ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام دانشگاه رضوی ۱۴۰۲

ثبت نام دانشگاه رضوی 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام دانشگاه رضوی ۱۴۰۲ آغاز شد. آن دسته از داوطلبانی که واجد شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه رضوی مشهد می‌باشند، می‌توانند در زمان ثبت نام دانشگاه رضوی مشهد نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم به ارائه اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام دانشگاه رضوی ، شرایط دانشگاه رضوی ، مصاحبه دانشگاه رضوی مطالب مفیدی را به کلیه داوطلبان عزیز ارائه نماییم.

 

جهت استفاده از سامانه ثبت نام دانشگاه رضوی  از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 سراسر کشور  9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

اطلاعیه ثبت نام دانشگاه علوم اسلامی رضوی

 

شایان ذکر است که ثبت نام دانشگاه رضوی در سال برای تمامی داوطلبان به صورت الکترونیکی می‌باشد لذا آن دسته از داوطلبانی که مایل و علاقه‌مند به شرکت در رشته های دانشگاه رضوی می‌باشند، می‌توانند پس از انتشار اطلاعیه مبنی بر آغاز زمان ثبت نام  در سامانه www.razavi.ac.ir جهت ثبت نام اقدام نمایند. آن دسته از داوطلبانی که در زمان مقرر اقدام به ثبت نام ننموده باشند، امکان ثبت نام از آنان سلب خواهد گردید.

اطلاعیه ثبت نام به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه دانشگاه رضوی برای تمامی رشته ها منتشر خواهد گردید. پس از انتشار این اطلاعیه داوطلبان عزیز می توانند با ورود به سامانه مورد نظر، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. شایان ذکر است قبل از ثبت نام دانشگاه رضوی داوطلبان لازم است دفترچه راهنمای ثبت نام را دانلود نمایند.

نحوه ثبت نام دانشگاه رضوی

 

نحوه ثبت نام دانشگاه رضوی 98

نحوه ثبت نام دانشگاه رضوی

همان‌طور که ذکر گردید امکان ثبت نام برای تمامی داوطلبان واجد شرایط در تمامی مقطع وجود خواهد داشت. پس از انتشار اطلاعیه دانشگاه رضوی ، مبنی بر آغاز زمان ثبت نام دانشگاه رضوی  امکان ثبت نام در سامانه مذکور برای تمامی رشته ها و گروه های آزمایشی فراهم خواهد گردید. مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام برای تمامی داوطلبان الزامی می‌باشد.

خرید کارت اعتباری برای تمامی داوطلبان به هنگام ثبت نام الزامی می باشد لذا پس از پرداخت وجه نقدی جهت ثبت نام شماره سریالی در اختیار داوطلب قرار خواهد گرفت. مرحله بعدی پر کردن فرم ثبت نام می باشد. مبلغ کارت اعتباری برای داوطلبانی که در مقطع پیش‌دانشگاهی مشغول به تحصیل می‌باشند، 25/000 تومان می باشد.

علاوه بر پر کردن فرم اینترنتی ثبت نام، کلیه داوطلبان عزیز لازم است عکس 4*3 را به صورت فایل اسکن شده با حداکثر حجم 70 کیلوبایت لازم است ارسال نمایند. شایان‌ ذکر است که پس از پایان ثبت نام  پرینت اطلاعات ثبت نامی خود را به همراه داشته باشید تا در زمان مقرر و با اطلاعیه دانشگاه رضوی، به ارسال این مدارک اقدام نمایید.

برای کسب اطلاع از ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور با مادر ایران تحصیل همراه باشید.

شرایط ثبت نام دانشگاه رضوی

 

آن دسته از داوطلبانی که در مقطع کارشناسی و پس از دبیرستان مایل به ثبت نام دانشگاه رضوی می باشند، لازم است از شرایط لازم و نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی جهت ثبت نام آگاه باشند. شرایطی که در ادامه برای شما ذکر خواهد گردید، ویژه داوطلبان برادر مقطع پیش دانشگاهی می باشد.

 1. تدین به دین مبین اسلام و دارا بودن تابعیت جمهوری اسلامی ایران برای تمامی داوطلبان الزامی می باشد.
 2. اتباع سایر کشورها امکان ثبت نام دانشگاه  رضوی  را نخواهند داشت.
 3. عدم سوء پیشینه که تشخیص آن بر عهده مراجع ذی ربط می باشد.
 4. برخورداری از توانایی و سلامت جسمانی برای تمامی داوطلبان الزامی باشد.
 5. داوطلبان متقاضی در زمان ثبت نام دانشگاه  رضوی مشهد سال باید مدرک دیپلم خود را اخذ نموده باشند و یا تا اواخر شهریور ماه موفق به دریافت این گواهی گردند.
 6. آن دسته از داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم فنی و حرفه ای و کارو دانش می باشند امکان ثبت نام را نخواهند داشت.
 7. آن دسته از متقاضیانی که دانشجویان انصرافی می باشند نیز، می توانند در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام در زمان مقرر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
 8. داوطلبان باید از شرایط سنی جهت ثبت نام برخوردار باشند.

 

برای اطلاع ار منابع آزمون ورودی دانشگاه رضوی روی عبارت کلیک نمایید . 

 

برگزاری آزمون ورودی دانشگاه رضوی ویژه برداران

 

 • کلیه متقاضیانی که دارای گواهی دیپلم می باشند، در صورت واجد شرایط بودن صرف نظر از رشته مورد نظر در دبیرستان، امکان شرکت در آزمون را خواهند داشت.
 • آزمون ورودی برای داوطلبان کارشناسی به صورت تستی بوده و حاوی دو دفترچه عمومی و اختصاصی می باشد.
 • آزمون ورودی دانشگاه رضوی با هماهنگی سازمان سنجش و آموزش کشور صورت خواهد پذیرفت.
 • سوالات آزمون عمومی شامل دروسی است که داوطلبان در دوران دبیرستان خود آنها را سپری کرده اند و سوالات دروس اختصاصی برای سنجش داوطلبان در رابطه با پایه های اساسی و اصولی درس های موجود برگزار می گرد.

 

مصاحبه دانشگاه رضوی مشهد

 

آن دسته از داوطلبانی که در ثبت نام دانشگاه رضوی شرکت نموده و موفق به پذیرش در مرحله ابتدایی شده اند، پس از کسب نمره حد نصاب دعوت به مصاحبه می گردند. تعداد داوطلبانی که دعوت به مصاحبه دانشگاه رضوی می شوند در این مرحله، سه برابر ظرفیت می باشد. همچنین بسته به ظرفیت هر رشته در هر مقطع، نتایج نهایی می تواند متفاوت باشد.

آن دسته از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد که در زمره پذیرفته شدگان نهایی می باشند لازم است به هنگام نام نویسی در دانشگاه ، مدرک کارشناسی مورد تائید وزارت علوم و یا مدرک رسمی سطح دو از مرکز مدیریت حوزه علمیه قم یا شورای برنامه ریزی مدیریت حوزه علمیه مشهد را ارائه نمایند. سوالاتی که در مصاحبه دانشگاه رضوی پرسیده می شود، از جمله موارد مهمی است که اطلاع دقیق از آن ضروری می باشد.

 

زمان ثبت نام دانشگاه رضوی مشهد

 

زمان ثبت نام دانشگاه رضوی مشهد

زمان ثبت نام دانشگاه رضوی مشهد

 

متقاضیان محترمی که مایل به ورود به دانشگاه رضوی مشهد می باشند، لازم است از زمان ثبت نام دانشگاه رضوی مشهد به صورت دقیق آگاه باشند. شرایط ثبت نام برای هر یک از داوطلبان در رشته های مختلف متفاوت می باشد. لذا کلیه داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام دانشگاه رضوی می باشند، می توانند در این ثبت نام شرکت نمایند.

برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با زمان ثبت نام دانشگاه رضوی مشهد می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، آماده ارائه خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی به شما عزیزان می باشند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

جهت استفاده از سامانه ثبت نام دانشگاه رضوی  و اطلاع دقیق از شرایط  و زمان ثبت نام از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 سراسر کشور  9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام دانشگاه رضوی98

کانال اطلاع رسانی ثبت نام دانشگاه رضوی

 

مطالب مرتبط :

مزایای دانشگاه رضوی

ثبت نام دانشگاه آزاد

ثبت نام مدارس شاهد خراسان رضوی 

پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

رشته های کارشناسی ارشد بدون كنكور

ثبت نام مدارس فقهی

ثبت نام حوزه علمیه برادران

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سایت ثبت نام دانشگاه رضوی کدام است؟

www.razavi.ac.ir سایت مورد نظر است.

نحوه ثت نام در سایت www.razavi.ac.ir به چه صورت است؟

داخل مقاله به طور کامل توضیح داده شده است.

شرایط ورود با دانشگاه رضوی چگونه است؟

افراد باید 8 تا از ویژگی های گفته شده در مقاله را دارا باشند.

 

نظرات

 1. حسین
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام
  زمان ثبت نام دانشگاه رضوی کی هست؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • مانی
    ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

    شمارتون

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)