ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت 1402 + لینک دریافت

کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

همه افراد علاقه مند به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد باید چند روز قبل از آزمون از طریق سازمان سنجش کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت خود را دریافت نمایند .داوطلبانی که قبلا مراحل ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی را تکمیل کرده اند، می توانند در تاریخ های مقرر که در این مقاله ذکر شده است، با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش پزشکی کشور نسبت به دریافت کارت کنکور ارشد وزارت بهداشت اقدام کنند.ما در ادامه راهنمای تصویری کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت را به صورت کامل برای شما بیان کرده ایم.

گفتنی است که به همراه داشتن این کارت و تطابق اطلاعات مندرج با فرم ثبت نامی الزامی می باشد. از این رو، چنانچه در هنگام دریافت کارت آزمون ارشد وزارت بهداشت با مشکل یا سوالی مواجه شدید، می توانید از طریق ارتباط با همکاران ما در ایران تحصیل، تمام راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

 

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت 

داوطلبانی که قصد ورود به مقطع کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی را دارند، بایستی از سد آزمون وزارت بهداشت عبور کنند.

افرادی که قصد شرکت در این آزمون را دارند، می بایست پس از ثبت نام و تکمیل مدارک خواسته شده و نیز اطلاع از منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت مهندسی پزشکی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، برای حضور در جلسه آزمون کارت ورود به جلسه را به همراه داشته باشید.

در کنکور سال جاری نیز لازم است که همه متقاضیان در بازه زمانی اعلام شده، نسبت به دریافت این کارت اقدام نمایند. زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت در حدود 3 تا 5 روز قبلاز برگزاری آزمون می باشد که علاقه مندان شرکت در آزمون می توانند آن را دریافت نمایند.

اما از آنجایی که کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت معمولا در اوایل خرداد ماه برگزار می شود ، می توان اینگونه تخمین زد که اواخر اردیبهشت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت منتشر و قابل دسترسی برای داوطلبین می باشد.

توجه داشته باشید که مهلت های تعیین شده محدود بوده و معمولا تمدید نمی گردد. بنابراین، توصیه می شود که برای این امر وارد عمل شوید.

 

به منظور اطلاع از شرایط کنکور وزارت بهداشت بر روی لینک مربوطه کلیک فرمایید.

 

نحوه دریافت  کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت

همانطور که در بالا نیز ذکر دریافت کارت کنکور ارشد وزارت بهداشت به صورت اینترنتی انجام می گیرد. برای این منظور، لازم است که متقاضیان گرامی با استفاده از کد رهگیری که در هنگام نام نویسی دریافت نموده اند و سایر مشخصات خواسته شده، به سایت sanjeshp.ir مراجعه و برای اخذ آن اقدام کنند.

نکته دیگر آنکه، داوطلبان در این کارت می توانند راهنمای آزمون را نیز دریافت کنند. در ادامه با روند ورود به کنکور ارشد وزارت بهداشت و نحوه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت آشنا می شویم.

 

راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت

 • وارد کردن آدرس اینترنتی سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir 
 • کلیک بر روی گزینه “کارت ورود به جلسه آزمون” مطابق تصویر زیر

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت

 

 • وارد کردن کد رهگیری، در این مرحله بعد از اینکه کد رهگیری را وارد نمودید کارت ورود به جلسه به شما نشان داده شده و قابل چاپ است.

 

مراحل دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت

اطلاعیه

نداشتن کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به منزله غیبت محسوب می شود.

 

رفع نقص پس از دریافت کارت کنکور ارشد وزارت بهداشت

در کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت هر کدام از شرکت کنندگان، اطلاعات شخصی اعم از نام و نام خانوادگی، رشته امتحانی، آدرس حوزه امتحانی، معدل و … درج شده است.

داوطلبان می بایست پس از دریافت این کارت، حتما با دقت موارد درج شده در آن را مطالعه کنند تا بعدا با مشکل مواجه نشوند.

اما چنانچه در زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت، درهر کدام از اطلاعات وارد شده شاهد اشتباه یا تناقضی بودید، می توانید برای رفع آن اقدام کنید.

برا این منظور، سازمان سنجش باجه های رفع نقصی را در نظر گرفته است که داوطلبان با مراجعه به آن ها می توانند اشکلات موجود را گزارش و برطرف نمیاند.

البته این کار معمولا به صورت حضوری انجام می گیرد. به شکلی که همزمات با صدور کارت ورود به جلسه، آدرس باجه های همه استان ها در سایت سنجش قرار گرفته و متقاضیان می توانند برای این امر به نزدیکترین باجه محل زندگی خود مراجعه فرمایند.

همچنین، برای اطلاع دقیق از آدرس باجه های نزدیک به محل زندگی تان می توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

 

جهت اطلاع از نحوه ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

ویرایش معدل در هنگام دریافت کارت کنکور ارشد وزارت بهداشت

سازمان سنجش آموزش پزشکی کشور، در هر نوبت از ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، برای رفاه حال داوطلبان، سه مهلت مشخص را جهت ویرایش اطلاعات ثبت نامی و یا نام نویسی جاماندگان معرفی می کند.

یکی از این فرصت ها که نهایی ترین مهلت ویرایش نیز به شمار می رود، به زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت مربوط می شود البته، موارد قابل ویرایش در این بازه زمانی محدودتر بوده و مختص ویرایش معدل است.

گرچه همه متقاضیان می توانند از این فرصت استفاده کنند، اما مهم ترین دلیل آن برای داوطلبینی است که دانشجوی سال آخر مقطع کارشناسی بوده اند و در زمان اصلی ثبت نام هنوز معدل کل را اخذ نکرده بودند تا آن را درج کنند.

ازاین رو، این عزیزان می توانند با مراجعه به سایت مربوطه، قبل از دریافت کارت کنکور ارشد وزارت بهداشت به اصلاح یا درج معدل خود بپردازند.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شهریه ارشد وزارت بهداشت وارد شوید.

 

 

چند نکته در مورد دریافت کارت کنکور ارشد وزارت بهداشت

در بالا به نحوه رفع نواقص کارت ورود به کنکور وزارت بهداشت پرداختیم، اما بهتر است که چند نکته مهم دیگر را در این مورد به اطلاع متقاضیان عزیز برسانیم.

برای تعدادی از داوطلبان این سوال مطرح می شود که کدام اطلاعات توسط خود شخص قابل تغییر بوده و کدام یک باید توسط سازمان سنجش اصلاح گردد.

 

 • برای مواردی همچون نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، کد ملی، دین، تاریخ فارغ التحصیلی، سهمیه های کنکور کارشناسی ارشد از جمله سهمیه 5 درصد ایثارگران، معدل آخرین مدرک تحصیلی و شاغل قراردادی (نام دستگاه)، داوطلب خود می تواند اصلاحات لازم را انجام دهد.
 • برای تغییر مشخصاتی همچون معلولیت، مقطع تحصیلی، اولویت انتخابی، نیازمند منشی، جنس و یا عنوان رشته تحصیلی باید به باجه های رفع نقص مراجعه شود.
 • اگر قصد مراجعه به باجه های رفع نقص را دارید، کارمندان مربوطه به طور معمول روز بعد از اعلام زمان دریافت کارت ورود به جلسه در دفاتر حاضر هستند و در ساعات اداری پاسخگویی مراجعه کنندگان می باشند.
 • سهمیه 25 درصدی ایثارگران قابل ویرایش نیست. به همین دلیل توصیه می کنیم که حتما در زمان ثبت نام در وارد کردن اطلاعات این بخش نهایت دقت را داشته باشید. البته، در برخی از مواقع می توان از طریق مراجعه به بنیاد شهید و امور ایثارگران این کار را انجام داد.
 • اگر نقص کارت به مواردی همچون نداشتن عکس، عدم مهر، عدم وضوح کافی و یا عکس اشتباهی مربوط باشد، متقاضی می تواند با به همراه داشتن دو قطعه عکس، کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت و کارت ملی خود به باجه های رفع نقص مراتب را گزارش دهد.
 • چنانچه در فرم ثبت نام اولیه خود، سهمیه خاصی را علامت زده اید اما ارگان مربوطه آن را تایید نکرده است، لازم است که دو روز پس از برگزاری آزمون، از نهادهای ذیربط پیگیر شوید. چرا که در صورت عدم تایید این ارگان ها، سهمیه های درخواستی ثبت شده در فرم نام نویسی، هیچ گونه تاثیری نخواهند داشت.

 

چند نکته در مورد دریافت کارت کنکور ارشد وزارت بهداشت

 

به منظور دریافت رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بر روی لینک مربوطه کلیک فرمایید.

 

 

نکات پایانی در مورد ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت

پس از اینکه با عنایت به خدای متعال فرایند دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت به اتمام رسید و از صحت همه موارد آن مطمئن شدید، نوبت به چاپ آن می رسد.

سعی کنید برگه راهنمایی را که همراه با کارت در اختیارتان قرار می گیرد را مطالعه کنید تا از همه توصیه ها و اطلاعات ذکر شده در آن مطلع شوید.

برای روز جلسه آزمون، حتما مدارکی همچون کارت ملی و کارت ورود به جلسه را همراه خود داشته باشید. همچنین، به دلیل شرایط کرونایی، علاوه بر مداد و پاک کن، حتما یک یا دو ماسک را جهت بالا بردن ایمنی بر سر جلسه ببرید.

مسئولان مربوطه نیز اعلام کرده اند که همه نکات بهداشتی و ضدعفونی در همه حوزه های امتحانی رعایت خواهد شد.

 

اخبار پیرامون کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت

 • کارت آزمون ارشد 28 اردیبهشت 1401توزیع شد

 آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه ۲۸، ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ماه برگزار شد و بیش از ۶۴۷ هزار داوطلب در این دوره شرکت کردند.

 • لغو قبولی درصورت مغایرت معدل داوطلبان کارشناسی ارشد

رئیس مرکز تحقیقات، ارزشیابی، اعتبار سنجی و تضمین کیفیت آموزش عالی گفت: داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد  توجه کنند در صورت قبولی مغایرت معدل و قبولی با معدلی بالاتر از میزان واقعی، از ادامه تحصیل آنها در دانشگاه قبول شده ممانعت می‌شود و هیچ اغماضی در این مساله صورت نمی‌گیرد.

 

خلاصه مطالب

در این مقاله به راهنما و زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت پرداختیم و تلاش کردیم تا موارد لازم جهت رفع نقص احتمالی یا ویرایش معدل را خدمت شما عزیزان توضیح دهیم.اگر در این رابطه با هر گونه مسئله ایی روبرو شدید، و یا به دنبال آگاهی از جدیدترین اخبار مربوط به برگزاری و تاریخ اعلام نتایج آزمون هستید، کارشناسان ما در کنار شما هستند.

بدین منظور، کافی است که از طریق شماره های زیر در همه روزهای کاری هفته از ساعت 8 صبح الی 1 جهت مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با ما تماس بگیرید.

 

برای دریافت پی دی اف مقاله کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت کلیک کنید.

 

5/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت در چه زمانی منتشر می شود؟

طبق آخرین اطلاعیه ها، کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت  از اواخر اردیبهشت ماه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

برای دریافت کارت کنکور ارشد وزارت بهداشت به کجا مراجعه کنیم؟

برای این منظور می توانید به سایت سنجش آموزش پزشکی مراجعه فرمایید.

آیا در هنگام اخذ کارت کنکور ارشد وزارت بهداشت امکان ویرایش وجود دارد؟

بله. متقاضیان می توانند در مهلت دریافت کارت ورود به جلسه، موارد جزئی از جمله معدل خود را وارد یا اصلاح نمایند.

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور