ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

پذیرش سپاه تبریز – پذیرش سرباز در سپاه تبریز

از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
پذیرش سپاه تبریز

پذیرش سپاه تبریز

پذیرش سپاه تبریز برای انجام خدمت سربازی باشد یا به صورت استخدام سپاه تبریز به عنوان کادر مانند دیگر مراکز گزینش سپاه می باشد لذا متقاضیان محترم تبریز می توانند با تکمیل مدارک خود بر اساس استان محل زندگی و شرایط تأهل خود برای استخدام در سپاه تبریز اقدام کنند . جهت اطلاع از نحوه پذیرش سربازی در سپاه تبریز و اطلاع از شرایط استخدام در سپاه تبریز از خدمات مشاوره تخصصی نظام وظیفه ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از شرایط استخدام در سپاه تبریز و نحوه پذیرش خدمت نظام وظیفه در سپاه تبریز جهت خدمت سربازی چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره های 9099075307 و 9099075307

 

نحوه پذیرش سپاه تبریز

انجام خدمت سربازی یا همان پذیرش سربازی در سپاه تبریز مقداری با شرایط اخذ امریه سربازی در سپاه تبریز متفاوت است. زیرا پذیرش سرباز در سپاه تبریز برای انجام خدمت سربازی زیر نظر نیروهای مسلح تبریز است که خدمت آن 21 ماه می باشد ولی امریه سربازی سپاه تبریز 24 ماه است.

برای پذیرش خدمت سربازی در سپاه تبریز مدرک خاصی مورد نیاز نمی باشد و مشمولین باید عضو بسیج آن هم به صورت فعال در تبریز باشند و همچنین داشتن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج دارای نمره مثبت می باشد. یعنی اگر فردی در تبریز دوره تکمیلی بسیج را طی کرده باشد از امتیاز مثبتی بهره مند خواهد شد.

 

شرایط پذیرش در سپاه تبریز

اما باید گفت برای پذیرش سپاه تبریز دارا بودن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج هرگز الزامی نمی باشد و می توان گفت در تبریز اختیاری است اما این را باید گفت که سه ماه کسری خدمت در تبریز به همراه خواهد داشت. ولی گروهی از سپاه های تبریز مانند سپاه تبریز بزرگ هستند که یکی از شروط خود را دارا بودن برگه دوره تکمیلی بسیج تبریز می دانند اما به جرأت می توان گفت که برای پذیرش سپاه تبریز این کار اختیاری است اما کسری خدمت دارد . این کسری خدمت البته جدا از کسری خدمت بسیج فعال تبریز می باشد و به مجموع کسری خدمت ها اضافه خواهد شد.

اما این احتمال می رود که اگر مشمولی دارای برگه تکمیلی بسیج باشد شرایط بهتری برای پذیرش سپاه تبریز و یا استخدام در سپاه تبریز خواهند داشت و ممکن است با درصد بیشتری بتوان گفت که پذیرش سپاه تبریز خواهد شد. ولی با توجه به اینکه در حال حاضر انجام دوره های تکمیلی بسیج تبریز نسبت به سال های گذشته کم شده است این احتمال می رود که در سال 97 از الزامات پذیرش سرباز در سپاه تبریز برداشته شود و تنها به عضویت بسیجی فعال بسنده کنند و شاید حتی در آینده در تبریز این مورد از بالا بردن شانس هم کم کند و حتی کسری خدمتی که برای دوره تکمیلی در نظر گرفته بودند نیز حذف گردد. کلیه سوالات پذیرش سرباز سپاه تبریز – استخدام رسمی در سپاه تبریز و .. را می توانید از مشاوران مرکز سوال نمایید.

 

تاریخ و زمان پذیرش سپاه تبریز

تاریخ پذیرش سپاه تبریز در سال 97 همانند دیگر نیروهای مسلح می باشد زیرا برنامه اعلامی اعزام به خدمت سربازان مربوط به نظام وظیفه می باشد و فراخوان هر دوره از سوی سازمان نظام وظیفه ناجا تبریز اعلام می شود و افراد با توجه به مراجعه به دفاتر پلیس +10 تبریز می توانند برگ سفید یا همان برگ معرفی به مراکز آموزش را دریافت کنند که در داخل آن برگه محل و نیروی خدمتی آنان مشخص خواهد شد و چنانچه پذیرش سپاه تبریز شده باشند نیز در داخل آن برگه مشخص خواهد شد. بر این اساس خواهد بود که اگر مشولین لیسانس یا فوق لیسانس یا دکتری در تبریز باشند تاریخ تاریخ جذب سرباز در سپاه اول ماه های زوج خواهد بود مثلا اول اردیبهشت ،‌یا اول تیر یا اول شهریور می باشند. و اگر فوق دیپلم،‌ دیپلم یا زیر دیپلم در تبریز باشند 19 هرماه خواهد بود. بر همین اساس نیز ماه های اعزام به خدمت سپاه برای شهر تبریز نیز به همین شکل می باشد.

برای پذیرش سپاه تبریز مشمولین عزیز می توانند بعد از ارسال دفترچه خدمت سربازی و گرفتن برگ سبز اعزام به خدمتشان با مراجعه به دفاتر منابع نیروی انسانی نیروی زمینی سپاه یا قرارگاه خاتم الانبیا یا سپاه های استانی یا نواحی بسیج یا نسبت به درخواست پذیرش سرباز وظیفه سپاه تبریز اقدام نمایند تا خدمت سربازی خود را در سپاه بگذرانند. مراجعه به سپاه منطقه هیچ گونه تضمینی برای پذیرش در سپاه تبریز نخواهد بود.

متقاضیان خدمت در نواحی مقاومت بسیج تبریز نزدیک محل سکونت خود می توانند با مراجعه به معاونت نیروی انسانی کادر ناحیه تبریز و تکمیل فرم پذیرش و پس از تایید فرمانده ناحیه تبریز با در دست داشتن مدارک :برگه پذیرش ،برگه اعزام به خدمت ،گواهی عضویت بسیج تبریز و… دوماه قبل از تاریخ اعزام به منابع نیروی انسانی وظیفه سپاه تبریز مراجعه نمایند و در صورت داشتن شرایط اولیه و تکمیل نشده سهمیه آن دوره در تبریز ، به پذیرش سپاه در بیایند. نحوه پذیرش سرباز در ارتش در شهر تبریز نیز به همین صورت می باشد.

 

مدارک لازم برای پذیرش یا استخدام در سپاه تبریز

در پایان به مراحل گرفتن پذیرش و یا استخدام در سپاه تبریز اشاره می کنیم

ابتدا دفترچه خود را جهت استخدام در سپاه تبریز پست کنید.

پس از آنکه دفترچه را پست کردید پس از چند روز برگ سبز پذیرش در تبریز برای شما آماده است و حالا می توانید با در دست داشتن مدارکی که در پایین آورده شده است به مراکز سپاه تبریز مراجعه کرده و در صورت داشتن سهمیه جذب اقدامات اولیه پذیرش شما در سپاه تبریز صورت گرفته و مدارک ذیل را از نامبرده درخواست می نمایند:

الف) اصل و کپی برگه اعزام

ب) کپی شناسنامه و کارت ملی

ج) اصل و کپی کارت بسیج فعال یا عادی تبریز

د) اصل و کپی کارت دوره تکمیلی در بسیج تبریز

ه)سابقه بسیج در تبریز

براساس اعلام پلیس+10، افرادی که پیش از ورود به غیبت با بسیج تبریز همکاری کرده‌ اند، برای مدت عضویت آنان، کسر خدمت سربازی در سپاه تبریز محاسبه می‌ شود، ولی برای آن دسته از افرادی که در زمان غیبتشان عضو بسیج فعال تبریز بوده اند کسر خدمت به آن ها تعلق نخواهد گرفت.

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره رایگان سربازی اطلاع ازنحوه پذیرش سرباز یا استخدام در سپاه تبریز و چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس فقط با شماره 9099075307 ( استان تبریز) و یا 9099075307 پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه تبریزکانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه تبریز

کانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه تبریز

 

مطالب مرتبط :

تاثیر معافیت پزشکی در استخدام

سامانه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی تبریز

معافیت پزشکی دیسک کمر

مراحل اخذ معافیت کفالت مادر در تبریز

امریه سربازی تبریز

شرایط معافیت سربازی سه برادری

سوالات پذیرش سرباز در سپاه تبریز

معافیت پزشکی چشم

استخدام در سپاه تبریز

پذیرش سپاه تبریز98

پذیرش سرباز در سپاه تبریز

1/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

3 دیدگاه دربارهٔ «پذیرش سپاه تبریز – پذیرش سرباز در سپاه تبریز»

 1. Avatar photo کسری گفت:

  سلام خسته نباشید من شش روز دیگه به پادگان اموزشی سپاه گیلانغرب اعزام میشم ولی نمیدونم چ کسی منو اعزام میکنه؟
  ایا باید با نظام وظیفه شهرمون برم یا سازمان دیگ میبرتمون
  لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

  1. Avatar photo مشاور سیدی گفت:

   سلام وقت شما بخیر
   شما باید به صورت فردی یا گروهی به محلی که در برگه اعزام شما ثبت شده است مراجعه نمایید

  2. Avatar photo rahdar گفت:

   سلام وقت بخیر
   روی برگه اعزامتون اطلاعات هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • حقوق سرباز امریه

  حقوق سرباز امریه ۱۴۰۳ + به تفکیک مدرک و ارگان

  عوامل متفاوتی در نحوه محاسبه حقوق سرباز امریه تاثیرگذار هستند که همین امر موحب شده تا به راحتی نتوان میزان مبلغ دریافتی توسط سربازارن امریه را محاسبه کرد. سربازان در حقیقت با توجه به درجه و تحصیلات خود دستمزد دریافت...
 • استخدام سپاه

  استخدام سپاه پاسداران ۱۴۰۳ + زمان، شرایط و مراحل گزینش | ایران تحصیل

  داوطلبان علاقه مند به استخدام سپاه پاسداران سال ۱۴۰۳ می توانند در صورت برخورداری از شرایط تعیین شده از سوی این سازمان، در آزمون استخدامی شرکت کنند. متقاضیان می توانند از طریق فراخوان سپاه پاسداران یا ثبت نام در دانشگاه...
 • ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

  ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1403 + زمان، مدارک و شرایط

  زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1403 اعلام شد. ارتش جمهوری اسلامی ایران، هر ساله به منظور جذب دانشجو برای دانشگاه های افسری، یک آزمون کتبی را برگزار می کند. افرادی که در این آزمون شرکت می‌کنند، همگی باید یا...
 • استخدام نیروی انتظامی

  استخدام نیروی انتظامی 1403 + زمان، شرایط و مدارک | gozinesh

  استخدام نیروی انتظامی بسیار حساس بوده و متقاضیانی که در آزمون کتبی شرکت می کنند، می توانند با مطالعه نمونه سوالات آزمون نیروی انتظامی خودشان را برای گزینش آماده کنند. نیروی انتظامی، هر ساله بر اساس نیاز خود، افرادی که...
تماس با مشاور