دانشگاه های بدون کنکور ایران

دانشگاه های بدون کنکور کشور برای نیمسال تحصیلی دوم یا همان ترم بهمن 1400 از امروز 1 دی ماه 1400 اقدام به جذب دانشجو می نمایند جهت اطلاع از لیست دانشگاه های بدون کنکور تهران و واحد های دانشگاهی بدون کنکور سراسر کشور و تکمیل امور ثبت نام می توانید از طریق سامانه سنجش و یا مرکز مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های کشور از طریق شماره 9099072952 (فقط از طریق تلفن ثابت) اقدام فرمایید.

 

در حال حاضر، با توجه به استقبال بی نظیر و گسترده داوطلبان و متقاضیان ورود به مراکز دانشگاهی و ادامه تحصیل در رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور ، شمار زیادی از دانشگاه ها اقدام به ارائه رشته های خود به صورت بدون آزمون می کنند. طی این اقدام کلیه متقاضیان می توانند در صورت برخورداری از شرایط تعیین شده و با داشتن مدارک ضروری اقدام به انتخاب دانشگاه های بدون کنکور در شهرهای مختلف در فرم انتخاب رشته خود کنند.

 

جهت ثبت نام دانشگاه های بدون آزمون سراسر کشور و اطلاع از لیست کامل رشته محل ها از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

پذیرش در دانشگاه های بدون کنکور برای نیمسال تحصیلی دوم یا همان بهمن ماه 1400-1401 از امروز 1 دی ماه 1400 آغاز شده

 

 

فهرست محتوا

دانشگاه های بدون کنکور ایران کدام اند؟

  1. دانشگاه های سراسری یا همان دولتی که به صورت بدون کنکور با سوابقق تحصیلی دانشجو می پذیرند.
  2. دانشگاه های آزاد
  3. دانشگاه های علمی کاربردی
  4. دانشگاه های غیر انتفاعی
  5. دانشگاه های پیام نور
  6. برخی دانشگاه های نظامی

در ادامه به بررسی شرایط ، ضوابط و مراحل پذیرش هر یک از دانشگاه های بدون کنکور ایران خواهیم پرداخت با ما همراه باشید و هر سوالی در این زمینه داشتید می توانید با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نماید.

 

زمان پذیرش دانشگاه های بدون کنکور سراسری

ثبت نام در دانشگاه های سراسری در مرحله بدون آزمون طی دو دوره مختلف یعنی مهر و بهمن برای داوطلبان انواع گروه های آزمایشی انجام می گیرد.

نکته قابل توجه این که ثبت نام دانشگاه های بدون آزمون سراسری برای داوطلبان ورودی بهمن ماه بر طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور باید از 1 دی ماه شروع می شد.

اما به علت ورود غیرمنتظره ویروس مهلک کرونا به کشور جهت رعایت مسائل ایمنی و جلوگیری از انتشار هر چه بیشتر این ویروس این زمان تعیین شده از طرف سازمان سنجش لغو گردید.

باید عرض کنیم که بر طبق اعلام این سازمان کلیه داوطلبان و متقاضیان باید در روز هجدهم فروردین 1400 جهت اطلاع بیشتر از زمان مجدد اعلام شده برای ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور وارد این سایت شوند.

در رابطه با زمان ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور سراسری نیز همچنان اطلاعیه ای منتشر نشده است.

 

 

لیست دانشگاه های بدون کنکور تهران

 

 

نحوه ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور سراسری

در رابطه با نحوه ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری باید عرض کنیم که تنها راه ثبت نام برای ادامه تحصیل در این دانشگاه ها از جمله در لیست دانشگاه های بدون کنکور تهران درج شده در دفترچه بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی سراسری از طریث اینترنتی و در سایت sanjesh.org است.

اما در رابطه با ثبت نام دانشگاه های بدون آزمون دوره بهمن ماه این موضوع کاملاً متفاوت است.

در واقع، این ثبت نام تنها با حضور و مراجعه داوطلب به مرکز دانشگاهی مورد نظرش و بدون نیاز به ثبت نام در سایت سنجش صورت می گیرد.

برای اطلاع دقیق و موثق از چگونگی انجام ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور سراسری می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

تحصیل دردانشگاه ها و رشته های بدون آزمونفرصتی خاص و استثنایی برای شماست.

 

 

شرایط ثبت نام دانشگاه های بدون آزمون سراسری چیست؟

ثبت نام در دانشگاه های بدون کنکور برای هر داوطلب در مقاطع مختلف تنها در صورت برخورداری از شرایطی چند صورت می گیرد.

توجه کنید که در صورت عدم برخورداری از شرایط ثبت نام در لیست دانشگاه هیا بدون کنکور تهران و دیگر استان ها و شهرها امکان ثبت نام برای هر فرد وجود ندارد.

برای اطلاع از شرایط درج شده در دفترچه راهنمای ثبت نام رشته ها و دانشگاه های بدون آزمون با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

ثبت نام دانشگاه های بدون آزمون سراسری به چه مدارکی نیاز دارد؟

باید عرض کنیم که ثبت نام سراسری در انواع مقاطع کاردانی و کارشناسی نیاز به تهیه مدارکی نیز دارد. اما به این نکته نیز توجه داشته باشید که مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه های بدون آزمون به صورت اینترنتی و حضوری با یکدیگر متفاوت هستند.

اگر مایل به اطلاع از لیست این مدارک مهم جهت ثبت نام در دانشگاه های بدون آزمون هستید می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

دانشگاه های بدون کنکور

 

 

آیا با لیست دانشگاه های بدون آزمون سراسری آشنایی دارید؟

آیا به عنوان داوطلب شرکت در دوره بدون‌ آزمون دانشگاه های سراسری با لیست دانشگاه های بدون آزمون آشنا هستید؟ در صورت عدم اطلاع ما در اینجا شما را با لیست شماری از دانشگاه های بدون کنکور سراسری آشنا می کنیم.

اما در صورت نیاز به شناخت لیست کامل دانشگاه ها در رشته های بدون آزمون کشور در دوره سراسری می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

لیست دانشگاه های بدون کنکور سراسری

استان آذربایجان شرقی- دانشگاه بناباستان مرکزی-مرکز آموزش عالی محلات
استان آذربایجان شرقی- دانشگاه تبریزاستان هرمزگان- دانشگاه هرمزگان-بندرعباس
استان گلستان- دانشگاه گلستان-گرگاناستان ملایر-دانشگاه ملایر
استان گلستان-دانشگاه گیلان-رشتاستان آذربایجان شرقی- دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی-واحد هادی شهر
استان لرستان- دانشگاه لرستان-خرم آباداستان آذربایجان شرقی-مؤسسه غیرانتفاعی سراج-تبریز
استان مازندران- دانشگاه مازندران-بابلسراستان آذربایحان غربی-دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی- مرکز پیرانشهر
استان مرکزی-دانشگاه اراکاستان آذربایجان غربی- مؤسسه غیرانتفاعی آذر‌آبادگان-ارومیه
استان اصفهان-مرکز کاشاناستان اردبیل- مرکز اردبیل
استان بوشهر-واحد شبانکاره

 

 

زمان ثبت نام دانشگاه های بدون آزمون آزاد

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های آزاد در دو تاریخ کاملاً متفاوت برای افراد داوطلب و متقاضی انجام می شود.

این دو تاریخ با توجه به تمایل فرد برای ورود به دانشگاه در مهر یا بهمن متفاوت است. اگر تمایل بع اطلاع از زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه هایآزاد در انواع دوره های تحصیلی با مشاوران ایران تحضیل تماس بگیرید.

 

 

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های آزاد

راجع به نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های آزاد باید عرض کنیم که این کار از طریق ورود و مراجعه به سایت دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org انجام می گیرد.

اگر می خواهید از نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های آزاد مطلع شوید می توانید از کمک مشاوری خبره در این زمینه استفاده کنید.

 

 

شرایط ثبت نام دانشگاه های بدون آزمون آزاد

ثبت نام دانشگاه های بدون آزمون دانشگاه های آزاد تحت شرایط و ضوابط خاصی برای افراد انجام می گیرد. آیا می دانید چه شرایطی برای ثبت نام دانشگاه های آزاد بدون آزمون در نظر گرفته شده است؟

تنها به وسیله یک مشاور تحصیلی کاردان می توانید از این موضوع باخبر شوید.

 

 

لیست دانشگاه های بدون آزمون آزاد

در این بخش، به ذکر لیست شماری از دانشگاه های بدون کنکور دانشگاه آزاد برای شما عزیزان می پردازیم. جهت اطلاع از لیست دانشگاه ها در رشته های بدون آزمون آزاد با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

لیست دانشگاه های بدون آزمون آزاد

استان آذربایجان شرقی-واحد اسکواستان ایلام- واحد ایلام
استان آذربایجان غربی- واحد ایلخچیاستان بوشهر- واحد اهرم
استان آذربایجان غربی- واحد ارومیهاستان زنجان- واحد زنجان
استان آذربایجان غربی-واحد بوکاناستان خراسان رضوی- واحد بردسکن
استان اردبیل-واحد اردبیلاستان زنجان- واحد ابهر
استان اردبیل-واحد سرعیناستان خراسان شمالی- واحد بجنورد
استان اصفهان- واحد تیراناستان بوشهر- واحد بوشهر

 

 

زمان ثبت نام دانشگاه های بدون آزمون علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه های بدون آزمون علمی کابردی برای کلیه مقاطع کارشناسی و کاردانی و براساس تمایل افراد به ورود به دانشگاه های علمی کاربردی در مهر و یا بهمن ماه در زمان های مختلفی انجام می شود.

جهت اطلاع از تاریخ ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور علمی کاربردی با مشاوران خبره مشورت بفرمایید.

 

 

نحوه ثبت نام دانشگاه های بدون آزمون علمی کاربردی

نحوه ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور علمی کابردی برای ورودی مهر در سایت سازمان سنجش و بعد از دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام صورت می گیرد.

این ثبت نام فرآیندها و مراحلی دارد که باید از آن ها اطلاع پیدا کنید. اما مرحله دوم ثبت نام دانشگاه های بدون آزمون علمی کابردی به صورت حضوری انجام می گیرد.

 

 

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

شرایط ثبت نام دانشگاه های بدون آزمون علمی کاربردی شامل دو دسته شرایط اختصاصی و عمومی می شود. شرایطی بسیار مهم که هر داوطلب تحصیل در دانشگاه های بدون آزمون باید از آن ها برخوردار باشد.

 

 

آیا دانشگاه های بدون کنکور علمی کاربردی را می شناسید؟

در این قسمت از مقاله مرتبط با دانشگاه های بدون کنکوز قصد داریم شما را با تعدادی از دانشگاه های بدون کنکور علمی کاربردی آشنا می کنیم.

جهت اطلاع از لیست کامل این دانشگاه ها از کمک مشاوری باتجربه استفاده کنید.

 

 

لیست دانشگاه های بدون کنکور علمی کاربردی

مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت پولاد پیچ کارمرکز آموزش علمی-کاربردی گروه صنایع غذایی شیرین عسل
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت استیل آذینمرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت ایران پاش
مرکز آموزش علمی-کاربردی پاسارگاردمرکز آموزش علمی-کاربردی میاندوآب
مرکز آموزش علمی-کاربردی کازرونمرکز آموزش علمی-کاربردی شیروان
مرکز آموزش علمی-کاربردی ازنامرکز آموزش علمی-کاربردی آباده

شرایط ثبت نام دانشگاه بدون آزمون براساس سوابق تحصیلی

برخی از دانشگاه‌ها ثبت‌نام خود را بر اساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون اختصاص می‌دهند.اگر در کنکور سراسری شرکت کرده اید ولی در جلسه کنکور حضور نداشته‌اید و یا اقدام به انتخاب رشته نکرده‌اید، می‌توانید با استفاده از سوابق تحصیلی در کد رشته‌هایی که بر اساس سوابق تحصیلی بدون آزمون دانشجو می‌پذیرند، اقدام به انتخاب رشته نمایید. اگر در مرحله انتخاب رشته تردیدی در مورد رشته‌های انتخابی و یا سؤال و مشکلی برای شما پیش آمد، کافی است با شماره مشاورین ما در تماس باشید تا به شما در این زمینه کمک نمایند. چنانچه در کنکور سراسری شرکت نکرده‌اید و قصد ورود به دانشگاه بدون کنکور را دارید و می‌خواهید در رشته محل‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد ثبت‌نام نمایید. باید وارد سامانه azmoon.org شوید و فرم ثبت‌نام را تکمیل کرده و بر اساس اولویت خود انتخاب رشته نمایید و کد رشته‌های بدون آزمون را انتخاب نمایید.

یکی دیگر از شرایط ثبت‌نام دانشگاه‌های بدون کنکور ، برای داوطلبینی است که در کنکور سراسری شرکت نموده اند اما در جلسه آزمون شرکت نکرده اند، در این صورت برای ورود به دانشگاه بدون کنکور نیازی به ثبت‌نام جداگانه نمی‌باشد. می‌توانید از لیست رشته‌های بدون کنکور دست به انتخاب بزنید و رشته موردنظر خود را انتخاب نمایید. در این مرحله اگر اطلاعات ثبت‌نام خود را فراموش نموده‌اید و یا اینکه در نحوه انتخاب رشته بدون آزمون سؤال و یا مشکلی برای شما پیش آمده است می‌توانید با مشاورین ما جهت رفع مشکل تماس حاصل نمایید.

زمان ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون

زمان ثبت‌نام برای شرکت در رشته‌های بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی در نیمه دوم مرداد ماه می‌باشد. داوطلبینی که قصد ورود به دانشگاه بدون کنکور را دارند باید در نیمه دوم مرداد اقدام به ثبت‌نام نمایند. شرایطی که برای ثبت‌نام برای رشته‌های بدون آزمون از طرف سازمان سنجش مقرر شده است را در دفترچه انتخاب رشته می‌توانید ملاحظه نمایید. ولی اگر می‌خواهید قبل از انتشار دفترچه از شرایط ثبت‌نام دانشگاه های بدون کنکور آگاهی کامل یابید با مشاورین ما در تماس باشید تا به‌صورت کامل شما را در جریان مراحل و شرایط و همچنین اقدامات لازم برای ورود به دانشگاه بدون کنکور قرار دهند. قوانینی که در دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه وجود دارند برای داوطلبین کمی مبهم و گاها با کج‌فهمی همراه خواهد بود. این ابهام و کج مفهمی موجب انتخاب اشتباه در انتخاب رشته و انتخاب کد محل می‌شود و به‌تبع آن دردسرهایی که برای داوطلبین به همراه خواهد داشت. پس توصیه ما به شما داوطلبین محترمی که قصد شرکت در رشته‌های بدون آزمون را دارید این است که با متخصصین ما در این زمینه تماس حاصل نمایید. هر ساعت از شبانه‌روز که به کمک نیاز داشته باشید، حتی در ایام تعطیل به شما کمک خواهیم کرد تا مشکلاتتان را در موردورود به دانشگاه بدون کنکوربه نحو درست و مناسبی رفع نمایید.

 

لیست دانشگاه های بدون کنکور تهران

شمار زیادی از داوطلبان مایل به تحصیل در استان تهران البته در دوره های بدون کنکور هستند. اما آیا شما به عنوان یکی از آن داوطلبان اطلاعی از لیست دانشگاه های بدون کنکور تهران دارید؟

آیا می دانید لیست دانشگاه های تهران شامل کدام یک از دانشگاه های سراسری، آزاد و یا علمی کاربردی می شود؟

 

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه در تمام مقاطع

 

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه
ثبت نام بدون آزمون دانشگاه

 

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه برای تمامی دانشگاه های کشور به صورت الکترونیک می باشد. کلیه داوطلبان لازم است برای هر یک از گروه های آزمایشی مورد علاقه خود، هزینه ثبت نام را پرداخت نمایند. کارت اعتباری و دریافت شماره سریال برای تمامی دانشگاه های بدون کنکور الزامی می باشد.

همانطور که ذکر گردید،جهت ثبت نام دانشگاه بدون کنکور لازم است کارت اعتباری را به صورت الکترونیک و با توجه به هزینه مندرج در سامانه ثبت نام و همچنین با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب شماره سریال مورد نظر را دریافت نمایید. ثبت نام در هر یک از دانشگاه ها زمانی به اتمام رسیده است که داوطلبان کد رهگیری را دریافت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ر رابطه با ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ، انجام ثبت نام در سامانه ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید متخصصین ما همه روزه ، حتی در ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا متخصصین ما خدمات لازم را به شما عزیزان ارائه نمایند.

بهترین دانشگاه بدون کنکور کدام دانشگاه ها می باشد؟

دانشگاه های مختلف ، امکانات و رشته های مختلفی دارند و در هر یک از آنان سطح علمی متفاوتی برخوردارند. به همین دلیل در برخی از دانشگاه ها ممکن است نوعی دانشگاه بسیار قوی تر و بهتر از سایرین باشد. به عنوان مثال ، برای رشته هایی که با کار عملی همراه می باشند، دانشگاه های علمی کاربردی از شرایط بهتری نسبت به سایر دانشگاه ها برخوردار می باشند. بنابراین نسبت به رشته ای که انتخاب می کنید هر یک از دانشگاه ها از معایب و مزایایی برخوردار خواهند بود.

شهریه کدام یکی از دانشگاه ها از میزان بالاتری برخوردار می باشد؟

دانشگاه های پردیس خودگردان از بالاترین میزان شهریه برخوردار می باشند . اما با توجه به سطح علمی بالا و همچنین امکانات این دانشگاه ، ممکن است این میزان هزینه را بسیار پایین بدانید. در رابطه با دانشگاه های نوبت دوم شبانه نیز، می توان گفت هزینه ای معادل دانشگاه های آزاد دارند. به همین دلیل ادامه تحصیل در این دانشگاه ها، ممکن است آنچنان تفاوتی با سایر دانشگاه ها نداشته باشند.

آیا رشته های بدون آزمون شامل رشته های پر متقاضی می شود؟

خوشبختانه در سال های اخیر برای سهولت کار داوطلبان و متقاضیان عزیز رشته های پرطرفدار در هر یک از گروه های آزمایشی به رشته های بدون آزمون اضافه شده است. برخی از دانشگاه ها داوطلبان متقاضی را در تنها در مقطع کاردانی و برخی دیگر نیز در مقطع کارشناسی پذیرش می نمایند و مقطع تحصیلی هر یک از دانشگاه ها بسته به موقعیت و شرایط تعیین شده آنان خواهد داشت.

دفترچه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه ها چه زمانی متشر می گردد؟

تعداد انتخاب های مجاز برای ثبت نام دانشگاه های بدون آزمون چه تعداد می باشد؟

شرایط ادامه تحصیل در دانشگاه های بدون آزمون چیست؟

آیا می توان در دانشگاه های بدون کنکور انتقالی یا مهمانی گرفت؟

حداقل معدل لازم برای رشته های بدون آزمون چند است؟

میزان تاثیر معدل برای رشته های بدون آزمون چند درصد می باشد؟

ظرفیت پذیرش در رشته های پزشکی بدون کنکور چند نفر است؟

بهترین رشته علوم انسانی چیست؟

بهترین رشته و پردآمد ترین رشته علوم ریاضی چیست؟

میزان شهریه رشته های تجربی به صورت شهریه ثابت و متغیر چه میزانی است؟

 

برای دریافت پاسخ سوالات خود و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه در تمامی رشته ها

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه در رشته های مختلفی صورت می پذیرد. رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری ، امکان ادامه تحصیل بدون کنکور را در دانشگاه های دولتی برای شما عزیزان فراهم می نماید. دفترچه راهنمای انتخاب رشته در دو زمان برای تمامی رشته ها منتشر می شود. پذیرش در هر یک از این رشته ها با توجه به سوابق تحصیلی داوطلبان صورت خواهد پذیرفت.

تفاوتی که بین ثبت نام دانشگاه بدون کنکور با ثبت نام کنکور سراسری وجود دارد، در رابطه با نحوه ثبت نام و انتخاب رشته این دانشگاه ها می باشد. دانشگاه های سراسری ابتدا داوطلبان را ثبت نام می نماید و پس از آن، در صورتی که بتوانند در کارنامه کنکور سراسری رتبه مناسبی را اخذ نمایند، خواهند توانست در انتخاب رشته های با آزمون انتخاب رشته نمایند.

در رابطه با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه در سامانه ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور شما همزمان با ثبت نام می توانید انتخاب رشته نمایید. تفاوت دیگری که در رابطه با دانشگاه های با آزمون و بدون آزمون وجود دارد، به موضوع تعداد واحدهای انتخابی برای هر یک از دوطلبان باز می گردد. همچنین برای انتخاب رشته های با آزمون تنها یکبار امکان انتخاب رشته وجود دارد اما برای رشته های بدون آزمون در هر سال دو بار امکان انتخاب رشته را خواهند داشت.

 

جهت اطلاع از ظرفیت پذیرش دانشگاه های بدون آزمون و همین طور رشته های ارائه شده در آن ها از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

انتخاب رشته بدون کنکور آزاد

شماره داوطلبی کنکور

لیست مشاغل رشته انسانی

دانشگاه شهید رجایی

رشته طراحی صنعتی

رنکبنگ دانشگاه های ایران

دانشگاه های بدون کنکور شامل چه دانشگاه هایی می شوند؟

دانشگاه های بدون کنکور کلیه دانشگاه های سراسری، آزاد و علمی کاربردی را در برمی گیرند.

ثبت نام در دانشگاه های بدون کنکور چگونه انجام می شود؟

ثبت نام در دانشگاه های بدون کنکور به دو صورت حضوری و غیرحضوری انجام می گیرد.

چگونه می توانم با لیست دانشگاه های بدون کنکور تهران آشنا شوم؟

برای اطلاع از لیست دانشگاه های بدون کنکور تهران می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا دانشگاه علم و فرهنگ جزو دانشگاه های بدون کنکور ایران می باشد؟

دانشگاه علم و فرهنگ از دانشگاه های غیرانتفاعی برتر ایران می باشد که در برخی رشته ها با شرایط خاصی پذیرش بدون آزمون نیز دارد.