تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی | ابتدایی تا دکتری + رتبه های برتر

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۴
مشاوره تحصیلی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

با پیشرفت تکنولوژی و بالا رفتن سطح زندگی، بیشتر افراد به دلیل کار زیاد با کمبود زمان مواجه می شوند. در این میان خانواده هایی که فرزندان آنها درگیر آزمون های تیزهوشان یا کنکور هستند فرصت اینکه به مراکز مشاوره مراجعه کنند ندارند به همین دلیل در این مواقع، مشاوره تحصیلی به صورت آنلاین یا تلفنی بهترین گزینه است.

امروزه نقش و اهمیت مشاوره تحصیلی بسیار پررنگ تر از گذشته شده است، به همین دلیل سایت های مخلتفی برای سهولت و راحتی داوطلبان اقدام به مشاوره به صورت آنلاین می نمایند.

برخلاف گذشته تمامی دانش آموزان و داوطلبان نیازمند مشاوره و برنامه ریزی درسی از ابتدایی تا دکتری می باشند. که این نوع مشاوره، بسیار متفاوت با مشاوره های افراد عادی خواهد بود.

به همین دلیل در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم به سوال مشاوره تحصیلی چیست؟ پاسخ دهیم و انواع مشاوره و خدمات آن را برای شما شرح دهیم.

 

مشاوره تحصیلی

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تخصصی از ابتدایی تا دکتری با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

وظایف مشاوره تحصیلی

مشاوره یک رابطه دو طرفه است و در آن مشاور و مراجع هر دو وظایف از پیش تعریف شده ای دارند که لازم است بدان ها متعهد باشند. اصولی که برای یک مشاور وجود دارد شامل اصول اخلاقی و همچنین اصول حرفه ای است که توسط انجمن مشاوره آمریکا و همچنین با نظارت نظام مشاوره جمهوری اسلامی ایران تعیین شده است.

قبل از اینکه به مشاور مراجعه نمایید حتما توصیه می کنیم که صادقانه تمام موارد لازم را ذکر کنید و همچنین هر زمانی که ابهامی داشتید و یا مشکلی وجود داشت، حتما این مسئله را مطرح نمایید تا مشاور بتواند به خوبی به سوال شما پاسخ دهد.

در ادامه به ذکر انواع مشاوره ای که می توانید از آن بهره مند شوید اشاره خواهیم نمود و توضیحاتی را ارئه خواهیم داد.

 

مشاوره تحصیلی شامل: استعداد یابی، سنجش توانایی، برنامه ریزی، آموزش اصول صحیح مطالعه، تکنیک های تست زنی و غیره می باشد.

 

مشاوره کنکور سراسری

امروزه با توجه به رقابت سنگین بین داوطلبان و همچنین پیچیدگی های مختلف این آزمون، گرفتن مشاوره در مورد کنکور سراسری نقش برجسته ای را ایفا نموده است. پذیرش این حقیقت که بسیاری از داوطلبان از خدمات مشاوره ای بهره مند می شوند می تواند کمک کند تا شما از سایر رقبای خود عقب نمانید.

 

مشاوره تحصیلی تلفنی

 

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری شامل خدماتی چون: معرفی منابع در تمامی گروه های آزمایشی، معرفی منابع کمک آموزشی معتبر، معرفی جزوات آموزشی، برنامه ریزی مطابق با شرایط هر داوطلب، کمک به کاهش استرس داوطلبان، ارائه کارنامه های رتبه های برتر، آموزش اصول تست زنی صحیح و اصولی و آموزش روش مطالعه صحیح دروس مختلف برای کنکور سراسری مختلف می باشد.

 

مشاوره انتخاب رشته آنلاین

برای برخی از دانش آموزان و داوطلبان که در روستاها و مناطق محروم سکونت دارند، بسیار مهم است که بتوانند از خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین همانند شهرهای بزرگ بهره مند گردند.

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین همانند مشاوره تلفنی کنکور کمک می کند تا تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بتوانند از هر گونه خدماتی بهره مند گردند. این نوع مشاوره در دو مقطع دبیرستان و کنکور کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در حال خدمت می باشد.

برخلاف تصور عامه در رابطه با انتخاب رشته که شاید تنها رشته های پرطرفدار را بهترین رشته ها بدانند، ما در مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین بر این نکته تاکید داریم که تناسب رشته انتخابی با علاقه، استعداد و توانمندی های شماست که حائز اهمیت می باشد و کمک به انتخاب منطبق با تمام این ویژگی ها برای فرد از جمله مهمترین اصول می باشد.

 

مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی

قبولی در رشته پزشکی از جمله آرزوهای تمامی ما در کودکی است. اکثر افرادی که در کنکور تجربی شرکت می نمایند، بر اساس رسیدن به همین آرزو می باشد.

مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی به داوطلبان کمک می کند تا از درصدهای لازم برای قبولی در هر دانشگاه رشته پزشکی آگاه شوند. همچنین به نحوه مطالعه دروس مختلفی مانند زیست شناسی که یکی از درس های مهم برای قبولی در کنکور پزشکی است می پردازد.

استرس هایی که اغلب داوطلبان تجربی دارند مانع از آن می شود که بتوانند تمامی آنچه در توان خود دارند تحقق بخشند. اطلاع از کارنامه قبولی رشته پزشکی کمک می کند تا داوطلبان بتوانند از حداکثر توان خود برای مطالعه دروس بهرمند شوند و همچنین در کمترین زمان بهترین نتیجه را کسب نمایند. مدیریت زمان در جلسه کنکور نیز، از جمله نکات حائز اهمیت در این مسئله می باشد.

 

مشاوره تحصیلی دانشگاهی

خدمات مشاوره تحصیلی تخصصی از ابتدایی تا دکتری وجود دارد و در هر مرحله فرد با مشکلات همان مقطع درگیر می گردد. به همین دلیل نیازمند آموزش ها و مهارت هایی است تا بتواند به بهترین نتیجه دست یابد.

 

مشاوره تحصیلی آنلاین

 

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دانشگاهی کمک می کند تا داوطلبان چنانچه در مرحله انتخاب رشته، دچار مشکلی مانند عدم علاقه به رشته خود شده باشند، با رشته پذیرفته شده خود را وفق داده یا اینکه در رابطه با مراحل تغییر رشته آشنا شوند.

 

برای استفاده از برنامه ریزی برای کنکور تجربی کلیک کنید.

یکی از خدماتی که در مشاوره تحصیلی دانشگاهی صورت می پذیرد، این است که چنانچه دانشجویان در رابطه با رشته خود و یا رسیدن به آینده شغلی نامناسب پس از فارغ التحصیلی دغدغه ای داشته باشند، بتوانند به آنچه در ذهن و هدف خود دارند دست یابند.

از جمله خدمات دیگر این نوع مشاوره، مربوط به دانشجویانی می باشد که دچار مشکلات عاطفی و یا خانوادگی شده اند و تمرکز کافی برای مطالعه ندارند.

 

مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید!

متاسفانه هزینه های بالای مشاوره موجب شده است تا داوطلبان در استفاده از این خدمات صرف نظر نمایند. به همین دلیل ممکن است از نتیجه مطلوب و هدف خود فاصله بگیرند.

در سایت ایران تحصیل این نوید را به کلیه داوطلبان می دهیم که می توانند از مشاوره رایگان کنکور بهره مند گردند. در هر رشته ای که باشید تفاوتی برای استفاده از خدمات وجود نخواهند داشت.

مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید! تنها یک شعار نخواهد بود و امکان استفاده از آن برای تمامی دانش آموزان عزیز وجود خواهد داشت. بنابراین در هر مقطعی کافی است با ما در ارتباط باشید و از خدمات مشاوره ای ما بهره مند گردید. برنامه ریزی و آموزش صحیح، برای تمامی داوطلبان در هر یک از مقاطع وجود دارد.

 

مشاوره تحصیلی تخصصی

تفاوتی که بین مشاوره تخصصی با مشاوره های معمولی وجود دارد، در آکادمیک و دانشگاهی بودن و همچنین تجربه های آن می باشد.

به این موضوع دقت نمایید که مشاورین نصحیت نمی کنند. یکی از وظایف اخلاقی یک مشاور این است که تنها راهنمایی می کند و حق سرزنش و نصحیت مراجعین را نخواهد داشت.

از جمله تفاوت های دیگری که در مشاوره تضمینی کنکور وجود دارد این است که یک مشاور متخصص از ابتدایی تا دکتری از تمامی رشته ها، فنون مطالعه، روش های افزایش تمرکز، روش های کاهش اضطراب، روش های صحیح مطالعه و برنامه ریزی آگاه است و به تناسب آن به ارائه خدمات برای مراجعین می پردازد.

 

مشاوره تحصیلی تخصصی از ابتدایی تا دکتری

در این مطلب تلاش نمودیم تا شما را با مشاوره و انواع خدمات آن آشنا نماییم. مشاوره تحصیلی تخصصی از ابتدایی تا دکتری، تمامی وظایفی را که در این مطلب ذکر نمودیم را بر عهده خواهد داشت و می توانید از ابتدا به دانش آموزانی که دچار مشکلات یادگیری هستند و یا اختلالاتی دارند به کشف و درمان آن بپردازید.

برای استفاده از خدمات مشاوره، با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

 

مشاوره تحصیلی از ابتدایی تا دکتری

 

شرایط استفاده از مشاوره تحصیلی کنکور سراسری چیست؟

برای استفاده از مشاوره در زمینه کنکور شما نیازمند دارا بودن شرایط خاصی نخواهید بود و کافی است تنها با شماره های مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا از خدمات لازم بهره مند گردید.

آیا با استفاده از راهنمایی های مشاوره تحصیلی، برای کنکور پزشکی می توان در دانشگاه پذیرفته شد؟

پذیرش در کنکور سراسری برای کلیه داوطلبان بستگی زیادی به تلاش آنان دارد. اما این تلاش قانون و اصول خود را خواهد داشت که در صورت رعایت آن، خواهید توانست به موفقیت لازم دست یابید.

مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی به بررسی کلیه عواملی که تا به حال منجر به عدم پذیرش شما شده است خواهد پرداخت.

 

پادکست صوتی مقاله

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تخصصی از ابتدایی تا دکتری با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

 

مطالب مرتبط

مشاوره رایگان کنکور تجربی

مشاوره رایگان کنکور هنر

مشاوره تلفنی کنکور سراسری

مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی چیست؟

یعضی از افراد به دلیل اینکه زمان یا هزینه کافی برای مشاوره حضوری ندارند از مشاوره تحصیلی به صورت آنلاین یا تلفنی استفاده می کنند.

فواید مشاوره تحصیلی چیست؟

دسترسی آسان به مشاوره تحصیلی، مقرون به صرفه بودن، عدم نیاز به همراهی والدین و جلوگیری از به هدر رفتن انرژی و وقت دانش آموز

در چه مقاطعی می توان از مشاوره تحصیلی استفاده کرد؟

از ابتدایی تا دکتری می توانید از مشاوره تحصیلی تخصصی ایران تحصیل استفاده کنید.

مشاوره تحصیلی شامل چه مواردی می شود؟

استعداد یابی، سنجش توانایی، برنامه ریزی، آموزش اصول صحیح مطالعه، تکنیک های تست زنی و غیره

مطالب مرتبط

نظرات

 1. sara
  6 بهمن 1399 ساعت 09:39

  وقت بخیر
  مشاوره تلفنیتون هزینه داره یا رایگانه؟

  • مشاور ارشد
   6 بهمن 1399 ساعت 16:08

   سلام بله اگر از می خواهید از مشاوره رایگان تحصیلی بهرمند شوید در گوگل عبارت مشاوره رایگان ایران تحصیل رو سرچ کنید و وارد سایت شوید .

   • الهه
    27 شهریور 1400 ساعت 16:02

    سلام
    من تو اموزشگاه فرزانه بیست که تو کرجه درس خوندم واقعا راضی بودم این اموزشگاه هم از نظر مشاوره هم از نظر اساتید عالیه و من واقعا جواب گرفتم

 2. سعید
  30 آبان 1399 ساعت 20:21

  سلام خسته نباشید وقتتون بخیر… من امسال سال آخر رشته انسانی هستم و کنکور دارم و به خاطر بعضی از مسائل نتونستم به رشته ای که دوست دارم برم خواستم یه سوال ازتون بپرسم که ببینم میشه امسال هم کنکور انسانی داد و هم ریاضی یا نه؟؟؟ و یک سوال دیگه که میشه از طریق رشته انسانی انتخاب رشته کرد و رفت به رشته مهندسی کامپیوتر ؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید…

ایران تحصیل
تماس با مشاور