نتایج اولیه آزمون دکتری 97
نتایج اولیه آزمون دکتری 97

جهت اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج اولیه دکتری 97مشاوره قبولی در مصاحبه دکتری 97 و شرایط دکتری بدون آزمون از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 97 – آزاد و سراسری

نتایج اولیه آزمون دکتری 97 اعلام شد به اطلاع کلیه داوطلبان محترمی که در آزمون دکتری سراسری 97 شرکت کرده اند می رسانیم کلیه داوطلبان جهت مشاهده نتایج آزمون دکتری 97 می توانند مر موعد مقرر به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده نتایج آزمون دکتری 97 را مشاهده نمایند.

نتایج اولیه آزمون دکتری 97 اعلام شد کلیه داوطلبانی که در آزمون دکتری 97 شرکت کرده اند و امتیاز مجاز بودن را کسب کرده اند می توانند با مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری 97  با در نظر گرفتن کد رشته های محل بهترین انتخاب را داشته باشند نتایج اولیه آزمون دکتری به صورت اینترنتی و کارنامه انتشار داده می شود که داوطلبان می توانند در سایت سازمان سنجش کارنامه خود را دریافت کنند.

نتایج اولیه آزمون دکتری 97  برای کسانی که در کارنامه آنها مجاز به انتخاب رشته دانشگاه آزاد درج شده اند متفاوت است و داوطلبان باید علاوه بر انتخاب رشته دکتری سراسری برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد هم اقدام کنند و داوطلبان به صورت جدا برای مصاحبه دانشگاه های آزاد و سراسری اقدام کنند باید به این نکته توجه شود که انتخاب رشته دکتری 97 منوط بر  داشتن شرایط ذکر شده در دفترچه انتخاب رشته دکتری است شرایط و ظوابط را به طور کامل می توانید در مقاله دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری 97  مشاهده کنید.

 

برای مشاوره نحوه ی اعتراض به نتایج اولیه آزمون دکتری 97 – آگاهی از شرایط نظام وظیفه دکتری 97 – بورسیه خارج از کشور دکتری و … با مرکز مشاوره دکتری ایران تحصیل تماس بگیرید تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره های

  9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب

زمان اعلام نتایج دکتری 97

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 97 در سالهای قبل در فروردین ماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شد طبق روال هر ساله و تجربه چندساله می توان حدث زد که امسال هم همانند سال قبل در نیمه دوم فروردین ماه سال 97 نتایج در سایت سازمان سنجش اعلام شود برای آگاهی از شهریه دکتری 97 ، هزینه ثبت نام دکتری 97 و ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 97 می توانید روی هرکدام از عبارات کلیک کنید.

با توجه به آمار ثبت نام آزمون دکتری در سال های پیش ، به جرات می توان گفت که سطح علمی کشور روندی رو به بالا دارد. به دلیل ظرفیت پایین پذیرش در دکتری ، رقابت تنگاتنگی میان داوطلبان ثبت نام آزمون دکتری 97 بر سر پذیرش شدن در این مقطع وجود دارد و قبولی در این آزمون منوط به تسلط کامل به مطالب درسی می باشد . ثبت نام آزمون دکتری ۹۷  با ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد امسال هم همانند سالهای قبل ادغام شده است و داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانستند ثبت نام کنند.

نحوه ی مشاهده نتایج اولیه آزمون دکتری 97

برای مشاهده نتایج اولیه آزمون دکتری 97 دو روش وجود دارد :

روش اول : یافتن نتایج بر اساس شماره شناسنامه و شماره پرونده.

روش دوم : یافتن نتایج بر اساس وارد کردن مشخصات فردی.

برای یافتن شماره ی پرونده و شماره داوطلبی می توانید با مشاهده کارت ورود به جلسه آن را درج کنید..

داوطلبانی که در کارنامه آنها عبارت مجاز بودن قید شده می توانند با مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری برای انتخاب رشته اقدام کنند اما کسانی که در کارنامه آنها علاوه بر این مجاز به انتخاب رشته دانشگاه آزاد هستند و در ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد شرکت کنند باید دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد را مطالعه کنند و انتخاب رشته انجام دهند برای آگاهی از شرایط نظام وظیفه دکتری 97 و شهریه دکتری 97 می توانید روی هر یک از این عبارات کلیک کنید.

 

کانال اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 97
کانال اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 97

 

جهت اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج اولیه دکتری 97 و اطلاع از شرایط و زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

مطالب مفید :

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

شهریه دکتری 97

شرایط نظام وظیفه دکتری 97

ثبت نام آزمون دکتری ۹۷ 

شرایط اخذ امریه سربازی

مشاوره انتخاب رشته دکتری 

مصاحبه دکتری

اعتراض به نتایج اولیه آزمون دکتری 97

نتایج اولیه آزمون دکتری 97 دانشگاه سراسری

نتایج اولیه آزمون دکتری 97 دانشگاه آزاد

و…

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.