تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری برای کلیه گروه های آزمایشی اعلام شد. تمامی افراد شرکت کننده در این دوره بدون آزمون از دانشگاه سراسری باید جهت مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی و دیگر دانشگاه های سراسری به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه بفرمایند. البته توجه کنید که اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه های سراسری به وسیله درج اطلاعات درخواستی همچون شماره شناسنامه و شماره پرونده برای هر فرد انجام می گیرد. به جهت نیاز شما داوطلبان و متقاضیان عزیز شرکت کننده در ثبت نام بدون آزمون به اطلاع از زمان یا نحوه اعلام نتایج ثبت نام بدون آزمون سراسری موضوع مقاله حاضر را به بحث پیرامون نحوه مشاهده نتایج بدون آزمون دانشگاه سراسری و یا زمان در نظر گرفته شده برای اعلام نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی اختصاص داده ایم.

 

اطلاعیه

جذب دانشجو در رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری یک مرتبه برای نمیسال اول تحصیلی (مهر ماه) و یک بار نیز برای نیمسال دوم تحصیلی (بهمن ماه) صورت می گیرد.

 

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 

تمام دانشگاه‌ های سراسری در هر دو نوبت روزانه و غیر روزانه به‌ صورت بدون کنکور رشته هایی را ارائه می ‌دهند و داوطلبانی که قصد تحصیل در این رشته ها دارند، معمولاً دو نوبت در سال می توانند ثبت نام کنند و نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری نیز به‌ صورت جداگانه اعلام خواهد شد. اما برنامه زمانی انتشار نتایج ثبت نام بدون کنکور چگونه است؟ در ادامه به بررسی زمان اعلام نتایج ثبت نام در دو بازه زمانی مهر ماه و بهمن ماه خواهیم پرداخت.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد وارد شوید.

 

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری

 

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر ماه

داوطلبان پس ‌از ثبت نام در رشته های بدون آزمون مهر ماه 1401 منتظر انتشار نتایج آن هستند. اما تا این ساعت زمان دقیقی برای مشاهده نتایج در سال 1401 اعلام  نشده‌ است. اما طبق روال سال‌ های گذشته امکان دارد نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری و انتخاب رشته 1401 برای نیمسال ابتدایی در روزهای اول مهر ماه منتشر شود.

افرادی که در جریان ثبت نام قرار داشته ‌اند، برای دریافت و مشاهده وضعیت قبولی خود باید به سامانه اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مراجعه کنند. علاوه بر این افراد داوطلب باید در تاریخ ذکر شده به درگاه اطلاع ‌رسانی دانشگاه که در آن ثبت نام کرده ‌اند مراجعه نموده  و از زمان، چگونگی و مدارک لازم ثبت نام نهایی مطلع شوند.

اگر دانشگاه محل پذیرش برنامه زمانی معینی برای اسم ‌نویسی در سامانه خود را اعلام نکرده، افراد داوطلب می توانند طبق جداول موجود در اطلاعیه ‌های سازمان سنجش به شکل حضوری به دانشگاه مراجعه نمایند. توجه داشته باشید عدم اقدام به‌ موقع در جهت پیگیری نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری به‌ معنای انصراف قطعی از تحصیل تلقی می‌ شود.

 

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری بهمن ماه

افراد متقاضی بعد از انجام ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری بهمن ماه 1401 معمولاً در اعلام نتایج نهایی ثبت نام خود می باشند. اخبار مربوط به زمان دقیق انتشار نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری در بهمن ماه 1401 تاکنون اعلام ‌نشده، اما با توجه به روندی که هر سال وجود دارد، می توان پیش‌ بینی کرد که نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1401 در اواسط دی ‌ماه هر سال جاری منتشر گردد. علاوه‌ بر این افراد پذیرفته‌ شده برای انتخاب رشته نیمسال دوم 1401 می توانند از اواخر دی ‌ماه با مراجعه به سامانه اعلام‌ شده دانشگاه محل پذیرش برای دریافت اطلاعات زمان دقیق ثبت نام نهایی و مدارک مورد نیاز اقدام نمایند.

 

زمان نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری بهمن ماه چه زمانی اعلام می شود؟

به جز دوره مهر، جذب دانشجو برای دوره بهمن ماه نیز صورت می گیرد. کلیه افراد ثبت نام کننده در این دوره باید در زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون دانشگاه سراسری در دوره بهمن ماه اقدام به مشاهده نتایج بدون آزمون دانشگاه سراسری کنند. اگر ثبت نام در اواسط بهمن ماه صورت بگیرد به مراتب نتایج هم باید تا آخرین روزهای این ماه اعلام شود. اما در رابطه با سال جاری یعنی سال 1401 فعلاً نظری نمی توان داد و باید تا زمان اعلام سایت سنجش منتظر بود.

 

برای اطلاع از دانشگاه بدون کنکور کلیک کنید.

 

نحوه مشاهده نتایج بدون آزمون دانشگاه سراسری (مهر ماه)

باید عرض کنیم که امکان مشاهده نتایج بدون آزمون دانشگاه سراسری در دوره مهر برای هر داوطلب از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می گیرد. هر شخص ثبت نام کننده در این طرح باید جهت اطلاع از نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری مراحلی را طی کند.

در این بخش،‌ سعی در ارائه توضیحات بیشتری در مورد نحوه اعلام نتایج ثبت نام بدون آزمون دانشگاه دولتی و دیگر دانشگاه های سراسری را برای شما داریم:

 • در گام نخست، به مراتب باید آدرس سایت سازمان سنجش را در مرورگر خود بنویسید و سپس بر روی لینک سازمان سنجش که در صفحه اول و اولین مورد به نمایش در می آید کلیک بفرمایید.
 • با ورود به سایت ابتدا وارد بخش سراسری و سپس بخش اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته بر طبق سوابق تحصیلی شوید.
 • اکنون صفحه ای در مقابل شما است که دو راه را جهت مشاهده نتایج بدون آزمون دانشگاه سراسری به شما پیشنهاد می کند.
 • نخستین راه از طریق درج شماره پرونده و همین طور شماره شناسنامه این امکان را برای شما فراهم می کند و دومین شیوه کار مشاهده نتایج را از طریق درج شناسنامه و نام خانوادگی برای شما داوطلب عزیز فراهم می کند.

شما دوستان از هر روشی که دوست دارید می توانید استفاده کنید و در صورت بروز مشکل می توانید با با تیم ایران تحصیل تماس گرفته و از مشاوره متخصصین ایران تحصیل بهره مند شوید.

 

 برای اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری کلیک کنید.

 

راهنمای مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 

از آنجایی ‌که اسم ‌نویسی بدون کنکور دانشگاه های امسال به‌ صورت غیر حضوری انجام  می ‌گیرد، نتایج نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری هم به‌ صورت اینترنتی و آنلاین در دسترس افراد داوطلب قرار خواهد گرفت.

علاوه‌ بر این در شرایطی که ثبت نام و انتخاب رشته نیمسال بهمن ‌ماه به ‌صورت اینترنتی انجام شود، نتایج این مرحله نیز به ‌صورت الکترونیکی از طریق سامانه سنجش در دسترس عموم افراد قرار خواهد گرفت. در ادامه به راهنمایی گام ‌به ‌گام مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری خواهیم پرداخت.

 ابتدا لازم است به سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس  sanjesh.org مراجعه کرده و در صفحه باز شده بر روی گزینه سراسری کلیک نمایید تا وارد صفحه مربوطه شوید.

 

لینک نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری

در بخش دوم با کلیک بر روی لینک فعال “اعلام نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی سراسری بهمن ‌ماه 1401 ” وارد صفحه اعلام نتایج خواهید شد.

 

سایت نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری

 

اکنون با وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه در کادرهای مربوطه و بعد از آن فشردن مشاهده نتایج می‌ توانید وارد پورتال شخصی شده و از نتایج ثبت نام بدون آزمون سراسری مطلع شوید.

 

دیدن نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری

 

 

باید اشاره کرد در صورتی ‌که بعد از مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری در هیچ کدام از کد رشته ‌های انتخابی پذیرفته نشدید، این امکان را دارید که مجدداً شانس خود را از طریق ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه دولتی امتحان نمایید. چرا که علاوه ‌بر دانشگاه های سراسری دانشگاه های شهریه پرداز و بدون کنکور و مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی دیگری وجود دارند که بر اساس سوابق تحصیلی جذب دانشجو خواهند داشت.

 

 

مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری

 

جدیدترین اخبار پیرامون نتایج ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری

آغاز ثبت نام پذیرش بدون کنکور دانشگاه ها از ۱۸ مرداد ماه شروع می شود.

ثبت‌نام در رشته‌هایی که پذیرش آنها در آزمون سراسری مهر ماه سال ۱۴۰۱ صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت می‌گیرد، از روز سه­ شنبه ۱۸ مرداد ماه آغاز می شود و در روز یکشنبه ۲۳ مرداد ماه به پایان می رسد. 

زمان اعتراض به نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری 1401 اعلام شد

بعد از اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه سراسری 1401 برخی از داوطلبان که نسبت به نتایج آن معترض باشندف بایستی اعتراض خود را در زمان مشخص و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به ثبت برسانند. غالباً همزمان یا پس از گذشت چند روز از اعلام نتایج، امکان ثبت و ارسال درخواست در سامانه سازمان سنجش فراهم خواهد شد که فرایند آن مانند اعتراض به نتایج کنکور سراسری می باشد.

 

خلاصه مطلب

در این مقاله سعی بر این شده که تمام اطلاعات لازم و کافی در رابطه با نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1401 در اختیار شما قرار بگیرد؛ علاوه بر آن با توضیح در رابطه با دانشگاه هایی که برای ثبت نام نیازی به نتیجه کنکور نیست و فقط با شرط معدل و سوابق تحصیلی می توان در آن ها ثبت نام کرد در تلاش بوده ایم تا نیاز شما را رفع کرده باشیم. تیم ایران تحصیل با داشتن متخصصین و مشاورین مجرب می تواند شما را در مسیری که هستید یاری رسانی کند. در صورت نیاز می توایند با شماره های درج شده تماس بگیرید.

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

 

 

 

4/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری چه زمانی اعلام می شود؟ 

ثبت‌نام در رشته‌هایی که پذیرش آنها در آزمون سراسری مهر ماه سال ۱۴۰۱ صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد، از روز سه­ شنبه ۱۸ مرداد ماه آغاز می شود و در روز یکشنبه ۲۳ مردادماه به پایان می رسد.

برای مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی در دوره مهر باید به چه سایتی مراجعه کنیم؟ 

مشاهده نتایج بدون آزمون دانشگاه سراسری از طریق ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دوره بهمن ماه چه زمانی است؟ 

زمان اعلام نتایج بدون کنکور بهمن ماه هنوز مشخص نیست.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. مریم
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۶

  سلام جواب انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی کی میاد ؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام وقت بخیر نتایج بر اساس سوابق تحصیلی همزمان با اعلام نتیجه سراسری اعلام میشود

ایران تحصیل
تماس با مشاور