ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

پیگیری پرونده قضایی با رمز شخصی

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۲
 • تاریخ بروزرسانی: ۹ اسفند ۱۴۰۱
پیگیری پرونده قضایی با رمز شخصی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

پیگیری پرونده قضایی با رمز شخصی امکان پذیر شد. در صورت ورود به سامانه استعلام پرونده قضایی با رمز شخصی می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعبه های دادگاه، به راحتی با مراجعه به سامانه مورد نظر پرونده خود را پیگیری نمایید. استعلام پرونده با رمز در صورتی امکان پذیر است که شما قبلا در سامانه ثنا ثبت نام نموده باشید. برای جلوگیری از اتلاف وقت و پیگیری سریع تر می توانید با کارشناسان قضایی ما که شماره های آنان در جدول زیر موجود است تماس حاصل نمایید.

جهت پیگیری پرونده قضایی با رمز شخصی کافی است شما اطلاعاتی همچون کد 16 رقمی ثنا را داشته باشید تا بتوانید با مراجعه به این سامانه، ابلاغ و پرونده خود را مشاهده نمایید. جهت انجام ثبت نام در سامانه ثنا ابتدا لازم است به صورت اینترنتی اقدام نموده و پس از آن، جهت انجام سایر امور با مراجعه به دفاتر خدمات قضایی نسبت به سایر مراحل به صورت حضوری اقدام نمایید. معمولا به صورت اتوماتیک پس از صدور ابلاغ پیامکی برای شخص ارسال می گردد مبنی بر اینکه به سامانه مراجعه نماید.

 

 

برای پیگیری پرونده قضایی با رمز شخصی و همچنین رفع مشکل ورود به سایت با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

برای پیگیری پرونده قضایی با رمز شخصی نیازی به مراجعه حضوری به مراکز قضایی نخواهد بود و با استفاده از سامانه این کار امکان پذیر است

 

 

اقدامات لازم برای پیگیری پرونده قضایی با رمز شخصی

همانطور که ذکر گردید، برای پیگیری و انجام اقدامات لازم باید ابتدا در سامانه ثنا ثبت نام نمایید. انجام ثبت نام در این سامانه ابتدا لازم است به عنوان شحص حقیقی یا حقوقی برای پیگیری پرونده قضایی در سایت ثنا اقدام نمایید. بنابراین جهت انجام این امور ابتدا به سامانه sana.adliran.ir مراجعه نمایید. پس از ورود به سامانه مورد نظر، برای تکمیل اطلاعات با صفحه ای همانند تصویر زیر روبه رو خواهید شد.

 

اقدامات لازم برای پیگیری پرونده قضایی با رمز شخصی

 

پس از اینکه مراحل مربوط به ثبت نام را در سامانه به انجام رساندید، حال لازم است با استفاده از رمز شخصی ورود به سامانه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه نموده و برای انجام مراحل احراز هویت اقدام نمایید. برای فعال نمودن رمز شخصی خود لازم است کدملی را با خود به همراه داشته باشید تا بتوانید رمز شخصی را با استفاده از مرحله پیگیری کردن پرونده قضایی به انجام برسانید. تمامی ابلاغ های شما در این سامانه قابل مشاهده خواهد بود.

شما میتوانید تمامی این فرایند را در مرورگر تلفن همراه خود نیز انجام دهید و از قابلیت هایی همچون مشاهده ابلاغیه قضایی با موبایل به سادگی استفاده کنید.

در صورتی که سامانه برای شما بارگذاری نمی شود و یا اینکه جهت انجام ثبت نام نیاز به کسب راهنمایی بیشتری دارید می توانید با شماره های 099072952 (از سراسر کشور) و 9099075307 (از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید.

 

برای اطلاع پاسخ این سوال که چگونه غیبت سربازی را پاک کنیم؟ بر روی لینک کلیک کنید

 

 

 

پیگیری پرونده قضایی با رمز شخصی با استفاده از سامانه ثنا

علاوه بر راه هایی معرفی شده برای دریافت ابلاغ های الکترونیک می توانید برای پیگری پرونده خود، از این سامانه استفاده نمایید. بنابراین برای انجام این کار در اولین اقدام لازم است به سایت پیگیری پرونده قضایی با https://adliran.ir/Home/SelectLink/2 مراجعه نمایید. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، پس از اینکه به سایت وارد شوید، درگاه خدمات الکترونیک قضایی با تصویری همانند تصویر زیر روبه رو خواهید شد که در اینجا می توانید با توجه به سایت مورد نظر، یکی از دو گزینه های مربوط به سامانه اصلی ابلاغ الکترونیک و یا سامانه پشتیبان ابلاغ الکترونیک را انتخاب نمایید. اگر قصد پیگیری پرونده را دارید لازم است بر روی سامانه اصلی ابلاغ الکترونیک کلیک نمایید.

 

پیگیری پرونده قضایی با رمز شخصی با استفاده از سامانه ثنا

 

پس از اینکه به سایت وارد شدید، در قسمت مربوط به اطلاع رسانی بر روی گزینه “اطلاع رسانی با رمز پرونده” کلیک کنید تا بتوانید برای استعلام پرونده با رمز اقدام نمایید. برای ورود به سامانه استعلام پرونده قضایی با رمز شخصی لازم است شماره ملی خود و همچنین رمز شخصی را وارد نمایید. رمز شخصی شما همان رمزی است که در سامانه ثنا به شما ارائه نموده است. در صورتی که ثبت نام شما در ثناد با موفقیت به انجام رسیده باشد اما رمز عبور خود را فراموش نموده باشید می توانید بر روی رمز عبور کلیک نمایید.

 

ورود به سامانه استعلام پرونده قضایی با رمز شخصی

 

پس از اینکه اطلاعاتی که در بالا توضیح داده شد را به درستی به ثبت رساندید، حال وارد صفحه ای همانند تصویر زیر خواهید شد که همانطور که مشاهده می نمایید لازم است رمز موقتی که به شماره ثبت نام ثنا داده اید ارسال خواهد شد و از همین طریق می توانید برای پیگیری پرونده قضایی با رمز شخصی اقدام نمایید. دقت داشته باشید که عدد مربوط به تصویر را نیز به هنگام ورود وارد نمایید. در صورتی که سیستم شما این سامانه را ناایمن می داند، در این رابطه می توانید با ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

 

 

 

برای اطلاع از نحوه بیمه افراد بدون کارت پایان خدمت بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

استعلام پرونده با رمز

برای استعلام پرونده با رمز می توانید به دو صورت اقدام نمایید همانطور که در روش های قبلی که ذکر گردید، شما می توانید با استفاده از سامانه ثناد اقدام به ورود به سامانه استعلام پرونده قضایی با رمز شخصی نمایید. راه دیگری که قوه قضاییه برای کلیه افراد در نظر گرفته این است که می توانند کلیه شهروندان با استفاده از پرونده خود و پس از دریافت پیامک کوتاه نسبت به مشاهده رمز اقدام نمایند. امکان استفاده از سرویس پیامکی برای مواردی همچون دریافت خلاصه پرونده، دریافت رمز پرونده ،دریافت شعبه رسیدگی کننده و آدرس، ارسال پیشنهاد و یا انتقاد می تواند صورت پذیرد.

برای استفاده از سامانه پیامکی و همچنین پیگیری پرونده قضایی با رمز شخصی می توانید عدد صفر را به شماره 500049 و یا 1000493 ارسال نمایید. همچنین در صورتی که مایل به دریافت اطلاعاتی در رابطه با راهنمای دریافت خلاصه پرونده، راهنمای دریافت رمز پرونده، راهنمای دریافت شعبه رسیدگی کننده و آدرس، راهنمای ارسال پیشنهاد و یا انتقاد و همچنین نحوه دریافت تمامی این خدمات به شماره های ذکر شده در بالا می باشید می توانید پیامکی را ارسال نمایید.

 

برای دریافت کد سخا از طریق پیامک بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

ورود به سامانه استعلام پرونده قضایی با رمز شخصی با پیامک

در صورتی که اطلاعات و مراحل بالا را به درستی طی نموده باشید، برای دریافت خدمات ارائه شده در بالا حال باید ابتدا عدد یک و پس از آن شماره پرونده و سپس شماره فرعی پرونده و سپس، رمز شخصی خود را وارد کنید. همچنین در صورتی که مایل هستید تا از آخرین وضعیت پرونده اطلاع یابید می توانید رمز شخصی خود را به سرشماره ای که قوه قضاییه تعیین نموده است به صورت پیامک ارسال نمایید.

 

برای انجام ثبت نام امریه سربازی قوه قضاییه سال  بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با نحوه پیگیری پرونده قضایی با رمز شخصی ارائه نماییم. در صورتی که برای ورود به سامانه استعلام پرونده قضایی با رمز شخصی مسئله ای دارید و یا اینکه مایل به انجام ثبت نام الکترونیک در سامانه ثناد می باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. دقت داشته باشید که استعلام پرونده با رمز تنها با استفاده از راه هایی که ارائه شد امکان پذیر است.

 

 

برای رفع مشکلات مربوط به پیگیری پرونده قضایی و بازیابی رمز عبور و همچنین رفع مشکلات مربوط به ثناد با کارشناسان ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

مطالب مرتبط

پیگیری پرونده قضایی با رمز شخصی

 

4/5 - (4 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا برای پیگیری پرونده قضایی با رمز شخصی نیاز به مراجعه حضوری است؟

برای دریافت رمز عبور خود ابتدا باید در سامانه ثناد ثبت نام نموده باشید و پس از آن، سایر اقدامات را به صورت الکترونیک انجام دهید.

آیا پس از ورود به سامانه استعلام پرونده قضایی با رمز شخصی امکان مشاهده ابلاغ های قبلی وجود دارد؟

بله. با توجه به اینکه پرونده ثبت شده شما به صورت الکترونیک می باشد، لذا امکان مشاهده تمام ابلاغ های قبلی نیز وجود دارد.

برای استعلام پرونده با رمز چه اقدامی باید انجام داد؟

امکان استعلام با استفاده از سامانه و همچنین پیامک وجود خواهد داشت.کافی است اطلاعات خود را به درستی وارد نمایید.

برای پیگیری پرونده قضایی با رمز شخصی آیا رمز ثابت وجود دارد؟

برای ورود به سامانه شما یک رمز ثابت نیاز خواهید داشت و یک رمز موقت که باید هر یک از آن ها را در زمان مقرر وارد نمایید.

 

 

نظرات

2 دیدگاه دربارهٔ «پیگیری پرونده قضایی با رمز شخصی»

 1. Avatar photo ناهید خسروی نجف ابادی گفت:

  اشتراک در سامانه استعلام قوه قضائیه ودریافت کد سخا

  1. Avatar photo مشاور راهدار گفت:

   سلا برای دریافت مشاوره کامل در این خصوص میتوانید تماس بگیرید9099075307

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام حوزه علمیه خواهران

  ثبت نام پذیرش حوزه علمیه خواهران 1403 – زمان، شرایط whc.ir

  افراد علاقه‌مند در رشته‌های معارف و حوزوی می‌توانند برای ثبت نام حوزه علمیه خواهران در سال جاری اقدام نمایند. حوزه علمیه خواهران برای سه مقطع عمومی (کارشناسی)، عالی (کارشناسی ارشد) و تخصصی (دکتری) دانشجو می‌پذیرد. بنابراین داوطلبان می‌توانند بعد از...
 • اعلام نتایج آزمون عملی فنی حرفه ای

  اعلام نتایج آزمون عملی فنی حرفه ای 1403 + جواب portaltvto

  اعلام نتایج آزمون عملی فنی حرفه ای حدود 20 الی 30 روز بعد از تاریخ آزمون است. داوطلبانی که در آزمون ادواری هر کدام از مهارت‌های فنی حرفه ای شرکت نموده‌اند، در زمان اعلام نتایج آزمون عملی فنی با مراجعه...
 • کارت ورود به جلسه آزمون ادواری فنی حرفه ای

  کارت ورود به جلسه آزمون ادواری فنی حرفه ای ۱۴۰۳

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ادواری فنی حرفه ای برای متقاضیان این آزمون اعلام شد، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون آنلاین فنی حرفه ای از طریق سامانه Portaltvto امکان پذیر است. متقاضیان از طریق این سامانه می‌توانند...
 • شرایط استخدام آموزش و پرورش

  شرایط استخدام آموزش و پرورش + بخشنامه جدید 1403

  امروزه بسیاری از فارغ التحصیلان در رشته های مختلف به دنبال اطلاع از شرایط استخدام آموزش و پرورش هستند، چرا که فرهنگیان آموزش و پرورش و معلمان ساعات کمتری نسبت به کارمندان مشغول کار دارند و همچنین از حقوق بازنشستگی...
تماس با مشاور