ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام

از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام

اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام

 

 

ممکن است برخی از داوطلبان تصور نمایند در صورتی که ورود به یک دانشگاه راحت باشد، اعتبار مدرک آن پایین باشد. اما باید بگوییم که اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام  به هیچ عنوان پایین نمی باشد. شما می توانید به راحتی به استخدام بانک با مدرک علمی کاربردی در بیایید. برای رشته هایی که مربوط به نیروی انتظامی می شود، می توانید برای استخدام ناجا با مدرک علمی کاربردی اقدام نمایید.

 

 

برای اطلاع دقیق از اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام ، اطلاع از نحوه پذیرش رشته های علمی کاربردی، شهریه رشته های پزشکی علمی کاربردی با مشاوران ما از سراسر کشور :

9099075307 (تماس از سراسر کشور)

9099075307 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام

اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام یکی از دغدغه های بسیار مهم و فراوان دانش آموختگان رشته‌های مختلف دانشگاه علمی کاربردی می‌باشد. قطعاً یکی از هدف‌های افرادی که در دانشگاه تحصیل می‌کنند، داشتن شغل مناسب است. به همین دلیل سختی‌های راه را می‌پذیرند تا در آینده شغل مورد نظر و مناسب با علایق خود را داشته باشند.

 نگرانی که فارغ‌التحصیلان بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در رابطه با اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام دارند، ممکن است به موضوع بدون کنکور بودن این دانشگاه و همچنین ورود راحت این دانشگاه مربوط شود. این دغدغه شاید موجب شود که نگرانی برای داوطلبان و یا دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی، بیشتر شود و از هدف‌های خود دور شوند و یا حتی از ادامه راه منصرف گردند.

همین موضوع ما را بر آن داشت تا در رابطه با استخدام بانک با مدرک علمی کاربردی  مطالبی را برای شما عزیزان آماده نماییم .باشد که بتوانیم از میزان نگرانی شما بکاهیم و به پیشرفت شما کمک نماییم. خبر خوب برای دانشجویان و متقاضیان این دانشگاه این است که می توانید با مدرک این دانشگاه به استخدام ناجا با مدرک علمی کاربردی در بیایید.

برای آشنایی با استخدام کارمند اداری در دانشگاه علمی کاربردی روی لینک بزنید.

 

آیا استخدام بانک با مدرک علمی کاربردی امکان پذیر است؟

بخشی از نگرانی های شما در رابطه با اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام شاید به صحبت های اطرافیانتان باز می گردد. زیرا در اطراف شما ممکن است حرف و حدیث هایی از این قبیل که اعتبار مدرک دانشگاه علمی کاربردی کم است و یا اینکه ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی کار اشتباهی است، وجود داشته باشد. و یا ممکن است این سوال را با لحن تمسخر آمیزی از شما بپرسند که مدرک علمی کاربردی چقدر اعتبار دارد؟ ما می خواهیم به این موضوعات و این سوال ها بپردازیم.

ابتدا ذکر یک نکته را لازم می دانیم؛ اینکه هر دانشگاه روزانه ای که شما وارد شوید، موفقیت شما را در آینده تضمین نخواهد کرد و نباید این گونه تصور کرد که دانشگاه های بدون کنکور اعتبار دانشگاه های دولتی را ندارند. و یا به دلیل اینکه دانشگاه علمی کاربردی دانشجویان خود را در ترم مهر و یا ترم بهمن پذیرش می نماید دانشگاه بی اعتباری است.

مابرای شما به صورت منطقی امکان استخدام بانک با مدرک علمی کاربردی را توضیح خواهیم داد. اول اینکه اعتبار دانشگاه ها قبل از تاسیس، توسط وزرات علوم تائید می گردد. بنابراین از قبل، در رابطه با اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام فکر شده است و مدرک آن کاملا مورد تائید وزرات علوم برای استهدام خواهد بود . بنابراین اگر این دانشگاه اعتباری نداشت، مطمئنا وزارت علوم اجازه تاسیس دانشگاه بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را نمی داد.

یک نکته بسیار مهم که شاید اکثر داوطلبان و دانشجویان به آن بی توجه هستند را باید در اینجا ذکر کنیم. فراموش نکنید که اعتبار دانشگاه  را دانشجویان آن تعیین می کنند. بنابراین شاید نگاه به همت خود در این امر ضروری به نظر برسد. قبل از اینکه به اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام فکر کنید و یا در پی پاسخ به سوال اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام باشید، بهتر است به پشتکار خود نگاهی بیندازید. فرقی نمی کند شما در کدام دانشگاه مشغول به تحصیل هستید، مهم این است که پس از فارغ التحصیلی شما چقدر آمادگی برای استخدام خواهید داشت. و یا به اصطلاح چقدر از رشته خود اطلاعات و تجربه دارید؟ این مهم ترین ملاک برای استخدام شما خواهد بود.

 

 

شرایط استخدام با مدرک علمی کاربردی چیست؟

تمام مواردی که ما در بالا برای شما ارائه نمودیم ، کاملاً درست و اصولی می‌باشند و جای هیچ شک و شبهه ای در این زمینه وجود ندارد. اما آیا اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام در هر جایی و برای هر شغلی مثبت است؟ در پاسخ باید بگوییم متأسفانه خیر، در برخی از ارگان‌ها مدارک علمی کاربردی را قبول نمی‌کنند و فارغ التحصیلان رشته‌های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را استخدام نمی‌کنند.

اما اینکه کدام ارگان‌ها به این صورت هستند، سؤالی است که پاسخ آن را مشاورین ما به شما ارائه خواهند داد. اگر قصد ورود و ثبت نام بدون کنکور رشته های جامع علمی کاربردی را دارید، ابتدا در رابطه به اهداف خود فکر کنید و آینده شغلی که مد نظرتان است را در نظر بگیرد و با توجه به آن به پیش بروید و انتخاب رشته نمایید.

چنانچه دانش آموخته دانشگاه علمی کاربردی هستید، می‌توانید با مشورت با کارشناسان ما در رابطه با مشاغلی که می‌توانید با استفاده از مدرک علمی کاربردی برای استخدام در بیایید به نتیجه بهتری برسید، مشورت نمایید. صحبت‌های ما به معنای نقض اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام نخواهد بود. گاهی فراموش کردن هدف، موجب می‌شود که ما از مسیری که انتخاب کرده‌ایم دور شویم و این موجب می‌شود در ما احساس ناکامی و حتی خود پنداره منفی شکل بگیرد.

فراموش نکنید که هدف از تأسیس دانشگاه علمی کاربردی داشتن علم و عمل با یکدیگر و یکی کردن این دو بوده است. در هر صورت می‌توانید از موارد و مشاغلی که در آن‌ها اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام بالاتر است و یا به وسیله مدرک علمی کاربردی استخدام شوید را، از مشاورین ما سؤال کنید. فرقی نمی‌کند چه زمانی این سوالات برای شما مطرح می‌گردد، در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل، آماده پاسخگویی به شما خواهیم بود.

 

برای اطلاع دقیق از اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام ، اطلاع از نحوه پذیرش رشته های علمی کاربردی، شهریه رشته های پزشکی علمی کاربردی با مشاوران ما از سراسر کشور :

9099075307 (تماس از سراسر کشور)

9099075307 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

کانال اطلاع رسانی اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام

کانال اطلاع رسانی اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام

مطالب مرتبط :

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور 

 

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعات جامعی در رابطه با اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام برای شما عزیزان ارائه نماییم. فارغ التحصیلان رشته اقتصاد ، مدیریت بازرگانی و … که به دنبال کسب اطلاعات در رابطه با نحوه استخدام بانک با مدرک علمی کاربردی می باشند می توانند از مشاوران ما کمک های لازم را دریافت نمایند. برای استخدام ناجا با مدرک علمی کاربردی نیز ، ما منابع مورد نیاز را به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود.

2.7/5 - (4 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

 

آیا نهادهای مختلف اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام  را تائید می نمایند؟

تمامی نهادها مدرک دانشگاه علمی کاربردی را تائید نمی نمایند. اما این مدرک مورد تائید وزرات علوم برای بسیاری از ارگان ها می باشد.

 

استخدام بانک با مدرک علمی کاربردی به چه صورتی است؟

برای استخدام فارغ التحصیلان کارشناسی شرایطی در نظر گرفته شده است که با توجه به آن می توانند به استخدام در بیایند.

 

چگونه می توانم برای استخدام ناجا با مدرک علمی کاربردی ثبت نام نماییم؟

متقاضیان عزیز می توانند با توجه به فراخوان دانشگاه علمی کاربردی مبنی بر آغاز فراخوان ثبت نام در زمان مقرر اقدام نمایند.

نظرات

4 دیدگاه دربارهٔ «اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام»

 1. Avatar photo Fati گفت:

  سلام آیا رشته اتاق عمل تو دانشگاه علمی کاربردی ،بعد از اتمام درس بازار کار دارع؟ مدرکش مورد پذیرشع؟ کجاها میشه استخدام شد بغنی

  1. Avatar photo مشاور اقازاده گفت:

   وقت بخیر
   میتوانید برای کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 2. Avatar photo Ashkan گفت:

  با سلام خدمت شما بنده در دانشگاه دولتی پذیرفته شدم ولی به دلیل
  این که همه چیز رچ تئوری آموزش میدن تصمیم دارم برم علمی کاربردی آیا کار درستی میکنم

  1. Avatar photo مشاور عیسائی گفت:

   سلام وقت بخیر
   شرایطتون باید بررسی بشه ، اینکه اهداف و شغل انتخابیتون چی هست؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • انتقالی دانشگاه علمی کاربردی

  انتقالی دانشگاه علمی کاربردی + شرایط آیین نامه 1403

  انتقالی دانشگاه علمی کاربردی بحث مهم این روزها میان دانشجویان است. دانشگاه علمی کاربردی تحت نظارت وزارت علوم، رشته‌های بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته را از طریق سایت هم‌آوا ارائه می‌دهد. دانشجویان این دانشگاه ممکن است در...
 • فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

  جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 1403 + ورود jam.uast.ac.ir

  این روزها بسیاری از افراد به دنبال استخدام در دانشگاه علمی کاربردی هستند تا بتوانند در این دانشگاه تدریس کنند. توجه داشته باشید برای این که بتوانید جذب دانشگاه علمی کاربردی شوید و به تدریس بپردازید، باید منتظر فراخوان جذب...
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

  رشته های دانشگاه علمی کاربردی مهر 1403 + واحد دانشگاهی

  لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی دوبار در سال اعلام می‌گردد. معمولا رشته‌ها به چهار گروه صنعت، مدیریت، کشاورزی و هنر و فرهنگ دسته‌بندی می‌شود و پس از تایید وزارت علوم کشور اعلام می‌شوند؛ بنابراین شما قبل از انتخاب رشته...
 • ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی

  ثبت نام مهمانی علمی کاربردی 1403 + زمان، شرایط و مراحل

  ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی از طریق سامانه جامع این دانشگاه امکان پذیر است.  بسیاری از افراد به دلایل مختلف همچون ازدواج، فوت پدر یا مادر و غیره تصمیم میگیرند محل زندگی خود را تغییر دهند که این...
تماس با مشاور