مشاوره تحصیلی چیست؟

امروزه نقش و اهمیت مشاوره تحصیلی بسیار رنگ تر از گذشته گردیده است. به همین دلیل سایت های مخلتفی برای سهولت و راحتی داوطلبان اقدام به مشاوره تحصیلی آنلاین می نمایند. امروزه برخلاف گذشته تمامی دانش آموزان و داوطلبان نیازمند مشاوره تحصیلی تخصصی از ابتدایی تا دکتری می باشند. مشاوره تحصیلی تخصصی بسیار متفاوت با مشاوره های افراد عادی خواهد بود. به همین دلیل در این مقاله از سایت ایران تحصیلقصد داریم به سوال مشاوره تحصیلی چیست؟ پاسخ دهیم و انواع مشاوره و خدمات آن را برای شما شرح دهیم.

 

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی و مشاوره تحصیلی تخصصی از ابتدایی تا دکتری با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

وظایف مشاوره تحصیلی

 

مشاوره یک رابطه دو طرفه است و در آن مشاور و مراجع هر دو وظایف از پیش تعریف شده ای دارند که لازم است بدان ها متعهد باشند. اصولی که برای یک مشاور وجود دارد شامل اصول اخلاقی و همچنین اصول حرفه ای است که توسط انجمن مشاوره آمریکا و همچنین با نظارت نظام مشاوره جمهوری اسلامی ایران تعیین شده است.

تفاوتی ندارد مشاوره تحصیلی که شما از آن استفاده می نمایید مشاوره تحصیلی دبیرستان است. اصول اخلاقی و حرفه ای مشخصی برای تمامی این خدمات تعیین شده است. قبل از اینکه به مشاور مراجعه نمایید حتما توصیه می کنیم که صادقانه تمام موارد لازم را ذکر کنید و همچنین هر زمانی که ابهامی داشتید و یا مشکلی وجود داشت، حتما این مسئله را مطرح نمایید تا مشاور بتواند به خوبی به سوال شما پاسخ دهد.

در ادامه به ذکر انواع مشاوره ای که می توانید از آن بهره مند شوید اشاره خواهیم نمود و توضیحاتی را ارئه خواهیم داد.

 

 

 

مشاوره تحصیلی شامل : استعداد یابی ، سنجش توانایی ، برنامه ریزی ، آموزش اصول صحیح مطالعه ، تکنیک های تست زنی و… می باشد.

 

 

 

 

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

 

شاید در سال های گذشته ضرورت مشاوره کنکور سراسری برای داوطلبان محلی از اعراب نبود. اما امروزه با توجه به رقابت سنگین بین داوطلبان و همچنین پیچیدگی های مختلف این آزمون موضوع نقش برجسته ای را ایفا نموده است. پذیرش این حقیقت که بسیاری از داوطلبان از خدمات مشاوره ای بهره مند می شوند می تواند کمک کند تا شما از سایر رقبای خود عقب نمانید.

مشاوره تحصیلی کنکور سراسریشامل خدماتی چون : معرفی منابع در تمامی گروه های آزمایشی ؛ معرفی منابع کمک آموزشی معتبر , معرفی جزوات آموزشی ، برنامه ریزی مطابق با شرایط هر داوطلب، کمک به کاهش استرس داوطلبان ، ارائه کارنامه های رتبه های برتر ، آموزش اصول تست زنی صحیح و اصولی ، آموزش روش مطالعه صحیح دروس مختلف برای کنکور سراسری مختلف می باشد.

 

 

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین

 

برای برخی از دانش آموزان و داوطلبان که در روستاها و مناطق محروم سکونت دارند، بسیار مهم است که بتوانند از خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین همانند شهرهای بزرگ بهره مند گردند. مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین همانند مشاوره تلفنی کنکور کمک می کند تا تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بتوانند از هر گونه خدماتی بهره مند گردند. این نوع مشاوره در دو مقطع دبیرستان و کنکور کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری در حال خدمت می باشد.

برخلاف تصور عامه در رابطه با انتخاب رشته که شاید تنها رشته های پرطرفدار را بهترین رشته ها بدانند، ما در مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین بر این نکته تاکید داریم که تناسب رشته انتخابی با علاقه ، استعداد و توانمندی های شماست که حائز اهمیت می باشد و کمک به انتخاب منطبق با تمام این ویژگی ها برای فرد از جمله مهمترین اصول می باشد.

 

 

مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی

 

مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی
مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی

 

قبولی در رشته پزشکی از جمله آرزوهای تمامی ما در کودکی است. اکثر افرادی که در کنکور تجربی شرکت می نمایند، بر اساس رسیدن به همین آرزومی باشد. مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی به داوطلبان کمک می کند تا از درصدهای لازم برای قبولی در هر دانشگاه در رشته پزشکی آگاه شوند. همچنین علاوه بر آن به نحوه مطالعه دروس مختلفی همچون دروس زیست شناسی می پردازد.

استرس هایی که اغلب داوطلبان تجربی دارند مانع از آن می شود که بتوانند تمامی آنچه در توان خود دارند تحقق بخشند. اطلاع از کارنامه قبولی رشته پزشکی کمک می شود تا داوطلبان بتوانند از حداکثر توان خود برای مطالعه دروس بهرمند شوند و همچنین در کمترین زمان بهترین نتیجه را کسب نمایند. مدیریت زمان در حلسه کنکور نیز ، از جمله نکات حائز اهمیت در این مسئله می باشد.

 

 

 

مشاوره تحصیلی دانشگاهی

 

خدمات مشاوره تحصیلی تخصصی از ابتدایی تا دکتری وجود دارد و در هر مرحله فرد با مشکلات همان مقطع درگیر می گردد. به همین دلیل نیازمند آموزش ها و مهارت هایی هستند تا بتوانند به بهترین نتیجه دست یابد. مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دانشگاهیکمک می کند تا چنانچه در مرحله انتخاب رشته دچار مشکلی همانند عدم علاقه به رشته خود شده اند، کمک می کند تا با رشته پذیرفته شده وفق یابند و یا اینکه در رابطه با مراحل تغییر رشته آشنا شوند.

 

برای استفاده از برنامه ریزی برای کنکور تجربی 98 کلیک کنید.

 

یکی از خدماتی که در مشاوره تحصیلی دانشگاهی صورت می پذیرد ، این است که چنانچه دانشجویان در رابطه با رشته خود و یا رسیدن به آینده شغلی نامناسب پس از فارغ تحصیلی دغدغه ای داشته باشند ، کمک می کندتا به آنچه در ذهن و هدف خود دارند دست یابند. از جمله خدمات دیگر این نوع مشاوره، مربوط به دانشجویانی می باشد که دچار مشکلات عاطفی و یا خانوادگی شده اند و تمرکز کافی برای مطالعه ندارند.

 

 

مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید !

 

مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید !
مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید !

 

متاسفانه هزینه های بالای مشاوره موجب شده است تا داوطلبان در استفاده از این خدمات صرف نظر نمایند. به همین دلیل ممکن است از نتیجه مطلوب و هدف خود فاصله بگیرند. بنابراین در سایت ایران تحصیل این نوید را به کلیه داوطلبان بدهیم که می توانند از مشاوره رایگان کنکور بهره مند گردند. در هر رشته ای که باشید تفاوتی برای استفاده از خدمات وجود نخواهند داشت.

مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید! تنها یک شعار نخواهد بود و امکان آن برای تمامی دانش آموزان عزیز نیز وجود خواهد داشت. بنابراین در هر مقطعی کافی است با ما در ارتباط باشید و از خدمات مشاوره ای ما بهره مند گردید. برنامه ریزی و آموزش صحیح آن برای تمامی داوطلبان در هر یک از مقاطع وجود خواهد داشت.

 

 

مشاوره تحصیلی تخصصی

 

تفاوتی که بین مشاوره تحصیلی تخصصی با مشاوره های معمولی وجود دارد ، در آکادمیک و دانشگاهی بودن و همچنین تجربه های آن می باشد. به این موضوع دقت نمایید که مشاورین نصحیت نمی کنند . یکی از وظایف اخلاقی یک مشاور این است که تنها راهنمایی می کند و حق سرزنش و نصحیت مراجعین را نخواهد داشت.

از جمله تفاوت های دیگری که در مشاوره تضمینی کنکور وجود دارد این است که یک مشاور متخصص از ابتدایی تا دکتری از تمامی رشته ها ، فنون مطالعه ، روش های افزایش تمرکز ، روش های کاهش اضطراب ، روش های صحیح مطالعه و برنامه ریزی آگاه است و به تناسب آن به ارائه خدمات برای مراجعین می پردازد.

 

 

مشاوره تحصیلی تخصصی از ابتدایی تا دکتری

در این مطلب تلاش نمودیم تا شما را با مشاوره و انواع خدمات آن آشنا نماییم. مشاوره تحصیلی تخصصی از ابتدایی تا دکتری تمامی وظایفی را که در این مطلب ذکر نمودیم را بر عهده خواهد داشت و به همین دلیل می توانید از ابتدا به دانش آموزانی که دچار مشکلات یادگیری هستند و یا اختلالاتی دارند به کشف و درمان آن بپردازید.

برای استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تخصصی از ابتدایی تا دکتری کافی است با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

 

شرایط استفاده از مشاوره تحصیلی کنکور سراسری جیست؟

برای استفاده از مشاوره تحصیلی کنکور شما نیازمند دارا بودن شرایط خاصی نخواهید بود و کافی است تنها با شماره های مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا از خدمات لازم بهره مند گردید.

آیا با استفاده از راهنمایی های مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی می توان در دانشگاه پذیرفته شد؟

پذیرش در کنکور سراسری برای کلیه داوطلبان بستگی زیادی به تلاش آنان داشت. اما این تلاش قانون و اصول خود را خواهد داشت که در صورت رعایت آن، خواهید توانست به موفقیت لازم دست یابید. مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی به بررسی کلیه عواملی که تا به حال منجر به عدم پذیرش شما شده است خواهد پرداخت.

 

از برنامه ریزی خود عقب مانده ام ، چگونه می توانم زمانم را تنظیم نمایم؟

آیا می توان در این فرصت باقی مانده تا کنکور با تلاش فراوان به نتیجه دلخواه دست یافت؟

سرعت عمل خود را در مطالعه چگونه افزایش دهم؟

استرس زیادی دارم و تمامی مطالبی که می خوانم را فراموش می نمایم چه راهکاری برای فارغ شدن از این حالت وجود دارد؟

 

 

برای یافتن پاسخ سوالات خود می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

مطالب مرتبط

مشاوره رایگان کنکور تجربی 98

مشاوره رایگان کنکور هنر 98

مشاوره تلفنی کنکور سراسری 98

مشاوره ادامه تحصیل در سن بالا

مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد

مشاوره تحصیلی تخصصی از ابتدایی تا دکتری

3 نظر برای «مشاوره تحصیلی چیست؟»

  • سلام خسته نباشید وقتتون بخیر… من امسال سال آخر رشته انسانی هستم و کنکور دارم و به خاطر بعضی از مسائل نتونستم به رشته ای که دوست دارم برم خواستم یه سوال ازتون بپرسم که ببینم میشه امسال هم کنکور انسانی داد و هم ریاضی یا نه؟؟؟ و یک سوال دیگه که میشه از طریق رشته انسانی انتخاب رشته کرد و رفت به رشته مهندسی کامپیوتر ؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید…

  • سلام بله اگر از می خواهید از مشاوره رایگان تحصیلی بهرمند شوید در گوگل عبارت مشاوره رایگان ایران تحصیل رو سرچ کنید و وارد سایت شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *