ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سامانه مشاهده کارنامه اولیه آزمون ارشد ۱۴۰۳

کارنامه اولیه آزمون ارشد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس برای دریافت کارنامه اولیه آزمون ارشد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

کارنامه اولیه آزمون ارشد ۱۴۰۳ منتشر شد. هم‌زمان با اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور ، کلیه داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کرده و شرکت نموده اند، چنانچه در جلسه آزمون حضور داشته‌اند، می‌توانند در زمان مقرر نسبت به مشاهده کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳ اقدام نمایند. داوطلبان گرامی توجه داشته باشند که کارنامه منتشر شده در این مرحله به منزله کارنامه نهایی نخواهد بود.

دریافت کارنامه اولیه آزمون ارشد

دریافت کارنامه اولیه آزمون ارشد مطابق با سنوات گذشته به صورت اینترنتی منتشر خواهد گردید. لذا کلیه داوطلبان جهت مشاهده نتایج آزمون ارشد سراسری نیازی به مراجعه فیزیکی به هیچ یک از مراکز دانشگاهی نخواهند داشت. با توجه به جدول زمان بندی سازمان سنجش و آموزش کشور، کلیه داوطلبان می‌توانند با توجه به زمان تعیین شده به این سامانه مراجعه نموده و نتیجه خود را دریافت نمایند.

در کارنامه اولیه آزمون ارشد با توجه به شرایط مجاز و غیر مجاز بودن، داوطلب می‌تواند نسبت به انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد اقدام نمایند.

تماس با مشاوران

تماس با مشاوران

مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد

مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد با توجه به سامانه سازمان سنجش و آموزش کشور امکان پذیر خواهد بود. برای مشاهده نتایج کنکور ارشد راه‌های مختلفی پیش بینی می‌شود تا داوطلبان گرامی با توجه به اطلاعات در دسترس و همچنین مدارک خود، یکی از راه‌های مورد نظر را انتخاب نمایند. لذا دارا بودن مدارک و اطلاعات ثبت نامی و همچنین اطلاعات هویتی برای دریافت کارنامه اولیه آزمون ارشد الزامی می‌باشد.

به هنگام انتشار کارنامه اولیه آزمون ارشد، لینکی در سایت سازمان سنجش مبنی بر مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد فعال خواهد شد که بر اساس این لینک، کلیه داوطلبان عزیز می‌توانند در رابطه با نتیجه آزمون خود اطلاعات را دریافت نمایند. تراز و رتبه کسب شده داوطلب و همچنین شرایط مجاز و غیر مجاز بودن جهت انتخاب رشته در این آزمون قابل مشاهده خواهد بود.همچنین  ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز، برای متقاضیان داوطلب رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد می‌توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

کارنامه اولیه آزمون ارشد حدودا یک ماه پس از برگزاری آزمون قابل دریافت خواهد بود.

زمان انتشار کارنامه اولیه آزمون ارشد ۱۴۰۳

داوطلبان با توجه به نتایج اعلام شده می‌توانند از روز شنبه دوازدهم خرداد تا پایان روز چهارشنبه شانزدهم خرداد نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی حداکثر تا ۱۰۰ کدرشته‌محل اقدام کنند. کلیه داوطلبان عزیز می‌توانند در این زمان نسبت به دریافت این نتایج اقدام نمایند. سازمان سنجش هر ساله برنامه زمانی خاصی را برای ثبت نام و انتشار نتایج اولیه آزمون ارشد خواهد داشت که موجب اندک جابه جایی در روز انتشار نتایج به وجود آورد.

آنچه لازم است پس از مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳ داوطلبان در رابطه با آن آگاه شوند، اطلاع از شرایط مجاز و یا غیر مجاز بودن است. هر یک از داوطلبان با توجه به علاقه مندی خود می‌توانند دفترچه دانشگاه مورد نظر را دانلود نموده و نسبت به انتخاب رشته محل‌های مورد نظر اقدام نمایند. همچنین آن دسته از داوطلبانی که در گروه‌های آزمایشی مامایی هستند، با توجه به گرایش‌های مامایی ارشد می‌توانند نسبت به انتخاب رشته محل های خود اقدام نمایند. انتخاب رشته باید بر حسب علاقه مندی و همچنین با توجه به تراز کسب شده صورت گیرید.

نحوه مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳

برای مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد دو روش مختلف وجود دارد. در هر دو روش دارا بودن اطلاعات ثبت نامی الزامی می باشد. بنابراین برای دریافت کارنامه اولیه آزمون ارشد، نیازمند این اطلاعات خواهید بود. در روش اول، دریافت نتایج از طریق شماره پرونده و همچنین کد پیگیری می باشد. در واقع  این دو اطلاعات به منزله شناسه داوطلب برای معرفی به سازمان سنجش عمل می نمایند.

روش دوم برای دریافت کارنامه اولیه آزمون ارشد ترکیبی از اطلاعات هویتی به همراه اطلاعات ثبت نامی همچون شماره پرونده می باشد. شماره پرونده خوشبختانه در دو محل قابل دریافت خواهد بود یکی از این روش ها به هنگام انتشار کارت ورود به جلسه آزمون می باشد. که شماره پرونده در بالای آن درج گردیده است و همچنین همانطور که اشاره شد به هنگام ثبت نام نیز این اطلاعات در اختیار داوطلب قرار داده شده است.

سامانه دریافت کارنامه اولیه آزمون ارشد

سامانه دریافت کارنامه اولیه آزمون ارشد در اختیار کلیه داوطلبانی می باشد که در جلسه آزمون حضور داشته اند و حالا مایل به دریافت نتیجه خود می باشند. برخی از داوطلبان متاسفانه با توجه به توصیه ها فراوان سازمان سنجش، باز هم اطلاعات ثبت نامی خود را حفظ ننموده اند و به همین دلیل در مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد دچار مشکل می گردند. خوشبختانه راه های پیش بینی شده برای مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد وجود خواهد داشت. بنابراین با ورود به سامانه مذکور این اطلاعات قابل دسترسی خواهد بود.

کلیه داوطلبان تحصیلات تکمیلی می توانند با استفاده از سامانه ایران تحصیل نسبت به دریافت کارنامه اولیه آزمون ارشد و اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد اقدام نمایند. مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد با استفاده از این سامانه امکان پذیر خواهد بود. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز اطلاعات مذکور قابل دریافت خواهد بود. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

برای دانلود PDF مقاله کارنامه اولیه آزمون ارشد کلیک کنید.
3/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس برای دریافت کارنامه اولیه آزمون ارشد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نحوه مشاهده کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳ به چه صورت است؟

مشاهده کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳ بصورت اینترنی است.

مشاهده کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳ در چه سایتی امکانپذیر است؟

سازمان سنجش

کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳ چه زمانی میتوان مشاهده کرد؟

کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳ میتوانید در مرداد ماه مشاهده کنید.

اگر اطلاعات ثبت نامی خود را فراموش کرده ایم باید چکار کنیم؟

میتوانید با متخصصین و مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • نتایج اولیه کنکور ارشد

  نتایج اولیه کنکور ارشد 1403 + زمان مشاهده کارنامه sanjesh

  داوطلبان کنکور ارشد پس از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در رشته های مختلف، منتظر انتشار نتایج اولیه کنکور ارشد خود هستند. کارنامه اولیه داوطلبان نشان می‌دهد چه کسانی موفق به کسب سهمیه لازم برای انتخاب رشته کسب کردند. بنابراین اطلاع...
 • کد ضریب ارشد در کارنامه آزمون کارشناسی ارشد

  کد ضریب ارشد در کارنامه آزمون کارشناسی ارشد

  کد ضریب ارشد در کارنامه آزمون کارشناسی ارشد درج شده است تا رشته‌ گرایش‌ها را به همراه هر مجموعه امتحانی از هم تفکیک کند. از این رو افراد برای مطالعه منابع امتحانی، تاثیر و ضریب هر درس و نحوه اولویت‌بندی...
 • انتخاب رشته مجازی ارشد

  انتخاب رشته مجازی ارشد 1403 + نرم افزار هوش مصنوعی ایران تحصیل

  انتخاب رشته مجازی ارشد یکی از مراحل مهم و حساس برای دانشجویان کارشناسی ارشد است که می‌تواند تاثیر زیادی بر آینده تحصیلی و حرفه‌ای آن‌ها داشته باشد. در این فرآیند، دانشجویان بر اساس علاقه‌ها، توانایی‌ها و شرایط خود، رشته‌های مختلف...
 • کارنامه سبز ارشد

  زمان انتشار کارنامه سبز ارشد 1403 + نکات تحلیل و راهنما جامع

  کارنامه سبز ارشد یکی از مستندات مهم برای دانشجویان کارشناسی ارشد است که پس از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر می‌شود. این کارنامه شامل اطلاعاتی درباره وضعیت علمی و رتبه‌های کسب‌شده‌ توسط داوطلب در...
تماس با مشاور