تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور 1401

کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دانشگاه آزاد اسلامی، علاوه بر پذیرش بر اساس رتبه کنکور، بر اساس سوابق تحصیلی نیز دانشجو می پذیرد. افراد می توانند در مقاطع تحصیلی مختلفی، بدون کنکور در دانشگاه های آزاد اسلامی ثبت نام نموده و درس بخوانند. دانشگاه آزاد در دو نوبت مهر و بهمن، نسبت به پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی و با کنکور، دانشجو می پذیرد. در واقع، این متقاضیان باید در زمان مقرر، حتما برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور اقدام نمایند. البته، آن ها برای ثبت نام باید شرایطی را دارا باشند و حتما در روز ثبت نام مدارکی را با خود به همراه داشته باشند. اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید در کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام کنید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله هر آن چه که باید در رابطه با این موضوعات بدانید را به طور کامل و مفصل برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. 

 

اطلاعیه:

ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی از تاریخ 29 خرداد ماه سال 1401 آغاز شده و تا تاریخ 5 تیر 1401 ادامه خواهد داشت.

 

 

زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

دانشگاه آزاد اسلامی مانند سایر مقاطع، در مقطع کاردانی به کارشناسی نیز در دو نوبت یعنی نیمسال اول (مهر ماه) و نیمسال دوم (بهمن ماه) اقدام به پذیرش دانشجویان می کند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که ثبت نام برای آن دسته از داوطلبانی که در رشته های با کنکور دانشگاه های سراسری شرکت نموده اند اما نسبت به اعلام علاقه مندی خود در این دانشگاه اقدام نکرده اند می توانند در انتهای کارنامه خود کد مربوط به انتخاب رشته این دانشگاه را انتخاب نموده و آن را ثبت نمایند.

برای دریافت دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر هر یک از داوطلبان می توانند در زمان مرداد ماه همزمان با انتخاب رشته دانشگاه های با آزمون و بدون آزمون سایر دانشگاه ها اقدام به ثبت نام نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که برای ثبت نام می توانید به سامانه دانشگاه آزاد مراجعه نمایید و پس از آن نسبت به انتخاب رشته و همچنین بارگزاری مدارک خود اقدام کنید.

اگر شما متقاضی تحصیل در نیمسال دوم تحصیلی در دانشگاه آزاد می باشید، جهت ثبت نام رشته های جدید بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانید در بهمن ماه نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایید. توجه کنید که ثبت نام در هر دو مقطع به صورت الکترونیکی می باشد و تنها برای آن دسته از داوطلبانی است که واجد شرایط تعیین شده می باشند. لازم به ذکر است که ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور 1400-1401  به دو صورت پیوسته و ناپیوسته قابل انجام می باشد.

 

برای آشنایی با رشته های جدید بدون کنکور دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

برای ثبت نام کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد هر یک از داوطلبان باید واجد شرایط عمومی و اختصاصی باشند. در غیر این صورت امکان ثبت نام را نخواهند داشت. آن دسته از داوطلبانی که فارغ التحصیل دیپلم نظام قدیم می باشند و مایل به ثبت نام رشته های کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد می باشند لازم است دارای مدارک پیش دانشگاهی و یا مدرک فنی و حرفه ای در هر یک از دانشگاه ها باشند.

چنانچه رشته های کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور را انتخاب نموده اید که نیازمند مهارت های جسمانی خاصی می باشد، لازم است از توانایی لازم برای رشته مورد نظر برخوردار باشند. تفاوتی ندارد رشته مذکور از جمله رشته های ترم مهر باشد و یا ترم بهمن در هر دو صورت دارا بودن این شرایط از جمله موارد ضروری می باشد. همچنین لازم به ذکر است آن دسته  از داوطلبانی که دارای مدرک کارشناسی می باشند، لازم است 18 واحد جبرانی را بگذرانند.

آن دسته از فارغ التحصیلانی که مایل به ثبت نام کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون می باشند، تنها می توانند در لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام به ثبت نام نمایند که مرتبط با رشته های مربوط به دیپلم خود باشند. در رابطه با داوطلبانی که دارای مدرک تطبیقی می باشند در دوره کاردانی پیوسته بلامانع می باشد. همچنین علاقه مندان ورود به رشته تربیت بدنی کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور رشته تربیت بدنی لازم است از مهارت های لازم برخوردار باشند.

 

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی پیوسته بدون کنکور 

در این بخش از مقاله به بررسی شرایطی خواهیم پرداخت که نه تنها در رابطه با دانشگاه آزاد، بلکه در مورد دانشگاه های سراسری، علمی کاربردی و غیر انتفاعی نیز صادق است و برای ثبت نام از مقطع کاردانی به کارشناسی، نیازمند داشتن این شرایط عمومی و اختصاصی خواهید بود.

شرایط عمومی:

 • داشتن اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • الزامی بودن انجام احکام عملی اسلام (انجام دادن واجبات و پرهیز از محرمات)
 • عدم داشتن سابقه عضویت در ساواک و فراماسونری و اعقاب آن
 • عدم احراز فساد اخلاقی
 • نداشتن شهرت به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی در طول تحصیل یا زمان اشتغال (در صورتی که در حال حاضر مشغول به کار هستید)
 • داشتن توانایی جسمی لازم و متناسب با رشته انتخابی
 • عدم داشتن اعتیاد به مواد مخدر و روان گردان ها

 

شرایط اختصاصی:

 • داوطلب می بایست دارای مدرک کاردانی معتبر که مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است، باشد. (الزامی)
 • چنانچه داوطلبی مدرک کاردانی خود را با معدلی کمتر از 14 دریافت کرده باشد، در زمانی که از رشته ای غیر مرتبط با رشته مقطع کاردانی خود پذیرفته شده باشد، می بایست 24 واحد جبرانی را بگذراند.
 • متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی از مقطع کاردانی که معلم حق التدریسی، نیروهای قراردادی و دبیر نهضت سواد آموزی هستند، در صورتی مجاز به انتخاب رشته خواهند بود که حکم کارگزینی خود را دریافت کرده باشند. در غیر این صورت، قبولی آن ها باطل خواهد بود.
 •  چنانچه داوطلب آقا باشد، داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت از خدمت (دائم و یا موقت) برای وی الزامی خواهد بود.

 

نحوه ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

آن دسته از داوطلبانی که مایل به ثبت نام و انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد می باشند، لازم است فرم مربوط به تقاضانامه را به صورت دقیق و با توجه به مندرجات موجود تکمیل نمایند. با توجه به اینکه کلیه اطلاعات و همچنین نکات مربوط به ثبت نام و پذیرش داوطلبان در فرم انتخاب رشته و ثبت نام درج شده است مسئولیت هر گونه اشتباه در رابطه با ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور هر گونه عواقب آن موجه شخص داوطلب می باشد.

چنانچه اقدام به ثبت نام کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون نموده اید، پس از تکمیل نمودن فرم مربوط به ثبت نام به هیچ عنوان امکان ویرایش این اطلاعات وجود نخواهد داشت لذا توصیه دانشگاه آزاد مبنی بر رعایت تمامی قواعد مندرج در دفترچه می باشد. همچنین لازم به ذکر است که تنها امکان ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد وجود خواهد داشت و به همین دلیل می توانید نسبت به ثبت نام موجود اقدام نمایید. در ادامه مقاله به بررسی نحوه کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور خواهیم پرداخت، لذا با ما همراه باشید.

 

راهنمای تصویری نحوه کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

برای انجام ثبت نام مقطع کاردانی به کارشناسی ابتدا می بایست از شرایط گفته شده در بخش های فوق اطمینان یابید. در مرحله بعد با پرداخت هزینه لازم، کارت اعتباری مربوطه را خریداری کرده و شماره سریال 12 رقمی آن را دریافت کنید. از طریق راهنمایی تصویری زیر نیز می توانید نام نویسی خود را تکمیل کنید.

 • به عنوان نخستین گام از مرحله ثبت نام، می بایست  وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org شوید و از طریق منوی موجود در سمت راست صفحه، گزینه “کاردانی به کارشناسی” را انتخاب نمایید.

ورود به سامانه سنجش کشور برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی

 • در این مرحله باید بر روی لینک فعال “پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته مهر / بهمن ماه سال 1401 “ کلیک نمایید.

انتخاب گزینه پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته مهر و بهمن

 • در مرحله بعد، پس از انتخاب لینک فعال باید از طریق سایت سازمان سنجش کشور کارت اعتباری لازمه را به صورت الکترونیکی خریداری کنید. برای انجام این کاربر روی گزینه خرید کارت در قسمت راست صفحه کلیک کنید.

خرید کارت الکترونیکی برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی

 

 • پس از مطالعه قوانین و ضوابط نشان داده شده، می بایست تیک مربوط به گزینه “ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط، شماره پیگیری پرداخت را نیز یاد داشت نموده ام” را فعال کرده و گزینه “ادامه روند پرداخت” را انتخاب نمایید.

مطالعه و پذیرش قوانین و ضوابط سامانه سنجش

 

 • در این مرحله اطلاعات کارت بانکی خود را برای پرداخت هزینه کارت اعتباری وارد کنید و سپس بر روی گزینه پرداخت کلیک نمایید.

ورود به صفحه درگاه بانکی و پرداخت هزینه کارت

 • پس از پرداخت به صفحه اول بازگردید و سپس بر روی گزینه “تایید و ادامه _ گام بعدی” کلیک نمایید.

تایید و ادامه مراحل ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

 

 • در این مرحله باید پس از فعال کردن تیک عبارات نشان داده شده در تصویر زیر، کادرهای مربوط به عبارت امنیتی و سریال ثبت نام 12 رقمی که در مرحله قبل یادداشت کرده بودید  را تکمیل نمایید و سپس بر روی گزینه تایید بفشارید.

وارد کردن سریال 12 رقمی دریافت شده در مراحل قبلی

 

پس از گذراندن مراحل گفته شده، می بایست نسبت به بارگذاری عکس و تکمیل فرم ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام کنید. توجه داشته باشید که در صورت تکمیل مراحل ثبت نام، می بایست کد پیگیری را که سایت به شما ارائه می دهد یادداشت کنید و نزد خود نگه دارید.

 

جهت آشنایی بیشتر بر روی راهنمای جامع انتخاب رشته دانشگاه آزاد کلیک کنید. 

 

ثبت نام کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون

برای ثبت نام کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون ابتدا لازم است که دفترچه را دانلود نمایید. با توجه به اینکه تمامی قوانین و ضوابط مربوط به ثبت نام در این دفترچه ذکر شده است، لذا برای ثبت نام لازم است به دقت آن را مطالعه نمایید. در غیر این صورت هر گونه خطا و اشتباه بر عهده شخص داوطلب می باشد و دانشگاه آزاد هیچ گونه تعهدی در این زمینه بر عهده نخواهد داشت. همچنین در صورتی که برای ثبت نام به مراکز کافی نت ها مراجعه می نمایید، دقت داشته باشید که اطلاعات شما را به صورت اشتباه وارد ننمایند.

یکی از سوالات داوطلبان به هنگام ثبت نام کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون به قوانین مربوط به شرط معدل برای رشته های کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور باز می گردد. این قانون برای رشته های مختلف می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال در برخی از رشته ها تاثیر معدل صفر می باشد و نیازی نیست که شما معدل بالایی داشته باشید. دانشگاه ها برای ثبت نام و همچنین پذیرش در برخی از موارد با یکدیگر متفاوت می باشند.

برای اطلاع دقیق از تمامی شرایط کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور و همچنین انجام ثبت نام کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون بدون هیچ گونه خطایی می توانید با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا شما را از خدمات لازم بهره مند نمایند.

 

رشته های کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

در این قسمت از مقاله تعدادی از رشته هایی را که می توانید در مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور انتخاب نمایید را لیست کرده ایم. چنانچه با سوال و یا اشکالی مواجه شدید، می توانید با کارشناسان ما در ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. 

کارشناسی ناپیوسته علوم آزمایشگاهی دامپزشکی کارشناسی ناپیوسته مهندسی فناوری صنایع شیمی کارشناسی ناپیوسته آموزش ریاضی
کارشناسی ناپیوسته مهندسی منابع طبیعی – محیط زیست کارشناسی ناپیوسته معماری کارشناسی ناپیوسته ارتباط تصویری
کارشناسی ناپیوسته مدیریت بازرگانی کارشناسی ناپیوسته آموزش زبان انگلیسی کارشناسی ناپیوسته آموزش و پرورش ابتدایی
کارشناسی ناپیوسته مهندسی فناوری مکانیک خودرو کارشناسی ناپیوسته مهندسی نرم افزار کامپیوتر کارشناسی ناپیوسته مدیریت دولتی
کارشناسی ناپیوسته تکنولوژی برق – قدرت کارشناسی ناپیوسته مهندسی تولیدات گیاهی کارشناسی ناپیوسته مهندسی اجرایی عمران
کارشناسی ناپیوسته ایمنی صنعتی و محیط کار

 

مدارک لازم برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد

در بخش قبلی مقاله تمامی مراحلی را که می بایست داوطلبان کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بگذرانند بیان کردیم. همانطور که مطالعه کردید در مرحله آخر می بایست فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و مدارکی را ارائه نمایید. در این بخش از مقاله به بیان مدارک لازم برای ارائه در سامانه سنجش می پردازیم تا بتوانید پیش از اقدام به ثبت نام تمامی مدارک را آماده نمایید و ثبت نامی راحت را داشته باشید. این مدارک عبارتند از:

 • فايل عكس اسكن شده: داوطلبان ثبت نام کاردانی به کارشناسی می بايست يک قطعه عكس پرسنلی از خود را اسكن کرده و فايل آن را برای ارسال از طريق برنامه ثبت نام اينترنتی آماده نمايد:
 1. عكس 4×3 يا 4×6 كه در سال جاری گرفته شده باشد و عكس تمام رخ باشد.
 2. عكس اسكن شده فقط بايد با فرمت JPG داشته باشد.
 3. اندازه عكس اسكن شده بايد حداكثر 400×300 پيكسل و حداقل 300×200 پيكسل باشد.
 4. تصوير داوطلب بايد واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لكه باشد.
 5. حجم فايل ذخيره شده عكس نبايد از 70 كيلو بايت بيشتر باشد.
 6. حاشيه های زايد عكس اسكن شده بايد حذف شده باشد.
 7. تا حد ممکن عكس رنگی باشد و نیز دارای زمينه سفيد باشد.
 • كارت اعتباری ثبت نام: توجه کنید که اين كارت از طريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور خريداری خواهد شد (در مراحل قبل این کارت را خریداری کرده بودید).
 • فرم معلوليت: برای آن دسته از داوطلبانی كه نابينا يا كم بينا، ناشنوا يا كم شنوا و يا معلول جسمی حركتی می باشند، ارائه فرم معلولیت الزامی می باشد.

 

اخبار مرتبط با کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون آزمون 

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد آغاز شد 

ثبت‌نام بدون کنکور مقطع کارشناسی ارشد رشته‌های پزشکی و غیر پزشکی سال ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه آزمون دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org آغاز شد.

نتایج تکمیل ظرفیت بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته اعلام شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج تکمیل ظرفیت دوره کارشناسی ناپیوسته پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی سامانه www.azmoon.org قرار گرفت.

ثبت‌نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه آزاد آغاز شد

بر این اساس، متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org از نتیجه نتایج تکمیل ظرفیت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته نیمسال دوم ۱۴۰۰ دانشگاه مطلع شوند.

خلاصه مطلب

با شروع زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور بر آن شدیم تا به توضیح و ارائه راهنمایی هایی در رابطه با نحوه ثبت نام، رشته های موجود، مدارک لازم و … بپردازیم. همانطور که در این مقاله مطالعه کردید برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی چه در دانشگاه آزاد و چه دانشگاه های سراسری و علمی کاربردی و سایر می بایست دارای شرایطی باشید. پس از دارا بودن آن شرایط، می بایست شرایط اختصاصی و عمومی را نیز برای تحصیل و ثبت نام مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور را نیز داشته باشید. این مقاله، مقاله ای جامع و کامل بوده و متقاضیان می توانند پس از مطالعه دقیق، چنانچه با اشکال و یا ابهامی رو به رو شدند با مشاوران و کارشناسان ما در ایران تحصیل تماس حاصل نمایند. همچنین می توانید برای ما کامنت بگذارید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ گوی سوالات شما خواهند بود.

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 
5/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور 1401 در چه زمانی امکان پذیر است؟

ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور 1401 در دو نیمسال مهر و بهمن ماه امکان پذیر است. 

ثبت نام کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون در چه سامانه ای صورت میگیرد؟

همانطور که در مقاله توضیح داده شد، برای ثبت نام کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون از طریق سامانه سنجش اقدام نمایید. 

شرایط اختصاصی کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد چیست؟

شرایط اختصاصی کاردانی پیوسته و ناپیوسته بطور کامل در مقاله فوق شرح داده شده است. لطفا مقاله را مطالعه کنید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. taha
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۸

  سلام چطوری دو تا رشته را انتخاب می کنیم من یکی رو انتخاب می کنم بعدی رو میزنه مجاز به انتخاب این رشته نیستید

  • gholizadegan
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام روزتان بخیر برای با ازمون 150 تا ازاد 100 تا بدون کنکور 20 تا رشته میتوانید اگر میزند مجاز نمیباشید احتمالا تایم تمام شده است

 2. صادق واحدی
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

  سلام وقتتون بخیر؛ ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور از طریق چه سامانه ای صورت می گیرد؟

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۱

   سلام روزبخیر
   از طریق سایت azmoon.org اقدام کنید

  • gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۶

   سلام روز بخیر برای دانشگاه ازاد سایت ازمون دات اوار جی برای دانشگاه پیاو نور و علمی کاربردی سایت سازمان سنجش

 3. نازنین زینب
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۶

  سلام روزتون بخیر؛ ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون آزمون در چه سامانه ای صورت میگیرد؟

 4. احمدرضا
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

  سلام روزتون بخیر؛ من میخوام برای کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام کنم اما کارت اعتباری لازم برای انجام این کار رو نمیدونم از کجا باید بخرم اگر ممکنه من رو راهنمایی کنید.

   • اکبری
    ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۲

    سلام و عرض خسته نباشید. در انتخاب رشته به این مشکل برخوردم.
    «کد رشته محل در رشته امتحانی 0 یافت نشد» لطفاً کمکم کنید وقتی نمونده. یعنی تنها یک رشته میشه انتخاب کرد؟!

    • karimi
     ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 5. علی
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۱

  سلام .من در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ترم آخرم متاسفانه به دلایل مشکلات خانوادگی وبیماری مادرم نتوانستم به موقع ثبت نام کنم در مقطع کاردانی به کارشناسی از طریق سایت سازمان سنجش .الان چگونه میتونم دریکی از دانشگاههای آزاد یا علمی کاربردی برای مقطع کارشناسی ادامه تحصیل دهم.خواهش میکنم یه فکری برام بکنید.در غیراینصورت باید خدمت برم.چون ۲۳ سال سن دارم.ممنونم

  • mohammadi
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

   سلام وقت به خیر
   برای کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی میتوانید به سازمان سنجش درخواست بزنید.لینک ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد فعال است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 6. کامراد
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

  سلام من در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی رشته عمران اموپیمانها خوانده ام میخواهم در کارشناسی در دانشگاه آزاد تغییر رشته بدم به مهندسی برق و قدرت، امکان پذیره؟

  • karimi
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام بله برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

ایران تحصیل
تماس با مشاور