ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مصاحبه دانشگاه افسری ارتش

مصاحبه دانشگاه افسری ارتش
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مصاحبه دانشگاه افسری ارتش مرحله ای است که در صورت قبولی در آن می توانید به ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های افسری مشغول شوید. قبولی در مصاحبه دانشگاه افسری ارتش در گرو مواردی همچون اطلاع از سوالات مصاحبه دانشگاه افسری ارتش است. سوالات مصاحبه دانشگاه افسری ارتش در دو دسته سوالات مصاحبه حضوری دانشگاه افسری ارتش و سؤالات مصاحبه کتبی دسته بندی می شوند. قبولی در مصاحبه دانشگاه افسر ارتش کار چندان آسانی نیست و نیاز به اطلاع از فوت گوزه گری دارد. حتماً می پرسید این فوت و فن ها را چگونه می توانیم متوجه شویم؟ در پاسخ باید عرض کنیم که استفاده از مشاوره قبولی دانشگاه افسری ارتش می تواند بهترین راهکار برای اطلاع از این فوت و فن های مهم و کلیدی باشد و شما را با سوالات گزینش دانشگاه افسری ارتش آشنا کند.

 

البته دقت داشته باشید که به جز مصاحبه باید از مرحله معاینات پزشکی دانشگاه افسری ارتش نیز با مؤفقیت بیرون بیایید. در این نوشته، به ارائه تمامی توضیحات و نکات مورد نیاز شما در رابطه با مصاحبه دانشگاه افسری ارتش برای شما دوستان گرامی داوطلب تحصیل در دانشگاه ارتش می پردازیم. دانشگاهی که تحصیل در آن می تواند با امتیازات و مزیت های زیادی برایتان همراه باشد.

 

 

جهت اطلاع از سوالات مصاحبه ورودی ارتش از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

سوالات مصاحبه دانشگاه افسری ارتش

مصاحبه دانشگاه افسری ارتش چه زمانی برگزار می شود؟

در رابطه با زمان برگزاری مصاحبه دانشگاه افسری برای ورودی های سال جاری باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که بنا به تصمیم مسئولین امر قرار بر برگزاری مصاحبه دانشگاه افسری در اسفند ماه بود.

اما متأسفانه به علت شیوع ویروس کرونا و تعطیلی تمامی اجتماعات برگزاری مصاحبه دانشگاه افسری نیز لغو شد و تا اطلاع ثانوی هیچ گزینش و جذب دانشجویی صورت نمی گیرد.

پس دقت داشته باشید که فعلاً نمی توانیم زمان دقیق و مشخصی را برای زمان برگزاری مصاحبه دانشگاه افسری خدمت شما دوستان عزیز داوطلب تحصیل در دانشگاه های افسری ارتش اعلام کنیم.

 

 

گذر از مرحله مصاحبه افسری ارتش در گرو داشتن اطلاعاتی دقیق و درست در رابطه با سؤالات مصاحبه است

 

 

مصاحبه دانشگاه افسری ارتش چگونه برگزار می شود؟

آیا از نحوه برگزاری مصاحبه دانشگاه افسری مطلع هستید؟ آیا می دانید سوالات مصاحبه دانشگاه افسری ارتش به چه صورت بوده و در چه قالبی مطرح می شوند؟

در این بخش، به ذکر توضیحاتی پیرامون نحوه برگزاری مصاحبه دانشگاه افسری برای شما دوستان عزیز می پردازیم.

پس با ما همراه باشید تا هر آن چه را که باید در رابطه با مصاحبه دانشگاه افسری و سوالات مصاحبه دانشگاه افسری ارتش بیاموزید.

در رابطه با نحوه برگزاری و اجرای مصاحبه دانشگاه افسری باید خدمت شما دوستان عزیز داوطلب عرض کنیم که مصاحبه دانشگاه افسری ارتش در چند بخش متفاوت تقسیم بندی می شود.

به عبارت دیگر، مصاحبه دانشگاه افسری شامل مصاحبه کتبی و شفاهی، معاینات پزشکی و تست ورزش می گردد.

در ادامه به بیان توضیحاتی مفصل در رابطه با هر کدام از این بخش ها و همین طور سوالات مصاحبه دانشگاه افسری ارتش از جمله سوالات مصاحبه حضوری دانشگاه افسری ارتش برای شما دوستان گرامی می پردازیم.

 

 

بخش معاینات پزشکی دانشگاه افسری ارتش

هر کدام از داوطلبان ورود به دانشگاه های افسری ارتش لزوماً باید تحت معاینات پزشکی دانشگاه افسری ارتش قرار بگیرد.

در واقع، هدف از انجام معاینات پزشکی دانشگاه افسری کسب اطمینان از سلامت جسمی فرد داوطلب جهت ورود و ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های افسری ارتش است.

اگر خدایی ناکرده فرد داوطلبی از مرحله معاینات پزشکی دانشگاه افسری با مؤفقیت گذر نکند به هیچ وجه امکان ورود به دیگر مراحل پذیرش یعنی مرحله مصاحبه کتبی و شفاهی و همین طور تست ورزش را ندارد.

در بخش معاینات پزشکی سلامتی شما از نظر ابتلا به انواع بیماری های جسمی و روحی مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد.

به عبارت دیگر، با انجام معاینات لازم از این که شما به بیماری های همچون کوررنگی و تالاسمی مینور مبتلا هستید بیا خیر اطمینان حاصل می کنند.

از دیگر مواردی که در این مرحله مورد بررسی قرار می گیرند ابتلا یا عدم ابتلای شما به بیماری ها و مشکلاتی از جمله کم شدن متوسط یا شدید قدرت شنوایی، بیماری های خطرناک و صعب العلاج و ابتلا یا داشتن سابقه بیماری هایی است که به مصرف دراز مدت انواع داروها نیاز دارد.

دقت داشته باشد که در مرحله معاینات پزشکی دانشگاه افسری ارتش از فرد داوطلب آزمایش ادرار و خون هم گرفته می شود و دندان های وی توسط یک دندانپزشک معاینه می گردد.

پس از انجام کلیه معاینات لازم فرد کارتی به نام کارت پایش سلامت را دریافت می کند که نشانگر سلامتی کامل روحی و جسمی وی است.

توجه بفرمایید که نگه داشتن این کارت تا انتهای مراحل پذیرش و قبولی در مرحله نهایی جذب دانشجو در دانشگاه افسری ارتش الزامی است.

 

 

مرحله مصاحبه کتبی

بعد از انجام کلیه معاینات و آزمایش های لازم برای اطمینان از سلامت بودن فرد متقاضی وارد مرحله بعدی یعنی مصاحبه کتبی می شویم.

مرحله ای که داوطلب باید در آن به سوالات مصاحبه دانشگاه افسری ارتش یعنی سؤالات سیاسی و عقیدتی با دقت تمام پاسخ بدهد.

از این رو، داشتن اطلاعاتی زیاد و موثق در رابطه با انواع نمازهای مستحب و واجب، مسائل و موضوعات روز جهان و ایران، مسائل مرتبط با مراجع تقلید و ولایت فقیه، راهپیمایی های انجام شده در مناسبت های مختلف ضروری است.

داشتن اطلاعاتی در زمینه های مذکور می تواند به قبولی شما و گذر مؤفقیت آمیز از این مرحله با نمره خوب کمک کند.

بعد از اتمام این مرحله از مصاحبه دانشگاه افسری و پاسخ به بخشی از سوالات مصاحبه حضوری دانشگاه افسری ارتش نوبت به پر کردن تعداد زیادی فرم (شانزده فرم) می رسد.

با توجه به زیاد بودن این فرم ها باید عرض کنیم که پر کردن آن ها زمان زیادی می برد و حداکثر چند ساعتی به طول می انجامد.

 

 

مرحله مصاحبی شفاهی

پس از مرحله مصاحبه شفاهی به عنوان یکی از مراحل مهم مصاحبه دانشگاه افسری نوبت به مرحله مصاحبی شفاهی می رسد.

مرحله ای که باید در آن پاسخگوی سوالات مصاحبه حضوری دانشگاه افسری ارتش باشید.

سوالات مصاحبه حضوری دانشگاه افسر ارتش در این بخش شامل سه بخش کاملاً متفاوت یعنی بخش های فرماندهی، عقیدتی و حفاظت می شوند.

در اینجا به طور مفصل در رابطه با این دسته از سوالات مصاحبه حضوری دانشگاه افسری ارتش با شما صحبت می کنیم و سؤالات هر کدام از بخش های مذکور را خدمت شما توضیح می دهیم.

 

 

سؤالات بخش حفاظت مصاحبه شفاهی

در بخش حفاظت در رابطه با مسائل مختلفی از جمله سفر به کشورهای خارجی، مسائل و موضوعات امنیتی ایران از شما سؤال پرسیده می شود و شما باید با دقت تمام پاسخگوی آن ها باشید.

البته، امکان اینکه در رابطه با آن شانزده فرمی که قبل از این مرحله تکمیل کرده اید نیز سؤالاتی پرسید شود.

 

 

مشاوره قبولی دانشگاه افسری ارتش

 

 

سؤالات بخش عقیدتی مصاحبه شفاهی

در این بخش از مصاحبه دانشگاه افسری سوالات گزینش دانشگاه افسری ارتش شامل سؤالاتی در رابطه با مسائل سیاسی، وقایع مذهبی و ملی، احکام و مسائل دینی و اصول و فروع دین همراه با جزئیات دقیق و کامل آن ها می شود.

البته از دیگر سوالات گزینش دانشگاه افسری ارتش در این مرحله می توان به سؤالاتی در مورد شرکت یا عدم شرکت در نماز جمعه و راهپیمایی نیز اشاره کرد.

 

 

سؤالات بخش فرماندهی مصاحبه شفاهی

در این قسمت از مصاحبه دانشگاه افسری با سؤالاتی در مورد خود و شخصیتتان مواجه می شوید.

البته از دیگر سوالات گزینش دانشگاه افسری ارتش می توان به سوالاتی در رابطه با بزرگترین نقطه ضعف یا قدرت، افراد خانواده اشاره کرد.

پس از طی این مراحل و پاسخ دادن به این سری از سوالات گزینش دانشگاه افسری ارتش باید اقدام گذراندن مرحله تست ورزش کنید.

 

 

مرحله تست ورزش

 در این مرحله از مراحل مصاحبه دانشگاه افسری آمادگی جسمانی و توان بدنی شما به میزان زیادی مورد ارزیابی و سنجش قرار می گیرد.

به این صورت که، از شما درخواست می شود تا ورزش هایی همچون بارفیکس، شنا و دراز و نشست را انجام دهید.

 البته، مسابقه دو هم یکی دیگر از ورزش هایی است که در این زمان باید برای اثبات توانایی جسمی خود انجام دهید.

 

 

شرکت در مصاحبه ارتش به چه مدارکی نیاز دارد؟

دوستان عزیز دقت داشته باشید که برای شرکت در مصاحبه دانشگاه ارتش باید مدارکی را نیز از قبل آماده کنید.

 مدارکی که بدون وجود آن ها امکان شرکت و حضور در مصاحبه این ارگان نظامی را به هیچ وجه ندارید.

آیا می دانید این مدارک شرکت در مصاحبه ارتش چه مواردی را شامل می شوند؟

در صورت عدم اطلاع از لیست مدارک لازم برای حضور و شرکت در مصاحبه کتبی و شفاهی ارتش با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران مجموعه ما می توانند شما را از لیست مدارک مورد نیاز برای شرکت در مصاحبه دانشگاه افسری مطلع کنند.

 

 

آیا شرکت در مصاحبه افسری ارتش نیاز به پرداخت هزینه دارد؟

آیا برای شرکت در مصاحبه افسری ارتش باید هزینه ای را پرداخت کنم؟

در صورت مثبت بودن جواب هزینه در نظر گرفته شده برای شرکت در این مصاحبه مهم  و پاسخگویی به سوالات گزینش دانشگاه افسری ارتش چقدر است؟

در پاسخ باید عرض کنیم که بله. شرکت و حضور در مصاحبه ورودی دانشگاه افسری و پاسخ دادن به سوالات مصاحبه حضوری دانشگاه افسری ارتش در گرو پرداخت هزینه مشخص و از قبل تعیین شده ای است.

اما این که مبلغ‌ آن چقدر است و‌ آیا در طول سال های مختلف برگزاری مصاحبه تغییر می کند یا نه سؤالی است که می توانید از طریق برقراری تماس با مشاوران ایران تحصیل پاسخ آن را پیدا کنید.

 

 

مصاحبه ورودی دانشگاه های ارتش در کجا برگزار می شود؟

آیا اطلاعی از مکان برگزاری مصاحبه ورودی دانشگاه های ارتش دارید؟ آیا می دانید این مصاحبه در استان تهران و مابقی استان ها در کجا برگزار می شود؟

برای اطلاع از مکان برگزاری مصاحبه ورودی دانشگاه های ارتش با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

دریافت مشاوره قبولی دانشگاه افسری ارتش 

شرکت در آزمون ورودی دانشگاه افسری و همین طور گذر از مراحل مختلف پذیرش در آن از جمله مرحله مصاحبه به مراتب به استفاده از مشاوره قبولی دانشگاه افسری ارتش نیاز دارد. 

شاید بپرسید که این مشاوره قبولی دانشگاه افسری ارتش باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا بتوان آن را بهترین مشاوره قبولی دانشگاه افسری ارتش نامید؟ 

در پاسخ باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که مشاوره قبولی دانشگاه افسری ارتش در صورت بهترین است که شما را از تمام اطلاعات مورد نیاز برای قبولی و پذیرش در دانشگاه های افسری ارتش آگاه کند. 

اطلاعاتی که با استفاده از آن ها می توانید بدون هیچ گونه استرس و نگرانی در مراحل مختلف این پذیرش شرکت کنید و از قضا قبول هم بشوید. 

برای دریافت بهترین مشاوره قبولی دانشگاه افسری ارتش با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

مشاورات مجموعه ما می توانند با ارائه بهترین و کامل ترین مشاوره قبولی دانشگاه افسری ارتش راه شما را برای ورود به دانشگاه های افسری باز کنند. 

 

 

برای آشنایی با انواع مراحل مصاحبه ارتش از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چه زمانی برای مصاحبه دانشگاه افسری ارتش دعوت می شویم؟

داوطلبانی که واجد شرایط تعیین شده جهت انجام ثبت نام می باشند و همچنین نمره کافی را در آزمون کسب کرده اند می توانند در زمان تعیین شده برای مصاحبه حضور داشته باشند.

آیا سوالات مصاحبه دانشگاه افسری ارتش برای تمامی داوطلبان یکسان است؟

خیر سوالات مصاحبه به چند دسته تقسیم می شوند که به تناسب رشته شما می تواند سوالات مصاحبه حضوری دانشگاه افسری ارتش متفاوت باشد.

آیا در صورت عدم قبولی در معاینات پزشکی دانشگاه افسری ارتش نمی توانیم به دانشگاه راه یابیم؟

خیر. یکی از شرایط در نظر گرفته برای ورود به دانشگاه برخورداری از سلامت جسمانی است.

سوالات مصاحبه حضوری دانشگاه افسری ارتش شامل چه مواردی می شوند؟ 

برای اطلاع دقیق از سوالات مصاحبه حضوری دانشگاه افسری ارتش با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا در صورت پاسخگویی به سوالات گزینش دانشگاه افسری ارتش امکان راه یابی به د انشگاه های افسری ارتش را دارم؟ 

در صورت ارائه پاسخ هایی دقیق و کامل به کلیه سوالات مطرح شده در مصاحبه و طی تمامی فرآیندهای پذیرش به صورت مؤفقیت آمیز امکان قبولی شما بالاست.

نظرات

 1. Marjani
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۱

  سلام قد 150 هستم یعنی نمیتونم تو عملیات شرکت کنم من برام مهم نیست مرگ و زندگی فقط دوست دارم تو این کار باشم فقط یکم آموزش و تمرین لازم دارم خیلی زود یاد میرم گواهینامه دارم هر شرطی بزارین هستم فقط قد رو نمیتونم کاری کنم لطفا اگر ممکنه من رو هم قبول کنید🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  • مشاور حمامی
   ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۹

   سلام وقتتون بخیر برای قبولی در این موضوع باید تحت برسی مشاور قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

  • مشاور صادقی
   ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

   سلام
   دوست عزیز شرایط تون باید بررسی بشه

 2. Mahsa
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۳

  با عرض سلام و وفت بخیر🌺
  از شما خواهشمندم لطفا قد 150رو هم قبول کنید همه شرایط رو هستم فقط این قد دست من نیست لطفا قبول کنید یعنی هیچ راهی نداره؟؟؟؟؟

  • مشاور محمدی
   ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

   سلام وقت به خیر
   شرایط و ضوابط قید شده قابل تغییر نمی باشد.

 3. ارشیا یازرلو
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۶

  سلام معدل سال یازدهم من ۱۳ شد و سابقه بسیج هم دارم و ۱۶ اسفند همین چند روز دیگه برای مصاحبه نیرو زمینی باید برم تهران آیا امکان رد شدن من هست و آیا امکان اینکه تهعد بدم که معدل دیپلم من ۱۴ بشه هست اگر امکان رد شدن من هست تهران نَرم؟!

  • tahmasebi
   ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

   سلام دوست عزیز، اگر برای ثبت نام شرط معدل اعلام شده باشد شما حتما باید طبق شرط گذاشته شده شرکت کنید. اما چون فرصت مصاحبه برای شما پیش آمده است بهتر هست در روز مشخص شده حضور داشته باشید.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)