ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری بهمن ۱۴۰۳ + مشاهده sanjesh

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری برای ورودی بهمن ماه 1403 برای کلیه گروه های آزمایشی اعلام شد. تمامی افراد شرکت کننده در این دوره بدون آزمون از دانشگاه سراسری باید جهت مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی و دیگر دانشگاه های سراسری به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند. البته توجه کنید که اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه سراسری به وسیله درج اطلاعات درخواستی همچون شماره شناسنامه و شماره پرونده برای هر فرد انجام می گیرد.

برای راهنمایی شما داوطلبان عزیز شرکت کننده در ثبت نام بدون آزمون در این مقاله به بحث پیرامون نحوه مشاهده نتایج بدون آزمون و یا زمان در نظر گرفته شده برای اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری خواهیم پرداخت. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری داشتید، می توانید با کارشناسان ما با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1403

تمام دانشگاه‌ های سراسری در هر دو نوبت روزانه و غیر روزانه به‌ صورت بدون کنکور رشته هایی را ارائه می ‌دهند و داوطلبانی که قصد تحصیل در این رشته ها دارند، معمولاً دو نوبت در سال می توانند ثبت نام کنند و نتایج ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور نیز به‌ صورت جداگانه اعلام خواهد شد.

اما برنامه زمانی انتشار نتایج ثبت نام بدون کنکور چگونه است؟ در ادامه به بررسی زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری در دو بازه زمانی مهر ماه و بهمن ماه خواهیم پرداخت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد وارد شوید.

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر ماه 1403

داوطلبان پس ‌از ثبت نام در رشته های بدون آزمون مهر ماه 1403 منتظر انتشار نتایج آن هستند. ثبت نام رشته های بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری دو بار در سال برای ورودی مهر و بهمن برگزار می شود. نتایج بدون کنکور سراسری نوبت اول، در مرداد ماه منتشر شده است.

برای اطلاع از معدل لازم برای رشته‌های بدون کنکور سراسری روی لینک کلیک کنید.

بنر کال تو اکشن

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری بهمن 1403

نتایج بدون کنکور سراسری 1403 نوبت بهمن یک هفته تا 10 روز پس از ثبت نام اعلام می شود. توجه داشته باشید که در حال حاضر به علت عدم برگزاری فرایند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری در سال 1403 فقط زمان نام نویسی و تمدید زمان ثبت نام دانشگاه سراسری بدون آزمون اعلام شده است و هنوز تاریخ دقیقی از زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری بهمن ماه منتشر نشده است.

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه سراسری 1403

با امکان مشاهده نتایج بدون آزمون دانشگاه سراسری در دوره مهر و بهمن ماه برای هر داوطلب از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می گیرد. هر شخص ثبت نام کننده رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری، باید جهت اطلاع از اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مراحلی را طی کند.

در این بخش،‌ سعی در ارائه توضیحات بیشتری در مورد نحوه اعلام نتایج ثبت نام بدون آزمون دانشگاه دولتی و دیگر دانشگاه های سراسری را برای شما داریم:

در گام نخست، به مراتب باید آدرس سایت سازمان سنجش را در مرورگر خود بنویسید و سپس بر روی لینک سازمان سنجش که در صفحه اول و اولین مورد به نمایش در می آید کلیک بفرمایید.

با ورود به سایت ابتدا وارد بخش سراسری و سپس بخش اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته بر طبق سوابق تحصیلی شوید.

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه سراسری

در گام بعد دو راه جهت مشاهده نتایج بدون آزمون دانشگاه سراسری به شما پیشنهاد می کند.

نخستین راه از طریق درج شماره پرونده و همین طور شماره شناسنامه این امکان را برای شما فراهم می کند و دومین شیوه کار مشاهده نتایج را از طریق درج شناسنامه و نام خانوادگی برای شما داوطلب عزیز فراهم می کند.

نکته: شما دوستان از هر روشی که دوست دارید می توانید استفاده کنید و در صورت بروز مشکل می توانید با کارشناسان ایران تحصیل با شماره  9099075307 تماس گرفته و از مشاوره متخصصین ایران تحصیل بهره مند شوید.

مشاهده نتایج بدون آزمون دانشگاه سراسری

برای اطلاع از تاریخ کنکور کلیک کنید.

راهنمای مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1403

از آنجایی ‌که اسم ‌نویسی بدون کنکور دانشگاه های امسال به‌ صورت غیر حضوری انجام می ‌گیرد، نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری هم به‌ صورت اینترنتی و آنلاین در دسترس افراد داوطلب قرار خواهد گرفت.

علاوه‌ بر این در شرایطی که ثبت نام و انتخاب رشته نیمسال بهمن ‌ماه به ‌صورت اینترنتی انجام شود، نتایج این مرحله نیز به ‌صورت الکترونیکی از طریق سامانه سنجش در دسترس عموم افراد قرار خواهد گرفت. در ادامه به راهنمایی گام ‌به ‌گام مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری خواهیم پرداخت.

✔ ابتدا لازم است به سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس  sanjesh.org مراجعه کرده و در صفحه باز شده بر روی گزینه سراسری کلیک نمایید تا وارد صفحه مربوطه شوید.

 

راهنمای مشاهده نتایج ثبت نام

✔ در بخش دوم با کلیک بر روی لینک فعال “اعلام نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی سراسری بهمن ‌ماه ۱۴۰۳ ” وارد صفحه اعلام نتایج خواهید شد.

 

اعلام نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی سراسری بهمن ‌ماه

 

✔ اکنون با وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه در کادرهای مربوطه و بعد از آن فشردن مشاهده نتایج می‌ توانید وارد پورتال شخصی شده و از نتایج ثبت نام بدون آزمون سراسری مطلع شوید.

 

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه سراسری

باید اشاره کرد در صورتی ‌که بعد از مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری در هیچ کدام از کد رشته ‌های انتخابی پذیرفته نشدید، این امکان را دارید که مجدداً شانس خود را از طریق ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه دولتی امتحان نمایید.

چرا که علاوه ‌بر دانشگاه های سراسری دانشگاه های شهریه پرداز و بدون کنکور و مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی دیگری وجود دارند که بر اساس سوابق تحصیلی جذب دانشجو خواهند داشت.

 

مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری

ثبت نام پذیرفته شدگان پس از اعلام نتایج بدون کنکور سراسری 1403

متقاضیانی که بعد از دریافت نتایج بدون کنکور سراسری ۱۴۰۳ در دانشگاه های مورد نظر پذیرفته شده اند، باید در بازه زمانی تعیین شده ای که از سوی دانشگاه اعلام می گردد، به سامانه دانشگاه محل قبولی خود مراجعه نموده و فرایند پیش ثبت نام را انجام دهند.

در مراحل پیش ثبت نام متقاضیان باید برخی مدارک تحصیلی و هویتی را در سامانه آپلود کرده و برای نهایی کردن اسم نویسی خود، به شکل حضوری به دانشگاه مراجعه نموده و اصل و کپی مدارک خود را ارائه کنند.

مشاوره پذیرش بدون کنکور دانشگاه سراسری 1403

افرادی که نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری را دریافت کرده و در یکی از کد رشته محل های نوبت دوم دانشگاه های دولتی، پیام نور، غیرانتفاعی و همچنین پردیس خودگردان قبول شده‌‎اند، قبل از مراجعه به دانشگاه محل قبولی خود، باید از شهریه رشته ای که در آن پذیرفته شده اند، مطلع شوند.

با توجه به اینکه حضور در کلاس ها و انتخاب واحد ترم های تحصیلی، نیازمند پرداخت شهریه است، از این رو اطلاعات لازم را در این زمینه بدست آورید.

اگر شما داوطلبان گرامی در زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری با مشکل مواجه شدید، می‌توانید با شماره 9099075307 تماس گرفته و مشاوره آنلاین و تلفنی را از مشاوران خبره و مجرب آکادمی ایران تحصیل دریافت کنید.

مشاوره پذیرش بدون کنکور دانشگاه سراسری

جدیدترین اخبار نتایج ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری

نخستین کنکور الکترونیکی به صورت آزمایشی در بهمن ماه برگزار می‌شود

رئیس سازمان سنجش با اعلام این خبر که سازمان سنجش کشور برای برگزاری نوبت اول کنکور ۱۴۰۳ در روزهای ۲۹ و ۳۰ دی ماه آمادگی کامل دارد، گفت: سعی می‌کنیم نخستین کنکور الکترونیکی به صورت آزمایشی در بهمن ماه برگزار می‌شود.

زمان اعتراض به نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری ۱۴۰۳ اعلام شد

بعد از اعلام نتایج بدون کنکور سراسری ۱۴۰۳ برخی از داوطلبان که نسبت به نتایج آن معترض باشند، بایستی اعتراض خود را در زمان مشخص و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به ثبت برسانند. غالباً همزمان یا پس از گذشت چند روز از اعلام نتایج، امکان ثبت و ارسال درخواست در سامانه سازمان سنجش فراهم خواهد شد که فرایند آن مانند اعتراض به نتایج کنکور سراسری می باشد.

جدیدترین اخبار نتایج ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری

خلاصه مقاله نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری

در این مقاله سعی بر این شده که تمام اطلاعات لازم و کافی در رابطه با نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری نیسمال بهمن و مهر 1403 در اختیار شما قرار بگیرد؛ علاوه بر آن با توضیح در رابطه با دانشگاه هایی که برای ثبت نام نیازی به نتیجه کنکور نیست و فقط با شرط معدل و سوابق تحصیلی می توان در آن ها ثبت نام کرد در تلاش بوده ایم تا نیاز شما را رفع کرده باشیم.

پس از مطالعه دقیق مقاله بالا چنانچه درخصوص نتایج بدون کنکور سراسری سوالی داشتید و یا نیازمند راهنمایی بودید، می توانید با کارشناسان مجرب ایران تحصیل تماس بگیرید. تیم ایران تحصیل با داشتن متخصصین و مشاورین مجرب می تواند شما را در مسیری که هستید یاری رسانی کند. در صورت نیاز می توانید با شماره  9099075307 تماس بگیرید. همچنین می توانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه برای ما نوشته و ارسال کنید. در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.

برای دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

4.6/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری چه زمانی اعلام می شود؟

ثبت‌نام در رشته‌هایی که پذیرش آنها در آزمون سراسری مهر ماه سال ۱۴۰۳ صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد، اعلام شد. لینک شماهده نتایج بر روی مقاله درج شده است.

برای مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی در دوره مهر باید به چه سایتی مراجعه کنیم؟

مشاهده نتایج بدون آزمون دانشگاه سراسری از طریق ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دوره بهمن ماه چه زمانی است؟

زمان اعلام نتایج بدون کنکور بهمن ماه هنوز مشخص نیست.

نظرات

40 دیدگاه دربارهٔ «نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری بهمن ۱۴۰۳ + مشاهده sanjesh»

 1. Avatar photo D گفت:

  سلام من دانشگاه قبول شدم و ی واحد پاس نشده دارم میتونم شهریه ی ترم رو بپردازم که رزرو باشه تا واحدم رو پاس کردم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر بله

 2. Avatar photo saba گفت:

  سلام پس نتایج چرا اعلام نمیشه؟

  1. Avatar photo مشاور ارشد ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   مشخص نیست

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور سراسری ۱۴۰۳ + دانلود | ایران تحصیل

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری برای کلیه داوطلبان و متقاضیان ثبت نام بدون آزمون منتشر شد. هر فرد در صورت داشتن شرایط ضروری می‌تواند پس از مشاهده جدول دفترچه ثبت نام بدون کنکور سراسری در طول مقاله اقدام...
 • دفترچه ثبت نام بدون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور ارشد آزاد ۱۴۰۳ + دانلود PDF

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برای متقاضیان و دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل ارشد بدون کنکور هستند منتشر شده است و تمام داوطلبان میتوانند با دانلود و مطالعه دقیق آن از ضوابط و شرایط ثبت...
 • ثبت نام بدون کنکور اتباع خارجی در دانشگاه آزاد

  ثبت نام بدون کنکور اتباع خارجی در دانشگاه آزاد 1403 + مراحل و شرایط

  دانشگاه آزاد امکان ثبت نام بدون کنکور اتباع خارجی در دانشگاه آزاد در ایران را فراهم کرده است. پس از ثبت نام داوطلبان در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، مدارک داوطلبان بررسی‌ شده‌ و در صورت تطابق با...
 • سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه 1403

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به نشانی اینترنتی my.medu.ir برای انجام ثبت نام جهت ترمیم معدل و ایجاد سابقه تحصیلی ایجاد‌ شده‌ است. افرادی که تمایل دارند تا سوابق تحصیلی خود را ایجاد کرده و معدل خود را ترمیم...
تماس با مشاور