تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1401 + راهنما جامع

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۲
ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نحوه و زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1401 اعلام شد. بر این اساس، داوطلبانی که قبلا موفق به نام نویسی نشده و یا فرم ثبت نامی آن ها نیازمند اصلاح می باشد، می توانند در زمان های مقرری که در این مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد، با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به تصحیح اطلاعات خود اقدام نمایند. گفتنی است که مهلت های ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت در سه بازه زمانی قابل انجام است و مهلت های در نظر گرفته شده قابل تمدید نیست.

بنابراین، متقاضیان گرامی می توانند با مراجعه و پیگیری سامانه ایران تحصیل، از جدیدترین اطلاعیه های منتشر شده در این زمینه آگاه و اقدامات لازم را انجام دهند. همچنین، چنانچه نیازمند هر گونه راهنمایی یا مشاوره در حیطه مطالعه، برنامه ریزی قبولی و یا آگاهی از تازه ترین اخبار کنکور ارشد وزارت بهداشت بودید، می توانید با همکاران ما در ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

 

برای آشنایی با زمان و نحوه ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1401

 

 

زمان ویرایش کنکور ارشد وزارت بهداشت

 

وزارت بهداشت به عنوان متصدی برگزار کننده آزمون های علوم پزشکی، شرایطی را فراهم آورده است تا دانش آموختگان رشته های پزشکی و پیراپزشکی در صورت تمایل، در مقطح کارشناسی ارشد نیز به تحصیل بپردازند. از این رو، این سازمان هر ساله یک بازه زمانی خاص را جهت اعلام علاقه مندی و انجام نام نویسی داوطلبان در نظر می گیرد.

برای این امر لازم است که ابتدا متقاضیان با دقت دفترچه کنکور ارشد وزارت بهداشت  را مطالعه نموده و موارد لازم را با دقت تکمیل نماید. با توجه به لزوم صحت اطلاعات وارد شده، اگر شخصی در وارد کردن هر کدام از موارد اشتباهی نموده باشد، این امکان فراهم شده تا به ویرایش فرم خود بپردازند. چرا که در صورت مشاهده هر گونه مغایرت با واقعیت، فرد متخلف شناخته شده و از قبولی و پذیرش وی ممانعت به عمل خواهد آمد.

برای این منظور، چهار بازه زمانی برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت در نظر گرفته شده و متقاضیان می توانند در این فرصت ها اصلاحات را انجام دهند. این روند در مورد آزمون سال جاری نیز صدق می کند که در ادامه به طور جداگانه ان ها را ذکر خواهیم کرد.

 

 

اولین مهلت ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

نخستین زمان ویرایش کنکور ارشد وزارت بهداشت 1401 با مهلت نام نویسی قانونی همزمان می باشد. بطوریکه در این بازه زمانی داوطلبان می توانند علاوه بر انجام نام نویسی و فرم تقاضانامه خود، برای مشاهده، کنترل و ویرایش اطلاعات  ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت اقدام نمایند.

گفتنی است که اصلاحات در این مرحله هیچ گونه محدودیتی نداشته و متقاضیان می توانند هر کدام از موارد را تغییر دهند. از آنجا که هنوز تاریخ ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت مشخص نشده است، نمی توان گفت که دقیقا در چه زمانی امکان انجام این کار وجود دارد. البته در سال گذشته نام نویسی در اواخر اسفندماه بود و امسال نیز احتمالا در همین محدوده شاهد ثبت نام این آزمون باشیم. با این وجود، دوستان گرامی می توانند جهت کسب جدیدترین اخبار در این زمینه با مشاوران و کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل نمایند.

 

 

برای اطلاع از زمان ثبت نام ارشد روانشناسی بدون کنکور  بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

دومین مهلت ویرایش کنکور ارشد وزارت بهداشت

پس از پایان یافتن زمان ثبت نام ارشد وزارت بهداشت معمولا برای رفاه آن دسته از داوطلبانی که به دلایل مختلف موفق به نام نویسی نشده اند، یک مهلت مجدد در نظر گرفته می شود. این تمدید مهلت دو تا سه روز می باشد.

علاوه بر این، هر کدام از متقاضیانی که فرم آن ها نیازمند تصحیح و ویرایش است نیز مجاز به اعمال تغییرات لازم خواهند بود و افرادی که هزینه را واریز نموده اما نتوانسته بودند ثبت نام کنند هم می توانند مدارک ثبت نام ارشد وزارت بهداشت خواسته شده را تکمیل کنند. به دلیل آنکه هنوز اطلاعیه ایی در این خصوص منتشر نشده است، نمی توان تاریخ دقیقی را برای آن معرفی نمود. اما بمحض مشخص شدن، این مقاله به روز رسانی خواهد شد.

 

 

سومین مهلت ویرایش اطلاعات  ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشتی

حدود یک ماه بعد پایان یافتن مهلت ثبت نام اولیه، وزارت بهداشت یک زمان دیگر را جهت ثبت نام مجدد کنکور ارشد در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. در سال گذشته تاریخ 23 الی 25 اردیبهشت ماه برای زمان ویرایش کنکور ارشد وزارت بهداشت مرحله سوم در نظر گرفته شد.

در این مهلت چه داوطلبانی که قبلا نام نویسی نکرده اند و چه آنهایی که فرمشان نیازمند اصلاح و ویرایش می باشند، می توانند برای این امر اقدام نمایند. به ویژه آن دسته از متقاضیانی که معدل خود را وارد نکرده یا نیازمند تغییر است، بایستی در این مرحله موارد لازم را درج کنند. در این خصوص هم با مشخص شدن تاریخ ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت همکاران ما اطلاعات رسانی های لازم را انجام می دهند.

 

 

چهارمین مهلت ویرایش ثبت نام ارشد وزارت بهداشت

آخرین بازه زمانی مجاز جهت ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت ، همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه می باشد. بر اساس روال هر ساله این کارت حدود دو الی سه روز قبل از برگزاری آزمون قابل دانلود می باشد. بنابراین، متقضیان می توانند قبل از دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت برخی از موارد خاص را در فرم تقاضانامه ثبت نام تغییر دهند.

 

 

 

برای دانلود دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

 

ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت استعدادهای درخشان

افرادی که ضمن برخورداری از شرایط لازم مایل به ثبت نام در استعداد درخشان وزارت بهداشت هستند نیز بایستی در زمان های خاصی مدارک خود را ارائه و فرم تقاضانامه را تکمیل نمایند. برای این دسته از متقاضیان نیز مهلتی جهت ویرایش اطلاعات وارد شده در نظر گرفته شده است.

همچنین، داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده اند نیز در زمان ویرایش ثبت نام استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت می توانند نام نویسی را انجام دهند. تمامی متقاضیان استعدادهای درخشان با آزمون و بدون آزمون که در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت نموده اند، بایستی کد رهگیری اخذ شده را در سایت مرکز سنجش پزشکی وارد کرده و موارد مذکور را اعمال نمایند.

در سال گذشته 19 الی 22 تیرماه برای این کار انتخاب شد. اما با توجه به مشخص نبودن ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت برای داوطلبان استعدادهای درخشان سال جاری، نمی توان تاریخ خاصی را معرفی نمود. اما به محض اعلام، مقاله حاضر به روز رسانی خواهد شد

 

 

مراحل ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت

همانطور که قبلا نیز اشاره شد، نه تنها ثبت نام، بلکه ویرایش اطلاعات  ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت نیز به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی انجام می گیرد. برای این منظور، داوطلبانی که قبلا نام نویسی کرده اند، برای اصلاح به پرتال شخصی خود وارد و موارد لازم را ویرایش کنند.

لازم به ذکر است که، داشتن کد پیگیری که قبلا در هنگام ثبت نام دریافت نموده اید، در چنین مواردی الزامی است. در مورد افرادی که هیچ گونه ثبت نامی نکرده اند، می بایست فرایند اصلی از ابتدا تا انتها طی شود. حال برای اشنایی بیشتر، راهنمای ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت را به صورت تصویری شرح می دهیم.

 

 • جستجوی آدرس اینترنتی sanjeshp.ir و وارد شدن به صفحه اصلی. بر روی گزینه ” کارشناسی ارشد” و سپس ” ارشد” کلیک کنید. همچنین، می توانید لینک های فعال قرار گرفته در سایت با عنوان ” ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت گ را انتخاب نمایید.

 

ویرایش اطلاعات  ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

 

 • اگر می خواهید برای اولین بار ثبت نام کنید، بر روی گزینه ” ثبت نام جدید و پرداخت هزینه آزمون”، و اگر قصد اصلاح دارید، بر روی ” ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام” کلیک کنید.

 

ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت

 

 

 • در صفحه بعد، برای ویرایش در کادر مربوطه کد رهگیری که قبلا دریافت کرده اید را وارد کنید.

 

نحوه ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت

 

 

 

برای آگاهی از شرایط و نحوه ثبت نام رشته دامپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد وارد لینک مربوطه شوید

 

 

 

نکات مربوط به ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت

حال که با زمان ویرایش کنکور ارشد وزارت بهداشت آشنا شدیم، بهتر است چند نکته مهم را برای شما عزیزان مطرح کنید.

 

 • همه داوطلبان مجاز هستند تا در صورت برخورداری از شرایط لازم، سهمیه بومی را نیز انتخاب نمایند.

 

 • منظور از محل اخذ تعهد، استان بومی می باشد و هیچ ربطی به محل پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد ندارد.

 

 • اگر متقاضی در هنگام ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت به صورت عمدی یا سهوی، معدل خود را به اشتباه وارد کند، متخلف محسوب خواهد شد و عواقب آن متوجه خود شخص است.

 

 • بعد از اینکه هزینه نام نویسی آزمون واریز شد، در زمان ویرایش کنکور ارشد وزارت بهداشت ، متقاضی می بایست ابتدا کد ملی خود را وارد کرده و سپس با کلیک بر روی گزینه ثبت نام جدید، مبلغ مورد نظر را واریز نماید.

 

 • داوطلبان استعدادهای درخشان در هر دو شکل با آزمون و بدون آزمون، باید مطابق با اطلاعیه ها و زمانبندی اعلام شده برای ثبت نام سهیمه خود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه نمایند.

 

 • متقلضیان استفاده از سهمیه درخشان مانند سایر داوطلبان، یک فرم انتخاب رشته محل خواهند داشت.

 

 • چنانچه داوطلب سهمیه استعدادهای درخشان به دانشگاه معرفی شده و در سامانه ثبت نام را انجام دادند، تغییر سهمیه آن ها به هیچ وجه امکانپذیر نمی باشد.

 

 • زمانبندی های اعلام شده برای همه مراحل برگزاری آزمون ارشد مربوطه به شرایط کنونی است و ممکن است که در آینده دچار دستخوش شود. در این صورت، متعاقبا به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

 

 

جهت اطلاع از ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت روی لینک قرمز کلیک فرمایید.

 

چه کسانی مجاز به ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت هستند؟

برای بسیاری از داوطلبان این سوال پیش می آید که در چه صورت و چه کسانی می توانند ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت را انجام دهند. در پاسخ باید بگوییم که خوشبختانه محدودیت چندانی در این زمینه وجود ندارد. برای اطلاع دقیق تر همه موارد مجاز ذکر شده از سوی سامانه سنجش پزشکی را قید می کنیم.

 

 • آن دسته از داوطلبانی که در مرحله نخست موفق به ثبت نام نشده اند.
 • متقاضیانی که هزینه نام نویسی را واریز کرده، اما به علت تمام شدن مهلت نتوانستند ثبت نام را تکمیل کنند.
 • افرادی که ثبت نام را انجام داده، اما در برخی از موارد نیازمند اصلاح یا ویرایش می باشند.

 

 

آیا می دانید پردرآمدترین رشته های پیراپزشکی ایران کدام اند؟ برای اطلاع بر روی لینک کلیک کنید

 

 

شرایط ثبت نام  کنکور ارشد وزارت بهداشت

برای همه افرادی که قصد ویرایش ثبت نام  کنکور ارشد وزارت بهداشت را داشته و یا قرار است که برای اولین بار نام نویسی کنند، لازم است که از شرایط عمومی و اختصاصی مطلع باشند. اهمیت این امر در آن است که نیاز به ویرایش کمتر بوده و داوطلب با مشکلات احتمالی روبرو نخواهد شد.

شرایط عمومی شامل تمام مواردی است که برای همه آزمون ها ضروری می باشند، و به همین دلیل از ذکر آن ها خودداری می کنیم. اما در ادامه شرایط اختصاصی را مرور خواهیم کرد.

 

 • داوطلب دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری عمومی گروه پزشکی باشد.

 

 • متقاضیانی که در حال تحصیل می باشند و دانشجو به شمار می روند، بایستی برای شرکت در آزمون، نهایتا تا 30 شهریور فارغ التحصیل شده و مدرک خود را دریافت نمایند. در غیر این صورت مجاز به شرکت نمی باشند.

 

 • فارغ التحصیلان رشته های حوزه سلامت دانشگاه های علمی کاربردی مورد تایید وزارت بهداشت نیستند.

 

 • عدم اشتغال به تحصیل در زمان  نام نویسی یا ویرایش اطلاعات کنکور ارشد وزارت بهداشت در مقطع کارشناسی ارشد و یا مقاطع تحصیلی دیگر.

 

 •  اگر شخصی در یکی از دانشگاه های کشور در دوره کارشناسی ارشد از تحصیل محروم شده یا انصراف داده باشد، در صورتی که با دانشگاه محل تحصیل خود تسویه حساب کند، می تواند  برای ثبت نام  اقدام نماید.

 

 • اگر داوطلبی در یکی از دوره های روزانه یا شهریه پرداز ارشد وزارت بهداشت پذیرفته شود، در صورت ثبت نام نکردن نیز مجاز به شرکت در آزمون سالهای بعد نخواهد بود.

 

 • اگر داوطلب دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد دوره های روزانه و رایگان بوده و قصد ثبت نام مجدد در آزمون را داشته باشد، در صورتی می تواند در رشته های رایگان وزارت بهداشت شرکت کند که شهریه بپردازد.

 

 • به هیچ کدام از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، بورسیه تعلق نمی گیرد

 

 

چنانچه مایل به شناخت رشته های کنکور ارشد وزارت بهداشت هستید، وارد لینک مربوطه شوید

 

 

مدارک لازم برای ثبت نام کارشناسی ارشد وزرت بهداشت

آن دسته از داوطلبانی که در زمان ویرایش ثبت نام  کنکور ارشد وزارت بهداشت قصد ثبت نام دارند، لازم است همان مدارکی که در تاریخ ثبت نام اولیه خواسته شده است را ارائه دهند. از این رو، مدارک لازم نیز تفاوتی ندارد. برای اطلاع بیشتر، در زیر این مدارک را قید می کنیم.

 

 • اسکن عکس پرسنلی (3*4) که در سال جاری تهیه شده است.
 • اسکن شناسنامه و کارت ملی
 • اسکن مدرک مقطع کارشناسی و ریز نمرات، و یا مدارک نشان دهنده فارغ التحصیلی فرد. توجه داشته باشید که اگر فرد دانشجوی دوره کارشناسی بوده باشد، بایستی مدرک خود را نهایتا  تا پاین شهریور اخذ نماید. در غیر این صورت فاقد شرایط شرکت تکمیل ظرفیت کنکور وزارت بهداشت شناخته شده و قبولی او لغو خواهد شد و تا یکسال از شرکت در آزمون کنکور کارشناسی ارشد محرم می شود.
 • اسکن مدارک مربوط به متقاضیان سهمیه بومی مناطق محروم
 • اسکن فرم استشهاد برای داوطلبان سهمیه بومی مناطق محروم
 • اسکن شناسنامه و کارت ملی همسر و والدین برای داوطلبان سهمیه بومی مناطق بومی
 • اسکن مدارک ٥ سال اقامت داوطلب در آن استان مخصوص متقاضیان سھمیه بومی مناطق محروم

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

 

مشاوره ویرایش اطلاعات ارشد وزارت بهداشت

گرچه زمان ویرایش ثبت نام کنکور وزارت بهداشت 1401 به پایان رسیده است، اما شاید ارائه برخی نکات و توصیه ها خالی از لطف نباشد.

 • ابتدا اینکه قبل از وارد کردن اطلاعات در فرم تقاضانامه، حتما یک بار از قبل آن را در فرم دستی موجود در دفترچه راهنما یادداشت کنید و در هنگام مراجعه به سامانه آن ها را منتقل نمایید.
 • مدارک خود را از قبل از هر گونه اقدام برای ویرایش ثبت نام  کنکور ارشد وزارت بهداشت بررسی کنید و از درستی و کامل بودن آن ها مطمئن شوید.
 • در وارد کردن مواردی همچون معدل دقت بسیار بالایی داشته باشید. چرا که در دفترچه راهنمای ثبت نام بارها در این مورد تذکر داده شده و اگر داوطلبی معدل خود را اشتباه وارد نماید، بعدا دچار مشکل خواهید شد.
 • قبل از اینکه ثبت نام را نهایی کنید، حتما یک بار فرم را بررسی کنید.
 • چنانچه از سهمیه شهدا، جانبازان یا ایثارگران استفاده می کنید، کد 12 رقمی را از قبل تهیه کنید.

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش کردیم تا همه موارد مربوط به چگونگی، نکات و زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت را به استحضار شما عزیزان برسانیم.

با توجه به اینکه زمان برگزاری آزمون سال جاری محتمل تغییر است، برای دریافت تاریخ دقیق آن می توانید اخبار را در این سایت جستجو نمایید و از مشاورین خبره ما بهترین منابع، روش مطالعه و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. برای این منظور کافی است که از طریق شماره های قید شده در جدول زیر، از ساعت 8 صبح الی 1 شب در همه روزهای هفته با همکاران ما در ارتباط باشید. 

 

 

به منظور اطلاع از تاریخ دقیق ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت و زمان برگزاری آزمون از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس

 رتبه قبولی پزشکی بین الملل

ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 

ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ویرایش اطلاعات  ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت سال جاری چه زمانی است؟

برای اطلاع از زمان دقیق ویرایش کنکور ارشد وزارت بهداشت می توانید مقاله حاضر را مطالعه فرمایید.

آیا در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه نیز می توان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت را ویرایش کرد؟

بله به احتمال قوی. البته در این مهلت تنها معدل قابل اصلاح می باشد. 

آیا افرادی که قبلا ثبت نام نکرده اند، می توانند در مهلت ویرایش ثبت نام ارشد وزارت بهداشت برای این امر اقدام نمایند؟

بله. این مهلت برای این گونه داوطلبان نیز در نظر گرفته شده است.

ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت به کجا مراجعه کنیم؟

متقاضیان لازم است برای این منظور به سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه فرمایند.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. پایدار
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

  سلام، وقت بخیر

  من متقاضی سهمیه استعداد درخشان با آزمون هستم و هنوز فارغ‌التحصیل نشدم

  برای ويرايش معدل باید ، معدل ۸ ترم رو بزنم یا ۷ ترم؟
  ( معدل ۸ ترم رو دارم)

  • bagheri
   ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

   با سلام اخرین معدلی که دارید را وارد کنید

ایران تحصیل
تماس با مشاور