ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

پذیرش سپاه مشهد – پذیرش سرباز در سپاه مشهد

از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
پذیرش سپاه مشهد

پذیرش سپاه مشهد

پذیرش سپاه مشهد برای انجام خدمت سربازی باشد یا به صورت استخدام سپاه مشهد به عنوان کادر مانند دیگر مراکز گزینش سپاه می باشد لذا متقاضیان محترم مشهد می توانند با تکمیل مدارک خود بر اساس استان محل زندگی و شرایط تأهل خود برای استخدام در سپاه مشهد اقدام کنند . جهت اطلاع از نحوه پذیرش سربازی در سپاه مشهد و اطلاع از شرایط استخدام در سپاه مشهد از خدمات مشاوره تخصصی نظام وظیفه ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از شرایط استخدام در سپاه مشهد و نحوه پذیرش خدمت نظام وظیفه در سپاه مشهد جهت خدمت سربازی چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره های 9099075307 و 9099075307

 

نحوه پذیرش سپاه مشهد

انجام خدمت سربازی یا همان پذیرش سربازی در سپاه مشهد مقداری با شرایط اخذ امریه سربازی در سپاه مشهد متفاوت است. زیرا پذیرش سرباز در سپاه مشهد برای انجام خدمت سربازی زیر نظر نیروهای مسلح مشهد است که خدمت آن 21 ماه می باشد ولی امریه سربازی سپاه مشهد 24 ماه است.

برای پذیرش خدمت سربازی در سپاه مشهد مدرک خاصی مورد نیاز نمی باشد و مشمولین باید عضو بسیج آن هم به صورت فعال در مشهد باشند و همچنین داشتن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج دارای نمره مثبت می باشد. یعنی اگر فردی در مشهد دوره تکمیلی بسیج را طی کرده باشد از امتیاز مثبتی بهره مند خواهد شد.

 

شرایط پذیرش در سپاه مشهد

اما باید گفت برای پذیرش سپاه مشهد دارا بودن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج هرگز الزامی نمی باشد و می توان گفت در مشهد اختیاری است اما این را باید گفت که سه ماه کسری خدمت در مشهد به همراه خواهد داشت. ولی گروهی از سپاه های مشهد مانند سپاه مشهد بزرگ هستند که یکی از شروط خود را دارا بودن برگه دوره تکمیلی بسیج مشهد می دانند اما به جرأت می توان گفت که برای پذیرش سپاه مشهد این کار اختیاری است اما کسری خدمت دارد . این کسری خدمت البته جدا از کسری خدمت بسیج فعال مشهد می باشد و به مجموع کسری خدمت ها اضافه خواهد شد.

اما این احتمال می رود که اگر مشمولی دارای برگه تکمیلی بسیج باشد شرایط بهتری برای پذیرش سپاه مشهد و یا استخدام در سپاه مشهد خواهند داشت و ممکن است با درصد بیشتری بتوان گفت که پذیرش سپاه مشهد خواهد شد. ولی با توجه به اینکه در حال حاضر انجام دوره های تکمیلی بسیج مشهد نسبت به سال های گذشته کم شده است این احتمال می رود که در سال 97 از الزامات پذیرش سرباز در سپاه مشهد برداشته شود و تنها به عضویت بسیجی فعال بسنده کنند و شاید حتی در آینده در مشهد این مورد از بالا بردن شانس هم کم کند و حتی کسری خدمتی که برای دوره تکمیلی در نظر گرفته بودند نیز حذف گردد. کلیه سوالات پذیرش سرباز سپاه مشهد – استخدام رسمی در سپاه مشهد و .. را می توانید از مشاوران مرکز سوال نمایید.

 

تاریخ و زمان پذیرش سپاه مشهد

تاریخ پذیرش سپاه مشهد در سال 97 همانند دیگر نیروهای مسلح می باشد زیرا برنامه اعلامی اعزام به خدمت سربازان مربوط به نظام وظیفه می باشد و فراخوان هر دوره از سوی سازمان نظام وظیفه ناجا مشهد اعلام می شود و افراد با توجه به مراجعه به دفاتر پلیس +10 مشهد می توانند برگ سفید یا همان برگ معرفی به مراکز آموزش را دریافت کنند که در داخل آن برگه محل و نیروی خدمتی آنان مشخص خواهد شد و چنانچه پذیرش سپاه مشهد شده باشند نیز در داخل آن برگه مشخص خواهد شد. بر این اساس خواهد بود که اگر مشولین لیسانس یا فوق لیسانس یا دکتری در مشهد باشند تاریخ تاریخ جذب سرباز در سپاه اول ماه های زوج خواهد بود مثلا اول اردیبهشت ،‌یا اول تیر یا اول شهریور می باشند. و اگر فوق دیپلم،‌ دیپلم یا زیر دیپلم در مشهد باشند 19 هرماه خواهد بود. بر همین اساس نیز ماه های اعزام به خدمت سپاه برای شهر مشهد نیز به همین شکل می باشد.

برای پذیرش سپاه مشهد مشمولین عزیز می توانند بعد از ارسال دفترچه خدمت سربازی و گرفتن برگ سبز اعزام به خدمتشان با مراجعه به دفاتر منابع نیروی انسانی نیروی زمینی سپاه یا قرارگاه خاتم الانبیا یا سپاه های استانی یا نواحی بسیج یا نسبت به درخواست پذیرش سرباز وظیفه سپاه مشهد اقدام نمایند تا خدمت سربازی خود را در سپاه بگذرانند. مراجعه به سپاه منطقه هیچ گونه تضمینی برای پذیرش در سپاه مشهد نخواهد بود.

متقاضیان خدمت در نواحی مقاومت بسیج مشهد نزدیک محل سکونت خود می توانند با مراجعه به معاونت نیروی انسانی کادر ناحیه مشهد و تکمیل فرم پذیرش و پس از تایید فرمانده ناحیه مشهد با در دست داشتن مدارک :برگه پذیرش ،برگه اعزام به خدمت ،گواهی عضویت بسیج مشهد و… دوماه قبل از تاریخ اعزام به منابع نیروی انسانی وظیفه سپاه مشهد مراجعه نمایند و در صورت داشتن شرایط اولیه و تکمیل نشده سهمیه آن دوره در مشهد ، به پذیرش سپاه در بیایند. نحوه پذیرش سرباز در ارتش در شهر مشهد نیز به همین صورت می باشد.

 

مدارک لازم برای پذیرش یا استخدام در سپاه مشهد

در پایان به مراحل گرفتن پذیرش و یا استخدام در سپاه مشهد اشاره می کنیم

ابتدا دفترچه خود را جهت استخدام در سپاه مشهد پست کنید.

پس از آنکه دفترچه را پست کردید پس از چند روز برگ سبز پذیرش در مشهد برای شما آماده است و حالا می توانید با در دست داشتن مدارکی که در پایین آورده شده است به مراکز سپاه مشهد مراجعه کرده و در صورت داشتن سهمیه جذب اقدامات اولیه پذیرش شما در سپاه مشهد صورت گرفته و مدارک ذیل را از نامبرده درخواست می نمایند:

الف) اصل و کپی برگه اعزام

ب) کپی شناسنامه و کارت ملی

ج) اصل و کپی کارت بسیج فعال یا عادی مشهد

د) اصل و کپی کارت دوره تکمیلی در بسیج مشهد

ه)سابقه بسیج در مشهد

براساس اعلام پلیس+10، افرادی که پیش از ورود به غیبت با بسیج مشهد همکاری کرده‌ اند، برای مدت عضویت آنان، کسر خدمت سربازی در سپاه مشهد محاسبه می‌ شود، ولی برای آن دسته از افرادی که در زمان غیبتشان عضو بسیج فعال مشهد بوده اند کسر خدمت به آن ها تعلق نخواهد گرفت.

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره رایگان سربازی اطلاع ازنحوه پذیرش سرباز یا استخدام در سپاه مشهد و چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس فقط با شماره 9099075307 ( استان مشهد) و یا 9099075307 پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه مشهدکانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه مشهد

کانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه مشهد

 

مطالب مرتبط :

تاثیر معافیت پزشکی در استخدام

سامانه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی مشهد

معافیت پزشکی دیسک کمر

مراحل اخذ معافیت کفالت مادر در مشهد

امریه سربازی مشهد

شرایط معافیت سربازی سه برادری

سوالات پذیرش سرباز در سپاه مشهد

معافیت پزشکی چشم

استخدام در سپاه مشهد

پذیرش سپاه مشهد98

پذیرش سرباز در سپاه مشهد

4.5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • حقوق سرباز امریه

  حقوق سرباز امریه ۱۴۰۳ + به تفکیک مدرک و ارگان

  عوامل متفاوتی در نحوه محاسبه حقوق سرباز امریه تاثیرگذار هستند که همین امر موحب شده تا به راحتی نتوان میزان مبلغ دریافتی توسط سربازارن امریه را محاسبه کرد. سربازان در حقیقت با توجه به درجه و تحصیلات خود دستمزد دریافت...
 • استخدام سپاه

  استخدام سپاه پاسداران ۱۴۰۳ + زمان، شرایط و مراحل گزینش | ایران تحصیل

  داوطلبان علاقه مند به استخدام سپاه پاسداران سال ۱۴۰۳ می توانند در صورت برخورداری از شرایط تعیین شده از سوی این سازمان، در آزمون استخدامی شرکت کنند. متقاضیان می توانند از طریق فراخوان سپاه پاسداران یا ثبت نام در دانشگاه...
 • ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

  ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1403 + زمان، مدارک و شرایط

  زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1403 اعلام شد. ارتش جمهوری اسلامی ایران، هر ساله به منظور جذب دانشجو برای دانشگاه های افسری، یک آزمون کتبی را برگزار می کند. افرادی که در این آزمون شرکت می‌کنند، همگی باید یا...
 • استخدام نیروی انتظامی

  استخدام نیروی انتظامی 1403 + زمان، شرایط و مدارک | gozinesh

  استخدام نیروی انتظامی بسیار حساس بوده و متقاضیانی که در آزمون کتبی شرکت می کنند، می توانند با مطالعه نمونه سوالات آزمون نیروی انتظامی خودشان را برای گزینش آماده کنند. نیروی انتظامی، هر ساله بر اساس نیاز خود، افرادی که...
تماس با مشاور