تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
زمان اعلام نتایج کنکور ارشد

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 1400

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

پیرو اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور نتایج کنکور ارشد 1400 اعلام شد لذا کلیه داوطلبان محترم می توانند از امروز با مراجعه به سامانه اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سنجش با وارد کردن اطلاعات داوطلبی و هویتی خود نسبت به مشاهده جواب و نتایج نهایی کنکور ارشد اقدام نمایند.

 

جهت اطلاع از نتایج آزمون سراسری کارشناسی ارشد – مشاوره انتخاب رشته بر اساس بازار کار و تست های استعدادیابی – اطلاع از نحوه پذیرش و لیست رشته های بدون کنکور در مقطع ارشد از سراسر کشور با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور و شماره 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

اعلام نتایج کنکور ارشد 1400 تنها از منابع معتبری همچون سایت سازمان سنجش و همچنین سایت ایران تحصیل قابل استناد می‌باشند و اخباری که در فضاهای مجازی و منابع نامعتبر مبنی بر نتایج آزمون ارشد سراسری وجود دارد، قابل اعتماد نخواهد بود. مشاهده جواب کنکور ارشد تنها در زمان مقرر شده امکان پذیر می‌باشد لذا در تاریخ اعلامی نسبت به ورود به سایت اقدام نمایید.

 

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 98-99

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد

 

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد

 

اعلام نتایج کنکور ارشد در دو زمان در هر سال در هر دو دانشگاه آزاد و سراسری صورت می‌پذیرد. پس از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد، داوطلبان در یک مرحله اعلام نتایج ، رتبه و درصدهای زده شده در هر درس را می‌توانند ملاحظه نمایند. مشاهده نتایج نهایی کنکور ارشد منحصر به داوطلبانی است که در کنکور شرکت نموده‌اند و مجاز به انتخاب رشته شده اند و در حال حاضر می‌توانند نتیجه انتخاب رشته کارشناسی ارشد خود را دریافت نمایند.

 

 همانند سال های گذشته اعلام نتایج کنکور ارشد در شهریور ماه می‌باشد و در یک بازه زمانی اعلام شده متقیاضیان گرامی می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی نتایج نهایی خود را ملاحظه نمایند. شایان ذکر است که قبولی در این مرحله به منزله پذیرش نهایی خواهد بود و در صورت قبولی داوطلب زین پس دانشجو محسوب می‌گردد.

 

جهت اطلاع از زمان اعلام نتایج کنکور ارشد ادامه مطلب را دنبال نمایید. داوطلبان توجه داشته باشند که مشاهده نتایج نهایی کنکور ارشد در زمان مقرر لازم و ضروری می‌باشد. زیرا چنانچه شما در دانشگاه پذیرفته شده خود به موقع ثبت نام ننمایید، سایت دانشگاه پس از زمان مقرر بسته خواهد شد و امکان ثبت نام اینترنتی وجود نخواهد داشت.

 

راهنمای مشاهده نتایج نهایی کنکور ارشد

 

مشاهده نتایج نهایی کنکور ارشد 98

مشاهده نتایج نهایی کنکور ارشد

 

طبق سنوات گذشته مشاهده نتایج نهایی کنکور ارشد با استفاده از سامانه ایران تحصیل امکان پذیر می‌باشد. متقاضیان محترم می‌توانند بدون مراجعه به سایت سنجش و سایت آزمون دانشگاه آزاد، با استفاده از این سامانه نتایج خود را مشاهده و همچنین آدرس سایت دانشگاه مورد نظر جهت ثبت نام الکترونیک و نحوه این ثبت نام ارشد بدون كنكور آزاد دریافت نمایند. کافی است با شماره‌های 9099072952 و 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایید.

 

متأسفانه زمان دقیق اعلام نتایج کنکور ارشد توسط سازمان سنجش اعلام نمی‌گردد. به همین دلیل استرس و اضطراب داوطلبان مبنی بر نامشخص بودن نتیجه خود، بسیار بالا می‌باشد و به همین دلیل ما بران شدیم سامانه ایران تحصیل را جهت رفاه حال کلیه متقاضیان طراحی کنیم. لازم به ذکر است مشاهده نتایج نهایی کنکور ارشد تنها برای آن دسته از داوطلبانی که در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد شرکت نموده‌اند امکان پذیر می‌باشد.

 

داوطلبان در زمان اعلام نتایج کنکور ارشد لازم است مدارک هویتی و داوطلبی را جهت اخذ نتیجه دارا باشند و با استفاده از وارد نمودن این اطلاعات نتایج نهای خود را مشاهده نمایند. چنانچه داوطلبی به اطلاعات داوطلبی یا ثبت نامی خود دسترسی ندارد، راه‌های پیش بینی شده برای این دسته از متقاضیان در نظر گرفته‌شده است.

 

 برای دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد روی عبارت کلیک نمایید

 

 

نحوه مشاهده نتایج نهایی کنکور ارشد

در زمان اعلام نتایج کنکور ارشد راه‌های مختلفی برای مشاهده نتایج وجود دارد. با استفاده از اطلاعات ثبت نامی و داوطلبی می‌توانید نتیجه نهایی خود را دریافت نمایید. در هر دو روش برای دریافت نتایج نهایی کارشناسی ارشد  شما نیازمند داشتن شماره پرونده می‌باشید. با استفاده از شماره پرونده و اطلاعات هویتی خود نتیجه را دریافت نمایید.

 

روش اول همراه داشتن شماره پرونده بعلاوه کد پیگیری ثبت نام می‌باشد. کد پیگیری همان کدی است که شما پس از پایان ثبت نام آن را دریافت نموده‌اید. شماره پرونده نیز همانند کد رهگیری در پایان ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار داده شده است. این نوع مشاهده نتایج برای آن دسته از داوطلبانی که به اطلاعات داوطلبی خود دسترسی ندارند، مفید می‌باشد.

 

چنانچه به کد رهگری دسترسی ندارید و یا به دلیل فراوان بودن این کد تمایلی جهت وارد نمودن آن ندارد،  می‌توانید از روش دوم که نیازمند وارد نمودن شماره پرونده ، کد ملی و سال تولد می‌باشد نتیجه را ملاحظه نمایید. شماره پرونده در کارت ورود به جلسه نیز درج گردیده است. راه‌های دستیابی به نتیجه در صورت نداشتن این اطلاعات نیز، تعریف شده است.

کانال اطلاع رسانی اعلام نتایج کنکور ارشد 98-99

کانال اطلاع رسانی اعلام نتایج کنکور ارشد

 

 

سامانه اعلام نتایج کنکور ارشد ایران تحصیل

تیم ایران تحصیل خدمات متنوعی را به داوطلبان ارائه می نماید. آگاهی از منابع معتبر و همچنین انجام امور ثبت نام ، مشاوره تلفنی و تکمیل ظرفیت ارشد  … از خدمات این سایت می باشد. اطلاع رسانی از زمان دقیق اعلام نتایج کنکور ارشد و تکمیل ظرفیت ارشد سراسری جهت کاهش استرس داوطلبان و راهنمایی های لازم پس از مشاهده نتایج نهایی کنکور ارشد ، از جمله خدمات مر بوط به این سامانه می باشد.

 

با توجه به امکان استفاده از سامانه ایران تحصیل به راحتی می توانید در زمان اعلام نتایج کنکور ارشد بدون نیاز به حضور در مراکز کافی نت ها نتیجه نهایی را دریافت نمایید. شماره های مندرج در سایت در اختیار کلیه داوطلبانی است که برای موفق شدن برنامه ریزی نموده اند و نیازمند دریافت راهنمایی می باشند. داوطلبانی که موفق به پذیرش در زمان اعلام نتایج کنکور ارشد نشده اند، می توانند در زمان تکمیل ظرفیت شرکت نمایند و نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایید.

 

جهت اطلاع از نتایج آزمون سراسری کارشناسی ارشد – مشاوره انتخاب رشته بر اساس بازار کار و تست های استعدادیابی – اطلاع از نحوه پذیرش و لیست رشته های بدون کنکور در مقطع ارشد از سراسر کشور با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور و شماره 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

مطالب مرتبط :

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون

شهریه ارشد دانشگاه آزاد

مشاهده نتایج آزمون دکتری

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

کارنامه نهایی کارشناسی ارشد 

لینک اعلام نتایج کنکور ارشد

آیا بعد از اینکه نتایج آزمون ارشد مشخص شد می توانم اولویت های خود را تغییر دهم؟

بله جهت تغییر اولویت با مشاهده جواب آزمون محل های مجاز برای شما ثبت می شود.

زمان دقیق اعلام جواب نهایی آزمون ارشد 1400 چه تاریخی است؟

با توجه به شیوع ویروس کرونا احتمالا اعلام نتایج آزمون در نیمه نخست شهریور ماه خواهد بود.

اعلام نتایج کارشناسی ارشد برای دانشگاه آزاد و سراسری در چه تاریخی است؟

نتایج پذیرش کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد همزمان از سنجش اعلام می گردد.

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور