نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98

نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98 اعلام شد. آن دسته از داوطلبانی که در ثبت نام کنکور ارشد 98 شرکت نموده‌اند، می‌توانند در زمان اعلام نتایج کنکور ارشد آزاد 98 ، نسبت به دریافت نتایج خود اقدام نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که دریافت کارنامه به صورت الکترونیکی و با استفاده از سامانه‌ اعلام نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد قابل استعلام خواهد بود.

شایان ذکر است کلیه داوطلبان گرامی از سراسر کشور جهت دریافت نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98 می‌توانند با استفاده از سامانه ایران تحصیل نتایج اولیه و انتخاب رشته خود را استعلام نمایند کافی است با شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید. همچنین با استفاده از این ارتباط می‌توانید، از مشاوره انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد نیز بهره مند گردید.

با توجه به ادغام زمان برگزاری کنکور ارشد دانشگاه آزاد و سراسری ، و یکی شدن آزمون این دو دانشگاه ، نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98 و دانشگاه‌های سراسری به صورت هم‌ زمان و با استفاده از سامانه سنجش امکان پذیر خواهد بود ضمنا نتایج آزمون ارشد سراسری در دو مرحله قابل دریافت می‌باشد. یکی با استفاده از کارنامه اولیه کنکور و دوم در زمان انتخاب رشته که نتیجه نهایی محسوب می‌گردد.

نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98 یا همان کارنامه اولیه در خرداد ماه و حدوداً یک ماه پس از برگزاری زمان آزمون قابل دریافت می‌باشد. اما اعلام  نتایج کنکور ارشد 98  دانشگاه آزاد در مرحله دوم یا همان نتایج انتخاب رشته را در شهریور ماه و با استفاده از سامانه دانشگاه آزاد قابل دریافت خواهد بود. لذا کلیه داوطلبان عزیز می‌توانند با استفاده از این نتایج ، نسبت به پذیرش و یا عدم پذیرش در رشته‌های انتخابی خود آگاه شوند.

 

 

جهت اطلاع دقیق از نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98 ،اعلام نتایج کنکور ارشد آزاد 98 ، شهریه دانشگاه آزاد و رتبه لازم برای پذیرش پردیس بین الملل بینایی سنجی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

مشاهده نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98

 

مشاهده نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98
مشاهده نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98

جهت مشاهده نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98 در کارنامه اولیه کافی است در زمان مقرر به سامانه سنجش و آموزش کشور مراجعه نمایید. دریافت نتایج با استفاده از اطلاعات هویتی و همچنین اطلاعات ثبت نامی امکان پذیر می‌باشد. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند با توجه به مهلت چند روزه‌ای که برای انتخاب رشته پس از زمان برگزاری کنکور قرار داده شده است، لذا لازم است داوطلبان حتماً در زمان اعلام نتایج کنکور ارشد آزاد 98 اقدامات لازم را انجام دهند، در غیر این صورت امکان انتخاب رشته از آنان سلب خواهد گردید.

آن دسته از داوطلبانی که موفق به مشاهده نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98 شده‌اند، می‌توانند از میزان درصدهای زده شده در هر درس و تراز مورد نظر ، رتبه اخذ شده در هر یک از زیر گروه‌های خود آگاه گردند. و انتخاب رشته کنکور ارشد آزاد و سراسری تنها با استفاده از همین اطلاعات امکان پذیر می‌گردد. در نتیجه آگاهی از سهمیه‌ها در پذیرش دانشگاه آزاد نیز ، امری ضروری به نظر می‌رسد.

با توجه به اینکه برخی از داوطلبان ممکن است به اطلاعات خود دسترسی نداشته باشند، لذا می‌توانند با استفاده از راه‌های پیش بینی شده که برای مشاهده نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98 به وجود آماده است، نسبت به دریافت نتایج نهایی کارشناسی ارشد 98 خود آگاه شوند.شایان ذکر است که انتخاب رشته دانشگاه آزاد با استفاده از دفترچه این دانشگاه و همچنین در خود سامانه دانشگاه آزاد صورت می‌پذیرد.

 

 

دریافت نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98 پس از برگزاری ازمون با استفاده از سایت سازمان سنجش و دریافت نتایج نهایی در سامانه دانشگاه آزاد امکان پذیر می باشد.

 

نحوه مشاهده نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98

با توجه به عدم اطلاع برخی داوطلبان گرامی از نحوه اطلاع از نتایج آزمون سراسری کارشناسی ارشد 98 جهت سهولت در مشاهده نتایج آزمون ارشد 98 توضیحات مختصری در این رابطه بیان می نماییم.

کلیه متقاضیان گرامی جهت مشاهده نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد می بایست ابتدا وارد سایت sanjesh.org که سامانه اعلام نتایج آزمون ارشد 98 شوند اگر به درستی وارد سامانه شوید با صفحه زیر رو به رو خواهید شد :

 

سایت مشاهده نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98
سایت مشاهده نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98

 

در این مرحله متقاضیان گرامی همانند تصویر بالا روی گزینه ای که با فلش مشخص نموده ایم کلیک می کنند و وارد سامانه اعلام مشاهده نتایج ارشد دانشگاه آزاد می شوند لذا متقاضیان گرامی اگر به درستی روی گزینه مربوط کلیک کنند وارد صفحه زیر خواهند شد :

ورود به سیستم اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98
ورود به سیستم اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98

 

جهت سهولت امر مشاهده نتایج و کارنامه های آزمون ارشد سراسری 98 سامانه سنجش امکان استفاده از دو روش برای ورود به سیستم برای متقاضیان گرامی فراهم نموده که هر یک را به اختصار توضیح می دهیم:

 

روش اول مشاهده نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98

در این روش هر یک از متقاضیان گرامی جهت مشاهده نتایج و دریافت کارنامه به مشخصاتی همچون شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نام نیاز دارند تا بتوانند احراز هویت گردند لازم به ذکر است در صورتی که هر یک از کدهای مورد نظر را فراموش کرده اید یا مفقود شده اند می توانید از سراسر کشور از ساعات 8 صبح الی 1 شب با شماره های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و یا 9099072952 (تماس از استان تهران) تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد.

 

روش دوم مشاهده نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98

اگر به هر دلیلی هر یک از متقاضیان هنگام اعلام نتایج آزمون ارشد 98 کد پیگیری ثبت نام خود را همراه نداشته باشد سازمان سنجش یک روش دیگر در اختیار این دسته از داوطلبان قرارداده تا بتوانند با وارد کردن کد ملی و شماره پرونده و تاریخ تولد نسبت به مشاهده نتایج کنکور ارشد آزاد 98 اقدام نمایند شایان ذکر است متقاضیان گرامی اگر با این روش نیز موفق نشدند وارد سیستم شوند می توانند با شماره های مذکور تماس حاصل نمایند.

 

 

اعلام نتایج کنکور ارشد آزاد 98

 

اعلام نتایج کنکور ارشد آزاد 98
اعلام نتایج کنکور ارشد آزاد 98

 

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد آزاد 98 در مرحله اولیه و مراحل دوم با استفاده از جدول زمان بندی دانشگاه آزاد ممکن است نسبت به سال های پیش اندک جا به جایی را داشته باشد. به طور میانگین همان طور که ذکر گردید اعلام نتایج اولیه ارشد در نیمه دوم خرداد ماه و حدودا یک ماه پس از برگزاری آزمون قابل دریافت می باشد. با ایستفاده از این کارنامه ، داوطلبان می توانند نسبت به وضعیت مجاز و یا عدم مجاز شدن خود اطلاع یابند.

اعلام نتایج کنکور ارشد آزاد 98 در مرحله دوم به صورت نتایج نهایی می باشد. به همین دلیل آن دسته از داوطلبانی که موفق به پذیرش در این مرحله شده اند، لتازم است نسبت به ثبت نام در واحد دانشگاهس خود اقدام نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که چنانچه نسبت به ثب نام در زمان مقرر اقدام ننمایند، سایت دانشگاه موردنظر بسته خواهد شد و لذا امکان انتخاب واحد و.. از داوطلبان سلب می گردد.

آن دسته از داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج کنکور ارشد آزاد 98 شهریور ماه نتوانند نتیجه خود را دریافت نمایند، می توانند در ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد شرکت نموده و نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. تکمیل ظرفیت فرصت دوباره ای برای داوطلبان در هنگام نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98 می باشد. به همین دلیل با توجه به رشته های مورد نظر امکان انتخاب رشته برای تمامی داوطلببان محق می گردد.

 

 

راهنمای دریافت نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98

با استفاده از سامانه دریافت نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98 ایران تحصیل ، کلیه داوطلبان عزیزی که در جلسه کنکور ضور داشته اند، می توانند در سامانه موردنظر اقدام به دریافت نتیجه خود نمایند. آن دسته از داوطلبانی که به ره دلیلی به اطلاعات ثبت نامی خود دسترسی ندارند نیز، با استفاده از همین سامانه خوهند توانست از راه های پیش بینی شده در زمان اعلام نتایج کنکور ارشد آزاد 98 اقدام نمایند.

یکی از مزیت های مهم سامانه دریافت نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98 نسبت به سایر سامانه های دیگر، امکان انتخاب رشته ومشاوره جهت انتخاب رشته های مختلف می باشد. لذا تمامی دا.طلبان عزی می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری به هیچ یک زا واحدهای دانشگاه آزاد به راحتی نسبت به دریافت نتیجه خود اقدام نمایند.

برای برقراری ارتباط با سامانه ایران تحصیل و دریافت راهنمایی در رابطه انتخاب رشته و … می توانید با متخصصین ما تماس حاصل نمایید مشاورین و متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، تمامی اطلاعات را در ایتار شکا قرار خواهند داد. کافی است با شماره های مندرج در جدول زیر تماس حاصل نمایید.

 

 

جهت اطلاع دقیق از نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98 ،اعلام نتایج کنکور ارشد آزاد 98 ، شهریه دانشگاه آزاد و رتبه لازم برای پذیرش پردیس بین الملل بینایی سنجی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی آزمون ارشد 98
کانال اطلاع رسانی آزمون ارشد 98

 

بیشتر بدانید

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 98

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون

پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور

شرایط دکتری بدون آزمون

قبولی در آزمون فراگیرپیام نور

نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور

اعلام نتایج کنکور ارشد 98-99

نتایج ارشد دانشگاه آزاد 98

مشاهده نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 98

اعلام نتایج کنکور ارشد آزاد 98

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *