تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری

راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری 1401 + تکنیک های مصاحبه

راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

موفقیت در مصاحبه دکتری با توجه به حساسیت های آن در گرو استفاده از راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری است. در این راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری می توان کلیه تکنیک های مصاحبه دکتری را فرا گرفت و از طرفی با تجربیات مصاحبه دکتری افرادی که سابق بر این در مصاحبه شرکت کرده اند نیز آشنا شد.

دقت داشته باشید که در صورت عدم شرکت در مصاحبه دکتری علی رغم کسب رتبه ای عالی در آزمون کتبی نمی توانید به دانشگاه راه پیدا کنید. پس با مطالعه راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری همواره تمام تلاش خود را برای قبولی در این مرحله به خرج دهید و از فکر عدم شرکت در مصاحبه دکتری بیرون بیایید.

در این نوشته مربوط به راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری شما را با تکنیک های مصاحبه دکتری آشنا می کنیم. استفاده از این تکنیک های مصاحبه دکتری می تواند بهترین کمک به شما برای قبولی در این مصاحبه باشد.

 

جهت آشنایی با اصول و نکات مورد نیاز برای مصاحبه دکتری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

اهمیت استفاده از راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری چیست؟

اگر تصمیمتان برای ورود به دوره دکتری کاملاً جدی است و به دنبال قبولی در مصاحبه ( زمان مصاحبه دکتری ) هستید باید عرض کنیم که استفاده از راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری برای شما ضروری است.

ببینید دوستان عزیز در هر حالت شما باید بدانید که تکنیک های مصاحبه دکتری شامل چه مواردی می شوند. باید بدانید قبل از شرکت در مصاحبه و علی الخصوص حین مصاحبه چه کارهایی باید انجام دهید. 

البته یکی از مزیت های مهم و اساسی استفاده از راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری این است که هر فرد می تواند با تجربیات مصاحبه دکتری افرادی که در طول سال های قبل در این مصاحبه شرکت کرده اند هم آشنایی لازم را پیدا کند.

زیرا معمولاً در راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری بخش هایی تحت عنوان مصاحبه با داوطلبان و قبول شدگان سال های گذشته نیز به چشم می خورد. 

بخش هایی که در آن ها داوطلبان از تجربیات مصاحبه دکتری خود برای شما تعریف کرده اند تا با استفاده از آن ها بتوانید قبولی خود را تا حدی تضمین کنید.

به عنوان مثال، فرد در مورد کارهایی که قبل از شرکت در مصاحبه انجام داده همچون سعی در تسلط به زبان انگلیسی، مطالعه کامل پایان نامه، نگارش چندین و چند مقاله ( تاثیر مقاله در مصاحبه دکتری ) جهت انتشار در نشریات داخلی و خارجی و مواردی از این قبیل صحبت کرده است.

اطلاع از این موارد به عنوان تجربیات مصاحبه دکتری افراد قبول شده که معمولاً‌ در راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری گنجانده شده است می تواند به شما جهت قبولی و گذر از این مرحله سخت و جان فرسا کمک شایان توجهی کند. 

 

تکنیک های مصاحبه دکتری

تکنیک های مصاحبه دکتری

چگونه می توانم به راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری دسترسی داشته باشم؟

سؤالی که حتماً در اینجا برای شما دوستان عزیز هم مطرح می شود این است که چگونه می توانم به راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری دسترسی داشته باشم؟

راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری چیزی است که می توانید از طریق یک مشاور خبره و کاردان آن را دریافت کرده و به آن دسترسی داشته باشید. 

در واقع، مشاوری با داشتن اطلاعاتی عالی در رابطه با مصاحبه کنکور دکتری ( سوالات مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد و کسی که آشنایی کافی را با تکنیک های مصاحبه دکتری دارد می تواند راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری را در اختیار شما دوستان عزیز داوطلب قرار دهد.

پس لطفاً از حضور در مصاحبه دکتری سرباز نزنید و عدم شرکت در مصاحبه دکتری حتی به ذهنتان هم خطور نکند.

چون داوطلبان زیادی هستند که تا اسم مصاحبه دکتری به میان می آید تن و بدنشان می لرزرد و اظهار می کنند که ما همان راه عدم شرکت در مصاحبه دکتری را در پیش می گیریم.

این مصاحبه‌ انقدر سخت و مشکل است که مگر می شود در آن قبول شد. انقدر شانس قبولی مان پایین است که ترجیح می دهیم اصلاً شرکت نکنیم و همان عدم شرکت در مصاحبه دکتری برایمان بهتر است.

اما دوستان عزیز توجه کنید که همین عدم شرکت در مصاحبه دکتری هیچ معنایی به جز نداشتن اعتماد به نفس و همین طور عدم باور به توانایی ها و استعدادهای خود نیست. 

پس یک یا علی بگویید و با پشتکار و اراده ای عالی پیش بروید. مطمئن باشید که اگر از راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری استفاده کنید ( کارنامه اولیه آزمون دکتری ) و با تکنیک های مصاحبه دکتری آشنا شوید مؤفقیت شما در این مرحله قطعی است.

البته نقش استفاده از تجربیات مصاحبه دکتری را نمی توان نادیده گرفت و این مورد می تواند کمکی اثربخش به شما دوستان عزیز داوطلب شرکت کننده در مصاحبه دکتری باشد.

 

 

جهت اطلاع از نحوه امتیازبندی مصاحبه دکتری بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

آیا با تکنیک های مصاحبه دکتری آشنایی دارید؟

آیا می دانید تکنیک های مصاحبه دکتری شامل چه مواردی می شوند؟ آیا اطلاع دقیقی از این تکنیک های مصاحبه دکتری دارید؟

در این بخش، می توانید تکنیک های مصاحبه دکتری را مطالعه کنید.

البته همان طور که بالاتر اشاره کردیم اطلاع از این تکنیک های مصاحبه دکتری از طریق مصاحبه با قبول شدگان سال های گذشته و استفاده از تجربیات مصاحبه دکتری این افراد هم امکانپذیر است.

اول این که، یادتان باشد که شاید فقط همین یک بار فرصت شرکت در مصاحبه دکتری را داشته باشید و احتمال این که دیگر نتوانید در این مرحله حضور پیدا کنید به مراتب برایتان وجود دارد.

در نتیجه، تمام سعی خود را بکنید که با یادگیری تکنیک های مصاحبه دکتری قبولی خود را در مصاحبه تضمین کنید.

با ما همراه باشید تا با تکنیک های مصاحبه دکتری که معمولاً در راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری ( مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری ) در رابطه با آن صحبت می شود آشنا شوید.

 

تجربیات مصاحبه دکتری

تجربیات مصاحبه دکتری

 

مصاحبه را مثل بازی فوتبال در نظر بگیرید

دوستان یادتان باشد که مصاحبه را هم مثل بازی فوتبال بدانید. همان طور که بازیکنان فوتبال تا دقیقه نود هم ناامید نمی شوند و تا آخرین لحظه دست از تلاش برنمی دارند شما هم این گونه عمل کنید.

اگر جوابی نادرست به سؤالی دادید اصلاً‌ ناامید نشوید و سریع استرس نگیرید. اتفاق خاصی نیفتاده است. سعی کنید بقیه مصاحبه را خوب پیش بروید.

دوستان عزیز هیچ وقت فراموش نکنید که ممکن است رقیبان شما هم چندان اطلاعات زیادی نداشته باشند.

در طول کل جلسه نیازی به برخورد رسمی ندارید

دوستان باور کنید که هیچ نیازی به رسمی بودن در کل مدت مصاحبه ندارید. راحت باشید.

حتی گاهی برخوردی دوستانه داشته باشید. گاهی لبخند بزنید.

هیچ وقت پاها را روی هم نیندازید و با بیخیالی تمام پای رویی خود را نلرزانید.

انجام این کار موجب منحرف کردن توجه شخص مقابل می شود و البته حس ناامنی و میزان ناراحتی شما را نشان می دهد.

حس خستگی خود را بروز ندهید

 دوستان عزیز یکی از مواردی که در راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری می توانید از یک مشاور دریافت کنید این است که هرگز در طول مصاحبه خود را ملول و خسته نشان ندهید. همین که مدام به ساعت خود نگاه کنید و یا سرتان را بخارانید این یعنی خسته شده اید و مایل به ترک جلسه مصاحبه هستید.

خود را دست کم نگیرید

هرگز خود را دست کم نگیرید. شما به آسانی می توانید عقاید و نظرات اساتید مصاحبه کننده را در مورد خود تغییر دهید. این موضوع بسیار مهم است. باید با صداقت و زیرکی علاقه خود را بروز دهید و در اوقاتی مناسب اطلاعاتی را از توانایی ها و سوابق کاری خود ارائه کنید.

اگر چیزی را بلد نبودید سریع خود را نبازید

امکان دارد اساتید سؤالاتی را از شما بپرسند که یا پاسخشان را نمی دانید یا جواب ها یادتان نمی آید. در این شرایط سعی در پیچاندن آن ها نداشته باشید. بلکه کاملاً صادقانه اظهار کنید که جواب را نمی دانید.

انگیزه و علاقه تان را به رشته تحصیلی خود نشان دهید

دوستان عزیز داوطلب در طول جلسه همواره سعی کنید چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیرمستقیم علاقه و رغبت خود را به رشته دانشگاهی خودتان نشان دهید. بعلاوه، از ذکر این موضوع غافل نشوید که برای آینده تحصیلی و شغلی در رشته خود برنامه ای عالی دارید و بی هدف وارد این رشته نشده اید. هرگز فراموش نکنید که انگیزه داشتن رمز مؤفقیت شما در مصاحبه دکتری است.

اعتماد بنفس خود را در زمان ورود به جلسه حفظ کنید

سر وقت در جلسه مصاحبه حاضر شوید. اگر دیر برسید مسلماً استرس می گیرید. در زمان دست دادن با مصاحبه کنندگان دستشان را محکم و با اعتماد بنفش بفشارید. نکته مهم این که، در تمام طول مصاحبه لبخند را فراموش نکنید. همین لبخند ساده وجود اعتماد بنفس را در شما نشان می دهد.

آراسته و پیراسته در جلسه حضور پیدا کنید

هیچ نیازی به پوشیدن کت و شلوار در جلسه مصاحبه ندارید. ولی هرگز شلخته نباشید و آراسته باشید. داشتن ظاهری مرتب و آراسته در سر جلسه توجه مصاحبه کنندگان را جلب می کند.

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام مصاحبه دکتری کلیک نمایید.

 

قبول نشدن در مصاحبه به معنای تمام شدن دنیا نیست!!!!

دوستان عزیز اگر در مصاحبه قبول نشدید ( نتایج مصاحبه دانشگاه آزاد ) فکر نکنید دنیا تمام شده و باید سر خود را زمین بگذارید و بمیرید.

بخدا هیچ اتفاق خاصی رخ نداده است. این آخر راه نیست!!! روش های دیگری هم برای ورود به دوره دکتری هست.

باور کنید. فقط یک لحظه به تحصیل در دانشگاهی در کشوری دیگر فکر کنید… 

عالی نیست؟! چقدر خوب می شود اگر وارد دانشگاهی خارجی در کشوری دیگر شوید. اینطور نیست؟؟

فقط کافیست چم و خم کار را بدانید و از نحوه مهاجرت و گرفتن بورس تحصیلی مطلع شوید. این کار را به مشاوران خبره ایران تحصیل بسپارید و از دریافت به روزترین و بهترین اطلاعات مطمئن باشید. 

مشاوران ایران تحصیل همراه و همقدم شما برای ادامه تحصیل و مشاوره تحصیل در خارج از کشور هستند و تا آخر راه با شما می آیند. 

 

برای اطلاع از شیوه امتیازبندی در مصاحبه دکتری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

شرایط ثبت نام آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری

نتایج آزمون دکتری

نتایج انتخاب رشته دکتری

رشته های دکتری غیرانتفاعی

راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری

برای دریافت راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری باید چه کاری انجام دهم؟ 

برای دریافت راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری باید از کمک مشاوری خبره در این حوزه مشورت کنید.

تکنیک های مصاحبه دکتری شامل چه مواردی می شود؟ 

تکنیک های مصاحبه دکتری شامل مواردی از جمله استفاده از تجربیات مصاحبه دکتری داوطلبان سال های گذشته، سر وقت حاضر شدن در سر جلسه مصاحبه، تقویت زبان انگلیسی و مواردی از این قبیل می شود.

آيا در صورت عدم شرکت در مصاحبه دکتری باز هم می توان برای حضور در آن اقدام کرد؟ 

خیر. هر داوطلب کنکور دکتری تنها یک بار می تواند در جلسه مصاحبه حضور داشته باشد.

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور