تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی + ارتباط مستقیم با رتبه های برتر | ایران تحصیل

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۶
مشاوره تحصیلی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

مشاوره تحصیلی در همه مقاطع و در هر زمینه ای بسیار مهم و حیاطی می باشد به طور که امروزه با پیشرفت بسیار زیاد و بالا رفتن سطح زندگی افراد وقت کمتری برای انجام کار های خود دارند. از این رو اشتباه در امور تحصیلی در برخی اوقات ممکن است جبران ناپذیر باشد و امروزه بسیاری از خانواده ها درگیر آزمون های تیزهوشان و با کنکور فرزندانشان می باشند و فرصت برای مشاوره تحصیلی مدرسه، دانشگاهی و نظام وظیفه حضوری ندارند و به همین دلیل است که برای این افراد مشاوره تلفنی یا آنلاین می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

 

مشاوره تحصیلی مدرسه، دانشگاهی و نظام وظیفه امروزه نقش بسیار پر رنگ تری نسبت به گذشته دارد و بیشتر مورد توجه عموم قرار گرفته است. بسیاری از سایت ها وجود دارند که به صورت آنلاین در زمینه های مختلف به افراد مشاوره می دهند تا سهولت و راحتی را برای افراد فراهم کنند. امروزه بر خلاف گذشته تمامی دانش آموزان در هر مقطعی از ابتدایی تا دکتری نیازمند مشاوره و راهنمایی برای برنامه ریزی درسی می باشند. این نوع مشاوره ها با مشاوره با افراد عادی بسیار فرق دارد.

 

مشاوره تحصیلی در زمان های قدیم که افراد علاقه به درس خواندن در مدارج عالیه نداشتند و رقابت بسیار کم بود بی فایده و بی مورد به نظر می رسید. امروزه قبولی در دانشگاه های عالیه و مدارس تیزهوشان مستلزم برنامه ریزی و رعایت نکات و بررسی انبوه همه جوانع منابع می باشد به همین دلیل می باشد که امروزه نیاز به دریافت مشاوره بسیار زیاد شده است. امروزه به دلیل شرکت بسیار زیادی از افراد در کنکور و وجود رقابت تنگاتنگ قبولی در رشته عالی بسیار سخت و دشوار می باشد. مشاوره تحصیلی امروزه بسیار مورد اهمیت واقع شده است به طوری موفقیت تحصیلی مساوی می باشد با مشاوره درست و مفید است. دانش آموزان می توانند برای شرکت در آزمون های تیزهوشان و کنکور با مشاوران مجرب ایران تحصیل در ارتباط باشند.

 

مشاوره تحصیلی

 

چرا از مشاوره تحصیلی نظام وظیفه و مدرسه استفاده کنیم؟

امروزه دنیای درس خواندن با قدیم و گذشته بسیار فرق کرده و استفاده از مشاوره تحصیلی جزو موارد جدانشدنی با موفقیت در هدف می باشد. امروزه سیستم زندگی افراد به نحوی شده است که تمام موفقیت و آینده خود را در قبولی رشته های عالی بهترین دانشگاه ها می بینند و ما کاری با درست و غلط بودن باور های عموم نداریم. ما قصد بر این داریم که افراد را با اهمیت دریافت مشاوره در تمامی مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول، انتخاب رشته دبیرستان، مشاوره تحصیلی در مقطع کنکور ، برنامه ریزی درسی ، انتخاب رشته، دانشگاه ، کنکور کارشناسی ارشد و حتی مشاوره کنکور دکتری آشنا کنیم.

 

وظایف مشاوره تحصیلی مدرسه دانشگاهی و نظام وظیفه

مشاوره در کل یک رابطه دو طرفه بین مشاور و فرد مراجعه کننده می باشد و هر دو باید وظایف تعریف شده شان را به طور کامل انجام دهند. اصول مهمی که برای مشاور وجود دارد مساوی می باشد با اصول اخلاقی‌ و اصول حرفه ای که این اصول با توجه به نظارت نظام جمهوری اسلامی ایران و انجمن مشاوره آمریکا تعیین شده است. قبل از مراجعه به مشاور فرد باید نکاتی را رعایت کند، این نکات شامل مواردی می باشد به طور مثال زمانی که سوالی داشت به وضوح مطرح کند و یا صادقانت تمام موارد لازمه را ذکر کند در صورت ابهام آن را مطرح کند تا مشاور بتواند به خوبی فرد را راهنمایی کند. در این مقاله قصد بر این داریم شما را با مشاوره تحصیلی بیشتر آشنا کنیم.

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تخصصی از ابتدایی تا دکتری با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

استفاده از مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی شاید به نظر برخی خیلی بی استفاده باشد. چرا که بسیاری از افراد دروس ابتدایی را بسیار آسان و همانند نامش ابتدایی می دانند و نیاز به مشاوره تحصیلی در این مقطع را جدی نمیگیرند. اما باید دقت کنیم که امروزه تغییرات بسیار زیادی در سیستم آموزشی رخ داده است و نحوه درس دادن در این دوره تغییر کرده است. به طوری که والدین تحصیل کرده امروزه به سختی می توانند در دروس فرزندانشان کمک و راهنمایی کنند. دقت بر این داشته باشید که پایه و اساس آموزش فرزندانتان در پایه ابتدایی شکل می گیرد. در صورتی که اگر از دوره ابتدایی درس خواندن را یاد نگیرند می تواند آینده تحصیلی را با مشکل رو به رو کند.

استفاده از مشاوره درست و به موقع عبارت اند از:

 • برنامه ریزی درسی مناسب سن و تحمل دانش آموز کم سن و سال ابتدایی تنظیم کند.
 • میزان و نحوه همراهی والدین را برای موفقیت تحصیلی تنظیم نمایند.
 • پایه های شیوه صحیح درس خواندن را در دانش آموز شکل دهد.

تمامی موارد ذکر شده دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد. پس بر این اساس استفاده از مشاوره تحصیلی قوی و کارآزموده می تواند در سرنوشت تحصیلی و شغلی آینده فرزندان ابتدایی نقش بسیار قابل توجهی دارد.

 

مشاوره تحصیلی تلفنی

 

مشاوره تحصیلی در متوسطه اول

مشاوره تحصیلی در مقطع متوسطه اول از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار می باشد به طوری که سرنوشت ساز است. زیرا دانش آموزان با تغییر مقطع تحصیلی خود مواجه می شوند. با وارد شدن به این مقطع دروسشان افزایش پیدا کرده و در ادامه سختی دروس روند صعودی دارد و تعداد واحد های درسی دانش آموزان افزایش پیدا می کند. چون دانش آموزان وارد دوران بلوغ می شوند و نوع درس ها و شیوه آموزش نسبت به دوره ابتدایی فرق می کند تمامی این موارد باعث می شود تا دانش آموزان نیاز مبرم به مشاور آگاه و کار بلد داشته باشند.

 

انتخاب رشته نهم

از اهمیت استفاده از مشاوره در انتخاب رشته ‌ یا همان هدایت تحصیلی هرچه بگوییم کم است که اکثر اشتباه های نادرست تحصیلی انتخاب شغل و آینده سرچشمه ای از انتخاب نادرست در پایه نهم دارد. دانش آموزان نهمی با توجه به استعداد ها و توانایی ها و علایق خود باید انتخاب رشته کنند تا زمینه لازم برای موفقیت تحصیلی و لذت از شفل آینده را فراهم کنند. در صورتی که دانش آموزان انتخاب درست انجام نداده و با مشاوره های نادرست در ارتباط باشند می تواند آینده تحصیلی اشتباه و شغلی نه چندان دلپذیر را در پیش داشته باشد. والدین نباید از اهمیت مشاوره تحصیلی متوسطه دوم چشم پوشی کنند چرا که تمامی آینده فرزندشان در گرو همین انتخاب رشته می باشد.   

 

مشاوره کنکور سراسری

امروزه به دلیل اینکه رقابت بین داوطلبان بسیار زیاد می باشد و موضوعات کنکور نیز بسیار پیچیده است گرفتن مشاوره از افراد مجرب می تواند نقش بسیار مهمی در نتایج کنکور سراسری فرد داشته باشد. همه باید قبول داشته باشند که افراد موفق در کنکور دریافت مشاوره می کنند و اگر این موضوع مورد قبول باشد باعث می شود تا شما هم از رقبای خود عقب نمانید.

مشاوره کنکور تحصیلی شامل خدماتی می باشد که بدین شرح است: معرفی تمامی منابع درسی و مورد آزمون در تمامی گروه های آموزشی، داوطلب می تواند مطابق شرایطی که دارد برنامه ریزی درسی دریافت کند، ارائه کارنامه های رتبه برتر دوره های پیش، معرفی کمک آموزشی های معتبر، معرفی جزوه های عالی آموزشی، کمک به کاهش استرس داوطلبان، اموزش اصول تست زنی صحیح و اصولی مطابق قوانین تست زنی، آموزش روش صحیح مطالعه دروس مختلف، که تمامی این خدمات و مشاوره ها برای کنکور سراسری می باشد. باید از مشاوره تحصیلی راهنمایی دریافت کنید که دارای سابقه بسیار خوبی باشد و تمامی مطالب و آگاهیش بروز باشد همچنین باید در هر لحظه در دسترس باشد. هنر مشاور تخصصی این است که تنها بر اساس سلایق و استعداد های شما برنامه ریزی کند. نباید به نحوی پر هزینه باشد که شما نتوانید از پس هزینه هایش برایید و در وسط راه رها کنید.

 

مشاوره تحصیلی آنلاین

 

 

برای استفاده از برنامه ریزی برای کنکور تجربی کلیک کنید.

 

مشاوره انتخاب رشته آنلاین

برای بسیاری از افراد فعال در مناطق روستایی و مناطق دور افتاده مهم می باشد که بتوانند از مشاوره درسی استفاده کنند که مشاوره آنلاین می تواند گزینه بسیار مناسبی برای این دسته از افراد باشد. مشاوره آنلاین انتخاب رشته هم می توانند همانند مشاوره تلفنی کنکور مفید واقع شود تا بتوانند تمامی دانش آموزان از خدمات مفید بهره مند بشوند. این مشاوره برای دو مقطع در دبیرستان، کنکور کارشناسی،  کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. برخی از عموم تفکر اشتباه در انتخاب رشته دارند و بر این فکر می باشند که رشته های در اولویت می تواند بهترین انتخاب باشد. ولی ما در انتخاب رشته آنلاین بر این تاکید داریم که انتخاب رشته درست باید بر حسب استعداد ها و علایق و توانمندی ها صورت گیرد تا در مسیر موفقیت و رسیدن به اهداف قرار بگیرد، این نکته دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد. انتخاب رشته بر اساس موارد ذکر شده می تواند مهم ترین و اصولی ترین انتخاب رشته برای هر فرد باشد.

 

مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی

بسیاری از افراد در کودکی خود آرزوی قبولی در مقطع دکتری را دارند. اکثر افراد شرکت کننده در کنکور تجربی بر این باور می باشند که به آرزوی کودکی خود برسند. مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی می تواند کمک بسیار مهمی به دانش آموزان کند که از درصد ها در هر درس برای قبولی در این کنکور آگاه شوند. همچنین به روش مطالعه دروس کنکور تجربی از جمله زیست شناسی که یکی از درس هایی می باشد که دارای تاثیر بسیار زیادی در این کنکور دارد. استرس های داوطلبان به نحوی می باشد که نمی توانند از توانمندی های خود به خوبی استفاده کنند. اطلاع از کارنامه افرادی که در دوره های پیش قبول شده اند این امکان را فراهم می کند تا بتوانند از حداکثر توان خود برای مطالعه دروس بهرمند شوند. با این شرایط داوطلبان می توانند در کمترین زمان بهترین نتیجه را کسب کنند. از جمله نکات بسیار مهم در جلسه کنکور استفاده مناسب از زمان و مدیریتش می باشد.

 

مشاوره تحصیلی دانشگاهی‌

خدمات تخصصی از ابتدایی تا دکتری برای داوطلبان وجود دارد. زیرا در هر مرحله و هر مقطع فرد با مشکلات خاصی روبه رو می شود. از این رو احتیاج به آموزش های لازمه و مهارت های خاصی دارد تا بتواند به بهترین نتیجه ممکنه دست پیدا کند. این مشاوره انتخاب رشته دانشگاهی به داوطلب کمک می کند اگر در انتخاب رشته خود دچار مشکل شد و یا رشته ای را انتخاب کرد که مطابق با علایق او نبود مشاوره نکاتی را آموزش می دهد تا فرد خود را با رشته انتخابی وقف دهد و یا شخص را با مراحل تغییر رشته آشنا می کند. یکی از کمک ها و خدمات دیگر مشاوره تحصیلی دانشگاهی این است که اگر شخصی چنانچه با رشته خود و یا اینده شغلی نامناسب رشته خود بعد از فارق التحصیلی دغدغه و نگرانی هایی دارد، کاری می کند تا بتواند به آنجه در سر داشته و جزو اهدافش می باشد برسد. خدمات دیگر این مشاوره در ارتباط با اشخاصی می باشد که مشکل عاطفی دارند و یا با خانواده خود دچار مشکل هستند.

 

مشاوره تحصیلی رایگان دریافت کنید

با توجه به این موضوع که امروزه هزینه دریافت مشاوره تحصیلی حضوری بسیار بالا می باشد افراد از دریافت خدمات مشاوره صرف نظر کرده اند. به همین دلیل ممکن می باشد از هدف و نتیجه مطلوب مورد نظرشان فاصله بگیرند. داوطلبان می توانند از مشاوره رایگان ایران تحصیل برای کنکور خود استفاده کنند که این خود یک خبر حائز اهمیت می باشد. افراد در هر رشته تحصیلی که باشند می توانند از خدمات مشاوره ایران تحصیل استفاده کنند. استفاده از خدمات رایگان مشاوره فقط در حد یک حرف نیست و تمامی داوطلبان در رشته های مختلف می توانند از این خدمات بهرمند گردند. در این مشاوره برنامه ریزی و آموزش صحیح برای تمامی رشته ها و مقاطع ممکن می باشد. مشاوره تحصیلی مدرسه، نظام وظیفه و دانشگاهی ایران تحصیل شامل ارائه خدمات مشاوره تحصیلی حضوری و آنلاین با اساتید و رتبه های برتر می باشد.

 

 

مشاوره تحصیلی از ابتدایی تا دکتری

 

مشاوره تحصیلی تخصصی

تفاوت بین مشاوره معمولی و تخصصی در این است که مشاوره تخصصی دارای آمادمیک ، دانشگاهی بودن و تجربه بسیار بالا می باشد. از مهم ترین اصول مشاوره این است که مشاور حق نصیحت را ندارد و فقط نقش و وظیفه اخلاقی او این است که راهنمایی کند و روش صحیح را نشان دهد و اصلا حق نصیحت و سرزنش را ندارد. یکی دیگر از فرق های بین مشاوره تخصصی و ساده در این است که این گونه مشاوره ها از ابتدایی تا دکتری در تمامی رشته ها نسبت به فنون مطالعه، روش های افزایش تمرکز، روش های کاهش اضطراب ، روش های صحیح مطالعه، برنامه ریزی درست آگاهی کامل و دقیق و به روز دارند و متناسب با موارد ذکر شده به افراد مراجعه کنند کمک می کنند.

 

بهترین مشاوره تحصیلی در تمامی مقاطع

اگر بتوانید برای مشاوره زمان و هزینه کمتری را صرف کنید و خدمات بالایی را دریافت کنید. این قطعا می تواند بهترین مشاوره باشد. که ما برای رسیدن به چنین مشاوره ایران تحصیل را به شما پیشنهاد می کنیم که با دریافت مشاوره های تلفنی و آنلاین می توانید بهترین بهره را از مشاورین متخصص این مجموعه دریافت کنید. این مشاورین متخصص همواره در دسترس هستند تا مشکلات و سوالات شما را بر طرف کنند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص مشاورین ایران تحصیل می توانید با شماره های در زیر درج شده در تماس باشید. مشاوره تحصیلی مدرسه، نظام وظیفه و دانشگاهی ایران تحصیل شامل ارائه خدمات مشاوره تحصیلی حضوری و آنلاین با اساتید و رتبه های برتر می باشد.

 

مشاوره تحصیلی دانشگاهی تخصصی از ابتدایی تا دکتری

در این مقاله قصد بر این داشتیم تا شما را با اهمیت مشاوره و انواع مشاوره تحصیلی آشنا کنیم. مشاوره تخصصی تحصیلی از ابتدایی تا دکتری تمامی موارد ذکر شده را بر عهده دارد. در قدم اول این مشاوره ها می توانند مشکلات یادگیری و یا اختلال هایی که دانش آموزان و افراد دارند را کشف کرده و درمان کنند. شما می توانید برای استفاده از خدمات تخصصی با مشاوران ایران تحصیل در ارتباط باشید مشاوران این مجموعه همه روزه و حتی در ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما هستند.

 

مشاوره نظام وظیفه

مشاوره نظام وظیفه معمولا در تمامی مسائلی که شما نیاز دارید انجام می شود. مشاورین ایران تحصیل شما مشمولین نظام وظیفه را از قبل از اعزام و حتی در طول خدمت سربازی و دریافت معافیت های خدمت راهنمایی می کند و در کنار شما می باشد و در صورت داشتن هر گونه سوالی به شما کمک می کند. امروزه کمتر کسی وجود دارد که تا مدرک دیپلم دریافت می کند بخواهد برگه اعزام به خدمت را پر کند و بسیاری از مشمولین خواستار استفاده از معافیت تحصیلی هستند تا بتوانند در مقاطع بالاتر تحصیل کنند. مشاورین این کمک را به افراد دارای تحصیلات می کنند که، طبق قوانین نظام وظیفه می توانند برای یک سازمان درخواست ارسال کنند در صورت این که سازمان را اشتباه انتخاب کرده باشند شانس اخذ امریه را از دست می دهند پس مشاورین این کمک را می کنند سازمان امریه مناسب را در مدت کوتاه انتخاب کنند چون زمان محدودی برای انتخاب سازمان وقت دارند و شناسایی تمامی سازمان ها در وقتی که تعیین شده غیر ممکن است و مشاورین اطلاعات کامل از تمامی سازمان ها دارند.

مشاوران نظام وظیفه می توانند در اموری که در پایین ذکر می شود مشمولین خدمت سربازی را راهنمایی کنند:

 • معافیت خدمت سربازی
 • معافیت پزشکی
 • معافیت تحصیلی
 • معافیت کفالت
 • کسری خدمت سربازی
 • شرایط نظام وظیفه در خارج از کشور و…

زیرا تمامی موارد ذکر شده در بالا دارای شرایط و قوانین خاصی می باشد که باید از تمامی آنها آگاه باشید و مشاورین می توانند در این زمینه شما را بسیار راهنمایی کنند و چون قوانین نظام وظیفه همواره و هر ساله تغییر می کند و اطلاعات مشاورین به روز می باشد بهتر است حتما از مشاوران تخصصی و مجرب راهنمایی دریافت کنید.

 

 

کاربران گرامی، برای دانلود مطالب این صفحه به طور پی دی اف کلیک کنید.

 

 

 

 

پادکست صوتی مقاله

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تخصصی از ابتدایی تا دکتری با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

خلاصه مطلب

در این مقاله اهمیت بالای مشاوره تحصیلی دانشگاهی و مدرسه را بیان کردیم و انوع مقاطعی که اشخاص می توانند مشاوره دریافت کنند را نام بردیم البته قابل ذکر می باشد که باید اشخاص از فرد با تجربه و دارای استعداد باز گویی مطالب راهنمایی دریافت کنند. ایران تحصیل دارای مشاورین تخصصی بسیار مجرب و کار بلد می باشد که می توانند فرزندان شما را در تمامی مقاطع تحصیلی از ابتدایی تا دکتری راهنمایی کنند و بسیار موثر واقع شوند در بالا بیان کردیم که ایران تحصیل دارای مشاورین کم هزینه آنلاین و تلفنی می باشد و برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی می توانید با ایران تحصیل در تماس باشید. مشاوره تحصیلی مدرسه، نظام وظیفه و دانشگاهی ایران تحصیل شامل ارائه خدمات مشاوره تحصیلی حضوری و آنلاین با اساتید و رتبه های برتر می باشد.

 

5/5 - (6 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

مشاوره تحصیلی چیست؟

یعضی از افراد به دلیل اینکه زمان یا هزینه کافی برای مشاوره حضوری ندارند از مشاوره تحصیلی به صورت آنلاین یا تلفنی استفاده می کنند.

فواید مشاوره تحصیلی چیست؟

دسترسی آسان به مشاوره تحصیلی، مقرون به صرفه بودن، عدم نیاز به همراهی والدین و جلوگیری از به هدر رفتن انرژی و وقت دانش آموز

در چه مقاطعی می توان از مشاوره تحصیلی استفاده کرد؟

از ابتدایی تا دکتری می توانید از مشاوره تحصیلی تخصصی ایران تحصیل استفاده کنید.

مشاوره تحصیلی شامل چه مواردی می شود؟

استعداد یابی، سنجش توانایی، برنامه ریزی، آموزش اصول صحیح مطالعه، تکنیک های تست زنی و غیره

مطالب مرتبط

نظرات

 1. milad
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۵

  سلام من دهم انسانی هستم میخوام به رشته ریاضی تغییر رشته بدم ولی من در سال نهم ریاضی نیوردم ایا راهی هست که بتونم برم ریاضی اگه هست یه توضیحی بدید

  نظر شما بعد از تائید نمایش داده میشود.

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۲

   سلام وقت بخیر مراجعه کنین به اموزش و پرورش برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 2. sara
  ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۹

  وقت بخیر
  مشاوره تلفنیتون هزینه داره یا رایگانه؟

  • مشاور ارشد
   ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام بله اگر از می خواهید از مشاوره رایگان تحصیلی بهرمند شوید در گوگل عبارت مشاوره رایگان ایران تحصیل رو سرچ کنید و وارد سایت شوید .

   • الهه
    ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

    سلام
    من تو اموزشگاه فرزانه بیست که تو کرجه درس خوندم واقعا راضی بودم این اموزشگاه هم از نظر مشاوره هم از نظر اساتید عالیه و من واقعا جواب گرفتم

 3. سعید
  ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۱

  سلام خسته نباشید وقتتون بخیر… من امسال سال آخر رشته انسانی هستم و کنکور دارم و به خاطر بعضی از مسائل نتونستم به رشته ای که دوست دارم برم خواستم یه سوال ازتون بپرسم که ببینم میشه امسال هم کنکور انسانی داد و هم ریاضی یا نه؟؟؟ و یک سوال دیگه که میشه از طریق رشته انسانی انتخاب رشته کرد و رفت به رشته مهندسی کامپیوتر ؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید…

ایران تحصیل
تماس با مشاور