تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج
تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج

تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور یکی از موضوعاتی است که متقاضی فراوانی دارد با توجه به بازار کار موجود در کشور متقاضیان زیادی به دنبال راهی برای تحصیل در خارج از کشور هستند به خصوص در رشته های پزشکی و پیراپزشکی که بازار کار مناسبی در ایران د دیگر نقاط جهان را دارند ، تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور در خارج از کشور راه های متعددی دارد که متقاضیان می توانند از این روش ها استفاده نمایند.

تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج برای داوطلبان واجد شرایط امکان پذیر می باشد. با توجه به علاقه مندی داوطلبان علوم تجربی برای ورود به رشته پزشکی و سختی رقابت برای پذیرش در دانشگاه های مختلف این رشته ، این مقاله از سایتایران تحصیل را به موضوع تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج و همچنین شرایط تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور اختصاص خواهیم داد. با ما همراه باشید تا در ادامه مطلب در رابطه با شرایط تحصیل پزشکی بدون کنکور ، لیست دانشگاه های بدون کنکور پزشکی خارج از کشور ، ارائه لیست دانشگاه های بدون کنکور پزشکی ، مزایا و معایب تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج ، بپردازیم.

 

شرایط تحصیل بدون کنکور پزشکی چیست؟

تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور رایگان چگونه ممکن خواهد بود؟

حداقل معدل لازم برای قبولی در رشته پزشکی بدون کنکور چند است؟

آیا می توان پس از پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور انتقالی گرفت؟

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج و نحوه ثبت نام تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

شرایط تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج

 

تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور و همچنین ثبت نام پزشکی بدون کنکور شاید در نگاه نخست بسیار جذاب به نظر برسد و داوطلبان خود را در لباس سفید پزشکی تصور نمایند، اما بسیاری از همین متقاضیان پس از ورود به دانشگاه ممکن است دچار احساس شکست شوند و گمان کنند که نمی توانند ادامه تحصیل دهند. شرایط برای پذیرفته شدگان خارج از کشور بسیار متفاوت تر از دانشگاه های ایران خواهد بود.

تحصیل در رشته پزشکی سختی های خاص خود را خواهد داشت اما حساسیت آن پس از پذیرش و فارغ التحصیلی بسیار بالاتر می باشد. به همین دلیل برای تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج ابتدا لازم است نامه ای مبنی بر ارائه انگیزه خود برای ورود به رشته پزشکی می باشد، تکمیل نمایید. از دیگر شرایط مورد نیاز می توان به الزام در دارا بودن دیپلم تجربی برای تمامی داوطلبان اشاره نمود.

یکی دیگر از مواردی که برای تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج مورد نیاز شما داوطلبان عزیز می باشد، دارا بودن مدرک زبان های خارجی و یا بین المللی است. بنابراین کسب نمره خوب پس از اعلام نتایج آزمون تافل 2020 می تواند از جمله مواردی باشد که موجب موفقیت شما بری قبولی در این آزمون شود. همچنین داوطلبان عزیز چنانچه تجربه کاری و یا داوطلبانه ای در زمینه مراقبت های بهداشتی داشته اند نیز، لازم است این مورد را به ثبت برسانند.

 

 

 

 

تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج برای دارندگان مدارک زبان های خارجه امکان پذیر می باشد.

 

 

 

 

لیست دانشگاه های بدون کنکور پزشکی

 

لیست دانشگاه های بدون کنکور پزشکی
لیست دانشگاه های بدون کنکور پزشکی

 

دانشگاه هایی که در خارج از کشور اقدام به پذیرش دانشجویان در رشته پزشکی می نمایند، بسیار متفاوت با یکدیگر می باشند. به همین دلیل یکی از موارد و خدماتی که ما درمشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی به متقاضیان عزیز ارائه می دهیم؛ در رابطه با جزئیات دانشگاه های مختلف و همچنین شرایط قبولی در هر یک از این دانشگاه ها می باشد. در ادامه به نام برخی از این دانشگاه ها و لیست آن ها اشاره خواهیم نمود.

 • دانشگاه استانبول
 • دانشگاه حاجت تپه
 • دانشگاه آنکارا
 • دانشگاه آناتولی
 • دانشگاه غازی
 • دانشگاه اژه
 • دانشگاه عثمان غازی
 • دانشگاه مرمره
 • دانشگاه چکورووا
 • دانشگاه اولوداغ
 • دانشگاه کارادنیز
 • دانشگاه 9 ایلول (دوقوز ایلول)
 • دانشگاه 19 مایس سامسون
 • دانشگاه تراکیا
 • دانشگاه سلجوق
 • دانشگاه فاتح
 • دانشگاه خاورمیانه آنکارا

 

توصیه بسیار مهمی که ما به تمامی متقاضیان عزیزی که مایل به ادامه تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج می باشند ارائه می نماییم، این است که با توجه به دروس عملی و لزوم کار در بیمارستان ها در حین تحصیل برای پذیرفته شدگان عزیز، حتما به زبان خارجی و همچنین کار در بیمارستان های مربوطه در کشور مربوطه توجه ویژه ای داشته باشید.

 

برای اطلاع از شهریه پزشکی بدون کنکور کایک کنید.

 

مزیت و معایب تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج

مزیت بسیار بزرگی داوطلبانی که در هر یک از دانشگاه های ترکیه پذیرفته شده و مشغول به ادامه تحصیل می شوند، در رابطه با نوع مدرک آنان می باشد. بدین معنا که پس از فارغ التحصیلی دانشجویانی که موفق به تحصیل پزشکی بدون کنکور رایگان در دانشگاه های تراز یک این کشور شده اند، اجازه طبابت بین المللل را خواهند داشت.

یکی از موارد بسیار مهمی که توجه بدان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، در رابطه با شهریه پزشکی بدون کنکور است. به همین دلیل چنانچه در این مورد نگران هستید توصیه می نماییم که دانشگاه های ترکیه را انتخاب نمایید زیرا هزینه و شهریه ای که این دانشگاه ها از دانشجویان خود دریافت می نمایند، بسیار کمتر از تحصیل در سایر دانشگاه های دیگر می باشد.

از دیگر مزایای تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور را می توان هزینه اقامت و خوابگاه های مربوطه دانست. هزینه این خوابگاه ها بسیار کم و مناسب می باشد. به همین دلیل انتخاب هر یک از دانشگاه های ترکیه ، می تواند از مناسب ترین انتخاب هایی باشد که می توانید در این رابطه داشته باشید. هزینه ها به صورت سالانه و مشخص اعلام خواهد شد.

 

برای اطلاع از رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیرازکلیک کنید.

تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور

 

تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور
تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور

 

برخی از کشورها در سراسر دنیا در قبال تحصیل دانشجویان در رشته پزشکی ، هیچ گونه هزینه ای را دریافت نمی نمایند. به همین دلیل دانشگاه آلمان را می توان از جمله دانشگاه های دارای تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور دانست. در واقع هزینه این دانشگاه به اندازه ای کم می باشد که نام رایگان را بر آن گذاشته اند و والدین بسیاری علاقه مند به تحصیل فرزندانشان در این دانشگاه ها می باشند.

تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور آلمان تنها مزیت آن محسوب نمی شود. سطح علمی بالای دانشگاه های این کشور موجب شده است که دانش آموزان آن و همچنین افرادی که در سایر کشورهای جهان مایل به تحصیل می باشند، برای تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج ، دانشگاه های آلمان را انتخاب نمایند تا در بهترین سطح و با بهترین شرایط بتوانند ادامه تحصیل دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج و همچنین لیست دانشگاه های دارای تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید در خدمت رسانی به شما آماده می باشند.

 

مدارک زبان مورد نیاز برای تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج چیست؟

مدارک مورد نیاز برای هر یک از دانشگاه ها متفاوت می باشد. به عنوان مثال برای برخی از دانشگاه ها داشتن مدرک زبان آیلتس بسیار ضروری می باشد. همچنین حداقل نمره مورد نیاز 6 یا 7 می باشد. اما برخی از دانشگاه ها نیز ممکن است صرف دارا بودن مدرک کالج زبان را برای متقاضیان کافی بدانند.

آیا تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور امکان پذیر است؟

بله. هر یک از داوطلبان و متقاضیان در دانشگاه های مختلف می توانند درصورت دارا بودن شرایط و ضوابط ، نسبت به پذیرش در رشته های مختلف اقدام نمایند. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که قبولی در این دانشگاه ها با ظرفیت محدود امکان پذیر است. به همین دلیل قبل از ثبت نام حتما نسبت به اطلاع از شرایط و ضوابط آن اطلاع کافی کسب نمایید.

 

زمان ثبت نام دانشگاه پزشکی بدون کنکور چه زمانی است؟

آیا برای ورود به دانشگاه های بدون کنکور پزشکی نیازمند عبور از آزمون می باشیم؟

حداقل معدل لازم برای ثبت نام در دانشگاه های اروپا چند است؟

هزینه ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه های مختلف چقدر است؟

 

برای دریافت پاسخ سوالات مطرح شده در مورد پزشکی بدون کنکور رایگان و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

کانال مشاوره تحصیلی ایران تحصیل
کانال مشاوره تحصیلی ایران تحصیل

 

مطالب مرتبط به پزشکی بدون کنکور رایگان

4 نظر برای «تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج»

 • سلام. دیپلم تجربی. لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه پیام نور و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی از مردیس دانشگاه تهران. معدلم فوق لیسانس ۱۵.۵۰ آیا میتوانم در رشته پزشکی رایگان خارج از کشور مشغول به تحصیل شوم؟ ازنظر مادی کاملا معمولی هستم و نمیتوانم هزینه های گزاف دانشگاهها را پرداخت کنم. ضمنا سنم حدود ۴۷ سال است. لطفا شرایط را کامل برایم توضیح دهید. متشکرم

 • شما با ایت شرایطی که دارین نمیتونین بخونین ی سری راه و روش هایی است که برای تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج که جهت اطلاع با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام.با شرایط مالی معمولی ممکنه؟من دوازدهم هستم.زبان رو تموم کردم.اما هنوز تافل نگرفتم.خیلی خیلی پزشکیو دوست دارم.میخوام اگه امسال و سال بعد پزشکی قبول نشدم این رو امتحان کنم.ممکنه واقعا؟

 • سلام تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج از کشور شرایط خاص خودشو داره که جهت اطلاع از شرایط و نحوه تحصیل با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *