ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره تحصیل در خارج از کشور

مشاوره تحصیل در خارج از کشور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مشاوره تحصیل در خارج از کشور از جمله درگیری های ذهنی و دغدغه های اشخاصی است که در فکر ادامه تحصیل در خارج از ایران هستند. انتخاب یک دانشگاه و یا یک کالج جهت گذراندن دوران تحصیل اثر بسیار زیادی در زندگی و آینده کاری افراد دارد. حتی بسیاری از اشخاص به دنبال تحصیل رایگان در خارج از کشور و اطلاع از شرایط آن هستند.

هر ساله شاهد عزیمت شمار زیادی از مردم و جوانان به کشورهای دیگر جهت تحصیل در خارج از کشور هستیم. البته ادامه تحصیل در خارج از کشور به صورت رایگان و در قالب دریافت بورسیه تحصیلی نیز بسیار در میان مردم دنیا و همین طور جوانان ایرانی رایج است. به این ترتیب، فرصت ادامه تحصیل در خارج از کشور به صورت رایگان برای هر فرد فراهم می شود. 

در این حالت استفاده از مشاوره تحصیل در خارج از کشور برای افراد ضرورت پیدا می کند. حتی علاقمندان به تحصیل در رشته پزشکی در خارج از ایران در جستجوی دریافت مشاوره تحصیلی پزشکی در خارج از کشور هستند. در این میان عده ای هم به دنبال دریافت مشاوره رایگان مهاجرت تحصیلی و یا مشاوره تحصیلی خارج از کشور تلفنی هستند.

مشاوره تحصیل در خارج از کشور

اهمیت دریافت مشاوره تحصیل در خارج از کشور

این روزها استقبال دانش آموزان و دانشجویان برای ادامه تحصیل در خارج از کشور بسیار بیشتر از گذشته شده است. اما موضوع مهم در اینجا اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در کشوری خارجی، شرایط پذیرش در هر کدام از دانشگاه ها و مواردی از این قبیل است.

اهمیت دریافت مشاوره تحصیل در خارج از کشور

تمامی این ابهامات را می توان با دریافت مشاوره تحصیلی برطرف کرد. مشاوران ایران تحصیل با سابقه درخشان در فرستادن دانش آموزان و دانشجویان به کشور های خارجی میتواند انتخاب مناسبی برای

مشاوره برای تحصیل در خارج از کشور

تحصیل در دانشگاه های کشورهای خارجی نیازمند تسلط فرد به زبان بومی آن کشور و یا برخورداری از مدرک زبان انگلیسی است. بعد از مهاجرت فرد به کشور مورد نظرش جهت ادامه تحصیل برای آن ها کلاس های آموزش زبان تحت عنوان کالج از طرف خود آن کشور برگزار می گردد.

از دیگر شرایطی که در زمان دریافت مشاوره برای ادامه تحصیل در خارج از کشور در مورد آن صحبت می شود شرایط سنی فرد است. باید عرض کنیم که شرایط سنی فرد برای تحصیل در هر یک از کشورها  با یکدیگر فرق دارد.

یکی دیگر از شرایط مهم و قابل توجه جهت تحصیل در کشوری خارجی آزمون های ورودی دانشگاه هاست که دریافت مدرک آن آزمون و قبولی در آن ها برای متقاضیان ضرورت دارد.

جالب است بدانید رشته های بدون کنکور خارج از کشور از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. برای کسب اطلاعات از این رشته ها روی لینک کلیک کنید و یا با مشاوران مجرب ایران تحصیل 9099075307 تماس حاصل کنید.

شرایط عمومی تحصیل در خارج از کشور

با دریافت مشاوره تحصیل در خارج از کشور برای ادامه تحصیل در انواع رشته های دانشگاهی علاوه بر شرایط ذکر شده در بالا باید به تعدادی شرایط عمومی نیز توجه کرد.

در ادامه در رابطه با شرایط عمومی ادامه تحصیل در کشوری خارجی با شما صحبت می کنیم و آن ها را خدمتتان نام می بریم.

 • برخورداری متقاضی ادامه تحصیل در کشوری خارجی از مدرک کارشناسی و یا دکترای پیوسته.
 • برخورداری از گواهی نامه دکتری جهت تحصیل در دوره فوق دکتری و همین طور دریافت فرصت مطالعاتی.
 • اگر فرد قصد ادامه تحصیل در دوره کالج را دارد لزوماً باید یکی از دو مدرک فنی حرفه ای و یا نظری را داشته باشد.
 • فرد متقاضی تحصیل کارشناسی در کشوری خارجی لزوماً باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشد.

شرایط عمومی تحصیل در خارج از کشور

از دیگر شرایطی که مسلماً در زمان اخذ مشاوره در رابطه با آن صحبت می شود شرایط مالی است. این که آیا شما یا هر فرد دیگری توانایی مالی جهت زندگی و پرداخت هزینه تحصیل خود در یک کشور خارجی را دارید یا خیر؟

مدارک پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

از دیگر اطلاعات مفید و لازمی که در زمان دریافت مشاوره تحصیل در خارج از کشور در اختیارتان گذاشته می شود اطلاعاتی در مورد مدارک ضروری جهت اخذ پذیرش از کشوری خارجی است.

مدارکی از جمله پاسپورت معتبر، رزومه شخصی، مدرک زبان انگلیسی و غیره که فرد داوطلب تحصیل در کشوری خارجی باید از لیست آن ها مطلع شود.

مدارک پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

دریافت مشاوره از مشاوران ایران تحصیل با شماره 9099075307 شما را از سایر مدارک الزامی مورد نیاز برای هر دانشگاه مطلع میکند و میتوانید تا پایان راه رسیدن به دانشگاه های خارجی با کمک مشاوران متخصص مسیر آسان تری در پیش داشته باشید.

پزشکی بدون کنکور

تحصیل رایگان در خارج از کشور

شاید افرادی با هوش و توانایی بالا باشند که متأسفانه به دلیل عدم توانایی پرداخت هزینه تحصیل خود در دانشگاه های خارجی از رفتن به آن سر بازمی زنند.

اما آیا امکان تحصیل رایگان در خارج از کشور وجود دارد؟ باید عرض کنیم بله. شما به وسیله دریافت بورس تحصیلی می توانید به آسانی هزینه های تحصیل خود را حتی در گران ترین دانشگاه ها و کشورها تأمین کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه دریافت بورسیه تحصیلی برای داشتن تحصیل رایگان در خارج از کشور با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

مشاوره تحصیل پزشکی در خارج از کشور

در حال حاضر، متقاضیان و افراد بسیاری به دنبال تحصیل پزشکی در کشوری خارجی هستند. حتی گاهی مهاجرت به خارج به جهت تحصیل در رشته پزشکی هدفی مهم و پرمخاطب برای اشخاص به شمار می آید.

اما در این میان، اطلاع از دانشگاه های پذیرنده. رتبه علمی آن ها، هزینه تحصیل در رشته پزشکی در کشورهای مختلف از اهمیت بالایی برخوردار است.

جالب است بدانید روش هایی برای تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج نیز وجود دارد که در مقاله ای جداگانه و به تفصیل به آن پرداخته ایم.

در این زمان، دریافت مشاوره تحصیلی پزشکی در خارج از کشور می تواند بسیار به شما کمک کند. با دریافت مشاوره تحصیل در خارح از کشور جهت ادامه تحصیل در رشته پزشکی از این موارد مطلع شوید.

چگونه بورسیه تحصیلی رایگان بگیریم؟

اولین سوال قبل از اینکه بدانید چگونه بورسیه تحصیلی رایگان بگیریم؟ ممکن است این باشد که آیا واقعا می توان به صورت رایگان در خارح از کشور ادامه تحصیل داد؟ بله این امکان وجود دارد.

برای دریافت پاسخ این سوال که کنکور خارج از کشور چیست ؟ روی لینک کلیک کنید و مقاله آن را مطالعه فرمایید.

اما برای هر یک از رشته ها این موضوع می تواند با توجه به شرایط متفاوت امکان پذیر باشد. همچنین مقطع تحصیلی شما از نقش تعیین کننده ای در این رابطه برخوردار خواهد بود. به عنوان مثال، کشور ترکیه از جمله کشورهایی است که امکان تحصیل رایگان را برای دانشجویان فراهم می کند. 

چگونه بورسیه تحصیلی رایگان بگیریم؟

قبل از اینکه به دنبال این موضوع باشید که چگونه بورسیه تحصیلی رایگان بگیریم؟ بهتر است خود را به لحاظ علمی در رشته خود قوی کنید.

زیرا یکی از مسائل  مهم برای کشورهای خارجی این است که شما فرد ماهر و متخصصی باشید و در این صورت است که شما را جذب می کنند. برای کسب اطلاعات در خصوص  روی لینک کلیک کنید.

جهت استفاده از مشاوره بورسیه تحصیلی رایگان همچنین دریافت پاسخ این سوال که چگونه بورسیه تحصیلی رایگان بگیریم؟ بهتر است با مشاوران و متخصصان ایران تحصیل در ارتباط باشید. مشاوران ما همه روزه حتی ایام تعطیل با شماره گیری 9099075307 آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

مزیت های تحصیل در خارج از کشور چیست؟

تحصیل در خارج با مزیت های زیادی برای شما به عنوان دانش آموز یا دانشجو همراه است. در ادامه قصد داریم شماری از مهم ترین مزیت های تحصیل در خارج را خدمت شما عرض کنیم.

یافتن فرصت های بیشتر شغلی در آینده

از جمله مهم ترین مزایای تحصیل در کشور های خارجی می توان به یافتن فرصت های بیشتر کاری هم در خارج از ایران و هم در داخل کشور اشاره کرد.

در واقع، در صورت انتخاب بهترین رشته و دانشگاه در خارج از کشور، بدست آوردن تجربه و همین طور آشنایی و تسلط به زبانی خارجی می توانید فرصت های شغلی بیشتری را در خارج و داخل کشور برای خود به وجود آورید.

این موضوع با توجه به وجود انواع بحران های اقتصادی در کشورهای دنیا می تواند امتیاز بزرگی برای شما به حساب بیاید.

آشنایی با فرهنگ های مختلف دنیا

از دیگر مزیت های تحصیل در خارج می توان به آشنایی با انواع تمدن و فرهنگ های مختلف دنیا اشاره کرد. از آن جایی که، دانشجویان ملیت های مختلف در کنار شما تحصیل می کنند این آشنایی قوت بیشتری پیدا می کند.

این موضوع باعث می شود که نگاه شما در رابطه با مسائل مختلف زندگی گسترده تر و عمیق تر شود.

برای تحصیل بدون کنکور پزشکی در ترکیه راه هایی وجود دارد که شاید نمیدانستید. مقاله داخل لینک به شما کمک میکنند این روش ها را بهتر بشناسید.

شناخت بیشتر خود و افزایش اعتماد بنفس

درست است که زندگی دانشجویی آن هم در کشوری غریب مشکلات خاص خودش را دارد اما این نحوه زندگی امکان خودشناسی بیشتر را برای فرد فراهم می کند.

همین مسئله می تواند اعتماد بنفس وی را تا حد زیادی بالا ببرد. در این سبک زندگی فرد باید به تنهایی از عهده حل مشکلاتش بربیاید و این موضوع درک وی را از مشکلات پیرامون و زندگی اش افزایش می دهد.

در حقیقت، باید عرض کنیم که هر فرد با داشتن زندگی دانشجویی مقاومت بیشتری در برابر مشکلات پیدا می کند.

آشنایی و تسلط به زبانی خارجی

در جهان امروز تسلط به زبانی خارجی همچون زبان انگلیسی می تواند فرصت های شغلی زیادی را در اختیار فرد قرار دهد.

آشنایی و تسلط به زبانی خارجی

با تحصیل در خارج به آسانی می توانید در کنار تحصیلات آکادمیک خود زبانی خارجی را نیز بیاموزید. بدین ترتیب، به مراتب می توانید شغلی بهتر و درخور را پیدا کنید.

ورود بدون آزمون به مراکز دانشگاهی

به جرأت می توان گفت که مهم ترین مزیت تحصیل در خارج این است که می توانید بدون شرکت در آزمون سراسری ورودی دانشگاه ها تحصیلات دانشگاهی خود را ادامه دهید.

مهم تر از همه این که، هر فرد می تواند بدون هیچ مانعی در بهترین رشته و دانشگاه تحصیلاتش را در دانشگاه ادامه دهد. حتی می توان با دریافت بورسیه تحصیلی به ادامه تحصیل در خارج به صورت رایگان بپردازد.

معایب تحصیل در خارج از کشور

هر چند تحصیل در خارج با مزایای زیادی برای هر فرد همراه است. اما در مقابل نمی توان معایب آن را نادیده گرفت.

در این بخش، دو مورد از مهم ترین معایب تحصیل در خارج را خدمتتان عرض می کنیم.

پزشکی بدون کنکور

هزینه بالای تحصیل و زندگی دانشجویی

باید عرض کنیم که برای تحصیل در خارج باید هزینه های زیادی را متحمل شد و این موضوع غیرقابل انکار است.

اما باز هم می توانید کشورهایی را جهت تحصیل انتخاب کنید که هزینه زندگی و تحصیل در آن ها پایین تر از مابقی کشورهاست.

این گونه به مراتب می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. البته این مشکل تا حد زیادی با دریافت بورسیه تحصیلی قابل حل است.

هزینه بالای تحصیل و زندگی دانشجویی در خارج از کشور

فقط کافیست که از شرایط تحصیل در خارج از کشور با مدرک دیپلم، کارشناسی و کارشناسی ارشد مطلع شوید و اقدامات لازم را جهت تحصیل انجام دهید.

حس غربت و دلتنگی زیاد

اولین مشکلی که ممکن است برای هر دانشجوی مشغول به تحصیل در کشوری خارجی پیش بیاید حس غربت و دلتنگی است.

البته درجه این دلتنگی بستگی زیادی به حضور دوستان یا بستگان در کنار فرد دانشجو و همین طور فرهنگ کشور مورد مهاجرت دارد.

برای آشنای با لیست بهترین دانشگاه های جهان کلیک کنید.

معایب تحصیل در خارج از کشور 

ولی به نظر می آید که این حس دلتنگی برای همه افراد علی الخصوص در آغاز ورود به هر کشوری جهت ادامه تحصیل به وجود می آید.

برای استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

خلاصه مطلب

در میان دانشجویان و علاقه مندان به تحصیلات دانشگاهی همیشه درس خواندن در خارج از کشور مهم و حیاتی بوده است. اما از آنجایی که تحصیل در دانشگاه های خارجی با مهاجرت و مشکلات آن همراه است حضور یک مشاور زبده میتواند به شما کمک اساسی کند.

از طرفی شما ممکن است دغده هزینه های جاری زندگی دانشجویی در خارج را داشته باشید اما مهمتر از آن این است که آیا شما شرایط پذیرش در این دانشگاه ها را دارید یا خیر. از این رو به شما پیشنهاد میشود که در این وضعیت از خدمات مشاوران تحصیلی استفاده کنید تا علاوه بر اطلاع از شرایط تحصیل در خارج از کشور، نقشه راه رسیدن به موفقیت از طریق این دانشگاه ها را هم با این مشاوران مرور کنید.

پادکست صوتی مقاله

 

برای دانلود PDF این مقاله روی لینک کلیک کنید.

 

 

 

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا لزوماً برای تحصیل در خارج از کشور به مشاوره تحصیل در خارج از کشور نیاز هست؟ 

بله صدرصد. زیرا شما باید با شرایط تحصیل در کشوری خارجی، دانشگاه های پذیرنده، رنکینگ آن ها و مواردی از این قبیل آشنا شوید.

آیا در صورت عدم امکان مشاوره حضوری امکان دریافت مشاوره تحصیلی خارج از کشور تلفنی برای من وجود دارد؟ 

بله. با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا برای مهاجرت به کشوری خارجی می توانم از مشاوره رایگان مهاجرت تحصیلی استفاده کنم؟ 

مؤسساتی در این زمینه اقدام به دادن مشاوره تحصیلی رایگان می کنند. می توانید از آن ها استفاده کنید.

نظرات

2 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره تحصیل در خارج از کشور»

 1. سلام.وقت بخیر .
  در مورد تحصیل در خارج از کشور میشه راهنمایی بفرمایید؟

  1. Avatar photo مشاور ملکی گفت:

   سلام وقت بخیر
   لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • تسهیلات جدید برای مشمولان خارج کشور

  تسهیلات جدید برای مشمولان خارج کشور + آیین نامه 1403 | irantahsil

  مدیر اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد که قرار است تسهیلات جدید برای مشمولان خارج کشور در نظر گرفته شود. بنابر گفته‌های سردار موسی کمالی، تصمیمات جدیدی درباره رفت و آمد و تردد مشمولان غایب خارج...
 • لیسانس به پزشکی خارج از کشور

  لیسانس به پزشکی در خارج از کشور 2024 + شرایط کشورها

  شرایط تحصیل لیسانس به پزشکی در خارج از کشور را باید به دو دسته تقسیم کرد؛ در ابتدا کشور‌های که دوره‌های پزشکی را در مقطع کارشناسی برگزار می‌کنند و کشورهایی که دوره های ارشد لیسانس به پزشکی را برگزار می...
 • تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور

  تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور 2024 + شرایط کشورها | ایران تحصیل

  تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور با داشتن شرایط خاصی امکان‌پذیر است که در این مقاله از ایران تحصیل همه این شرایط را بررسی خواهیم کرد. همه افراد می‌دانند که تحصیل در رشته پزشکی نیاز به پرداخت هزینه زیادی...
 • دندانپزشکی رایگان خارج کشور

  دندانپزشکی رایگان خارج کشور 2024 + شرایط کشور ها

  افراد زیادی به دنبال تحصیل در دندانپزشکی رایگان خارج کشور هستند تا با کمترین هزینه در این کشورها مدرک دندانپزشکی خود را دریافت کنند. در حال حاضر کشورهای زیادی رشته دندانپزشکی را در کالج های خود ارائه می دهند و...
تماس با مشاور