میزان شهریه دانشگاه آزاد
میزان شهریه دانشگاه آزاد

میزان شهریه دانشگاه آزاد مانند سایر دانشگاه‌هایی که برای دانشجویان خود شهریه منظور می‌نمایند، یک شهریه ثابت و یک شهریه متغیر را در نظر می‌گیرد. میزان شهریه دانشگاه آزاد به‌تناسب رشته ای که ثبت نام نموده اید، متفاوت می‌باشد. در این مقاله قصد داریم در مورد میزان شهریه دانشگاه آزاد و شهریه ثابت و متغیر دانشگاه آزاد برای شما سخن بگوییم. اگر می‌خواهید به‌صورت کامل از میزان شهریه رشته موردنظر خود و هزینه شهریه ثابت و متغیر دانشگاه آزاد به‌صورت کامل اطلاع یابید، با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا در این زمینه اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهند. مشاورین ایران تحصیل در هر ساعت از شبانه‌روز و حتی ایام تعطیل پاسخگوی شما خواهند بود.

برای کسب اطلاع بیشتر از میزان شهریه دانشگاه آزاد در تمامی رشته ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.  تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

میزان شهریه دانشگاه آزاد ثابت و متغیر 

میزان شهریه دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف متفاوت است. مثلاً در مقاطع کارشناسی پیوسته، کارشناسی ارشد، دکتری، میزان متفاوتی برای شهریه در نظر گرفته می‌شود. در جدول زیر به میزان شهریه دانشگاه آزاد در کارشناسی پیوسته برای شما شهریه ثابت و متغیر دانشگاه آزاد را درج می‌نماییم. میزان شهریه دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی با توجه به رشته موردپذیرش شما نرخ متفاوتی را ممکن است داشته باشد. ما در این جدول برای شما تعدادی از رشته‌ها را برای اطلاع از شهریه ارشد دانشگاه آزاد گردآوری کرده‌ایم. ذکر این نکته نیز ضروری به نظر می‌رسد که این میزان هرساله در حال افزایش و تغییر است. اگر می‌خواهید از میزان شهریه دانشگاه آزاد در سایر رشته‌ها و گروه‌ها اطلاع یابید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. اگر با مشاورین ما در ارتباط باشید برای شما در مورد تعداد واحدهای رشته موردنظر و همچنین تعداد واحدهایی که باید به‌صورت عملی در رشته موردعلاقه و یا موردپذیرش خود باید بگذرانید توضیحات لازم را به شما ارائه می‌دهند. همچنین میزان شهریه ثابت و متغیر دانشگاه آزاد را برای شما محاسبه می‌نمایند و می‌توانید برآورد درستی از شهریه دانشگاه آزاد 98-97  از این طریق داشته باشید. فقط کافیست تماس بگیرید.

 

نام رشتهشهریه ثابتشهریه متغیر
رشته های علوم انسانی :حقوق قضایی – علوم سیاسی  – مترجمی و دبیری زبان انگلیسی – اقتصاد بازرگانی – مدیریت بازرگانی – مدیریت صنعتی – فقه و حقوق اسلامی – ادبیات عرب – جغرافیا – ژئومورفولوژی – حسابداری – فلسفه و حکمت اسلامی – ادیان و عرفان – مدیریت بیمه – زبان و ادبیات فارسی – آب و هواشناسی و …3,201,9312,500,000
رشته های هنر: موسیقی کارشناسی8,107,7982,500,000
تربیت بدنی و علوم ورزشی – مدیریت ورزشی – فیزیولوژی ورزشی و …6,841,9272,500,000

 

 شهریه دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد

 میزان شهریه دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد هر ساله حدودا 10 درصد افزایش می‌یابد. این میزان شهریه با توجه به رشته موردنظر شما متفاوت است. ما برای نمونه میزان شهریه دانشگاه آزاد در گروه علوم انسانی به‌صورت شهریه ثابت و متغیر دانشگاه آزاد خدمت شما ارائه نموده‌ایم. اما اگر رشته موردنظر شما در گروه علوم انسانی نیست، با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا شما را از میزان شهریه ثابت و متغیر در رشته موردنظرتان آگاه نمایند و بتوانید در مورد ورود به دانشگاه آزاد تصمیم مناسبی اتخاذ نمایید. و همچنین از رشته‌های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اطلاع یابید.

گروهشهریه ثابتشهریه متغیر
گروه علوم انسانی16,904,809 ریال1,191,568 ریال
گروه فنی و مهندسی ، علوم پایه و کشاورزی18,489,295 ریال1,191,568 ریال

 

شهریه دانشگاه آزاد مقطع دکتری

مقطع دکتری به دلیل علاقه و سختی و بالا بودن مدرک آن میزان شهریه بسیار بالاتری نسبت به سایر مقاطع برای آن منظور می‌شود. شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98-97 به چه میزانی است؟ در رشته‌های مختلف متغیر هست. ما به‌عنوان نمونه رشته‌های گروه علوم انسانی را برای شما ارائه داده‌ایم. اما چنانچه رشته موردنظر شما غیر از رشته‌های این گروه است، می‌توانید برای اطلاع کامل از آن با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا جزئیات کامل را در اختیار شما قرار دهند. مشاورین ما همه‌روزه حتی در ایام تعطیل آماده خدمت‌رسانی به شما داوطلبین محترم در مورد میزان شهریه دانشگاه آزاد و شهریه ثابت و متغیر دانشگاه آزاد می‌باشند.

گروهشهریه ثابتشهریه متغیر
گروه علوم انسانی۴٫۱۷۳٫۷۸۰ تومان۵٫۸۴۹٫۰۹۰ تومان

 

برای کسب اطلاع بیشتر ازمیزان شهریه دانشگاه آزاد در تمامی رشته ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.  

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) 

پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

کانال اطلاع رسانی میزان شهریه دانشگاه آزاد
کانال اطلاع رسانی میزان شهریه دانشگاه آزاد

 

مطالب مرتبط : 

azmoon.org

ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد آزاد

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

ثبت نام ارشد بدون كنكور دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد 98 – 97

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ثبت نام آزمون نظام مهندسی 98

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *