ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری بهمن 1402+ مشاهده

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری برای ورودی بهمن ماه 1402 برای کلیه گروه های آزمایشی اعلام شد. تمامی افراد شرکت کننده در این دوره بدون آزمون از دانشگاه سراسری باید جهت مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی و دیگر دانشگاه های سراسری به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند. البته توجه کنید که اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه سراسری به وسیله درج اطلاعات درخواستی همچون شماره شناسنامه و شماره پرونده برای هر فرد انجام می گیرد.

برای راهنمایی شما داوطلبان عزیز شرکت کننده در ثبت نام بدون آزمون در این مقاله به بحث پیرامون نحوه مشاهده نتایج بدون آزمون و یا زمان در نظر گرفته شده برای اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری خواهیم پرداخت. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری داشتید، می توانید با کارشناسان ما با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1402

تمام دانشگاه‌ های سراسری در هر دو نوبت روزانه و غیر روزانه به‌ صورت بدون کنکور رشته هایی را ارائه می ‌دهند و داوطلبانی که قصد تحصیل در این رشته ها دارند، معمولاً دو نوبت در سال می توانند ثبت نام کنند و نتایج ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور نیز به‌ صورت جداگانه اعلام خواهد شد.

اما برنامه زمانی انتشار نتایج ثبت نام بدون کنکور چگونه است؟ در ادامه به بررسی زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری در دو بازه زمانی مهر ماه و بهمن ماه خواهیم پرداخت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد وارد شوید.

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر ماه 1402

داوطلبان پس ‌از ثبت نام در رشته های بدون آزمون مهر ماه 1402 منتظر انتشار نتایج آن هستند. ثبت نام رشته های بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری دو بار در سال برای ورودی مهر و بهمن برگزار می شود. نتایج بدون کنکور سراسری نوبت اول، در مرداد ماه منتشر شده است.

برای اطلاع از معدل لازم برای رشته‌های بدون کنکور سراسری روی لینک کلیک کنید.

بنر کال تو اکشن

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری بهمن 1402

نتایج بدون کنکور سراسری 1402 نوبت بهمن یک هفته تا 10 روز پس از ثبت نام اعلام می شود. توجه داشته باشید که در حال حاضر به علت عدم برگزاری فرایند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری در سال 1402 فقط زمان نام نویسی و تمدید زمان ثبت نام دانشگاه سراسری بدون آزمون اعلام شده است و هنوز تاریخ دقیقی از زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری بهمن ماه منتشر نشده است.

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه سراسری 1402

با امکان مشاهده نتایج بدون آزمون دانشگاه سراسری در دوره مهر و بهمن ماه برای هر داوطلب از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می گیرد. هر شخص ثبت نام کننده رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری، باید جهت اطلاع از اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مراحلی را طی کند.

در این بخش،‌ سعی در ارائه توضیحات بیشتری در مورد نحوه اعلام نتایج ثبت نام بدون آزمون دانشگاه دولتی و دیگر دانشگاه های سراسری را برای شما داریم:

در گام نخست، به مراتب باید آدرس سایت سازمان سنجش را در مرورگر خود بنویسید و سپس بر روی لینک سازمان سنجش که در صفحه اول و اولین مورد به نمایش در می آید کلیک بفرمایید.

با ورود به سایت ابتدا وارد بخش سراسری و سپس بخش اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته بر طبق سوابق تحصیلی شوید.

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه سراسری

در گام بعد دو راه جهت مشاهده نتایج بدون آزمون دانشگاه سراسری به شما پیشنهاد می کند.

نخستین راه از طریق درج شماره پرونده و همین طور شماره شناسنامه این امکان را برای شما فراهم می کند و دومین شیوه کار مشاهده نتایج را از طریق درج شناسنامه و نام خانوادگی برای شما داوطلب عزیز فراهم می کند.

نکته: شما دوستان از هر روشی که دوست دارید می توانید استفاده کنید و در صورت بروز مشکل می توانید با کارشناسان ایران تحصیل با شماره  9099075307 تماس گرفته و از مشاوره متخصصین ایران تحصیل بهره مند شوید.

راهنمای مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1402

از آنجایی ‌که اسم ‌نویسی بدون کنکور دانشگاه های امسال به‌ صورت غیر حضوری انجام می ‌گیرد، نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری هم به‌ صورت اینترنتی و آنلاین در دسترس افراد داوطلب قرار خواهد گرفت.

علاوه‌ بر این در شرایطی که ثبت نام و انتخاب رشته نیمسال بهمن ‌ماه به ‌صورت اینترنتی انجام شود، نتایج این مرحله نیز به ‌صورت الکترونیکی از طریق سامانه سنجش در دسترس عموم افراد قرار خواهد گرفت. در ادامه به راهنمایی گام ‌به ‌گام مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری خواهیم پرداخت.

✔ ابتدا لازم است به سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس  sanjesh.org مراجعه کرده و در صفحه باز شده بر روی گزینه سراسری کلیک نمایید تا وارد صفحه مربوطه شوید.

 

راهنمای مشاهده نتایج ثبت نام

✔ در بخش دوم با کلیک بر روی لینک فعال “اعلام نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی سراسری بهمن ‌ماه ۱۴۰۲ ” وارد صفحه اعلام نتایج خواهید شد.

 

اعلام نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی سراسری بهمن ‌ماه

 

✔ اکنون با وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه در کادرهای مربوطه و بعد از آن فشردن مشاهده نتایج می‌ توانید وارد پورتال شخصی شده و از نتایج ثبت نام بدون آزمون سراسری مطلع شوید.

 

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه سراسری

باید اشاره کرد در صورتی ‌که بعد از مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری در هیچ کدام از کد رشته ‌های انتخابی پذیرفته نشدید، این امکان را دارید که مجدداً شانس خود را از طریق ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه دولتی امتحان نمایید.

چرا که علاوه ‌بر دانشگاه های سراسری دانشگاه های شهریه پرداز و بدون کنکور و مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی دیگری وجود دارند که بر اساس سوابق تحصیلی جذب دانشجو خواهند داشت.

کال تو اکشن تماس

 

ثبت نام پذیرفته شدگان پس از اعلام نتایج بدون کنکور سراسری 1402

متقاضیانی که بعد از دریافت نتایج بدون کنکور سراسری ۱۴۰۲ در دانشگاه های مورد نظر پذیرفته شده اند، باید در بازه زمانی تعیین شده ای که از سوی دانشگاه اعلام می گردد، به سامانه دانشگاه محل قبولی خود مراجعه نموده و فرایند پیش ثبت نام را انجام دهند.

در مراحل پیش ثبت نام متقاضیان باید برخی مدارک تحصیلی و هویتی را در سامانه آپلود کرده و برای نهایی کردن اسم نویسی خود، به شکل حضوری به دانشگاه مراجعه نموده و اصل و کپی مدارک خود را ارائه کنند.

مشاوره پذیرش بدون کنکور دانشگاه سراسری 1402

افرادی که نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری را دریافت کرده و در یکی از کد رشته محل های نوبت دوم دانشگاه های دولتی، پیام نور، غیرانتفاعی و همچنین پردیس خودگردان قبول شده‌‎اند، قبل از مراجعه به دانشگاه محل قبولی خود، باید از شهریه رشته ای که در آن پذیرفته شده اند، مطلع شوند.

با توجه به اینکه حضور در کلاس ها و انتخاب واحد ترم های تحصیلی، نیازمند پرداخت شهریه است، از این رو اطلاعات لازم را در این زمینه بدست آورید.

اگر شما داوطلبان گرامی در زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری با مشکل مواجه شدید، می‌توانید با شماره 9099075307 تماس گرفته و مشاوره آنلاین و تلفنی را از مشاوران خبره و مجرب آکادمی ایران تحصیل دریافت کنید.

مشاوره پذیرش بدون کنکور دانشگاه سراسری

جدیدترین اخبار نتایج ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری

نخستین کنکور الکترونیکی به صورت آزمایشی در بهمن ماه برگزار می‌شود

رئیس سازمان سنجش با اعلام این خبر که سازمان سنجش کشور برای برگزاری نوبت اول کنکور ۱۴۰۲ در روزهای ۲۹ و ۳۰ دی ماه آمادگی کامل دارد، گفت: سعی می‌کنیم نخستین کنکور الکترونیکی به صورت آزمایشی در بهمن ماه برگزار می‌شود.

زمان اعتراض به نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری ۱۴۰۲ اعلام شد

بعد از اعلام نتایج بدون کنکور سراسری ۱۴۰۲ برخی از داوطلبان که نسبت به نتایج آن معترض باشند، بایستی اعتراض خود را در زمان مشخص و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به ثبت برسانند. غالباً همزمان یا پس از گذشت چند روز از اعلام نتایج، امکان ثبت و ارسال درخواست در سامانه سازمان سنجش فراهم خواهد شد که فرایند آن مانند اعتراض به نتایج کنکور سراسری می باشد.

جدیدترین اخبار نتایج ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری

خلاصه مقاله نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری

در این مقاله سعی بر این شده که تمام اطلاعات لازم و کافی در رابطه با نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری نیسمال بهمن و مهر 1402 در اختیار شما قرار بگیرد؛ علاوه بر آن با توضیح در رابطه با دانشگاه هایی که برای ثبت نام نیازی به نتیجه کنکور نیست و فقط با شرط معدل و سوابق تحصیلی می توان در آن ها ثبت نام کرد در تلاش بوده ایم تا نیاز شما را رفع کرده باشیم.

پس از مطالعه دقیق مقاله بالا چنانچه درخصوص نتایج بدون کنکور سراسری سوالی داشتید و یا نیازمند راهنمایی بودید، می توانید با کارشناسان مجرب ایران تحصیل تماس بگیرید. تیم ایران تحصیل با داشتن متخصصین و مشاورین مجرب می تواند شما را در مسیری که هستید یاری رسانی کند. در صورت نیاز می توانید با شماره  9099075307 تماس بگیرید. همچنین می توانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه برای ما نوشته و ارسال کنید. در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.

برای دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

4.6/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری چه زمانی اعلام می شود؟

ثبت‌نام در رشته‌هایی که پذیرش آنها در آزمون سراسری مهر ماه سال ۱۴۰۲ صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد، اعلام شد. لینک شماهده نتایج بر روی مقاله درج شده است.

برای مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی در دوره مهر باید به چه سایتی مراجعه کنیم؟

مشاهده نتایج بدون آزمون دانشگاه سراسری از طریق ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دوره بهمن ماه چه زمانی است؟

زمان اعلام نتایج بدون کنکور بهمن ماه هنوز مشخص نیست.

نظرات

24 دیدگاه دربارهٔ «نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری بهمن 1402+ مشاهده»

 1. Avatar photo Maede گفت:

  سلام نتایج انتخاب رشته بهمن کی میاد؟

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   تا کنون اعلام نگرذیده

 2. Avatar photo مهدی گفت:

  بهمن تموم شد و نتایج شرط معدل نیومد کی میاد پس؟ ترم تحصیلی دانشگاهها حذف و اضافه شونم تموم شده شروع کلاس ها کی میشه ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر تا اواخر بهمن ماه اعلام نتایج می اید

 3. Avatar photo فاطمه گفت:

  سلام وقتتون بخیر وشادی بخشیدد من 3بهمن ماه ثبت رشته بدون آزمون دانشگاه پیام نور انجام دادم بعدش گفتن بعد از طی 10روز جوابش میاد از من 10روزه گذشته شماره پرونده و کد هرگیری رو دارم باید چیکار کنم😭

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   هتا اخر بهمن ماه اعلام نتایج میشود و داخل سایت سنجش هم اعلام میشود نگران نباشید منتظر بمانید

 4. Avatar photo سلامی گفت:

  سلام خسته نباشید برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری اصلا نیاز نیست کنکور بدیم؟

  1. Avatar photo moradian گفت:

   سلام وقت بخیر
   جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری می توانید بدون نیاز به شرکت در کنکور سراسری ثبت نام کنید

 5. Avatar photo نادی گفت:

  ما که میخوایم بدون کنکور تو دانشگاه سراسری ثبت نام کنیم هم باید 20-30 روز صبر کنیم؟

  1. Avatar photo moradian گفت:

   سلام وقت بخیر
   معمولا نتایج بدون کنکور هم در فاصله زمانی بین 20 الی 30 روز صورت میگیرد

 6. Avatar photo رحیم الهیاری گفت:

  سلام وقت بخیر برای ثبت رشته طراحی دوخت دانشگاه آزاداسلامشهر دارد برم ثبت نام کنم

  1. Avatar photo rahdar گفت:

   سلام وقت بخیر .
   در کدام مقطع قصد ثبت نام دارید ؟ لطفا تماس بگیرید تا شرایط شما به صورت دقیق بررسی شود.

 7. Avatar photo فاطمه گفت:

  سلام وقت بخیر
  اعلام نتایج ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد کی اعلام میشه؟

  1. Avatar photo مشاور براتی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز هنوز اطلاعیه ی ثبت نام وانتخاب رشته ارشد استعداد درخشان اعلام نشده است .لطفا جهت اطلاع از شرایط وضوابط ثبت نام استعداد درخشان مقطع کارشناسی ارشد با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 8. Avatar photo محمد گفت:

  سلام خسته نباشید آیا امکان انصراف
  بعد از قبولی در دانشگاه هست ؟

  1. Avatar photo مشاور اقازاده گفت:

   سلام وقت بخیر
   بعله درصورتی که حتی فرایند ثبت نام شما انجام شده باشد شما اجازه انصراف از تحصیل را
   دارید

 9. Avatar photo مریمی گفت:

  زمان اعلام نتایج بدون آزمون دانشگاههای آزاد کی میاد؟

  بعداز اعلام نتایج در صورت تایید نشدن ثبت نام چه باید کرد؟

  1. Avatar photo مشاور عیسائی گفت:

   سلام وقت بخیر
   نتایج متعاقبا اعلام خواهد شد.
   میتوانید در دانشگاه های دیگر ثبت نام بر اساس تکمیل ظرفیت را انجام دهید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 10. Avatar photo یاسمن گفت:

  نتایج بدون کنکور بهمن ماه دانشگاه آزاد کی میاد ؟

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر تاکنون اطلاعیه ای در رابطه با نتایج دانشگاه ازاد اعلام نشده

 11. Avatar photo فاطمه گفت:

  سلام وقتتون بخیر نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری بهمن که اومد آیا برای ثبت نام باید مدارک خاصی ارائه دهیم؟ و سوال بعدیم این هستش که نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری که مشخص شد امکان انتقالی وود دارد؟؟؟؟

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سلام دوست عزیز، برای ثبت نام نیاز به ارائه ی مدارک تحصیلی و هویتی دارید و برای انتقالی باید یک ترم رو بصورت کامل در واحد قبول شده بگذرونید.

 12. Avatar photo مریم گفت:

  سلام جواب انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی کی میاد ؟

  1. Avatar photo obeidavi obeidavi گفت:

   سلام وقت بخیر نتایج بر اساس سوابق تحصیلی همزمان با اعلام نتیجه سراسری اعلام میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام ورودی بهمن دانشگاه دولتی

  ثبت نام ورودی بهمن دانشگاه دولتی 1403 + رشته ها و زمان

  داوطلبانی که علاقه‌مند به ثبت نام ورودی بهمن دانشگاه دولتی هستند، باید در زمان‌های تعیین‌شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور برای پذیرش در این دانشگاه‌ها، نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند. متقاضیان بایستی توجه داشته باشند که ثبت‌نام در رشته‌های...
 • ثبت نام دانشگاه با سوابق تحصیلی

  ثبت نام دانشگاه با سوابق تحصیلی ۱۴۰۲ + شرایط، رشته ها | sanjesh

  ثبت نام دانشگاه با سوابق تحصیلی 1402 در دو نوبت ورودی مهر و بهمن ماه انجام می‌شود. داوطلبانی که علاقه‌مند به ادامه تحصیل در دانشگاه‌های دولتی بدون شرکت در آزمون سراسری هستند، باید با دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام...
 • ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل

  ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

  کسانی که قصد دارند در دانشگاه های دولتی بدون شرکت در کنکور سراسری ثبت نام کنند باید از ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل اطلاع داشته باشند. هم چنین لازم است در مورد لیست رشته های شرط معدل دانشگاه دولتی...
 • ثبت نام با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد

  ثبت نام با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد 1403 + رشته محل ها

  ثبت نام با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد مهر و بهمن 1402 آغاز شد و تمامی افراد و علاقمندان می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند. برای ثبت نام در ابتدا باید شرایط، نحوه و لیست رشته‌های ارائه شده در دفترچه ثبت...
تماس با مشاور