تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۰
ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

نحوه و زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 اعلام شد. بر این اساس، داوطلبانی که قبلا موفق به نام نویسی نشده و یا فرم ثبت نامی آن ها نیازمند اصلاح می باشد، می توانند در زمان های مقرری که در این مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد، با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به تصحیح اطلاعات خود اقدام نمایند. گفتنی است که مهلت های ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت در سه بازه زمانی قابل انجام است و مهلت های در نظر گرفته شده قابل تمدید نیست.

بنابراین، متقاضیان گرامی می توانند با مراجعه و پیگیری سامانه ایران تحصیل، از جدیدترین اطلاعیه های منتشر شده در این زمینه آگاه و اقدامات لازم را انجام دهند. همچنین، چنانچه نیازمند هر گونه راهنمایی یا مشاوره در حیطه مطالعه، برنامه ریزی قبولی و یا آگاهی از تازه ترین اخبار کنکور ارشد وزارت بهداشت بودید، می توانید با همکاران ما در ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

 

برای آشنایی با زمان و نحوه ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400

 

 

زمان ویرایش کنکور ارشد وزارت بهداشت

 

وزارت بهداشت به عنوان متصدی برگزار کننده آزمون های علوم پزشکی، شرایطی را فراهم آورده است تا دانش آموختگان رشته های پزشکی و پیراپزشکی در صورت تمایل، در مقطح کارشناسی ارشد نیز به تحصیل بپردازند. از این رو، این سازمان هر ساله یک بازه زمانی خاص را جهت اعلام علاقه مندی و انجام نام نویسی داوطلبان در نظر می گیرد.

متقاضیان بایستی در این مهلت از طریق مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، ضمن مطالعه شرایط لازم به تکمیل مدارک خواسته شده و فرم تقاضانامه ثبت نام بپردازند. ثبت نام آزمون سال 1400، در تاریخ 6 الی 16 اسفند ماه صورت گرفت. همچنین، برای رفاه حال داوطلبانی که در آن بازه زمانی موفق به نام نویسی نشده و یا فرم آن ها نیازمند اصلاح بود، 25-25 اسفند به عنوان مهلت تمدید ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت در نظر گرفته شد.

البته، غیر از مهلت ذکر شده، به طور معمول یک فرصت دیگر جهت ویرایش اطلاعات  ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت منظور می شود. برای کنکور سال جاری نیز، تاریخ 23 تا 25 فروردین 1400 به عنوان مهلت مجدد تصحیح اطلاعات اعلام شد. بدین ترتیب، متقاضیان توانستند تا در این سه روز اطلاعات خود را ویرایش کنند. همچنین، تاریخ ١٤٠٠/٣/٢٣ لغایت ١٤٠٠/٣/٢٢ نیز برای ویرایش حوزه امتحانی خواهد بود.

 

 

برای دانلود دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

 

ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت استعدادهای درخشان

علاوه بر داوطلبان عادی که امکان ثبت نام در کنکور ارشد وزارت بهداشت را دارند، داوطلبانی که جزء استعدادهای درخشان می باشند نیز چنانچه مایل به انتخاب رشته و یا دانشگاه خاصی هستند، بایستی ابتدا در این آزمون شرکت کنند. این متقاضیان نیز می توانند همزمان با سایر شرکت کنندگان، در مهلت های تعیین نسبت به نام نویسی و یا ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت اقدام نمایند.

البته چنانچه داوطلب دارای استعدادهای درخشان بدون آزمون که دارای شرایط لازم می باشند، تا به حال موفق ثبت نام نشده اند، می بایست از 19 الی 22 تیرماه نام نویسی اولیه را انجام دهند. پس از اینکه فرایند ثبت نام این متقاضیان به اتمام رسید، یک کد رهگیری در اختیار آن ها قرار داده می شود که باید بلافاصله از طریق آن برای ثبت نام استعداد درخشان اقدام کنند.

توجه داشته باشید که ثبت نام آزمون تنها یک بار قابل انجام است و ویرایش ممکن نیست. اما برای ثبت نام استعداد درخشان می توان مطابق با قوانین، دست به ویرایش اطلاعات  ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت زد.

 

 

برای اطلاع از زمان ثبت نام ارشد روانشناسی بدون کنکور  بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

مراحل ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت

همانطور که قبلا نیز اشاره شد، نه تنها ثبت نام، بلکه ویرایش اطلاعات  ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت نیز به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی انجام می گیرد. برای این منظور، داوطلبانی که قبلا نام نویسی کرده اند، برای اصلاح به پرتال شخصی خود وارد و موارد لازم را ویرایش کنند.

لازم به ذکر است که، داشتن کد پیگیری که قبلا در هنگام ثبت نام دریافت نموده اید، در چنین مواردی الزامی است. در مورد افرادی که هیچ گونه ثبت نامی نکرده اند، می بایست فرایند اصلی از ابتدا تا انتها طی شود. حال برای اشنایی بیشتر، راهنمای ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت را به صورت تصویری شرح می دهیم.

 

 • جستجوی آدرس اینترنتی sanjeshp.ir و وارد شدن به صفحه اصلی. بر روی گزینه ” کارشناسی ارشد” و سپس ” ارشد” کلیک کنید. همچنین، می توانید لینک های فعال قرار گرفته در سایت با عنوان ” ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت گ را انتخاب نمایید.

 

ویرایش اطلاعات  ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

 

 • اگر می خواهید برای اولین بار ثبت نام کنید، بر روی گزینه ” ثبت نام جدید و پرداخت هزینه آزمون”، و اگر قصد اصلاح دارید، بر روی ” ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام” کلیک کنید.

 

ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت

 

 

 • در صفحه بعد، برای ویرایش در کادر مربوطه کد رهگیری که قبلا دریافت کرده اید را وارد کنید.

 

نحوه ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت

 

 

 

برای آگاهی از شرایط و نحوه ثبت نام رشته دامپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد وارد لینک مربوطه شوید

 

 

ویرایش در زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت

برای داوطلبینی که قصد حضور در جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت را دارند، به همراه بردن کارت ورود به جلسه الزامی است. یکی دیگر از فرصت هایی که معمولا برای ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت در اختیار متقاضیان قرار داده می شود، همزمان با دریافت کارت ورود به جلسه است.

طبق جدیدترین اخبار، اطلاعیه توزیع کارت در تاریخ 23 تیرماه 1400 منتشر خواهد شد. بر اساس این اطلاعیه، داوطلبان می توانند از طریق مراجعه به سامانه سنجش آموزش از 23 الی 24 تیرماه، ضمن تکمیل فرم خود اظهاری بیماری کرونا، ویرایش نهایی ثبت نام را انجام دهند.

البته توجه داشته باشید که در این مرحله، تنها می توان به ویرایش معدل پرداخت. گفتنی است که تاریخ ذکر شده قطعی نمی باشد و این احتمال وجود دارد.

 

 

به منظور دریافت لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک فرمایید

 

 

نکات مربوط به ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت

حال که با زمان ویرایش کنکور ارشد وزارت بهداشت آشنا شدیم، بهتر است چند نکته مهم را برای شما عزیزان مطرح کنید.

 

 • همه داوطلبان مجاز هستند تا در صورت برخورداری از شرایط لازم، سهمیه بومی را نیز انتخاب نمایند.

 

 • منظور از محل اخذ تعهد، استان بومی می باشد و هیچ ربطی به محل پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد ندارد.

 

 • اگر متقاضی در هنگام ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت به صورت عمدی یا سهوی، معدل خود را به اشتباه وارد کند، متخلف محسوب خواهد شد و عواقب آن متوجه خود شخص است.

 

 • بعد از اینکه هزینه نام نویسی آزمون واریز شد، در زمان ویرایش کنکور ارشد وزارت بهداشت ، متقاضی می بایست ابتدا کد ملی خود را وارد کرده و سپس با کلیک بر روی گزینه ثبت نام جدید، مبلغ مورد نظر را واریز نماید.

 

 • داوطلبان استعدادهای درخشان در هر دو شکل با آزمون و بدون آزمون، باید مطابق با اطلاعیه ها و زمانبندی اعلام شده برای ثبت نام سهیمه خود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه نمایند.

 

 • متقلضیان استفاده از سهمیه درخشان مانند سایر داوطلبان، یک فرم انتخاب رشته محل خواهند داشت.

 

 • چنانچه داوطلب سهمیه استعدادهای درخشان به دانشگاه معرفی شده و در سامانه ثبت نام را انجام دادند، تغییر سهمیه آن ها به هیچ وجه امکانپذیر نمی باشد.

 

 • زمانبندی های اعلام شده برای همه مراحل برگزاری آزمون ارشد مربوطه به شرایط کنونی است و ممکن است که در آینده دچار دستخوش شود. در این صورت، متعاقبا به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

 

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت روی لینک قرمز کلیک فرمایید

 

 

چه کسانی مجاز به ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت هستند؟

برای بسیاری از داوطلبان این سوال پیش می آید که در چه صورت و چه کسانی می توانند ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت را انجام دهند. در پاسخ باید بگوییم که خوشبختانه محدودیت چندانی در این زمینه وجود ندارد. برای اطلاع دقیق تر همه موارد مجاز ذکر شده از سوی سامانه سنجش پزشکی را قید می کنیم.

 

 • آن دسته از داوطلبانی که در مرحله نخست موفق به ثبت نام نشده اند.
 • متقاضیانی که هزینه نام نویسی را واریز کرده، اما به علت تمام شدن مهلت نتوانستند ثبت نام را تکمیل کنند.
 • افرادی که ثبت نام را انجام داده، اما در برخی از موارد نیازمند اصلاح یا ویرایش می باشند.

 

 

آیا می دانید پردرآمدترین رشته های پیراپزشکی ایران کدام اند؟ برای اطلاع بر روی لینک کلیک کنید

 

 

شرایط ثبت نام  کنکور ارشد وزارت بهداشت

برای همه افرادی که قصد ویرایش ثبت نام  کنکور ارشد وزارت بهداشت را داشته و یا قرار است که برای اولین بار نام نویسی کنند، لازم است که از شرایط عمومی و اختصاصی مطلع باشند. اهمیت این امر در آن است که نیاز به ویرایش کمتر بوده و داوطلب با مشکلات احتمالی روبرو نخواهد شد.

شرایط عمومی شامل تمام مواردی است که برای همه آزمون ها ضروری می باشند، و به همین دلیل از ذکر آن ها خودداری می کنیم. اما در ادامه شرایط اختصاصی را مرور خواهیم کرد.

 

 • داوطلب دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری عمومی گروه پزشکی باشد.

 

 • متقاضیانی که در حال تحصیل می باشند و دانشجو به شمار می روند، بایستی برای شرکت در آزمون، نهایتا تا 30 شهریور فارغ التحصیل شده و مدرک خود را دریافت نمایند. در غیر این صورت مجاز به شرکت نمی باشند.

 

 • فارغ التحصیلان رشته های حوزه سلامت دانشگاه های علمی کاربردی مورد تایید وزارت بهداشت نیستند.

 

 • عدم اشتغال به تحصیل در زمان  نام نویسی یا ویرایش اطلاعات کنکور ارشد وزارت بهداشت در مقطع کارشناسی ارشد و یا مقاطع تحصیلی دیگر.

 

 •  اگر شخصی در یکی از دانشگاه های کشور در دوره کارشناسی ارشد از تحصیل محروم شده یا انصراف داده باشد، در صورتی که با دانشگاه محل تحصیل خود تسویه حساب کند، می تواند  برای ثبت نام  اقدام نماید.

 

 • اگر داوطلبی در یکی از دوره های روزانه یا شهریه پرداز ارشد وزارت بهداشت پذیرفته شود، در صورت ثبت نام نکردن نیز مجاز به شرکت در آزمون سالهای بعد نخواهد بود.

 

 • اگر داوطلب دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد دوره های روزانه و رایگان بوده و قصد ثبت نام مجدد در آزمون را داشته باشد، در صورتی می تواند در رشته های رایگان وزارت بهداشت شرکت کند که شهریه بپردازد.

 

 • به هیچ کدام از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، بورسیه تعلق نمی گیرد

 

 

چنانچه مایل به شناخت رشته های کنکور ارشد وزارت بهداشت هستید، وارد لینک مربوطه شوید

 

 

مدارک لازم برای ثبت نام کارشناسی ارشد وزرت بهداشت

آن دسته از داوطلبانی که در زمان ویرایش ثبت نام  کنکور ارشد وزارت بهداشت قصد ثبت نام دارند، لازم است همان مدارکی که در تاریخ ثبت نام اولیه خواسته شده است را ارائه دهند. از این رو، مدارک لازم نیز تفاوتی ندارد. برای اطلاع بیشتر، در زیر این مدارک را قید می کنیم.

 

 • اسکن عکس پرسنلی (3*4) که در سال جاری تهیه شده است.
 • اسکن شناسنامه و کارت ملی
 • اسکن مدرک مقطع کارشناسی و ریز نمرات، و یا مدارک نشان دهنده فارغ التحصیلی فرد. توجه داشته باشید که اگر فرد دانشجوی دوره کارشناسی بوده باشد، بایستی مدرک خود را نهایتا  تا پاین شهریور اخذ نماید. در غیر این صورت فاقد شرایط شرکت تکمیل ظرفیت کنکور وزارت بهداشت شناخته شده و قبولی او لغو خواهد شد و تا یکسال از شرکت در آزمون کنکور کارشناسی ارشد محرم می شود.
 • اسکن مدارک مربوط به متقاضیان سهمیه بومی مناطق محروم
 • اسکن فرم استشهاد برای داوطلبان سهمیه بومی مناطق محروم
 • اسکن شناسنامه و کارت ملی همسر و والدین برای داوطلبان سهمیه بومی مناطق بومی
 • اسکن مدارک ٥ سال اقامت داوطلب در آن استان مخصوص متقاضیان سھمیه بومی مناطق محروم

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

 

مشاوره ویرایش اطلاعات ارشد وزارت بهداشت

گرچه زمان ویرایش ثبت نام کنکور وزارت بهداشت 1400 به پایان رسیده است، اما شاید ارائه برخی نکات و توصیه ها خالی از لطف نباشد.

 • ابتدا اینکه قبل از وارد کردن اطلاعات در فرم تقاضانامه، حتما یک بار از قبل آن را در فرم دستی موجود در دفترچه راهنما یادداشت کنید و در هنگام مراجعه به سامانه آن ها را منتقل نمایید.
 • مدارک خود را از قبل از هر گونه اقدام برای ویرایش ثبت نام  کنکور ارشد وزارت بهداشت بررسی کنید و از درستی و کامل بودن آن ها مطمئن شوید.
 • در وارد کردن مواردی همچون معدل دقت بسیار بالایی داشته باشید. چرا که در دفترچه راهنمای ثبت نام بارها در این مورد تذکر داده شده و اگر داوطلبی معدل خود را اشتباه وارد نماید، بعدا دچار مشکل خواهید شد.
 • قبل از اینکه ثبت نام را نهایی کنید، حتما یک بار فرم را بررسی کنید.
 • چنانچه از سهمیه شهدا، جانبازان یا ایثارگران استفاده می کنید، کد 12 رقمی را از قبل تهیه کنید.

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش کردیم تا همه موارد مربوط به چگونگی، نکات و زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت را به استحضار شما عزیزان برسانیم.

با توجه به اینکه زمان برگزاری آزمون سال جاری محتمل تغییر است، برای دریافت تاریخ دقیق آن می توانید اخبار را در این سایت جستجو نمایید و از مشاورین خبره ما بهترین منابع، روش مطالعه و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. برای این منظور کافی است که از طریق شماره های قید شده در جدول زیر، از ساعت 8 صبح الی 1 شب در همه روزهای هفته با همکاران ما در ارتباط باشید. 

 

 

به منظور اطلاع از تاریخ دقیق ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت و زمان برگزاری آزمون از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس

 رتبه قبولی پزشکی بین الملل

چگونه در 3 ماه پزشکی قبول شویم ؟

ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

به این پست امتیاز دهید

ویرایش اطلاعات  ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت سال جاری چه زمانی است؟

برای اطلاع از زمان دقیق ویرایش کنکور ارشد وزارت بهداشت می توانید مقاله حاضر را مطالعه فرمایید.

آیا در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه نیز می توان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت را ویرایش کرد؟

بله به احتمال قوی. البته در این مهلت تنها معدل قابل اصلاح می باشد. 

آیا افرادی که قبلا ثبت نام نکرده اند، می توانند در مهلت ویرایش ثبت نام ارشد وزارت بهداشت برای این امر اقدام نمایند؟

بله. این مهلت برای این گونه داوطلبان نیز در نظر گرفته شده است.

ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت به کجا مراجعه کنیم؟

متقاضیان لازم است برای این منظور به سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه فرمایند.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور