ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت 1402 + زمان و مهلت | ایران تحصیل

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۲
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۱ آبان ۱۴۰۲
ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت 
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

افراد فارغ التحصیل شده در رشته های پیرا پزشکی گروه علوم پزشکی می توانند با شرکت در کنکور سراسری وزارت بهداشت، ادامه تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد آغاز کنند. در سال جاری متاسفانه مهلت ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت به اتمام رسیده است و متقاضیان می توانند ثبت نام خود را در تاریخی که توسط وزارت بهداشت اعلام خواهد شد برای سال تحصیلی 1403 انجام دهند. برای افراد جا مانده از ثبت نام نیز زمان ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت مشخص خواهد شد که در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت.

داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که امکان ویرایش اطلاعات در زمان ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت، برای متقاضیانی که قبلا اطلاعات خود را به اشتباه درج کرده اند، فراهم شده است. در این مقاله راهنمای تصویری ثبت نام مجدد را مشاهده خواهید کرد. در صورت داشتن سوال نیز می توانید با کارشناسان مجرب ایران تحصیل به شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس حاصل کنید.

زمان ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام در کنکور سراسری وزارت بهداشت برای مقطع کارشناسی ارشد، معمولا از اوایل بهمن ماه (10 الی 13 ام) آغاز شده و تا اوایل اسفند ماه (6 الی 9 ام) ادامه می یابد. در این بازه زمانی مشخص شده، ممکن است برخی از داوطلبان به هر دلیلی موفق به تکمیل نام نویسی خود نشوند و فرصت ثبت نام را در سامانه سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی اینترنتی sanjeshp.ir از دست دهند. برای این دسته از افراد، مهلت ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت مقرر می شود تا بتوانند در فرصت نهایتا دو الی سه روزه، درخواست خود را نهایی کنند.

زمان ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

لازم به ذکر است که زمان ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت 1402 به اتمام رسیده است؛ از طرفی هنوز تاریخ دقیق ثبت نام اصلی این کنکور برای سال 1403 مشخص نگردیده است که بتوانیم مهلت ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت را برای 1403 اعلام کنیم. اما با توجه به روند سال های گذشته که زمان ثبت نام مجدد در اواسط فروردین ماه (15 و 16 ام) صورت می گرفت، می توان تخمین زد که در سال تحصیلی پیش رو نیز زمان ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت در سایت سنجش در همین بازه زمانی خواهد بود.

‼ نکته مهم: به محض اعلام زمان ثبت نام اصلی و مجدد کنکور وزارت بهداشت در مقطع کارشناسی ارشد، این مقاله بروز رسانی شده و اطلاعات تکمیلی در اختیار شما داوطلبان گرامی قرار داده خواهد شد.

برای اطلاع از لیست منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

نحوه نام نویسی در مهلت ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت

چنانچه به هر دلیلی موفق به ثبت نام در تاریخ اصلی مقرر شده نشدید و یا پس از اتمام فرصت ثبت نام اصلی متوجه وجود خطا در اطلاعات وارد کرده در سایت سازمان سنجش پزشکی کشور شدید، این بخش از مقاله را به دقت مطالعه کنید. در این بخش چگونگی نام نویسی در زمان ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت را شرح خواهیم داد.

✅ مراحل مورد نیاز برای ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت عبارتند از:

◀ در ابتدا لازم است وارد سامانه سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی اینترنتی sanjeshp.ir شوید. برای ورود مستقیم به این سامانه می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. پس از ورود به صفحه اصلی سامانه، از منوی سمت راست صفحه ابتدا گزینه «کارشناسی ارشد» و سپس گزینه «ارشد» را انتخاب کنید.

مرحله اول ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت

◀ در این صفحه لینک فعالی را تحت عنوان «ثبت نام جدید و پرداخت هزینه» مشاهده خواهید کرد. بر روی آن کلیک کنید.

مرحله دوم ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت

◀ در صفحه جدید که به روی شما باز می شود، لازم است تا بر روی عبارت «ثبت نام جدید و پرداخت هزینه» مجددا کلیک کنید.

مرحله سوم ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت

◀ برای ساخت پنل کاربری تان لازم است تا گزینه «ورود با کد ملی» را انتخاب کرده و سپس «کد ملی» خود را در کادر مشخص شده وارد کرده و بر روی گزینه «مشاهده» کلیک کنید.

مرحله چهارم ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت

◀ برای اینکه بتوانید باقی مراحل را طی کنید باید هزینه شرکت در آزمون ارشد را بپردازید؛ به این منظور بر روی لینک فعال «پرداخت الکترونیکی» کلیک کنید.

مرحله پنجم ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت

◀ در این صفحه تیک آزمون مورد نظر خود را که دارای عنوانی چون «آزمون کارشناسی ارشد 1403 – رشته اول» خواهد بود، فعال کنید و بر روی «ادامه» کلیک کنید.

مرحله ششم ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت

◀ در صورتی که از صحیح بودن انتخاب آزمون خود مطمئن هستید، از میان دو گزینه نشان داده شده، بر روی عبارت «پرداخت هزینه ثبت نام» کلیک کنید.

مرحله هفتم ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت

◀ در این مرحله فرم ثبت نامی ای به شما نشان داده خواهد شد. در هر یک از کادر های مشخص شده می بایست اطلاعات دقیق خود را به درستی وارد کنید. چنانچه از صحیح بودن آن ها مطمئن هستید، گزینه «ثبت اطلاعات و ادامه خرید اعتبار» را که در انتهای صفحه قرار دارد، انتخاب کنید.

مرحله هشتم ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت

◀ در نهایت به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد و اگر تمامی مراحل را به درستی طی کنید و هزینه را بپردازید، یک کد 16 رقمی تحت عنوان کد پیگیری به شما تعلق خواهد گرفت. این کد را در محلی امن نوشته و تا اعلام نتایج نهایی آزمون ارشد وزارت بهداشت از آن نگه داری کنید.

برای اطلاع از نحوه کار با سامانه نقل و انتقال ارشد وزارت بهداشت بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

بنر کال تو اکشن

ویرایش اطلاعات ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت

امکان ویرایش اطلاعات یکی از اختیارات بسیار مهمی است که در طول مهلت ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت به داوطلبانی داده می شود که اطلاعات خود را به اشتباه وارد کرده اند و می خواهند برای تصحیح آن ها اقدام کنند. برای ویرایش اطلاعات فرم ثبت نامی در سایت سنجش آموزش پزشکی کشور، لینک قبت نامی تا آخرین روز اعلام شده فعال خواهد بود.

ویرایش اطلاعات ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت

برای ویرایش اطلاعات نیازی به پرداخت هزینه اضافی ای نیست. تنها نکته مهم اقدام کردن در زمان مقرر شده می باشد. حتی پس از صادر شدن کارت ارشد آزمون وزارت بهداشت نیز امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد که داوطلبان می توانند در این زمان نیز برای اصلاح اطلاعات اقدام کنند.

داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که در صورت نیاز به راهنمایی برای تصحیح اطلاعات در زمان صدور کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت، می توانید با شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس گرفته و از راهنمایی های ارائه شده توسط مشاوران تحصیلی مجموعه ایران تحصیل بهره مند شوید. ما همه روزه آماده خدمت رسانی به شما کاربران گرامی هستیم.

برای اطلاع از زمان برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت روی لینک کلیک کنید.

شرایط مورد نیاز برای ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت

همانطور که می دانید برای ثبت نام در هر آزمونی می بایست داوطلبان و متقاضیان دارای برخی شرایط عمومی و اختصاصی باشند. برای ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت نیز، لازم است یک سری شرایط عمومی و اختصاصی که در زمان ثبت نام اصلی نیز لحاظ می شوند، داوطلبان داشته باشند. در ادامه این موارد را بررسی خواهیم کرد.

شرایط مورد نیاز برای ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت

◀ شرایط عمومی مورد نیاز در مهلت ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت عبارتند از:

✔ برخورداری از سلامتی جسمی و روانی مورد نیاز برای تحصیل در این رشته.

✔ عدم داشتن اعتیاد به انواع مواد مخدر، روان گردان ها و … .

✔ معتقد بودن به دین مبین اسلام و یا سایر ادیان مورد تایید در قانون اساسی جمهوری اسلامی.

✔ التزام عملی داشتن به قانون اساسی جمهوری اسلامی.

✔ عدم وابستگی و یا عضویت در تشکیلات، احزاب و گروه های محارب و ملحد و هواداری از آن ها. (یعنی شما و یا خانواده شما هیچ گونه وابستگی سیاسی و یا فعالیت سیاسی نداشته باشید.)

✔ عدم داشتن سوء پیشینه کیفری و یا سابقه فساد اخلاقی، فحشا و … .

برای اطلاع از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

◀ شرایط اختصاصی مورد نیاز در مهلت ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت عبارتند از:

✔ وضعیت تحصیلی: تمامی داوطلبان باید وضعیت تحصیلی خود را مشخص کنند. این وضعیت ها شامل موارد زیر می باشند:

✅ ارائه مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری عمومی گروه پزشکی و مدارک بالاتر متناسب با رشته تحصیلی مورد تقاضا (مورد تایید وزارت علوم یا وزارت بهداشت)

✅ ارائه گواهی فارغ التحصیلی دانشجویان ترم آخر مقطع کارشناسی (جهت اثبات فارغ التحصیلی متقاضی.)

✅ افرادی که دارای معدل کمتر از نمره 12 هستند، مجاز به نام نویسی در زمان ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت نخواهند بود.

✅ عدم اشتغال به تحصیل هم زمان در مقطع کارشناسی ارشد یا سایر مقاطع در همان دانشگاه یا دانشگاه های دیگر الزامی است.

✅ پذیرفته شدگان دوره روزانه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال گذشته حق شرکت در آزمون ارشد علوم پزشکی 1402 را ندارند.

✅ مورد بعدی داشتن حداقل 2 سال سابقه کار بالینی با مدرک کارشناسی ( مدرک مورد پذیرش رشته امتحانی مورد نظر ) در بخش های بیمارستانی مختص متقاضیان رشته هایی که نیاز به سابقه کار بالینی دارند.

شرایط اختصاصی مورد نیاز در مهلت ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت

✔ مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه: علاوه بر وضعیت تحصیل، وضعیت نظام وظیفه نیز موضوع دیگری است که باید مشخص شود. افرادی که در این آزمون شرکت می کنند یا باید معاف باشند و یا باید کارت پایان خدمت خود را دریافت کرده باشند.

✔ شرایط مشمولین طرح نیروی انسانی: یک سری از داوطلبان مشمول طرح نیروهای انسانی می شوند که باید وضعیت خود را مشخص کنند. در صورتی که این مورد انجام نشود، قبولی فرد باطل خواهد شد.

در اطلاعیه های جدید آمده است که داوطلبان مشمول طرح اجباری می توانند بدون گذراندن و یا شروع طرح، در ھر زمان در آزمون شرکت کنند و منعی جھت ادامه تحصیل نخواهند داشت.

✔ شرایط استفاده از سهمیه: تمامی شرایط سهمیه ها از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی اعلام می شود. یکی از این موارد، داشتن حد نصاب علمی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون زبان وزارت بهداشت MHLE کلیک کنید.

✔ شرایط مربوط به اتباع خارجی: اتباع علاوه بر شرایط عمومی و اختصاصی باید شرایط مربوط به اتباع خارجی مندرج در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را نیز داشته باشند.

✔ شرایط مربوط به دانشگاه های دارای شرایط خاص: اگر علاقه مند به تحصیل در دانشگاه های دارای شرایط خاص هستید نیاز باید شرایط آن ها مطالعه کرده و داشته باشید.

✔ سهیمه بومی مناطق محروم: سهمیه مناطق محروم بدین صورت است که 30 درصد ظرفیت دانشگاه های علوم پزشکی 10 قطب آزمایشی (کلان منطقه) کشور در رشته های مورد نیاز به مناطق و استان های محروم داده می شود. شرایط استفاده از این سهمیه عبارت است از:

✅ اولین شرط این است که متقاضی در همان شهر محروم متولد شده و همچنین دو مقطع را در آن شهر گذرانده باشد.

✅ داوطلب سه مقطع تحصیلی را در یکی از شهرهای حوزه دانشگاه مورد نظر گذرانده باشد.

✅ محل تولد یکی از والدین یا همسر خویش در استان مورد نظر بوده و فرد 5 سال اخیر را در یکی از استان ها بوده باشد.

برای اطلاع از لیست مدارک ارشد وزارت بهداشت بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

کال ت اکشن رتبه

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

سالانه ظرفیت پذیرش دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت تغییر می کند. در سال جاری نیز ظرفیت پذیرش بیشتر از سال گذشته است. داوطلبانی که تمایل به اطلاع از این ظرفیت پذیرش ها در رشته های مختلف دارند، می توانند جدول زیر را مشاهده کنند.

ردیف رشته دانشگاه های دولتی دانشگاه های شهریه پرداز
1 اپیدمیولوژی 63 16
2 تکنولوژی اتاق عمل 24 5
3 ارزیابی فناوری سلامت 9 0
4 ارگونومی 35 5
5 اعضای مصنوعی و وسایل کمکی 10 3
6 اقتصاد بهداشت 30 15
7 اکولوژی انسانی 7 0
8 انفورماتیک پزشکی 32 8
9 انگل شناسی پزشکی 56 0
10 ایمنی شناسی پزشکی 51 0
11 آمار زیستی 64 11
12 آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت 82 32
13 آموزش پزشکی 21 1
14 بهداشت روان 6 3
15 بهداشت محیط – بهداشت پرتوها 3 0
16 بهداشت محیط – سم شناسی محیط 4 0
17 بهداشت و ایمنی مواد غذایی 30 21
18 بینایی سنجی 14 5
19 بیوشیمی بالینی 79 16
20 پدافند غیرعامل در نظام سلامت 2 6
21 پرستاری اورژانس 76 27
22 پرستاری توانبخشی 6 1
23 پرستاری داخلی – جراحی 175 109
24 پرستاری سالمندی 63 22
25 پرستاری سلامت جامعه 52 19
26 پرستاری کودکان 46 27
27 پرستاری مراقبت‌های ویژه عادی شهریه 111 39
28 پرستاری مراقبت‌های ویژه نوزادان 25 7
29 پرستاری نظامی 4 8
30 تاریخ علوم پزشکی 18 7
31 تغذیه بالینی 26 9
32 تغذیه ورزشی 4 1
33 تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی 4 10
34 تکنولوژی گردش خون 16 2
35 بیولوژی و کنترل ناقلین بیماری‌ها 22 3
36 خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون 35 8
37 رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی 16 4
38 سلامت و رفاه اجتماعی 10 3
39 روان پرستاری 53 27
40 روانشناسی بالینی کودک و نوجوان 4 2
41 روانشناسی سلامت 8 2
42 روانشناسی بالینی 56 18
43 زیست فناوری پزشکی 74 32
44 ژنتیک انسانی 45 12
45 ژورنالیسم پزشکی 4 2
46 سلامت سالمندی 38 7
47 سلامت و ترافیک 4 2
48 شنوایی شناسی 16 2
49 علوم بهداشتی در تغذیه 21 14
50 علوم تشریحی 82 17
51 علوم تغذیه 55 17
52 علوم تغذیه در بحران و حوادث غیرمترقبه 2 4
53 علوم و صنایع غذایی 19 16
54 فناوری اطلاعات سلامت 39 7
55 فناوری تصویربرداری پزشکی 13 2
56 فیزیک پزشکی 57 8
57 فیزیوتراپی 63 20
58 فیزیوتراپی ورزشی 22 5
59 فیزیولوژی 70 22
60 قارچ شناسی پزشکی 23 2
61 کاردرمانی 20 5
62 کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی 42 8
63 گفتار درمانی 27 4
64 مامایی 86 26
65 مددکاری اجتماعی 9 3
66 مدیریت پرستاری 12 4
67 مدیریت توانبخشی 16 3
68 مدیریت خدمات بهداشتی درمانی 77 88
69 مدیریت سلامت، ایمنی و محیط زیست 40 15
70 مشاوره در مامایی 80 31
71 مهندسی بهداشت حرفه ای 61 14
72 مهندسی بهداشت محیط 120 22
73 مهندسی بهداشت محیط – مدیریت بهره برداری و نگهداری تاسیسات 3 1
74 مهندسی بهداشت محیط – مدیریت پسماند 9 2
75 مهندسی پزشکی (بیوالکترونیک) 34 11
76 مهندسی پزشکی (زیست مواد) 6 0
77 میکروب شناسی 72 3
78 میکروب شناسی مواد غذایی 5 1
79 نانوفناوری پزشکی 34 16
80 ویروس شناسی پزشکی 34 6
81 یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی 10 7
82 ترکیبات طبیعی و دریایی 6 2
83 سم شناسی 30 13
84 شیمی دارویی 15 12
85 کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی 5 1
86 آموزش هوشبری 12 3
جمع

 

برای اطلاع از نکات تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

اخبار پیرامون مقطع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

✅ وزارت بهداشت با راه اندازی رشته اپیدمیولوژی در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه اهواز موافقت کرد:

به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، دکتر شهنام عسکر پور اعلام کرد: با توجه به بررسی‌ های انجام شده توسط دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی و اعضای هیات ممتحنه و ارزشیابی رشته اپیدمیولوژی، با تاسیس این رشته در مقطع کارشناسی ارشد برای دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز موافقت شد.

گفتنی است، پیش از این وزارت بهداشت با پذیرش دانشجو در رشته آموزش هوشبری مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته، دستیار فوق تخصصی مغز و اعصاب کودکان و دانشجو در مقطع دکتری رشته مهندسی بهداشت حرفه‌ ای و ایمنی کار در دانشگاه علوم پزشکی اهواز موافقت کرده بود.

هدف از این رشته تربیت افرادی است که بتوانند در زمینه های ارائه مشاوره در تصمیم گیری اجرایی و مدیریت بیمارستانی، مدیریت داده های بهداشتی و سلامتی و تحلیل آن ها، همکاری در طراحی منشور اجرایی و فعالیت های کنترل کیفیت داده های بهداشتی، آموزش به سطوح مختلف کارشناسان بخش سلامت ایفای نقش کنند.

دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور دارای هفت معاونت شامل آموزشی، بهداشتی، دانشجویی فرهنگی، پشتیبانی، تحقیقات و فناوری، غذا و دارو و درمان، 21 شبکه بهداشت و درمان، 11 دانشکده، 30 بیمارستان و 16 مرکز آموزش بهورزی است.

برای مشاهده نتایج کنکور ارشد وزارت بهداشت روی لینک کلیک کنید.

خلاصه مطلب

کنکور ارشد وزارت بهداشت یکی از فرصت های عالی برای ادامه تحصیل فارغ التحصیلان کارشناسی گروه پزشکی است. ثبت نام این کنکور در بازه زمانی خاصی آغاز می شود و سپس جهت رفاه بیشتر داوطلبان جا مانده، مهلت ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت تمدید می شود.

در زمان ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت، علاوه بر ثبت نام داوطلبان می توانند مجددا اطلاعات ثبت نامی قبلی خود را بررسی کنند و در صورت وجود اشتباه، به تصحیح آن بپردازند. در مقاله فوق چگونگی ویرایش اطلاعات شرح داده شده است.

پس از مطالعه مقاله فوق از چگونگی شرایط عمومی و اختصاصی مورد نیاز برای ثبت نام و نحوه نام نویسی آگاه خواهید شد. در صورت داشتن سوال و یا بروز خطا در مراحل نام نویسی نیز می توانید با کارشناسان مجرب مرکز ایران تحصیل به شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس برقرار کنید.

مشاوران ما همه روزه آماده پاسخ به سوالات شما هستند. هم چنین می توانید در قسمت کامنت ها  سوالات خود را برای ما نوشته و ارسال کنید. در اسرع وقت پاسخ گوی تمامی سوالات خواهیم بود.

برای دریافت پی دی اف کامل مقاله ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مهلت ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت در چه تاریخی است؟

متاسفانه مهلت ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت سال 1402 به اتمام رسیده است و هنوز تاریخ دقیقی برای ثبت نام اصلی و یا مهلت ثبت نام مجدد سال 1403 اعلام نشده است. برای کسب اطلاعات دقیق به مقاله فوق مراجعه کنید.

آیا امکان ویرایش اطلاعات وزارت بهداشت وجود دارد؟

بله؛ داوطلبانی که در زمان ثبت نام در کنکور وزارت بهداشت در مقطع کارشناسی ارشد اطلاعات خود را به اشتباه درج کرده اند، می توانند در مهلت تمدید شده و یا زمان دریافت کارت ورود به جلسه نسبت به تصحیح آن اقدام کنند. 

آبا پس از ثبت نام امکان ویرایش معدل نیز وجود دارد؟

بله؛ در هر دو زمان تمدید مهلت ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه، امکان تصحیح و یا درج معدل برای داوطلبان گرامی مهیا شده است. برای کسب اطلاعات دقیق به مقاله فوق مراجعه کنید.

نظرات

2 دیدگاه دربارهٔ «ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت 1402 + زمان و مهلت | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo حسام گفت:

  سلام
  ثبتنام مجدد ارشد وزارت بهداشت چه موقعیه؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   تاریخی اعلام نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور