ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

نظرات برندگان لاتاری امریکا

نظرات برندگان لاتاری امریکا
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نظرات برندگان لاتاری آمریکا اطلاعات ارزشمندی جهت انجام مراحل اداری و حقوقی بعد از برنده شدن در اختیار افراد شرکت کننده در این قرعه کشی قرار می دهد. تجربیات واقعی برندگان لاتاری در ارتباط با شروع زندگی در کشور مقصد و پروسه ای که هر کدام از این افراد طی نموده اند، می تواند به افراد متقاضی در مسیر پذیرش بسیار کمک کننده باشد.

متقاضیان پس از اعلام نتایج لاتاری و برنده شدن، به دنبال استفاده از تجربیات برنده شدگان لاتاری که در دوره های قبلی پذیرفته شده اند، هستند. تجربه مصاحبه های سفارتی آنکارا یا ابوظبی، تجربه نحوه تست مدیکال (آزمایش پزشکی برندگان لاتاری) همه این موارد تجاربی است که برندگان لاتاری داشته اند. به دلیل اهمیت این موضوع، در ادامه به بررسی نظرات برندگان لاتاری آمریکا و وضعیت آن ها می پردازیم تا متقاضیان به دید جامع تری نسبت به مراحل پس از برنده شدن دست یابند. پس تا انتهای این مطلب با ما باشید.

لزوم استفاده از تجربیات و نظرات برندگان لاتاری امریکا

زمانی که فرد یا افرادی تصمیم به مهاجرت میگیرند یعنی قبول کرده اند زندگی جدید خود را از ابتدا و از صفر آغاز نمایند. بنابراین طبیعی است که برای آغاز یک زندگی جدید نگرانی هایی وجود داشته باشد. برخی از برندگان لاتاری نیز پس از برنده شدن به دلیل نداشتن اطلاع کافی از مراحل کار و شروع یک زندگی جدید نگران هستند و ترس این را دارند که یکی از مراحل را به اشتباه انجام داده و این شانس خود را از دست بدهند و نتوانند دیگر ویزای آمریکا بگیرند و به این کشور مهاجرت کنند. به همین دلیل تجربیات و نظرات برندگان لاتاری امریکا کمک بسیار زیادی می توانند بکند.

ما برای برطرف کردن این استرس و کمک به انجام مراحل اداری به شما با توجه به نظرات برندگان لاتاری امریکا  توصیه های زیر را داریم:

✅ از تجربیات و نظرات برندگان لاتاری امریکا  در سال های قبل استفاده نمایید. خیلی از موضوعات ریز و مهم در مراحل کار بیان نمیشود و تنها به کمک نظرات برندگان لاتاری امریکا است که می توانید از این نکات طلایی اطلاع داشته باشید.قطعا با اطلاع از نظرات برندگان لاتاری امریکا میتوانید مسلط تر پروسه های خود را انجام داده و میزان خطای خود را کاهش دهید. به کمک تجربیات برنده شدگان لاتاری می توانید خطا و اشتباهات آن ها را تکرار نکنید و با اعتماد به نفس بیشتر و خطای کمتر و بدون استرس مراحل اداری را طی نمایید.

✅ این نکته مهم را باید یادآوری کنم که به دلیل اینکه ممکن است هر سال یک سری قوانین در این آزمون لاتاری تغییر کند و همچنین ممکن است  نظرات برندگان لاتاری امریکا هر فرد متفاوت باشد و شما را گیج کند، مشاوره در این امر به شما کمک شایانی می کند .شما می ‌توانید با کارشناسان مجرب آکادمی ایران تحصیل تماس حاصل نموده تا بهترین مشاوره را به شما ارائه دهند.

برای کسب اطلاع از نحوه ثبت نام لاتاری به صورت گام به گام با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

تجربیات برنده شدگان لاتاری از راهنمای اجاره خانه

اگر گرین کارت به همراه داشته باشید به راحتی می توانید ملکی در آمریکا را اجاره کنید و زندگی خود را شروع نمایید.با توجه به بودجه خود میتوانید در منطقه ای از امریکا منزل اجاره کنید این امر درست شبیه به ایران است .با توجه به نظرات برندگان لاتاری امریکا می توانید به کمک سایت www.rentometer.com   هزینه اجاره هر منطقه را مطلع شده و تصمیم بگیرید در کدام منطقه اجاره کنید.

اطلاعیه

دقت داشته باشید که بر اساس قانون هر ایالت، هزینه مشاورین املاک گاهی به عهده مستاجر و گاهی بر عهده صاحبخانه است. مثلا اگر می‌خواهید در نیویورک زندگی کنید، باید به اندازه یک ماه اجاره منزل به مشاورین املاک پرداخت نمایید.

از تجربه و نظرات برندگان لاتاری امریکا  این بود که از جمله قوانین اجاره ملک در آمریکا این است که باید سه برابر مبلغ اجاره، درامد داشته باشید و این به صورت ثابت باشد تا اطمینان به وجود بیاید که هر ماه اجاره را پرداخت می نمایید.همچنین توجه بفرمایید که هنگام بازدید از منزل حتما از قسمت های خراب شده یا شکسته عکس بگیرید تا اگر صاحبخانه از آن بی اطلاع باشد هزینه تعمیرات به عهده شما نباشد.

لزوم استفاده از تجربیات و نظرات برندگان لاتاری امریکا 

نظرات برندگان لاتاری امریکا  از مراحل اداری گرین کارت

در زمانی که شما برنده لاتاری شدید ویزا شما تا 6 ماه معتبر می باشد پس حتما باید تا قبل از اتمام این 6 ماه بتوانید به این کشور سفر کنید.

ابتدا باید اطلاعات خود را در گذرنامه چک کنید و مطمن باشید که درست است و ایرادی ندارد .همچنین به شما یک بسته مهر و موم شده تحویل می دهند که نباید به هیچ عنوان بازش کنید و باید در فرودگاه آن را تحویل دهید و اگر تایید شدید می توانید وارد مراحل بعد شده و به دنبال ویزا بروید.

یک نکته خیلی مهم در نظرات برندگان لاتاری امریکا که به مکرر یاد شده است این است که شما می توانید تا مبالغی را از طریق پست با خود همراه بیاورید اما اگر مبلغ بالاتر از ده هزار دلار باشد باید اطلاع دهید .همچنین توجه کنید هر محصولی را نمی توانید با خود همراه داشته باشید محصولاتی که ممکن است سلامت عمومی و یا جامعه، کارگران آمریکایی، کودکان، یا زندگی گیاهی و جانوری خانگی آسیب می رسانند یا منافع ملی آمریکا را زیر پا میگذارند را به خطر بندازد، اجازه ورود نمی دهند. 

تجربیات برنده شدگان لاتاری از دریافت سوشیال 

زمانی که شما از طریق لاتاری و به کمک گرین کارت وارد آمریکا می شوید اجازه استفاده و بهره مندی از امکاناتی مانند مدرک سوشیال یا SSN شماره تامین اجتماعی می باشید ولی باید در زمان که فرم درخواست ویزای مهاجر را میدهید باید درخواست کارت تامین اجتماعی را هم بدهید.

بعد از درخواست، زمانی که شما وارد خاک آمریکا می شوید یک شماره تامین اجتماعی به شما تعلق می گیردو برای شما کارتی صادر شده و به همان آدرس پستی گرین کارت شما ارسال می گردد این کارت تقریبا حدود یک ماه پس از ورود شما به آمریکا قابل دریافت است. با توجه به نظرات برندگان لاتاری امریکا  میتوان گفت ، شماره تامین اجتماعی برای اهداف زیادی در آمریکا مانند مالیات استفاد می شود.

  برای اطلاع از زمان اعلام نتایج لاتاری کلیک کنید.

تجربیات برنده شدگان لاتاری از نحوه افتتاح حساب بانکی 

برای افرادی که از طریق لاتاری و گرین کارت وارد آمریکا می شوند نیازی با کارت SSN  برای اهدافی مانند افتتاح حساب نمی باشد.بانک های کوچک در سراسر این کشور اجازه افتتاح حساب به شهروندان و افرادی که اقامت دایم دارند را می دهد .همچنین می توانید حساب پس انداز و یا جاری  در بانک های بزرگی مانند بانک ایالات متحده، بانک TD، بانک آمریکا، چیس و ولز فارگو حساب بازداشته باشید.

قوانینی که برای افتتاح حساب می باشد سفت و سخت است و تمامی اطلاعات را بررسی کرده سپس اجازه افتتاح حساب به کاربران میدهد.از مهم ترین مدارک هویتی زمان افتتاح حساب با توجه به نظرات برندگان لاتاری امریکا ، می توان به موارد زیر اشاره کرد

 مدارک مورد نیاز افتتاح حساب
گذرنامه به روز
شناسنامه دولتی محل صدور
گرین کارت
گواهینامه رانندگی
قبض آب و برق  یا  اظهارنامه مالیاتی
کپی از قرارداد اجاره
شناسه کنسولی

تجربیات برنده شدگان لاتاری از نحوه افتتاح حساب بانکی 

تجربیات برنده شدگان لاتاری از نحوه دریافت گواهینامه رانندگی

زمانی که از طریق لاتاری میخواهید گواهی نامه دریافت نمایید باید مدارکی زیر را با خود همراه داشته باشید:

  •  اقامت در ایالت، مدرک تامین اجتماعی، گواهینامه رانندگی از کشور مادری و گذرنامه 

گذراندن مراحل ماند ایران و بیشتر کشورهای دنیا می باشد و در دو مرحله عملی و کتبی انجام می شود که اگر در مرحله کتبی قبول نشوید اجازه مرحله عملی را ندارید.در آزمون عملی شما باید رانندگی در جاده را قبول شوید و با داشتن گرین کارت می توانید درخواست مجوز رانندگی بین المللی بدهید که به کمک آن می توانید در 150 کشور دنیا رانندگی کنید.

شرایط زندگی برندگان لاتاری ۲۰۲۳ در آمریکا، با دریافت گواهینامه رانندگی می تواند بهتر شود. زیرا شما می‌ توانید پس از مدتی ماشین خریده و رفت و آمد راحت تری داشته باشید. شهروندان آمریکایی در سن 16 سالگی می‌توانند گواهینامه رانندگی دریافت کنند. اما مهاجران باید مراحل پیچیده تری را طی نمایند تا گواهی نامه به دست‌شان برسد. یکی از مهم‌ ترین موارد در رابطه با اخذ گواهینامه رانندگی برای مهاجران، ایالت و شهر محل زندگی و همچنین نحوه مهاجرت است.

نظرات برندگان لاتاری امریکا از خدمات دولت آمریکا

شرایط زندگی برای افراد پذیرفته شده در لاتاری از طریق خود دولت تامین و فراهم می شود و این امر به دلیل این است که با مهاجرت به این کشور تولید اقتصادی افزایش پیدا کرده و کارآفرینی زیاد می شود و در نتیجه باعث نیروی کار ماهر می شود و این سود خالص برای دولت دارد .برای همین است که دولت آمریکا در زمان مجوز ورود به کشور افراد را گلچین کرده و ورود به این کشور سخت است.دولت آمریکا برای دستیابی به مزیت های ذکر شده، قوانینی وضع می کند تا مهاجران به ویژه دارندگان گرین کارت، از بیشتر مزایایی که شهروندان آمریکایی برخوردار هستند، بهره مند شوند.

اطلاعیه

برای ورود به این کشور نیاز به خوراکی و مواد غذایی ایرانی ندارید زیرا فروشگاه های زیادی مانند Phonicia هستند که خوراکی های حلال ایرانی را می فروشند و اصلا نگران مواد غذایی نباشید.

تجربیات و نظرات برندگان لاتاری امریکا

در این قسمت به صورت خلاصه تجربیات و نظرات برندگان لاتاری امریکا  را بیان کرده ایم. به کمک این تجربیات و نظرات برندگان لاتاری امریکا می توانید آگاهی خود را افزایش داده و با اعتماد به نفس بهتری مراحل را طی نمایید:

تجربه تست مدیکال لاتاری در آنکارا ترکیه

  •  از تجربیات برنده شدگان لاتاری آمریکا در مورد تست مدیکال:

صبح اول وقت به پزشک معتمد سفارت آمریکا در آنکارا مراجعه کردم البته به صورت اینترنتی از قبل وقت خود را رزرو کرده بودم .زمانی که منشی برای پذیرش صدا زد دو برگه از ما درخواست کرد یکی برگه واکسیناسیون و یکی نامه سفارت است و سپس منشی از ما عکس گرفت و پرسشی بر مبنی که برای بار اول است آزمایش مدیکال می دهید یا خیر

سپس یا باید مراحل عکس از قفسه سینه و آزمایش خود خود را انجام بدهید و یا باید نزد پزشک بروید .این دو فرقی ندارد چون در هر صورت باید هر دو مرحله را طی نمایید.

زمانی که دکتر شما را معاینه می کنند باید روپوش مخصوص بپوشید و منتظر او باشید. سپس هزینه ها را باید به دلار پرداخت نمایید و نمیتوانید لیر بپردازید.

البته هزینه عکس از قفسه سینه و آزمایشات را به لیر قبول می کنند و در کل زمان زیادی برای طی کردن مراحل طول نکشید و نتیجه آزمایشات فردا یعنی در طی کمتر از 24 ساعت تحویل داده می شود .زمانی که برای جواب مراجعه کردم به من 2 تا پاکت به همراه 4 برگ کاغذ و 2 حلقه سی تحویل شد. بر روی پاکت ها به زبان فارسی و سه زبان دیگر نوشته شده بود که لطفا به هیچ وجه پاکت سر بسته را باز نکنید و پاکت سربسته را بدون باز کردن به سفارت آمریکا تحویل دهید. چند توضیح دیگر نیز بر روی کاغذها بود که همه به زبان فارسی نیز نوشته شده بودند.

یک نکته خیلی مهم که باید از تجربیات خودم بیان کنم این است که سعی کنید چند روز قبل تز از زمان مصاحبه وارد کشور آنکارا شوید ت بدون استرس به همه کارهای خود بپردازید به خصوص اگر فرزند کودک دارید این موضوع را فراموش نکنید زیرا تست برای کودکان زمان بیشتری می برد و بدون استرس به کارهای خود بپردازید.

اطلاعیه

اگر پس از قبولی لاتاری و در زمان ثبت نام ازدواج کردید و یا دارای فرزند شدید حتما در فرم DS اعلام کنید زیار در غیر این صورت ممکن است رد صلاحیت شوید.

تجربه مصاحبه لاتاری در سفارت آمریکا آنکارا

برای مصاحبه در اولیا فرصت یعنی 6 صبح خودم را به سفارت رساندم .پشت در یک افسر بود که اعلام کرد افرادی که این ساعت مصاحبه دارند پشت خط قرمز منتظر باشند.همچینی بازدید بدنی داشت و اجازه ورود هیچ چیزی به جز مدارک به سفارت ممنوع بود پس سعی کنید با خود وسیله اضافی مانند گوشی نبرید.سپس پاسپورت و نامه دوم سفارت  را بررسی می شود و اجازه ورود به سفارت به شما داده می شود . پس از ورود اسم شما چک شده و در صف دیگری قرار میگیرید.هر زمان نوبت فردی یا خانواده ای بشود درب با صدای بوق باز شده و اجازه ورود دارید که در این مرحله مجدد شما را میگردند و لوازم شما از اشعه ایکس عبور می دهند.در داخل سالن پاسپورت، نامه دوم سفارت شما و عکس ها مجدد تست می شوند و از شما میپرسند برای پاسخ گویی به زبان فارسی قادر به صحبت هستید یا انگلیسی و سپس به شما نوبت داده می شود.

هزینه مصاحبه برای هر فرد جدا می باشد و در ازای آن رسید دریافت می کنید و در زمان مصاحبه ، فرد مصاحبه کنند در پشت شیشه و به کمک میکروفن با شما صحبت می کند.نگرام سوالات هم نباشید چون بسیار ساده بوده و خیلی مشابه با سوالات فرم DS-260 می باشدو  قبل از پاسخ شما باید قسم یاد کنید که حتما صادقانه و به درستی جواب می دهید.سپس یا همان لحظه ویزای شما صادر می شود و یا وارد پروسه AP  می شوید و باید مجدد پرونده شما بررسی گردد. البته این مرحله AP بیشتر برای افرادی رخ م یدهد که شغل ها یدولتی دارند و برای همین صدور آن ها تا دو ماه به تاخیر می افتد.

تجربه مصاحبه لاتاری در سفارت آمریکا آنکارا

برای اطلاع از سایت اصلی لاتاری کلیک کنید.

اخبار پیرامون نظرات برندگان لاتاری امریکا 

  • پاسپورت برای ثبت نام لاتاری 2024 حذف شده

هر ساله افراد زیادی به دلایل مختلفی موفق نمی‌شدند که برای زمان ثبت نام لاتاری پاسپورت خود را دریافت کنند. از آنجایی که بازه زمانی ثبت نام لاتاری 2024 محدود است باعث می‌شود که یک سری از افراد پاسپورت دیر به دستشان برسد و یک دوره لاتاری را از دست دهند.

  •  ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2024

 ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا از 12 شهریور 1401 پیش ثبت نام لاتاری گرین کارت آغاز شده است.

خلاصه مطلب

اطلاع از شرایط زندگی و بهره مندی از مزایا و همچنین طی کردن مراحل ثبت نام لاتاری به صورت دقیق و صحیح برای متقاضیان بسیار مهم است و ندانستن آن باعث اضطراب شده است.ما در این مقاله تمامی اطلاعات لازم و نظرات برندگان لاتاری امریکا را برای شما بیان کردیم .ما تجربیات برنده شدگان لاتاری را به طور مفصل برای شما بیان کردیم. چنانچه در ارتباط با این اطلاعات بیشتر با لاتاری نظر و یا تجربه ایی دارید می توانید به صورت کامنت برای ما نیز مطرح نمایید .همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر با  کارشناسان مجرب آکادمی ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

برای دریافت پی دی اف مقاله نظرات برندگان لاتاری امریکا کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

وضعیت برندگان لاتاری چه زمانی مشخص می‌شود؟

وضعیت برندگان لاتاری و اعلام نتایج هر دوره لاتاری، حدود 6 ماه پس از ثبت نام در لاتاری اعلام می‌شود.

خدمات دولت آمریکا به برندگان لاتاری چیست؟

با داشتن گرین کارت آمریکا می‌توانید همانند شهروندان آمریکایی در آمریکا کار کنید، تحصیل کنید، حساب بانکی باز کنید و  برای همیشه در آمریکا زندگی کنید.

هزینه زندگی در امریکا برای برندگان لاتاری چقدر است؟

بسته به ایالتی که برنده لاتاری برای زندگی انتخاب می‌کند، متفاوت است.

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور