ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

اعلام نتایج کنکور ارشد 1401 + زمان و نحوه مشاهده

اعلام نتایج کنکور ارشد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اعلام نتایج کنکور ارشد 1401 در دو مرحله صورت می‌گیرد و به اطلاع کلیه داوطلبین این آزمون قرار می‌گیرد و طبق نتایج منتشر شده در این مرحله قابلیت انتخا رشته کارشناسی ارشد، در دانشگاه‌های سراسری و دانشگاه‌های آزاد برای تمامی داوطلبین مجاز خواهد شد، بعد از آن کلیه متقاضیان رشته محل‌های مورد علاقه خود را انتخاب کرده و برای نتایج نهایی کارشناسی ارشد منتظر می‌مانند.

داوطلبین برای آگاهی از نتایج نهایی کنکور ارشد باید اطلاعیه‌ها و اخبار منتشر شده را پیگیری کنند و در زمان مشخصی که تعیین می‌شود برای مشاهده نتیجه و دریافت کارنامه نهایی خود اقدام کنند.

موعد مقرر اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد محل قبولی داوطلب تعیین شده و قابلیت ثبت نام برای این افراد فراهم می‌شود و پذیرفتگان می‌تونند برای ادامه تحصیل خود اقدام کنند.

 

 

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 1401

اعلام نتایج کنکور ارشد در دو زمان در هر سال در هر دو دانشگاه آزاد و سراسری صورت می‌پذیرد. پس از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد، داوطلبان در یک مرحله اعلام نتایج ، رتبه و درصدهای زده شده در هر درس را می‌توانند ملاحظه نمایند. مشاهده نتایج نهایی کنکور ارشد منحصر به داوطلبانی است که در کنکور شرکت نموده‌اند و مجاز به انتخاب رشته شده اند و در حال حاضر می‌توانند نتیجه انتخاب رشته کارشناسی ارشد خود را دریافت نمایند.

 همانند سال های گذشته اعلام نتایج کنکور ارشد در شهریور ماه می‌باشد و در یک بازه زمانی اعلام شده متقیاضیان گرامی می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی نتایج نهایی خود را ملاحظه نمایند. شایان ذکر است که قبولی در این مرحله به منزله پذیرش نهایی خواهد بود و در صورت قبولی داوطلب زین پس دانشجو محسوب می‌گردد.

زمان اعلام نتایج نیز حدوداً یک ماه پس از برگزاری آزمون خواهد بود که در قالب کارنامه اینترنتی اعلام خواهد شد. بعد از اعلام شدن تمامی متقاضیان می توانند وضعیت خود را از نظر مجاز شدن و یا مجاز نشدن مشاهده کنند.

پس از اعلام نتایج اولیه و انتخاب رشته دو ماه طول می کشد که نتایج نهایی منتشر شود.

 

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 1401
اعلام نتایج اولیه  دهه آخر خرداد 1401
اعلام نتایج نهایی هفته اول شهریور 1401

 

 

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد 1401

جواب کنکور ارشد در مرحله اولیه، به صورت اعلام رتبه های داوطلبان است. در این مرحله داوطلبان می توانند از رتبه مورد نظر خود مطلع شده و برای انتخاب رشته آماده شوند. طبق آخرین اخبار منتشر شده از زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد به صورت اولیه، تمامی داوطلبان می توانند در اواخر خرداد از رتبه خود باخبر شوند. در ادامه اطلاعاتی که در کارنامه داوطلبان درج خواهد شد، بررسی می کنیم.

 

 

نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 1401 در اواخر خرداد ماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

 

 

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 1401

اگر می خواهید جواب کنکور ارشد را بدانید، در ادامه همراه ما باشید. در این قسمت جواب نهایی کنکور ارشد را بررسی خواهیم کرد. همانطور که می دانید کنکور ارشد یک جواب اولیه و یک جواب نهایی دارد که جواب نهایی پس از انتشار جواب اولیه منتشر شده و رشته قبولی داوطلب را مشخص خواهد کرد.

طبق اخبار منتشر شده ازسوی سازمان سنجش، برای مشاهده نتایج کنکور ارشد باید در اواخر شهریور ماه نیاز است که اقدام نمایید.

 

نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 1401 در اوایل شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

 

نحوه مشاهده نتایج کنکور کارشناسی ارشد 1401

در این قسمت همراه ما باشید تا مراحلی را که لازم است برای مشاهده نتایج کنکور ارشد طی کنید، بررسی کنیم. همانطور که تمامی مراحل ثبت نام اینترنتی بود، برای مشاهده نتایج نیز لازم است به صورت اینترنتی اقدام کنید.

در ابتدا لازم است به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و مانند تصویر زیرروی گزینه سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد 1401 کلیک کنید.

 

 

نحوه مشاهده نتایج کنکور کارشناسی ارشد 1401

 

 

 

حال که به صفحه جدید وارد شده اید باید بر روی عبارت “شناسنامه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1401” کلیک نمایید.

 

 

 

شناسنامه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1401

 

سپس نیاز است کلید “ورود به سیستم” را بفشارید.

 

 

مشاهده کارنامه آزمون ارشد

 

 

 

در مرحله بعدی دو روش برای مشاهده کارنامه وجود خواهد داشت.

 1. روش اول: کد پیگیری ثبت نام و شماره پرونده
 2. روش دوم: شماره پرونده، سال تولد و کد ملی

 

روش‌های مشاهده کارنامه آزمون ارشد

 

اطلاعات درج شده در کارنامه داوطلبان

در ردیف اول کارنامه داوطلبان می توانند شماره داوطلبی خود را مشاهده کنند.

در ردیف دوم، اگر افراد به دیگر دانشگاه های غیردولتی و غیرانتفاعی علاقه مندی خود را ذکر کرده باشند، مشخص شده است. اگر فرد اعلام علاقه مندی کرده باشد، بله و در غیر این صورت خیر نوشته شده است.

در قسمت وضعیت انتخاب رشته داوطلب که در ردیف سوم قرار دارد، کلمه مجاز شدن را مشاهده خواهید کرد. اگر فردی مجاز نشده باشد، کلمه مجاز نیستید، درج می شود.

 در ردیف چهارم، معدل موثر داوطلب که براساس قوانین تعیین می شود، آورده شده است.

در قسمت بعدی می توانید کد و نام رشته امتحانی خود را مشاهده کنید.

در ردیف ششم، نمرات اکتسابی داوطلبان آورده شده است.

لازم است توجه داشته باشید که نمرات درج شده در این قسمت به صورت نمره خام بوده و برای هر درس، به صورت درصدی درج می گردد. اگر فردی پاسخ سوالات یک درس را سفید گذاشته باشد، کلمه سفید نیز در این قسمت درج می گردد.

درج عدد منفی نیز یعنی، پس از محاسبه نمرات مثبت و منفی، نمره خام فرد منفی شده است.

در ردیف هفتم، وضعیت هر داوطلب در هر کد ضریب براساس ظرفیت ها درج می شود.

مفهوم هر یک از مندرجات جدول شماره ۷ به شرح زیر است:

کد ضریب، کد مجموعه رشته گرایش است.

نمره کل، یعنی هشتاد درصد نمره از آزمون و بیست درصد از معدل کسب شده است.

منظور از رتبه کل نیز، رتبه کل فرد بین تمامی شرکت کنندگان در هر سهمیه و کد ضریب است.

در قسمت بعدی رتبه داوطلب بدون سهمیه و در قسمت نهایی آخرین رتبه های مجاز شده در سهمیه مشخص می شود.

برای افراد که قصد ادامه تحصیل در دوره های شبانه را دارند، این قسمت مهم است زیر مشخص می کند که فرد مجاز شده است یا خیر.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور وزارت بهداشت ارشد وارد شوید.

 

اطلاعات درج شده در کارنامه داوطلبان

 

آمار داوطلبان کنکور ارشد 

دکتر ابراهیم خدایی در خصوص اعلام نتایج کنکور کارشنای ارشد گفته است: در این آزمون 600.000 نفر  شرکت کرده‌اند که از میان آن ها تقریباً پنجاه و سه درصد زن وما بقی مرد بوده اند. یعنی تقریباً از نظر جنسیتی تعداد داوطلبان یکسان بوده و تفاوت چندانی مشاهده نمی شود. با توجه به آمار ارائه شده گفته شده است که تعداد داوطبان سال جاری به نسبت سال قبل به اندازه چهل و هفت هزار نفر کمتر بوده است.

 تعداد کل رشته های امتحانی نیز صد و سی و یک کد رشته بوده است که به ترتیب در روز چهارشنبه، 72000 در روز پنجشنبه 305000 و در روز جمعه 255000 نفر شرکت کرده بودند.

در گروه علوم انسانی نیز بیشترین تعداد شرکت کننده وجود داشته است. پس از مهندسی 125000 نفر و در هنر 46000 نفر شرکت کرده بودند. تعداد داوطلبان در علوم پایه هم 35000 نفر گزارش شده است. دلیل بیشتر بودن داوطلبان در رشته انسانی، پرطرفدار بودن رشته های این حوزه برای افرادی است که در رشته های مهندسی مدرک کارشناسی خود را دریافت کرده اند. افرادی که در رشته های فنی مدرک کارشناسی خود را دریافت کرده اند، اغلب به سمت رشته های مدیریت در مقطع ارشد متمایل هستند.

 

 برای دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد روی عبارت کلیک نمایید.

 

روش های مشاهده نتایج نهایی کنکور ارشد

در زمان اعلام نتایج کنکور ارشد راه‌های مختلفی برای مشاهده نتایج وجود دارد. با استفاده از اطلاعات ثبت نامی و داوطلبی می‌توانید نتیجه نهایی خود را دریافت نمایید. در هر دو روش برای دریافت نتایج نهایی کارشناسی ارشد  شما نیازمند داشتن شماره پرونده می‌باشید. با استفاده از شماره پرونده و اطلاعات هویتی خود نتیجه را دریافت نمایید.

 

روش اول همراه داشتن شماره پرونده بعلاوه کد پیگیری ثبت نام می‌باشد. کد پیگیری همان کدی است که شما پس از پایان ثبت نام آن را دریافت نموده‌اید. شماره پرونده نیز همانند کد رهگیری در پایان ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار داده شده است. این نوع مشاهده نتایج برای آن دسته از داوطلبانی که به اطلاعات داوطلبی خود دسترسی ندارند، مفید می‌باشد.

 

چنانچه به کد رهگری دسترسی ندارید و یا به دلیل فراوان بودن این کد تمایلی جهت وارد نمودن آن ندارد،  می‌توانید از روش دوم که نیازمند وارد نمودن شماره پرونده ، کد ملی و سال تولد می‌باشد نتیجه را ملاحظه نمایید. شماره پرونده در کارت ورود به جلسه نیز درج گردیده است. راه‌های دستیابی به نتیجه در صورت نداشتن این اطلاعات نیز، تعریف شده است.

 

 

نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان پس مشاهده نتایج نهایی کارشناسی ارشد

برای ثبت نام قبل از اینکه به صورت حضوری مراجعه کنید، لازم است به صورت غیر حضوری به وبسایت مرکزی که پذیرفته شده اید، مراجعه کنید. در این وبسایت بازه زمانی برای ثبت نام اعلام می شود. توجه داشته باشید که حتماً در زمان های اعلام شده مراجعه نمایید. اگر پس از اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد از آن راضی نبودید، می توانید از امکاناتی که در وبسایت سنجش فراهم است استفاده نمایید.

 

اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 1401

از آنجایی که احتمال بروز اشتباه در کارنامه اولیه و نهایی داوطلبان وجود دارد، امکان اعتراض برای داوطلبان فراهم شده است. داوطلبان می توانند در صورت مشاهده هر گونه مغایرت، اعتراض خود را به سازمان سنجش اعلام دارند.

این بخش که در منوی سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org قرار دارد و در قسمت خاصی از سایت تعبیه شده است.

البته قسمت مربوط به اعتراض ها در تاریخ اعلام نتایج نهایی فعال شده و دربخش درخواست داوطلبان قرار دارد.برای استفاده از این مورد باید در سایت ثبت شده و عضویت خود را تایید نمایید.

 

 

اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 1401

 

 

 

نحوه ثبت اعتراض

همانطور که در موارد قبلی اشاره کرده بودیم، نحوه ثبت اعتراض به صورت اینترنتی است و در سایت سنجش انجام می شود. پس از هرگونه مراجعه حضوری برای اعلام اعتراض خودداری کنید.

نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش به مندرجات کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد در ادامه متن ذکر شده است.

در ابتدا باید با ورود به سایت سازمان سنجش و انتخاب گزینه “ارسال درخواست” ادامه مراحل را طی کنید.

در مرحله بعدی باید بر روی عبارت “عضویت در سایت” کلیک کنید.

سپس از شما خواسته می شود که با وارد کردن اطلاعات خواسته شده و فشردن دکمه “تایید” ادامه گزینه ها را طی کنید.

در مرحله بعدی با بازگشت به صفحه اول و انتخاب گزینه “ورود به سیستم” می توانید برای درج نام کاربری و رمز عبور دریافتی برای ورود به سامانه اقدام نمایید.

در نهایت با انتخاب گزینه “درخواست جدید” و سپس ثبت کردن عنوان آزمون “کارشناسی ارشد” سال “1401” می توانید اعتراض خود را بنویسید.

شما می توانید پس از رسیدگی به اعتراض به نتایج کنکور ارشد مجددا وارد سیستم شده و نتیجه آن را از طریق همان رمز عبور دریافتی، مشاهده کنید.

 

 

 

 به محض اعلام زمان اعتراض به نتایج نهایی کنکور ارشد 1401، در این مقاله اطلاع رسانی می شود.

 

 

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان پس از مشاهده نتایج نهایی ارشد

همانطور که در موارد فوق اشاره کرده بودیم، برای زمان ثبت نام باید به وبسایت دانشگاهی که پذیرفته شده اید، مراجعه کنید. اما یک سری رشته های با شرایط خاص وجود دارد که لازم است از کدهای مربوط به اطلاعات آن ها آگاه باشید. در ادامه ما کدهای مربوط به این رشته ها را بررسی خواهیم کرد که اطلاعات آن ها ممکن است در سایت سنجش نیز منتشر شود.

 

 

کدهای رشته های خاص
کد 1147 (اطلاعات و حفاظت اطلاعات دانشگاه علوم و فنون فارابی) کد 1149 (مدیریت دفاعی«1» دانشکده فرماندهی و ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران )
کد 1150 (مدیریت دفاعی«2» دانشگاه امام حسین (ع)) کد 1153 (مجموعه اطلاعاتدانشگاه اطلاعات و امنیت ملی امام باقر«ع»)
کد 1154 (مطالعات دفاعی استراتژیک دانشگاه جامع امام حسین«ع») کد 1155 (اطلاعات استراتژیک دانشگاه جامع امام حسین «ع»)
کد 1156 (آماد دانشگاه جامع امام حسین «ع» کد 1157 (مدیریت بحران دانشگاه جامع امام حسین «ع»)
کد 1158 (علوم اطلاعات و حفاظت اطلاعات دانشگاه جامع امام حسین «ع») کد 1159 (پدافند غیرعامل دانشگاه علوم و فنون فارابی)

 

 

رشته های تحصیلی بیوتروریسم و علوم جرم شناسی امنیتی از کدرشته ­های امتحانی 1203، 1206، 1214 و 1285 (دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی امام باقر «ع» به دلیل خاص بوده توسط سازمان های زیربط اعلام می شود.

 

 

اخبار پیرامون اعلام نتایج کنکور ارشد

 • ظرفیت پذیرش در نتایج کنکور ارشد 1401

نتایج کنکور کارشناسی ارشد 1401 بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت؛ ظرفیت پذیرش در تمامی دوره‌ها بدون در نظر گرفتن ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی 137 هزار و 18 نفر بوده است.

 • نتایج نهایی کنکور ارشد 1401

نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قرار گرفت.

 • نتایج نهایی کنکور ارشد اعلام شد  بیش از 6000 صندلی خالی ماند

آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی طی روزهای ۶ تا ۸ تیر برگزار شد و ۶۳۴ هزار و ۵۴ داوطلب در این آزمون شرکت کردند که حدود ۵۳ درصد داوطلبان را زنان تشکیل می‌دادند.

 

کاربران گرامی برای دانلود PDF این صفحه کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به ارائه تمامی نکاتی که در رابطه با جواب کنکور ارشد باید بدانید، بپردازیم. اینکه زمان اعلام نتیجه آزمون کارشناسی ارشد برای دانشگاه سراسری و آزاد چه زمانی است. همچنین، زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد در مرحله نهایی چه تاریخی است و برای مشاهده نتایج کنکور ارشد لازم است چه مراحلی را طی کنید.

تیم ایران تحصیل خدمات متنوعی را به داوطلبان ارائه می نماید. آگاهی از منابع معتبر و همچنین انجام امور ثبت نام ، مشاوره تلفنی و تکمیل ظرفیت ارشد  … از خدمات این سایت می باشد. اطلاع رسانی از زمان دقیق اعلام نتایج کنکور ارشد و تکمیل ظرفیت ارشد سراسری جهت کاهش استرس داوطلبان و راهنمایی های لازم پس از مشاهده نتایج نهایی کنکور ارشد، از جمله خدمات مر بوط به این سامانه می باشد.

با توجه به امکان استفاده از سامانه ایران تحصیل به راحتی می توانید در زمان اعلام نتایج کنکور ارشد بدون نیاز به حضور در مراکز کافی نت ها نتیجه نهایی را دریافت نمایید. شماره های مندرج در سایت در اختیار کلیه داوطلبانی است که برای موفق شدن برنامه ریزی نموده اند و نیازمند دریافت راهنمایی می باشند. داوطلبانی که موفق به پذیرش در زمان اعلام نتایج کنکور ارشد نشده اند، می توانند در زمان تکمیل ظرفیت شرکت نمایند و نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایید.

 

 

4.4/5 - (10 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا بعد از اینکه نتایج آزمون ارشد مشخص شد می توانم اولویت های خود را تغییر دهم؟

بله جهت تغییر اولویت با مشاهده جواب آزمون محل های مجاز برای شما ثبت می شود.

زمان دقیق اعلام جواب نهایی آزمون ارشد 1401 چه تاریخی است؟

با توجه به شیوع ویروس کرونا احتمالا اعلام نتایج آزمون در نیمه نخست شهریور ماه خواهد بود.

اعلام نتایج کارشناسی ارشد برای دانشگاه آزاد و سراسری در چه تاریخی است؟

نتایج پذیرش کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد همزمان از سنجش اعلام می گردد.

نظرات

 1. Khadij
  ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام، من برای کنکور ارشد سال بعد باید مدارک ترم ششم را وارد کنم از طرفی احتمالا قبل از شروع آزمون های ترم هشتم نتایج اولیه میاد، پس من کی باید معدل کل نهایی رو بارگزاری کنم؟

  • maleki
   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

   سلام وقت بخیر
   ترم اخر کارشناسی برای وارد کردن معدل خود اقدام کنید.

 2. Mohammad
  ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۳

  سلام و وقت بخیر
  من در کنکور ارشد بالینی امسال رتبه ۵۵ در سهمیه ۵ درصد رو آوردم. می خواستم بدونم شانس قبولی در دوره روزانه هر کدام از دانشگاه های دولتی تهران رو دارم؟ ممنون

  • behrouzi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۹

   بله امکانش هست

 3. حسام
  ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

  سلام با رتبه ۸۴ ماشین های کشاورزی احتمال قبول شدنم هست ؟؟

  • behrouzi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

   میتونین مقاله رو مشاهده کنید احتمال قبولیتون بالا هست ولی بستگی به دانشگاه مورد نظر دارد

 4. محمدحسنی
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۱

  من برای ارشد دانشگاه شاهد دعوت به مصاحبه شدم، از خود دانشگاه میتونم پیگیر بشم نتیجه رو؟

  • mohammadi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۵

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری نحوه برگزای مصاحبه از طریق دانشگاه شاهد اقدام نمایید.

 5. الهه
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۸

  سلام خسته نباشین.من در دانشگاه شریعتی با معدل ۱۸ لیسانس هنر گرفتم الان میخوام بدونم برای ورود به دانشگاه هنرتهران برای مقطع ارشد باید کنکور بدم یا میتونم با شرط معدل وارد بشم؟لطفا کمی راهنماییم کنید .ممنون

  • hedayati
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام وقت بخیر
   باید کنکور بدهید.

 6. Perspolis
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

  سلام رتبه در سهمیه زده برام ۶۸۴ و بدون سهمیه زده ۷۲۹۲. الان من رتبه ام که موثر هست داخل انتخاب رشته ام کدومش هست. همون سهمیه؟

  • alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام روزبخیر
   بر اساس اینکه کدام به نفع شما باشه هر دو سهمیه مورد استفاده قرار میگیره

 7. یارجانلو
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

  تاریخ اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور ارشد چ زمانی هست؟

  • alizadeh
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۱

   سلام وقت بخیر حدودا اوایل مرداد ماه
   برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت رجوع فرمایید

 8. امین
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۸

  سلام .‌من دانشجوی سال آخر کارشناسی هستم ‌. و برای ثبت نام مدرک ترم ۶ رو گفتم و اردیبهشت هم مدرک ترم ۷ رو گزاشتم‌ داخل سایت. الان ترم هشتم و تا مرداد امتحان دارم‌ . گفتن ک معدلا نباید هیچ تفاوتی داشته باشه . خب من این ترم ممکنه معدلم کم و زیاد بشه ‌ . چیکار کنم؟

  • karimi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۳

   سلام هیچ اتفاقی نمیوفته معدلت بالایاپایین میشه برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 9. م. مهرافروز
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۱

  با سلام، در آزمون سال گذشته، رتبه ۷ بدست آوردم اما چون هنوز ۱۱ واحد از مقطع کارشناسی باقی مونده بود، اجازه انتخاب رشته در ارشد نداشتم و ظاهرا برای چند واحد، در این بیچارگی باقی موندم تا امسال اما وقتی برای آزمون همین سال، ثبت‌نام کردم که هنوز معدل درسی‌ام قطعی و روشن نشده نبود و ناچار یک معدل تقریبی نوشتم (۱۷.۵) در حالی که معدل واقعی ۱۷.۳ بدست آوردم و تاریخ فارغ‌التحصیلی هم چند روزی متفاوت از آنچه در گواهی‌ام نوشته، هست. موقع دریافت کارت آزمون، هر چه سعی کردم این اعداد رو ویرایش کنم، موفق نشدم. این موضوع رو، چند روز بعد با مرکز سنجش در میان گذاشتم ولی کارشناس مربوطه نوشت که مهلت ویرایش گذشته. حقیقتش الان نمی‌دونم چی میشه. فارغ از این که مقصر این خطاها کی و چی هست، لطفا راهنمایی بفرمایید که الان چه کار باید بکنم؟

  • fathollahi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

   سلام قبل از انتخاب رشته ارشد سراسری میتونید همه اطلاعات تحصیلی برای کارشناسی رو ویرایش کنید

  • داود
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۸

   مشکلی نداده منم پارسال قبول شدم معدلم ۱۶:۰۵بود
   زده بودم ۱۶ونیم اصلا متوجه نشدن .حالا برا شما ک‌مدرک کارشناسی صادر نشده خیلیم راحته

   • karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۱

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 10. میلانی
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۹

  سلام من رشته روانشناسی رو ازمونشو دادم گرایش روانشناسی تربیتی چندمینه؟

  • bagheri
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۳

   با سلام دفترچه را مورد بررسی قرار دهید

 11. Hossein
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

  سلام
  ببخشید، ویرایش سهمیه رو کی میشه انجام داد، گفته بودن تا30ام اردیبهشت از طريق سایت سازمان سنجش قسمت ویرایش اطلاعات کارت ولی فقط مواردی مثل معدل ویرایش میشد، مجدد امکانش فراهم میشه یا نه؟
  ممنونم اگه جواب بدین.

  • fattahi
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۰

   سلام وقت بخیر به صورت حضوری تا سوم خرداد میتوانید به باجه های رفع نقص کنکور ارشد مراجعه نمایید.

 12. صادق واحدی
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

  سلام من تو کنکور ارشد شرکت کردم میخواستم بدونم تاریخ اعلام نتایج کنکور چه زمانی هست؟

  • اواخر خرداد اعلام میشه
   ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

   سپاس

  • حامد
   ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹

   اواخر خرداد اعلام میشه

 13. Shiva
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۹

  سلام …ببخشید من با مدرک فوق دیپلم پیوسته روانشناسژ …سن ۲۶ میتونم تو ازمون شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

   لطفا سوال خود را واضح تر بیان کنید.

 14. Fateme
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

  من متوجه کد ظریب نشدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وققتون بخیر هر کد ضریب مختص یک رشته و گرایش است که شما باید دفنرچه انتخاب رشته رو نگاه کنیید . کد رشتتون رو سرچ کنید ببینید که رشته شما چه گرایش هایی ارائه میشود

   • سارینا
    ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۰

    دفترچه انتخاب رشته برای 1401 الان توسایت هست؟

    • ranjbar
     ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

     سلام وقتتون بخیر
     معمولا فرایند انتخاب رشته و انتشار دفترچه انتخاب رشته مدتی پس از اعلام نتایج اولیه و از طریق سایت سازمان سنجش اعلام میشود برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

   • جواب کنکور کی میاد
    ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

    اعلام نتایج کنکور ارشد فردا است

    • bagheri
     ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۹

     با سلام طبق جدول زمان بندی اعلانم نتیج کنکور ارشد 1401 در هفته اینده است

مطالب مرتبط

تماس با مشاور