نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه 97-98

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

سامانه آموزش نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 97-98

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

آموزش نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 97-98

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه 97-98 همانند دانشگاه آزاد،در دو مقطع ، کاردانی (فوق‌دیپلم) و کارشناسی (لیسانس)، در رشته‌های بدون کنکو متفاوت است . دانشجویان فراوانی با توجه به هزینه متعادل و انعطاف ساعات درسی که دانشگاه علمی کاربردی نسبت به دانشگاه آزاد دارد ، تمایل بیشتری به شرکت و ثبت‌ نام دانشگاه علمی کابردی خصوصاً در رشته‌های بدون کنکور جامع علمی کاربردی دارند. لازم به ذکر است تنوع رشته‌های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی، بیشتر از سایر دانشگاه ها می‌باشد که با توجه به مخاطبان بسیاری که آشنایی لازم با نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی دارند نحوه ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی را بیان می کنیم.

به اطلاع کلیه داوطلبان محترم می رسانیم پیرو انتشار دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه 97-98 نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی همانند سنوات گذشته از طریق سامانه سنجش به صورت الکترونیکی انجام خواهد گرفت لذا جهت سهولت امر ثبت نام راهنمایی های لازم را در مورد نحوه ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی نیمسال اول 97-98 و اعتبار مدرک دانشگاه علمی کاربردی توضیحات لازم را ارائه می کنیم :

کلیه داوطلبان محترم می توانند جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی از طریق سامانه سنجش وارد شوند و سپس از قسمت راست صفحه نمایش وارد لینک جامع علمی کاربردی شوند پس از ورود به این قسمت می بایست از قسمت سرویس ها وارد لینک کارت ورود به جلسه آزمون شوند و با پرداخت مبلغ معین کارت ثبت نام خریداری نمایند.

پس از خرید کارت ثبت نام سیستم یک رمز ثبت نام و یک شناسه ثبت نام به شما اختصاص خواهد داد که کلیه داوطلبان ثبت نام علمی کاربردی می بایست تا تکمیل روند ثبت نام و دریافت رسید هر دو کد را نزد خود داشته باشند،پس از دریافت رمز ها متقاضیان گرامی می توانند از اولین لینک سمت راست صفجه نمایش که مربوط به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه 97-98 می باشد وارده صفحه تکمیل ثبت نام شوند و اطلاعات شناسنامه ای و داوطلبی خود را وارد نمایند و رسید ثبت نام را دریافت نمایند با توجه به آموزش نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول 97-98 شایان ذکر است که در صورتی که متقاضی رسید ثبت نام دریافت نکند عملا ثبت نام وی تکمیل نشده و قادر به پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه 97-98 یا مشاهده نتایج علمی کاربردی نخواهند بود.

 

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی توسط مشاوران مرکز ثبت نام علمی کاربردی ایران تحصیل نیز انجام می گردد

 

 

زمان و نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه 97-98

داوطلبانی که قصد ثبت‌ نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی را دارند، ابتدا بایستی بدانید که دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو جذب می‌نماید. پذیرش در رشته‌های دانشگاه علمی کاربردی در دو نوبت، مهر و بهمن صورت می‌گیرد. داوطلبانی که قصد ثبت‌ نام در نوبت اول مهرماه در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه‌های جامع علمی کاربردی را دارند، می‌بایست از نیمه دوم مردادماه اقدام به ثبت‌ نام نمایند. داوطلبان متقاضی بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی نیز، در اواخر بهمن ماه ثبت‌ نام آغاز می‌گردد. قبل از ثبت‌ نام مدارک لازم را برای ثبت‌ نام آماده کنید و شرایط ثبت‌ نام را به خوبی مطالع نمایید و اطلاعات کاملی در مورد نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی کسب نمایید. داوطلبان متقاضی حتماً باید در زمان مقرر برای ثبت‌ نام اقدام نمایند. برای اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در کانال سروش ما عضو شوید و یا با ما در ارتباط باشید تا هر گونه سؤالات و ابهامات خود را در مورد نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی و همچنین اطلاع از زمان دقیق کاردانی و کارشناسی جامع علمی کاربردی آگاه شوید.

 

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی کاردانی ترم مهر 97-98

ثبت‌ نام در مقطع کاردانی برای کلیه دارندگان گواهینامه دیپلم امکان پذیر است. تفاوتی نمی‌کند که شما در کدام رشته از شاخه‌ها مانند، ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی و یا کار و دانش باشید. در هر رشته می‌توانید در رشته‌های کاردانی بدون کنکور شرکت نمایید. چنانچه مایل به تغییر رشته باشید، این خبر خوب را می توانیم به شما بدهیم که امکان تغییر رشته وجود خواهد داشت. و بدون هیچ گونه محدودیتی می‌توانید در رشته‌های کاردانی بدون آزمون دانشگاه جامعه علمی کاربردی، ثبت‌ نام نمایید. بنابراین هیچ محدودیتی برای ثبت‌ نام وجود نخواهد داشت. یک خبر خوب در مورد نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد، برای داوطلبانی است که مدرک پیش دانشگاهی ندارند. نیازی به دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی نمی‌باشد. می‌تواند با مدرک دیپلم خود نیز، در رشته‌های کاردانی ثبت‌ نام نمایند. به هر حال چنانچه دارای مدرک پیش دانشگاهی هستید، می‌توانید در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز ثبت‌ نام نمایید. طول دوره تحصیلی در مقطع کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی، 4 الی 5 ترم می‌باشد. معمولاً دو یا دو سال و نیم به طول می‌انجامد.شهریه هر ترم در مقطع کاردانی حدود 600تا 800 هزار تومان می‌باشد.

 

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی کارشناسی ترم مهر 97-98

مقطع کارشناسی در واقع همان کاردانی به کارشناسی ناپیوسته می‌باشد. دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی پیوسته دانشجو نمی‌پذیرد. برخلاف دانشگاه‌های پیام نور و همچنین دانشگاه روزانه، امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی به صورت پیوسته امکان پذیر نمی‌باشد. اگر شما بخواهید در مقاطع کارشناسی پیوسته قصد تحصیل داشته باشید، ابتدا بایستی در مقطع کاردانی تحصیل نمایید و پس از آن، در کنکور کاردانی به کارشناسی و یا در رشته های جامع علمی کاربردی ، شرکت نمایید. مجموعاً برای تحصیل در مقطع کارشناسی در دو مقطع چهار سال و یا حدود چهار سال و نیم به طول می‌انجامد. تحصیل در مقطع کارشناسی برای دارندگان مدارک فوق دیپلم یا همان کاردانی امکان پذیر می‌باشد. هر گونه سوال در مورد نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی را می توانید از مشاورین ما مطلع شوید.مشاورین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل، آماده پاسخگویی به سوالات شما در مورد نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی خواهند بود. تلفن تماس مشاورین ما در جدول زیر درج گردیده است. ضمنا با عضویت در کانال سروش می توانید از آخرین اخبار مطلع شوید.

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

کانال نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

کانال نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

 

مطالب مرتبط :

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 

رشته های دانشگاه پیام نور کارشناسی

ثبت نام ارشد بدون كنكور دانشگاه آزاد  

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

نحوه ثبت‌ نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

نحوه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مهر 97-98

سامانه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول 97-98

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 19 =

رفتن به نوارابزار