ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

پزشکی بدون کنکور

پزشکی بدون کنکور

پزشکی بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

همه ما می دانیم که رشته های پزشکی در سر تا سر جهان الخصوص در کشور عزیزمان ایران متقاضیان و طرفداران بسیار زیادی دارند. به همین دلیل، قبولی در کنکور این رشته ها دشوار تر از سایر رشته های تحصیلی می باشند. لذا، برخی از افراد به دنبال راهی هستند تا در رشته پزشکی بدون کنکور قبول شوند. این امکان در سال های گذشته برای افراد فراهم شد اما، مخالفت های بسیاری را به همراه داشت. بنابراین، این طرح به طور کامل حذف شد و هم اکنون هیچ یک از دانشگاه های ایران بدون کنکور در رشته پزشکی دانشجو نمی پذیرند.

البته، لازم به ذکر است تا بدانید که افراد می توانند در مقاطع مختلف و در سایر رشته های پزشکی، بدون شرکت در کنکور درس بخوانند. در واقع، آن ها می توانند در بخش تربیت نیروی کاردانی و در رشته هایی همچون: کاردانی بهداشت دهان، کاردانی فوریت های پزشکی، کاردانی هوشبری و … درس بخوانند. اگر شما هم جز این افراد هستید و می خواهید با شرایط ثبت نام در این رشته ها آشنا شوید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله هر آنچه که باید در رابطه با این موضوع بدانید را به طور کامل و مفصل برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد.

 

شرایط تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور

 

 

شرایط پزشکی بدون کنکور 

پزشک شدن همواره یکی از رویاهای بزرگ افراد جامعه است و همین امر هم باعث شده است تا رشته تجربی در میان بسیاری از جوانان و والدینشان از محبوبیت خاصی برخوردار باشد. اما رقابت سنگین و نفس گیری که در این میان در بین داوطلبان کنکور وجود دارد، باعث شده است تا دستیابی به آن، کار چندان راحتی نبوده و برخی به دنبال یافتن میانبرهای دیگر باشند.

در کنار هم قرار دادن این موارد موجب این شده که بسیاری از افراد علاقه مند به پذیرش بدون کنکور در رشته های پیراپزشکی اما آیا این امکان اصلا وجود دارد؟ شاید در سال های گذشته این امکان از سوی دانشگاه های پردیس فراهم شده بود اما در حال حاضر این امکان وجود ندارد و فرد برای ادامه تحصیل در دانشگاه مورد علاقه خود باید اقدام به ثبت نام در کنکور سراسری نماید. بنابراین، تنها شرط پذیرش در رشته پزشکی، قبولی در آزمون سراسری می باشد. اما، رشته های دیگری وجود دارند که می توان بدون کنکور در آن ها درس خواند. برای آشنایی با آن ها می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید. 

 

🔔 توجه 🔔

کاربران گرامی، به خاطر داشته باشید که پزشکی بدون کنکور صرفا مربوط به سال های گذشته بوده و طبق اعلام وزارت بهداشت در حال حاضر امکان ثبت نام بدون کنکور در رشته های پزشکی و پیراپزشکی زیر نظر این وزارتخانه وجود ندارد.

 

 

دانشگاه های پذیرنده پزشکی بدون کنکور

سازمان سنجش و آموزش کشور امکان جذب دانشجو را تنها در شرایط خاصی و به دانشگاه های خاصی امکان پذیر می نمود. اما در سال های اخیر این امکان را به داوطلبان قرار نداده است. برای اطلاع از شرایط رشته پزشکی و دندانپزشکی بدون آزمون و همچنین کسب اطلاعات کامل در رابطه با رشته پزشکی بدون کنکور، با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز می باشند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

دانشگاه های پذیرنده پزشکی بدون کنکور 

 

ورود به رشته پزشکی از طریق آزمون لیسانس به پزشکی

یکی از راه‌ های پذیرش در رشته پزشکی شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی بوده که این نوع از پذیرش با استفاده از یک آزمون هماهنگ صورت می‌ گیرد. این آزمون هماهنگ توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران انجام‌ شده که شرکت در آن بر اساس شروطی میسر است. تفاوت اصلی‌ ای که این آزمون با آزمون کنکور سراسری دارد آن است که تعداد متقاضیان بسیار کم بوده و دوم آگاهی بسیاری از علاقمندان نسبت‌ به رشته پزشکی در این آزمون بسیار بالاست. به‌ همین دلیل پذیرش آن سخت‌تر از پذیرش در آزمون کنکور سراسری می‌باشد. پذیرش پزشکی از طریق آزمون لیسانس به این‌ گونه است که داشتن مدرک تحصیلی در مقاطع کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته در یکی از گروه‌های آزمایش شیعه علوم تجربی، علوم ریاضی و فنی و حداکثر سن متقاضی باید ۲۵ سال تمام باشد و معدل دیپلم آن ۱۸ حداقل معدل لیسانسم ۱۶ باشد.

پذیرش در این آزمون به گونه‌ ای است که ابتدا متقاضی واجد شرایط باید در یک آزمون کتبی که مواد امتحانی آن طبق منصوب وزارت بهداشت اعلام می‌شود شرکت کرده و در روند پذیرش ۲ برابر ظرفیت دانشگاه، متقاضیان وارد مسابقه خواهد شد. در این بخش علاوه‌ بر توانایی‌ای که باید در زبان انگلیس داشته باشد. ویژگی شخصیت فرد نیز مورد بررسی قرار گرفته و در صورت مثبت بودن اجازه پذیرش در رشته پزشکی را دارد. بنابراین برای پذیرش در این آزمون باید دو فیلتر و بسیار جدی را از نظر گذراند که یکی از آن آزمون کتبی و دیگری محاسبه مصاحبه است که هر کدام از آن‌ها حدوداً ۵۰ درصد تاثیر دارد.

📌  ثبت نام بدون کنکور در رشته های پزشکی و پیراپزشکی در سال های گذشته در مقطعی کوتاه بنا به شرایطی به خصوص امکان پذیر بود؛ اما در حال حاضر بنا بر اطلاع وزارت بهداشت امکان ثبت نام بدون کنکور در هیچکدام از رشته های زیر نظر این وزارت خانه وجود ندارد و تنها راه ورود به رشته های پزشکی و پیراپزشکی شرکت در آزمون سراسری می باشد؛ در صورت انتشار اطلاعیه ای جدید این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

 

شرایط تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور در خارج از کشور

یکی از راه‌هایی برای قبولی در رشته پزشکی بدون کنکور تحصیل در خارج از کشور است. بسیاری از کشورها در رشته‌های پزشکی، پیراپزشکی، دندان‌پزشکی، داروسازی هیچ آزمونی را از متقاضی دریافت نکرده و شرط قبولی است صرفاً سابقه تحصیلی است. به معنی ساده‌تر افراد می‌توانند در رشته پزشکی بدون کنکور و با توجه به شرایطی که دارند اقدام به پذیرش کند. داوطلبان علاقمند به تحصیل در این رشته می‌توانند در خارج از کشور در قبال تحصیل در دانشگاه موردنظر هزینه‌ای را به عنوان شهریه پرداخت کرده و وارد دانشگاه شوند. توجه داشته باشید که این هزینه با توجه به نوساناتی که امروز در بازار ارز کشور از کاملاً متغیر بوده و نمی‌توان به‌ طور دقیق این هزینه را اعلام داشت.

1️⃣ شرایط تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج از کشور به گونه‌ای است که باید زبان رسمی کشور موردنظر یا حداقل زبان انگلیسی را به‌ خوبی بلد باشید.

2️⃣ سوابق تحصیلی و معادل‌سازی معدل و نمرات شما نیز یکی از اولویت‌های مهم برای ادامه تحصیل در خارج از کشور محسوب می‌شود.

3️⃣ داوطلبانی که بعد از گذراندن واحدهای درسی مشخص و داشتن حد نصاب معدل می‌توانند از طریق پردیس دانشگاه علوم پزشکی از طریق درخواست به سایت معاونت آموزشی وزارت بهداشت اقدام کرده و خواهان ادامه تحصیل در دانشگاه مورد نظر باشید.

 

آشنایی با رشته پزشکی بدون کنکور

 

پیراپزشکی و پزشکی بدون کنکور

همان‌طور که در ابتدای مقاله بیان شد تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور امکان‌ پذیر نیست و تنها به‌ شرط قبولی کنکور می‌ توانید در این رشته تحصیل کند. بنابراین، برای ورود به دانشگاه‌ های علوم پزشکی لازم است که تمام سعی خود را بکار گرفته و با تلاش و برنامه‌ ریزی به آرزوی خود برسد. با این تفاسیر هیچ‌ یک از دانشگاه‌ های کشور در رشته‌ های پزشکی امکان تحصیل را به‌ صورت بدون کنکور برای دانشجو فراهم نکرده و ظرفیت پذیرش این رشته و تنها با پذیرفته شدن در کنکور سراسری است. البته امکان تحصیل در برخی از رشته‌های پیراپزشکی وجود دارد که تنها در مقطع کاردانی بوده و کاردانی پیوسته یا کارشناسی نسبت‌ به آن وجود ندارد. 

پیراپزشکی و پزشکی بدون کنکور 

تحصیل در رشته‌های پیراپزشکی به‌ صورت بدون کنکور علاقه‌ مندانی که قصد دارند تا بدون آزمون در هر یک از رشته‌ های پیراپزشکی به تحصیل بپردازند، باید ابتدا در کنکور سراسری تجربی شرکت کنند. سپس، در هنگام انتخاب رشته کنکور کد رشته‌هایی را که پذیرش آن صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان است را انتخاب کنند‌. بعد از مرحله انتخاب رشته فرد باید پذیرش نهایی خود را به وسیله نمره قبولی در محاسبه حضوری داشته باشد. رشته‌ هایی مانند هوشبری، مامایی، بهداشت حرفه‌ای، اتاق عمل، پنداشت عمومی، تگزاس تکنسین سلامت دندان و یکی از رشته‌ های مهمی است که در دوره‌ های مختلف در آزمون سراسری برگزار شده و در سال‌ های اخیر به‌ صورت بدون کنکور نیز ارائه می‌ شود.

البته تا زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی شما نمی توانید به‌ طور قطع اطمینان پیدا کنید که این رشته‌ها به‌ صورت بدون آزمون وجود دارند. پس قبل‌ از هر چیز ابتدا پس از منتشر شدن دفترچه فوق و کسب اطلاعات مناسب نسبت‌ به ارائه رشته‌ های پیراپزشکی بدون کنکور و شرایط پذیرش آن را مطالعه کرده و سپس، نسبت‌ به ثبت‌ نام خود اقدام کنید. ثبت نام در پزشکی بدون کنکور می تواند برای هر متقاضی ای جذابیت زیادی داشته باشد. اما مسئله موجود این است که در حال حاضر هیچ کدام از دانشگاه اقدام به پذیرش بدون کنکور دانشجو در رشته پزشکی نمی کند.

توجه داشته باشید که رشته های پزشکی در بازه ای کوتاه در دانشگاه پردیس بین الملل کیش ارائه می شد. اما، در حال حاضر به دلیل عدم موفقیت این مرکز در جذب دانشجوی خارجی فعالیتی مبنی بر پذیرش دانشجو پزشکی بدون کنکور وجود ندارد. البته در بعضی از دانشگاه های نام برده، چند رشته محدود دامپزشکی، تجهیزات آزمایشگاه تشخیص پزشکی، تجهیزات فنی اتاق عمل و غیره وجود دارد که تحت شرایط خاصی نیرو می پذیرد. با این حال، در هیچ کدام از دانشگاه های کشور چیزی به نام پزشکی بدون کنکور وجود ندارد. 

 

قبولی تضمینی در رشته های پزشکی بدون کنکور

 

ورود به رشته های پیراپزشکی بدون کنکور

رشته های پیراپزشکی هم در عرصه پذیرش دانشجوی بدون کنکور سرنوشتی مشابه به رشته های پزشکی داشته و دارند و در حال حاضر اگر متقاضی بخواهد به هر کدام از این رشته ها وارد شود باید در کنکور سراسری شرکت نماید. لیست رشته های تجربی بدون کنکور در زمان فعالیت دانشگاه پردیس بین الملل شامل بسیاری از رشته ها می شد. اما در حال حاضر صرفا بنا بر تصمیم وزارت بهداشت دیگر راهی برای ورود بدون کنکور به این رشته ها وجود ندارد. تنها راهی که برای متقاضیان علاقه مند باقی می ماند ثبت نام در دانشگاه های غیر دولتی خارج از کشور می باشد، البته که متقاضی باید توجه داشته باشد که برای طی شدن فرایند معادل سازی دانشگاه مقصد فرد باید مورد تایید وزارت بهداشت باشد.

در صورتی که تصمیمی برای فراهم شدن امکان پذیرش بدون کنکور رشته های پزشکی در دانشگاه آزاد گرفته شود از طریق سامانه خبری دانشگاه آزاد اطلاع رسانی می شود. هر یک از رشته‌ های فوق در دوره‌ های مختلف دست‌ خوش تغییراتی است که در برخی از دوره‌ها شرایط همون ارائه مدرک تحصیلی است که صرفاً در رشته‌ های تجربی یا حداقل معدل جزو شرایط اصلی مورد نیاز برای ثبت‌نام می‌باشد. بنابراین امکان و شرایط پذیرش در رشته‌ های پیراپزشکی بدون کنکور تنها بعد از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی در هر دوره مشخص خواهد شد. پس تا اطلاع ثانوی نمی‌ توان اطلاعات دقیقی را درباره این مبحث ارائه نمود.

با توجه به نکاتی که در این مقاله برای شما عرض کردیم هیچ‌ یک از دانشگاه‌ های کشور اعم از آزاد سراسری قادر نیست تا رشته‌های پزشکی را بر اساس سوابق تحصیلی دانشجویان ارائه داده تا دانشجویان و متقاضیان بتوانند بدون کنکور وارد آن شود تنها راه دستیابی به رشته پزشکی شرکت در کنکورهای سراسری تجربی است و باید در این راستا نمره قبولی خود را کسب کنید. شرط پذیرش در رشته‌های پیراپزشکی بدون کنکور نیز تنها با ظرفیت محدود تحت شرایط خاص انجام‌شده که طبق دفترچه راهنما ارائه می‌ شود.

👈 برای مطالعه لیست رشته های بدون کنکور تجربی بر روی لینک کلیک کنید. 👉

شرایط قبولی در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور

افراد برای قبول شدن بدون کنکور در رشته های پیراپزشکی، حتما باید شرایطی را دارا باشند که برخی از مهم ترین این شرایط، شامل موارد زیر می باشند: 

 

📝 شرایط تحصیل در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور 
 اگر ملاک پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی باشد، معدل داوطلب نباید از ۱۵ پایین‌تر باشد.
 اگر ملاک پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی باشد، معدل داوطلب نباید از ۱۵ پایین‌تر باشد.
محدودیت سنی یعنی این که متقاضی بیشتر از ۲۵ سال سن نداشته باشد و آقایانی که دوران خدمت سربازی را سپری نموده اند، اندازه مدت خدمت به سن مجاز اضافه خواهد شد. 
پذیرش رشته ها به صورت بومی گزینی می باشد.
رشته ها غالباً در مناطق محروم ارائه می گردند.
تنها داوطلبانی مجاز به ورود در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور خواهند بود که دارای مدرک دیپلم نظام جدید و قدیم و مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم تجربی باشند.

 

هر چند که عدم پذیرش پزشکی بدون کنکور به احتمال قوی تا سال ها به قوت خود باقی بماند، اما در مورد شروط اصلی قبولی بدون آزمون پیراپزشکی این نکته را نیز باید خاطرنشان کنیم که شرایط مذکور ممکن است در هر سال دستخوش تغییراتی شوند. به همین دلیل، توصیه می شود که سایت ایران تحصیل را پیگیری نمایید تا از جدیدترین اطلاعیه ها مطلع شوید.

👈 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد وارد شوید. 👉

📎جدیدترین اخبار پزشکی بدون کنکور

 📝  اعتراض به پذیرش دانشجوی پزشکی بدون کنکور/ برای دانشجویان انتقالی سهمیه خاص ایجاد نکنید

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران بیان کرد: دانشجویان دانشگاه‌ های داخلی باید مطابق با آیین نامه‌ ها و مقررات و قوانین ساری و جاری وزارت‌ های علوم و تحقیقات و بهداشت و درمان و آموزش پزشکی که در دفترچه آزمون سراسری ثبت شده، مورد پذیرش قرار بگیرند.

 📝 اعلام زمان ثبت‌نام و انتخاب رشته مجدد دوره‌ های بدون کنکور / افزایش حق‌الزحمه دستیاران تخصصی

غلامرضا حسن‌ زاده دبیر شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی گفت: شتاب زدگی برای افزایش ظرفیت دانشجوی پزشکی رشته‌ های گروه پزشکی مشکلات متعددی را در کشور ایجاد خواهد کرد و ممکن است رشته‌ های گروه پزشکی را هم به سرنوشت برخی رشته‌ های موجود در وزارت علوم تبدیل کند که در آن‌ ها صندلی کلاس‌ها خالی مانده اند.

 📝 بدون کنکور فیزیوتراپی و پیراپزشکی ثبت نام کنید

بر خلاف رشته های پزشکی که پذیرش آن در دانشگاه های سراسری و آزاد، فقط از طریق کنکور سراسری است؛ در تعداد محدودی از رشته های پیراپزشکی و با شرایط مشخصی، امکان تحصیل بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی وجود  دارد.

 

رشته فوریت پزشکی دانشگاه آزاد

 

خلاصه مطلب 📜

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با پذیرش پزشکی بدون کنکور و پذیرش رشته های پیراپزشکی بدون کنکور آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که هم اکنون هیچ دانشگاهی در کشور عزیزمان ایران بدون کنکور دانشجو در رشته پزشکی نمی پذیرد. اما، افراد می توانند در برخی از رشته های پیراپزشکی بدون کنکور درس بخوانند. اگر در این زمینه سوالی دارید و یا به کمکی احتیاج دارید، با همکاران ما در ایران تحصیل تماس بگیرید. همچنین می توانید برای  ما کامنت بگذارید. همکاران ما در اسرع وقت به شما عزیزان پاسخ داده و شما را کمک خواهند کرد. 

📥 جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 📥

 🎧 پادکست صوتی مقاله  🎧

 

4.5/5 - (15 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا امکان انتخاب رشته پزشکی بدون کنکور 1401-1402 وجود دارد؟

در حال حاضر این امکان انتخاب رشته پزشکی بدون کنکور وجود ندارد.

آیا امکان تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور در دانشگاه آزاد موجود است؟

خیر، پزشکی جزء رشته هایی نیست که بتوان بدون ازمون انتخاب کرد.

آیا راه میانبری برای انتخاب رشته پزشکی بدون کنکور وجود دارد؟

بله، راه های متفاوتی از جمله تحصیل در خارج از کشور و یا شرکت در کنکور لیسانس به پزشکی ممکن است.

نظرات

 1. اصغر
  ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۳

  سلام خسته نباشید با وجود دیپلم تجربی میشه ارمنستان کنکور بدیم.

  • مشاور بهروزی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۰

   سلام روزتون بخیر بله امکانش هست برای اطلاع از شرایط مطالب داخل مقاله را مطالعه کنید

 2. علی
  ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۲

  سلام من دیپلم انسانی دارم میتونم کنکور پزشکی بدم یا راهی نیست؟

  • JAVADI
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام وقت بخیر
   بله میتونید.

 3. صادق واحدی
  ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

  سلام وقتتون بخیر، میخواستم بدونم که شرایط پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد در حال حاضر به چه صورت است؟

  • aria
   ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۱

   سلام وقت بخیر، در حال حاضر امکان ثبت نام پزشکی بدون کنکور وجود ندارد و تنها راه ورود به این رشته و تحصیل در آن شرکت در آزمون سراسری می باشد.

 4. بی بی محترم حسيني رضوي
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۷

  سلام لیسانس تربیت بدنی وفوق لیسانس آسیب وحرکت اصلاحی هستم برای دکتر فیزوتراپی باید چکار کنم وآیا میشه

  • obeidavi obeidavi
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

  • maleki
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت بخیر
   فزیوتراپی با فیزیولوزی متفاوت هستند.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 5. دیلان
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۱

  با سلام! من کارشناس مامایی دانشگاه علوم پزشکی قم هستم! میخواستم پزشکی بخونم! از چه راهی میتونم اقدام کنم؟

  • behrouzi
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

   فقط با کنکور امکانش هست که شما بتونید بخونید

 6. امیر
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۶

  سلام و وقت بخیر
  بنده کارشناس پرستاری هستم چطوری امکان دارد جهت ادامه تحصیل در رشته پزشکی اقدام کنم.
  ممنونم

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۶

   سلام وقت بخیر
   شما باید ازطریق ازمون لیسانس به پزشکی اقدام کنید .

 7. لیلا
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۱

  سلام روزتون بخیر در کارنامه امسال من رشته پزشکی ودندانپزشکی ودارو سازی مجاز زدن در دانشگاه ازاد معدل کل دیپلمم 18.47هست اگه انتخاب ر شته کنم شانس قبولی دارم

  • rahimi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۲

   سلام وقت بخیر
   باید رتبه و تراز شما چک بشه و میتونید برای اطلاعات بیشتر به مجموعه تماس بگیرید

 8. سال بعد کنکور دارم لطفا کمک کنید
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۸

  سلام وقتتون بخیر . اگر دانشگاه دولتی قبول بشیم و بخوایم پزشک عمومی بخونیم در فشرده ترین حالت چقدر طول میکشه؟ یعنی تابستونا هم بریم دانشگاه و در کل در فشرده ترین حالت ممکن چندسال طول میکشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام
   حدود 7 سال

 9. زهرا
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۱

  من سال ۴۰۱ کنکور دارم و میدونم قبول نمیشم پزشکی اما میخام پزشکی بخونم باید چیکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۹

   سلام وقت بخیر برای پذیرش در رشته پزشکی نیازمند برنامهریزی دقیق و مطالعه مستمر و مشاوره درست و دقیق میباید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 10. سلام
  ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۹

  سلام دانشگاه های پذیرش رشته پزشکی بدون کنکور را در سایت بگذارید
  ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام وقت بخیر رشته پزشکی بدون کنکور ندارد

  • کارشناس ارشد
   ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام وقت بخیر دوست عزیز رشته های پزشکی بدون کنکور وجود ندارد که در سایت گذاشته شود موفق باشید

 11. الهام
  ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

  سلام من مدرک کم‌ به یاری دارم بدون دیپلم الان میخوام دیپلم تجربه بگیرم میتونم تو رشته پزشکی با کنکور و پرستاری بدون کنکور درس بخونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۹

   سلام وقت بخیر رشته پرستاری بدون کنکور ارائه نمیشود

 12. مریم
  ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۰۱

  سلام من رشته انسانی هستم میخواستم تو دانشگاه آزاد بدون کنکور کالبد‌شکافی بخونم
  امکان داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۳

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   رشته های پزشکی وپیراپزشکی بدون کنکور در دانشگاه های دولتی و ازاد وجود ندارد حتی رشته کالبد شکافی موفق باشید

 13. مجتبی
  ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۸

  سلام
  من تو باکو ۱۰۵واحد داروسازی گذراندم انتقالی منو میتونین اوکی کنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای انتقالی ابتدا باید دانشگاه شما در وزارت بهداشت تایید بشه و زیر نظر وزارت بهداشت باشه و سپس با بررسی مدارک شما در دانشگاه های داخل ایران انتقالی بگیرید

 14. مهدی
  ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۶

  سلام. رشته دندانپزشکی بدون کنکور هم امکان داره؟

  • moshaverarshad
   ۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

   سلام کلا رشته های پزشکی و دندانپزشکی تو ایران بدون کنکور وجود نداره مگر اینکه برید 72 واحد خارج از کشور پاس کنید برگردیدو در صورت موافقت وزارت بهداشت به
   پردیس خودگردان داخل انتقال پیدا کنید موفق باشید

 15. سهیل
  ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۷

  پزشکی بدون کنکور شد نتیجه را به ایمیل من ارسال کن

  • moshaverarshad
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز پزشکی بدون کنکور در هیچ دانشگاهی وجود ندارد که ایمیل شود خدمتون

 16. رضا
  ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۹

  با سلام من لیسانس کامپیوتر دارم الان می خوام در رشته پزشکی تحصیل کنم

  • dr-naqizade
   ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۸

   سلام
   جهت اطلاع دقیق از رشته های پزشکی بدون کنکور با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

  • moshaverarshad
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام وقت بخیر تحصیل در رشته پزشکی تنها با شرکت در کنکور امکان پذیر است که برای مشاوره میتوانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 17. آریا
  ۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۹

  سلام وقت به خیر من هر چی تماس میگیرم مشغول میزنه راهی دیگه برای ارتباط نیست ؟؟
  لطفا راهنمایی کنید

  • dr-naqizade
   ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۱

   سلام شاید بخاطر شلوغی خطوط باش
   مجدد تماس بگیرید موفق میشین

 18. آریا
  ۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۲

  سلام ببخشید ما که تلفن ثابت نداریم باید چکار کنیم؟؟؟؟

  • dr-naqizade
   ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۲

   سلام
   راه ارتباط ما با شماره هایی ک گذاشتیم امکان پذیر است

 19. محمدی
  ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۰

  سلام و وقت بخیر
  بنده چند بار تماس گرفتم موفق نشدم
  ممنون میشم شرایط پذیرش پزشکی بدون کنکور را به ایمیلم ارسال نمایید
  تشکر از زحماتتون

  • dr-naqizade
   ۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۵۳

   سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز رشته های بدون کنکور پزشکی در هیچ دانشگاهی ندارد و فقط از طریق ازمون سراسری امکان پذیر است و برای بررسی شرایط و راهنمایی بیشتر با مشاورین مرکز تماس بگیرید

 20. نسیم
  ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۹

  سلام و وقت بخیر
  بنده چند بار تماس گرفتم موفق نشدم
  ممنون میشم شرایط پذیرش پزشکی بدون کنکور را به ایمیلم ارسال نمایید
  تشکر از زحماتتون

  • dr-naqizade
   ۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۵۳

   سلام و وقت بخیر
   اطلاع از شرایط و نحوه پذیرش رشته پزشکی بدون کنکور تماس با مرکز میسر
   با شماره 9099075307 با تلفن ثابت بدون پیش شماره

 21. محمدی
  ۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۰

  سلام
  من کارشناسی ارشد ریاضی دارم و می خوام هر طور شده پزشکی بخونم خواهشا راهنمایی کنید که شرایط تحصی رشته پزشکی بدون آزمون به چه صورتی است
  من نمی تونم تماس بگیرم خواهشا ممنون میشم از طریق ایمیل جواب من را ارسال نمایید
  با تشکر

  • dr-naqizade
   ۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۲۱

   سلام
   وقت بخیر دوست گرامی برای رشته های بدون کنکور تنها از طریق کنکور امکان پذیر است و امکان ارسال ایمیل وجود ندارد موفق باشید

 22. نرگس
  ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۸

  سلام من خارج از کشور در ایتالیا هستم ۲۰ سال دارم میخواهم رشته ی دندانپزشکی‌ بدون کنکور در ایران بخونم. نمیتونم تماس بگیرم از اینجا لطفا ایمیل بزنید برای راهنمایی. ممنون

  • dr-naqizade
   ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۲۲

   سلام و وقت بخیر
   شما در ایتالیا چه رشته ای ؟ میخونید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور