تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟

برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟

برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟ یکی از سؤالاتی که داوطلبان کنکور علوم تجربی دارند، در رابطه با قبولی در رشته پزشکی است. با توجه به محبوبیت این رشته خصوصاً در سال‌های اخیر، رقابت شدیدی را برای داوطلبان گروه آزمایشی تجربی فراهم نموده است. ضرایب دروس تجربی در هر یک از رشته‌ها متفاوت می‌باشد بنابراین درصدهای شما لازم است در زیرگروه مربوطه بالا باشد.

 

برای قبولی در این رشته ابتدا باید از منابع کنکور علوم تجربی اطلاع دقیقی را بدست آورید. زیرا اساس کار و مطالعه شما کتب مورد نظری است که مطالعه خواهید نمود. منابع نظام جدید کنکور سراسری تجربی در سال‌های اخیر تغییر نموده است. به همین دلیل قبل از ثبت نام از این تغییر به خوبی آگاه شوید تا بتوانید در کنکور تجربی 1400 موفقیت لازم را به دست آورید.

 

 

جهت مشاوره و راهنمایی برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟ 12 اصل مهم برای قبولی در رشته پزشکی جهت مشاوره و راهنمایی با رتبه های برتر کنکور با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد پیش شماره پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

چگونه رشته پزشکی قبول شویم

 

 

چگونه رشته پزشکی قبول شویم

 

 

در پاسخ به سوال برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟ باید گفت خود را بشناسید! شاید شنیدن این جمله کمی عجیب به نظر برسد.

اما حقیقت این است که عمل به این جمله بسیار مهم است. انسان‌ها به دنبال نیازها و اهداف خود در حرکت‌اند. بنابراین، ابتدا نیازهای خود را بشناسید. زیرا این نیازها به اهداف شما برای حرکت تبدیل می شوند.

قبل از اینکه به دنبال پاسخ سوال بالا باشید، ابتدا بهتر است در رابطه با شخصیت خود اطلاعات لازم را کسب نمایید.

به‌عنوان مثال، آیا از اراده قوی برای قبولی و همچنین تلاش و پشتکار برای اخذ مدرک پزشکی برخوردارید؟ آیا از صبوری لازم برای انجام وظیفه در این حرفه بهره‌مند هستید؟ پاسخ این سؤالات می‌تواند اطمینان شما را در رابطه با مناسب یا نامناسب بودن انتخاب رشته تعیین نماید.

اینکه یک مشاور خبره در کنار شما باشد، می‌تواند به شما در رسیدن به پاسخ برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟ کمک نماید. ما در این مقاله سعی داریم اطلاعات مفیدی در مورد مشاوره تلفنی تجربی را به داوطلبان گروه علوم تحربی ارائه نماییم.

همچنین عمل به 12 اصل مهم برای قبولی در رشته پزشکی می‌تواند بسیار کمک کننده باشد تا با استفاده از همین اصول به نتیجه مطلوب خود دست‌یابید.

 

من پزشکی قبول میشم!

من پزشکی قبول میشم . بله کاملا درست است. همین جمله را با خودتان تمرین کنید. با خودتان بگویید من به راحتی میتونم قبول بشم.

کافی است که یک تلاش کنم. یکی از پاسخ هایی که می توان به سوال برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟ داد، همین تلقین مثبت است.

تلقین مثبت بسیار کارساز می باشد و هر یک از داوطلبان کمک می نماید تا در آینده در این رشته ها پذیرفته شوند.

از داوطلبان گروه تجربی که در سال های گذشته شرکت کرده اند و موفق به پذیرش در رشته پزشکی شده اند نیز می توانید سوال کنید.

من رشته پزشکی قبول شدم و به همین دلیل می توانم به شما برای قبولی کمک کنم. تجربه را می توان یکی از مهم ترین عواملی دانست که راه و چاه را به شما نشان می دهد و از بسیاری از سردرگمی ها نجاتتان خواهد داد.

 

 

برای قبول شدن در رشته پزشکی باید خود را باور داشته باشید و اصولی گام بردارید!

 

 

 

12 اصل مهم برای قبولی در رشته پزشکی

 

 

 

12 اصل مهم برای قبولی در رشته پزشکی

 

 

در ادامه به ترتیب اولویت 12 اصل مهم برای قبولی در رشته پزشکی را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد تا پس از اطلاع از آن با اصول مهمی که به شما برای قبولی کمک می کند آگاه شوید.

  1.  برنامه ریزی کنید :
  2. یکی از مواردی که ما در رابطه با 12 اصل مهم برای قبولی در رشته پزشکی بر آن تاکید داریم، در رابطه با برنامه ریزی درست و اصولی و مهم برای قبولی است.
  3. حتی اگر تمام کتاب های دنیا را نزد خود جمع آوری نمایید اما برای مطالعه آن برنامه ریزی نداشته باشید، نخواهید توانست موفقیت لازم را به دست آورید.
  4. دروس عمومی را تقویت نمایید : یکی از اشتباهاتی که داوطلبان گروه علوم تجربی برای قبولی در رشته مورد علاقه خود همانند رشته پزشکی دارند بحث اهمیت ندادن به دروس عمومی است.
  5. بدیهی است که تاثیر دروس تخصصی بسیار بیشتر از دروس عمومی است اما اگر نگاهی به درصدهای کارنامه قبولی پزشکی بیندازید، حتما متوجه این مساله خواهید شد که درصدهای عمومی برای داوطلبان هر یک از این رشته ها بالا می باشد.
  6. نگاهی به دروس و واحدهای رشته پزشکی بیندازید : این توصیه ای را ما در 12 اصل مهم برای قبولی در رشته پزشکی قرار داده ایم. زیرا این کار می تواند آشنایی شما را با دروس و واحدهای این رشته شود و همچنین موجب می شود شما با توجه به این آشنایی قبولی در رشته پزشکی را نزدیک تر احساس کنید.
  7. روش مطالعه صحیحی داشته باشید : یکی از پاسخ های ما به سوال برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟ همین مورد است. روش مطالعه یکی از موارد بسیار مهمی است که می تواند شما را برای قبولی در این رشته کمک نماید و یا موجب عدم موفقیت شما داوطلبان عزیز گردد. زیرا کند خوانی، تند خوانی و غیره اصول و قواعد خود را دارد.
  8. فراوان تست بزنید : تست زنی می تواند در حکم تمرین برای قبولی و آمادگی عمل کند. به همین دلیل، هر یک از داوطلبان عزیز می توانند با استفاده از مطالعه دقیق و تحلیل و آنالیز هر یک از سوالات ، به کمترین اشتباه به هنگام کنکور مبتلا شوند.
  9. من پزشکی قبول میشم را تکرار کنید : تکرار و تلقین مثبت می تواند بسیار کمک کننده باشد. یکی از پاسخ هایی که ما به داوطلبان عزیز در رابطه با سوال برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟ می دهیم تکرار و تمرین همین جمله مثبت می باشد.
  10. از درصدهای دروس برای قبولی پزشکی آگاه باشید : هدف شما چه دانشگاهی است؟ آیا در رابطه با درصدهای دروس و رتبه کافی برای قبولی در این رشته آگاه هستید؟

 ادامه 12 اصل مهم برای قبولی در رشته پزشکی را با کمک متخصصین و مشاورین ایران تحصیل به دست آورید.

 

 

جهت مشاوره و راهنمایی برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟ 12 اصل مهم برای قبولی در رشته پزشکی ، با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد پیش شماره پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

کانال مشاوره قبولی در رشته پزشکی

کانال مشاوره قبولی در رشته پزشکی

 

مطالب مرتبط

جمه بندی کنکور در یک ماه

برنامه ریزی برای کنکور تجربی

چگونه پزشکی قبول شویم

1/5 - (1 امتیاز)

برای قبولی در رشته پزشکی چگونه باید برنامه ریزی کنیم؟

یکی از راه های قبولی در رشته پزشکی درس خواندن بر طبق برنامه ای اصولی و کمک گرفتن از مشاوری خبره است که ما در اختیار شما می گذاریم.

برای پزشک شدن روزی چند ساعت باید مطالعه مفید داشته باشیم؟ 

با توجه به جامعه آماری رتبه های برتر که در سال های گذشته پزشکی و پیراپزشکی قبول شده اند روزانه 8 تا 14 ساعت مطالعه با توجه سطح شما.

آیا رتبه های کنکور برای قبول شدن در رشته پزشکی هزینه کرده اند؟

هزینه برای موفقیت در کنکور حتما لازم است و بیشتر شبیه یک سرمایه گذاری مطمئن است اما بوده اند افراد انگشت شماری که در این مسیر کمتر هزینه کرده اند.

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور