ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی ۱۴۰۳

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی 98
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی ۱۴۰۳ در مقاطع مختلف کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری متفاوت می‌باشد. یکی از دانشگاه‌های که امکان تحصیل حوزوی و همچنین رشته‌های مختلف دانشگاهی را برای دانشجویان فراهم می‌نماید، دانشگاه رضوی می‌باشد. با توجه به اینکه پذیرش در این دانشگاه منوط به قبولی در آزمون ورودی می باشد، دریافت نمونه سؤال وردی دانشگاه رضوی بسیار ضروری می‌باشد.

برخلاف سایر دانشگاه‌های دیگر، دانشگاه رضوی به صورت متفاوت تری داوطلبان را پذیر‌ش می‌نماید. به همین دلیل، دریافت نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی ۱۴۰۳ می‌تواند برای آگاهی داوطلبان برای قبولی در این آزمون بسیار کمک کننده باشد. با توجه به اینکه آزمون ورودی دانشگاه رضوی تنها در چند شهر کشور برگزار می‌گردد لذا همین مسئله موجب می‌گردد که داوطلبان دچار استرس و اضطراب شوند.

در ادامه در رابطه با نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی ۱۴۰۳ را در اختیار کلیه داوطلبان عزیز و متقاضیام ورود به دانشگاه رضوی ارائه خواهیم نمود. جهت آشنایی با رشته های دانشگاه رضوی   کافی است با استفاده از شماره تلفن‌های 9099075307 (تماس از سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی ۱۴۰۳  و دریافت نمونه سوال ورودی دانشگاه رضوی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 سراسر کشور  9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

دانلود نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی ۱۴۰۳

 

مزیت دانلود نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی ۱۴۰۳ را نمی‌توان نادیده گرفت. زیرا موجب می‌شود تا داوطلبان عزیز بتوانند با آمادگی بیشتری در جلسه آزمون حاضر شوند. با توجه به اینکه آزمون ورودی دانشگاه رضوی در رشته‌ها و همچنین مقاطع مختلف از داوطلبان آزمون ورودی را به عمل می‌آورد، لذا به نسبت هر یک از رشته‌های دانشگاهی ، این سوالات متفاوت می باشند.

پس از دانلود نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی ۱۴۰۳ قبل از اینکه به پاسخ سوالات دقت داشته باشید، بهتر است ابتدا خودتان پاسخ سؤال را بدهید و سپس، به کلید موردنظر توجه نمایید. زیرا این کار موجب محک زدن شما می‌گردد و به وسیله آن می‌توانید در رابطه بااینکه آیا توانسته‌اید از آموخته‌های خود به نحو درست استفاده نمایید یا خیر.

داوطلبان دیپلمه باید به 150 سؤال از بین دانلود نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی ۱۴۰۳ پاسخ درست دهند تا بتوانند در این آزمون پذیرفته شوند. و برای مقطع کارشناسی ارشد نیز،  نیز، پاسخ گویی با 180 سؤال برای قبولی در این دانشگاه الزامی می‌باشد. بنابراین پس از دریافت نمونه سؤال ورودی دانشگاه رضوی ، به خوبی به تحلیل این سوالات بپردازید.

با استفاده از نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی با مباحث مهم در هر درس کاملا آشنا می شوید.

مزایای دانشگاه رضوی

مزایای دانشگاه رضوی
مزایای دانشگاه رضوی

از جمله مزایای دانشگاه رضوی می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • تحصیل رایگان در کلیه مقاطع تحصیلی
 • اعطای مدرک رسمی مورد تائید وزارت علوم به فارغ التحصیلان، دارای اعتبار در داخل  خارج از کشور
 • برخورداری از کمک هزینه تحصیلی، امکانات پیشرفته آموزشی (کتابخانه های تخصصی، رایانه، آزمایشگاه زبان و شبکه جهانی اینترنت) و امکانات رفاهی (سلف ، سرویس با سه وعده غذای روزانه- خشکشویی- خوابگاه برای غیر متاهلان شهرستانی- خواربار برای متاهلان و وام قرض الحسنه) و امکانات ورزشی.
 • کلیه مزایا و امکانات به صورت رایگان به دانشجویان ارائه می گکردد.
 • اعطاء جوایز به دانشجویان ممتاز در پایان هر سال تحصیلی
 • برخورداری از کلیه مزایای تحصیلی حوزه علمیه مشهد برای دارندگان شرایط

برای اطلاع ار منابع آزمون ورودی دانشگاه رضوی روی عبارت کلیک نمایید .

نحوه برگزاری آزمون دانشگاه رضوی

آزمون دانشگاه رضوی با هماهنگی و نظارت سازمان سنجش و آموزش کشور صورت می پذیرد. ثبت نام دانشگاه رضوی  برای تمامی داوطلبان واحد شرایط به صورت اینترنتی صورت می پذیرد و هر یک از داوطلبان می توانند تنها در حوزه های امتحانی تعیین شده نسبت به ثبت نام و انجام آزمون عمل نمایند. دریافت نمونه سوال ورودی دانشگاه رضوی برای تمامی متقاطع امکان پذیر می باشد.

دانشگاه رضوی با هماهنگی دانشگاه سازمان سنجش و آموزش کشور، داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند و در آزمون ورودی این دانشگاه موفق شده اند به صورت سه برابر ظرفیت، برای مصاحبه دعوت می نماید. بنابراین در مرحله ابتدایی مطالعه دقیق نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی  بسیار مهم می باشد و در مرحله بعدی، آنچه بسیار مهم می باشد این است که بتوانید در آزمون عملی این دانشگاه پذیرفته شوید.

شانس قبولی در دانشگاه رضوی

شانس قبولی در دانشگاه رضوی
شانس قبولی در دانشگاه رضوی

شانس قبولی در آزمون دانشگاه رضوی بسته به ظرفیت هر رشته رشته و گرایش در تمامی مقاطع خواهد داشت. به همین دلیل علاوه بر اطلاع از دریافت نمونه سوال ورودی دانشگاه رضوی لازم است از ظرفیت تمامی رشته ها اطلاع دقیقی داشته باشید تا بتوانید به خوبی در رشته مورد علاقه خود پذیرفته شوید تا به ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه خود بپردازید. در ادامه به جدول ظرفیت پذیرش در هر یک از رشته ها خواهیم پرداخت.

 • ظرفیت پذیرش در رشته های دانشگاه رضوی در مقطع کارشناسی علوم قرآن و حدیث : 60 نفر
 • ظرفیت پذیرش در رشته های دانشگاه رضوی در مقطع کارشناسی ارشد علوم قرآن و حدیث : 20 نفر
 • ظرفیت پذیرش در رشته های دانشگاه رضوی در مقطع کارشناسی فلسفه و کلام اسلامی : 60 نفر
 • ظرفیت پذیرش در رشته های دانشگاه رضوی در مقطع کارشناسی ارشد فلسفه و کلام اسلامی : 20 نفر

برای آشنایی با کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور کلیک کنید.

دریافت نمونه سوال ورودی دانشگاه رضوی

دریافت نمونه سوال ورودی دانشگاه رضوی با استفاده از سایت ایران تحصیل برای کلیه داوطلبان عزیز فراهم گردیده است. لذا متقاضیان عزیز می توانند با استفاده از سامانه ایران تحصیل و با برقراری ارتباط با متخصصین و مشاورین مربوطه، نسبت به دانلود نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی  اقدام نمایند. سوالات در هر یک از مقاطع به صورت دروس مرتبط با همان مقطع می باشد.

آن دسته از داوطلبانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط ثبت نام دانشگاه رضوی  می باشند نیز، می توانند با استفاده از همین ارتباط، کلیه اطلاعات لازم را کسب نمایند. پس از دریافت نمونه سوال ورودی دانشگاه رضوی ، به تحلیل و آنالیز آنان بپردازید. همچنین با استفاده از این نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی  نسبت به منابع معتبر و همچنین فصول مهم در هر درس آگاه گردید.

متقاضیان عزیز می توانند با استفاده از کمک متخصصین ایران تحصیل با شماره های مندرج در سایت جهت کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمایند. همچنین با استفاده از برقراری هیمن تماس ، امکان دانلود نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی نیز برای تمامی رشته ها فراهم گردیده است. متخصصین ایارن تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

جهت اطلاع از نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی  و دریافت نمونه سوال ورودی دانشگاه رضوی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 سراسر کشور  9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

کانال اطلاع رسانی نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی
کانال اطلاع رسانی نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام دانشگاه آزاد

ثبت نام مدارس شاهد خراسان رضوی 

پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

دریافت نمونه سوال ورودی دانشگاه رضوی

نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی

 

2/5 - (12 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی را از چه طریقی میتوان دانلود کرد؟

نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی را از طریق این مقاله قابل دسترس است.

آیا تنها با خواندن نمونه سوال احتمال دریافت رتبه خوب در ازمون ورودی دانشگاه رضوی وجود دارد؟

خیر، علاوه بر خواندن و آنالیز نمونه سوالات چند سال اخیر باید به مطالعه دروس و برنامه ریزی هم بپردازید.

آیا ممکن است سوالات سال گذشته با سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی ۱۴۰۳ مشابه باشند؟

تشابه سوالات در سال های مختلف وجود داشته است و بعضا برخی از سوالات نیز در سال های مختلف تکرار شده است.

منابع آزمون ورودی دانشگاه رضویرا از چه طریقی میتوان دریافت کرد؟

برای دسترسی به منابع آزمون ورودی دانشگاه رضوی به مطالعه مقاله بپردازید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه 1403

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به نشانی اینترنتی my.medu.ir برای انجام ثبت نام جهت ترمیم معدل و ایجاد سابقه تحصیلی ایجاد‌ شده‌ است. افرادی که تمایل دارند تا سوابق تحصیلی خود را ایجاد کرده و معدل خود را ترمیم...
 • معدل پایین کارشناسی

  اهمیت معدل کارشناسی + ایا معدل لیسانس مهم است؟ | ایران تحصیل

  اهمیت معدل پایین کارشناسی ممکن است برای بسیاری از دانشجویان موضوعی نگران‌کننده باشد و می‌تواند تاثیر قابل‌توجهی بر فرصت‌های آتی تحصیلی و شغلی فرد داشته باشد. دانشجویانی که معدل بالایی دارند، شانس بیشتری برای پذیرش در رشته‌ها و دانشگاه‌های معتبر...
 • آخرین تراز قبولی پزشکی 1402 + نمونه کارنامه ها

  کارنامه‌‌های آخرین تراز قبولی پزشکی 1402 از اطلاعات مفیدی است که در مسیر کنکور سراسری می‌تواند به داوطلبان کمک شایانی کند. طبق پیش بینی‌های مشاوران ایران تحصیل، مقدار تراز مجاز برای پذیرش کلیه رشته‌های پزشکی 1403 تا مقدار 7000 برای...
 • شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟

  شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟

  دانش‌جویان دانشگاه‌های غیر دولتی، اغلب این سوال برایشان پیش می‌آید که شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟ دانشجویان قبل از تصمیم‌گیری، باید هزینه‌های تحصیلی و امکانات ارائه‌ شده‌ توسط هر دو نوع موسسه را مقایسه کنند تا انتخابی...
تماس با مشاور