی اخذ می شود مورد تائید ایران و سایر کشورهای جهان است.

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
6 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
ایران تحصیل
تماس با مشاور