تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد

اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 1400-1401

اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

کارنامه کنکور ارشد دانشگاه آزاد و سراسری ، در دو مرحله برای تمامی داوطلبان قابل دریافت می باشد. بنابراین در کارنامه اولیه اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد به صورت رتبه ای و موقتی قابل دریافت می باشد و در مرحله دوم اسامی پذیرفته شدگان ارشد آزاد و سراسری به صورت نهایی شده می باشند. به همین دلیل این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع نحوه دریافت اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ، اسامی پذیرفته شدگان نهایی کارشناسی ارشد،  مشاوره رایگان کارشناسی ارشد ، اسامی قبول شدگان دانشگاه های دارای شرایط خاص  و مفاد و شرایط آن اختصاص خواهیم داد.

 

چگونه می توانم به شماره پرونده و اطلاعات خود دسترسی داشته باشم؟

اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه های آزاد در چه سامانه ای اعلام می گردد؟

دانشگاه های دارای شرایط خاص چه زمانی نتایج و اسامی پذیرفته شدگان را اعلام می نمایند؟

چگونه می توانم از زمان دقیق انتخاب رشته دانشگاه های آزاد و سراسری اطلاع یابم؟

 

 

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد  و دریافت اسامی پذیرفته شدگان ارشد آزاد و سراسری با استفاده از سامانه مورد نظر با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 

 

با توجه به ادغام کنکور ارشد ، اعلام نتایج آزمون ارشد سراسری در مرحله اولیه به صورت همزمان و در یک کارنامه در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قابل مشاهده می باشد. به همین دلیل همزمان با اعلام نتایج هر یک از دانشگاه های مربوطه ، می توانید با استفاده مراجعه به سامانه سنجش و آموزرش کشور ، کارنامه خود را دریافت نمایید.

اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد  که در کارنامه اولیه آزمون ارشد منتشر می شود، شامل اطلاعاتی در رابطه با رتبه مجاز و دانشگاه های مجاز برای انتخاب رشته خواهد بود که پس از آن کلیه شرکت کنندگان محترم لازم است اقدام به انتخاب رشته در هر یک از دانشگاه های مورد علاقه خود با استفاده از کد رشته محل های دفترچه انتخاب رشته نمایند.

نکته مهمی که ذکر آن در این مطلب خالی لطف نمی باشد این است که چنانچه نام شما در لیست اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد  در مرحله اولیه قرار گرفته است، لازم است نسبت به دریافت دفترچه هر یک از دانشگاه های مربوطه اقدام به انتخاب رشته نمایید. زیرا انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد آزاد و سراسری با استفاده از سامانه های مربوط به هر یک از دانشگاه ها امکان پذیر می باشد.

 

 

 

 

اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد کنکور سراسری و آزاد در مرحله اولیه در سامانه سنجش و آموزش کشور قابل دریافت می باشد.

 

 

 

 

 

اسامی پذیرفته شدگان نهایی کارشناسی ارشد

 

 

اسامی پذیرفته شدگان نهایی کارشناسی ارشد

 

همانطور که می دانید ، پذیرش نهایی برای هر یک از داوطلبانی که در کنکور شرکت کرده اند زمانی قطعی خواهد شد که داوطلبان در انتخاب کد رشته محل های انتحابی خود پذیرفته شده باشند. با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی با دفترچه جداگانه و کد رشته محل های جداگانه داوطلبان را پذیرش می نماید، بنابراین نتایج ارشد دانشگاه آزاد به صورت جداگانه در سامانه مورد نظر منتشر خواهد شد.

اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد در شهریور ماه اعلام خواهد شد. اما اعلام نتایج کنکور ارشد  برای هر یک از این دانشگاه ها در یک زمان صورت نخواهد پذیرفت و دانشگاه آزاد اسلامی معمولا در نیمه دوم شهریور ماه اسامی پذیرفته شدگان نهایی را اعلام خواهد نمود. اطلاع از نحوه ثبت نام و تشکیل کلاس ها مرحله بعدی است که داوطلبان باید پشت سر بگذرانند.

لازم به ذکر است که نتایج نهایی کارشناسی ارشد، در هر یک از سامانه ها به صورت جداگانه در سایت های مربوطه آنها قابل مشاهده و دریافت خواهد بود. بنابراین مراجعه به سامانه های مربوطه برای هر یک از دانشگاه ها ، از عوامل مهم و اساسی است که نیازمند رعایت آن می باشید. همچنین نتایج برای رشته های متمرکز در شهریور ماه قابل مشاهده و دریافت خواهد بود.

 

 

برای دریافت مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد کلیک کنید.

 

 

اسامی قبول شدگان دانشگاه های دارای شرایط خاص 

 

مطابق با اطلاعیه ای که سازمان سنجش و آموزش کشور مربوط به دانشگاه های با شرایط خاص ، همزمان با نتایج کنکور ارشد منتشر می نماید، نتایج و اسامی پذیرفته شدگان این دانشگاه ها پس از بررسی واجدین شرایط و همچنین استخراج تحقیقات امکان پذیر خواهد بود. در ذیل اسامی رشته های با شرایط خاص را برای اطلاع متقاضیان عزیز ارائه خواهیم نمود.

 • اطلاعات و حفاظت اطلاعات
 • مدیریت دفاعی«1» ارتش جمهوری اسلامی ایران
 • مدیریت دفاعی«2» سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
 • مدیریت اطلاعاتی
 • مطالعات دفاعی استراتژیك دانشگاه جامع امام حسین«ع»
 • اطلاعات استراتژیك دانشگاه جامع امام حسین«ع»
 • آماد دانشگاه جامع امام حسین«ع»
 • مدیریت بحران دانشگاه جامع امام حسین«ع»
 • پدافند غیرعامل«1» دانشگاه جامع امام حسین«ع»
 • پدافند غیرعامل«2» دانشكده علوم و فنون فارابی
 • فرماندهی و مدیریت انتظامی دانشگاه علوم انتظامی امین
 • مجموعه رشته‌های تخصصی دانشگاه علوم انتظامی امین
 • مجموعه علوم اطلاعاتی دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی

 

چنانچه مایل به دریافت و مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد در رشته های خاص می باشید و یا مایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مصاحبه ، زمان اعلام نتایج و … می باشید، می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. هر گونه مشکلی در رابطه با نحوه دریافت این نتایج با کمک متخصصین ایران تحصیل قابل حل می باشد.

 

 

جهت تماس با مشاوره تحصیلی تلفنی ارشد کلیک کنید.

 

اسامی پذیرفته شدگان ارشد آزاد و سراسری

 

اسامی پذیرفته شدگان ارشد آزاد و سراسری

اسامی پذیرفته شدگان ارشد آزاد و سراسری

 

 

آن دسته از داوطلبانی که نام آنها در لیست اسامی پذیرفته شدگان ارشد آزاد و سراسری می باشد، پس از دریافت نتایج لازم است مدارک لازم شامل : اصل مدرک و یک کپی از مدرک لیسانس (کارشناسی) که مورد تائید وزارت علوم تحقیققات و فناوری می باشد را به دانشگاه مربوطه خود ارائه نمایند. پذیرفته شدگان عزیز توجه داشته باشند که درج معدل در این مدارک ضروری می باشد.

کلیه داوطلبانی که به هنگام اعلام نتایج اسامی پذیرفته شدگان ارشد آزاد و سراسری در مرحله اولیه سال آخر می باشند و تا پایان شهریور ماه فارغ التحصیل خواهند شد، لازم است فرم معدل دانشجویان سال آخر را که در دفترچه راهنمای انتخاب رشته وجود دارد ، تکمیل نمایند. ارائه این فرم به هنگام قبولی برای دانشگاه های مربوطه لازم و ضرری می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اسامی پذیرفته شدگان ارشد آزاد و سراسری می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید همچنین هرگونه سوال در رابطه با اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد را با مشاورین ما مطرح نمایید و سامانه ایران تحصیل امکان دریافت نتایج اولیه و نهایی را تنها با استفاده از یک شماره تلفن امکان پذیر نموده است. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

چنانچه به اطلاعات ثبت نامی خود دسترسی نداشته باشیم چگونه می توان نسبت به دریافت نتایج اقدام نمود؟

دریافت نتایج با استفاده از اطلاعات هویتی و همچنین ثبت نامی و داوطلبی اقدام به دریافت نتایج نمایند. چنانچه به اطلاعات ثبت نامی خود دسترسی ندارید، می توانید با استفاده از کارت ورود به جلسه آزمون سراسری ، اقدام به مشاهده کارنامه خود نمایید. چنانچه به این اطلاعات نیز دسترسی ندارید، می توانید با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

چه مدت پس از دریافت نتایج اولیه می توانیم دست به انتخاب رشته بزنیم؟

نتایج اولیه کنکور سراسری و آزاد به صورت همزمان منتشر می شود. اما سامانه انتخاب رشته معمولا دو یا سه روز پس از اعلام نتایج اولیه در دسترس تمامی داوطلبان قرار خواهد گرفت. دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری نیز چند روز پس از این نتایج در سامانه سنجش برای دانشگاه های سراسری و در سامانه دانشگاه آزاد قابل دریافت می باشد.

 

تعداد انتخاب های مجاز برای دانشگاه های سراسری چه تعداد می باشد؟

آیا می توان پس از نتایج اولیه آزمون ارشد  نسبت به انتخاب رشته دانشگاه اقدام نمود؟

شرایط ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری و آزاد چه تفاوتی با هم دارند؟

هزینه تحصیل در دانشگاه های ازاد در رشته های مختلف به چه میزان می باشد؟

جهت دریافت پاسخ سوالات مطرح شده و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با  اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد  9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط :

مشاوره انتخاب رشته ارشد 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر 

به این پست امتیاز دهید

نتایج آزمون کارشناسی ارشد را در چه سایتی مشاهده کنیم؟

sanjesh.org سایت مورد نظر است.

تفاوت کارنامه اولیه و نهایی قبولی آزمون کارشناسی ارشد در چیست؟

در مقاله به طور کامل شرح داده شده است.

چه مدت بعد از اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد انتخاب رشته کنیم؟

سامانه انتخاب رشته معمولا دو یا سه روز پس از اعلام نتایج اولیه در دسترس تمامی داوطلبان قرار خواهد گرفت.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Fateme
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

  من متوجه کد ظریب نشدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وققتون بخیر هر کد ضریب مختص یک رشته و گرایش است که شما باید دفنرچه انتخاب رشته رو نگاه کنیید . کد رشتتون رو سرچ کنید ببینید که رشته شما چه گرایش هایی ارائه میشود

ایران تحصیل
تماس با مشاور