تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
تاریخ برگزاری کنکور

زمان برگزاری کنکور 1400

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
تاریخ برگزاری کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

داوطلبان کنکور 1400 که برای اولین بار در کنکور شرکت می‌کنند را می‌توان متفاوت‌ترین داوطلبان در سال‌های اخیر دانست. زیرا با توجه به تغییراتی که در سیستم آموزشی این متقاضیان مبنی بر افزودن کلاس ششم، ادغام مقطع راهنمایی و دبیرستان، حذف پیش‌دانشگاهی و… به وجود آمده است ؛ شاید تصور این‌گونه باشد که در زمان برگزاری کنکور 1400 نیز شاهد تغییراتی خواهیم بود.

زمان برگزاری کنکور 1400 بر اساس ملاک‌های مختلفی قابل تعیین است. مثلاً از ابتدا که ثبت‌نام کنکور سراسری 1400  آغاز می گردد، ممکن است آغاز ثبت‌نام امسال ، با سال‌های گذشته دارای تفاوت باشد. و این مراحل و ترتیب آن، و همچنین روزهای تعطیل هفته به دلیل برگزاری آزمون در روزهای همین روزهای هفته می‌تواند در تاریخ برگزاری کنکور سراسری1400تأثیرگذار باشد.

مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری 1400 که با توجه به بهترین منابع مطالعه کنکور صورت می‌پذیرد، در موفقیت هر فرد ، بسیار تأثیرگذار خواهد بود. قطعاً این برنامه ریزی با توجه به زمان برگزاری کنکور 1400 صورت می‌پذیرد و چنانچه داوطلبی نسبت به این تاریخ بی‌اطلاع باشد، نخواهد توانست برنامه دقیقی برای خود تنظیم نماید و همین مسئله موجب عدم نتیجه مطلوب او از برنامه ریزی خواهد گشت.

 

جهت اطلاع از زمان برگزاری کنکور و تاریخ برگزاری کنکور سراسری ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و انتخاب رشته کنکور سراسری از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

تاریخ برگزاری کنکور سراسری 1400

 

تاریخ برگزاری کنکور سراسری 98

تاریخ برگزاری کنکور سراسری

 

یکی از سوالاتی که داوطلبان نظام قدیم و جدید دارند، در رابطه با تاریخ برگزاری کنکور سراسری1400 می‌باشد. با توجه به تغییراتی که در سیستم آموزشی شاهد آن بوده ایم، آیا تاریخ برگزاری برای این دو دسته از داوطلبان متفاوت خواهد بود؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم خیر! زمان برگزاری کنکور 1400 برای داوطلبان محترم نظام قدیم و جدید و همچنین متقاضیان دانشگاه آزاد ، یکسان خواهد بود.

تاریخ برگزاری کنکور سراسری 1400 را می‌توان همانند سال‌های گذشته در تیر ماه دانست که احتمال قوی در این رابطه برگزاری آزمون در نیمه اول تیرماه خواهد بود. روزهای پایانی آزمون در برنامه ریزی و حتی موفقیت ، بسیار تأثیرگذار خواهد بود و نباید تصور این‌گونه باشد که ما نخواهیم توانست موفقیت را در روزهای پایانی به دست بیاوریم.

برای اطلاع دقیق از زمان برگزاری کنکور 1400 و  تکنیک های تست زنی کنکور می‌توانید با مشاورین سایت ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا به صورت دقیق شما را از تاریخ برگزاری کنکور سراسری 1400 آگاه گردانند. کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا به کارشناسان مربوطه متصل گردید. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، مشاورین ما آماده ارائه خدمات به شما متقاضیان گرامی خواهند بود.

 

 

زمان برگزاری کنکور  دانشگاه آزاد و سراسری همانند سال های گذشته برای هر یک از گروه های آزمایشی در یک روز مشخص خواهد بود.

 

 

جدول تاریخ برگزاری کنکور سراسری سال گذشته

در این نوشته مربوط به تاریخ برگزاری کنکور بد نیست اگر با تاریخ برگزاری کنکور سال قبل نیز آشنایی لازم را پیدا کنید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

 

مرحله زمان انجام
ثبت نام از 16 تا 24 بهمن
ویراش از 16 تا 24 بهمن
کارت ورود به کنکور از 9 تا 11 تیر
آزمون 12 و13 تیر
نتیجه اولیه 1 تا 10 مرداد
انتخاب رشته 10 تا 20 مرداد
نتیجه نهایی 15 تا 31 شهریور

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 1400

یکی از سوالاتی که متقاضیان در رابطه با کارت ورود به جلسه آزمون خواهند داشت ، مربوط به زمان انتشار این کارت و همچنین نحوه دریافت آن می‌باشد. روال هر ساله سازمان سنجش برای انتشار کارت ورود به جلسه آزمون ، بدین صورت است که یک هفته قبل از زمان برگزاری کنکور 1400 کارت ورود به جلسه آزمون قابل مشاهده و دریافت خواهد بود. در رابطه با صدور کارت آزمون دانشگاه آزاد نیز باید بگوییم که هیچ تفاوتی در صدور کارت به صورت مجزا و یا کلاً زمان صدور کارت دانشگاه آزاد و سراسری وجود نخواهد داشت. با توجه به ادغام آزمون سراسری و دانشگاه آزاد، یک هفته قبل از زمان برگزاری کنکور  کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه آزاد نیز بر روی سامانه سنجش قرار خواهد گرفت و قابل دریافت خواهد بود.

 نحوه دریافت این کارت به صورت اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری به واحدهای دانشگاه سراسری و آزاد قابل انجام خواهد بود. با توجه به تاریخ برگزاری کنکور سراسری 1400 ، متقاضیان علاقه‌مند به دانشگاه سراسری و آزاد می‌توانند با مراجعه به سامانه سنجش و آموزش کشور، پس از وارد نمودن اطلاعات و مشخصات خود ، نسبت به دریافت کارت اقدام نمایند. کارت ورود به جلسه را در زمان برگزاری کنکور 1400 باید به همراه داشته باشید. برای استفاده از  مشاوره رایگان کنکور ریاضی 1400 و مشاوره رایگان کنکور تجربی 1400 و مشاوره رایگان کنکور هنر 1400 می توانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل در ارتباط باشید یا در ادامه در قسمت دیدگاه اطلاعات خود را درج نمایید تا با شما تماس گرفته شود .

 

 

رفع نقص کارت آزمون آزمون سراسری

 

رفع نقص کارت آزمون آزمون سراسری

رفع نقص کارت آزمون آزمون سراسری

متأسفانه برخی از مراکز کافی نت‌ها به علت مشغله‌های فراوان مبنی بر تعداد زیاد مراجعه کنندگان به هنگام ثبت نام، بدون توجه و دقت، به ثبت نام داوطلبان اقدام می‌نمایند که همین مسئله موجب وارد نمودن اطلاعات برخی از داوطلبان به هنگام ثبت نام می گردد. قبل از زمان برگزاری کنکور 1400 سازمان سنجش مهلتی به داوطلبان برای رفع نقض کارت می‌دهد.

باجه‌های رفع نقص کارت وظیفه دارند که به قبل از تاریخ برگزاری کنکور سراسری 1400به اصلاح ایرادات لازم بپردازند. البته نباید فراموش کرد که گاها و به ندرت ممکن است این ایرادات از طرف سازمان سنجش نیز باشد. به‌هرحال تفاوتی در اصل قضیه ایجاد نمی‌نماید و حتماً باید قبل از زمان برگزاری کنکور این ایرادات برطرف شوند در غیر این صورت آزمون داوطلبان با مشکل روبه رو خواهد شد.

این نکته را نیز باید متذکر شویم که سازمان سنجش پس از ثبت نام آزمون ، معمولاً زمانی را برای ویرایش اطلاعات در نظر می‌گیرد که با توجه به این زمان، کلیه داوطلبان می‌توانند نسبت به ویرایش اطلاعات خود ، اقدام نمایند. تنها موردی که نمی‌توان به هنگام رفع نقص کارت و قبل از زمان برگزاری کنکور 1400 رفع نمود، مربوط به معول وارد نموده می‌باشد.

 

سامانه اطلاع رسانی زمان برگزاری کنکور 1400 ایران تحصیل

ایران تحصیل سامانه اطلاع رسانی را برای کلیه داوطلبان و متقاضیان کنکور سراسری و دانشگاه آزاد راه اندازی نموده است که با توجه به آن، تمامی اطلاعاتی که کلیه متقاضیان نیارمند بدان می باشند، را در اختیارشان قرار می دهد. یکی از مواردی که داوطلبان نیازمند دانستن آن می باشند، زمان برگزاری کنکور 1400 می باشد.

همانطور که ذکر گردید، اطلاع از زمان برگزاری کنکور 1400 برای برنامه ریزی کنکور و جمع بندی کنکور بسیار ضروری می باشد زیرا زمان بندی و توجه به این زمان برای اقدامات لازم صورت می پذیرد. بنابراین افرادی که قصد موفقیت در کنکور را دارند ، لازم است کاملا با برنامه خود پیش بروند تا موفقیتشان تضمین شود.

اطلاع از تاریخ برگزاری کنکور سراسری 1400 با استفاده از این سامانه قابل دسترسی خواهد بود. برای ارتباط با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل، و بهرمندی از  مشاوره رایگان کنکور و مشاوره تلفنی کنکور سراسری 1400 کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا به کارشناسان مربوطه متصل شوید و تمامی اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند. شماره کارشناسان ایران تحصیل در جداول زیر قابل مشاهده می باشد.

 

 

جهت اطلاع از زمان برگزاری کنکور و تاریخ برگزاری کنکور سراسری، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و انتخاب رشته از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی زمان برگزاری کنکور 98

کانال اطلاع رسانی زمان برگزاری کنکور

بیشتر بدانید

زمان برگزاری آزمون کنکور 1400 چه تاریخی است؟

زمان احتمالی تیر ماه خواهد بود با توجه به شرایط کرونا امکان تغییر در زمان بندی وجود دارد لذا جهت اطمینان وارد سایت شوید.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 1400 چه زمانی است؟

روال هر ساله سازمان سنجش برای انتشار کارت ورود به جلسه آزمون ، بدین صورت است که یک هفته قبل از زمان برگزاری کنکور 1400 کارت ورود به جلسه آزمون قابل مشاهده و دریافت خواهد بود.

آیا تاریخ کنکور برای رشته های هنر و زبان متفاوت خواهد بود؟

خیر آزمون هنر و زبان نیز به صورت هماهنگ کشوری برگزار خواهد شد

آیا تاریخ برگزاری برای این دو دسته از داوطلبان متفاوت خواهد بود؟

در پاسخ به این سؤال باید بگوییم خیر! زمان برگزاری کنکور 1400 برای داوطلبان محترم نظام قدیم و جدید و همچنین متقاضیان دانشگاه آزاد ، یکسان خواهد بود.

 

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور