میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد

میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد برای داوطلبان این دوره به دلیل خصوصی بودن دانشگاه بسیار اهمیت دارد. در صورتی که پس از شرکت در کنکور سراسری ورودی دانشگاه های کشور و دریافت نتایج،داوطلبین به نتیجه دلخواه خود نرسند، می توانند با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی ادامه تحصیل دهند با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در میان دانشگاه های ارائه دهنده رشته های بدون کنکور از سطح بالایی برخوردار است، این انتخاب در صورتی که داوطلب مورد نظر با میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد مشکلی نداشته باشد، بنابراین اطلاع از میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد برای این داوطلبین مطلب بسیار مهمی می باشد.

میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد برای دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی دانشگاه آزاد نیز به دلیل شهریه بالا مطلب بسیار مهمی می باشد. چرا که این دانشجویان برای ادامه تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاه آزاد در رشته های بدون کنکور، نیاز به اطلاع از میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد دارند. به این صورت که در صورتی که بتوانند از پس پرداخت این شهریه بر بیایند، این دانشگاه با توجه به سطح بالای خود در میان دانشگاه های ارائه دهنده رشته های بدون کنکور، انتخاب بسیار مناسبی برای ادامه تحصیل می باشد.آگاهی از مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  یکی از شراوط ورود به این دانشگاه است زیرا در تمام رشته ها این مدارک یکسان نیست برای آکاهی دقیق می توانید این مقاله را مطالعه کنید و در صورتی که با مشکل و سؤالی بر خورد کردید می توانید با مشاوران دانشگاه آزاد در ارتباط باشید.

 

میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد
میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد

برای اطلاع از میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور  با شماره : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران)

پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل.

میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد –  مقطع کاردانی

میزان شهریه  در مقطع کاردانی در انواع پیوسته و نا پیوسته به یک میزان می باشد. که این مقدار تقریبا برابر با ۷۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان است. تفاوت بین مقاطع کاردانی پیوسته و کاردانی نا پیوسته تنها در داشتن مدرک پیش دانشگاهی است. به طوری که اگر داوطلب مورد نظر، مدرک پیش دانشگاهی داشته باشد، می تواند وارد مقطع کاردانی پیوسته شود و در صورت نداشتن مدرک اتمام پیش دانشگاهی، داوطلب مورد نظر نمی تواند وارد مقطع کاردانی پیوسته شود و تنها می تواند وارد مقطع کاردانی نا پیوسته شود. نکته مهم که به میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز مرتبط است این است که میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد سراسر کشور با شهریه رشته های با آزمون دانشگاه های آزاد، یکسان می باشد و تفاوتی با یکدیگر ندارند.

برای اطلاع از زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اینجا کلیک کنید.

میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد –  مقطع کاردانی به کارشناسی

میزان شهریه در مقطع کاردانی به کارشناسی همان میزان شهریه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد می باشد که تقریبا مشابه با مقطع کارشناسی پیوسته می باشد و داوطلبین با توجه به رشته ، تعداد واحد ها و نوع واحد های خود به ازای هر ترم در حدود ۹۰۰ هزار تا ۱.۲۰۰.۰۰۰ در نظر داشته باشند. داوطلبان توجه داشته باشند که میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد و با کنکور در مقطع کاردانی به کارشناسی یکسان می باشد و تفاوتی بین شهریه ها وجود ندارد.

میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد –  مقطع کارشناسی

میزان شهریه در مقطع کارشناسی برای رشته های مختلف متفاوت می باشد. میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی با توجه به رشته داوطلب، تعداد واحد ها و نوع واحد های اخذ شده در ترم،  بصورت تقریبی بین ۹۰۰ هزار تومان تا ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان به ازای هر ترم، می باشد.

میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد –  مقطع کارشناسی ارشد

میزان شهریه  در سال های اخیر، روند صعودی زیادی را در پی گرفته است که باعث شده است که دانشجویان در پرداخت این شهریه ها دچار مشکل شوند و سوال هایی همچون شهریه دانشگاه آزاد چه قدر است ؟ و … ازمشاوران مرکز سؤال می کنند. میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد با توجه به رشته مورد نظر و تعداد واحد ها و نوع واحد های اخذ شده، بصورت تقریبی بین ۲ تا ۳ میلیون تومان می باشد.  توجه داشته باشید شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور و با کنکور یکسان بوده و تفاوتی ندارد. نکته مهم که به میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز مرتبط است این است که میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد سراسر کشور با شهریه رشته های با آزمون دانشگاه های آزاد، یکسان می باشد و تفاوتی با یکدیگر ندارند.

برای اطلاع از میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور  با شماره : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران)

پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل.

مطالب مرتبط:

پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور

لیست رشته های بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد

پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

تراز قبولی سهمیه ایثارگران دانشگاه آزاد

شرایط انصراف از دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد زنجان

دکتری دانشگاه آزاد 97

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی

azmoon.net

azmoon.org

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد