تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

مشاور روانشناس کنکور

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

 

مشاور روانشناس کنکور

مشاور روانشناس کنکور

 

ثبت نام کنکور برای بسیاری از داوطلبان ایجاد استرس و نگرانی می کنند و به همین دلیل، همیشه به دنبال یک مشاور روانشناس کنکور می باشند. برخی از داوطلبان سال های گذشته موفق به پذیرش نشده اند و مشاوره آنلاین ترس ، استرس و افسردگی ناشی از کنکور برای این افراد ضروری می باشد. متناسب با موقعیت هر فرد، توصیه های روانشناسی کنکور می تواند متفاوت باشد. پس از اعلام نتایج کنکور، برخی از داوطلبان به دلیل عدم کسب رتبه مورد نیاز، افسرده می شوند و به همین دلیل مشاوره افسردگی ناشی از کنکور می تواند برای آنان بسیار کمک کننده باشد.

 

 

برای مشاور روانشناس کنکور – انجام برنامه ریزی و همچنین منابع  با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مشاور روانشناس کنکور دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

 

مشاور روانشناس کنکور دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

مشاور روانشناس کنکور دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

 

هنگامی که ما از واژه روانشناس برای کنکور استفاده می نماییم، برای بسیاری از افراد ممکن است این تصور به وجود آید که منظور از روانشناس، یک فردی است که خدمات مشاوره و برنامه ریزی را ارائه می دهد. در صورتی که منظور ما از روانشناس کنکور فردی است که علاوه بر ارائه خدمات مشاره تحصیلی، در رابطه با ترس و اضطراب، استرس، افسردگی و همچنین مشکلات یادگیری می تواند به دانش آموز و یا فرد داوطلب کمک نماید تا مشکل او برطرف شود.

همیشه عواملی که موجب می شود تا ما نتوانیم آن طور که باید و شاید تحصیل خود را داشته باشیم، مربوط به عوامل درونی نمی باشد. به عنوان مثال برای یک داوطلب ممکن است به دلیل داشتن مشکلات خانوادگی، امکان تحصیل و تمرکز کردن را نداشته باشد. برخی از جوانان ما حتی در روابط بین فردی با خانواده خود نیز، دچار مسئله و مشکل می باشند. به همین دلیل شاید توانایی مطالعه را نداشته باشند. در این شرایط یک مشاور روانشناس کنکور کمک به حل و یا برطرف نمودن آن می نماید.

مشکلات شخصی به نوبه خود نیز، می تواند گریبان گیر هر یک از افرادی باشد که می خواهند مطالعه خوب و موفقی داشته باشند. بنابراین مداخلات درمانی یک روانشناس کنکوری ، منحصر به بهترین اصول برنامه ریزی کنکور نمی باشد. یک موضوع مهم را نباید از خاطر ببرید که تا زمانی که مشکلات روانی و درگیری های ذهنی ما تا حدی برطرف نشوند، ما توانایی تمرکز بر روی درس را نخواهیم داشت و خوب می دانید که درس خواندن بدون تمرکز در حقیقت وقت تلف کردن است.

 

 

توصیه های روانشناسی کنکور

 

توصیه های روانشناسی کنکور

توصیه های روانشناسی کنکور

 

همانطور که اشاره نمودیم، مشاور روانشناس کنکور علاوه بر مشاوره تحصیلی، به شما کمک می نماید تا بتوانید در مسائل زندگی و زندگی شخصی خود نیز، مراقبت های لازم را داشته باشید. ما برخی از مشکلاتی که در میان مشاوره های خود با آن مواجه می باشیم را در ادامه در طی چند نمونه از توصیه های روانشناسی کنکور ارائه خواهیم نمود تا با خدمات مشاوره ای بهتر آشنا شوید.

 

مشکلات عاطفی را برای مدتی نادیده بگیرید

بسیار طبیعی است که همه در یک سن خاصی گرایش به جنس مخالف پیدا می کنیم. این گرایش بعضا با توجه به درگیری روانی که برای ما ایجاد می نماید، در بسیاری از موارد انگیزه پیشرفت و موفقیت و همچینین مهم تر از آن، تمرکز را از ما می گیرد. به همین دلیل نمی توانیم آن طور که باید و شاید، تلاش و انگیزه داشته باشیم. در برخی از موارد ممکن است داوطلبان به این موضوع اشاره نمایند که میخوام درس بخونم ولی نمیشه چکار کنم؟ و زمانی که ما بررسی های لازم را انجام می دهیم، متوجه می شویم که همین مسئله عاطفی، علت این موضوع می باشد.

 

ما هرگز نمی گوییم شما به خاطر کنکور قید تمام تعلقات و وابستگی های خود را بزنید و تمام انرژی و انگیزه شما تنها همین کنکور باشد. اما این توصیه را می توانیم داشته باشیم که حتی برای کوتاه مدت هم که شده برای فکر کردن به فردی که به او علاقه دارید را کمرنگ تر نمایند. یک نکته مهم را فراموش نکنید، همه ما انسان ها دلمان نمی خواهد در کنار فردی باشیم که ناموفق است. به همین دلیل اگر شما نتوانید از پس این مرحله از زندگیتان بر آیید. به چشم آن فرد نیز فردی ضعیف خواهید بود.

 

به قول مشاور روانشناس کنکور همه ما در زندگیمان مشکل داریم

یکی از عواملی که می تواند موجب آرامش ما شود همین است که بدانیم تنها ما نیسیتم که در زندگیمان دچار مشکل می شویم و همین مسئله شاید تسکین بخش روان ما باشد. ما برای برخی از داوطلبانی که برای مشاور روانشناس کنکور مراجعه می کنند، گاهی از مشکلات شخصی و زندگی که همراه با درس و مطالعه کنکورمان بوده است تعریف می نماییم و برخی از داوطلبان بسیار متعجب می شوند که ما نیز مشکلاتی در زمان کنکور داشته ایم. در صورتی که این امر بسار طبیعی است.

 

فکرهای مزاحم را یاداشت نمایید

ما معمولا یاد گرفته ایم که عوامل مهم در زندگی خود را یادداشت نماییم تا بهتر بتوانیم به خاطر بسپاریم و همانطور که در توصیه های مشاوره با ما رتبه شو ما می گوییم یادداشت برداری را به عنوان یادگیری داشته باشید. اما در اینجا می گوییم هر فکری که مانع درس خواندنتان می شود را یادداشت نمایید و با خودتان قرار بگذارید که بعد از اتمام درس خود، به آن فکر کنید. بعد از چند ساعت اگر هنوز هم دلیل منطقی برای فکر کردن به آن داشتید، می توانید آن را ادامه دهید.

 

یک مشاور روانشناس کنکور خوب از کجا گیر بیارم؟

 

یک مشاور روانشناس کنکور خوب از کجا گیر بیارم؟

یک مشاور روانشناس کنکور خوب از کجا گیر بیارم؟

 

سوال بعدی شما احتمالا این است که آیا تمام مشاورانی که در مراکز مشاوره کنکوری مشغول به کار می باشند، از این ویژگی ها برخوردارند؟ پاسخ ما خیر است. برخی از مراکز مشاوره، متاسفانه حتی نمی دانند که ما باید در تیم خود، علاوه بر داشتن مرکز مشاوره تحصیلی، یک مرکز مشاوره رواشناسی هم برای مشکلات ذکر شده داشته باشیم و به همین دلیل است که شما با مراجعه به آن ها نمی توانید تکنیک ها را عملی نمایید و با شکست مواجه می شوید خدایی ناکرده.

سوال مهم این است چگونه یک مشاور کنکور خوب پیدا کنیم ؟ که علاوه بر خدمات کنکوری، بتواند خدمات روانشناسی را ارائه دهد؟ ما برای مشاوره آنلاین ترس ، استرس و افسردگی ناشی از کنکور و همچنین مشاوره تلفنی و حضوری، مرکز مشاوره ایران تحصیل را به شما معرفی می نماییم. خدمات این مرکز به گونه ای است که شما می توانید به هر نحوی که مایل به دریافت مشاوره باشید (حضوری، تلفنی و آنلاین)، با این مرکز در ارتباط باشید و مشکلات خود را برطرف نمایید.

 

برای رزو نوبت و همچنین دریافت مشاور روانشناس کنکور می توانید با شماره های با شماره های  9099072952 (از سراسر کشور) 9099072952 (از استان تهران)  از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید.

 

 

مشاوره افسردگی ناشی از کنکور

همیشه افسردگی های ناشی از کنکور منحصر به افرادی نمی باشد که در کنکور موفقیت لازم را نتوانسته اند کسب نمایند. گاهی حتی تصور ناشی از اینکه من نمی توانم در کنکور موفق شوم، توان ما را برای درس خواندن و موفقیت می گیرید. بنابراین بخشی از خدمات ما در رابطه با مشاوره افسردگی ناشی از کنکور مربوط به همین باور ها می باشد. این باور ها می تواند یک دانش آموز نمونه را به سطحی برساند که هرگز نتواند در کنکور موفق شود و می تواند یک دانش آموز به اصطلاح تنبل را رتبه سه رقمی در کنکور نماید.

ما برای درمان افسردگی دانش آموزانی که در سال گذشته موفق به کسب رتبه دلخواه نشده اند و یا اینکه نتوانسته اند به آنچه می خواهند دست یابند، با روش های درمانی همانند CBT و همچنین فراشناخت درمانی و ACT درمان می کنیم. و تمامی این رویکردها را به گونه ای هستند که موجب می شوند تا شما داوطلب عزیز، به تمام اهداف خود دست یابید. و حتما ما در استفاده از هر یک از این رویکردها، با توجه به شخصیت و نوع مشکلات فرد، رویکرد مناسب را در ظر خواهیم گرفت.

ذکر یک نکته مهم در رابطه با مشاور روانشناس کنکور  ضروری به نظر می رسد. هرگز این گونه تصور ننمایید که مراجعه شما به یک مشاور و یا روانشناس می تواند موفقیت شما را تضمین نماید. خیر… آنچه به ما کمک می کند تا بتوانیم از ای مشاوره ها بهره مند شویم، مراجعه صرف نخواهد بود. بلکه عمل به این توصیه هاست که کمک می نماید تا ما خود را از رقبای دیگر جلو بیندازیم و شانس موفقیت خود را دو صد چندان نماییم. تلاش ما موفقیت و شما و رسیدن به آرزوهایتان است.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با خدمات و نحوه مشاور روانشناس کنکور به شما دانش آموزان و داوطلبان عزیز ارائه نماییم. در صورتی که مایل به دریافت مشاوره آنلاین ترس ، استرس و افسردگی ناشی از کنکور می باشید و یا توصیه های روانشناسی کنکور را به خوبی دریافت ننموده اید، می توانید با مشاوره افسردگی ناشی از کنکور که شماره های آنان در سایت موجود می باشد، تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

 

مطالب مرتبط

بهترین کلاس کنکور کشور کدام است؟

نکات مشاوره ای کنکوری از دیدگاه نفرات برتر

نکات مهم برای قبولی در کنکور از نگاه برترین ها

دانشگاه شبانه بهتر است یا آزاد؟

مشاوره آنلاین ترس ، استرس و افسردگی ناشی از کنکور

توصیه های روانشناسی کنکور 

مشاوره افسردگی ناشی از کنکور

درس خواندن با ساعت مطالعه بالا

کنترل وسواس در مطالعه 

مشاور روانشناس کنکور 

5/5 - (1 امتیاز)

چگونه می توانم شماره تماس مشاور روانشناس کنکور را دریافت نمایم؟

برای دریافت مشاوره آنلاین ترس ، استرس و افسردگی ناشی از کنکور  می توانید با با شماره های درج شده در مقاله تماس حاصل فرمایید.

توصیه های روانشناسی کنکور چست؟

برای دریافت اطلاعات کامل در رابطه با توصیه های مشاور و روانشناس کنکور می توانید وارد سایت شوید و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

مشاوره افسردگی ناشی از کنکور چه راهکاری را می تواند ارائه دهد؟

در وهله اول، ریشه یابی و کشف علت مشکلات به وجود آمده است و در نوبت دوم راهکارهای درمانی لازم را ارائه می نمایند.

چگونه انگیزه درس خواندن برای کنکور را تقویت کنیم؟

راهکار های زیادی جهت تقویت انگیزه درس خواندن وجود دارد که پیشنهاد میکنیم به مطالعه مقاله بپردازید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Kiana
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴

  سلام خسته نباشید ببخشید من شنیدم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان اولویت با افراد بومی اون منطقه هست. اگر شخصی رتبه اش دو یا سه رقمی باشه و دانشگاهی رو که در شهر دیگه ای هست اولویت خودش در کنکور انتخاب بکنه، ممکنه به واسطه ی رتبه اش در اون دانشگاه قبول بشه با وجود اینکه فرد بومی اون منطقه نیست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقتتون بخیر خیر این امکان برای دانشگاه فرهنگیان در استان دیگه بع جز محل سکونت امکان پذیر نمی باشد

 2. معصومه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام خوب هستید؟
  من یازدهم تجربیم ، و پارسال معدلم خوب نبود
  ولی امسال می‌خوام بخونم ولی هرکس از راه میرسه میگه تو نمیتونی و از این حرفا به کل همه امیدمو از دست دادم و خودمم به این باور رسیدم که دیگه قبول نمیشم

  میشه یه کمکی بهم بکنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   با سلام
   برای موفق شدن نیاز به برنامه درسی دارید
   برای دریافت برنامه ریزی با ما تماس بگیرید

 3. ماهان
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام من سال 99 کنکور شرکت کردم هم سوابق که رشته پذیرش شده در سوابق رو انتخاب کردم بعد از یک ترم به خاطر مغایرت معدل سازمان سنجش اون رشته رو برای من لغو کرد و الویت های بعدی منو بررسی کرد و رشته دیگه قبول شدم که اصلا مدنظرم نبود برای بهمن ماه همون سال با سوابق تحصیلی مججد انتخاب رشته کردم که هیچ کدوم از الویت هام پذیرش نشدو مرودو اعلام شد مجدد برای کنکور 1400 خوندم هم سوابق شرکت کردم که دوتا رشته پذیرش شدم رشته پذیزش شده در سوابق لصلا جز تحصیلات تخصصی من نیست و اون رشته دیگه که با رتبه کنکور پذیرش شدم هم مورد علاقه من نیست الان سوالی که دارم اینه من 2 بار انتخاب رشته کنکور داشتم 3 بار سوابق تحصیلی اگر بخوام برای بهمن ماه مجدد انتخاب رشته کنم آیا مجاز هستم و دوم اینکه چطور برای نتایج سوابق تحصیلم درخواست بررسی مجدد بزنم یا اصلا درخواست مجدد شدنی هست ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر برای دانشگاه بدون کنکور با سوابق محدودیتی در تعداد شرکت در ثبت نام انها وجود ندارد ولی در صورتی که روزانه قبول شده باشید چه با ازمون چه بدون ازمون از روزانه محرومیت را دارید ولی اگر غیر روزانه شرکت کرده باشید و در صورت قوبلی اقدام به ثبت نام نکرده باشید مشکلی برای ثبت نام مجدد بهمن وجود ندارد موفق باشید

 4. کمالی
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام من برای انتخاب رشته مردودشدم میخواستم ببینم میتونم توتکمیل ظرفیت ازادشرکت کنم کددسترسی هم دارم اما توسامانه واردنمیشم میزنه اطلاعات صحیح نمیباشد

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت بخیر براب تکمیل ظرفیت ازاد در حال حاضر برای رشته پیراپزشکی ها و پزشکی مشخص شده است ولی برای سایر رشته ها ممکن است که اعلام شود و باید منتظر بمانید در غسر این صورت برای بدون کنکور سراسری یا ازاد در بازه زمانی بهمن ماه اقدام کنید موفق باشید

 5. عرب
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام خسته نباشید
  من سال ۱۴۰۲ کنکور دارم
  و دانش اموز رشته ریاضی هستم
  میخواستم بدونم که من میتونم سال ۱۴۰۲ کنکور تجربی بدم؟!
  این امر سال های پیش ممکن بوده
  برای کنکور ۱۴۰۲ ب چ صورته؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام
   بله اما در بین رشته های نظری فقط یک کنکور را میتوانید شرکت کنید

 6. یوسف
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۷

  سلام و خسته نباشد
  من رشته ام فنی کامپیوتر هس
  الان هم میرم پایه ۱۲
  میخوام بدونم میتونم به جای کنکور فنی کنکور انسانی بدم ؟
  یعنی تو سال ۱۴۰۱ می تونم کنکور بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله شما میتونید به جای کنکور فنی و حرفه ای کنکور سراسری انسانی شرکت کنید و منعی وجود ندارد موفق باشید

 7. رضا
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

  با عرض سلام
  بنده در کنکور سراسری تجربی موفق به کسب رتبه ۴۰۰۲ در زیر گروه ۱ منطقه۳ شدم.تراز کنکور بنده ۸۸۵۸ شده.
  در فرم انتخاب رشته ۱۴ مورد پزشکی تعهدی استان اصفهان را انتخاب کردم.خودم هم ساکن استان اصفهان هستم و سه مورد هم پزشکی تعهدی شهرستان خودم را انتخاب کردم.با توجه به شرایط شانس قبولی من در این رشته ها (تعهدی ها)چقدر است؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام
   با توجه به رتبه و ترازتون .شانس قبولی شما در رشته پزشکی دارای تعهد 60 درصد است.

 8. ارجمندی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام
  من برای ثبت نام کنکور باید معدل کل و معدل کتبی سال سوم و پیش رو داشته باشم ولی نمیتونم پیداشون کنم.
  راهی هست بصورت مجازی بتونم این اطلاعاتو بدست بیارم؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر تنها راه دستیابی به این اطلاعات مدارک تحصیلی شما و یا از طریق مراجعه به آموزش و پرورش است.

 9. رستمی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام دانشجوی شبانه هستم کنکور دادم امسال ایا با قبولی رشته روزانه یا مردودی از تحصیل در رشته حال حاظر مجروم میشم؟ باید انصراف بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت به خیر در صورتی قبولی قبل از ثبت نام در رشته جدید موظف به انصراف از رشته و دانشگاهی قبلی هستید.

 10. mahdi
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام وقت بخیر.من دیپلم ریاضی و فیزیک دارم.میخواستم داخل گروه رشته انسانی کنکور شرکت کنم، آیا میتونم دانشگاه فرهنگیان این رشته رو بیارم(مجاز بشم)؟؟؟
  آیا تاثیر مثبت معدل دیپلمم روی کارنامه کنکور لحاظ میشه؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام وقت به خیر نظام آموزشی 6-3-3 محدودیتی از نظر شرکت در کنکور سراسری را ندارند و همچنین در صورت مجاز شدن امکان انتخاب رشته فرهنگیان برای شما وجود دارد.

 11. نیلا
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۴

  سلام
  من دانش آموز پایه ی دوازدهم گرافیک رایانه ای هستم میگن که میشه با معدل سال آخر بدون کنکور دانشگاه رفت درسته ؟
  اگه میشه با چه معدل و با چه نمراتی میشه بدون کنکور قبول شد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقتتون بخیر ابتدا باید عرض کنم که کعدل کتبی سال اخر مهم سات و نکته بعدی اینکه هر سال باتوجه به مقاطع مختلف مثل کاردانی یا کارشناسی همه داشنگاه این رشته هارو بدون کنکور ارائه نمیدن و فقط بعضی از رشته ها بدون کنکور ارائه میشه

 12. سحر
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  اگر در رشته های شبانه دانشگاه تحصیل کنیم و درس های دانشگاه را نخوانیم و فقط برای کنکور مجدد بخوانیم مشکل پیش می‌آید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به قوانین کنکور سراسری منعی برای کنکور سال اینده شما وجود ندارد موفق باشید

 13. امیر
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام من امسال دیپلم رشته معماری داخلی رو گرفتم و میخوام اول برم سربازی بعد برم دانشگاه و در کنار سربازی برای کنکور دانشگاه دولتی عمران بخونم
  ولی شنیدم میگن رشته عمران رو میشه با نمرات سال آخر دانشگاه‌ دولتی قبول شد بدون کنکور ایا همچنین چیزی ممکنه؟
  و اینکه من خواستم مشاوره بگیرم ولی مثل اینکه باید تماس بگیرم
  آیا میشه به صورت چت مشاوره گرفت؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام مهندسی عمران در دانشگاه های ازاد . پیام نور و غیرانتفاعی بدون ازمون هست.دولتی ها بدون ازمون پذیرش ندارند

 14. زینا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۰

  من دیپلم کاردانی و فوق دیپلم کامپیوتر دارم. میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام بله میتونید

 15. آیسا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام . میخوام بدونم توی دانشگاه ازاد تهران یا پردیس تهران میشه بدون کنکور حقوق خوند؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام اره دانشگاه های ازاد اطراف تهران

 16. نورا
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام خسته نباشید میخواسم بدونم کسی که فارق التحصیل رشته مامایی دانشگاه تهرانه در مقطع کارشناسی هستش میتونه مجدد در کنکور ریاضی شرکت کنه؟

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام نورا
   دانشگاه سراسری نمیتونین پذیریش بگیرین

 17. فاطمه
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام من میخواستم بپرسم رشته های بدون کنکور و بر‌اساس معدل مثل رشته عکاسی و گرافیک چه دانشگاه هایی را شامل میشن دانشگاه دولتی عضو اونا نیست؟ فقط ازاد؟ رشته های بدون کنکور چه دانشگاه هایی دارن؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

   سلاام فاطمه
   جهت اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد و دولتی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 18. نرگس کسرایی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۶

  سلام من کنکور ثبت نام کردم اما بعد فهمیدم سهمیه ایثار گری داریم الان چیکار کنم که بتونم ازش استفاده کنم؟ ایا بعد از اومدن رتبه ها واسه انتخاب رشته میتونم استفاده کنم؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام شما بامرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید براتون درخواست ثبت کنند که بتونید ویرایش کنید

 19. حدیث
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۲

  خسته نباشید …. یه سوال در مورد شرکت مجدد در کنکور سراسری داشتم ….
  کارشناسی زیست شناسی دارم …. چهار ساله درسم تموم شده ….میخوام مجددا برای کنکور برای رشته پرستاری شرکت کنم …. محدودیتی برای من وجود نداره که در کنکور سراسری و آزاد برای رشته پرستاری شرکت کنم ؟
  ۳۰ ساله هم هستم

 20. عرفان
  ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام من میانگین دروس عمومیم 70 درصو و دروس اختصاصیم 50 درصداه ..با این درصدا داروسازی قبول میشم ؟

 21. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام برای قبولی در دانشگاه های تهران فرقی نمیکنه چ آزاد چ ملی رتبه کل در سهمیه میخاستم بدونم رشته فیزیک

  • مشاور ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۲

   سلام برای قبولی در دانشگاه تهران سراسری رشته با رشته فرق میکنه‌ ولی برای قبولی اکثر رشته‌ها‌‌‌رتبه‌باید زیر ۱۰۰۰ باشه تا شانس قبولی داشته باشین

 22. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام سحرجان درصدای کنکورت چند.زدی که فیزیک قبول شدی کدوم دانشگاه؟

 23. سحر صادقیان
  ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

  سلام وقت بخیر من الان ۲۸ سالمه و میخوام کنکور تجربی برای پزشکی شرکت کنم و رشته دیپلمم ریاضی فیزیک بوده الان میخوام مجدد شروع کنم برای درس خوندن و لیسانس حسابداری و فوق دیپلم فیزیک هسته ای دارم …اما دوست دارم پزشکی بخونم میشه بهم راهنمایی کنید باتشکر

  • مشاور ارشد
   ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام برای قبولی در رشته های پزشکی حتما باید دیپلم تجربی داشته باشید تا بتونید در کنکور سراسری شرکت نماید .

 24. مهدیس
  ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام خواهش میکنم یکی جواب منو بده من رشتم تجربیه سال1400 برای بار دوم کنکور میدم پشتیبان نگرفتم فقط کتاب تست خریدم از روی کتاب نمیخونم فقط درسنامه های کتاب کار رو میخونم و بعدش تست میزنم همون لحظه همه رو بلدم یکم که میگذره همه رو یادم میره
  بعدش میشه لطف کنین یه سایت معتبر که بودجه بندی دقیق و تضمینی کنکور1400تجربی رو داره معرفی کنید؟
  ممنون

  • مشاور ارشد
   ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۹

   سلام مهدیس جان شما نیاز به یک مشاوره تحصیلی دقیق دارید تا براتون برنامه ریزی کنه و نحوه ی مطالعه شما اشتباه است و باید تغییرش بدی مشاوران ایران تحصیل می تونن شمارو کاملا راهنمایی کنن.

 25. مهدیه
  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام برای مشاور تحصیلی آنلاین نیاز ب یک مشاور متخصص دارم برای کنکور سال۱۴۰۰ میخواهم شروع ب خواندن کنم به کمکتون نیاز دارم ک برای مترجمی زبان انگلیسی چه درس هایی رو بخوانم ک درصد بیشتر بتونم بگیرم تو کنکور و بتونم دولتی بیارم و این ک چ کتاب های تستی خوب هستند لطفاً راهنمایی کنید.با سپاس

 26. Z
  ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷

  سلام من پشت کنکور ریاضی هستم وکنکوری۱۴۰۰یه سری افکاره غیره درسی خیلی رو درس خوندنم تاثیره منفی گذاشته چیکارکنم ک این افکارمزاحم درس خوندنم نشه واقعا هرکارمیکنم نمیتونم ازشرشون خلاص شم

 27. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۶

  پس چگونه میتونم در ازمون سراسری بعد بدون محرومیت شرکت کنم لطفآ راهنمایی کنید

 28. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام من به دانشگاه روزانه قبول شدم ولی نمیخوام برم به دانشگاه ایا میتونم برای کنکور سال بعد یعنی 1400 شرکت کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام برای دریافت بهترین مشاوره کنکور آنلاین بهترین گزینه تماس با مرز مشاوره ایران تحصیل است.
   شما در دانشگاه روزانه قبول شدید و جایگاه یک نفر رو گرفتید متاسفانه سال بعد نمی تونید در کنکور سراسری شرکت کنید .

 29. فاطمه حكيم پور
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۸

  با عرض سلام من نظام جدید هستم در کنکور ۹۸ شرکت کردم و دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم و الان در حال گذراندن ترم سوم هستم تصمیم گرفتم انصراف و دوباره کنکور بدم میخواستم بدونم که محدودیتی برای کنکور دادن من وجود داره یا نه ؟من میتونم باز دانشگاه های روزانه را انتخاب کنم و قبول شوم ازجمله فرهنگیان؟

 30. رامین
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴

  عرض سلام و خسته نباشید.واقعیتش من یه مدته سربازیم تموم شده و الان میخوام برای کنکور 99 بخونم و فقط 5 ماه فرصت دارم و فقط زیست دوم را خوب خوندم.خواستم اگه امکان داره راهنماییم کنید که چه مبحث هایی حذف کنم من خودم زمین شناسی و فیزیک پیش1 و سوم را حذف کردم. ایا میتونم از زیست هم مباحثی حذف کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • dr-naqizade
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام و وقت بخیر بله میتونید ولی اینک بدونید کدوم بخش هارو بخونید با مشاوران تخصصی مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی کنند

ایران تحصیل
تماس با مشاور