ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

همه چیز در مورد دانشگاه شهید رجایی

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۳
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
دانشگاه شهید رجایی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

امکان ادامه تحصیل در دانشگاه شهید رجایی برای داوطلبان و دانشجویان در رشته های مختلف تحصیلی فراهم شد. کلیه افراد و داوطلبان می توانند بعد از کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط و مزایای دانشگاه شهید رجایی و همین طور امکانات موجود در این مرکز آموزش عالی ثبت نام را آغاز کنند. سؤالاتی که می تواند برای داوطلبان مایل به ادامه تحصیل در این مرکز مطرح شود این است که آیا دانشگاه شهید رجایی مختلط است؟ در این صورت آیا در دانشگاه شهید رجایی باید چادر پوشید؟ اینجاست که معرفی دانشگاه شهید رجایی از طرف مشاوری خبره و کاردان برای داوطلبان می تواند مثمرثمر باشد.

 

با توجه به نیاز دانش آموزان و داوطلبان به کسب اطلاعاتی در رابطه با شیوه ثبت نام در مرکز دانشگاهی شهید رجایی، مزایای دانشگاه شهید رجایی و همچنین رشته ها، دانشکده ها و اساتید گروه آموزشی این دانشگاه و همین طور این که آیا در دانشگاه شهید رجایی باید چادر پوشید؟ یا خیر در نتیجه کمک خواستن از مشاوری خبره و حرفه ای می تواند در این رابطه بسیار مؤثر واقع شود. برای سهولت کسب اطلاعاتی در مورد این که آیا دانشگاه شهید رجایی مختلط است؟ یا خیر و این که آیا در دانشگاه شهید رجایی باید چادر پوشید؟ و در کل ذکر تاریخچه و معرفی دانشگاه شهید رجایی و مزایای دانشگاه شهید رجایی می توانید با تیم مشاوره حرفه ای در این رابطه تماس حاصل فرمایید. این تیم خبره می توانند کار معرفی دانشگاه شهید رجایی را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهند.

 

 

جهت اطلاع از لیست رشته ها و سطح علمی مرکز دانشگاهی شهید رجایی و همینطور شهریه پرداختی برای هر ترم تحصیل در این مرکز دانشگاهی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مرکز دانشگاهی تربیت معلم شهید رجایی جزء دانشگاه های دولتی بوده و پذیرش در آن در گرو قبولی در مصاحبه ورودی است

 

 

آیا دانشگاه شهید رجایی مختلط است؟

 

 

در مورد تاریخچه دانشگاه شهید رجایی چه می دانید؟

در این بخش قصد داریم به معرفی دانشگاه شهید رجایی برای شما بپردازیم و در این معرفی دانشگاه شهید رجایی در رابطه با تاریخچه آن با شما صحبت کنیم.

در رابطه با معرفی دانشگاه شهید رجایی باید عرض کنیم که این مرکز دانشگاهی به عنوان یکی از بهترین و شناخته شده ترین دانشگاه های ایران در سال 1359 هجری شمسی احداث و آماده پذیرایی از دانشجویان در رشته های مختلف دانشگاهی شد.

دقت داشته باشید که مرکز دانشگاهی شهید رجایی در ابتدا نام مجتمع تکنولوژی انقلاب اسلامی را بر خود داشت. اما چندین سال بعد یعنی در سال 1372 به نام دانشکده تربیت دبیر فنی و حرفه ای تغییر نام داد و سرانجام در سال 1376 نام دانشکده تربیت دبیر شهید رجایی برای آن انتخاب شد.

مورد دیگر در معرفی دانشگاه شهید رجایی این که این مرکز دانشگاهی فضایی بسیار بزرگ داشته و مساحت آن چیزی بالغ بر 150000 مترمربع است. از میان امکانات بسیار قابل توجه این مرکز دانشگاهی می توان از تعداد زیادی امکانات رفاهی و آموزشی نام برد.

بعلاوه، وجود آزمایشگاه های مختلف در مرکز دانشگاهی شهید رجایی و کارگاه های مختلف این مرکز آموزش عالی را بر سر زبان ها انداخته است. از طرف دیگر، این دانشگاه با ارائه خوابگاه های دانشجویی هم در خدمت دانشجویان است و 5 خوابگاه برای دختران و دو خوابگاه نیز ارائه می کند.

 

 

برای اطلاع از لیست رشته های دانشگاه های مجازی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

آیا دانشگاه شهید رجایی مختلط است؟

شاید این سؤال برای شما نیز مطرح شود که آیا دانشگاه شهید رجایی مختلط است؟ یا این که تنها دختران یا پسران در این دانشگاه تحصیل می کنند؟

در پاسخ به این سؤال یعنی آیا دانشگاه شهید رجایی مختلط است؟ یا خیر باید عرض کنیم که بله این دانشگاه جزء مراکز مختلط به شمار می رود و از هر دو جنس امکان ادامه تحصیل در دانشگاه شهید رجایی را دارند.

 

 

آیا در دانشگاه شهید رجایی باید چادر پوشید؟

شاید شما هم به عنوان یک خانم تمایل به ادامه تحصیل در این مرکز دانشگاهی داشته باشید اما از این که در دانشگاه شهید رجایی باید چادر پوشید؟ یا خیر اطلاعی ندارید.

در پاسخ به این پرسش یعنی آیا در دانشگاه شهید رجایی باید چادر پوشید، یا خیر باید عرض کنیم که خیر پوشیدن چادر در دانشگاه شهید رجایی اجباری نیست و می توانید از چادر استفاده نکنید.

برای آشنایی با گواهی اشتغال به تحصیل کلیک کنید.

در مورد مزایای دانشگاه شهید رجایی چه می دانید؟

شاید به عنوان یک داوطلب کنکور از خود بپرسید که خب مزایای دانشگاه شهید رجایی چیست؟ و ادامه تحصیل در این مرکز دانشگاهی مشهور و شناخته شده چه مزایایی را می تواند برای من به همراه داشته باشد؟

در پاسخ به این پرسش باید عرض کنیم که از میان مهم ترین مزایای دانشگاه شهید رجایی می توان به تضمین شغلی بعد از تمام شدن مدت تحصیل و همین طور دریافت حقوقی مشخص در هر ماه اشاره کرد.

در واقع، شما پس از اتمام دوره تحصیل می توانید در یکی از بهترین مدارس ایران استخدام شوید و از حقوق و مزایایی عالی نیز بهره مند گردید.

از دیگر مزایای دانشگاه شهید رجایی می توان به ادامه تحصیل در دانشگاهی عالی و با امکاناتی قابل توجه و سابقه ای درخشان اشاره کرد که در نوع خود می تواند بی نظیر باشد.

زیرا این دانشگاه یکی از مراکز دانشگاهی بسیار بزرگ ایران به شمار می رود و جزء دانشگاه های روزانه شناخته می شود.

 

 

برای اطلاع از لیست تمامی دانشگاه ها مجازی ایران وارد لینک مربوطه شوید

 

 

شهریه پراختی برای تحصیل در شهید رجایی چقدر است؟

در رابطه با شهریه پرداختی برای ادامه تحصیل در این مرکز دانشگاهی باید عرض کنیم که از آن جایی که این دانشگاه در رده دانشگاه های روزانه به شمار می آید در نتیجه نیازی به پرداخت شهریه نیست.

مگر این که دانشجوی دوره شبانه این دانشگاه باشید که در این صورت باید در هر ترم تحصیلی هزینه ای را به حساب دانشگاه واریز کنید.

دقت داشته باشید که شهریه پرداختی برای تحصیل در این مرکز دانشگاهی در دو دسته شهریه ثابت و متغیر قرار می گیرند که در آغاز هر ترم باید آن را پراخت بفرمایید.

 

 

در مورد شرایط پذیرش در مرکز دانشگاهی شهید رجایی چه می دانید؟

قبولی و ادامه تحصیل در مرکز دانشگاهی شهید رجایی تحت شرایطی برای هر یک از افراد متقاضی صورت می گیرد.

شرایطی بسیار مهم که در صورت نداشتن آن ها نمی توان اقدامی برای ثبت نام و پذیرش در این مرکز دانشگاهی مشهور و شناخته شده انجام داد.

دقت داشته باشید که شرایط پذیرش در مرکز دانشگاهی شهید رجایی در دو دسته عمومی و اختصاصی قرار می گیرند که در ادامه این مبحث به طور مفصل در رابطه با آن با شما صحبت می کنیم.

 

 

در مورد شرایط اختصاصی پذیرش در مرکز دانشگاهی تربیت معلم شهید رجایی چه می دانید؟

. فرد مایل به ثبت نام و پذیرش در این دانشگاه فرهنگیان الزاماً نباید سنی کمتر از بیست و دو سال داشته باشد.

. در صورتی که با مدرک فوق دیپلم در رشته های فنی حرفه ای قصد ادامه تحصیل در رشته های شهید رجایی را دارید معدل دوره دیپلم تان به هیچ وجه نباید از پانزده پایین تر باشد.

 

 

برای اطلاع از همه چیز درباره دانشگاه پیام نور وارد لینک مربوطه شوید

 

 

در مورد شرایط عمومی پذیرش در مرکز دانشگاهی تربیت معلم شهید رجایی چه می دانید؟

. داشتن اخلاق و رفتاری نیکو و همین طور حسن شهرتی عالی

. نداشتن اعتیاد به انواع مواد مخدر و همین طور مصرف الکل

. عدم برخورداری از هر گونه سوء پیشینه جزایی و کیفری

. مشخص شدن سلامت روحی و جسمی فرد در انواع معاینات پزشکی به عمل آمده

. قبول قانون اساسی کشور و باور قلبی به آن

 

 

مزایای دانشگاه شهید رجایی

 

 

نحوه پذیرش و جذب دانشجو در دانشگاه شهید رجایی چگونه است؟

پذیرش دانشجو در مرکز دانشگاهی شهید رجایی با بسیاری از دانشگاه های ایران متفاوت است. به عبارت دیگر، به جز آزمون ورودی این دانشگاه هر فرد باید در مصاحبه هم شرکت کند.

در واقع، حتی در صورتی که بهترین رتبه را کسب کرده باشید و از مرحله اول به راحتی عبور کرده باشید اما با شکست در مرحله مصاحبه دیگر نمی توانید به دانشگاه شهید رجایی راه پیدا کنید.

اما آیا اطلاعی از نحوه برگزاری مصاحبه ورودی مرکز دانشگاهی شهید رجایی دارید؟ در رابطه با سؤالات پرسیده شده در این مرحله چطور؟

دقت داشته باشید که مصاحبه ورودی مرکز دانشگاهی شهید رجایی در دو مرحله مختلف برگزار می شود که هر فرد باید امتیازات لازم را در هر یک از مراحل بدست آورد.

در ادامه این نوشته با ارائه اطلاعاتی جالب و موثق در رابطه با نحوه برگزاری مصاحبه ورودی مرکز دانشگاهی شهید رجایی در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل هستیم.

 

 

برای اطلاع از لیست بهترین دانشگاه های غیرانتفاعی شیراز وارد لینک مربوطه شوید

 

 

نحوه برگزاری مصاحبه دانشگاه شهید رجایی چگونه است؟

همان طور که بالاتر نیز خدمت شما دوستان عزیز عرض کردیم قبولی و پذیرش در مرکز دانشگاهی شهید رجایی در گرو قبولی در مرحله مصاحبه است.

مصاحبه ای که طی دو مرحله برگزار می شود و در هر کدام از این مراحل سؤالات متفاوتی پرسیده می شود.

در واقع، در بخش اول مصاحبه ورودی شهید رجایی سؤالاتی در رابطه با فعالیت های اجتماعی، موارد شخصیتی و فردی و همین طور مسائل مربوط به بخش سیاسی و اجتماعی کشور و همین طور کشور و محل زندگی از فرد پرسیده می شود.

البته در این میان سؤالاتی هم در رابطه با نحوه برخورد با دانش آموزان در مدرسه از فرد پرسیده می شود. به جز این، در زمان ورود فرد به طرز لباس پوشیدن وی، نحوه رفتار و کردار و همین طور شیوه نشستن وی بر روی صندلی نیز دقت زیادی می شود و این موارد از نظر تیم مصاحبه کننده بسیار مهم تلقی می شود.

دومین بخش از مصاحبه ورودی مرکز دانشگاهی شهید رجایی به سؤالاتی در حوزه دین و احکام شرعی اختصاص دارد و در مورد اصول و فروع دین و مواردی از این دست از فرد سؤال پرسیده می شود که وی باید به خوبی و صحیح به آن ها پاسخ بدهد.

 

 

برای معرفی رشته علوم رادیولوژی و آشنایی با بازار کار و درآمد آن به صورت جامع وارد لینک مربوطه شوید

 

 

 

آیا با لیست دانشکده های مرکز آموزش عالی شهید رجایی آشنا هستید؟

در مرکز آموزش عالی شهید رجایی دانشکده های زیادی وجود دارند که در ادامه با ذکر اسامی آن ها در خدمت شما هستیم. دقت داشته باشید که در این دانشگاه هفت دانشکده مختلف دیده می شود.

 

 

برای اطلاع از لیست رشته های اشباع شده دانشگاهی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

اسامی دانشکده های شهید رجایی
حوزه علوم اسلامی
دانشکده مهندسی معماری و شهرسازی
دانشکده علوم ورزشی
دانشکده مهندسی عمران
دانشکده مهندسی مکانیک
دانشکده مهندسی کامپیوتر
دانشکده مهندسی برق

 

 

برای دریافت اطلاعات کامل درباره رشته مهندسی صنایع وارد لینک مربوطه شوید

 

 

آیا با رشته های دانشگاه شهید رجایی آشنایی دارید؟

در این بخش شما را با لیست رشته های ارائه شده در مرکز دانشگاهی شهید رجایی در پردیس های مختلف این دانشگاه در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

 

 

رشته های ارائه شده در دانشگاه شهید رجایی تهران
مهندسی مکانیک مهندسی صنایع مبلمان
مهندسی عمران شیمی محض
علوم ورزشی مهندسی کامپیوتر
مهندسی عمران مهندسی برق

 

 

رشته های ارائه شده در پردیس ارومیه شهید رجایی
آموزش زیست شناسی آموزش ابتدایی
آموزش تربیت بدنی

 

 

رشته های ارائه شده در پردیس شیراز شهید رجایی
آموزش علوم تجربی آموزش کودکان استثنایی

 

 

برای معرفی رشته شنوایی سنجی و آشنایی با میزان درآمد و بازار کار آن وارد لینک مربوطه شوید

 

 

آیا دانشگاه شهید رجایی سطح علمی بالایی دارد؟

در رابطه با سطح علمی این مرکز داشگاهی باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که این دانشگاه در سطح علمی بالایی قرار دارد و رتبه خوبی را در میان دانشگاه های ایران از آن خود کرده است.

البته این امر مرهون وجود اساتیدی خبره و کارکشته در این دانشگاه در رشته های مختلف تحصیلی است که با داشتن تجربه و سابقه کاری عالی در خدمت دانشجویان عزیز هستند و خدمات لازم را به آن ها ارائه می کنند.

 

 

برای اطلاع از لیست رشته ها و شرایط پذیرش در دانشگاه امام باقر وارد این سامانه شوید

 

 

ریاست کل دانشگاه شهید رجایی بر عهده چه کسی است؟

این مرکز دانشگاهی تاکنون رؤسای زیادی را به خود دیده است و تاکنون چندین نفر ریاست این دانشگاه مشهور را عهده دار بوده اند.

اولین فردی که پست ریاست این دانشگاه به وی واگذار شد جناب مهندس تورنک بودند که در فاصله سال های 59 تا 1364 خدمت  کردند.

دومین نفر جناب مهندس سید محمد موسوی کیانی بودند که بین سال های 64 تا 1373 ریاست این مرکز دانشگاهی را عهده دار بودند.

سومین نفر دکتر سید زین العابدین موسوی و نفر چهارم دکتر محمدحسین رفان بودند که هر یک به ترتیب بین سال های 1373 الی 1377 و 77 تا 1382 در سمت ریاست مرکز دانشگاهی شهید رجایی مشغول به خدمت بودند.

پنجمین نفر جناب دکتر سید امیرالدین صدرنژاد بودند که بین سال های 1382 تا 1385 به عنوان رئیس این دانشگاه خدمت کردند و نفر ششم هم کسی نبود به جز دکتر عباس حق الهی که در مرداد ماه سال 1385 به عنوان ریاست دانشگاه انتخاب و در سال 93 نیز کناره گیری کردند.

در حال حاضر جناب آقای دکتر حمیدرضا عظمتی ریاست این مرکز دانشگاهی را عهده دار هستند و دانشگاه از سال 93 تاکنون با ریاست مدبرانه ایشان به بهترین شکل ممکن اداره می شود.

 

 

برای اطلاع از لیست دانشگاه های پزشکی روسیه مورد تأیید ایران وارد لینک مربوطه شوید

 

 

آیا مرکز دانشگاهی شهید رجایی رشته های بدون کنکور را نیز ارائه می کند؟

شاید این سؤال برای شما دوستان عزیز نیز مطرح شود که آیا در مرکز دانشگاهی شهید رجایی رشته های بدون کنکور نیز ارائه می شود یا خیر؟

در پاسخ باید خدمت شما عرض کنیم که از آن جایی که پذیرش دانشجو در این دانشگاه در گرو قبولی در مرحله مصاحبه است و به همین آسانی صورت نمی گیرد در نتیجه امکان پذیرش بدون آزمون در این مرکز دانشگاهی وجود ندارد و تمامی رشته ها به صورت با کنکور ارائه می شوند.

 

 

برای اطلاع از لیست بهترین رشته های آینده ایران وارد لینک مربوطه شوید

 

 

مراکز پژوهشی موجود در دانشگاه شهید رجایی

در مرکز دانشگاهی شهید رجایی مراکز پژوهشی مختلفی نیز به چشم می خورند که در ادامه با ذکر اسامی آن ها در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

 

 

برای اطلاع از درآمد و بازار کار رشته مددکاری اجتماعی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

مراکز پژوهشی مرکز دانشگاهی شهید رجایی
انجمن علمی آموزش محیط زیست و توسعه پایدار
آزمایشگاه تحقیقاتی پیل سوختی
پژوهشکده فناوری های نوین
پژوهشکده آموزش علوم و مهندسی
قطب علمی آموزش

 

 

آدرس دانشگاه شهید رجایی چیست؟

در این بخش با ذکر آدرس دقیق و شماره تلفن مرکز دانشگاهی شهید رجایی در خدمت شما عزیزان هستیم.

آدرس:

تهران- لویزان- خیابان شهید شعبانلو- دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی

صندوق پستی:

1678-163

کد پستی:

1678815811

تلفن تماس:

(9821)- 22970060-9

نمابر:

2-22970033

 

 

برای آشنایی با مقاطع تحصیلی مورد پذیرش در مرکز دانشگاهی شهید رجایی و دریافت شماره تماس و آدرس این دانشگاه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

معرفی دانشگاه غیرانتفاعی

رشته های دانشگاه شهید رجایی

ثبت نام دانشگاه صدا و سیما

دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید رجایی

5/5 - (7 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دانشگاه شهید رجایی در کدام شهر است؟

دانشگاه شهید رجایی در شهر تهران است.

مزایای دانشگاه شهید رجایی چیست؟

از میان مهم ترین مزایای شهید رجایی می توان از استخدام فوری بعد ار پایان مدت تحصیل یاد کرد.

آیا در دانشگاه شهید رجایی باید چادر پوشید؟

خیر. نیازی به پوشیدن چادر نیست.

آیا دانشگاه شهید رجایی مختلط است؟

بله. دانشگاه شهید رجایی مختلط است.

چگونه می توانم اطلاعات دقیق و به روزی را در رابطه با دانشگاه شهید رجایی بدست آورم؟

برای این امر با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا کار معرفی دانشگاه شهید رجایی را به طور کامل برایتان انجام دهند.

نظرات

3 دیدگاه دربارهٔ «همه چیز در مورد دانشگاه شهید رجایی»

 1. Avatar photo غزل گفت:

  سلام آیا میتوان هم زمان در دو رشته در دانشگاه شهید رجایی تحصیل کرد
  فرض مثال مهندسی وتربیت معلم

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   خير امکان تحصیل در دو رشته یک مقطع وجود ندارد مگر در شرایط نادر و خاص.

 2. Avatar photo زهرا حسن پور گفت:

  آیا دانشگاه شهید رجایی در پایان تحصیل دو مدرک برای دانشجو صادر می کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • نحوه پرداخت شهریه دانشگاه غیر انتفاعی

  نحوه پرداخت شهریه دانشگاه غیر انتفاعی

  نحوه پرداخت شهریه دانشگاه غیر انتفاعی ممکن است از اولین مواردی باشد که شما پیش از ثبت نام آن را بررسی کنید. هر دانشگاه غیر انتفاعی بسته به سیاست‌ها و تدابیر خود شرایط متفاوتی را برای پرداخت شهریه در نظر...
 • دریافت کد 12 رقمی ایثارگری

  دریافت کد 12 رقمی ایثارگری + راهنما استعلام و مشاهده Isaar.ir

  دریافت کد 12 رقمی ایثارگری ارتش، سپاه، بنیاد شهید و نیروی انتظامی یکی از موضوعاتی است که برای داوطلبان کنکور اهمیت بسزایی دارد. بهره مندی از سهمیه‌ها به خصوص سهمیه ایثارگران می‌تواند در ارتقاء رتبه داوطلبان موثر باشد. شورای عالی...
 • معلم شدن بدون آزمون استخدامی

  معلم شدن بدون آزمون استخدامی + شرایط و مراحل | medu.ir

  معلم شدن بدون آزمون استخدامی امکان‌پذیر است؟ با توجه‌ به سخت بودن آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش و همچنین وجود شرایط سنی، خیلی‌ از افراد پذیرفته نمی‌شوند. از همین رو به دنبال روش‌‌های دیگری برای رسیدن به این شغل هستند....
 • صدور گواهی اشتغال به تحصیل

  صدور گواهی اشتغال به تحصیل 1403 + فرم دریافت اینترنتی | راهنما

  دانشجویانی که قصد درخواست صدور گواهی اشتغال به تحصیل دارند، می‌توانند از طریق مراجعه به سامانه سجاد برای این امر اقدام نمایند. گفتنی است که گواهی اشتغال به تحصیل دانشجویان غیرحضوری و حضوری، به صورت اینترنتی بوده و دیگر نیازی...
تماس با مشاور