ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

پذیرش سپاه اهر – پذیرش سرباز در سپاه اهر

پذیرش سپاه اهر
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

پذیرش سپاه اهر برای انجام خدمت سربازی باشد یا به صورت استخدام سپاه اهر به عنوان کادر مانند دیگر مراکز گزینش سپاه می باشد لذا متقاضیان محترم اهر می توانند با تکمیل مدارک خود بر اساس استان محل زندگی و شرایط تأهل خود برای استخدام در سپاه اهر اقدام کنند . جهت اطلاع از نحوه پذیرش سربازی در سپاه اهر و اطلاع از شرایط استخدام در سپاه اهر از خدمات مشاوره تخصصی نظام وظیفه ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از شرایط استخدام در سپاه اهر و نحوه پذیرش خدمت نظام وظیفه در سپاه اهر جهت خدمت سربازی چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره های 9099075307 و 9099075307

 

نحوه پذیرش سپاه اهر

انجام خدمت سربازی یا همان پذیرش سربازی در سپاه اهر مقداری با شرایط اخذ امریه سربازی در سپاه اهر متفاوت است. زیرا پذیرش سرباز در سپاه اهر برای انجام خدمت سربازی زیر نظر نیروهای مسلح اهر است که خدمت آن 21 ماه می باشد ولی امریه سربازی سپاه اهر 24 ماه است.

برای پذیرش خدمت سربازی در سپاه اهر مدرک خاصی مورد نیاز نمی باشد و مشمولین باید عضو بسیج آن هم به صورت فعال در اهر باشند و همچنین داشتن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج دارای نمره مثبت می باشد. یعنی اگر فردی در اهر دوره تکمیلی بسیج را طی کرده باشد از امتیاز مثبتی بهره مند خواهد شد.

 

شرایط پذیرش در سپاه اهر

اما باید گفت برای پذیرش سپاه اهر دارا بودن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج هرگز الزامی نمی باشد و می توان گفت در اهر اختیاری است اما این را باید گفت که سه ماه کسری خدمت در اهر به همراه خواهد داشت. ولی گروهی از سپاه های اهر مانند سپاه تهران بزرگ هستند که یکی از شروط خود را دارا بودن برگه دوره تکمیلی بسیج اهر می دانند اما به جرأت می توان گفت که برای پذیرش سپاه اهر این کار اختیاری است اما کسری خدمت دارد . این کسری خدمت البته جدا از کسری خدمت بسیج فعال اهر می باشد و به مجموع کسری خدمت ها اضافه خواهد شد.

اما این احتمال می رود که اگر مشمولی دارای برگه تکمیلی بسیج باشد شرایط بهتری برای پذیرش سپاه اهر و یا استخدام در سپاه اهر خواهند داشت و ممکن است با درصد بیشتری بتوان گفت که پذیرش سپاه اهر خواهد شد. ولی با توجه به اینکه در حال حاضر انجام دوره های تکمیلی بسیج اهر نسبت به سال های گذشته کم شده است این احتمال می رود که در سال 97 از الزامات پذیرش سرباز در سپاه اهر برداشته شود و تنها به عضویت بسیجی فعال بسنده کنند و شاید حتی در آینده در اهر این مورد از بالا بردن شانس هم کم کند و حتی کسری خدمتی که برای دوره تکمیلی در نظر گرفته بودند نیز حذف گردد. کلیه سوالات پذیرش سرباز سپاه اهر – استخدام رسمی در سپاه اهر و .. را می توانید از مشاوران مرکز سوال نمایید.

 

تاریخ و زمان پذیرش سپاه اهر

تاریخ پذیرش سپاه اهر در سال 97 همانند دیگر نیروهای مسلح می باشد زیرا برنامه اعلامی اعزام به خدمت سربازان مربوط به نظام وظیفه می باشد و فراخوان هر دوره از سوی سازمان نظام وظیفه ناجا اهر اعلام می شود و افراد با توجه به مراجعه به دفاتر پلیس +10 اهر می توانند برگ سفید یا همان برگ معرفی به مراکز آموزش را دریافت کنند که در داخل آن برگه محل و نیروی خدمتی آنان مشخص خواهد شد و چنانچه پذیرش سپاه اهر شده باشند نیز در داخل آن برگه مشخص خواهد شد. بر این اساس خواهد بود که اگر مشولین لیسانس یا فوق لیسانس یا دکتری در اهر باشند تاریخ تاریخ جذب سرباز در سپاه اول ماه های زوج خواهد بود مثلا اول اردیبهشت ،‌یا اول تیر یا اول شهریور می باشند. و اگر فوق دیپلم،‌ دیپلم یا زیر دیپلم در اهر باشند 19 هرماه خواهد بود. بر همین اساس نیز ماه های اعزام به خدمت سپاه برای شهر اهر نیز به همین شکل می باشد.

برای پذیرش سپاه اهر مشمولین عزیز می توانند بعد از ارسال دفترچه خدمت سربازی و گرفتن برگ سبز اعزام به خدمتشان با مراجعه به دفاتر منابع نیروی انسانی نیروی زمینی سپاه یا قرارگاه خاتم الانبیا یا سپاه های استانی یا نواحی بسیج یا نسبت به درخواست پذیرش سرباز وظیفه سپاه اهر اقدام نمایند تا خدمت سربازی خود را در سپاه بگذرانند. مراجعه به سپاه منطقه هیچ گونه تضمینی برای پذیرش در سپاه اهر نخواهد بود.

متقاضیان خدمت در نواحی مقاومت بسیج اهر نزدیک محل سکونت خود می توانند با مراجعه به معاونت نیروی انسانی کادر ناحیه اهر و تکمیل فرم پذیرش و پس از تایید فرمانده ناحیه اهر با در دست داشتن مدارک :برگه پذیرش ،برگه اعزام به خدمت ،گواهی عضویت بسیج اهر و… دوماه قبل از تاریخ اعزام به منابع نیروی انسانی وظیفه سپاه اهر مراجعه نمایند و در صورت داشتن شرایط اولیه و تکمیل نشده سهمیه آن دوره در اهر ، به پذیرش سپاه در بیایند. نحوه پذیرش سرباز در ارتش در شهر اهر نیز به همین صورت می باشد.

 

مدارک لازم برای پذیرش یا استخدام در سپاه اهر

در پایان به مراحل گرفتن پذیرش و یا استخدام در سپاه اهر اشاره می کنیم

ابتدا دفترچه خود را جهت استخدام در سپاه اهر پست کنید.

پس از آنکه دفترچه را پست کردید پس از چند روز برگ سبز پذیرش در اهر برای شما آماده است و حالا می توانید با در دست داشتن مدارکی که در پایین آورده شده است به مراکز سپاه اهر مراجعه کرده و در صورت داشتن سهمیه جذب اقدامات اولیه پذیرش شما در سپاه اهر صورت گرفته و مدارک ذیل را از نامبرده درخواست می نمایند:

الف) اصل و کپی برگه اعزام

ب) کپی شناسنامه و کارت ملی

ج) اصل و کپی کارت بسیج فعال یا عادی اهر

د) اصل و کپی کارت دوره تکمیلی در بسیج اهر

ه)سابقه بسیج در اهر

براساس اعلام پلیس+10، افرادی که پیش از ورود به غیبت با بسیج اهر همکاری کرده‌ اند، برای مدت عضویت آنان، کسر خدمت سربازی در سپاه اهر محاسبه می‌ شود، ولی برای آن دسته از افرادی که در زمان غیبتشان عضو بسیج فعال اهر بوده اند کسر خدمت به آن ها تعلق نخواهد گرفت.

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره رایگان سربازی اطلاع ازنحوه پذیرش سرباز یا استخدام در سپاه اهر و چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس فقط با شماره 9099075307 ( استان تهران) و یا 9099075307 پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه اهرکانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه اهر

کانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه اهر

 

مطالب مرتبط :

تاثیر معافیت پزشکی در استخدام

سامانه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی اهر

معافیت پزشکی دیسک کمر

مراحل اخذ معافیت کفالت مادر در اهر

امریه سربازی اهر

شرایط معافیت سربازی سه برادری

سوالات پذیرش سرباز در سپاه اهر

معافیت پزشکی چشم

استخدام در سپاه اهر

پذیرش سپاه اهر98

پذیرش سرباز در سپاه اهر

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور